2016 жылдың 10 желтоқсан күні сағат 00-ден бастап орталық «Достық» алаңында



жүктеу 0.99 Mb.
Pdf просмотр
бет6/10
Дата09.01.2017
өлшемі0.99 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Алтын АбДРАХМАНовА, 

 Тілдерді оқыту орталығы директорының  орынбасары. 

Іс-шараға қатысушы ата-аналар, мұғалімдер отбасы құндылықтары туралы пікірлерін ортаға 

салып, жүргізілген тренинг жұмысына белсене атсалысты. Ата-аналар мен мұғалімдер өскелең 

ұрпақты тәрбиелеудегі тәрбие үдерісінің басым бағыттары туралы өзара пікір алмасты. 

Іс-шара барысында жанұядағы ата-ана мен мектеп арасындағы қарым-қатынастың түрлі 

жақтарын  тануға,  жан-жақты  талқылауға  тырысты.  Отбасы,  ұшқан  ұя  -  жылылықтың, 

жылулықтың мекені. «Отбасы» атауының мәніне терең үңілер болсақ, оттың да үлкен маңызы бар 

екенін сеземіз. Сондықтан оттың басы, ошағымыздың түтіні түзу болуы үшін «Тілек» жаттығуы 

арқылы қатысушылар бір-біріне жақсы тілектерін айта отырып, жұмысты қорытындылады. 

Назира АбДиКЕРиМовА, 

«Өрлеу» бАҰо» АҚ филиалы Жамбыл облысы бойынша ПҚ бАи Дбо тренері.  

  Есірткі  қармағына  іліккендер 

құтыла  алмайды,  оларды  өлім 

ғана құтқарады. Есірткіге еліткен 

ұрпақтың  болашағы  бұлыңғыр. 

Біздер  жастарға  есірткінің  зия-

ны мен зардаптарын құлақтарына 

құя отырып, оларға нақты мысал 

келтіріп, нашақорлық қаупін жете 

түсіндіреміз.  Әңгіме  арқауында 

қылмыстық  және  әлеуметтік 

мәселелер жиі айтылады. Басты ай-

татыным, ата-ана, өздеріңіз ішімдік 

ішіп, темекі тартып, есірткі қолданып 

ұрпағыңызға «өнеге» көрсетпеңіз. 

Әрбір бала ата-анасына ұқсауға ты-

рысады, бұл әсіресе 14 жасқа дейінгі 

кезеңде айқын көрінеді. Жас балалар 

арақ-шарап ішу, темекі тарту және 

есірткі қолдану оларды ересек етеді 

деген ойда жүреді, оларға ішімдік 

ішу мен темекі тарту баланы ересек 

етпейтіндігін түсіндіріп отыру артық 

болмайды. Сонымен бірге есірткі 

колдану,  оны  сақтау  немесе  сату 

заңмен қудаланатынын жиі есіне 

салып отыру керектігін де естеріңізге 

сала кетейік. Жасөспіріммен алко-

голь, темекі, есірткі және барлық 

тәрбиелік мәні бар әңгімені тиімді 

уақытта бастаған дұрыс. Сондай-ақ 

бір  кездері  нашақорлықтың  ал-

дын  алу,  салауатты  өмір  салтын 

насихаттауға бағытталған шаралар 

акциясы  жиі  өтіп  жататын  еді. 

Бұл туралы бір кездері бұқаралық 

ақпарат құралдары да жаппай жаз-

ды. Кейінгі жылдары бұл бәсеңсіді. 

Бірақ ол «қоғамда нашақорлықтың 

жолы кесілді» дегенді білдірмесе 

керек.  Сондықтан  көпшілік 

орындарда,  білім  ошақтарында 

нашақорлыққа  қарсы  шараларды 

қайта жандандырған жөн. Аталған 

кеселдің  қауіп-қатері  туралы 

оқулықтарды  көптеп  шығарып, 

деректі фильмдер түсірілуін қайта 

қолға алған абзал. Бұл күн тәртібінен 

де түспеуі керек. Өйткені есірткінің 

артында ел тұр. Ал ел болу үшін 

есірткіден  ертерек  ес  жиюымыз 

керек!


балжан МЫРЗАТАЕвА,

Ш.Уәлиханов атындағы  

Жамбыл облыстық әмбебап 

ғылыми кітапханасы оқу залы 

бөлімінің  меңгерушісі.

ана тілге құрмет төрі.   



ДҮЙСЕНбІ

СЕЙСЕНбІ

13 

желтоқсан

                            

6:00 Әнұран

6:05 қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт


7:00 «ТаҢШолПан». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама 

(9:30 KAZNEWS) 

10:00 «лесси». мультхикая. 

2-бөлім (Франция, 2014-2015 

жж.)


10:25 ТҰсаУКесер! «робоТ 

КӨлІК ПолИ». мультхикая. 

28-бөлімі (оңтүстік Корея, 

2011 ж.)


10:45 «айман & Шолпан». Те-

лехикая. 47-бөлім («қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2016 ж.) (с 

субтитрами)

11:40 «айтуғаоңай...»

12:25 «айналайын». 

Телехикая. 3-маусым. 1-бөлім 

(«қазақстан» Ұлттық телеарна-

сы, 2011ж.) (с субтитрами) 

13:00 «бІрГе ТаҢДаЙмыз!». 

Тікелей эфир 

14:10 «Келін». Телехикая. 2045, 

2046-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

15:00 «ӘЙел бақыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир 

16:40 «сурайя». Телехикая. 

102-бөлім (малайзия, 2015 ж.) 

(с субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «беЙнеТ ТҮбІ - зеЙ-

неТ» 


18:05 «ӨТКен мен ЖеТКен».  

арнайы жоба

18:25 «Көңіл толқыны»

18:40 Тәуелсіздікке 25 жыл. 

«Табыс сыры». арнайы 

жоба


19:05 ТҰсаУКесер! «сУ-

раЙЯ». Телехикая. 103-бөлім 

(малайзия, 2015 ж.) (с субти-

трами)


20:00 KAZNEWS

20:45 «аЙТУҒа оҢаЙ...»

21:30 ТҰсаУКесер! «аЙман 

& ШолПан». Телехикая. 

48-бөлім («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2016ж.) (с субти-

трами) 

22:25 ТҰсаУКесер! 



«КелІн». Телехикая. 2047, 

2048-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

23:15 «ТҮнГІ сТУДИЯДа 

нҰрлан қоЯнбаеВ» 

23:50 KAZNEWS

0:35 «айналайын». Теле-

хикая. 3-маусым. 1-бөлім 

(«қазақстан» Ұлттық телеарна-

сы, 2011ж.) (с субтитрами) 

1:10 Тәуелсіздікке 25 жыл. 

«Табыс сыры». арнайы жоба

1:30 «қылмыс пен жаза»

1:50 «Өткен мен жеткен» 

арнайы жоба

2:10 «Түнгі студияда нұрлан 

қоянбаев»

2:40 қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт


3:35 Әнұран

         ХАбАР

07:00 қр Әнұраны

07:02 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

07:30 «сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы  - утренняя 

информационно-развлекатель-

ная программа  

10:10 мультсериал  «Вспыш и 

чудо машины»

11:00 Тұсаукесер! Телехикая. 

«Көрімдік»

11:30 Премьера!!! реалити шоу 

«Экспедиция 25»

11:55 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

12:00 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

12:30 Кулинарная программа  

«магия кухни»

13:00 Премьера!!! Телесериал. 

«Унесенные рейсом»

13:30 Телесериал. «Централь-

ная больница»

14:30 «рожденные в неза-

висимой»

15:00 «Важно знать»

15:15 «Көңіл толқыны». 

ақпаратты-танымдық 

бағдарлама

15:45 «қызық times» 

16:45 Ток шоу «Bilim»

17:15 «біздің үй»

18:15 «білу маңызды»

18:30 «Дипломатия Великой 

степи». Документальный 

фильм


19:00 қорытынды жаңалықтар 

негізінде

19:40 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

19:50 Тұсаукесер! Телехикая. 

«бәсеке»-2

20:30 Тұсаукесер! Телехикая. 

«сапарластар хикаясы» 

21:00 Итоги дня По сути

21:40 Кино. «Путь лидера. 

Железная гора»

23:10 «Тағдыр тартысы»  

деректі драмасы

23:40 қорытынды жаңалықтар

00:20 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

00:50 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

01:20 қорытынды жаңалықтар

02:00 «сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

03:00 қр Әнұраны

                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7:25 Әнұран                                     

7:30 қайырлы таң, Әулиеата!                                                                     

9:30 ЖаҢалықТар

9:55 ноВосТИ 

10:20 Күй күмбірі

10:25 Телеблокнот

10:30 Телемаркет

10:35 Хабар: бірінші студия

11:00 балаларға базарлық/ 

Шерлок Як 

11:30 Телеблокнот

11:35 Телехикая/ аяулы арман 

12:25 Хабар: «қуатты өңір - 

қуатты қазақстан»

12:55 роликтер, анонстар

13:00 ТҮсКІ ЖаҢалықТар

13:15 ДнеВные ноВосТИ

13:30 Хабар: «балалық шақтың 

аспаны»


13:50 Телемаркет

13:55 Телеблокнот

14:00 сөз маржан

14:05 аңдатпа

14:00-17.55 Техникалық үзіліс 

17:50 аңдатпа

17:55 Хабар: алтын бесік

18:10 Хабар: Өрлеу

18:20 КеШКІ ЖаҢалықТар 

18:35 ВеЧернИе ноВосТИ

18:50 Телемаркет

18:55 Телеблокнот

19:00 Телехикая / аяулы арман

19:50 музыка

20:00 Хабар: сыр - перне

20:25 Телеблокнот

20:30 қорыТынДы 

ЖаҢалықТар

20:55 роликтер, анонстар

21:00 ИТоГоВые ноВосТИ

21:25 роликтер, анонстар

21:30 Телемаркет

21:35 Хабар: «қуатты өңір - 

қуатты қазақстан»

22:05 «музыка»

22:25 Телеблокнот

22:30 Көркем фильм/ Жүрегім 

сізге аманат 

0:00 қорыТынДы 

ЖаҢалықТар

0:25 ИТоГоВые ноВосТИ

0:55 Телеблокнот

1:00 музыка

1:08 аңдатпа.Әнұран

1:10 арнаның жабылуы

 

7 канал

06.00 «қыздар арасында»

06.40 «ене мен келін»   

07.10  Т/с «ауылдастар»   

08.00 Т/с «Үзілген жапырақтар»

09.30 «Гадалка»

10.00 «Измайловский парк»

11.50 Т/с «ауылдастар»

12.50 Т/с «Ғаламат ғасыр. 

Көсем дәуірі»  

14.00 Т/с «Тағдырым шешілген 

күн»

15.00 «Тамаша.7км»



15.30 Т/с «строя»

16.10 Т/с «Геймеры»

17.10 «Человек-невидимка»

18.00 Т/с «секретные мате-

риалы»

19.00 ПремЬера Т/с «бастық 



боламын»

19.50 Т/с «Все вернется» 

20.50 ПремЬера т/с 

«Тағдырым шешілген күн»

21.50 ПремЬера т/с «Ғаламат 

ғасыр. Көсем дәуірі»  

22.50 Т/с «бастық боламын»

23.40 Премьера! Т/с «секрет-

ные материалы»

00.30 Т/с «Геймеры»  

02.15 «қорқыныш факторы»

03.00 «қыздар арасында»

03.40 «баспана бабы» 

04.30 «қуырдақ»   

05.00 «Женіп көр!»

     КТК

07.00 қр ӘнҰраны

07.05 “сВара мен раГИнИ”. 

Үнді телехикаясы (қайталау)

07.45 ЖаҢалықТар 

(қайталау)

08.10 “ШырҒалаҢ”. Түрiк теле-

хикаясы (қайталау)

09.30 “смоТреТЬ Всем!”

10.00 “на ДалЬнеЙ засТа-

Ве”, мелодрама (1-2 серии, 

повтор).


12.00 ноВосТИ (повтор вечер-

него выпуска)

12.45 “ГлаВнаЯ реДаКЦИЯ” 

(повтор)


13.30 “самыЙ лУЧШИЙ 

ДенЬ”. Премьера! 

14.00 “не ВрИ мне”, псевдо-

реалити


15.00 “КӨрІПКел”. Жаңа 

маусым!


16.00 “ШИреК Ғасыр: 

қазақсТанныҢ ӨрлеУІ”. 

Тәуелсіздіктің 25 жылдығына 

арналған деректі фильм.  

Тұсаукесер!

16.30 “маХаббаТ мҰҢы”. 

Үнді телехикаясы (1031, 1032).  

Тұсаукесер!

17.30 “сВара мен раГИнИ”. 

Үнді телехикаясы (55, 56). 

Тұсаукесер! с субтитрами на 

русском языке

19.00 “ШырҒалаҢ”. Түрiк 

телехикаясы. Тұсаукесер! с 

субтитрами на русском языке 

20.30 ЖаҢалықТар

21.00 ВеЧернИе ноВосТИ

21.40 “было Дело” - Шакалы

22:35 “на ДалЬнеЙ засТа-

Ве”, мелодрама (3-4 серии). 

В ролях: Дарья михайлова

евгений Пронин, Валерия 

Федорович, Иван Жвакин. 

Премьера!

00.40 “ТаЙны слеД-

сТВИЯ-14” (1-2 серии), 

детективная драма с участием 

анны Ковальчук, Вячеслава за-

харова, ольги Павловец

02.10 ЖаҢалықТар 

(қайталау)  

02.35 “ШИреК Ғасыр: 

қазақсТанныҢ ӨрлеУІ” 

(қайталау)

03.00 “КТК” қорЖынынан”. 

ойын-сауық бағдарламасы

03.30-04.10 “маХаббаТ 

мҰҢы”. Үнді телехикаясы 

(қайталау)

КАНАЛ

05.58  қр ӘнҰраны

06:00 ризамын (каз) 

06:10 «неге?» (каз) 

07:00 Информбюро

08:00 сериал «КИелІ неКе» 

(каз) (повтор)

10:00 сериал «мен 

сағанғашықпын» (каз) (повтор)

11:00 мультсериал «Юные 

ТИТаны»

11:30 мультсериал «Фиксики» 



(рус)

12:30 ералаШ

13:30 сериал «Вечный отпуск» 

(повтор)


14:05сериал «нарХоз»

15:05 сериал «мен 

сағанғашықпын» (каз)

16:05 сериал «КИелІ неКе» 

(каз)

18:00сериал «махаббат пен 



жаза» (каз)

20:00 Информбюро

21:00 сериал «Вечный отпуск» 

22:35 сериал «ерТУГрУл 2»

23:35 «Ұятемес» (каз)

00:25сериал «Папины дочки»

03:00 Казакша концерт (каз)

 

   ЕвРАЗия

6:00 ЖаҢалықТар сУбТИТ-

рлермен  

6:05 «ЖИТЬ зДороВо» (каз)  

7:00 Телеканал «Доброе 

УТро» (каз/рус)  

10:00 «сУДебные ИсТорИИ»  

11:00 «бAсТы ПаТрУлЬ» 

бағдарламасы   

11:10 «ТоЙ заКаз» 

бағдарламасы  

11:40 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

12:10 ТоК-ШоУ «Все мы 

лЮДИ» (каз)   

13:10 «ДУ қол ШоКолаД» 

бағдарламасы 

14:10  «ӘЙел сыры…» 

бағдарламасы 

15:10 «ПраВДа»   

15:15  «ДаВаЙ ПоЖенИм-

сЯ!»  

16:30 Эльвира болгова, никита 



зверев, Дмитрий Шаракоис 

в фильме «неВероЯТные 

ПрИКлЮЧенИЯ алИны»  

17:35 «ПУсТЬ ГоВорЯТ»  

18:50 многосерийная мело-

драма «раДИ лЮбВИ Я Все 

смоГУ»

20:00 «ГлаВные ноВосТИ»  



20:55 «П@УТINA» 

бағдарламасы  

21:30 «басТы ЖаҢалықТар»  

22:10 ТҰсаУКесер. «қос 

ЖҮреКТІҢ лҮПІлІ». ҮнДІ 

ТелеХИКаЯсы  

23:05 «ҒаЖаЙыП Жан». ҮнДІ 

ТелеХИКаЯсы  

0:00 «наУЧИ менЯ ЖИТЬ». 

заключительные серии

2:00 «бAсТы ПаТрУлЬ» 

бағдарламасы   

2:20 «басТы ЖаҢалықТар»   

2:55 «ӘЙел сыры…» 

бағдарламасы 

3:40 «ТоЙ заКаз» 

бағдарламасы  

До 4:00 


   

     


 

7:00 «Күлдірген» бағдарламасы

7:15 Жаңалықтар

7:45 новости «20:30»

8:15 «Тағдырымның тартуы-

астана» бағдарламасы

8:30 союзмультфильм «Гуси-

лебеди»


9:00 Турецкий сериал «Укра-

денная жизнь»

10:00 «махаббат дерті» түрік 

телехикаясы

11:10 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы


12:10 қош келдіңіз. Жаңа 

маусым


13:10 союзмультфильм «сказ-

ка о рыбаке и рыбке»

13:40 союзмультфильм «се-

рый волк и Красная шапочка»

14:10 сериал «Департамент» 

8-9серия


16:30 «ел аузында» 

бағдарламасы

17:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы 

18:00 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы


19:00 «қыз ақысы» түрік теле-

хикаясы


20:00 Жаңалықтар

20:30 новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы

22:00 қош келдіңіз. Жаңа 

маусым


22:50 «махаббат дерті» түрік 

телехикаясы

23:50 «сырласу» ток-шоу

0:30 новости «20:30»

1:00 Жаңалықтар

1:30 «Теңгемания» 

бағдарламасы

6:00 Әнұран

6:05 қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт

7:00 «ТаҢШолПан». Таңғы 



ақпаратты-сазды бағдарлама  

(9:30 KAZNEWS) 

10:00 «лесси». мультхикая. 

1-бөлім (Франция, 2014-2015 

жж.)

10:25 ТҰсаУКесер! «робоТ 



КӨлІК ПолИ». мультхикая.27-

бөлімі (оңтүстік Корея, 2011 ж.)

10:45 «апта. kz»

11:50 «ДаУа» 

12:25 «...Үй болу қиын». 

Телехикая. 32-соңғы бөлімі 

(«қазақстан» Ұлттық телеарна-

сы, 2012ж.) (с субтитрами) 

13:00 «бІрГе ТаҢДаЙмыз!». 

Тікелей эфир

14:10«Келін». Телехикая. 2043, 

2044-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

15:00 «ӘЙел бақыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир 

16:40 «сурайя». Телехикая. 

101-бөлім (малайзия, 2015 ж.) 

(с субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 Тәуелсіздікке 25 жыл. 

«ТӘУелсІзДІК - ТІреГІм».  

арнайы жоба

18:10 «Көңіл толқыны»

18:30 «менІҢ 

қазақсТаным!». (с субти-

трами)


19:05 ТҰсаУКесер! «сУ-

раЙЯ». Телехикая. 102-бөлім 

(малайзия, 2015 ж.) (с субти-

трами)


20:00 KAZNEWS

20:45 «аЙТУҒа оҢаЙ...»

21:30 ТҰсаУКесер! «аЙман 

& ШолПан». Телехикая. 

47-бөлім («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2016ж.) (с субти-

трами) 

22:25 ТҰсаУКесер! 



«КелІн». Телехикая. 2045, 

2046-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

23:15 «ТҮнГІ сТУДИЯДа 

нҰрлан қоЯнбаеВ»

23:50 KAZNEWS

0:35 «SPORT.KZ» 

1:00 «... Үй болу қиын». 

Телехикая. 32-соңғы бөлімі 

(«қазақстан» Ұлттық телеарна-

сы, 2012ж.) (с субтитрами) 

1:35 Тәуелсіздікке 25 жыл. 

«Тәуелсіздік - тірегім» 

1:50 «Дауа»

2:25 «Түнгі студияда нұрлан 

қоянбаев» 

3:00 «менің қазақстаным!». (с 

субтитрами)

3:35 Әнұран

         ХАбАР

07:00 қр Әнұраны

07:02 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

07:30 «сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы  - утренняя 

информационно-развлекатель-

ная программа  

10:10 мультсериал  «Вспыш и 

чудо машины» 

11:00 Тұсаукесер! Телехикая. 

«Көрімдік»

11:30 Премьера!!! реалити шоу  

«Экспедиция 25»

11:55 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

12:00 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

12:30 Кулинарная программа 

«магия кухни»

13:00 Премьера!!! Телесериал. 

«Унесенные рейсом»

13:30 Телесериал. «Централь-

ная больница»

14:30 «рожденные в неза-

висимой»

15:00 «народный контроль»

15:15 «Көңіл толқыны». 

ақпаратты-танымдық 

бағдарлама

15:45 «қызық times» 

16:45 Ток шоу «Bilim»

17:15 Тұсаукесер! Телехикая. 

«Көрімдік»

17:45 «егіз жүрек»

18:15 «біздің назарда»

18:30 «бабалар жолы». Деректі 

фильм

19:00 қорытынды жаңалықтар 



негізінде

19:40 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

19:50 Тұсаукесер! Телехикая. 

«бәсеке»-2

20:30 «бетпе-бет»

21:00 Итоги дня По сути

21:40 Кино. «Путь лидера. 

огненная река». 

23:10 «Тағдыр тартысы»  

деректі драмасы

23:40 қорытынды жаңалықтар

00:20 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

00:50 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

01:20 қорытынды жаңалықтар

02:00 «сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

03:00 қр Әнұраны



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7:25 Әнұран,аңдатпа

7:30 қайырлы таң, Әулиеата!

9:30 аПТа ЖаҢалықТары

10:30 Телеблокнот

10:33 Телемаркет

10:35 Хабар: «ел ертеңі»

11:10 балаларға базарлық/ 

Шерлок Як

11:30 Телеблокнот

11:35 Телехикая/ аяулы арман 

12:25 Хабар: «қуатты өңір - 

қуатты қазақстан»

12:55 роликтер, анонстар

13:00 ТҮсКІ ЖаҢалықТар 

13:15 ДнеВные ноВосТИ

13:30 Хабар: «Жаңа айна «

13:50 Телемаркет

13:55 Телеблокнот

14:00 сөз маржан

14:05 аңдатпа

14:05-17.50 Техникалық үзіліс 

17:50 аңдатпа

17:55 Хабар: «бірінші студия» 

18:20 КеШКІ ЖаҢалықТар 

18:35 ВеЧернИе ноВосТИ

18:50 Телемаркет

18:55 Телеблокнот

19:00 Телехикая / аяулы арман 

19:50 музыка

20:00 Хабар: «ол және Өмір»

20:20 сөз маржан

20:25 Телеблокнот

20:30 қорыТынДы 

ЖаҢалықТар

20:55 роликтер, анонстар

21:00 ИТоГоВые ноВосТИ

21:25 роликтер, анонстар

21:30 Телемаркет

21:35 Хабар: «қуатты өңір - 

қуатты қазақстан»

22:05 «музыка»

22:25 Телеблокнот

22:30 Көркем фильм/ Жүрегім 

сізге аманат 

0:00 қорыТынДы 

ЖаҢалықТар

0:25 ИТоГоВые ноВосТИ

0:55 Телеблокнот

1:00 музыка

1:08 аңдатпа.Әнұран

1:10 арнаның жабылуы



7 канал

06.00 «қыздар арасында»

06.40 «ене мен келін»   

07.10 «қуырдақ»   

08.00 Т/с «Үзілген жапырақтар»

09.30 м/фильм «ну, погоди!»

10.00 «Юморина»

11.50 «Шай ішейк» 

12.50 Т/с «Ғаламат ғасыр. 

Көсем дәуірі»  

14.00 Т/с «Тағдырым шешілген 

күн»


15.00  «Тамаша 7 км»

15.30 сериал «строя»

16.10 Премьера! «Геймеры»

17.10 Х/ф «заблудившийся» 

19.00 Премьера! «бастық 

боламын» 

19.50  Т/с «Все  вернется» 

20.50 ПремЬера т/с 

«Тағдырым шешілген күн» 

21.50 ПремЬера т/с «Ғаламат 

ғасыр. Көсем дәуірі»  

22.50 Т/с «бастық боламын»

23.40 Х/ф «Голодные игры: 

сойка-пересмешница»

02.15 «қорқыныш факторы»

03.00 «қыздар арасында»

03.40 «баспана бабы» 

04.30 «қуырдақ»   

05.00 «Женіп көр!»

     КТК

07.00 қр ӘнҰраны

07.05 “ГИТара ҰсТаҒан қыз”, 

көркем фильм (қайталау)   

08.20 “ШырҒалаҢ”. Түрiк теле-

хикаясы (қайталау)

09.30 “25 KZ ноВеЙШаЯ 

ИсТорИЯ”. Документальный 

фильм 

11.00 “ПорТреТ неДелИ” 



(повтор)

12.00 “ДрУГаЯ ПраВДа” 

(повтор) 

13.00 “моЯ ПраВДа” (повтор)

13.30 “самыЙ лУЧШИЙ 

ДенЬ”. Премьера! 

14.00 “не ВрИ мне”, псевдо-

реалити


15.00 “КӨрІПКел”. Жаңа 

маусым!


16.00 “ШИреК Ғасыр: 

қазақсТанныҢ ӨрлеУІ”. 

Тәуелсіздіктің 25 жылдығына 

арналған деректі фильм.  

Тұсаукесер!

16.30 “маХаббаТ мҰҢы”. 

Үнді телехикаясы (1030, 1031).  

Тұсаукесер!

17.30 “сВара мен раГИнИ”. 

Үнді телехикаясы (53,54). 

Тұсаукесер! с субтитрами на 

русском языке

19.00 “ШырҒалаҢ”. Түрiк 

телехикаясы. Тұсаукесер! с 

субтитрами на русском языке 

20.30 ЖаҢалықТар

21.00 ВеЧернИе ноВосТИ

21.40 “ГлаВнаЯ реДаКЦИЯ” – 

Я позитивный

22.35 “на ДалЬнеЙ засТа-

Ве”, мелодрама (1-2 серии). 

В ролях: Дарья михайлова, 

евгений Пронин, Валерия 

Федорович, Иван Жвакин. 

Премьера!    

00.40 “ТаЙны слеД-

сТВИЯ-13” (19-20 серии), 

детективная драма с участием 

анны Ковальчук, Вячеслава 

захарова, ольги Павловец

02.10 ЖаҢалықТар 

(қайталау)  

02.35 “ШИреК Ғасыр: 

қазақсТанныҢ ӨрлеУІ” 

(қайталау)

03.00 “КТК” қорЖынынан”. 

ойын-сауық бағдарламасы

03.30-04.10 “маХаббаТ 

мҰҢы”. Үнді телехикаясы 

(қайталау)



КАНАЛ

05.58 қр ӘнҰраны

06:00 ризамын (каз) 

06:10 «неге?» (каз) 

07.00 Информбюро

08:00 «Это Казахстан, детка» 

09:00 «азилстудио»  (каз)

10:00 сериал «мен саған 

ғашықпын» (каз) повтор

11:00 Кулинарная программа 

«Готовим с адель» 

11:30 мультсериал «Фиксики» 

(рус)

12:30 ералаШ



13:30сериал «Вечный отпуск» 

(повтор)


14:05 сериал «нарХоз»

15:05 сериал «мен 

сағанғашықпын» (каз)

16:05 сериал «КИелІ неКе» 

(каз)

18:00 сериал «махаббат пен 



жаза» (каз)

20:00 Информбюро

21:00сериал «Вечный отпуск»

22:35 сериал «ерТУГрУл 2»

23:35«Ұятемес» (каз)

00:25сериал «Папины дочки

03:00 Казакша концерт (каз)


Каталог: images -> PDF-kaz
PDF-kaz -> Мейірім мейраМы Құрбан айт мүбәрак болсын!
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 8 бет. Ардагерлердің алғысы Ерді ЕсЕйткЕн Ерлік кемел өнер кемерінен шалқыса
PDF-kaz -> 8-9-бет. МерекеңМен, Мейірлі Медбике!
PDF-kaz -> 2015 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> Құрметті Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен тыл еңбеккерлері!
PDF-kaz -> Наурыз Мен қазақтың қызымын: арға тұнған, Ағыстарда жақұтым жарға атылған. Қарағайын сыңсытқан қара ормандар, Менің қара бұрымым тарқатылған
PDF-kaz -> 28 қаңтар 2015 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> Хандықтың тойы халықтың тойы №41 (1276)

жүктеу 0.99 Mb.

Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10




©emirb.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет