2016 жыл, сәрсенбі



жүктеу 1.15 Mb.

бет8/12
Дата09.01.2017
өлшемі1.15 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12

31 КАНАЛ

05.58 қр ӘНҰрАНы

06.00 развлекательная про-

грамма «ризамын» (каз)

07:00Сериал «СүЙгеН 

СҰлУ»


09:00 Сериал «бӘЙбіше – 

ТОқАл»


10:00 кулинарная программа 

«готовим с Адель»

10:30 Сериал «бАзАрбА-

евТАр»


11:00 Сериал «СпАСТи 

бОССА» (повтор)

12:00 ерАлАш

13:00 Мультфильмы (каз)

14:00 Сериал «күЙеУ бАлА» 

(повтор) 

15:00 Сериал «бӘЙбіше – 

ТОқАл»


16:00 Сериал «пАпиНы 

дОЧки»


18:00 Сериал «СпАСТи 

бОССА»


19:00 Сериал «вСе МОгУТ 

кОрОли»


20:00 информбюро

21:00 Сериал «СүЙгеН 

СҰлУ»

22:00 Сериал «киелі Неке»



23:00 Сериал «күЙеУ бАлА»

00:00 киНО «Хедвиг и 

злОСЧАСТНыЙ дЮЙМ»

02:00 киНО «УиллАрд» 

(каз)

04:00 қазақша концерт (каз) 



     КТК

06.00 Открытие вещания. қр 

ӘНҰрАНы

06.05 Мультфильмдер 



06.20 “бег иНОХОдЦА” 

көркем фильм  

07.40 “кТк” қОрЖыНыНАН” 

ойын-сауықты бағдарлама

09.00 “МАХАббАТ  пеН 

өшпеНділік” түрiк телехика-

ясы (49 серия) 

10.00 “дОрОгА дОМОЙ” 

(повтор) 

10.10 “СверХЪеСТеСТвеН-

Ные”  (повтор)

11.00 “пОрТреТ Недели” 

(повтор)

12.20 МАрия кУликОвА, 

НАТАлЬя грОМУшкиНА в 

мелодраме “я СЧАСТливАя” 

14.20 “дрУгАя прАвдА” 

(повтор)


15.10 “ЭкСпериМеНТ”  

(повтор)                    

15.40 “ӘЙел қырық 

шырАқТы ” (с субтитрами на 

русском языке, повтор) 

16.30 “ТАҒдырМеН ТАрТыС 

” үнді телехикаясы (повтор)

17.00 “ТАҒдырМеН ТАр-

ТыС” үнді телехикаясы. 

(261-262с.) ТҰСАУкеСер! С 

субтитрами на русском языке 

18.00 “МАХАббАТ 

МҰңы” үнді телехикаясы. 

ТҰСАУкеСер! 

19.00 “МАХАббАТТА шек 

бАр МА?” үнді телехикаясы 

(повтор)

19.30 “МАХАббАТТА шек 

бАр МА?” үнді телехикаясы. 

(219-220с.) ТҰСАУкеСер! 

С субтитрами на русском 

языке. 


20.30 ЖАңАлықТАр

21.00 веЧерНие НОвОСТи

21.40 “глАвНАя редАкЦия” 

–  вот это кадр

22.20 ириНА вАлЬЦ, АН-

дреЙ илЬиН, яН ЦАпНик 

в мелодраме “СТАршАя 

дОЧЬ” (9-10 серии)

00.20 АНдреЙ ЧУбЧеНкО

ТАТЬяНА ЧеркАСОвА, яН 

ЦАпНик криминальной дра-

ме “шеФ-2” (23-24 серии)

01.50 “біздің кОНЦерТ”  

(повтор) 

02.35-03.00 ЖАңАлықТАр 

(повтор)


 

  

   ЕВРАЗИя

6:00 ЖАңАлықТАр СУбТиТ-

рлерМеН  

6:05 «ЖиТЬ здОрОвО» (каз) 

7:00 ЖАңАлықТАр СУбТиТ-

рлерМеН  

7:15 «САпА бАқылАУдА» 

7:55 ЖАңАлықТАр СУбТиТ-

рлерМеН  

8:00 Телеканал «дОбрОе 

УТрО»  


11:00 «ОдиНОкиЙ вОлк»   

11:55 «бAСТы пАТрУлЬ» 

бағдарламасы   

12:05 «СүЙгеН ЖАр». үНді 

ТелеХикАяСы  

13:00 «ӘЙел Сыры…» 

бағдарламасы 

13:55 «п@УТINA» 

бағдарламасы 

14:20 глафира Тарханова 

в многосерийном фильме 

«СердЦе Не кАМеНЬ»  

15:15 «первые НОвОСТи»  

15:40 «СУдебНые иСТО-

рии»      

16:45 «дАвАЙ пОЖеНиМ-

Ся» 

17:50 «пУСТЬ гОвОряТ»  



18:55 Светлана иванова

кирилл гребенщиков, данила 

дунаев в многосерийной 

мелодраме «ТеСТ НА бере-

МеННОСТЬ» 

20:00 «глАвНые НОвОСТи»  

21:00 «СүЙгеН ЖАр». үНді 

ТелеХикАяСы  

22:00 «бАСТы 

ЖАңАлықТАр»  

22:45 «дЖОдХА ЖӘНе Ак-

бАр». үНді ТелеХикАяСы 

23:35 «п@УТINA» 

бағдарламасы    

0:00 «вреМя»  

0:35 «Смотрим вместе!». 

кирилл Сафонов в много-

серийном фильме «УлыбкА 

переСМешНикА»  

1:45 «п@УТINA+» 

бағдарламасы    

2:30 «Цветы зла» (каз)   

3:15 «САпА бАқылАУдА» 

3:40 «кОНТрОлЬНАя зА-

кУпкА»  (каз)      

до 4:00 


       

     


 

7:00 «Kaznet» ғаламторға 

шолу

8:10 «біздің уақыт» 



ақпараттық-сараптамалық 

бағдарламасы

9:00 «Ханшайым» корей 

телехикаясы

10:20 Турецкий сериал «Укра-

денная жизнь»

11:30 «Мадхубала» үнді теле-

хикаясы


12:30 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

13:30 «Әлия» үнді телехи-

каясы


14:40 информационно-

аналитическая программа 

«избранное за неделю»

15:40 «Ханшайым» корей 

телехикаясы

17:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

18:00 «Мадхубала» үнді теле-

хикаясы

19:00 «Жетім жүрек» үнді 



телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

22:00 «Әлия» үнді телехи-

каясы

23:00 Сериал «Меч 2»



0:00 Новости «20:30»

0:30 Жаңалықтар

1:00 «Әмірші әйел» корей 

телехикаясы



Tv АПТА

16

// «ЖАМбыл - ТАрАз»  //  №3 (1291), 20 қАңТАр 2016 Жыл //



Tv АПТА

17

// «ЖАМбыл - ТАрАз»  //  №3 (1291), 20 қАңТАр 2016 Жыл //



6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт қызметі: 

дәлме-дәл уақыт. 

7:00 «көршінің қызы». концерт

8:00 KAZNEWS

8:10 ТАңшОлпАН». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама

9:30 KAZNEWS

9:45 «ТАңшОлпАН». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама

10:00 «шырғалаң». Телехикая. 

7-бөлім («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с субти-

трами)


10:50 «Cұңқар». Телехикая. 

10-бөлім («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с субти-

трами)


11:45 «Айтуға оңай...»

12:30 «көңілашар» Әзіл-сықақ 

бағдарламасы

13:00 «бірге ТАңдАЙМыз!». 

Тікелей эфир

14:10 «келін». Телехикая.1655, 

1656-бөлімдері (үндістан, 2008 

ж.) (с субтитрами)

15:00 «ӘЙел бАқыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир

16:05 «Жүрегім сізге аманат». 

Телехикая.117-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

17:00 «Жарқын бейне»

17:30 KAZNEWS

17:55 «Табыс сыры». Арнайы 

жоба

18:15 «Аюлар». Мультхикая. 31-



32 бөлімдері (қытай, 2013 ж.)  

18:35 ТҰСАУкеСер! 

«ЖүрегіМ Сізге АМАНАТ». 

Телехикая.118-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

19:30 KAZNEWS

20:20 «АЙТУҒА ОңАЙ...»  

21:05 ТҰСАУкеСер! 

«шырҒАлАң». Телехикая. 

8-бөлім («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с субти-

трами)


22:00 ТҰСАУкеСер! «келіН». 

Телехикая.1657, 1658-бөлімдері 

(үндістан, 2008 ж.) (с субти-

трами)


22:55 «Түнгі студияда Нұрлан 

қоянбаев»

23:30 «көңілАшАр» Әзіл-

СықАқ бАҒдАрлАМАСы

0:00 KAZNEWS

0:50 «Cұңқар». Телехикая. 

10-бөлім («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с субти-

трами)

1:35 «Әйел бақыты». Ток-шоу 



2:30 «Түнгі студияда Нұрлан 

қоянбаев»

3:00 KAZNEWS

3:45 Әнұран

 

         ХАБАР

07:00 қр Әнұраны

07:02 «білгенге маржан»

08:00 «Жаңа күн»  таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарламасы 

-Утренняя информационно-раз-

влекательная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 премьера!! Телесериал. 

«Осколки» 

11:00 Утренний выпуск новостей 

11:10 кулинарная программа  

«Магия кухни» 

11:45 «Сотқа жеткізбей» деректі 

драмасы

12:15 Телехикая. 



«Тракторшының махаббаты»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «Условия 

контракта»-1

14:10 Телесериал. «гречанка»   

15:00 дневной выпуск новостей

15:10 Телехикая. «Сүйген 

жарым» 


16:00 кешкі жаңалықтар

16:15 «біздің үй»

17:00 вечерний выпуск ново-

стей


17:15 Телесериал. «След»

17:55 «Тур де Хабар»

18:20 Тұсаукесер!!! Телесериал. 

«өмірдастан. Ақылдың кілті»

19:10 Телехикая. 

«Тракторшының махаббаты»

19:55 «Негізінде...»

20:00 қорытынды жаңалықтар

20:30 «қайсар жандар» 

20:55 «по сути»

21:00 итоги дня

21:30 премьера!! Телесериал. 

«Осколки» 

22:30 Телесериал. «След»

23:15 «бетпе-бет» 

23:45 «Негізінде...» 

23:50 қорытынды жаңалықтар

00:20 «по сути» 

00:25 итоги дня

00:55 «Арман қанатында»

01:25 «Сотқа жеткізбей» деректі 

драмасы


01:55 Жаңалықтар

03:00 қр Әнұраны

                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

007.25 ӘНҰрАН. АңдАТпА

07.30 « қайырлы таң, Әулиеата! 

» /т/


9.30 «ЖАңАлықТАр» /қ/

09.50 «НОвОСТи» /п/

10.10 Сазды әуен

10.25 ТелеблОкНОТ

10.30 ТелеМАркеТ

10.35 Хабар «Алтын бесік»  /қ/

10.50 Хабар «өрлеу» /қ/

11.00 «балаларға базарлық» /

білгіштер бекеті/

11.25 «Сөз маржан» /л.рысбек/

11.30 ТелеблОкНОТ

11.35 «күй  күмбірі»

11.45 Телехикая «қызыл 

сарайдағы түс»

12.35 «деректі фильм»

13.00 «ЖАңАлықТАр»

13.10 «НОвОСТи»

13.20 «балаларға базарлық» /

Әдемі-ай/

13.45 ТелеблОкНОТ                                                         

13.50 ТелеМАркеТ                                                       

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 АңдАТпА

14.05 – 17.50 Техникалық үзіліс

17.50 АңдАТпА 

17.55 Хабар: «Сөз жебе» 

/А.Садуақас/

18.20 «ЖАңАлықТАр»

18.35 «НОвОСТи»

18.50 ТелеМАркеТ

18.55 ТелеблОкНОТ

19.00 Сазды әуен

19.15 Телехикая «қызыл 

сарайдағы түс»

20.00 «ЖАңАлықТАр»

20.20 «НОвОСТи»

20.40 ТелеблОкНОТ

20.45 «күй күмбірі»

20.55 Хабар: «первая студия» 

/Н.багбанов/ /п/

21.20 «Сөз маржан» /л.рысбек/

21.30 ТелеМАркеТ

21.40 ТелеблОкНОТ

21.45 Әулиеата әуендері

21.55 көркем фильм

23.25Телесериал «Мама-де-

тектив»

00.00 «ЖАңАлықТАр»



00.20 «НОвОСТи» 

00.40 «ТелеблОкНОТ»

00.45 «Сазды әуен»

01.05 АңдАТпА. ӘНҰрАН  

01.10 Арнаның жабылуы

7 КАНАЛ

06.00 «қыздар арасында»

06.40 «баспана бабы»

07.30 преМЬерА «күнбастар»

08.00 «Сайқымазақтар. Жасы-

рын камера»

08.30 «күнбастар»

09.00 «С новым домом»

10.00 «О самом главном»

11.00 Т/п «Смеяться разреша-

ется»

12.00 «шыдамның шегі»



12.50 «келеңсіз кездесу»

13.10 Т/с «үзілген жапырақтар»

15.00 «гадалка»

15.30 «Моя история»

16.00 Т/с «петр лещенко.все 

что было...»

17.00 шоу «большая пере-

мена»


18.30 Т/с  «побег из аула»

19.00 «Айнаonline»

19.30 Т/с «үзілген жапырақтар»

21.00 Т/с «қарагүл»

22.00 шоу «Человек невидим-

ка»


23.00 Т/с «Секретные матери-

алы»


00.00 Т/с «Ответный удар»

00.40 «Экстрасенсы против 

ученых»

01.40 Т/с  «побег из аула»



02.10 «қорқыныш факторы»

03.00 «кім білген»

03.30 «Айнаonline» 

04.00 «Женіп көр!» 

05.00 «қуырдақ»  

31 КАНАЛ

05.58 қр ӘНҰрАНы

06.00 информбюро 

07:00 индийский сериал 

«СүЙгеН СҰлУ» (повтор) 

08:00 Сериал «киелі Неке»

09:00 Сериал «бӘЙбіше – 

ТОқАл» (повтор)

10:00 Сериал «бАзАрбАев-

ТАр»


11:00 Сериал «СпАСТи бОС-

СА» (повтор)

12:00 ерАлАш

13:00 Мультфильмы (каз)

14:00 Сериал «күЙеУ бАлА» 

(повтор)


15:00 Сериал «бӘЙбіше – 

ТОқАл»


16:00 Сериал «пАпиНы 

дОЧки»


18:00 Сериал «СпАСТи 

бОССА»


19:00 Сериал «вСе МОгУТ 

кОрОли»


20:00 информбюро

21:00 Сериал «СүЙгеН СҰлУ»

22:00 Сериал «киелі Неке»

23:00 Сериал «күЙеУ бАлА»

00:00 киНО «ЮбилеЙ»

02:00 киНО «ЭлвиС: кАк ЭТО 

былО» (каз)

03:00 қазақша концерт (каз) 

   

     КТК

06.00 Открытие вещания. қр 

ӘНҰрАНы

06.05 Мультфильмдер 



06.30 “вАУ” деректi хикая

07.40 “қАрАдАЙы” түрiк теле-

хикаясы

08.40 ЖАңАлықТАр (повтор)



09.10 “МАХАббАТ  пеН 

өшпеНділік” түрiк телехикая-

сы (51 серия)

10.10 “шеФ-2”, криминальная 

драма (повтор)

12.00 НОвОСТи (повтор вечер-

него выпуска)

12.40 “диАгНОз” (повтор)

13.10 ярОСлАв бОЙкО, СвеТ-

лАНА ивАНОвА в мелодраме 

“пОбОЧНыЙ ЭФФекТ” 

15.10 “бАрышНя - креСТЬяН-

кА”. документальное реалити. 

Новогодняя премьера! 

16.10 “ТАҒдырМеН ТАрТыС ” 

үнді телехикаясы (повтор) 

17.00 “ТАҒдырМеН ТАрТыС ” 

үнді телехикаясы (265-266 с.). 

ТҰСАУкеСер! С субтитрами на 

русском языке 

18.00 “МАХАббАТ МҰңы” үнді 

телехикаясы. ТҰСАУкеСер! 

19.00 “МАХАббАТТА шек бАр 

МА?” үнді телехикаясы (повтор)

19.30 “МАХАббАТТА шек 

бАр МА?” үнді телехикаясы. 

(223-224 с.) ТҰСАУкеСер! С 

субтитрами на русском языке.

20.30 ЖАңАлықТАр

21.00 веЧерНие НОвОСТи

21.40 “ЧерНыЙ квАдрАТ”

СӘРСЕНБІ

27 

ҚАҢТАР

22.15 МАкСиМ дрОзд, екАТериНА 

решеТНикОвА, пАвел бАршАк в 

мелодраме “пОделиСЬ СЧАСТЬеМ 

СвОиМ” (1-2 серии). преМЬерА!   

00.10 АНдреЙ ЧУбЧеНкО, ТАТЬяНА 

ЧеркАСОвА, яН ЦАпНик криминальной 

драме “шеФ-2” (27-28 серии)

01.50 ЖАңАлықТАр (повтор)

02.15-03.00 “кТк” қОрЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама

   ЕВРАЗИя

6:00 ЖАңАлықТАр СУбТиТрлерМеН  

6:05 «ЖиТЬ здОрОвО» (каз) 

7:00 ЖАңАлықТАр СУбТиТрлерМеН  

7:15 «САпА бАқылАУдА» 

7:55 ЖАңАлықТАр СУбТиТрлерМеН  

8:00 Телеканал «дОбрОе УТрО» 

11:00 «ОдиНОкиЙ вОлк»   

11:55 «бAСТы пАТрУлЬ» бағдарламасы   

12:05 «СүЙгеН ЖАр». үНді ТелеХи-

кАяСы  

13:00 «АшыҒыН АЙТқАНдА» ТОк-



шОУы      

13:55 «п@УТINA» бағдарламасы 

14:20 глафира Тарханова в многосерий-

ном фильме «СердЦе Не кАМеНЬ»  

15:15 «первые НОвОСТи»  

15:40 «СУдебНые иСТОрии»      

16:45 «дАвАЙ пОЖеНиМСя»  

17:50 «пУСТЬ гОвОряТ»  

18:55 Светлана иванова, кирилл гребен-

щиков, данила дунаев в многосерийной 

мелодраме «ТеСТ НА береМеН-

НОСТЬ»  


20:00 «глАвНые НОвОСТи»  

21:00 «СүЙгеН ЖАр». үНді ТелеХи-

кАяСы  

22:00 «бАСТы ЖАңАлықТАр»  40 



22:45 «дЖОдХА ЖӘНе АкбАр». үНді 

ТелеХикАяСы 

23:35 «п@УТINA» бағдарламасы

0:00 «вреМя» 

0:35 «Смотрим вместе!». кирилл Сафо-

нов в многосерийном фильме «УлыбкА 

переСМешНикА»  

1:45 «п@УТINA+» бағдарламасы    

2:30 «НебеСНые рОдСТвеННики» 

(каз)   


3:15 «АшыҒыН АЙТқАНдА»  (каз)      

до 4:00 


    

 

7:00 «Kaznet» ғаламторға шолу



8:00 Новости «20:30»

8:30 Жаңалықтар

9:00 «Ханшайым» корей телехикаясы

10:20 Турецкий сериал «Украденная 

жизнь»

11:30 «Мадхубала» үнді телехикаясы



12:30 «Жетім жүрек» үнді телехикаясы

13:30 «Әлия» үнді телехикаясы

14:40 «Kaznet» ғаламторға шолу

15:10 программа «Такси»

15:40 «Ханшайым» корей телехикаясы

17:00 «Ұрланған тағдыр» түрік теле-

хикаясы

18:00 «Мадхубала» үнді телехикаясы



19:00 «Жетім жүрек» үнді телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» түрік теле-

хикаясы

22:00 «Әлия» үнді телехикаясы



23:00 Сериал «Меч 2»

0:00 Новости «20:30»

0:30 Жаңалықтар

1:00 «Әмірші әйел» корей телехикаясы



ТАРАЗ ҚАЛАСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ

ҚАуЛЫ

Тараз қаласы                                        №3                          11 қаңтар 2016 жыл

Тараз   қаласында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі  тәрбие мен оқытуға 

мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-

ананың  ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан 

Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына және «Білім туралы» Қазақстан 

Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының  8-1) тармақшасына сәйкес 

Тараз қаласының әкімдігі   ҚАуЛЫ ЕТЕДІ:

1. Қосымшаға сәйкес Тараз қаласында  2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға 

мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу 

мөлшері  бекітілсін.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Маржан Төреғұлқызы 

Қожаеваға жүктелсін.

3.  Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның 

алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі. 

 

 

Қала  әкімі               

 

               

  Н. КАЛЕНДЕРОВ                                                 

Тараз қаласы әкімдігінің 

2016 жылғы 11 қаңтардағы

№3 қаулысына қосымша

Тараз қаласында 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік 

білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру

және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

 

Атауы


Мемлекеттік білім 

беру тапсырысы, 

(орын) оның ішінде 

қаржыландырылатын

Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру 

мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын

Бір айға 

ата-ананың 

ақы төлеу 

мөлшері 


(теңге)

Республи-

калық 

нысаналы 



трансферт-

тер есебінен  

(орын)

Жергілікті 



бюджет 

есебінен 

(орын)

Республи- 



калық 

нысаналы 

трансферттер 

есебінен  

(теңге)

Республикалық 



бюджеттен  

қаржыландырылатын 

балабақша

ларға, шағын 

орталықтарға жергілікті 

бюджеттен қосымша 

бөлінген қаржы (теңге)

Жергі-


лікті 

бюджет 


есебінен  

(теңге)


Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар

Толық  күндік шағын 

орталықтар

975


1091

15841


15841

10000


оның ішінде:

Мектепке дейінгі жеке меншік 

ұйымдар  (шағын орталық)

45

0



15841

0

0



Балабақшалар, оның ішінде:

6318


8818

23357


10000

30-балаға дейін

31-ден 50 балаға дейін

51-ден 75 балаға дейін 

75

68

23357



4120

36061


10000

76-дан 100 балаға дейін

100

26368


10000

101-ден 150 балаға дейін

380

259


23357

12727


29367

10000


151-ден 200 балаға дейін

536


20316

10000


 201-ден жоғары

3130


6511

23357


6786

19162


10000

Барлығы:


3585

7474


«Тараз қаласы әкімдігінің 

білім бөлімінің» №12 арнайы 

гастроэнтерологиялық 

балабақшасы» 

мемлекеттік коммуналдық 

қазыналық кәсіпорны,                                                  

«Тараз қаласы әкімдігінің 

білім бөлімінің №17 «Арнайы 

туберкулездік» балабақшасы» 

мемлекеттік коммуналдық 

қазыналық кәсіпорны

0

654



0

23630


10000

«Тараз қаласы әкімдігінің 

білім бөлімінің №6 «Арнаулы 

логопедтік» балабақшасы» 

мемлекеттік коммуналдық 

қазыналық кәсіпорны,                                                                  

«Тараз қаласы әкімдігінің 

білім бөлімінің №8 «Арнайы 

логопедтік «балалар бақшасы» 

мемлекеттік коммуналдық 

қазыналық кәсіпорны

0

690



0

24533


10000

Мектепке дейінгі жеке меншік  

ұйымдар  (балабақша)

3333


0

23357


0

0


Tv АПТА

18

   // «ЖАМбыл - ТАрАз»  //  №3 (1291), 20 қАңТАр 2016 Жыл //



6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл уақыт. 

7:00 «қазағым» өктем 

Алтайдың концерті

8:00 KAZNEWS

8:10 «ТАңшОлпАН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама

9:30 KAZNEWS

9:45 «ТАңшОлпАН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама

10:00 «шырғалаң». 

Телехикая. 8-бөлім 

(«қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

10:50 «Cұңқар». Телехи-

кая. 11-бөлім («қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2013 

ж.) (с субтитрами)

11:45 «Айтуға оңай...»

12:30 «көңілашар» Әзіл-

сықақ бағдарламасы

13:00 «бірге 

ТАңдАЙМыз!». Тікелей 

эфир


14:10 «келін». Телехи-

кая.1657, 1658-бөлімдері 

(үндістан, 2008 ж.) (с 

субтитрами)

15:00 «ӘЙел бАқыТы». 

Ток-шоу. Тікелей эфир

16:05 «Жүрегім сізге ама-

нат». Телехикая. 118-бөлім 

(Филиппин, 2012 ж.) (с 

субтитрами)

17:00 «ЖУрНАлиСТік 

зерТТеУ»


17:30 KAZNEWS

17:55 «Түбі бір түркілер»

18:35 ТҰСАУкеСер! 

«ЖүрегіМ Сізге АМА-

НАТ». Телехикая.119-бөлім 

(Филиппин, 2012 ж.) (с 

субтитрами)

19:30 KAZNEWS

20:20 «АЙТУҒА ОңАЙ...» 

21:05 ТҰСАУкеСер! 

«шырҒАлАң». Телехи-

кая. 9-бөлім («қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 

ж.) (с субтитрами)

22:00 ТҰСАУкеСер! 

«келіН». Телехикая.1659, 

1660-бөлімдері (үндістан, 

2008 ж.) (с субтитрами)

22:55 «Түнгі студияда 

Нұрлан қоянбаев» 

23:30 «көңілАшАр» Әзіл-

СықАқ бАҒдАрлАМАСы

0:00 KAZNEWS

0:55 «Cұңқар». Телехикая. 

11-бөлім («қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2013 

ж.) (с субтитрами)

1:40 «Әйел бақыты». Ток-

шоу

2:30 «Түнгі студияда 



Нұрлан қоянбаев»

3:00 KAZNEWS

3:45 Әнұран

         ХАБАР

07:00 қр Әнұраны

07:02 «бұйымтай»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -Утренняя 

информационно-развле-

кательная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 премьера!! Теле-

сериал. «Осколки»

11:00 Утренний выпуск 

новостей 

11:10 кулинарная про-

грамма  «Магия кухни» 

11:45 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

12:15 Телехикая. 

«Тракторшының махаб-

баты»


13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «Ус-

ловия контракта»- 1

14:10 Телесериал   «гре-

чанка»   

15:00 дневной выпуск 

новостей

15:10 Телехикая. 

«Сүйген жарым»

16:00 кешкі жаңалықтар

16:15 «біздің үй»

17:00 вечерний выпуск 

новостей

17:15 Телесериал. 

«След»

17:55 «Тур де Хабар»



18:20 Тұсаукесер!!! Теле-

сериал. «өмірдастан. 

Ақылдың кілті»

19:10 Телехикая. 

«Тракторшының махаб-

баты»


19:55 «Негізінде...» 

20:00 қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Тағдыр жолы» 

20:55 «по сути»

21:00 итоги дня

21:30 премьера!! Теле-

сериал. «Осколки» 

22:30 Телесериал. 

«След»


23:15 «бетпе-бет» 

23:45 «Негізінде...» 

23:50 қорытынды 

жаңалықтар

00:20 «по сути»

00:25 итоги дня

00:55 «100 бизнес-та-

рихы»


01:25 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

01:55 Жаңалықтар

03:00 қр Әнұраны

      

                        




1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал