Мейірім мейраМы Құрбан айт мүбәрак болсын!




бет6/10
Дата09.01.2017
өлшемі1 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

   ЕВРАЗИя

6:00 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» (каз) 

6:50 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТ-

РЛЕРМЕН


7:00 Телеканал «ДОБРОЕ 

УТРО»    

11:00 «ПЯТНИЦКИЙ 2». 

Многосерийный детектив 

12:00 «СҮЙГЕН ЖАР». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

13:00 «АШЫҒЫН АЙТҚАНДА» 

ТОК-ШОУЫ      

14:00 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АК-

БАР». ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ     

15:00 «П@УТINA» 

бағдарламасы      

15:20 «X FACTOR». Күнделік   

15:30 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»      

16:30 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ»  

17:40 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ»  

18:55 Иван Жидков в много-

серийном фильме «ПРИНЦ 

СИБИРИ»   

20:00 «ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ» 

20:40 «СҮЙГЕН ЖАР». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

21:40 «БАСТЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР»  

22:20 «ДЖОДХА ЖӘНЕ 

АКБАР». ҮНДІ ТЕЛЕХИ-

КАЯСЫ 

23:25 «П@УТINA» 



бағдарламасы    

23:50 «X FACTOR». Дневник   

0:00 Глафира Тарханова, 

Анатолий Руденко, Владимир 

Фекленко, Александр Цуркан, 

Анна Михайловская в много-

серийном фильме «СЕРДЦЕ 

НЕ КАМЕНЬ»  

2:15 «П@УТINA» 

бағдарламасы 

2:35 «МОДНЫЙ ПРИГО-

ВОР»  (каз)      

3:30 «Контрольная закупка» 

(каз)   


До 4:00 

 

 



7:00 Ән шашу

7:30 Новости «20:30»

8:00 Жаңалықтар

8:30  «Такси» бағдарламасы

9:00  Қыз-Жібек анимациялық 

фильмі


9:10  «Әмірші әйел» кәріс 

телехикаясы

11:00  «Мадхубала» үнді теле-

хикаясы


13:00  «Кеш емес» ток-шоу

13:50  Союзмультфильм 

«Умка»

14:00  Сериал «Аббатство 



Даунтон»

15:15  «Әмірші әйел» кәріс 

телехикаясы

17:05  «Kaznet» ғаламтор 

шолу

17:30  Программа «Такси»



18:00  «Мадхубала» үнді теле-

хикаясы


20:00  Жаңалықтар

20:30  Новости «20:30»

21:00  Сериал «Аббатство 

Даунтон»


22:20  Сериал «Вопреки 

всему»


23:10  Арнайы жоба. «Той 

жыры»


23:30  Программа «Репортер 

представляет» 

23:50  Жаңалықтар

0:20  Новости «20:30»

0:50  «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясы



ДҮЙСЕНБІ

28  

ҚыРкҮйек

СЕЙСЕНБІ

29 

ҚыРкҮйек

Tv АПТА

12

// «ЖАмБыл - ТАрАз»  //  №39 (1274), 23  ҚыркүйЕк 2015 Жыл //



7:00 Мемлекеттік уақыт қызметі: 

дәлме-дәл уақыт                                                   

7:00 «ТАҢШОЛПАН». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама(8:00; 

9:30 ЖАҢАЛЫҚТАР)

9:45 «Апта.kz»

10:50 «Cырғалым». Телехикая. 

30-бөлім («Қазақстан» Ұлттық теле-

арнасы, 2013 ж.) (с субтитрами)

11:45 «Серпіліс»

12:35 «Баламен бетпе-бет»

13:00 «БІРГЕ ТАҢДАЙМЫЗ!». 

Тікелей эфир 

14:10 «Жүзден жүйрік»

14:35 «Айдаһар мінген шабан-

доздар». Мультхикая. 2-маусым. 

36-бөлім (АҚШ, 2014 ж.) 

15:00 «ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. 

Тікелей эфир 

16:10 ТҰСАУКЕСЕР! «ЖҮРЕГІМ 

СІЗГЕ АМАНАТ». Телехикая.38-

бөлім (Филиппин, 2012 ж.) (с 

субтитрами)

17:00 «Менің Қазақстаным!». (с 

субтитрами)

17:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50 «Білгіштер». Мультхикая. 67-

68- бөлімдері (Ресей, 2010-2012 жж.)

18:05 ТҰСАУКЕСЕР! «ҚЫЗЫЛ 

САРАЙДАҒЫ ТҮС». Телехикая. 

38-бөлім (Қытай, 2010 ж.) (с субти-

трами)


19:05 «ТАРИХ ТОЛҚЫНЫНДА» 

19:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

20:15 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:00 ТҰСАУКЕСЕР! «ЖАРЫҚ». 

Телехикая. 17-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.) 

22:00 ТҰСАУКЕСЕР! «КЕЛІН». 

Телехикая.1499, 1500-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с субтитрами)

23:00 «ТҮНГІ СТУДИЯДА НҰРЛАН 

ҚОЯНБАЕВ» 

23:35 ЖАҢАЛЫҚТАР

0:20 «SPORT.KZ» 

0:45 «Көкпар». Ұлттық ойын

1:30 «Тарих толқынында» 

1:55 «Менің Қазақстаным!» (с 

субтитрами)

2:30 «Түнгі студияда Нұрлан 

Қоянбаев» 

3:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

3:45 «Көк тарландары». 

17-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2012 ж.) (с субти-

трами)


4:30 «Ақсауыт» Әскери-

патриоттық бағдарлама 

5:05 «Sport.kz» 

5:30  Әнұран



         ХАБАР

07:00 ҚР әнұраны

07:02 «Білгенге маржан»

08:00 «Жаңа күн» таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарламасы 

-Утренняя информационно-раз-

влекательная программа

10:00 Информационный канал 

- аналитическая программа 

«Жеті күн»

11:00 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

11:45 Кулинарная программа 

«Магия кухни»

12:20 «Подари детям жизнь» 

12:25 Мультсериал. «Маша и 

медведь» 

12:35 Мультсериал. «Джейк и 

пираты Нетландии»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Документальная драма. 

«Семейные мелодрамы»    

14:05 Телесериал. «Женский 

доктор»-2

15:00 Дневной выпуск новостей

15:15 «Бұйымтай» 

16:00 «Өмір сабақтары» деректі 

драмасы


16:30 Телехикая. «Достық 

жәрмеңкесі»

17:00 Кешкі жаңалықтар

17:15 Телехикая. «Болашағым 

өз қолымда»

18:00 Вечерний выпуск 

новостей

18:15 Телехикая. «Жігіттер 

хикаясы»

19:00 «ТВ Бинго»

20:00 Қорытынды жаңалықтар

20:30 «Арнайы хабар»

21:00 Итоги дня

21:30 Премьера!!! Телесериал. 

«Ничего личного»

22:00 Телесериал. «След»

22:50 «Көзқарас» 

23:20 «Жекпе-жек»

00:05 Қорытынды жаңалықтар

00:35 Итоги дня

01:05 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

01:40 Қорытынды жаңалықтар

02:10 Итоги дня

02:40 Жаңалықтар

03:00 ҚР әнұраны



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

07.25  ӘНҰРАН. АҢДАТПА  

7.30  «Қайырлы таң,Әулиеата!» 

9.30   «АПТА»  

10.00 Хабар: «Дәстүр дидар» 

10.10  ТЕЛЕБЛОКНОТ

10.15  «Сазды әуен» 

10.30 ТЕЛЕМАРКЕТ

10.35 Хабар : «Бірлігіміз жарасқан»

11.00 «Балаларға базарлық»

11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕЛЕБЛОКНОТ

11.35 Күй күмбірі

11.45 Телехикая: 

12.30«Тау тұлға» Мұхтар Әуезов 

13.00  «ЖАҢАЛЫҚТАР» 

13.10  «НОВОСТИ»  

13.20 Хабар: «Жаңа Айна»

13.45 ТЕЛЕБЛОКНОТ

13.50 ТЕЛЕМАРКЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 АҢДАТПА

17.50 Техникалық үзіліс

17.50  АҢДАТПА

17.55 Хабар: «Бірінші студия» 

18.20  «ЖАҢАЛЫҚТАР»

18.35  «НОВОСТИ»     

18.50  «ТЕЛЕМАРКЕТ»

19.00  ТЕЛЕБЛОКНОТ

19.05 «Сазды әуен»

19:30 Хабар:«Шындықтың жебесі» 

Ш.Мұртаза

20.00  «ЖАҢАЛЫҚТАР»

20.20  «НОВОСТИ» 

20.40 «ТЕЛЕБЛОКНОТ»

20.45 «Күй күмбірі»

20.55 Хабар: «Мұғалім мәртебесі» 

21.10  Хабар:«Общество и закон»

21.25 «Сөз маржан»

21.30 ТЕЛЕМАРКЕТ

21.40 ТЕЛЕБЛОКНОТ

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55 Көркем фильм 

23.25 Телехикая 

00.00  «ЖАҢАЛЫҚТАР»

00.20 «НОВОСТИ»

00.40  ТЕЛЕБЛОКНОТ

00.45  «Сазды ауен»

01.05 АҢДАТПА. ӘНҰРАН  

01.10 Арнаның жабылуы

 

7 КАНАЛ

06.00  «Қыздар арасында»

06.40  «Айтпады демеңіз»  

07.30   ПРЕМЬЕРА «Күнбастар»

08.00  «Сайқымазақтар. Жасырын 

камера»


08.30  «Күнбастар»

09.00  ПРЕМЬЕРА «Будьте 

здоровы»  

10.00  Т/ф  «Васильки для Васи-

лисы»

12.00  Т/с «Үзілген жапырақтар»



13.50  «Айтпады демеңіз»

15.00  «Гадалка»

16.00  Х/ф «13 район: Ультиматум»

18.00  «Арам Ақша. Адал махаб-

бат» түрік телехикаясы

19.00  Т/с «Үзілген жапырақтар»

21.00  Шоу «Человек невидимка»

22.00  Т/с «Секретные материалы»

23.00  Т/с «Игра престолов»

00.00  Т/с «Ответный удар»

00.50  «Выжить любой ценой»

02.00  «Кәсіби бокс» 

03.00  «Кім білген»

03.30  «Айнаonline» 

04.00  «Женіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ»  



         31 КАНАЛ

05.58 Қр ӘНҰрАНы

06.00 «ризамын» ойын-

сауықбағдарламасы  

(қазақтілінде)

07:00 «СүйГЕН СҰлУ» 

телехикаясы (қайталау) 

09:00 «ӘкЕТАй» 

мелодрамалық телехикая 

(қайталау)

10:00 «Адельмен 

бірге   тамақ әзірлейміз» 

аспаздықбағдарлама

10:30 «БАҚыТТымыз 

БІрГЕ» телехикаясы

12:00 ЕрАлАШ

13:00 мультсериалдар 

(қазақтілінде)

14:00 «АлҒАШҚы мАХАБ-

БАТ» телехикаясы (қайталау) 

15:00ТҰСАУкЕСЕр! «үШ 

ЖүрЕк» ТЕлЕХИкАЯСы 

16:00 кИНО Том 

круз «ӘлЕмДЕр 

ШАйҚАСы»триллерінде

18:00 «ВОрОНИНДАр» теле-

хикаясы (қайталау)

18:30 «ВОрОНИНДАр» теле-

хикаясы

19:00ТҰСАУкЕСЕр! «НАрХОз 



2»  

20:00 Информбюро

21:00 «СүйГЕН СҰлУ» 

үндітелехикаясы

22:30 «СЕН кЕлЕрСІҢ» теле-

хикаясы


23:30 «АлҒАШҚы мАХАБ-

БАТ» телехикаясы

00:30 кИНО «ЕрЕкШЕ ПІкІр»

02:30 кИНО «мАрС ШАБУ-

ылДАУДА» (каз)

04:30Қазақша концерт (каз) 



     КТК

06.00 Открытие вещания. ҚР 

ӘНҰРАНЫ

06.05 Мультфильмдер 



06.30 “ТОЧКА, ТОЧКА, ЗАПЯТАЯ” 

көркем фильм  

07.50 “КТК” ҚОРЖЫНЫНАН” ойын-

сауықты бағдарлама

08.50 “БАЗАР ЖОҚ АЛАҢЫ!” 

(повтор)


09.50 “ДОРОГА ДОМОЙ” (повтор) 

10.00 “СЛУГИ НАРОДА” (повтор)

10.50 “ПОРТРЕТ НЕДЕЛИ” (повтор)

12.00  Светлана Тома, Дарья Чарушна, 

Никита Зверев в мелодраме “РОД-

НЫЕ И БЛИЗКИЕ” (повтор)

14.05 “ДРУГАЯ ПРАВДА” (повтор)

15.00 “ЭКСПЕРИМЕНТ”  (повтор)                    

15.30 “ӘЙЕЛ ҚЫРЫҚ ШЫРАҚТЫ 

” (повтор) 

16.30 “ТАҒДЫРМЕН ТАРТЫС ” үнді 

телехикаясы (117 с, повтор)

17.00 “ТАҒДЫРМЕН ТАРТЫС” 

үнді телехикаясы (118-119 серии.) 

ТҰСАУКЕСЕР! С субтитрами на 

русском языке  

18.00 “МАХАББАТ МҰҢЫ” үнді 

телехикаясы (559-560 серия). 

ТҰСАУКЕСЕР! 

19.00 “МАХАББАТТА ШЕК БАР 

МА?” үнді телехикаясы (153-154 

серии). ТҰСАУКЕСЕР! С субти-

трами на русском языке. 

20.00 “АЙТЫЛМАҒАН 

АҚИҚАТ”. ТҰСАУКЕСЕР!

20.30 ЖАҢАЛЫҚТАР

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40 “ГЛАВНАЯ РЕДАКЦИЯ” 

-  В невесомости

22.15 СЕРГЕЙ МУХИН, ЕВ-

ГЕНИЯ НОХРИНА, ЕВГЕНИЙ 

СИДИХИН, АЛЕНА ЯКОВ-

ЛЕВА в мелодраме “ЦВЕТОК 

ПАПОРОТНИКА” (1-2 серии) 

ПРЕМЬЕРА!

00.10 ОЛЕГ ЧЕРНОВ, ДАРЬЯ 

ЮРГЕНС, ОЛЕГ ПАРШИН в 

приключенческом боевике “МОР-

СКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ-2” 

(5-6 серии)

02.10 “КТК” ҚОРЖЫНЫНАН” 

ойын-сауықты бағдарлама 

02.55 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор)

03.20 “ТОЧКА, ТОЧКА, ЗАПЯ-

ТАЯ” көркем фильм (повтор)

04.40-05.10 “ЭКСТРЕМАЛЬНЫЕ 

КАНИКУЛЫ” деректi хикая

 

   ЕВРАЗИя

6:00 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» (каз) 

6:50 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТ-

РЛЕРМЕН  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО»    

11:00 «ПЯТНИЦКИЙ 2». Много-

серийный детектив 

12:00 «СҮЙГЕН ЖАР». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

12:55 «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

бағдарламасының тұсаукесері   

14:00 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ     

15:00 «П@УТINA» бағдарламасы      

15:20 «X FACTOR». Күнделік   

15:30 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»      

16:30 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ»  

17:40 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ»  

18:55 Иван Жидков в многосерий-

ном фильме «ПРИНЦ СИБИРИ» 

20:00 «ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ» 

20:40 «СҮЙГЕН ЖАР». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

21:40 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР»  

22:20 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АКБАР». 

ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ 

23:25 «П@УТINA» бағдарламасы    

23:50 «X FACTOR». Дневник   

0:00 Глафира Тарханова, Анатолий 

Руденко, Владимир Фекленко, 

Александр Цуркан, Анна Михай-

ловская в многосерийном фильме 

«СЕРДЦЕ НЕ КАМЕНЬ»  

2:15 «П@УТINA» бағдарламасы 

2:35 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР»  

(каз)      

3:30 «Контрольная закупка» (каз)   

До 4:00 

 

7:00  Художественный фильм 



«Влюбленные»

9:10 «Әмірші әйел» кәріс теле-

хикаясы

11:00  «мадхубала» үнді теле-



хикаясы

12:40  «Kaznet» ғаламтор шолу

13:00  Информационно-анали-

тическая программа «20:30»: 

Избранное за неделю

13:50  мультфильм «как лечить 

Удава»

14:00  Сериал «Аббатство 



Даунтон»

15:15  «Әмірші әйел» кәріс теле-

хикаясы

17:10  «20:30. Біздің уақыт» 



ақпараттық-сараптамалық 

бағдарламасы

18:00  «мадхубала» үнді теле-

хикаясы


20:00  Жаңалықтар

20:30  Новости «20:30»

21:00  Сериал «Аббатство 

Даунтон»


22:20  Сериал «Вопреки всему»

23:10  «кеш емес» ток-шоу

23:50  Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50  «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясы



 

 

6:55 Әнұран



7:00 мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл 

уақыт. 

7:00 «ТАҢШОлПАН». 



Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама(8:00; 9:30 

ЖАҢАлыҚТАр)                                                             

10:00 «Жарық». 

Телехикая. 18-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

10:50 «Cырғалым». 

Телехикая. 32-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с 

субтитрами)

11:45 «Айтуға оңай...»

12:30 «Ұлы дала 

дүбірі». Деректі фильм 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж) 

13:00 «БІрГЕ 

ТАҢДАймыз!». Тікелей 

эфир

14:10 «Жүзден жүйрік»



14:35 «Айдаһар мінген 

шабандоздар». муль-

тхикая. 2-маусым. 

38-бөлім(АҚШ, 2014 ж.) 

15:00 «ӘйЕл БАҚыТы». 

Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10 ТҰСАУкЕСЕр! 

«ЖүрЕГІм СІзГЕ АмА-

НАТ». Телехикая.40-

бөлім (Филиппин, 2012 

ж.) (с субтитрами)

17:05 «Sport.kz» 

17:30 ЖАҢАлыҚТАр

17:50 «Білгіштер». муль-

тхикая. 71-72- бөлімдері 

(ресей, 2010-2012 жж.)

18:05 ТҰСАУкЕСЕр! 

«Қызыл САрАйДАҒы 

ТүС». Телехикая. 

40-бөлім (Қытай, 2010 

ж.) (с субтитрами)

19:05 


«ЖУрНАлИСТІк 

зЕрТТЕУ»


19:30 ЖАҢАлыҚТАр

20:15 «АйТУҒА ОҢАй...» 

21:00 ТҰСАУкЕСЕр! 

«ЖАрыҚ». Телехикая. 

19-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 

2015 ж.) (с субтитрами)

22:00 ТҰСАУкЕСЕр! 

«кЕлІН». Телехи-

кая.1503, 1504-бөлімдері 

(үндістан, 2008 ж.) (с 

субтитрами)

23:00 «ТүНГІ СТУДИЯДА 

НҰрлАН ҚОЯНБАЕВ»

23:35 ЖАҢАлыҚТАр

0:20 «Журналистік зерт-

теу»

0:45 «Поэзия әлемі»



1:20 «Ақсауыт» Әскери-

патриоттық бағдарлама 

1:50 «Ұлы дала 

дүбірі». Деректі фильм 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж) 

2:25 «Түнгі студияда 

Нұрлан Қоянбаев» 

3:00 ЖАҢАлыҚТАр

3:45 «көк тарландары». 

19-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 

2012 ж.) (с субтитрами)

4:30 «Қылмыс пен жаза» 

4:55 «Жарқын бейне» 

5:30  Әнұран

 

         ХАБАР

07:00 Қр әнұраны

07:02 «Білгенге маржан»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -Утренняя 

информационно-развле-

кательная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 Телесериал. 

«След»

11:00 Утренний выпуск 



новостей 

11:10 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

11:45 кулинарная про-

грамма «магия кухни»

12:15 «Подари детям 

жизнь»

12:20 Премьера!!! 



Телесериал. «Ничего 

личного»


13:00 Түскі жаңалықтар

13:10 Документальная 

драма. «Семейные ме-

лодрамы»   

14:00 Телесериал. «Жен-

ский доктор»-2

15:00 Дневной выпуск 

новостей


15:15 «Біздің үй»

16:00 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

16:30 Телехикая. 

«Достық жәрмеңкесі»

17:00 кешкі жаңалықтар

17:15 Телехикая. 

«Болашағым өз 

қолымда»

18:00 Вечерний выпуск 

новостей

18:15 Телехикая. 

«Сүрбойдақ»

19:05 «Біздің үй»

20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «100 бизнес-та-

рихы»


21:00 Итоги дня

21:30 Премьера!!! Теле-

сериал. «махаббатым 

жүрегімде»-2

22:10 Телесериал. 

«След»


23:00 «көзқарас» 

23:30 «Бюро расследо-

ваний» 

00:00 Қорытынды 



жаңалықтар

00:30 Итоги дня

01:00 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

01:35 Жаңалықтар

03:00 Қр әнұраны

                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

07.25  ӘНҰрАН. 

АҢДАТПА

07.30 « Қайырлы таң, 



Әулиеата! »

09.30 «ЖАҢАлыҚТАр»

09.50 «НОВОСТИ»

10.10 ТЕлЕБлОкНОТ

10.15 Сазды әуен

10.30 ТЕлЕмАркЕТ

10.35 Хабар «Алтын 

бесік» 


10.50 Хабар «Грани»

11.00 «Балаларға 

базарлық»

11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕлЕБлОкНОТ

11.35 «күй  күмбірі»

11.45 Телехикая 

12.35 «Деректі фильм»

13.00 «ЖАҢАлыҚТАр»

13.10 «НОВОСТИ»

13.20 «Балаларға 

базарлық»

13.45 ТЕлЕБлОкНОТ                                                         

13.50 ТЕлЕмАркЕТ                                                       

13.55 «Әулиеата 

әуендері»

14.05 АҢДАТПА

14.05 – 17.50 

Техникалық үзіліс

17.50  АҢДАТПА 

17.55 Хабар: «Самопо-

знание»


18.20 «ЖАҢАлыҚТАр»

18.35 «НОВОСТИ»

18.50 ТЕлЕмАркЕТ

19.00 ТЕлЕБлОкНОТ

19.05 «Сазды әуен»

19.15 Телехикая

20.00 «ЖАҢАлыҚТАр»

20.20 «НОВОСТИ»

20.40 ТЕлЕБлОкНОТ

 20.45 «күй күмбірі»

20.55  Хабар: «Первая 

студия»


21.20 «Сөз маржан»

21.30 ТЕлЕмАркЕТ

21.40 ТЕлЕБлОкНОТ

21.45 «Әулиеата 

әуендері»

21.55  көркем фильм

23.25 Телехикая 

00.00  «ЖАҢАлыҚТАр»

00.20  «НОВОСТИ» 

00.40 «ТЕлЕБлОкНОТ»

00.45 «Сазды әуен»

01.05 АҢДАТПА. 

ӘНҰрАН  

01.10 Арнаның жабылуы

 

7 КАНАЛ

06.00  «Қыздар арасын-

да»

06.40  «Айтпады 



демеңіз»

07.30  ПрЕмЬЕрА 

«күнбастар»

08.00  «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

08.30  «күнбастар»

09.00   ПрЕмЬЕрА 

«Будьте здоровы»  

10.00  «О самом глав-

ном»


11.00  «Смеяться раз-

решается»

12.00  Т/с «үзілген 

жапырақтар»

14.00  «Айтпады 

демеңіз»


15.00  «Гадалка»

16.00  Т/с «Полицейский 

участок»

18.00  «Арам Ақша. Адал 

махаббат» түрік теле-

хикаясы


19.00  Т/с «үзілген 

жапырақтар»

21.00  Шоу «Человек не-

видимка»


22.00  Т/с «Секретные 

материалы»

23.00  Т/с «Игра пре-

столов»


00.00  Т/с «Ответный 

удар»


00.50  «Выжить любой 

ценой»


02.00  «кәсіби бокс» 

03.00  «кім білген»

03.30  «Айнаonline» 

04.00  «Женіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ»  

         31 КАНАЛ

05.58  Қр ӘНҰрАНы

06.00  «ризамын» ойын-

сауық бағдарламасы  

(қазақ тілінде)

06:30 Информбюро

07.30 «СүйГЕН СҰлУ» 

үнді телехикаясы 

(қайталау) 

09:00  ТҰСАУкЕСЕр! «үШ 

ЖүрЕк» ТЕлЕХИкАЯСы 

(қайталау)

10:00 «БАҚыТТымыз 

БІрГЕ» телехикаясы  

11:00ТҰСАУкЕСЕр! 

«НАрХОз 2»  (қайталау)

12:00 ЕрАлАШ

13:00  мультсериалдар 

(қазақтілінде)

СӘРСЕНБІ

30  

ҚыРкҮйек

Tv АПТА

13

//   «ЖАмБыл - ТАрАз»  //  №39 (1274), 23  ҚыркүйЕк 2015 Жыл  //



14:00  «АлҒАШҚы мА-

ХАББАТ» телехикаясы 

(қайталау) 

15:00 ТҰСАУкЕСЕр! «үШ 

ЖүрЕк» ТЕлЕХИкАЯСы 

16:00 кИНО  Том круз  

«СыБАйлАС» аттыатыс- 

шабыс фильмінде

18:00 « ВОрОНИНДАр»  

телехикаясы (қайталау)

18:30 «ВОрОНИНДАр» 

телехикаясы

19:00ТҰСАУкЕСЕр!  «НАр-

ХОз 2»  


20:00  Информбюро

21:00  «СүйГЕН СҰлУ» 

үндітелехикаясы

22:30  «СЕН кЕлЕрСІҢ» 

телехикаясы

23:30  «АлҒАШҚы мАХАБ-

БАТ» телехикаясы

00:30  кИНО «ОрыНДАл-

мАС ТАПСырмА 2»

02:30  кИНО «ҚҰН» (каз)

04:30 Қазақша концерт 

(каз) 


     КТК

06.00  Открытие вещания. 

Қр ӘНҰрАНы

06.05 мультфильмдер 

06.15 “кТк” 

ҚОрЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама

07.00 “мАХАББАТ мҰҢы” 

үнді телехикаясы (повтор)

07.25 “ҚАрАДАйы” түрiк 

телехикаясы 

08.30 ЖАҢАлыҚТАр (по-

втор) 

09.00 “ЖАНҚИЯр ПАТ-



ШАйым” қытай  телехика-

ясы (13 серия)

10.05 “ЦВЕТОк ПАПО-

рОТНИкА”, мелодрама 

(повтор)

12.00 НОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ДИАГНОз” (повтор)

13.15 “мОрСкИЕ ДЬЯВО-

лы. СмЕрЧ. СУДЬБы”, 

приключенческий боевик 

(повтор) 

15.30 “СЕмЕйНыЕ ДрА-

мы”, реалити-сериал. 

НОВыЕ ВыПУСкИ!

16.30  “ОрТАлыҚ рЕДАк-

ЦИЯ” (повтор)  

17.00 “ТАҒДырмЕН ТАр-

ТыС ” үнді телехикаясы 

(120-121 с.) ТҰСАУкЕСЕр! 

С субтитрами на русском 

языке 


18.00 “мАХАББАТ мҰҢы” 

үнді телехикаясы (561/2-

562 серия). ТҰСАУкЕСЕр! 

19.00 


“мАХАББАТТА 

ШЕк БАр мА?” үнді теле-

хикаясы (155-156 серии). 

ТҰСАУкЕСЕр! С субти-

трами на русском языке. 

20.00 “кЕСIр”. 

ТҰСАУкЕСЕр!

20.30 ЖАҢАлыҚТАр

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВО-

СТИ


21.40 “ЧЕрНый кВАДрАТ”

22.15 СЕрГЕй мУХИН, 

ЕВГЕНИЯ НОХрИНА, ЕВ-

ГЕНИй СИДИХИН, АлЕНА 

ЯкОВлЕВА в мелодраме 

“ЦВЕТОк ПАПОрОТНИкА” 

(5-6 серии) ПрЕмЬЕрА!

00.05 ОлЕГ ЧЕрНОВ, 

ДАрЬЯ ЮрГЕНС, ОлЕГ 

ПАрШИН в приключенче-

ском боевике “мОрСкИЕ 

ДЬЯВОлы. СмЕрЧ-2” 

(9-10 серии)

01.50 “кТк” 

ҚОрЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама 

(повтор)

02.35 ЖАҢАлыҚТАр (по-

втор)

03.00 “ЖАНҚИЯр ПАТ-



ШАйым” қытай  телехика-

ясы (повтор)

03.45 “ҚАрАДАйы” түрiк 

телехикаясы (повтор) 

04.45-05.15 “ЭкСТрЕ-

мАлЬНыЕ кАНИкУлы” 

деректi хикая

   ЕВРАЗИя

6:00 «ЖИТЬ зДОрОВО» 

(каз) 

6:50 ЖАҢАлыҚТАр СУБ-



ТИТрлЕрмЕН  

7:00 Телеканал «ДОБрОЕ 

УТрО»    

11:00 «ПЯТНИЦкИй 2». 

многосерийный детектив 

12:00 «СүйГЕН ЖАр». 

үНДІ ТЕлЕХИкАЯСы  

13:00 «АШыҒыН 

АйТҚАНДА» ТОк-ШОУы      

14:00 «ДЖОДХА ЖӘНЕ 

АкБАр». үНДІ ТЕлЕХИ-

кАЯСы     

15:00 «П@УТINA» 

бағдарламасы      

15:20 «X FACTOR». 

күнделік  

15:30 «СУДЕБНыЕ ИСТО-

рИИ»      

16:30 «ДАВАй ПОЖЕ-

НИмСЯ»  


17:40 «ПУСТЬ ГОВОрЯТ»  

18:55 Иван Жидков в 

многосерийном фильме 

«ПрИНЦ СИБИрИ»   

20:00 «ГлАВНыЕ НОВО-

СТИ»  


20:40 «СүйГЕН ЖАр». 

үНДІ ТЕлЕХИкАЯСы  

21:40 «БАСТы 

ЖАҢАлыҚТАр»  

22:20 «ДЖОДХА ЖӘНЕ 

АкБАр». үНДІ ТЕлЕХИ-

кАЯСы 

23:25 «П@УТINA» 



бағдарламасы    

23:50 «X FACTOR». 

Дневник   

0:00 Глафира Тарханова, 

Анатолий руденко, Влади-

мир Фекленко, Александр 

Цуркан, Анна михайлов-

ская в многосерийном 

фильме «СЕрДЦЕ НЕ 

кАмЕНЬ»  

2:15 «П@УТINA» 

бағдарламасы 

2:35 «мОДНый ПрИГО-

ВОр»  (каз)      

3:30 «контрольная закуп-

ка» (каз)   

До 4:00 

 

7:00  Ән шашу



7:30  Новости «20:30»

8:00   Жаңалықтар

8:30  Программа «Такси»

9:00 Қыз-Жібек 

анимациялық фильмі

9:10 «Әмірші әйел» кәріс 

телехикаясы

11:00 «мадхубала» үнді 

телехикаясы

13:00 «Сырласу» ток-шоу

13:50   Союзмультфильм 

«Умка ищет друга»

14:00   Сериал «Аббат-

ство Даунтон»

15:15   «Әмірші әйел» 

кәріс телехикаясы

17:05   «Kaznet» ғаламтор 

шолу


17:30   «Такси» 

бағдарламасы

18:00   «мадхубала» үнді 

телехикаясы

20:00   Жаңалықтар

20:30   Новости «20:30»

21:00   Сериал «Аббат-

ство Даунтон»

22:20   Сериал «Вопреки 

всему»


23:10   Программа «ре-

портер представляет»

23:30   Жаңалықтар

0:00  Новости «20:30»

0:30   «Өзгерген өмір» 

кәріс телехикаясы

1:45  Ән шашу

Хабарландыру

 «Назар аударыңыздар! Жамбыл мемлекеттік мүлік және 

жекешелендіру департаменті  Мүлікті тәркілеу бөлігінде 

қылмыстық іс бойынша сот үкімі негізінде не мүлікті мемле-

кетке беру туралы шешім негізінде тыйым салынған мүлікті 

өткізу немесе пайдалану бойынша электронды сауда-саттық 

өткізіледі. Сауда-саттық және оған қатысу туралы толық 

ақпарат www.gosreestr.kz. сайтында жарияланады».



1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал