Конференцияда талқылады басқосуда облыс әкімінің орынбасары Ерқанат манжуов ашып, жүргізіп отырды. Ол ағымдағы жыл аймақта өтетін қазақ



жүктеу 1.11 Mb.
Pdf просмотр
бет7/11
Дата05.03.2017
өлшемі1.11 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

Функцио

на

лдық т

оп

Бю

дж

еттік бағдар

ла-

ма

лар

дың әкiмшiсi 

 

Бағдар

лам

а

Атауы

Сомасы, 

мың теңге

1

2

3

001 Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың 

әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске 

асыру жөніндегі қызметтер

83645

003 Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру



40753

006 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

5009

032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының 



күрделі шығыстары

638


10

Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, 

қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

192628


462

Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі

17222

001 Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты 



іске асыру жөніндегі қызметтер

16523


006 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

699


473

Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі

63600

001 Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске 



асыру жөніндегі қызметтер

47975


003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 

67

005 Мал  көмінділерінің  (биотермиялық  шұңқырлардың)  жұмыс  істеуін 



қамтамасыз ету

4176


006 Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру

957


007 Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру

10000


008 Алып  қойылатын  және  жойылатын  ауру  жануарлардың,  жануарлардан 

алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

425

463


Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі

96487


001 Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу 

саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

62343

006 Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, 



кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде 

жүргiзiлетiн жерге орналастыру

33286

007 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары



858

473


Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі

15319


011 Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу

15319


11

Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

75470

467


Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)  құрылыс бөлімі

32574


001 Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру 

жөніндегі қызметтер

32574

468


Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы 

бөлімі


42896

001 Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік 

саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

42806


004 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 

90

12

Көлiк және коммуникация

2098439


458

Ауданның  (облыстық  маңызы  бар  қаланың)  тұрғын  үй-коммуналдық 

шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2098439


023 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

169850


045 Аудандық  маңызы  бар  автомобиль  жолдарын  және  елді-мекендердің 

көшелерін күрделі және орташа жөндеу

1928589

13

Басқалар


918786

452


 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

50000


012 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының 

резерві 


50000

453


Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік 

жоспарлау бөлімі

28229

003 Жергілікті  бюджеттік  инвестициялық  жобалардың  техникалық-



экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық 

құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын 

жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу

28229


467

Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

840557

077 Өңірлерді  дамытудың  2020  жылға  дейінгі  бағдарламасы  шеңберінде 



инженерлік инфрақұрылымды дамыту

840557


15

Трансферттер

9296

452


Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

9296


006 Нысаналы  пайдаланылмаған  (толық  пайдаланылмаған)  трансферттерді 

қайтару


9296

3. Таза бюджеттік кредиттеу

0

Бюджеттік кредиттер



0

Бюджеттік кредиттерді өтеу

0

4. Қаржы активтерімен  операциялар бойынша сальдо 



0

 Қаржы активтерін сатып алу 

0

Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер



0

5. Бюджет тапшылығы (профициті)

-1488414

6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)

1488414


Tv АПТА

16

//   «Жамбыл - Тараз»  //  №17 (1252),  22 сәуір  2015 Жыл



7:00 «ТаҢШОлПаН». 

10:00 «апта. Kz»

11:05 «айтуға оңай...» 

11:45 «қыздар». 12:30 

ЖаҢалықТар

12:45 «Ұлы жеңіске - 70 

жыл». 

12:55 «Дауа



13:25 «білгірлер бәйгесі». 

14:15 «ақсауыт». 

14:50 «Джунгли кітабы». 

15:05 «әЙЕл бақыТы». 

Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10 «Келін». 

17:00 «менің 

қазақстаным»

17:30 ЖаҢалықТар

17:50 «ӨзЕКЖарДы»

18:10 «айналайын». 

18:50 «заҢ ЖәНЕ біз». 

19:35«қызДар». 

20:30 ЖаҢалықТар

21:05 «аЙТуҒа ОҢаЙ...» 

21:50 «сырҒалым». 

22:40 «Ұлы ЖЕҢісКЕ - 

70 Жыл». 

22:50 «КЕліН». 

23:40 «сіз НЕ ДЕЙсіз?» 

0:10 ЖаҢалықТар

0:40 «Өзекжарды»

1:00 «Көкпар». 

1:45 «Дауа». 

2:15 «Шын жүректен». 

3:00 ЖаҢалықТар

3:30  әнұран

         ХАБАР

07:00 қр әнұраны

07:02 «айтұмар»

08:00 «Жаңа күн» 

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:15 «Незабытые 

истории» 

10:20 Документальный 

фильм «звезда Евразий» 

11:00 утренний выпуск 

новостей 

11:15 «Ұлытау ұлағаты. 

Темір жолмен - теңіз 

жолына» 


11:55 специальный вы-

пуск новостей

12:00 Прямое включение 

12:30 Концерт  «арманға 

жетелей бер, астана!»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Концерт «арманға 

жетелей бер, астана!»

14:00 «улыбка пересмеш-

ника»


15:00 Дневной выпуск 

новостей


15:15 «бұйымтай» 

15:55 «Өмір сабақтары» 

16:25 Телесериал. 

«Пәленшеевтер»

17:00 Кешкі жаңалықтар

17:15 «Көзқарас»

17:45 «қызық times»

18:00 Вечерний выпуск 

новостей

18:15 «қызық times»

19:00 «ТВ бинго»

20:00 қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «арнайы хабар»

21:00 Итоговый выпуск 

новостей


21:30 Премьера! Телесе-

риал «слово офицера»

22:00 Телесериал. «а у 

нас во дворе»

22:50 «Жекпе-жек»

23:35 Тұсаукесер! 

«бұйымтай» 

00:20 «әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

00:55 «айтұмар»

01:45 «арнайы хабар»

02:15 «бюро расследо-

ваний»

02:45 «арнайы хабар»



03:10 қр әнұраны

      


                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

  07.25 әНҰраН. 

аҢДаТПа  

7.30 «қайырлы таң, 

әулиеата!» 

9.30 «әулиеата аПТа»  

10.00 Хабар: 

«Дәстүрдидар» 

10.10  ТЕлЕблОКНОТ

10.15  «сазды әуен» 

10.30 ТЕлЕмарКЕТ

10.35 Хабар : «бірлігіміз 

жарасқан»

11.00 «балаларға 

базарлық»

11.25 «сөз маржан»

11.30 ТЕлЕблОКНОТ

11.35 Күй күмбірі

11.45 «маруся .» 

12.35  Деректі фильм 

13.00 «ЖаҢалықТар» 

13.10  «НОВОсТИ»  

13.20 Хабар: «Жаңа 

айна»


13.45 ТЕлЕблОКНОТ

13.50 ТЕлЕмарКЕТ

13.55 «әулиеата 

әуендері»

14.05 аҢДаТПа

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс

17.50  аҢДаТПа



17.55 «бірінші студия» 

18.20  «ЖаҢалықТар»

18.35  «НОВОсТИ»     

18.50  «ТЕлЕмарКЕТ»

19.00  ТЕлЕблОКНОТ

19.05 Д/ф: «Олар-Отан 

үшін шайқасты.»

19.35    «маруся .»

20.00  «ЖаҢалықТар»

20.20  «НОВОсТИ» 

20.40 «ТЕлЕблОКНОТ»

20.45 «Күй күмбірі»

20.55 Хабар: «Тарих 

таным» 


21.10  «Общество и 

закон»


21.25 «сөз маржан»

21.30 ТЕлЕмарКЕТ

21.40 ТЕлЕблОКНОТ

21.45 «әулиеата 

әуендері»

21.55 Көркем фильм

23.25 Телехикая 

00.00  «ЖаҢалықТар»

00.20  «НОВОсТИ» 

00.40  ТЕлЕблОКНОТ

00.45  «сазды әуен»

01.05 аҢДаТПа. әНҰраН  

01.10 арнаның жабылуы

 

7 КАНАЛ

05.45 «қорқыныш фак-

торы» 


06.30 «арам ақша. адал 

махаббат» 

07.30 «Күнбастар»

08.00 «сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

08.30 «Күнбастар»

09.00 «с новым домом!» 

10.00 «О самом главном» 

11.00 «Домашний ресто-

ран»


12.00 «баспана бабы» 

13.00 «қыздар арасында»

13.50 «7 NEWS»

14.00 «сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

14.30 «айнаonline»

15.00 «Гадалка»

16.00 т/с «Красные горы

17.00 «Орел и решка»

18.00 «арам ақша. 

адал махаббат» т19.00 

«айнаonline»

19.30 т/п <моя история. 

Денис Тен>

20.00 «7 NEWS»

21.00 х/ф «рэд 2» 

23.00 «қорқыныш фак-

торы» 


00.00 Премьера! т/с 

«сонная лощина»

01.00 «айнаonline» 

01.30 т/п «TОП ГИр»

02.30 «Другими словами»

03.00 «Кім білген»

03.30«қыздар арасында 

04.30 «айнаonline» 

05.00 «қуырдақ»  

 

  



         31 КАНАЛ

06.00    «ризамын» 

07.00    «сен Келерсің-2»  

08:00    «Үмітіңді Үзбе» 

09:00  «Вампир В бру-

клине»


11:00  «Городские леген-

ды»


12:00  мульты 

14:00  «мен саған 

Ғашықпын»

15:00  «счастливы 

Вместе» 

16:00  «счастливы 

Вместе»

18:00   «Кухня»



19:00   «братья По Об-

мену-2»


20:00  Информбюро

21:00    «сен Келерсің-2»

22:00  «мен саған 

Ғашықпын»

23:00 алдараспан, Шан-

шар, Нысана  Күнделігі 

00:00  «марс атакует»

02:00  «әзіл студио»

03:30    «ризамын» 

04:30  қазақша Концерт  

 

     КТК

06.00 Открытие вещания. 

қр әНҰраНы

06.05 мультфильмдер

06.35 “Япыр-ай” (из архи-

ва “КТК”)

07.20 “ЖҮрЕКЖарДы” 

07.50 “қаЙраН замаН! 

ЖалҒасы” түрiк теле-

хикаясы


09.00 “ӨНЕрлI ОТбасы” 

отбасылық ойын-сауық 

думаны (повтор)

10.00 “ДОрОГа ДОмОЙ” 

10.10 “уДИВИ мЕНЯ!” 

реалити-шоу (повтор)

11.15 “бЕрЕГа лЮбВИ” 

13.15 “ДруГаЯ ПраВДа” 

(повтор)

14.15 “ПОрТрЕТ НЕДЕ-

лИ” 15.20 “слуГИ НарО-

Да” 16.10 “ЖҰлДызДы 

ақИқаТ” тележурналы 

16.50 “мҰзДаН суық, 

ОТТаН ысТық”  17.30 

“мҰзДаН суық, ОТТаН 

ысТық” 

18.25 “маХабаТТа ШЕК 



бар ма?” 

19.30 “сараЙ ХаНым-

Дары” 

20.30 ЖаҢалықТар



21.00 НОВОсТИ

21.40 “ГлаВНаЯ рЕДаК-

ЦИЯ” – “Той на миллион” 

22.10 “ИсТрЕбИТЕлИ” 

23.55 “лЕсНИК” (95-96)

01.40 “сараЙ ХаНым-

Дары” 

02.25 “қаЙраН замаН! 



ЖалҒасы” 

03.20 “мҰзДаН суық, 

ОТТаН ысТық” 

04.00 ЖаҢалықТар 

04.25-05.10 “сЕКрЕТы 

бОЕВыХ ИсКуссТВ” 

деректi хикая 

   ЕВРАЗИя

6:00 «сҮЙГЕН Жар». 

ҮНДі ТЕлЕХИКаЯсы  

6:50 ЖаҢалықТар 

субТИТрлЕрмЕН  

7:00 Телеканал «ДО-

брОЕ уТрО»    

11:00 «ЧуЖОЕ лИЦО»  

12:00 «Ду қОл ШОКО-

лаД» 


12:55 ЖаҢалықТар 

субТИТрлЕрмЕН  

13:00 «луЧШИЙ ГОрОД.

KZ». Күнделік   

13:10 «аШыҒыН 

аЙТқаНДа» ТОК-ШОуы      

14:00 «П@уТINA» 

бағдарламасы     

14:30  «ПауТИНа-5»  

15:30 «112»  

15:40 «суДЕбНыЕ 

ИсТОрИИ» 

16:40 «ДаВаЙ ПОЖЕ-

НИмсЯ» 


17:50 «ПусТЬ ГОВОрЯТ»  

18:55 «ВзГлЯД Из ВЕЧ-

НОсТИ»    

20:00 «НОВОсТИ В 

20:00»  

20:40 «сҮЙГЕН Жар». 

21:40 «басТы 

ЖаҢалықТар»  

22:20 «ДЖОДХа ЖәНЕ 

аКбар». 


23:20 «П@уТINA» 

23:45 «луЧШИЙ ГОрОД.

KZ». 

23:55 «у Вас буДЕТ 



рЕбЕНОК…» 

1:50 «П@уТINA» 

2:10 «аШыҒыН 

аЙТқаНДа» 

2:50 «ДЖОДХа ЖәНЕ 

аКбар». 


3:35 «Контрольная за-

купка» 


 

77:00 ән шашу

7:50 «сапа» 

бағдарламасы

8:00 «Kaznet» ғаламтор 

шолу


8:20 Программа «супер-

папа»


9:00 «Өзгерген өмір» 

кәріс телехикаясы

10:30 Турецкий сериал 

«Фериха»


11:30 «қыз ғұмыры» үнді 

телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 «ән мен әзіл» 

концерттік бағдарламасы

14:00 Новости

14:10 сериал «сын отца 

народов»


15:15 «Өзгерген өмір» 

кәріс телехикаясы

16:40 «20:30. біздің 

уақыт» 


17:30 «Фериха» түрік 

телехикаясы

18:30 «қыз ғұмыры» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 сериал «сын отца 

народов»


22:00 «Фериха» түрік 

телехикаясы

23:00 «Кеш емес» ток-

шоу


23:50 Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50 «Өгей өмір» кәріс 

телехикаясы

7:00 «ТаҢШОлПаН». 

10:00 «сырғалым». 

10:50 «айтуға оңай...» 

11:35 «қыздар». 

12:30 ЖаҢалықТар

12:45 «Ұлы жеңіске - 70 

жыл». 

12:55 «SPORT.KZ» 



13:15 «алаң» ток-шоуы

14:00 «сыр-сұхбат»

14:30 «айдаһар мінген 

шабандоздар». 

14:55 «Джунгли кітабы». 

15:05 «әЙЕл бақыТы». 

16:10 «Келін». 

17:00 «Келбет»  

17:30 ЖаҢалықТар

17:50 «ӨзЕКЖарДы»

18:10 «айналайын». 

19:10 «қылмыс ПЕН 

Жаза»

19:35  «қызДар». 



20:30 ЖаҢалықТар

21:05 «аЙТуҒа ОҢаЙ...» 

21:50 «сырҒалым». 

22:40 «Ұлы ЖЕҢісКЕ - 70 

Жыл». 

22:50  «КЕліН». 



23:40 «ТҮНГі сТуДИЯДа 

НҰрлаН қОЯНбаЕВ» 

0:10 ЖаҢалықТар

0:45 «Өзекжарды»

1:05 «сыр-сұхбат» 

1:35 «Шарайна». 

2:05 «Келбет» 

2:30 «Түнгі студияда 

Нұрлан қоянбаев»

3:00 ЖаҢалықТар

3:30 әнұран

         ХАБАР

07:00 қр әнұраны

07:02 «айтұмар»

08:00 «Жаңа күн» 10:00 

Таңғы жаңалықтар

10:15 мультсериал.  «маша 

и медведь»

10:25 мультсериал. «миш-

ки Гамми»

10:50.  «белка и стрелка»

10:55 «Подари детям 

жизнь»


11:00 утренний выпуск 

новостей 

11:15 «әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

11:45 «магия кухни»

12:20 «слово офицера» 

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Документальная 

драма. «семейные мело-

драмы»    

14:00 Телесериал. «улыбка 

пересмешника»

15:00 Дневной выпуск 

новостей


15:15 Тұсаукесер! 

«бұйымтай» 

15:55 «Өмір сабақтары» 

16:30. «Пәленшеевтер»

17:00 Кешкі жаңалықтар

17:15 «Көзқарас»

17:45 «Экономкласс»

18:00 Вечерний выпуск 

новостей

18:15. «сұлтан сүлейман»

19:05 «біздің үй»

20:00 қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «бюро расследова-

ний» 

21:00 Итоговый выпуск 



новостей

21:30 Премьера! Телесери-

ал «слово офицера»

22:00 Телесериал. «а у нас 

во дворе»

22:50 «арнайы хабар»

23:20 Тұсаукесер! 

«бұйымтай» 

00:05 «әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

00:40 «айтұмар»

      


                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

07.25 әНҰраН. аҢДаТПа  

7.30  «қайырлы таң, 

әулиеата!» 

9.30  «ЖаНалықТар» 

9.50  «НОВОсТИ» 

10.10  ТЕлЕблОКНОТ

10.15 «сазды әуен» 

10.30 ТЕлЕмарКЕТ

10.35 Хабар: «бірінші 

студия»

11.00 «балаларға 



базарлық»

11.25 «сөз маржан»

11.30 ТЕлЕблОКНОТ

11.35 « Күй күмбірі»

11.45   «маруся .»

12.25  Д/ф: «Олар-Отан 

үшін шайқасты.»

13.00 «ЖаҢалықТар» 

13.10  «НОВОсТИ»  

13.20  «балаларға 

базарлық»

13.45 «ТЕлЕблОКНОТ»

13.50 ТЕлЕмарКЕТ

13.55 «әулиеата әуендері»

14.05 аҢДаТПа

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс

17.50  аҢДаТПа



17.55 Хабар «ауылға кел, 

ағайын!» 

18.10 Хабар «Грани» 

18.20  «ЖаҢалықТар»

18.35  «НОВОсТИ»     

18.50  «ТЕлЕмарКЕТ»

19.00  ТЕлЕблОКНОТ

19.05  Д/ф: «Олар-Отан 

үшін шайқасты.»

19.25  «маруся .»

20.00  «ЖаҢалықТар»

20.20  «НОВОсТИ» 

20.40 «ТЕлЕблОКНОТ»

20.45 «Күй күмбірі»

20.55  Хабар: «сыр- перне» 

21.25 «сөз маржан»  

21.30 ТЕлЕмарКЕТ

21.40 «ТЕлЕблОКНОТ» 

21.45 «әулиеата әуендері»

21.55  Көркем фильм

23.25  Телехикая 

00.00 «ЖаҢалықТар»

00.20 «НОВОсТИ» 

00.40 ТЕлЕблОКНОТ

00.45  «сазды әуен»

01.05 аҢДаТПа. әНҰраН  

01.10 арнаның жабылуы 

 

7 КАНАЛ

05.45 «қорқыныш факто-

ры» 


06.30 «арам ақша. адал 

махаббат» 

07.30 «Күнбастар»

08.00 «сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

08.30 «Күнбастар»

09.00 «с новым домом!» 

10.00 «О самом главном» 

11.00 «Домашний ресто-

ран»


12.00 «баспана бабы» 

13.00 «қыздар арасында»

13.50 «7 NEWS»

14.00 «сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

14.30 «айнаonline»

15.00 «Гадалка»

16.00 т/с «Красные горы»  

17.00 «Икона стиля»

18.00 «арам ақша. адал 

махаббат» түрік телехи-

каясы 


19.00 «айнаonline»

19.30 т/п <моя история. 

Кыдырали болманов>

20.00 «7 NEWS»

21.00 х/ф «брат 2» 

23.00 «қорқыныш факто-

ры» 

00.00 т/с «сонная лощина»



01.00 «айнаonline» 

01.30 х/ф «брат 2» 

03.30«қыздар арасында 

04.30 «айнаonline»

05.00 «қуырдақ»  

         31 КАНАЛ

05.58  қр әнұраны

06.00    «ризамын» 

07.00    «сен Келерсің-2»  

08:00    «Үмітіңді Үзбе» 

09:00   «марс атакует»  

11:00  «Городские легенды»

12:00  мульты 

14:00     «мен саған 

Ғашықпын»

15:00  «счастливы Вместе» 

16:00  «счастливы Вместе»

18:00   «Кухня»

19:00   «братья По Обме-

ну-2»

20:00  Информбюро



21:00    «сен Келерсің-2»

22:00     «мен саған 

Ғашықпын»

23:00 алдараспан, Шан-

шар, Нысана  Күнделігі 

00:00   «мальчишник 2: Из 

Вегаса В бангкок»

02:00  «әзіл студио»

03:30    «ризамын» 

04:30  қазақша Концерт  



     КТК

06.00 Открытие вещания. 

қр әНҰраНы

06.05 мультфильмдер

06.35 Деректi хикая “КуХ-

НЯ КуНГ-Фу”

07.00 “Япыр-ай” (из архива 

07.45 ЖаҢалықТар (по-

втор) 

08.10 “қаЙраН замаН! 



ЖалҒасы” түрiк теле-

хикаясы


09.10 “сараЙ ХаНымДа-

ры” 10.10 “ЧЕТырЕ ВрЕ-

мЕНИ лЕТа” (5-6  серии) 

12.00 НОВОсТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ГлаВНаЯ рЕДаК-

ЦИЯ” 13.15 “лЕсНИК”, 

остросюжетный детектив 

(повтор) 

15.15 “НЕ ВрИ мНЕ”. 16.10 

“маХабаТТа ШЕК бар 

ма?” үнді телехикаясы 

17.10 “мҰзДаН суық, ОТ-

ТаН ысТық” 

18.25 “маХабаТТа ШЕК 

бар ма?” 

19.30 “сараЙ ХаНым-

Дары” 


20.30 ЖаҢалықТар

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВО-

сТИ

21.40 “ДИаГНОз”



22.10 “ИсТрЕбИТЕлИ” (11-

12 заключит.серии)

23.55 “лЕсНИК” (97-98 за-

ключит.серии)

01.40 “сараЙ ХаНымДа-

ры” кытай телехикаясы 

(повтор)

02.25 “қаЙраН замаН! 

ЖалҒасы” түрiк телехика-

ясы (повтор)

03.20 “мҰзДаН суық, ОТ-

ТаН ысТық” үнді телехи-

каясы 04.00 ЖаҢалықТар 

04.25-05.10 “сЕКрЕТы 

бОЕВыХ ИсКуссТВ” 

деректi хикая 

  

   ЕВРАЗИя

6:00 «сҮЙГЕН Жар». ҮНДі 

ТЕлЕХИКаЯсы  

6:50 ЖаҢалықТар 

7:00 «ДОбрОЕ уТрО»    

11:00 «ЧуЖОЕ лИЦО»  

12:00 «Ду қОл ШОКОлаД» 

12:55 ЖаҢалықТар 

13:00 «луЧШИЙ ГОрОД.

KZ». 


13:10 «аШыҒыН 

аЙТқаНДа» ТОК-ШОуы      

14:00 «П@уТINA» 

14:30 Премьера «ПауТИ-

На-5»  

15:30 «112»  



15:40 «суДЕбНыЕ ИсТО-

рИИ» 


16:40 «ДаВаЙ ПОЖЕНИм-

сЯ» 


17:50 «ПусТЬ ГОВОрЯТ»  

18:55 «ВзГлЯД Из ВЕЧ-

НОсТИ»    

20:00 «НОВОсТИ В 20:00»  

20:40 «сҮЙГЕН Жар». 

21:40 «басТы 

ЖаҢалықТар»  

22:20 «ДЖОДХа ЖәНЕ 

аКбар». 

23:20 «П@уТINA» 

23:45 «луЧШИЙ ГОрОД.

KZ». 


23:55 «у Вас буДЕТ рЕбЕ-

НОК…» 


1:50 «П@уТINA» 

2:10 «аШыҒыН 

аЙТқаНДа» ТОК-ШОуы  

2:50 «ДЖОДХа ЖәНЕ 

аКбар». ҮНДі ТЕлЕХИКа-

Ясы     


3:35 «Контрольная за-

купка» 


 

7:00 Новости «20:30»

7:30 Жаңалықтар

7:55 Программа «Astana 

live»

8:35 «Такси» бағдарламасы



9:00 «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Өзгерген өмір» 

10:30 «Фериха»

11:30 «қыз ғұмыры» 

13:00 Жаңалықтар

13:10 Кеш емес» ток-шоу

14:00 Новости 

14:10 «сын отца народов»

15:15 «Өзгерген өмір» 

16:35 «Kaznet» 

17:00 «Такси»

17:30 «Фериха» 

18:30 «қыз ғұмыры» 

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 сериал «Диверсант. 

Конец Войны»

22:00 «Фериха» түрік теле-

хикаясы

23:00 «әзілстан» жасырын 



түсірілім

23:15 Жаңалықтар

23:45 Новости «20:30»

0:15 «Өгей өмір» 

1:25 ән шашу


Каталог: images -> PDF-kaz
PDF-kaz -> Мейірім мейраМы Құрбан айт мүбәрак болсын!
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 2016 жылдың 10 желтоқсан күні сағат 00-ден бастап орталық «Достық» алаңында
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 8 бет. Ардагерлердің алғысы Ерді ЕсЕйткЕн Ерлік кемел өнер кемерінен шалқыса
PDF-kaz -> 8-9-бет. МерекеңМен, Мейірлі Медбике!
PDF-kaz -> 2015 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> Құрметті Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен тыл еңбеккерлері!
PDF-kaz -> Наурыз Мен қазақтың қызымын: арға тұнған, Ағыстарда жақұтым жарға атылған. Қарағайын сыңсытқан қара ормандар, Менің қара бұрымым тарқатылған
PDF-kaz -> 28 қаңтар 2015 жыл, сәрсенбі

жүктеу 1.11 Mb.

Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11




©emirb.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет