О. В. Майкеев 2016 ж. «01» қыркүйек



жүктеу 60.95 Kb.
Pdf просмотр
Дата04.05.2017
өлшемі60.95 Kb.

Бекітемін: 

Спорттың шығыстық түрлері бойынша № 11 

облыстық балалар-жасөспірімдер  

спорт мектебінің директоры 

_______________О.В.Майкеев 

2016 ж. «01» қыркүйек 

2016-2017 оқу жылының САБАҚ КЕСТЕСІ 

Жаттықтырушы-лар 

аты-жөні 

Топтар 

атауы 

дүйсенбі 

сейсенбі 

сәрсенбі 

бейсенбі 

жұма 

сенбі 

Өткізілетін жері 

ТАЭКВОНДО 

Ким С.В. 

АДТ-1 

14.30-16.30 

 

14.30-16.30 



 

14.30-16.30 

 

№ 11 ОБЖСМ, 3зал 



 

АДТ-3 

10.00-12.00 

 

 

10.00-12.00 



 

 

 



10.00-12.00 

 

10.00-11.30



 

№11 ОБЖСМ, 3 зал 

ОРДО 

ОЖТ-4 

16.00-18.30 

16.00-18.30

 

16.00-18.30



 

16.00-18.30

 

16.00-18.30



 

Қалпына 


келтіру күні 

Олимпиада резервін 

даярлау орталығы 

Имашев Ш. 

АДТ-1 

16.00-18.00 

 

16.00-18.00 



 

 

16.00-18.00 



 

№11 ОБЖСМ, 5 зал 

4 зал, снаряд залы 

Қарашев Қ.Ж. 

АДТ-2 

 

19.15-21.15 



 

19.15-21.15 

19.15-21.15 

19.15-21.15 

Қызылжар ОМ 

 

Абилов Е.Ж. 



ОЖТ-3 

16.30-18.45 

16.30-18.45 

16.30-18.45 

16.30-18.45 

16.30-18.45 

Қалпына 

келтіру күні 

№11 ОБЖСМ, 3 зал 

Снаряд залы 



АДТ-3 

10.00-12.00 

 

10.00-12.00 



 

10.00-12.00 

 

10.00-11.30 



№11 ОБЖСМ, 4 зал 

Снаряд залы, 4 зал 



АДТ-1 

 

14.30-16.30 



 

14.30-16.30 

 

14.30-16.30 



№11 ОБЖСМ, 3 зал 

 

Абдрахманов Ж. 



АДТ-1 

 

 

14.30-16.30 



 

14.30-16.30 

 

14.30-16.30 



№11 ОБЖСМ, 4 зал 

 

Айса Е.М. 



АДТ-1 

9.00-11.00 

 

9.00-11.00 



 

9.00-11.00 

 

Жоғары спорт 



шеберлігі мектебі 

АДТ-1 

15.30-17.30 

 

15.30-17.30 



 

15.30-17.30 

 

Жоғары спорт 



шеберлігі мектебі 

Серебряков Е. 

АДТ-3 

 

10.30-12.30 



 

10.30-12.30 

10.00-12.00 

10.30-12.00 

№11 ОБЖСМ, 3 зал 

 

АДТ-1 

 

8.30-10.30 



 

8.30-10.30 

 

8.30-10.30 



№11 ОБЖСМ, 3 зал 

 

АДТ-2 



 

16.00-18.00 

 

16.00-18.00 



 

16.00-18.00 

 

№11 ОБЖСМ, 4 зал 



 

КАРАТЭ 

Шатаев Т.М. 

(Сагандыков Р

.С.)

 

ОЖТ-4 

8.30-11.00 

8.30-11.00 

8.30-11.00 

8.30-11.00 

8.30-11.00 

Қалпына 

келтіру күні 

№11 ОБЖСМ, 1 зал 

Снаряд залы 



Сычев В.М. 

(Актауов А.Д.) 

СЖТ-2 

18.00-21.15 

18.00-21.15

 

18.00-21.15



 

18.00-21.15

 

18.00-21.15



 

Қалпына 


келтіру күні 

№11 ОБЖСМ, 1 зал 

Снаряд залы 

ОЖТ-4 

10.00-12.30.  10.30-13.00.  10.00-12.30.  10.30-13.00.  10.00-12.30. 

Қалпына 

келтіру күні 

№11 ОБЖСМ, 1 зал 

Снаряд залы 



ОЖТ-2 

 

14.30-17.00 



 

14.30-17.00 

14.30-17.00 

14.30-17.30 

№11 ОБЖСМ, 1 зал 

Снаряд залы 



АДТ-1 

 

8.30-10.30 



 

8.30-10.30 

 

8.30-10.30 



№11 ОБЖСМ, 2 зал 

Крастынь Н. 

ОЖТ-4 

 

16.30-19.00 

19.00-21.30 

16.30-19.00 

19.00-21.30 

16.30-19.00 

Қалпына 

келтіру күні 

№ 3 ОМ 

ОЖТ-2 

 

10.30-13.00 

 

10.30-13.00 



 

 

 



10.30-13.00 

 

10.00-12.15 



№11 ОБЖСМ, 5 зал 

3 снаряд залы  



АДТ-3 

 

8.30-10.30 

 

8.30-10.30 



 

8.30-10.30 

8.30-10.00 

№11 ОБЖСМ, 5 зал 

Снаряд залы  

АДТ-2 

19.00-21.00 

 

19.00-21.00 



 

19.00-21.00 

19.00-20.30 

№ 3 ОМ 


Курпешов Р. 

ОЖТ-2 

 

 

10.00-12.30 



 

10.00-12.30 

10.00-12.30 

10.00-13.00 

№11 ОБЖСМ, 5 зал 

Снаряд залы 



АДТ-3 

 

 

16.30-18.30 



 

16.30-18.30 

16.00-18.00 

16.30-18.00 

№11 ОБЖСМ, 5 зал 

Снаряд залы 



АДТ-2 

 

14.30-16.30 



 

14.30-16.30 

 

14.30-16.30 



№11 ОБЖСМ, 5 зал 

Снаряд залы 



АДТ-1 

 

19.00-21.00 



 

19.00-21.00 

 

19.00-21.00 



№ 34 ОМ 

Айтмағамбетов Е. 

ОЖТ-3 

 

8.30-10.45 

 

8.30-10.45 



8.30-10.45 

 

8.30-10.45 



8.30-10.45 

Қалпына 


келтіру күні 

№11 ОБЖСМ, 3 зал 

5 зал 

ОЖТ-2 

 

10.00-12.30 



 

10.00-12.30 

 

11.00-13.30 



 

 

10.00-13.00 



№11 ОБЖСМ, 4 зал 

1 снаряд залы 

1 зал 

АДТ-2 

14.30-16.30 

 

14.30-16.30 



 

 

14.30-16.30 



 

14.30-16.00 

№11 ОБЖСМ, 1 зал 

1 снаряд залы 



АДТ-3 

 

16.00-18.00 



 

16.00-18.00 

 

16.30-18.30 



 

16.30-18.00 

№11 ОБЖСМ, 4 зал 

1 зал, снаряд залы 



Бармакбаев А. 

АДТ-1 

8.30-10.30 

 

8.30-10.30 



 

8.30-10.30 

 

№11 ОБЖСМ, 2 зал 



Снаряд залы 

АДТ-1 

14.30-16.30 

 

14.30-16.30 



 

 

14.30-16.30 



 

№11 ОБЖСМ, 5 зал 

4 снаряд залы 


КИКБОКСИНГ 

Капин С.Т. 

ОЖТ-3 

18.00-20.15 

2 зал 

18.00-20.15 



1 зал 

18.00-20.15 

2 зал 

18.00-20.15 



1 зал 

18.00-20.15 

1 зал 

Қалпына 


келтіру күні 

А.Бұсырманов ат. 

спорт клуб 

ОЖТ-2 

15.00-17.30 

1 зал 

15.00-17.30 



1 зал 

15.00-17.30 

2 зал 

 

15.00-18.00 



1 зал 

 

А.Бұсырманов ат. 



спорт клуб 

АДТ-3 

 

9.00-11.00 



1 зал 

 

9.00-11.00 



1 зал 

9.00-11.00 

1 зал 

9.00-10.30 



2 зал 

А.Бұсырманов ат. 

спорт клуб 

Сарин Ә.Ә. 

ОЖТ-2 

8.30-11.00 

 

8.30-11.00 



 

8.30-11.00 

8.30-11.30 

№11 ОБЖСМ, 4 зал 



АДТ-3 

 

 



8.30-10.30 

 

8.30-10.30 



 

11.00-13.00 

 

 

11.30-13.00 



№11 ОБЖСМ, 4 зал 

4 зал, снаряд залы 

4 зал, снаряд залы 

АДТ-1 

14.30-16.30 

 

14.30-16.30 



 

14.30-16.30 

 

№11 ОБЖСМ, 4 зал 



Нұржан С. 

ОЖТ-3 

18.00-20.15 

1 зал 

18.00-20.15 



2 зал 

18.00-20.15 

1 зал 

18.00-20.15 



2 зал 

18.00-20.15 

2 зал 

Қалпына 


келтіру күні 

А.Бұсырманов ат. 

спорт клуб 

ОЖТ-2 

9.00-11.30 

1 зал 

9.00-11.30 



2 зал 

9.00-11.30 

1 зал 

 

9.00-12.00 



2 зал 

 

А.Бұсырманов ат. 



спорт клуб 

АДТ-1 

15.00-17.00 

2 зал 

15.00-17.00 



1 зал 

 

 



15.00-17.00 

2 зал 


 

А.Бұсырманов ат. 

спорт клуб 

Макашев А. 

АДТ-1 

18.20-20.20 

 

18.20-20.20 



 

18.20-20.20 

 

№ 29 ОМ 


САНЬДА 

Төремұратов Н.А. 

АДТ-2 

 

10.00-12.00 

 

10.00-12.00 



 

10.00-12.00 

10.00-11.30 

№11 ОБЖСМ, 2 зал 



АДТ-1 

 

14.30-18.30 



 

14.30-16.30 

 

14.30-16.30 



№11 ОБЖСМ, 2 зал 

Утегулов М.Н. 

АДТ-3 

 

10.00-12.00 



 

10.00-12.00 

 

10.00-12.00 



 

10.00-11.30 

№11 ОБЖСМ, 2 зал 

2 снаряд залы 



АДТ-2 

 

14.30-16.30 

 

14.30-16.30 



 

14.30-16.30 

 

14.30-16.00 



№11 ОБЖСМ, 2 зал 

2 снаряд залы 



АДТ-1 

 

18.00-20.00 

 

18.00-20.00 



 

18.00-20.00 

 

СШ № 28 


АДТ-1 

 

 

18.00-20.00 



 

18.00-20.00 

 

18.00-20.00 



СШ № 20 

Исмурзаев Н. 

АДТ-1 

 

16.00-18.00 

 

16.00-18.00 



 

16.00-18.00 

 

№11 ОБЖСМ, 2 зал



 

АДТ-1 

 

16.00-18.00 



 

16.00-18.00 

 

16.00-18.00 



№11 ОБЖСМ, 2 зал

 

 



Каталог: ld
ld -> Ақиқат пен аңыз Әзілхан Нұршайықов
ld -> МҰҚАҒали – МƏҢгілік ғҰмыр
ld -> Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты
ld -> Қасым а м а н ж о л о в поэзияның өзге жанрлардан бір өзгешелігі онда
ld -> Өмір м е н ө л е ң (Қасымның өмірбаяны, ақындық сапары туралы)
ld -> Көркемөнер халықтікі. Еңбек шілердің қалың бұқарасы арасына
ld -> Қ а з а қ сср ғ ы л ы м а к а д е м и я с ы м. О. ӘУезов атындағЫ
ld -> Қасым аманжолов (1911-1954)
ld -> Сарыарқа күйшілері Кіріспе
ld -> Библиография Абай шығармаларының аудармасы

жүктеу 60.95 Kb.

Поделитесь с Вашими друзьями:




©emirb.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет