2016 жыл, сәрсенбі



жүктеу 1.46 Mb.
Pdf просмотр
бет7/17
Дата23.04.2017
өлшемі1.46 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   ...   17

№50 сайлау учаскесі

«Астана» мөлтек ауданының тұрғын үйлері.

Завкомовский көшесі,12а, 40, 22, 7, 30, 13, 27, 26, 36, 28, 24, 34, 9, 14, 15, 

20, 16, 23, 11, 21, 17, 31, 29, 25, 18, 19, 38, 32; Ж.Аппасов көшесі, 2а, 10А, 

12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.

№51 сайлау учаскесі

Рысбек батыр көшесі, 2, 2а, 4, 6, 6а, 8а, 12-34 (жұп сан жағы); Рысбек батыр 

көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 9а; Рысбек батыр бұрылысы, 3, 5; Ниетқалиев көшесі, 

57-89 (тақ сан жағы); Ұлбике ақын көшесі, 114-154 (жұп сан жағы); Төле 

би даңғылы 78, 80, 82, 90а, 92-114 (жұп сан жағы), Қ.Жалаири көшесі 1,2, 

3,4, 6-10, 12,14,16; Қ.Жалаири 1-бұрылысы 1, 2, 4-10, 10а, 11, 12, 14, 15, 

17-20, 22, 24, 25, 26, 28, Ломоносов көшесі, 8, 10-25, 27,29; Рахимов көшесі, 

42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64; Рахимов 1-бұрылысы, 1, 

3-9, 11; Рахимов 2-бұрылысы 1, 6; Рахимов көшесі, 51,53 (тақ сан жағы), 

42-64 (жұп сан жағы); Рахимов көшесінің тұйығы, 1а.

№52 сайлау учаскесі

Ниетқалиев көшесі, 6-14, 22, 26, 28, 32, 36-42, 48, 54, 56, 60, 62 (жұп сан 

жағы), 13, 15, 21-33, 43, 47-55 (тақ  сан жағы); Бөлтірік шешен 1-18, 21, 

23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41; Бөлтірік шешен 1-бұрылысы, 2-42 

(жұп сан жағы) (№24-тен басқа үйлер); Бөлтірік шешен 2-бұрылысы 

1-22, 24; Бөлтірік шешен 3-бұрылысы 1-34 (№26, 27, 36, 38, 40-тан басқа 

үйлер); Сауранбаев көшесі, 1-7, 9-11, 13-19, 21, 23-25, 27, 29, 31-33, 35; 

Сауранбаев 1-бұрылысы, 1-39, 41-47; Сауранбаев 2-бұрылысы, 1-18, 20-

22, 26, 27, 29; Сүлейменов көшесі, 21-31, 35-39 (тақ сан жағы); Жамбыл 

даңғылы, 115, 119; Рахимов көшесі, 2-34, 34/1-38/2, 40 (жұп сан жағы); 

Достоевский көшесі, 18, 20, 22, 23, 25, 27/1, 27/2, 29, 31, 35; Ұлбике ақын 

көшесі, 41-45, 45а, 47-53, 55/1, 55/2, 57-61, 65-89, 91/1-95/2, 97, 99 (тақ сан 

жағы); Баласағұн көшесі, 101-139 (тақ сан жағы), 142-148, 152-182 (жұп 

сан жағы); Сулейменов 3-бұрылысы 1-14, 16, 18; Ломоносов көшесі,1/1, 

1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/2, 5/3, 6/1,6/2,6/3,6/4,7/1,7/2,7/3; Ұлбике ақын көшесі, 

58-78, 82-102, 106-112 (жұп сан жағы).



№53 сайлау учаскесі

Крупская 1-бұрылысы 1-24; Крупская 2-бұрылысы, 1-35; С.Датов 

2-бұрылысы, 1-31; Ұлбике ақын 2-бұрылысы, 4-29; Х.Мұқан 1-бұрылысы 

1-12; Х.Мұқан 2-бұрылысы 1-14; Х.Мұқан 3-бұрылысы 2-11; Баласағұн 

1-бұрылысы, 1-12; Баласағұн 2-бұрылысы, 1-12; Баласағұн көшесі, 104-140 

(жұп сан жағы), 73-99а (тақ сан жағы); Богуна бұрылысы, 1-20, С.Датов 

көшесі, 61-103 (тақ сан жағы), 62-110 (жұп сан жағы); Жамбыл даңғылы, 

106-156 (жұп сан жағы), Қасымбеков көшесі, 30-66 (жұп сан жағы), 33-71 

(тақ сан жағы); Крупская көшесі 2-52 (жұп сан жағы); Х.Мұқан көшесі, 

58-108 (жұп сан жағы), 65-107 (тақ сан жағы); Макаренко бұрылысы, 1-19, 

Тоқберген көшесі 63-107 (тақ  сан жағы), 90-142 (жұп сан жағы); Ұлбике 

ақын көшесі, 2-56 (жұп сан жағы), 3-37 (тақ сан жағы); Сүлейменов 

көшесі, 36-96 (жұп сан жағы); Көшек батыр көшесі, 97-191 (тақ  сан жағы).

№54 сайлау учаскесі

Абай 1-бұрылысы, 1-9, 11-19, 21-25, 27-33, 35, 35а, 38, 39, 41, 42, 43, 

45а, 46, 50, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 69,70б, 72, 74; Ярошбаев 

көшесі, 6, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ,27, 

28, 29, 30, 31,32, 34, 34а, 35, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 

70, 72, 74; Көшек батыр көшесі,  2-8, 10, 12, 16, 24, 34,-38, 42-46, 50-76 

(жұп сан жағы); Қойгелді көшесі, 118, 118а, 122-134, 134а, 136-138, (жұп 

сан жағы); Ленин көшесі, 24-34 (жұп сан жағы); Жамбыл даңғылы, 

89-101,101А,103-107,107А,111; Қойгелді көшесі, 99-123; Көшек батыр 

көшесі, 13, 15, 21А, 17, 25, 27, 31-37, 41, 45-51, 55-65; Сүлейменов көшесі, 

8-16, 16А, 18, 20, 26, 30-34; Сүлейменов 1-бұрылысы,1-5, 6а, 7,9, 10, 12, 13, 

19, 21, 23, 25; Б.Тұрсынов көшесі, 6-8, 8А, 9-13, 16, 17, 19, 20, 22, 22А, 24, 

26, 28; Желтоқсан көшесі, 35-37, 39, 40, 40А, 41-44, 46, 46\1, 47-49, 49А, 

50-59, 61-70, 72, 76; Әпсеметов көшесі, 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6-8, 10, 13, 14, 16, 

18, 20, 21а, 22-26, 28-30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 41, 44, 44а, 46, 48; С.Датов 

көшесі, 1-14, 16, 17, 17а, 18-23, 25, 27-29; Тоқбергенов көшесі, 1а, 3, 5, 6,  

8, 10-12, 12А, 13, 14, 16, 19, 21-23, 25,28, 29, 32-39, 41, 43-46, 48, 48А, 50А, 

50Б, 54, 51, 53, 57, 59; Қажымұқан  көшесі,1, 2, 2А,3, 4, 5, 6, 5А, 7-14, 14А, 

15, 16, 16А, 17-21, 23-30, 33-37, 39, 40, 45, 46, 49-52, 55, 56, 57, 59, 61, 63; 

Сүлейменов 2-бұрылысы, 3, 5, 6, 7А, 7Б, 10-15; Қасымбеков көшесі, 1-17, 

17А, 18-24, 25А, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 31; Молдағұлова көшесі, 1, 2, 4, 

8, 12, 14, 14А, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 31, 32; Қажымұқан 4-бұрылысы 1-17, 

19, 21, 23, 27, 29, 31; Желтоқсан көшесі, 13-33 (тақ сан жағы).

№55 сайлау учаскесі

Төле би даңғылы, 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 55б, 56, 57, 57в, 57А, 57б, 58, 

59, 59А, 61; Желтоқсан көшесі, 71; Қазыбек би 3-бұрылысы, 1, 3; Әйтеке 

би көшесі, 2; Әйтиев көшесі, 1, 3, 5, 25, 27; Абай даңғылы, 128, 130, 132, 

134; Қазыбек би көшесі, 103, 113, 120, 140; Төле би көшесі, 55б, 57б; 

Атшабар тұрғын үй кешені.



№56 сайлау учаскесі

Желтоқсан көшесі, 2; Қойгелді көшесі, 161, 163, 176, 178, 180, 182; 

Ниетқалиев көшесі, 2, 5, 7, 9, 9а; Жамбыл  даңғылы, 123.

№57 сайлау учаскесі

Достоевский 1-бұрылысы 5; Рахимов көшесі, 1, 1а, 3, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 

37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Достоевский бұрылысы, 5,5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 

18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 46, 50,50а; Жұбанышев көшесі, 

12, 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 

49, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62; Жамбыл даңғылы, 170, 172; Төле би көшесі, 

72, 74, 76, 76б; Ұлбике ақын көшесі, 101, 101а, 103, 105а,105б, 107, 109, 

111, 113, 115, 117; Жұбанышев  бұрылысы, 10, 11, 12, 14, 16; Достоевский 

көшесі,10, 12, 21, 21а,21в; Жұбанышев көшесі, 1 (Жамбыл политехникалық 

колледжінің жатақханасы).



№58 сайлау учаскесі

Желтоқсан көшесі, 90-116; Қойгелді бұрылысы, 1-32, 34-64 (жұп сан жағы), 

68, 70;  Қонаев көшесі, 60, 60а, 62а, 70-76, 82-88, 92-102 (жұп сан жағы); 

Қойгелді көшесі, 211-229, 235, 233, 235 (тақ сан жағы), 206-220, 222-248 

(жұп сан жағы); Глинка көшесі, 1-27, (тақ сан жағы), 2-18 (жұп сан жағы); 

Трудовой 4-бұрылысы, 2-20 (жұп сан жағы) 1-19 (тақ сан жағы); Трудовой 

3-бұрылысы 1, 1а, 3-21 (тақ  сан жағы), 2, 6-12, 16-20, 24-36 (жұп сан жағы); 

С.Тұрысов көшесі, 1-27 (тақ сан жағы), 2-18 (жұп сан жағы); Репин көшесі, 

1-23,27-35 (тақ  сан жағы), 2-24 (жұп сан жағы); Әйтеке би көшесі, 17-65, 

69-77,81-87 (тақ  сан жағы), 68-78, 82, 84, 88-106 (жұп сан жағы); Попов 

көшесі, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42а, 44, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 50а, 

51, 58, 56, 54, 52; Трудовой 2-бұрылысы, 2-24 (жұп сан жағы), 1-17 (тақ  

сан жағы); Қазыбек би көшесі, 165, 167/2, 169-177, 185, 187, 187а, 189-193 

(тақ сан жағы), 146-148 (жұп сан жағы); Сәрсенбаев көшесі, 1-4, 6; Төле 

би даңғылы, 67, 71, 63, 75, 83, 85; Жамбыл даңғылы, 135-141, 149, 155а, 

155, 157-177 (тақ  жағы), 222, 220а, 220, 214, 212, 210, 208, 206, 204, 202, 

200, 198, 196, 186, 182, 178, 180б, 180а, 180г, 180а, 186, общ.180; Үш-бұлақ 

3-бұрылысы, 19, 19а, 21, 18, 20, тұйығы 194; Әйтеке би 3-бұрылысы, 1-15 

(тақ  сан жағы), 2-14 (жұп жағы); Қазыбек би өткелі, 8, 10 а, 10; Төле би 

даңғылы, 73, Қ.Тұрысов, 3Д.



№59 сайлау учаскесі

Әйтиев көшесі 6,8,8а; Әйтеке би көшесі, 10,12,17, 24, 26,26а, 28, 

28а,30,30а, 33;  Аносов көшесі, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17в, 17б, 18, 

20, 21, 22, 23; Желтоқсан көшесі,  73, 80а, 80б, 82, 84, 86, 88, 88а;  Қазыбек 

би көшесі,  115, 117, 133, 135, 141, 143,  144а; Қойгелді көшесі, 64,82,175, 

189, 190,192, 207, 209; Әйтиев 2-бұрылысы, 2,4,6, 8, 10.



№60 сайлау учаскесі

Дулати 1-бұрылысы, 1-119 (тақ сан жағы), 2-46а (жұп сан жағы); 

Дулати 2-бұрылысы, 1-21 (тақ сан жағы), 2-24 (жұп сан жағы); Еспаев 

1-бұрылысы, 21-41 (тақ сан жағы), 50-72 (жұп сан жағы);  Еспаев 

2-бұрылысы, 1-17 (тақ  сан жағы), 2-14 (жұп сан жағы); Желтоқсан 

2-бұрылысы, 8, 16, 22, 45; Қонаев 2-бұрылысы, 1-27 (тақ сан жағы), 

4-44 (жұп сан жағы);  С.Дәненұлы көшесі, 1, 2 , 6, 7,  8, 9, 10, 12, 13, 14, 

16-27, 30, 31, 33-42, 44, 45, 47-53, 55, 56-94 (жұп сан жағы), 63-101 (тақ  

сан жағы),  109, 113, 115, 120, 127, 161, 167, 169, 177, 183, 200, 204, 206, 

217, 345; Дүйсебаев көшесі, 41-75 (тақ сан жағы), 34-78 (жұп сан жағы); 

Дулати көшесі, 101-139 (тақ  сан жағы) 88-128 (жұп сан жағы); Есбаев 

көшесі, 43-91 (тақ сан жағы), 36-96 (жұп сан жағы); Желтоқсан  көшесі, 

168-196 (жұп сан  жағы); Қойгелді көшесі, 173, 176, 254, 258, 260, 264, 

266, 272, 274, 276, 282, 292, 294, 298, 300, 303-349а (тақ  сан жағы), 254-

352 (жұп сан жағы); Комратов көшесі, 1-139 (тақ сан жағы), 2-150а (жұп 

сан жағы); Қонаев көшесі, 53, 63а-81 (тақ  сан жағы); Левитан көшесі, 

1-5 (тақ сан жағы) 2-26 (жұп сан жағы); Озерный көшесі, 1-37 (тақ  сан 

жағы) 2-36 (жұп сан жағы); Панфилов көшесі, 1-35 (тақ сан жағы) 2-60 

(жұп сан жағы), 97, 296; Дәненұлы бұрылысы, 45-75а (тақ  сан жағы), 

22-36 (жұп сан жағы); Станционный бұрылысы 1-37 (тақ сан жағы), 2-36 

(жұп сан жағы);  Тюленин көшесі, 1-11, 12-14, Панфилов бұрылысы, 1-51 

(тақ  сан жағы), 2- 48 (жұп сан жағы).



№61 сайлау учаскесі

Ташкент көшесі, 244-340 (жұп сан жағы); Добролюбов көшесі, 23-57; 

Түркістан көшесі, 1-49; Қыпшақбаев көшесі, 1-30; Смоленский көшесі, 

1-53; Смоленский 1-бұрылысы, 1-14; Смоленский 2-бұрылысы, 2-32; 

Смоленский 3-бұрылысы, 1-23; Смоленкий 4-бұрылысы, 1-17; Қалауыр 

Әкім көшесі, 1-47; Қалауыр Әкім 1-бұрылысы, 1-11; Қалауыр Әкім 

2-бұрылысы 1-11; Қалауыр Әкім 3-бұрылысы, 1-15; Козлов көшесі, 1-30; 

Опытный көшесі, 1-44 ( 1«а»-дан басқалары); Белинский көшесі, 21-44; 

2-ші  Элеваторный  көшесі, 41-57; Ташкент 5-бұрылысы, 1-49; Лермон-

тов көшесі, 13-133 (тақ сан жағы); Кондратьев көшесі, 1-122; Крылов 

көшесі, 1-17; Западный көшесі, 28-91; Западный 1-бұрылысы, 1-14; 

Западный 2-бұрылысы, 2-17; Западный 3-бұрылысы, 1-15; М.Х.Дулати 

көшесі,  130-167.

№62 сайлау учаскесі

Шекарасы: № 2-16, 33, 35 тұрғын үйлері – «Талас» мөлтек ауданы.



№63 сайлау учаскесі

Шекарасы: № 17-30 тұрғын үйлері – «Талас» мөлтек ауданы, Опытный 

көшесі, 1«а».

№64 сайлау учаскесі

Шекарасы: № 1, 2, 3, 6, 7, 11, 12, 13, 23, 24 тұрғын үйлері, «Жайлау» 

мөлтек ауданы.

№65 сайлау учаскесі

Шекарасы: № 4/1, 4, 5, 5а, 9, 10, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 25 тұрғын үйлері, 

«Жайлау» мөлтек ауданы.

№66 сайлау учаскесі

Шекарасы: № 1-15, 28, 35, 36, 38 тұрғын үйлері,  «Салтанат» мөлтек 

ауданы.

№67 сайлау учаскесі

Шекарасы: № 16-27, 29-31 тұрғын үйлері, «Салтанат» мөлтек ауданы.



№68 сайлау учаскесі

Шекарасы: № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 29, 32, 33, 41 

тұрғын үйлері,  «Ақбұлақ» мөлтек ауданы.


сайлау - 2016

12

   //   «ЖАмБыл - ТАрАз»  //  №4 (1292), 27  қАңТАр   2016 Жыл  //



ТАРАЗ ҚАЛАЛЫҚ АУМАҚТЫҚ 

САЙЛАУ КоМИССИЯСЫнЫҢ 

ҚҰРАМЫ

Тараз қаласы, Абай даңғылы, №115, 

облыстық драма театры

Комиссия төрағасы: Пәрімбеков Жеңіс Қуанышұлы

Комиссия төрағасының орынбасары:  Байдуанов Уәлихан 

Боларбекұлы 

Комиссия хатшысы: Мейірхан Аманғали Мейірханұлы

Комиссия мүшелері: Дүйсекова Гүлбахрам Тұрсынқызы

                                    Әбдікерімова Гүлнара Сайлаубекқызы

                                   Молдашев Бауыржан Момынқұлұлы

                                   Мұқанов Талғат Нұржанұлы

ТАРАЗ ҚАЛАСЫ БоЙЫнША УЧАСКЕЛІК 

САЙЛАУ КоМИССИЯЛАРЫнЫҢ 

ҚҰРАМЫ

№1 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Өтеген батыр көшесі,  49,

№12 кәсіптік колледжі

Комиссия төрағасы: Ашимов Марат Жанысбекович

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Тажиева  Карлыгаш 

Ибраимовна

Комиссия хатшысы:  Досболова Гулайым Тажибайқызы

Комиссия мүшелері:  Асанов Шукри Шарипович

                                       Врагова Галина Николаевна

                                       Ступак Наталья Александровна

                                       Узбеков Асан Сабирбаевич

№2 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Өтеген батыр көшесі,  47,  

№6 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Сманова Лаззат Умеркановна

Комиссия  төрағасының  орынбасары: Ахмадуллина Эльмира 

Борисовна 

Комиссия хатшысы:  Гейбель Ольга Владимировна

Комиссия мүшелері:  Бегмуратов Шухрат Махмуткулович

                                    Тарапеева Светлана Николаевна

                                    Миллер Фанур Александрович

                                     Мамырбаева Джамиля Шалдарбековна 

№3 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Өтеген батыр көшесі, 49,

 №12 кәсіптік колледжі

Комиссия төрағасы: Тәттібаева Думан Қойлашбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары:  Уйсинбаев Ратбек

Комиссия хатшысы:  Мирзахметова Жанна Мусавалиевна

Комиссия мүшелері: Наурызбаев Рысбек Аязбаевич

                                    Мурзабекова Жанар Марзагельдыевна

                                    Коктанова Агжибек Кошкуловна

                                    Таубаев Саламат Айназарович



№4 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Жауғаш батыр көшесі, 4 а, 

№22 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Сатторова Шолпан Имантаевна

Комиссия төрағасының орынбасары: Шатаева Гульжан Баубеккызы

Комиссия хатшысы: Сегизбаева Раушан Жанасбековна

Комиссия мүшелері: Мейрбекова Шахизат Шайрбековна 

                                    Баймахамбетова Асем Алтынбековна

                                    Акжигитов Олжас Жапарович

                                    Ушакбаев Бауыржан Булатбекович



№5 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Жауғаш батыр көшесі, 71, 

№14 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Абитаева Замира Сейтбековна

Комиссия төрағасының орынбасары:  Жаппасбаев Маулен Му-

хитович


Комиссия хатшысы:  Кекельбаева Карлыгаш Кокленовна

Комиссия мүшелері:  Турабекова Алмаш Аманжоловна

                                     Абитаева Назира Сейтбеккызы

                                     Хамитова Майра Сейткеримовна

                                     Баимбетов Алмат Талгатович

№6 учаскелік сайлау комиссиясы  

Тараз қаласы, Солнечный кенті, 2,

 №34 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Даузова Кулсара Манкизовна

Комиссия төрағасының орынбасары: Хазгалиева Камиля Камилевна

Комиссия хатшысы:  Мусаева Фируза Гуламовна

Комиссия мүшелері:  Фризен Юлия Николаевна

                                      Кафтан Иван Викторович

                                      Гребенюк Татьяна Николаевна

                                      Тахизова Шахидахон Абдумаликовна



№7 учаскелік сайлау комиссиясы  

Тараз қаласы, Жібек Жолы көшесі, 104а, 

№27 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Абдрешова Гульжахан Есеновна

Комиссия төрағасының орынбасары: Мухамедкулова Гулдана 

Орынбасаровна

Комиссия хатшысы:   Абдыкалыков Кеулимжай Бахтиярович

Комиссия мүшелері:  Тулесбаев Кайрат Ердалиевич

                                      Ниязалиева Мадина Кауымбековна

                                      Джумашова Айнур Жыргалбеккызы

                                      Батчабекова Гульжан Атгабаровна

№8 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Д.Бедный көшесі, 92, 

№18 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Баклагина Ирина Геннадьевна

Комиссия төрағасының орынбасары:  Кемельбекова Роза Кенесовна

Комиссия хатшысы:  Хабибова Эльмира Равильевна

Комиссия мүшелері:  Кравченко Елена Алексеевна

                                     Анасова Перизат Маратовна

                                     Василенко Марина Михайловна

                                     Айдарова Амина Усетаевна



№9 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Абай даңғылы, 278, 

№13 темір жол колледжі

Комиссия төрағасы: Терликбаев Нургали Орысбаевич

Комиссия төрағасының орынбасары:  Нуртаева Сауле Калмахановна

Комиссия хатшысы:  Демейсенов Жаксыбек Туреханович

Комиссия мүшелері:  Джолболдиев Нургали Серикович

                                     Кошкинбаев Бауыржан Исламович

                                     Алтынбеков Еркин Аманкелдиевич

                                     Гусев Андрей Владимирович



№10 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Д.Бедный көшесі, 92, 

№18 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Джаимбаева Алмагуль Скаровна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Усенкулова  Айбиби                        

Аманбаевна 

Комиссия хатшысы:  Саршаева Айгуль Сайлаубековна

Комиссия мүшелері:  Джуматаева Каршыга Ермекбаевна

                                       Тухватуллина Минугул Рафиковна

                                       Курегенова Акжаркын Мауленовна

                                       Лоскутова  Наталья Викторовна

№11 учаскелік сайлау комиссиясы  

Тараз қаласы, Шаумян көшесі, 45, 

№17 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Досмаханұлы Мухтар

Комиссия төрағасының орынбасары: Салимбаева Зауреш Рах-

манкуловна

Комиссия хатшысы: Канапина Мейраш Тугельбаевна

Комиссия мүшелері: Каржаубаева Шолпан Зейнелевна

                                    Баедилова Гульнара Панаевна

                                    Дуйсембаев Нурлан Токтасынович

                                    Садигулова Лейля Саятбековна

№12  учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, М.Тынышбаев көшесі, 2,  вагондық депо 

Комиссия төрағасы: Джуманова Раушан Еркиновна

Комиссия төрағасының орынбасары: Елеусизов Кенжехан Шал-

таевич

Комиссия хатшысы:  Бекежанова Айжан Мухтаровна



Комиссия мүшелері:  Джумашев Жандос Батырханович

                                     Сапарбаева Перизат Абибуллаевна

                                     Маханов Максат Еркинбекович

                                     Асетилдаева Анипа Бакираевна



№13 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Ақылбеков көшесі, 2, 

 №11 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Бердимбетова Гульбахира Камаловна

Комиссия төрағасының орынбасары: Волощина Наталья Ивановна

Комиссия хатшысы:  Даниярова Лаззат Омаровна

Комиссия мүшелері:  Карчевская Наталья Наильевна

                                     Куанышева Галия Аранбаевна

                                     Скирпичникова Наталья Михайловна

                                     Абитжанова Жанар Аманжоловна



№14 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Пірманов көшесі,138, 

 №29 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Булекбаева Рахима Бекетовна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Тулендиева  Сандугаш 

Жанатбековна 

Комиссия хатшысы:  Бекбергенова Акбота Калкамановна

Комиссия мүшелері:  Ізбасов Бағлан Болатұлы

                                     Курманова Гульнар Асатуллаевна

                                     Байманов Куаныш Абдикаримович

                                     Зеленская Ольга Владимировна

№15  учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Лұқманов көшесі, 110,  

ЖТЭС

Комиссия төрағасы: Кулымкулов Курмангали Байларбекович



Комиссия төрағасының орынбасары:  Ауелбердиев Сейлхан 

Айтуович


Комиссия хатшысы: Кушумкулов Абай Смадиярович

Комиссия мүшелері: Манаков Александр Федорович

                                    Ражапов Рустам Абдурашитович

                                    Акилбаев Канат Кумисбекович

                                      Шаханов Сымбат Адилханович

№16 учаскелік сайлау комиссиясы  

Тараз қаласы, М.Тынышбаев көшесі,  46,

 «Теміржол-Жылу» МКК, (бұрынғы НГЧ -2 ғимараты)

Комиссия төрағасы: Искаков Гайни Берикович

Комиссия төрағасының орынбасары:  Абдуов Талапбек Султанович

Комиссия хатшысы: Алимбекова Кульпан Баеловна

Комиссия мүшелері: Омаров Куатбек Орынбасарович

                                      Асанова Асия Маткеримовна

                                      Абиева Айган Алихановна

                                      Аликулова Мейраш Абдешовна



№17 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, М.Тынышбаев көшесі, 48, 

 ПЧ-51

Комиссия төрағасы: Табулдиев Жунисбек Алтынбекович



Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Калабаев  Еркебулан                   

Ибрашович

Комиссия хатшысы:  Нуртазаева Индира Жарылкасыновна

Комиссия мүшелері:  Аманбаев Шарипбек Турусбекович

                                       Алишев Алмас Мырзахметулы

                                       Абдраимова Сауле Тутебаевна

                                       Оразбекова Карлыгаш Оразбеккызы

№18  учаскелік сайлау комиссиясы  

Тараз қаласы, Прибалхашский көшесі, 15а,

№21 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Сламов Галым Тобатаевич

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Шаханов  Кайрат                                  

Пахратдинович

Комиссия хатшысы: Паринбекова Назгул Нұрғалиқызы

Комиссия мүшелері: Иманбеков Ержан Болатович

                                      Ғалымова Сәният Ғалымқызы

                                      Исмаилова Нуржамал Сулейменовна

                                      Сулейманова Зульфия Шарияздановна

№19 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Желтовский көшесі, 1а,  

№28 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Саду  Дина Рахметуллақызы

Комиссия төрағасының орынбасары: Курманбекова Сулушаш 

Абдижалаловна

Комиссия хатшысы:  Әбіл Ізбасар Мәдібекұлы

Комиссия мүшелері:  Айдарова Ульжалгас Алмасбековна

                                     Кошанбеков Уран 

                                     Икрамова Диана Саламатовна

                                     Дуйсекулова Карлыгаш Дуйсебаевна

№20 учаскелік сайлау комиссиясы  

Тараз қаласы, Желтовский көшесі, 1а,

 №28 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Тойшыбекова Толкын Байтумаевна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Ибраимов  Марат                                 

Кенжебекович 

Комиссия хатшысы:  Икрамова Алтынай Аманкалиевна

Комиссия мүшелері:  Касымбекова Кулзипа Каскабаевна

                                       Жаксылыкова Айжан Нургараевна

                                       Прмахан Диас Мейрханұлы

                                       Искандерова Гуля Алмабековна


Каталог: images -> PDF-kaz
PDF-kaz -> Мейірім мейраМы Құрбан айт мүбәрак болсын!
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 2016 жылдың 10 желтоқсан күні сағат 00-ден бастап орталық «Достық» алаңында
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 8 бет. Ардагерлердің алғысы Ерді ЕсЕйткЕн Ерлік кемел өнер кемерінен шалқыса
PDF-kaz -> 8-9-бет. МерекеңМен, Мейірлі Медбике!
PDF-kaz -> 2015 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> Құрметті Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен тыл еңбеккерлері!
PDF-kaz -> Наурыз Мен қазақтың қызымын: арға тұнған, Ағыстарда жақұтым жарға атылған. Қарағайын сыңсытқан қара ормандар, Менің қара бұрымым тарқатылған
PDF-kaz -> 28 қаңтар 2015 жыл, сәрсенбі

жүктеу 1.46 Mb.

Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   ...   17




©emirb.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет