2016 жыл, сәрсенбі


№17  қалалық округтік сайлау комиссиясы



жүктеу 1.46 Mb.
Pdf просмотр
бет12/17
Дата23.04.2017
өлшемі1.46 Mb.
1   ...   9   10   11   12   13   14   15   16   17

№17  қалалық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Сыпатай батыр көшесі, 3,

№10 орта мектеп 

Комиссия төрағасы: Торгаева Гүлжан Нургалиевна

Комиссия төрағасының орынбасары: Кадирбекова Сауле Сериковна

Комиссия хатшысы:  Мамыралиева Асия Оразкуловна

Комиссия мүшелері:  Абдыкаимова Лазат Муташовна

                                       Бекбатчаева Зейнеп Джамауовна

                                       Оразымбетова Карлыгаш Оразымбеткызы

                                       Барманбекова Аида Токтамысовна

 №18  қалалық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Төле би даңғылы, 77,

№12 мектеп-гимназия 

Комиссия төрағасы: Нукисбекова Айнур Есимжановна

Комиссия төрағасының орынбасары: Едигеева Минасип Айкеновна

Комиссия хатшысы: Рахметуллаева Назерке Жарасовна

Комиссия мүшелері: Байсейитова Гулмира Ерувбаевена

                                      Сейткадырова Асем Лесбайқызы

                                      Чликова Гульжан Умирзаковна

                                      Рахметуллаев Нурлан Жарасович



 №19  қалалық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Төле би даңғылы, 78,

Жамбыл политехникалық колледжі 

Комиссия төрағасы: Койшыбаев Саят Нуржанулы

Комиссия төрағасының орынбасары: Тулепбергенов   Руслан Аденович

Комиссия хатшысы:  Мураталиев Канатбек Шыныбекович

Комиссия мүшелері:  Сейдуалиев Бекмухан Советбекович

                                       Шерметов Куаныш Асанович

                                       Жандаулет Жанерке Қуанғанқызы

                                       Шингизбаев Руслан Батыршаевич                             



 №20  қалалық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Төле би даңғылы, 58,

М.Х.Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті (технологиялық 

кешені) 


Комиссия төрағасы: Жуматаева Шарапат Тастановна

Комиссия төрағасының орынбасары: Омашева Райхан Базарбаевна

Комиссия хатшысы:  Даирова Айгерим Аскаровна

Комиссия мүшелері: Крымбаева Гулназ Нурдановна

                                      Жунускулова Гаухар Алтынбековна

                                      Касымкулова Дана Султановна

                                      Джуматаева Асель Тастановна                                      

 №21  қалалық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, А.С.Пушкин көшесі, 15,

№1 гимназия 

Комиссия төрағасы: Жангасиева Жанар  Урунбасаровна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Беркимбаева  Айнур                                         

Беркимбайкызы

Комиссия хатшысы:  Секербекова Айдана Сайдылмурзасинқызы

Комиссия мүшелері:  Шамшиев Абдуманап Абдусаттарович

                                       Алиев Сагын Бахитович

                                       Білісбек Салтанат Бақытқызы

                                       Алиева Сымбат Бахитбековна

 №22  қалалық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, А.С.Пушкин көшесі,  52,

Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық колледжі 

Комиссия төрағасы: Абилдаева Лаззат Шилдебаевна

Комиссия төрағасының орынбасары: Молдакулова Захида Оралбековна

Комиссия хатшысы: Жамалбаева Динара Эуесбаевна

Комиссия мүшелері: Макуетова Жанна Ахмедияровна

                                      Собко Надежда Ниловна

                                      Абишева Марал Марсельевна

                                      Шокимова Орманкул Кудайбергеновна



№23  қалалық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Жамбыл даңғылы, 16а,

Тараз мемлекеттік педагогикалық институты 

Комиссия төрағасы: Аскарбекова Динара Тулегеновна

Комиссия төрағасының орынбасары: Сыздыкова Гулайм Рамазановна

Комиссия хатшысы: Жангазиева Камарсулу Жасулановна

Комиссия мүшелері: Удербаев Максут Кабылович

                                      Куанышбаева Маньшук Тумабековна

                                      Куанышбаева Алия Тумабековна

                                      Бекібаева Меруерт Әлиайдарқызы



№24  қалалық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Қ.Сәтбаев көшесі, 28,

М.Х.Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті (Гидроке-

шен) 


Комиссия төрағасы: Киргабакова Салтанат Шалкаровна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Курманалиева  Рахия                                    

Бураналиевна

Комиссия хатшысы:  Тапелова Мадина Нарботаевна

Комиссия мүшелері:  Сабралиева Гульмира Жумадиловна

                                       Нартова Айгуль Ахатаевна

                                       Койайдарова Айсулу Базархановна

                                       Жусанбаев Алжан Бейбитович



№25  қалалық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Өтеген батыр көшесі,  47,

№6 орта мектеп 

Комиссия төрағасы: Дабылбекова Лейля Кенесовна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Алимбаева  Айнур                                            

Расулбердиевна

Комиссия хатшысы:  Атымтаева Асель Ауесхановна

Комиссия мүшелері: Медеубаева Ансаган Дуйсенбаевна

                                      Каюмова Индира Ануаровна

                                      Орымбаев Гани  Расылханулы

                                      Аскарова Гулнар Алимхановна


ДҮЙСЕнБІ



ақпан

СЕЙСЕнБІ



ақпан

                               

6:55 Әнұран                                     

7:00 «ТАңШОлПАН». 

10:00 «Шырғалаң».

10:50 «Cұңқар».

11:45 «Айтуға оңай...»

12:30 «Ғасырлар үні».

13:00 «БІрГЕ 

ТАңДАЙмыз!». 

14:10 «Келін». 

15:00 «ӘЙЕл БАқыТы». 

16:05 «Жүрегім сізге 

аманат». 

17:05  «Sport.kz» 

17:30 KAZNEWS

17:55 «қылмыс пен жаза» 

18:15 «Аюлар». мультхи-

кая. 

18:35 «ЖҮрЕГІм СІзГЕ 



АмАНАТ». .

19:30 KAZNEWS

20:20 «АЙТУҒА ОңАЙ...» 

21:05  «ШырҒАлАң».

22:00  «КЕлІН».

22:55 «Журналистік зерт-

теу» 

23:25 «Түнгі студияда 



Нұрлан қоянбаев» 

0:00 KAZNEWS

0:50 «Cұңқар». 

1:35 ФУТБОл. АҒылШыН 

ПрЕмЬЕр-лИГАСы. «лЕ-

СТЕр СИТИ» - «лИВЕр-

ПУлЬ». 

3:45 Әнұран



         ХАБАР

07:00 қр Әнұраны

07:02 «Білгенге маржан»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -Утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 Премьера!! Телесери-

ал. «Осколки» 

11:00 Утренний выпуск 

новостей 

11:10 мультфильм. «Белка 

и Стрелка: озорная се-

мейка»


11:20 мультфильм. «Ди-

бидогс»


11:45 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

12:15 Телехикая. 

«Тракторшының махаб-

баты»

13:00 Түскі жаңалықтар



13:15 Телесериал. «Усло-

вия контракта»

14:10 Телесериал.  «Гре-

чанка»  


15:00 Дневной выпуск 

новостей


15:10 Телехикая. «Сүйген 

жарым»


16:00 Кешкі жаңалықтар

16:15 «Біздің үй»

17:00 Вечерний выпуск 

новостей


17:15 Телесериал. «След»

17:55 «Тағдыр жолы» 

18:25 Телехикая. «Күләш»

19:15 Телехикая. 

«Тракторшының махаб-

баты»


19:55 «Негізінде...» 

20:00 қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Бюро расследова-

ний»

20:55 «По сути» 



21:00 Итоги дня

21:30 Премьера!! Телесери-

ал. «Осколки»

22:30 Телесериал. «След»

23:15 «Бетпе-бет» 

23:45 «Арнайы хабар»

00:15 «Негізінде...» 

00:20 қорытынды 

жаңалықтар

00:50 «По сути» 

00:55 Итоги дня

01:25 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

01:55 Жаңалықтар

03:00 қр Әнұраны

                        



ҚАЗАҚСТАн

ТАРАЗ

07.25 ӘНҰрАН. АңДАТПА  

7.30  « қайырлы таң, 

Әулиеата! »

9.30  «ЖАңАлықТАр» /қ/

09.50 «НОВОСТИ» /п/

10.10  «Сазды әуен»

10.25 ТЕлЕБлОКНОТ

10.30 ТЕлЕмАрКЕТ

10.35 Хабар: «Бірінші сту-

дия» /Д.молдашұлы/

11.00  «Балаларға 

базарлық» /Білгіштер 

бекеті/


11.25  «Сөз маржан» 

/л.рысбек/

11.30  ТЕлЕБлОКНОТ

11.35 « Күй күмбірі»

11.45  Телехикая «қызыл 

сарайдағы түс» /қайталау/

12.35  «Деректі фильм»

13.00  «ЖАңАлықТАр» 

13.10  «НОВОСТИ»  

13.20  «Балаларға 

базарлық»  /Әдемі-ай/

13.45  «ТЕлЕБлОКНОТ»

13.50  «ТЕлЕмАрКЕТ»

13.55  «Әулиеата әуендері»

14.05 АңДАТПА

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс

17.50  АңДАТПА



17.55 Хабар «Алтын бесік» 

/А.қарашев/

18.10 Хабар «Грани» 

/Н.Багбанов/

18.20  «ЖАңАлықТАр»

18.35  «НОВОСТИ»     

18.50  «ТЕлЕмАрКЕТ»

18.55  ТЕлЕБлОКНОТ

19.00  «Сазды әуен»

19.15  Телехикая «қызыл 

сарайдағы түс»

20.00  «ЖАңАлықТАр»

20.20  «НОВОСТИ» 

20.40 «ТЕлЕБлОКНОТ»

20.45 «Күй күмбірі»

20.55  Хабар: «Сыр-перне» 

/м.Төлепберген/

21.25 «Сөз маржан»  

/л.рысбек/

21.30 ТЕлЕмАрКЕТ

21.40 «ТЕлЕБлОКНОТ» 

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55  «Жүрегім сізге ама-

нат» /3,4 серия/

23.25  Телехикая /мама-

детектив/

00.00 «ЖАңАлықТАр»

00.20 «НОВОСТИ» 

00.40 ТЕлЕБлОКНОТ

00.45  «Сазды әуен»

01.05 АңДАТПА. ӘНҰрАН  

01.10 Арнаның жабылуы

 

7 КАнАЛ

06.00  «қыздар арасында»

06.40  «Баспана бабы»

07.30  ПрЕмЬЕрА 

«Күнбастар»

08.00  «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

08.30  «Күнбастар»

09.00  «С новым домом»

10.00  «О самом главном»

11.00  Т/п «Смеяться раз-

решается»

12.00  «Шыдамның шегі»

12.50  «Келеңсіз кездесу»

13.15  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

15.00  «Гадалка»

15.30  «моя история»

16.00  Т/с «Жозефина и 

Наполеон»

17.00  Шоу «Большая пере-

мена»


18.30  Т/с  «Побег из аула»

19.00  «Айнаonline»

19.20  «Шай ішейк»

19.30  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

21.00  Т/с «қарагүл»

22.00  Шоу «Человек не-

видимка»


23.00  Т/с «Секретные 

материалы»

00.00  Т/с «Ответный удар»

00.40  «Экстрасенсы про-

тив ученых»

01.40  Т/с  «Побег из аула 

02.10  «қорқыныш фак-



торы»

03.00  «Кім білген»

03.30  «Айнаonline» 

04.00  «Женіп көр!» 

05.00  «қуырдақ»  

 

  



31 канал

05.58  қр ӘНҰрАНы

06.00  развлекательная про-

грамма «ризамын» (каз)

07:00 Индийский сериал 

«СҮЙГЕН СҰлУ» (повтор)

08:00 Сериал «КИЕлІ НЕКЕ»

09:00 Сериал «БӘЙБІШЕ – 

ТОқАл» (повтор)

10:00 Сериал «БАзАрБА-

ЕВТАр» 

10:30 Премьера! «АлИ-



мЕНТЩИКИ LIVE»

11:00 мультсериал Флинсто-

уны (рус)

12:00  ЕрАлАШ

13:00 Информбюро (повтор)

14:00  Сериал «БӘЙБІШЕ – 

ТОқАл»

15:00  Сериал «АЙТИ-мО-



лОДЕЦ»

16:00  Сериал «ПАПИНы 

ДОЧКИ»

18:00 Сериал «СПАСТИ 



БОССА»

19:00 Сериал «ВСЕ мОГУТ 

КОрОлИ»

20:00  Информбюро



21:00  Сериал «СҮЙГЕН 

СҰлУ»


22:00 Сериал «КИЕлІ НЕКЕ»

23:00  Сериал «КҮЙЕУ 

БАлА»

00:00  КИНО «ХОДЯТ 



СлУХИ»

02:00 КИНО «ДЖАСТИН БИ-

БЕр: НИКОГДА НЕ ГОВОрИ 

НИКОГДА» (каз)

04:00 қазақша концерт (каз)

 

     КТК

06.00 Открытие вещания. қр 

ӘНҰрАНы


06.05 мультфильмдер 

06.3 “ВАУ” деректi хикая

07.40 “қАрАДАЙы” түрiк 

телехикаясы

08.40 ЖАңАлықТАр (по-

втор)


09.10 “мАХАББАТ  ПЕН 

ӨШПЕНДІлІК” түрiк теле-

хикаясы (55 серия)

10.10 “ШЕФ-2”, криминаль-

ная драма (повтор)

12.00 НОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ГлАВНАЯ рЕДАК-

ЦИЯ” (повтор) 

13.20 “КОрОлЕВА КрАСО-

Ты”, мелодрама (1,2 серии, 

повтор)


15.10 “БАрыШНЯ - КрЕ-

СТЬЯНКА”. Документальное 

реалити. Новогодняя пре-

мьера! 


16.10 “ТАҒДырмЕН ТАр-

ТыС ” үнді телехикаясы 

(повтор) 

17.00 “ТАҒДырмЕН ТАр-

ТыС ” үнді телехикаясы 

(273-274 с.). ТҰСАУКЕСЕр! 

С субтитрами на русском 

языке 


18.00 “мАХАББАТ 

мҰңы” үнді телехикаясы. 

ТҰСАУКЕСЕр! 

19.00 “мАХАББАТТА ШЕК 

БАр мА?” үнді телехикаясы 

(повтор)


19.30 “мАХАББАТТА ШЕК 

БАр мА?” үнді телехикаясы. 

(227 – 228 с.) ТҰСАУКЕСЕр! 

С субтитрами на русском 

языке.

20.30 ЖАңАлықТАр



21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВОСТИ

21.40 “ДИАГНОз” – Капре-

монт суставов

22.10 КАрИНА АНДОлЕНКО, 

ВлАДИмИр ЖЕрЕБЦОВ 

в мелодраме “КОрОлЕВА 

КрАСОТы” (3-4 серии). ПрЕ-

мЬЕрА.


00.00 мАрИЯ ШУКШИНА, 

ВлАДИмИр ЕПИФАНЦЕВ, 

АНАТОлИЙ лОБОЦКИЙ в 

многосерийном детективе 

“ИЩЕЙКА” (1-2 серии). ПрЕ-

мЬЕрА


01.40 ЖАңАлықТАр (по-

втор)


02.05-03.00 “КТК” 

қОрЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама 

 

   ЕВРАЗИЯ

6:00 ЖАңАлықТАр   

6:05 «ЖИТЬ зДОрОВО»  

7:00 ЖАңАлықТАр   

7:15 «САПА БАқылАУДА» 

7:55 ЖАңАлықТАр   

8:00 Телеканал «ДОБрОЕ 

УТрО»  

11:00 «ОДИНОКИЙ ВОлК»   



11:55 «БAСТы ПАТрУлЬ»    

12:05 «СҮЙГЕН ЖАр».    

13:00 «АШыҒыН 

АЙТқАНДА» ТОК-ШОУы      

13:55 «П@УТINA»  

14:20 «СЕрДЦЕ НЕ КА-

мЕНЬ» 

15:15 «ПЕрВыЕ НОВОСТИ»  



15:40 «СУДЕБНыЕ ИСТО-

рИИ»      

16:45 «ДАВАЙ ПОЖЕНИм-

СЯ»  


17:50 «ПУСТЬ ГОВОрЯТ»  

18:55 «ТЕСТ НА БЕрЕмЕН-

НОСТЬ»

20:00 «ГлАВНыЕ НОВО-



СТИ»  

21:00 «СҮЙГЕН ЖАр».    

22:00 «БАСТы 

ЖАңАлықТАр»  

22:45 «ДЖОДХА ЖӘНЕ 

АКБАр».   

23:35 «П@УТINA»     

0:00 «ВрЕмЯ» 

0:30  «УлыБКА ПЕрЕ-

СмЕШНИКА»  

1:40 «П@УТINA+»  

2:30 «Я ПрИДУ САмА»    

3:15 «АШыҒыН 

АЙТқАНДА» 

 

7:00 «Kaznet» ғаламторға 



шолу

8:00 Новости «20:30»

8:30 Жаңалықтар

9:00 «Ханшайым» корей 

телехикаясы

10:20 Турецкий сериал 

«Украденная жизнь»

11:30 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

13:00 «Әлия» үнді теле-

хикаясы

14:10 «Такси» бағдарламасы



14:40 «Kaznet» ғаламторға 

шолу


15:10 «Ханшайым» корей 

телехикаясы

16:30 «махаббат хикаясы» 

түрік телехикаясы

17:30 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

18:30 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

22:00 «Әлия» үнді теле-

хикаясы


23:00 Сериал «меч 2»

0:00 Новости «20:30»

0:30 Жаңалықтар

1:00 «Әмірші әйел» корей 

телехикаясы

6:55  Әнұран 

7:00 «ТАңШОлПАН». 

10:00 «Апта.kz»

11:05 «Дара жол» 

12:30 «Ақсауыт» 

13:00 «БІрГЕ 

ТАңДАЙмыз!». 

14:10 «Келін». 

15:00 «ӘЙЕл БАқыТы». 

16:05 «Жүрегім сізге 

аманат». 

17:00 «мЕНІң 

қАзАқСТАНым!». (с )

17:30 KAZNEWS

17:55 «ХАлықТық ЭКОНО-

мИКА»

18:10 «БҮГІНГІ КҮННІң 



БАТырлАры»

18:20 «ӨзГЕрГЕН ӨңІр»

18:35 «ЖҮрЕГІм СІзГЕ 

АмАНАТ». 

19:30 KAZNEWS

20:20 «СЕрПІлІС» 

21:05 «ШырҒАлАң». 

22:00 «КЕлІН».

22:55 «Журналистік зерт-

теу» 


23:25 «Түнгі студияда 

Нұрлан қоянбаев» 

0:00 KAZNEWS

0:45 «SPORT.KZ» 

1:05 «Әйел бақыты». Ток-

шоу


2:00 «Бүгінгі күннің батыр-

лары»


2:10 «Халықтық экономика»

2:25 «Түнгі студияда 

Нұрлан қоянбаев»

3:00 KAZNEWS

3:45  Әнұран

         ХАБАР

07:00 қр Әнұраны

07:02 «Білгенге маржан»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -Утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Информационный 

канал - аналитическая про-

грамма «Жеті күн»

11:00 «Экономкласс»

11:10 мультфильм. «Белка 

и Стрелка: озорная се-

мейка»

11:35 мультсериал. «Жюль 



Верннің саяхаттары»

12:25 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «Усло-

вия контракта»

14:10 Телесериал. «Гре-

чанка»   

15:00 Дневной выпуск 

новостей


15:15 «Бармысың, бауы-

рым?»


16:00 Кешкі жаңалықтар

16:15 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

17:00 Вечерний выпуск 

новостей

17:15 Телесериал. «След»

17:55 «Орталық Хабар»

19:00 «ТВ Бинго»

19:55 «Негізінде..» 

20:00 қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Арнайы хабар»

20:55 «По сути» 

21:00 Итоги дня

21:30 Премьера!! Телесери-

ал. «Осколки» 

22:30 «Жекпе-жек»

23:15 «Бетпе-бет» 

23:45 «Негізінде...» 

23:50 қорытынды 

жаңалықтар

00:20 «По сути» 

00:25 Итоги дня

00:55 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

01:25 Жаңалықтар

04:00 қр Әнұраны

ҚАЗАҚСТАн

ТАРАЗ

07.25  ӘНҰрАН. АңДАТПА  

7.30  «қайырлы 

таң,Әулиеата!»  /т/

9.30   «АПТА жаңалықтары»   

/қ/


10.10 «Сазды әуен»

10.25 ТЕлЕБлОКНОТ

10.30 ТЕлЕмАрКЕТ

10.35Деректі фильм

11.10 «Балаларға 

базарлық» /Білгіштер 

бекеті/

11.25 «Сөз маржан» 



/л.рысбек/

11.30 ТЕлЕБлОКНОТ

11.35 Күй күмбірі

11.45 Телехикая

12.35  Деректі фильм

13.00  «ЖАңАлықТАр» 

13.10  «НОВОСТИ»  

13.20 Хабар: «Айша бибі» 

/Ғ.Әлімбекқызы/ /қ/

13.45 ТЕлЕБлОКНОТ

13.50 ТЕлЕмАрКЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 АңДАТПА

17.50 Техникалық үзіліс

17.50  АңДАТПА

17.55 Хабар: «Бірінші сту-

дия» /Д.молдашұлы/

18.20  «ЖАңАлықТАр»

18.35  «НОВОСТИ»     

18.50  «ТЕлЕмАрКЕТ»

18.55  ТЕлЕБлОКНОТ

19.00 «Сазды әуен»

19:15 Телехикая «қызыл 

сарайдағы түс»

20.00  «ЖАңАлықТАр»

20.20  «НОВОСТИ» 

20.40 «ТЕлЕБлОКНОТ»

20.45  Күй күмбірі

20.55 Хабар: «мұғалім 

мәртебесі»

21.10  Хабар: «заң және 

қоғам» /А.Садуақас/

21.25 «Сөз маржан» 

/л.рысбек/

21.30 ТЕлЕмАрКЕТ

21.40 ТЕлЕБлОКНОТ

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55  «Жүрегім сізге ама-

нат»/1,2 серия/

23.25 Телехикая  «мама-

детектив»

00.00  «ЖАңАлықТАр»

00.20 «НОВОСТИ»

00.40  ТЕлЕБлОКНОТ

00.45  «Сазды ауен»

01.05 АңДАТПА. ӘНҰрАН  

01.10 Арнаның жабылуы

  

7 КАнАЛ

06.00  «қыздар арасында»

06.40  «Баспана бабы»

07.30  ПрЕмЬЕрА 

«Күнбастар»

08.00  «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

08.30  «Күнбастар»

09.00  «С новым домом»

10.00  «О самом главном»

11.00  Т/п «Смеяться раз-

решается»

12.00  «Шыдамның шегі»

12.50  «Келеңсіз кездесу»

13.15  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

15.00  «Гадалка»

15.30  «моя история»

16.00  Т/с «Жозефина и 

Наполеон»

17.00  Шоу «Большая пере-

мена»

18.30  Т/с  «Побег из аула»



19.00  «Айнаonline»

19.20  «Шай ішейк»

19.30  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

21.00  Т/с «қарагүл»

22.00  Т/п «Один в один 3»

00.40  Х/ф «загнанный»

02.10  «Побег из аула 2»

02.40   «Кім білген»

03.30  «Айнаonline» 

04.00  «Женіп көр!» 

05.00  «қуырдақ»  



31 канал

05.58 қр ӘНҰрАНы

06.00 развлекательная про-

грамма «ризамын» (каз)

07:00Сериал «СҮЙГЕН 

СҰлУ»


09:00 Сериал «БӘЙБІШЕ – 

ТОқАл»


10:00  Кулинарная програм-

ма «Готовим с Адель»

10:30 Сериал «БАзАрБА-

ЕВТАр»


11:00 мультсериал Флин-

стоуны (рус)

12:00  ЕрАлАШ

14:00  Сериал «БӘЙБІШЕ 

– ТОқАл»

15:00  Сериал «АЙТИ-мО-

лОДЕЦ»

16:00  Сериал «ПАПИНы 



ДОЧКИ»

18:00 Сериал «СПАСТИ 

БОССА»

19:00 Сериал «ВСЕ мОГУТ 



КОрОлИ»

20:00  Информбюро

21:00  Сериал «СҮЙГЕН 

СҰлУ»


22:00  Сериал «КИЕлІ 

НЕКЕ»


23:00  Сериал «КҮЙЕУ 

БАлА»


00:00  КИНО «ГАрОлЬД И 

КУмАр: ПОБЕГ Из ГУАН-

ТАНАмО»

02:00 КИНО «ЕЩЕ ОДНА 



ПЯТНИЦА» (каз)

04:00  қазақша концерт 

(каз) 

     КТК

06.00 Открытие вещания. 

қр ӘНҰрАНы

06.05 “ДЕВЯТЬ ДНЕЙ ОД-

НОГО ГОДА” көркем фильм  

08.00 “КТК” 

қОрЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама

09.00 “мАХАББАТ  ПЕН 

ӨШПЕНДІлІК” түрiк теле-

хикаясы (54 серия) 

10.00 “ДОрОГА ДОмОЙ” 

(повтор) 

10.10 “СВЕрХЪЕСТЕ-

СТВЕННыЕ”  (повтор)

11.00 “ПОрТрЕТ НЕДЕлИ” 

(повтор)

12.20 ДАрЬЯ ЧАрУША, 

ВАлЕрИЙ БАрИНОВ в 

комедии “мУЖСКАЯ ЖЕН-

СКАЯ ИГрА” 

14.10 “ДрУГАЯ ПрАВДА” 

(повтор)

15.10 “ЭКСПЕрИмЕНТ”  

(повтор)                    

15.30 “ӘЙЕл қырық 

ШырАқТы ” (с субтитрами 

на русском языке, повтор) 

16.30 “ТАҒДырмЕН ТАр-

ТыС ” үнді телехикаясы 

(повтор)

17.00 “ТАҒДырмЕН ТАр-

ТыС” үнді телехикаясы. 

(271-272с.) ТҰСАУКЕСЕр! 

С субтитрами на русском 

языке  


18.00 “мАХАББАТ 

мҰңы” үнді телехикаясы. 

ТҰСАУКЕСЕр! 

19.00 “мАХАББАТТА ШЕК 

БАр мА?” үнді телехикаясы 

(повтор)


19.30 “мАХАББАТТА 

ШЕК БАр мА?” үнді 

телехикаясы. (225-226с.) 

ТҰСАУКЕСЕр! С субтитра-

ми на русском языке. 

20.30 ЖАңАлықТАр

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВО-

СТИ


21.40 “ГлАВНАЯ рЕДАК-

ЦИЯ” –  Особые приметы

22.20 КАрИНА АНДО-

лЕНКО, ВлАДИмИр 

ЖЕрЕБЦОВ в мелодраме 

“КОрОлЕВА КрАСОТы” 

(1-2 серии). ПрЕмЬЕрА.  

00.20 АНДрЕЙ ЧУБЧЕНКО, 

ТАТЬЯНА ЧЕрКАСОВА, 

ЯН ЦАПНИК криминаль-

ной драме “ШЕФ-2” (31-32 

серии)


01.50 “БІзДІң КОНЦЕрТ”  

(повтор) 

02.35-03.00 ЖАңАлықТАр 

(повтор)


  

Каталог: images -> PDF-kaz
PDF-kaz -> Мейірім мейраМы Құрбан айт мүбәрак болсын!
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 2016 жылдың 10 желтоқсан күні сағат 00-ден бастап орталық «Достық» алаңында
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 8 бет. Ардагерлердің алғысы Ерді ЕсЕйткЕн Ерлік кемел өнер кемерінен шалқыса
PDF-kaz -> 8-9-бет. МерекеңМен, Мейірлі Медбике!
PDF-kaz -> 2015 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> Құрметті Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен тыл еңбеккерлері!
PDF-kaz -> Наурыз Мен қазақтың қызымын: арға тұнған, Ағыстарда жақұтым жарға атылған. Қарағайын сыңсытқан қара ормандар, Менің қара бұрымым тарқатылған
PDF-kaz -> 28 қаңтар 2015 жыл, сәрсенбі

жүктеу 1.46 Mb.

Поделитесь с Вашими друзьями:
1   ...   9   10   11   12   13   14   15   16   17




©emirb.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет