2016 жыл, сәрсенбі



жүктеу 1.15 Mb.

бет7/12
Дата09.01.2017
өлшемі1.15 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

Тараз қаласының коммуналдық меншiгіне келiп түскен қараусыз 

қалған жануарларды келiп түсу және күтіп ұстау Қағидасы

1. Жалпы ережелер

1. Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық 

кодексінің 246 бабына, Қазақстан  Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы 

«Мемлекеттiк мүлiк туралы» Заңының 18 бабының 22 тармақшасына және 31 

бабына, Қазақстан  Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан 

Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару 

туралы»  Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 

наурыздағы «Мемлекеттiк мүлiк туралы» Заңын iске асыру жөнiндегi шара-

лар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2011жылғы 18 

сәуiрдегi №49-ө өкiмiне сәйкес әзірленді және коммуналдық меншiкке келiп 

түскен қараусыз қалған жануарларды келiп түсу және пайдалану тәртiбiн 

айқындайды.



2. Қараусыз қалған жануарлардың қалалық коммуналдық 

меншiкке келіп түсу және оларды пайдалану тәртібі

2. Өзінің бағуында және пайдалануында қараусыз қалған жануарлар болған 

адам өзінің бағуындағы қараусыз қалған жануарларды меншігіне алудан бас 

тартқан кезде, олар қалалық коммуналдық меншікке түседі және осы Қағидаға 

сәйкес пайдаланылады.

3. Қараусыз қалған жануарлардың қалалық коммуналдық меншiкке қабылдау, 

қабылдау-беру актiсi негiзiнде жүзеге асырылады. Қабылдау-тапсыру 

актiсiнде қалалық коммуналдық меншiкке келіп түсетiн  жануарлардың түрі, 

жынысы, түсі, жасы көрсетiлуi тиiс. Қабылдау-беру актiсi қараусыз қалған 

жануарларды тапсыратын тұлғаның, «Тараз қаласы әкімдігінің ветеринария 

бөлiмi» коммуналдық мемлекеттiк мекемесі (бұдан әрi – ветеринария бөлiмi), 

«Тараз қаласы әкімдігінің қаржы бөлiмi» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi 

(бұдан әрi – қаржы бөлiмi) жауапты қызметкерлерiнiң   қатысуымен жасалады. 

Қабылдау-беру актiсiн қаржы бөлiмiнiң басшысы бекiтедi.

 4. Қалалық коммуналдық меншікке түскен жануарларды одан әрі пай-

далану үшін, оларды бағалау (қайта бағалау) және қалалық коммуналдық 

мүлік тізіліміне енгізу шаралары жүргізіледі. Тізілімге енгізу және бағалау 

(қайта бағалау) жұмыстарын Қазақстан Республикасының заңнамасымен 

белгіленген тәртіпте коммуналдық меншікті басқару бойынша қаржы бөлімі 

жүзеге асырады.

 5. Қалалық коммуналдық меншікке түскен жануарлар келесі әдістердің 

бірімен пайдаланылады:

1) аукцион арқылы сату;

2) сауда ұйымдары арқылы сату;

3)  жануарларды  қорғайтын  мамандандырылған  орындарға  (ауыл 

шаруашылығы жануарлары және үй құстарынан басқа) немесе жеке тұлғаларға 

өтеусіз беру.

6. Қалалық коммуналдық меншікке түскен жануарларды одан әрі пайдалану 

тәсілін әр жағдайда коммуналдық меншікті басқару бойынша қаржы бөлімімен 

құрылған тұрақты комиссия шешеді. Комиссияның құрамына ветеринария 

бөлімінің және басқа да мүдделі органдардың өкілдері кіреді.

3. Жануарларды уақытша ұстау

 7. Жануарларды есепке алу, бағалау, сату шығындары жергілікті бюджет 

қаражаты есебiнен жүзеге асырылады.

 8. Қалалық коммуналдық меншiкке келіп түскен жануарлар жергілікті 

атқарушы орган анықтаған жеке тұлғаларға немесе шаруашылық  және ферма 

шарушылықтарына немесе мемлекеттік заңды тұлғалардың жеке қосалқы 

шаруашылығына келісімшарт негізінде уақытша ұстау үшiн бекітіліп беріледі.

 9. Жануарларды уақытша ұстайтын тұлғамен коммуналдық меншікті басқару 

бойынша қаржы бөлімі шарт жасайды. Осы қызмет көрсету түріне мемлекеттік 

тапсырысты орналастыру мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес 

жүргізіледі. Жануарларды уақытша ұстайтын тұлғалар анықталған кезде, 

жайы (қорасы, сарайы), құрал-жабдығы және жұмыс тәжірибесінің бар болуы 

ескерілуі тиіс. 

 10. Жануарларды уақытша ұстау бойынша шығындар жергiлiктi бюджет 

қаражаты есебiнен ұстайтын тұлғаға өтеледi.

 11. Жануарларды уақытша ұстауға берiлген тұлға жануарлардың өлiм-

жiтiмi мен iске жарамай қалғаны үшiн бұған кiнәсi болған кезде ғана және 

сол жануарлардың құны мөлшерiнде жауапты болады.

4. Қалалық коммуналдық меншiкке түскен жануарларды ветеринариялық 

қадағалау және жұқпалы ауруларға қарсы егу iс-шаралары ветеринария 

бөлiмiнiң қадағалауымен жүзеге асырылады. Ветеринариялық қадағалау және 

егу шығындары жергiлiктi бюджет есебiнен қаржыландырылады.



3. Жануарларды одан әрі күтіп ұстау

5. Қалалық коммуналдық меншiкке түскен қараусыз қалған жануарлар 

қорғайтын арнайы орындарға немесе жеке адамдарға өтеусіз беріледі немесе 

аукцион арқылы сатылады. Жануарларды сатудан түскен қаражат заңнамада 

белгiленген тәртiппен жергiлiктi бюджет кiрiсiне толық есептеледi.

4. Жануарларды бұрынғы меншiк иесiне қайтару тәртібі

6. Жануарлар қалалық коммуналдық меншiкке өткеннен кейiн олардың 

бұрынғы меншiк иесi келген жағдайда, осы жануарлардың бұрынғы меншiк 

иесiне үйiрсектiгi сақталғанын немесе жаңа меншiк иесiнiң оларға қатал не 

өзгедей мейiрiмсiз қарағанын дәлелдейтiн мән-жайлар болған кезде, тиісті 

жергілікті атқарушы органдарымен келiсiм бойынша айқындалатын шарт-

тармен, ал келiсiмге қол жеткiзiлмеген жағдайда, сот тәртібімен оларды өзiне 

қайтарып берудi талап етуге құқылы.

7. Жануарларды қайтару бұрынғы меншiк иесiнiң оларды бағуға байланысты 

шығынды жергiлiктi бюджет кiрiсiне өтегеннен кейiн жүзеге асырылады.

8. Жануарлар бұрынғы меншiк иесiнен оларды қайтару жөнiнде өтiнiш 

түскенге дейiн сатылып кеткен жағдайда, жануарларды сатудан түскен 

түсiм немесе оның құны жергiлiктi бюджет есебiнен өтеледi. Бұл жағдайда 

жануарларды бағуға және күтіп ұстауға байланысты жұмсалған қаржының 

мөлшерi шегерiледi.

9. Жануарларды қайтару немесе оның құнын өтеу бұрынғы меншiк иесi мен 

қаржы бөлiмi арасында жасалатын келiсiмшартпен рәсiмделедi.


ДүЙСЕНБІ

25 

ҚАҢТАР

СЕЙСЕНБІ

26 

ҚАҢТАР

6:55 Әнұран                                     

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл уақыт. 

7:00 «Сағындым жылы 

дауысыңды». Сейфуллин 

Жолбарыстың ән кеші

8:00 KAZNEWS

8:10 «ТАңшОлпАН». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама

9:30 KAZNEWS

9:45 «ТАңшОлпАН». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама

10:00 «шырғалаң». Теле-

хикая. 6-бөлім («қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.) 

(с субтитрами)

10:50 «Cұңқар». Телехикая. 

9-бөлім («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с 

субтитрами)

11:45 «Айтуға оңай...»

12:30 «көңілашар» Әзіл-

сықақ бағдарламасы

13:00 «бірге ТАңдАЙМыз!». 

Тікелей эфир

14:10 «келін». Телехи-

кая.1653, 1654-бөлімдері 

(үндістан, 2008 ж.) (с субти-

трами)


15:00 «ӘЙел бАқыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир

16:05 «Жүрегім сізге аманат». 

Телехикая.116-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

17:05 «Sport.kz»                                                                                               

17:30 KAZNEWS

17:55 «қылМыС пеН 

ЖАзА»

18:15 «Аюлар». Мультхикая. 



29-30 бөлімдері (қытай, 

2013 ж.)  

18:35 ТҰСАУкеСер! 

«ЖүрегіМ Сізге АМАНАТ». 

Телехикая.117-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

19:30 KAZNEWS

20:20 «АЙТУҒА ОңАЙ...» 

21:05 ТҰСАУкеСер! 

«шырҒАлАң». Телехикая. 

7-бөлім («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

22:00 ТҰСАУкеСер! 

«келіН». Телехикая.1655, 

1656-бөлімдері (үндістан, 

2008 ж.) (с субтитрами)

22:55 «Түнгі студияда Нұрлан 

қоянбаев»

23:30 «көңілАшАр» Әзіл-

СықАқ бАҒдАрлАМАСы

0:00 KAZNEWS

0:50 «Cұңқар». Телехикая. 

9-бөлім («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с 

субтитрами)

1:35 «Әйел бақыты». Ток-шоу

2:30 «Түнгі студияда Нұрлан 

қоянбаев» 

3:00 KAZNEWS

3:45 Әнұран

         ХАБАР

07:00 қр Әнұраны

07:02 «білгенге маржан»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -Утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 премьера!! Телесери-

ал. «Осколки» 

11:00 Утренний выпуск 

новостей 

11:10 кулинарная программа 

«Магия кухни»  

11:45 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

12:15 Телехикая. 

«Тракторшының махаббаты»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «Условия 

контракта»-1 

14:10 Телесериал  «гре-

чанка»  


15:00 дневной выпуск 

новостей


15:10 Телехикая. «Сүйген 

жарым»


16:00 кешкі жаңалықтар

16:15 «біздің үй»

17:00 вечерний выпуск 

новостей


17:15 Телесериал. «След»

17:55 «Тағдыр жолы» 

18:20 Тұсаукесер!!! Телесе-

риал. «өмірдастан. Ақылдың 

кілті»

19:10 Телехика. 



«Тракторшының махаббаты»

19:55 «Негізінде...» 

20:00 қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «бюро расследований»

20:55 «по сути» 

21:00 итоги дня

21:30 премьера!! Телесери-

ал. «Осколки» 

22:30 Телесериал. «След»

23:15 «бетпе-бет» 

23:45 «Арнайы хабар»

00:15 «Негізінде...»

00:20 қорытынды 

жаңалықтар

00:50 «по сути» 

00:55 итоги дня

01:25 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

01:55 Жаңалықтар

03:00 қр Әнұраныы

                        



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

07.25 ӘНҰрАН. АңдАТпА  

7.30 « қайырлы таң, 

Әулиеата! »

9.30 «ЖАңАлықТАр» /қ/

09.50 «НОвОСТи» /п/

10.10 «Сазды әуен»

10.25 ТелеблОкНОТ

10.30 ТелеМАркеТ

10.35 Хабар: «бірінші студия» 

/д.Молдашұлы/

11.00 «балаларға базарлық» 

/білгіштер бекеті/

11.25 «Сөз маржан» 

/л.рысбек/

11.30 ТелеблОкНОТ

11.35 « күй күмбірі»

11.45 Телехикая «қызыл 

сарайдағы түс» /қайталау/

12.35 «деректі фильм»

13.00 «ЖАңАлықТАр» 

13.10 «НОвОСТи»  

13.20 «балаларға базарлық»  

/Әдемі-ай/

13.45 «ТелеблОкНОТ»

13.50 «ТелеМАркеТ»

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 АңдАТпА

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс


17.50 АңдАТпА

17.55 Хабар «Алтын бесік» 

/А.қарашев/

18.10 Хабар «өрлеу» 

/д.Асқарұлы/

18.20  «ЖАңАлықТАр»

18.35  «НОвОСТи»     

18.50 «ТелеМАркеТ»

18.55 ТелеблОкНОТ

19.00 «Сазды әуен»

19.15  Телехикая «қызыл 

сарайдағы түс»

20.00 «ЖАңАлықТАр»

20.20 «НОвОСТи» 

20.40 «ТелеблОкНОТ»

20.45 «күй күмбірі»

20.55 Хабар: «Сыр-перне» 

/М.Төлепберген/

21.25 «Сөз маржан»  

/л.рысбек/

21.30 ТелеМАркеТ

21.40 «ТелеблОкНОТ» 

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55  көркем фильм

23.25 Телехикая /Мама-де-

тектив/


00.00 «ЖАңАлықТАр»

00.20 «НОвОСТи» 

00.40 ТелеблОкНОТ

00.45 «Сазды әуен»

01.05 АңдАТпА. ӘНҰрАН  

01.10 Арнаның жабылуы 

 

7 КАНАЛ

06.00 «қыздар арасында»

06.40 «баспана бабы»

07.30 преМЬерА 

«күнбастар»

08.00 «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

08.30 «күнбастар»

09.00 «С новым домом»

10.00 «О самом главном»

11.00 Т/п «Смеяться раз-

решается»

12.00 «шыдамның шегі»

12.50 «келеңсіз кездесу»

13.10 Т/с «үзілген 

жапырақтар»

15.00 «гадалка»

15.30 «Моя история»

16.00 Т/с «петр лещенко.все 

что было...»

17.00 шоу «большая пере-

мена»


18.30 Т/с  «побег из аула»

19.00 «Айнаonline»

19.30 Т/с «үзілген 

жапырақтар»

21.00 Т/с «қарагүл»

22.00 шоу «Человек не-

видимка»

23.00 Т/с «Секретные мате-

риалы»

00.00 Т/с «Ответный удар»



00.40 «Экстрасенсы против 

ученых»


01.40 Т/с  «побег из аула»

02.10 «қорқыныш факторы»

03.00 «кім білген»

03.30 «Айнаonline» 

04.00 «Женіп көр!» 

05.00 «қуырдақ»  

 

  

31 КАНАЛ



05.58 қр ӘНҰрАНы

06.00 информбюро

07:00 индийский сериал 

«СүЙгеН СҰлУ» (повтор)

08:00 Сериал «киелі Неке»

09:00 Сериал «бӘЙбіше – 

ТОқАл» (повтор)

10:00 Сериал «бАзАрбАев-

ТАр» 

11:00 Сериал «СпАСТи 



бОССА» (повтор)

12:00 ерАлАш 

13:00 Мультфильмы (каз)

14:00 Сериал «күЙеУ бАлА» 

(повтор) 

15:00 Сериал «бӘЙбіше – 

ТОқАл» 

16:00 Сериал «пАпиНы 



дОЧки»

18:00 Сериал «СпАСТи 

бОССА»

19:00 Сериал «вСе МОгУТ 



кОрОли»

20:00 информбюро

21:00 Сериал «СүЙгеН 

СҰлУ»


22:00 Сериал «киелі Неке»

23:00 Сериал «күЙеУ бАлА»

00:00 киНО «ХОрОшиЙ 

НеМеЦ»


02:00 киНО «ЦеНА СлАвы» 

(каз)


04:00 қазақша концерт (каз) 

     КТК

06.00 Открытие вещания. қр 

ӘНҰрАНы

06.05 Мультфильмдер 



06.30 “вАУ” деректi хикая

07.40 “қАрАдАЙы” түрiк теле-

хикаясы

08.40 ЖАңАлықТАр (повтор)



09.10 “МАХАббАТ  пеН 

өшпеНділік” түрiк телехика-

ясы (50 серия)

10.10 “шеФ-2”, криминальная 

драма (повтор)

12.00 НОвОСТи (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “глАвНАя редАкЦия” 

(повтор) 

13.20 екАТериНА СО-

лОМАТиНА, пеТр киСлОв, 

бОриС ХвОшНяНСкиЙ в 

мелодраме “дО СМерТи 

крАСивА” (23-24 заклчитель-

ные серии) 

15.10 “бАрышНя - кре-

СТЬяНкА”. документальное 

реалити. Новогодняя пре-

мьера! 

16.10 “ТАҒдырМеН ТАрТыС 



” үнді телехикаясы (повтор) 

17.00 “ТАҒдырМеН ТАрТыС 

” үнді телехикаясы (263-264 

с.). ТҰСАУкеСер! С субтитра-

ми на русском языке 

18.00 “МАХАббАТ МҰңы” үнді 

телехикаясы. ТҰСАУкеСер! 

19.00 “МАХАббАТТА шек 

бАр МА?” үнді телехикаясы 

(повтор)


19.30 “МАХАббАТТА шек 

бАр МА?” үнді телехикаясы. 

(221 – 222 с.) ТҰСАУкеСер! С 

субтитрами на русском языке.

20.30 ЖАңАлықТАр

21.00 веЧерНие НОвОСТи

21.40 “диАгНОз” – под 

гипнозом


22.10 ириНА вАлЬЦ, АН-

дреЙ илЬиН, яН ЦАпНик в 

мелодраме “СТАршАя дОЧЬ” 

(11-12 заключительные серии)

00.00 АНдреЙ ЧУбЧеНкО, 

ТАТЬяНА ЧеркАСОвА, яН 

ЦАпНик криминальной дра-

ме “шеФ-2” (25-26 серии)

01.40 ЖАңАлықТАр (повтор)

02.05-03.00 “кТк” 

қОрЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама 

 

   ЕВРАЗИя

6:00 ЖАңАлықТАр СУбТиТ-

рлерМеН  

6:05 «ЖиТЬ здОрОвО» (каз) 

7:00 ЖАңАлықТАр СУбТиТ-

рлерМеН  

7:15 «САпА бАқылАУдА» 

7:55 ЖАңАлықТАр СУбТиТ-

рлерМеН  

8:00 Телеканал «дОбрОе 

УТрО»  

11:00 «ОдиНОкиЙ вОлк»   



11:55 «бAСТы пАТрУлЬ» 

бағдарламасы 

12:05 «СүЙгеН ЖАр». үНді 

ТелеХикАяСы  

13:00 «АшыҒыН АЙТқАНдА» 

ТОк-шОУы      

 13:55 «п@УТINA» 

бағдарламасы 

14:20 глафира Тарханова 

в многосерийном фильме 

«СердЦе Не кАМеНЬ»  

15:15 «первые НОвОСТи»  

15:40 «СУдебНые иСТО-

рии»      №

16:45 «дАвАЙ пОЖеНиМ-

Ся»  


17:50 «пУСТЬ гОвОряТ»  

18:55 Светлана иванова

кирилл гребенщиков, данила 

дунаев в многосерийной 

мелодраме «ТеСТ НА бере-

МеННОСТЬ»  

20:00 «глАвНые НОвОСТи»  

21:00 «СүЙгеН ЖАр». үНді 

ТелеХикАяСы  

22:00 «бАСТы 

ЖАңАлықТАр»  

22:45 «дЖОдХА ЖӘНе Ак-

бАр». үНді ТелеХикАяСы 

23:35 «п@УТINA» 

бағдарламасы    

0:00 «вреМя» 

0:35 «Смотрим вместе!». 

кирилл Сафонов в много-

серийном фильме «УлыбкА 

переСМешНикА»  

1:45 «п@УТINA+» 

бағдарламасы    

2:30 «Цветы зла» (каз) 

3:15 «АшыҒыН АЙТқАНдА»  

(каз)      

до 4:00 


 

7:00 «Kaznet» ғаламторға 

шолу

8:00 Новости «20:30»



8:30 Жаңалықтар

9:00 «Ханшайым» корей теле-

хикаясы

10:20 Турецкий сериал «Укра-



денная жизнь»

11:30 «Мадхубала» үнді теле-

хикаясы

12:30 «Жетім жүрек» үнді 



телехикаясы

13:30 «Әлия» үнді телехи-

каясы

14:40 «кеш емес» ток-шоуы



15:20 «Kaznet» ғаламторға 

шолу


15:40 «Ханшайым» корей 

телехикаясы

17:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы

18:00 «Мадхубала» үнді теле-

хикаясы


19:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы

22:00 «Әлия» үнді телехи-

каясы


23:00 Сериал «Меч 2»

0:00 Новости «20:30»

0:30 Жаңалықтар

1:00 «Әмірші әйел» корей 

телехикаясы

6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл уақыт                                                   

7:00 «Жырым мені ешқашан 

өлтірмейді». Тұманбай 

Молдағалиевтің сөзіне 

жазылған әндер

8:00 KAZNEWS

8:10 «ТАңшОлпАН». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама

9:30 KAZNEWS

9:45 «ТАңшОлпАН». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама

10:00 «Апта.kz»

11:05 «дара жол» 

12:30 «Ақсауыт» Әскери-

патриоттық бағдарлама 

13:00 «бірге ТАңдАЙМыз!». 

Тікелей эфир 

14:10 «келін». 

Телехикая.1651,1652-

бөлімдері (үндістан, 2008 ж.) 

(с субтитрами)

15:00 «ӘЙел бАқыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир 

16:05 «Жүрегім сізге аманат». 

Телехикая.115-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

17:00 «МеНің 

қАзАқСТАНыМ!». (с субти-

трами)


17:30 KAZNEWS

17:45 «ХАлықТық ЭкОНО-

МикА»

18:00 «бүгіНгі күННің 



бАТырлАры»

18:10 «өзгергеН өңір»

18:35 ТҰСАУкеСер! 

«ЖүрегіМ Сізге АМАНАТ». 

Телехикая.116-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

19:30 KAZNEWS

20:20 «СерпіліС»

21:05 ТҰСАУкеСер! 

«шырҒАлАң». Телехикая. 

6-бөлім («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

22:00 ТҰСАУкеСер! 

«келіН». Телехикая.1653, 

1654-бөлімдері (үндістан, 

2008 ж.) (с субтитрами)

22:55 «Түнгі студияда Нұрлан 

қоянбаев» 

23:30 «көңілАшАр» Әзіл-

СықАқ бАҒдАрлАМАСы

0:00 KAZNEWS

0:45 «SPORT.KZ» 

1:05 «Әйел бақыты». Ток-шоу 

2:00 «бүгінгі күннің батыр-

лары»


2:10 «Халықтық экономика»

2:25 «Түнгі студияда Нұрлан 

қоянбаев» 

3:00 KAZNEWS

3:45 Әнұран

         ХАБАР

07:00 қр Әнұраны

07:02 «білгенге маржан»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -Утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 информационный 

канал - аналитическая про-

грамма «Жеті күн»

11:00 «Экономкласс»

11:10 кулинарная программа 

«Магия кухни»

11:45 «подари детям жизнь» 

11:50 Мультфильм. «белка и 

Стрелка: озорная семейка»

12:00 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

12:35 Мультсериал. «Жюль 

верннің саяхаттары»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «Условия 

контракта»- 1

14:10 Телесериал  «гре-

чанка»   

15:00 дневной выпуск 

новостей


15:15 «бармысың, бауы-

рым?»


16:00 кешкі жаңалықтар

16:15 «өмір сабақтары» 

деректі драмасы

17:00 вечерний выпуск 

новостей

17:15 Телесериал. «След»

17:55 «Орталық Хабар»

19:00 «Тв бинго»

19:55 «Негізінде...» 

20:00 қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Арнайы хабар»

20:55 «по сути»

21:00 итоги дня

21:30 премьера!! Телесери-

ал. «Осколки» 

22:30 «Жекпе-жек»

23:15 «бетпе-бет» 

23:45 «Негізінде...» 

23:50 қорытынды 

жаңалықтар

00:20 «по сути» 

00:25 итоги дня

00:55 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

01:25 Жаңалықтар

04:00 қр Әнұраны

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

07.25 ӘНҰрАН. АңдАТпА  

7.30 «қайырлы 

таң,Әулиеата!»  /т/

9.30 «АпТА жаңалықтары»   

/қ/


10.10 «Сазды әуен»

10.25 ТелеблОкНОТ

10.30 ТелеМАркеТ

10.35 Хабар: «ел ертеңі» 

/А.Жасұзақ / /қ/

11.10 «балаларға базарлық» 

/білгіштер бекеті/

11.25 «Сөз маржан» 

/л.рысбек/

11.30 ТелеблОкНОТ

11.35 күй күмбірі

11.45 Телехикая

12.35 деректі фильм

13.00 «ЖАңАлықТАр» 

13.10 «НОвОСТи»  

13.20 Хабар: «Жаңа Айна» 

/Ғ.Әлімбекқызы/ /қ/

13.45 ТелеблОкНОТ

13.50 ТелеМАркеТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 АңдАТпА

17.50 Техникалық үзіліс

17.50 АңдАТпА

17.55 Хабар: «бірінші студия» 

/д.Молдашұлы/

18.20 «ЖАңАлықТАр»

18.35 «НОвОСТи»     

18.50 «ТелеМАркеТ»

18.55 ТелеблОкНОТ

19.00 «Сазды әуен»

19:15 Телехикая «қызыл 

сарайдағы түс»

20.00 «ЖАңАлықТАр»

20.20 «НОвОСТи» 

20.40 «ТелеблОкНОТ»

20.45 күй күмбірі

20.55 деректі фильм  /

Адасқандар/

21.10 Хабар: «Общество и 

закон» /и.гизатулин/

21.25 «Сөз маржан» 

/л.рысбек/

21.30 ТелеМАркеТ

21.40 ТелеблОкНОТ

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55 көркем фильм

23.25 Телехикая «Мама-де-

тектив»


00.00 «ЖАңАлықТАр»

00.20 «НОвОСТи»

00.40 ТелеблОкНОТ

00.45 «Сазды ауен»

01.05 АңдАТпА. ӘНҰрАН  

01.10 Арнаның жабылуы

  

7 КАНАЛ

06.00 «қыздар арасында»

06.40 «баспана бабы»

07.30 преМЬерА 

«күнбастар»

08.00 «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

08.30 «күнбастар»

09.00 «С новым домом»

10.00 «О самом главном»

11.00 Т/п «Смеяться раз-

решается»

12.00 «шыдамның шегі»

12.50 «келеңсіз кездесу»

13.10 Т/с «үзілген 

жапырақтар»

15.00 «гадалка»

15.30 «Моя история»

16.00 Т/с «петр лещенко.все 

что было...»

17.00 шоу «большая пере-

мена»


18.30 Т/с  «побег из аула»

19.00 «Айнаonline»

19.30 Т/с «үзілген 

жапырақтар»

21.00 Т/с «қарагүл»

22.00 Т/п «Один в один 3»

00.40 Х/ф «Эд из телеви-

зора»


02.40 «қуырдақ»  

03.00 «кім білген»

03.30 «Айнаonline» 

04.00 «Женіп көр!» 

05.00 «қуырдақ»  



1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал