№33 (1373) 16 тамыз 2017 жыл, сәрсенбі Қазақстанның іскерлік қауымдастығы Халықаралық көрмені қараша айына дейін ұзартуды сұранды. „ Ұлт намысын ұран етіп



жүктеу 0.85 Mb.
Pdf просмотр
бет4/8
Дата09.09.2017
өлшемі0.85 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8

Жамбыл Спортының 

Жұлдызы биік

дАтА


Көкпар құрамасы   

Алаңдағы тоғызқұмалақ   

ойындарының  чемпионы  Ғабит 

Есжанов,    «Қазақстан  Барысы» 

турнирінің үш дүркін жеңімпазы 

Бейбіт Ыстыбаев, ұлттық құраманы 

жүз пайыз жасақтап отырған Азия 

чемпионатының  жүлдегерлері 

«Айша  бибі»  су  добы  клубының 

спортшылары,  еліміздің  тоғыз 

дүркін  чемпионы  «Әулиеата»  ат 

спорты клубының көкпаршылары 

сынды мақтаныштарымыз аз емес. 

Жалпы алғанда  облыс спортшы-

лары осы күнге дейін  1232 медаль 

жеңіп алса, оның 480-і  алтын, 332-і 

күміс және 420-ы қола жүлделер. 

Тап осылай бәсі жоғары бәсекелерде 

жеңіске  жетіп,  жүлдегер  атанған 

жамбылдық  спорт  жұлдыздары 

туралы тізбектей берсек жетерлік. 

Алайда, олар бағындырар шың мен 

алар асу әлі алда. Жұлдызың жана 

берсін, Жамбыл спорты!



Толайым табыс жолында

Бүгінгі  т аңда  бұқара лық 

с п о рт т ы   д а м ы ту   м ә с е л е с і 

аймақта  жүйелі  жолға  қойылған. 

Елбасының тапсырмасымен 2020 

жылға  дейін  бұқаралық  спорт-

пен шұғылданушылар қатарын 30 

пайызға  арттыру  –  басты  меже. 

Ал  жыл  басынан  облыста  дене 

шынықтыру және спортпен жүйелі 

түрде  шұғылданушылар  қатары 

314,5 мың адамды құрап отырса, 

бұл  көрсеткіш    өткен  жылмен 

салыстырғанда 16,8 мың адамға ар-

тып отыр. Оның ішінде жастардың 

үлес салмағы – 134,7 мың адамға 

жеткен.  Бүгінгі таңға дейін облыста 

1564 спорттық іс-шара өткізіліп, 

оған  227,8  мың  адам  тартылып, 

жыл  арта  спортты  жанына  серік 

еткендердің  сапы  артуда.  Облыс 

әкімдігінің дене шынықтыру және 

спорт  басқармасы  басшысының 

міндетін атқарушы Нұржан Жол-

дасбеков спортпен тұрақты түрде 

айналысушылардың  санын  жыл 

соңына  дейін  еселеп,  олар  үшін 

қолжетімді  спорт  нысандарын 

салу кезек күттірмес мәселе екенін 

айтады. 


–Қазіргі  таңда  облыста  дене 

мүмкіндігі шектеулі жандар саны 

облыс  бойынша  38  059  адамды 

құрайды.  Оның  ішінде  спорт-

пен жүйелі түрде шұғылданатын 

1621 адам. Ал олардың спортпен 

кедергісіз  шұғылдануы  үшін  ба-

рынша  жағдай  жасалынуда.  Об-

лыста спорт нысандарының жалпы 

саны 2026-ға жетті. Мәселен, Орта 

Азияда баламасы жоқ «Тараз-Аре-

на» спорт кешені 2015 жылы елге 

есігін айқара ашса, онда спорттың 

43  түрінен  шынығуға  болады.  

Нақтырақ айтқанда, олардың  22-і  

олимпиадалық, 12-і  олимпиадалық 

емес  және  9-ы  ұлттық  спорт 

түрлерін қамтиды. Басқарма тара-

пынан өңір тұрғындарының, оның 

ішінде жастардың бұқаралық спорт-

пен шұғылдануы үшін спорт нысан-

дарына  қолжетімділігін  анықтау 

мақсатында барлық спорт нысанда-

рына тұрақты мониторинг жүргізу 

тәжірибесі орныққан. Бүгінде об-

лыс бойынша бұл мақсаттағы 1251 

спорт  нысаны  анықталды.  Оның 

410-ы Тараз қаласында, 841-і аудан-

дарда орналасқан, – дейді Нұржан 

Қырықбайұлы. 



Ат тұяғын тай басар

Сайын  даланың  төсінде  дүбірі 

естілген  тұлпар  тұяғының  үні 

қандай десеңізші?! Әсіресе, көкпар 

десе делебесі қозып, тақымы қоза 

қоятын нар қазақ үшін. Апайтөс, 

қамыс  құлақты,  болат  тұяқты 

тізгіндеп,  сегіз  өрім  қамшыны 

қомдап, бір сермеп келіп тұлпар 

тулату  –  исі  қазақтың  аңсарын 

аудармасқа  қоймас.  Тәуелсіздік 

алғаннан кейін ел арасында алғаш 

рет Шығыс Қазақстан облысында 

2001 жылы көкпардан біріншілік 

өтіп, осы аламанда жамбылдықтар 

құрама жеңіске жетіп, өңір мерейін 

тасытқан болатын. Міне, сол жеңісті 

жол  2004  жылы  аймақта  ұлттық 

спортты ұлықтайтын «Әулиеата» 

көкпар  клубының  құруына  сеп 

болған еді. Жұмысын жаңа бастаған 

клубтың  негізін  қалаған  Нәби 

Рүстемұлының  есімі  ат  спорты 

жанкүйерлеріне  жақсы  таныс. 

Айтулы  шабандоз  республикада 

көкпар  спортының  қайта  жанда-

нуына сеп болған. Жастайынан ат 

жалын тартып, өскен ол жастығына 

қарамастан тақымы мықты, білекті 

шабандоздармен  қатар  шауып, 

талай  дүбірлі  додаларда  өзінің 

қайсарлығы мен жігерлігін мой-

ындатты.  Өзге  қызметте  жүріп, 

қалтасында  қызыл  билетi  болса 

да  Нәби  Рүстемұлы  көкпарды 

қайта жандандырды. Қырғыз ба-

уырларымен  келiсiп,  екi  елдiң 

шекарасында көкпар тартылатын 

дәстүр қалыптастырды. Қаншама 

кедергілер мен қыспақтарға кезіксе 

де ұлттық спортқа деген махабба-

ты оны тұралата қоймады.  Нәби 

Рүстемұлы  қазіргі  командалық 

жүйеде өтетін көкпар ойынының 

ережесін құрған азаматтардың бірі. 

Оның  ұлттық құндылықтарымызды 

дәріптеп, төл ойынымыз көкпарды 

қайта  жаңғыртудағы  қалдырған 

сара  жолын  бүгін  де  шәкірттері 

ж а л ғ а с т ы р уд а .   Ж а с т а р д ы 

отансүйгіштікке,  батылдыққа, 

ұлттық  құндылықтарымызды 

д ә р і п т е у г е   т ә р б и е л е уд е н 

жалықпады. Нәби Рүстемұлының 

Нұрдәулет және Атамекен есімді 

қос  ұлы  да  қазіргі  таңда  Орта 

Азияға  танымал  тақымы  мықты 

көкпаршылар. Нұрдәулет «Әулие-

Ата»  ат  спорты  клубының  ди-

ректоры  болса,  Атамекен  құқық 

қорғау  органдарында  қызметте. 

Елімізде  ұлттық  спорт  көкпар 

ойынын  дамытуда  аянбай  еңбек 

еткен,  ұзақ  жылдар  көкпардан 

ұлттық  құрама  команданың 

бас  жаттықтырушысы  болған, 

Қазақстан Республикасына еңбегі 

сіңген  жаттықтырушы,  Ұлттық 

дәрежедегі төреші, «Әулие-Ата» 

командасының  негізін  құрушы 

Нәби Рүстемұлы  соңында өшпес 

із қалдырды.



Дайындаған 

Толғанай БЕКЕТҚЫЗЫ

ДҮЙСЕНБІ

СЕЙСЕНБІ

22 

тамыз

21 

тамыз

6:00 Әнұран

6:05 баСТы аҚПараТ

6:40 Қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт


7:55 «айтуға оңай...» 

8:45 «Күмбір де күмбіртер 

бетіп»

8:50 «Таңшолпан». 



Таңғыақпаратты-сазды 

бағдарлама

10:00 «ЖҮЙрІКТЕр 

СаЙыСы». мультхикая. 

38, 39-бөлімдері (Оңтүстік 

Корея, 2016 ж.)

10:25 «ТаПҚыр ВИК». муль-

тхикая. 18-бөлімі (аустралия, 

Франция, 2013-2014 жж.)

10:35 «Қызық екен...»

11:30 «Іңкәр жүрек». Теле-

хикая. 4-бөлімі («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.) 

(с субтитрами)

12:25 «ҚаламПыр». Теле-

хикая. 101, 102-бөлімдері 

(Жапония, 2011-2012 жж.) (с 

субтитрами)

13:00 EXPO аҚПараТ

13:15 «бірге таңдаймыз!»

14:10 «Ер тұғырыл». Теле-

хикая. 3-маусым.49-бөлімі 

(Түркия, 2017 ж.)

15:00 «Әйел бақыты». 

Ток-шоу

16:40 «ақ пен қара». Теле-



хикая. 133-бөлім (Филиппин, 

2016 ж.) (с субтитрами)

17:30 КЕШКІ аҚПараТ

17:50 «100 бИзНЕС баСТа-

Уы»

18:15 «ҚызыҚ ЕКЕН...»



19:00 «аҚ ПЕН Қара». Теле-

хикая. 134-бөлім (Филиппин, 

2016 ж.) (с субтитрами)

20:00 баСТы аҚПараТ

20:30 «айтуға оңай...»

21:20 «мЕН ҚазаҚПыН». 

Күнделік

21:40 «Іңкәр жүрек». Теле-

хикая. 5-бөлімі («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.) 

(с субтитрами)

22:35 «Ер ТҰҒырыл». Теле-

хикая. 3-маусым. 50-бөлімі 

(Түркия, 2017 ж.) 

23:30 баСТы аҚПараТ

0:05 «Қылмыс пен жаза»

0:25 «білім қуаты»

0:30 EXPO ақпарат

0:45 «100 бизнес бастауы»

1:05 «айтуға оңай...»

1:55 «бірге таңдаймыз!»

2:30 «Әйел бақыты». Ток-шоу

3:50 Әнұран

         хАБАР

07:00 Қр Әнұраны

07:02 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

07:50 Тележурнал «EXPO 

life»


08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-музыкаль-

ная программа  

10:15 Премьера!!! Телесери-

ал. «Вишневый сезон» 

11:10 Телехикая. «Ғашық 

жүрек»

12:00 «ауырмайтын жол 



ізде» деректі драмасы

12:30 Кулинарная программа 

«магия кухни»

13:00 Телехикая. «Көрімдік»

13:10 «EXPO life» тележур-

налы


13:15 «Народный контроль»

13:30 «Сана». рухани 

жаңғыру.

14:00 Телехикая. 

«Пәленшеевтер»

14:45 «Тағдыр тартысы» 

деректі драмасы

15:15 Телесериал. «Такая 

работа»

16:15 Телесериал. «Цен-



тральная больница» 

17:15 «біздің назарда»

17:30 Тележурнал «EXPO 

life» 


17:35 «бенефис-шоу»

18:55 «EXPO life» тележур-

налы

19:00 Қорытынды 



жаңалықтар

19:35 Ток-шоу «Давайте 

говорить!» 

20:30 «бюро расследова-

ний»

21:00 Итоги дня



21:35 Телесериал. «Такая 

работа»


22:35 Телехикая. «Ғашық 

жүрек»


23:30 «ауырмайтын жол 

ізде» деректі драмасы

00:00 Қорытынды 

жаңалықтар

00:35 Телесериал. «Оскол-

ки»


01:20 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

01:50 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

02:20 Қорытынды 

жаңалықтар

03:00 Қр Әнұраны

                        



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7:25 Әнұран

7:30 Көркем фильм

9:30 ЖаҢалыҚТар

9:55 НОВОСТИ

10:25 Телеблокнот

10:30 Телемаркет

10:35 Хабар: бірінші студия /

қайталау/

11:00 балаларға базарлық 

11:25 Телеблокнот

11:30 Сазды сәлем/ сазды-

құттықтау бағдарламасы/

12:00 музыка

12:30 Деректі фильм

13:00 ТҮСКІ ЖаҢалыҚТар

13:15 ДНЕВНыЕ НОВОСТИ

13:30 Хабар: «арнайы 

репортаж»  /қайталау/

13:50 Телемаркет

13:55 Телеблокнот

14:00 Телехикая повтор 

15:00 ТҮСКІ ЖаҢалыҚТар  /

қайталау/

15:15 ДНЕВНыЕ НОВОСТИ   

/повтор/


15:30 Хабар: Тіл сақшысы/ 

қайталау/

16:00 музыка

16:30 аңдатпа

16:30-17.10 Техникалық 

үзіліс 


17:10 аңдатпа

17:15 музыка 

17:55 Хабар: алтын бесік

18:10 Хабар: Өрлеу

18:20 КЕШКІ ЖаҢалыҚТар  

18:35 ВЕЧЕрНИЕ НОВОСТИ

18:50 Телемаркет

18:55 Телеблокнот

19:00 Телехикая 

19:50 музыка

20:00 Хабар: Сыр - перне

20:25 Телеблокнот

20:30 ҚОрыТыНДы 

ЖаҢалыҚТар

20:55 роликтер, анонстар

21:00 ИТОГОВыЕ НОВОСТИ

21:25 роликтер, анонстар

21:30 Телемаркет

21:35 Көркем фильм

22:55 Телеблокнот

23:00 Сазды сәлем/ сазды-

құттықтау бағдарламасы/

23:30 музыка

0:00 Жаңалықтар

0:55 Телеблокнот

1:00 аңдатпа.Әнұран

1:05 арнаның жабылуы

 7 канал

06.00 «Қыздар арасында»

06.50 Т/х «Өмір сынағы»

07.50 Т/с «1001 түн»

08.45 «Әжуа» 

09.10 «Кинокио»

09.30 Т/с «H2O: Просто до-

бавь воды»

10.00 Т/ф «Дом на обочине»

12.10 Т/х «Элиф»

14.10 Т/х «Ғаламат ғасыр: 

Көсем»


15.20 «Смеяться разреша-

ется»


17.20 Премьера! Т/х «Н2О: 

бір тамшы судың құдіреті»

18.00 Т/х «Элиф»

20.10 Т/х «Ғаламат ғасыр: 

Көсем»

21.15 Т/с «а счастье где-то 



рядом»

23.25 «Вечерний Киев»

00.25 Т/с «Секретные мате-

риалы»


01.30 Т/с «а счастье где-то 

рядом»


03.00 «Ене мен келін» 

03.30 Жан сырым

04.00 «KZландия»

04.30 «Женіп көр!» 

05.15 «Қуырдақ»

     КТК

07.00 Қр ӘНҰраНы 

07.05 ЖаҢалыҚТар 

(қайталау) 

07.30 “СВара мЕН ра-

ГИНИ”. Үнді телехикаясы 

(қайталау)

08.00 “Ер ЖІГІТ ПЕН ЕрКЕ 

СҰлУ”. Түрiк телехикаясы 

(қайталау)

09.30 “На ДалЬНЕЙ заСТа-

ВЕ», мелодрама (9-10 серии, 

повтор)

11.30 НОВОСТИ (повтор 



вечернего выпуска) 

12.00 “ЖЕНСКИЙ ДОКТОр”, 

мелодрама (37-38 серии). В 

ролях: Илья Носков, Олеся 

Власова, Сергей Калантай, 

алена Яковлева  

14.00 “барыШНЯ-КрЕ-

СТЬЯНКа”


15.00 “ФаТмаГҮлДІҢ 

ЖазыҒы НЕ?”. Түрiк теле-

хикаясы. С субтитрами на 

русском языке

17.00 “маХаббаТ 

мҰҢы”. Үнді телехикаясы.  

Тұсаукесер! 

18.30 “СВара мЕН ра-

ГИНИ”. Үнді телехикаясы.

Тұсаукесер! С субтитрами на 

русском языке 

19.30 “Ер ЖІГІТ ПЕН ЕрКЕ 

СҰлУ”. Түрiк телехикаясы. 

Тұсаукесер! С субтитрами на 

русском языке

20.30 ЖаҢалыҚТар 

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВОСТИ 

21.30 “На ДалЬНЕЙ за-

СТаВЕ”, мелодрама (11-12 

серии). В ролях: Валерия 

Федорович, Иван Жвакин

Иван Николаев, Дарья 

михайлова  

23.30 “ПаУТИНа-6”, крими-

нальная драма (фильм 3, 3-4 

серии). В главной роли Олег 

Харитонов 

01.00 “барыШНЯ-КрЕ-

СТЬЯНКа”

02.00 “ФаТмаГҮлДІҢ 

ЖазыҒы НЕ?”. Түрiк теле-

хикаясы (қайталау)

03.30-04.00 “маХаббаТ 

мҰҢы”. Үнді телехикаясы 

(қайталау)

КАНАЛ

05.58 Қр ӘНҰраНы

06:00 ризамын (каз)

07:00 Информбюро

08:00 Сериал «КИЕлІ НЕКЕ» 

(каз) (повтор)

10:00 Сериал «Сүйгенім 

бол» 


11:00 мультсериал «мой 

маленький пони» (рус)

12:00 Сериал «Волшебники 

из ВэйверлиПлэйс»

13:00Ералаш 

14:00 Сериал  «Отель Эле-

он» (повтор)

15:00 Келiндербәйгесi(каз) 

16:00 Сериал «КИЕлІ НЕКЕ» 

(каз)


18:00 Ералаш

19:00 Сериал «Отель 

Элеон»

20:00 Информбюро



21:00 Сериал «Жүрегім сен» 

(каз)


22:00 Сериал «Өшпес ма-

хаббат 2» (каз) 

00:00 «Ұят емес»

01:00 КИНО. «монстро»

02:10музыкалық сағат

02:40 Сериал «Ертугрул» 

(каз)

03:20 Қазақша концерт (каз)



04:00 Үздікәзілдер

05:00 Қазақша концерт (каз)

 

 

   ЕВРАЗИя



6:00 «ЖИТЬ зДОрОВО» 

(каз)  


6:45 «баСТы 

ЖаҢалыҚТар» СУбТИТ-

рлЕрмЕН  

7:30 Телеканал «ДОбрОЕ 

УТрО»  

10:00 «ГлаВНыЕ НОВО-



СТИ» 

11:00 «бAСТы ПаТрУлЬ» 

бағдарламасы 

11:10 «П@УТINA» 

бағдарламасы  

12:00 ТҰСаУКЕСЕр. 

«ҚалаУлым» бағдарламасы 

15:00 многосерийный фильм 

«мЕЖДУ НамИ,  ДЕВОЧ-

КамИ»   


15:55 Премьера. «На Са-

мОм ДЕлЕ»

16:55 «ПУСТЬ ГОВОрЯТ»

18:00 «баСТы 

ЖаҢалыҚТар»  

18:45 ТҰСаУКЕСЕр! «20 мИ-

НУТ». ТҮрІК ТЕлЕХИКаЯСы  

20:00 «ГлаВНыЕ НОВО-

СТИ» 

20:45 Евгения Осипова, 



Дмитрий Пчела, Олег алма-

зов, Вероника Пляшкевич в 

мелодраме «ВмЕСТО НЕЕ» 

22:30 «П@УТINA» 

бағдарламасы 

23:25 «ВмЕСТО НЕЕ». за-

ключительные серии

1:55 алексей бардуков, 

Евгений Цыганов, ма-

рия Кожевникова, Павел 

Деревянко, Евгений Дятлов 

в многосерийном фильме 

«КраСНыЕ ГОры»  

2:45 «бAСТы ПаТрУлЬ» 

бағдарламасы 

2:55 «алаУлаҒаН СЕзІм». 

ҮНДІ ТЕлЕХИКаЯСы  

3:35 «П@УТINA» 

бағдарламасы 

4:15 «мОДНыЙ ПрИГОВОр» 

(каз)  

До 05:05


        

 

6:00 «Қаржы мектебі» 



бағдарламасы

6:10 Жаңалықтар

6:35 Новости «20:30»

7:00 Союзмультфильм

9:00 «Жібек-2» телехикаясы 

10:00 «Қара нан» түрік теле-

хикаясы

11:00 «Жетім жүрек» үнді 



телехикаясы

12:30 «абысындар» теле-

хикаясы

13:30 Сериал «майор и 



магия»

14:30 Сериал «ласточкино 

гнездо»

15:30 «Қарлығаш» теле-



хикаясы 

17:00 «Жібек-2» телехикаясы 

18:00 «алдар көсе» 

мультфильмі

18:30 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Қара нан» түрік теле-

хикаясы


22:00 «абысындар» теле-

хикаясы


22:50 «Әлия» түрік теле-

хикаясы


23:50 «Kaznet» ғаламторға 

шолу


0:00 «Ғашық жандар» теле-

хикаясы 


1:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы 

2:00 Жаңалықтар

2:25 Новости «20:30»

2:50 «Әзілстан» жасырын 

камера


6:00 Әнұран

6:05 Қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт


7:35 «айтуға оңай...» 

8:25 «Көңіл толқыны» 

8:45 «Күмбір де күмбір 

тербетіп»

8:50 «Таңшолпан». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама

10:00 «білім қуаты»

10:05 «ЖҮЙрІКТЕр 

СаЙыСы». мультхикая. 

37,38-бөлімдері (Оңтүстік 

Корея, 2016 ж.)

10:30 «ТаПҚыр ВИК». 

мультхикая. 17-бөлімі 

(аустралия, Франция, 2013-

2014 жж.)

10:40 «Өмірдің өзі новелла». 

5-бөлім  («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

11:30 «Іңкәр жүрек». Теле-

хикая. 3-бөлімі («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.) 

(с субтитрами)

12:25 «ҚаламПыр». Теле-

хикая. 99, 100-бөлімдері 

(Жапония, 2011-2012 жж.) (с 

субтитрами)

13:00 EXPO аҚПараТ

13:15 «бірге таңдаймыз!»

14:10 «Ер тұғырыл». Теле-

хикая. 3-маусым.48-бөлімі 

(Түркия, 2017 ж.)

15:00 «Әйел бақыты». 

Ток-шоу

16:40 «ақ пен қара». Теле-



хикая. 132-бөлім (Филиппин, 

2016 ж.) (с субтитрами)

17:30 КЕШКІ аҚПараТ

17:50 «EXPO- Ғылым 

мЕКЕНІ». арнайы жоба

18:00 «Қазақстан полици-

ясына - 25 жыл». Деректі 

фильм


18:20 «Көңіл толқыны» 

19:00 «аҚ ПЕН Қара». Теле-

хикая. 133-бөлім (Филиппин, 

2016 ж.) (с субтитрами)

20:00 баСТы аҚПараТ

20:30 «айтуға оңай...»

21:20 «мЕН ҚазаҚПыН». 

Күнделік


21:40 «Іңкәр жүрек». Теле-

хикая. 4-бөлімі («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.) 

(с субтитрами)

22:35 «Ер ТҰҒырыл». Теле-

хикая. 3-маусым. 49-бөлімі 

(Түркия, 2017 ж.) 

23:30 баСТы аҚПараТ

0:05 «EXPO – ғылым 

мекені». арнайы жоба

0:15 EXPO ақпарат

0:30 «мәселе». ақпараттық-

сараптамалық бағдарлама

1:00 «айтуға оңай...» 

1:50 «бірге таңдаймыз!»

2:25 «Әйел бақыты». Ток-

шоу

3:45 Әнұран



 

         хАБАР

07:00 Қр Әнұраны

07:02 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

07:50 Тележурнал  «EXPO 

life» 


08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-музыкаль-

ная программа  

10:15 Премьера!!! Телесери-

ал. «Вишневый сезон» 

11:10 Телехикая. «Ғашық 

жүрек»

12:00 «ауырмайтын жол 



ізде» деректі драмасы

12:30 аспаздық бағдарлама. 

«Сиқырлы ас үй»

13:10 «EXPO life» тележур-

налы

13:15 «Народный контроль»



13:30 «Сана». Духовное воз-

рождение.

14:00 Телехикая. 

«Пәленшеевтер»

14:45 «Тағдыр тартысы» 

деректі драмасы

15:15 Телесериал. «Такая 

работа»


16:15 Телесериал. «Цен-

тральная больница» 

17:15 «біздің назарда»

17:30 Тележурнал  «EXPO 

life» 

17:35 «бенефис-шоу»



18:55 «EXPO life» тележур-

налы


19:00 Қорытынды 

жаңалықтар

19:30 «Тайны и судьбы 

великих казахов»

20:30 «бетпе-бет»

21:00 Итоги дня

21:35 Телесериал. «Цен-

тральная больница» 

22:35 Телехикая. «Ғашық 

жүрек»


23:30 «ауырмайтын жол 

ізде» деректі драмасы

00:10 Қорытынды 

жаңалықтар

00:45 Телесериал. «Оскол-

ки»


01:30 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

02:00 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

02:30 Қорытынды 

жаңалықтар

03:00 Қр Әнұраны

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7:25 Әнұран

7:30 Концерттік бағдарлама

9:30 аПТа ЖаҢалыҚТары /

қайталау/

10:30 Телеблокнот

10:33 Телемаркет

10:35 Обменный фонд

11:10 балаларға базарлық 

11:25 Телеблокнот

11:30 Сазды сәлем/ сазды-

құттықтау бағдарламасы/

12:00 музыка 

12:30 Обменный фонд

13:00 ТҮСКІ ЖаҢалыҚТар

13:15 ДНЕВНыЕ НОВОСТИ

13:30 Хабар: ар айна /

қайталау/

13:50 Телемаркет

13:55 Телеблокнот

14:00 Телехикая повтор 

15:00 ТҮСКІ ЖаҢалыҚТар  

/қайталау/

15:15 ДНЕВНыЕ НОВОСТИ   

/повтор/

15:30 Хабар: Ел ертеңі /

қайталау/

16:00 музыка

16:30 аңдатпа

16:30-17.10 Техникалық 

үзіліс 

17:10 аңдатпа



17:15 музыка

17:55 Хабар: бірінші студия

18:20 КЕШКІ ЖаҢалыҚТар  

18:35 ВЕЧЕрНИЕ НОВОСТИ

18:50 Телемаркет

18:55 Телеблокнот

19:00 Телехикая 

19:50 музыка

20:00 Хабар: Ол және өмір

20:20 Сөз маржан

20:25 Телеблокнот

20:30 ҚОрыТыНДы 

ЖаҢалыҚТар

20:55 роликтер, анонстар

21:00 ИТОГОВыЕ НОВОСТИ

21:25 роликтер, анонстар

21:30 Телемаркет

21:35 Көркем фильм

22:55 Телеблокнот

23:00 Сазды сәлем/ сазды-

құттықтау бағдарламасы/

23:30 музыка

0:00 ҚОрыТыНДы 

ЖаҢалыҚТар

0:25 ИТОГОВыЕ НОВОСТИ

0:55 Телеблокнот

1:00 аңдатпа.Әнұран

1:05 арнаның жабылуы



7 канал

06.00 «Қыздар арасында»

06.50 Т/х «Өмір сынағы»

07.50 Т/с «1001 түн»

08.45 «Әжуа» 

09.10 «Кинокио»

09.30 Т/с «H2O: Просто до-

бавь воды» 

10.00 лайма Вайкуле «ран-

деву в Юрмале-4» 

12.10 Т/х «Элиф»

13.20 «Q-елі»

14.10 Т/х «Ғаламат ғасыр: 

Көсем»


15.20 «Смеяться разреша-

ется» 


17.20 Премьера! Т/х «Н2О: 

бір тамшы судың құдіреті»

18.00 Т/х «Элиф»

20.10 Т/х «Ғаламат ғасыр: 

Көсем»

21.15 Т/с «а счастье где-то 



рядом»

23.25 «Вечерний Квартал»

01.30 Т/с «а счастье где-то 

рядом»


03.00 «Ене мен келін» 

03.30 Жан сырым

04.00 «KZландия»

04.30 «Женіп көр!» 

05.15 «Қуырдақ»

 

     КТК

07.00 Қр ӘНҰраНы 

07.05 “КТК-Да КабаТОВ”  

(қайталау)

08.00 “Ер ЖІГІТ ПЕН ЕрКЕ 

СҰлУ”. Түрiк телехикаясы 

(қайталау)

09.20 “ОПаСНаЯ лЮбОВЬ”, 

остросюжетная драма (1-4 

серии, повтор) 

13.00 “барыШНЯ-КрЕ-

СТЬЯНКа”

15.00 “ФаТмаГҮлДІҢ 

ЖазыҒы НЕ?”. Түрiк теле-

хикаясы. С субтитрами на 

русском языке

17.00 “маХаббаТ 

мҰҢы”. Үнді телехикаясы.  

Тұсаукесер! 

18.30 “СВара мЕН ра-

ГИНИ”. Үнді телехикаясы. 

Тұсаукесер! С субтитрами на 

русском языке 

19.30 “Ер ЖІГІТ ПЕН ЕрКЕ 

СҰлУ”. Түрiк телехикаясы. 

Тұсаукесер! С субтитрами на 

русском языке

20.30 ЖаҢалыҚТар 

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВОСТИ 

21.30 “На ДалЬНЕЙ заСТа-

ВЕ”, мелодрама (9-10 серии). 

В ролях: Валерия Федо-

рович, Иван Жвакин, Иван 

Николаев, Дарья михайлова  

23.30 “ПаУТИНа-6”, крими-

нальная драма (фильм 3, 1-2 

серии). В главной роли Олег 

Харитонов

01.00 “барыШНЯ-КрЕ-

СТЬЯНКа”

02.00 “ФаТмаГҮлДІҢ 

ЖазыҒы НЕ?”. Түрiк теле-

хикаясы (қайталау)

03.30-04.00 “маХаббаТ 

мҰҢы”. Үнді телехикаясы 

(қайталау)


Каталог: images -> PDF-kaz
PDF-kaz -> Мейірім мейраМы Құрбан айт мүбәрак болсын!
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 2016 жылдың 10 желтоқсан күні сағат 00-ден бастап орталық «Достық» алаңында
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 8 бет. Ардагерлердің алғысы Ерді ЕсЕйткЕн Ерлік кемел өнер кемерінен шалқыса
PDF-kaz -> 8-9-бет. МерекеңМен, Мейірлі Медбике!
PDF-kaz -> 2015 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> Құрметті Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен тыл еңбеккерлері!
PDF-kaz -> Наурыз Мен қазақтың қызымын: арға тұнған, Ағыстарда жақұтым жарға атылған. Қарағайын сыңсытқан қара ормандар, Менің қара бұрымым тарқатылған
PDF-kaz -> 28 қаңтар 2015 жыл, сәрсенбі

жүктеу 0.85 Mb.

Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3   4   5   6   7   8




©emirb.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет