2016 жыл, сәрсенбі


№10  қалалық округтік сайлау комиссиясы



жүктеу 1.46 Mb.
Pdf просмотр
бет10/17
Дата23.04.2017
өлшемі1.46 Mb.
1   ...   6   7   8   9   10   11   12   13   ...   17

№10  қалалық округтік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, «Салтанат» мөлтек ауданы,

№30 орта мектеп 

Комиссия төрағасы: Тойшибекова Женис Прмахановна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Инкарбекова  Ляйла                       

Рустемовна

Комиссия хатшысы:  Айылчиева Айсұлу Қанатбекқызы

№78 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, «Алатау» мөлтек ауданы,

 №48 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Абдешова Айжан Актлеуовна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Нурмаханова  Алма                       

Игеновна 

Комиссия хатшысы: Абилдаева Арайлым Аскатовна

Комиссия мүшелері: Жакипов Галымжан Абдрахимович

                                    Силханова Акбота Кошкаровна

                                     Джунисова Бакыткуль Камашовна

                                      Сасикбаев Есимжан Аринтаевич

№79 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, «Алатау» мөлтек ауданы, 

№48 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Ниязкулов Борихан Уменович

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Бакенов  Жарылкасын 

Куанарович

Комиссия хатшысы: Холодкова Любовь Леонидовна

Комиссия мүшелері: Рсалиев Дастан Маратович

                                    Солтанаева Гульзинат Бейсембаевна

                                    Байшен Дәурен Оразбекұлы

                                    Абаев Галымжан Берикович

№80  учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, «Мыңбұлақ» мөлтек ауданы,

 №41 гимназия

Комиссия төрағасы: Надиров Заур Фазил-оглы

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Султанбекова  Лаззат 

Джумабаевна

Комиссия хатшысы: Ромашева Лаура Ырзабековна

Комиссия мүшелері: Зарамба Владимир Игоревич

                                      Найденова Лилия Марсовна

                                      Штепенко Ольга Васильевна

                                      Пепеляев Вячеслав Владимирович

№81 учаскелік сайлау комиссиясы  

Тараз қаласы, «Мыңбұлақ» мөлтек ауданы, 34,

№47 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Искакова Сарсекуль Муратовна 

Комиссия төрағасының орынбасары:  Алтынбаева Мархаббат 

Иманбековна 

Комиссия хатшысы: Есимбекова Гульмира Сейтжаппаровна

Комиссия мүшелері: Керимбекова Айгул Смановна

                                      Досжанова Рахия Каюмовна

                                     Аренова Жания Нурлановна

                                    Тайлюбекова Гульбан Тайлюбековна

№82  учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, «Мыңбұлақ» мөлтек ауданы,

 №41 гимназия

Комиссия төрағасы: Туребекова Жамила Мавлетовна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Мураталиева  Айнура 

Сайлаубаевна 

Комиссия хатшысы: Джапарова Куралай Бакытбековна

Комиссия мүшелері: Үйсімбай Аян Талғатұлы

                                    Дуйсебаева Гульнур Абдыкуловна

                                      Абдулхаликова Лариса Леонидовна 

                                      Косарева Надежда Александровна

№83  учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, «Аса» мөлтек ауданы, 

№49 мектеп-гимназия

Комиссия төрағасы: Жумадилова Дарига Мырзатаевна 

Комиссия төрағасының орынбасары: Ходжаева Гульжан Исхаковна

Комиссия хатшысы:  Шоханова Индира Шохановна 

Комиссия мүшелері:  Керімбаев Олжас Сатыбайұлы

                                       Садуанов Рахат Кенесович 

                                       Каражигитов Кайрат Джумадилдаевич 

                                       Айдаров Бакыт Абдрахманович                       



№84 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, «Аса» мөлтек ауданы, 8а,

№46 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Құлжан Айгул Жұмаділдақызы

Комиссия төрағасының орынбасары: Абишева Жансая Мукашевна

Комиссия хатшысы: Рыспаева Айсулу Данияловна

Комиссия мүшелері: Иманбердиева Жамал Турсыновна 

                                    Божымбаева Минура Сарсенбековна

                                    Альба Оксана Алексеевна 

                                      Шавейникова  Анастасия Александровна



№85 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, «Аса» мөлтек ауданы, 

№49 мектеп-гимназия

Комиссия төрағасы: Кошкарова Акмарал Абсатовна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Алиева  Сандугаш                         

Аманбековна

Комиссия хатшысы: Антеева Акмарал Кенесбековна

Комиссия мүшелері: Умирбаева Гульнара Курашкызы

                                    Кадиров Габит Туребекович

                                    Жарылкапов Маканбет Кудайбергенович

                                   Елубаев Ергазы Айтказиевич 

№86 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, «Жансая» мөлтек ауданы, 22,

 №42 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Нысамбекова Бахыт Мекемтасовна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Куралбаев  Алтынбек 

Жуасбекович

Комиссия хатшысы:  Дуйсекова Дарига Аллабергеновна 

Комиссия мүшелері:  Айтбаев Газиз Жамалович

                                    Агайдаров Ербол Асанкулович

                                      Туреханова Гульжанар Ильясовна

                                      Жумагалиева Сагира Жумагалиевна 

№87 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, «Жансая» мөлтек ауданы, 22,

 №42 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Кучибекова Бибигуль Туракбаевна

Комиссия төрағасының орынбасары: Айдарова Седеп Токтаровна 

Комиссия хатшысы: Мамырбаева Фарида Маликовна

Комиссия мүшелері: Алимбекова Гулжан Сатбаевна 

                                      Алтынбекова Кенжекул Еренеизовна

                                      Берденов Елдос Несипбаевич 

                                      Абилазова Галия Усенкызы



№88 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Тәуке хан көшесі,  1а, 

«ҚазАвтоЖол» ҰК» АҚ-ның Жамбыл филиалы

Комиссия төрағасы: Туганова Айжан Калкеновна

Комиссия  төрағасының орынбасары:   Байжанова  Сандугаш                 

Токтасыновна  Комиссия  хатшысы:  Каратахинова  Жанат                                                                                                       

Жаригасыновна

Комиссия мүшелері: Алимкулова Аида Нурлановна 

                                      Маделимова Ансагуль Алпысбаевна

                                      Мырзаев Кадыржан Талыпович

                                      Алсеитова Айнур Илесхановна

№89 учаскелік сайлау комиссиясы

 Тараз қаласы, «Көлтоған» шағын ауданы, Орловский көшесі, 26,

 №57 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Абдуллаева Кулаш  Мухтаровна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Нурбекова  Гульнар                       

Амирешовна

Комиссия хатшысы:  Бекжанова Кульшат Сатыбалдиевна

Комиссия мүшелері:  Козыбакова Фарида Тойбековна 

                                       Нугманов Канат Муратулы

                                       Тілеуімбет Шапағат Сакенқызы

                                       Спанова Ляззат Төлеуқызы 

№90 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз  қаласы,  «Құмшағал»  шағын  ауданы,  А.Байтұрсынов 

көшесі, 12,

№56 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Бекеев Ережепбай Турысбекович

Комиссия төрағасының орынбасары:  : Бекболатов Сейдахмет 

Оразбекович

Комиссия хатшысы:  Бесбаева Нургул Керимбайкызы

Комиссия мүшелері:  Сыздыкбаев Айдархан Турабекович

                                       Баймаханова Шолпан Орынбаевна 

                                       Каскаева Канагат Омирбаевна

                                     Миралиева Мария Рисымбековна



№91 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, «Шөлдала» шағын ауданы, Құмшағал көшесі, 4,

№55 орта мектеп

Комиссия төрағасы: Тохметов Даулетхан Едильбекович

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Джанисбаев  Канат                          

Турсынович

Комиссия хатшысы:  Еркимбеков Самат Турдалиевич

Комиссия мүшелері:  Кенжебаева Меруерт Бейсебековна

                                       Жайманова Марал Тугелбаевна

                                     Бакбергенов Шерзат Бакбергенович

                                     Адыльбеков Талгат Сакенович

№462 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Төле би даңғылы, 196, 

№1 колледж 

Комиссия төрағасы: Турмаханбетов Болат Унербекович

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Музаппаров  Ерлан                           

Зиятбекович

Комиссия хатшысы: Мейірбекова Айғаным Қайратқызы

Комиссия мүшелері: Мухатаева Сабира Аманбаевна

                                     Турмысова Роза Досмаханбетовна

                                     Амиров Мухит Рахметович

                                     Саткымбаева Айгерим Бакыткызы

№463 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Домалақ ана көшесі, 268, 

 Тараз химия-технологиялық колледжі

Комиссия төрағасы: Тулендиев Елдос Жанатбекович 

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Казанбасов  Лесхан                          

Бакытович

Комиссия хатшысы:  Сексенбаева Жазира Сарсембековна

Комиссия мүшелері:  Байменова Гүлмира Нурмаханқызы

                                       Кадралиев Айбек Амансеитович

                                       Мінетова Фариза Ғалымқызы

                                       Советова Перизат Мұратқызы

№464 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Домалақ ана, 268, 

Тараз химия-технологиялық колледжі

Комиссия төрағасы: Оразбаев Турлыхан Кенжебекович

Комиссия төрағасының орынбасары:  Исаев Ерлан Бахитбекович

Комиссия хатшысы:  Ильясова Айгуль Сатыбалдиевна

Комиссия мүшелері:  Дуйсенбеков Есен Есиркепович

                                      Ажакаева Салтанат Дабыловна

                                      Шоколакова Сауле Бектуреевна

                                      Байсеитова Карлыгаш Болатовна



№92 учаскелік сайлау комиссиясы

   Тараз қаласы, Асқаров көшесі, 278, 

облыстық туберкулезге қарсы диспансері

Комиссия төрағасы: Жолдасова Гүлзия Сәбитқызы

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Баймуханова  Фарида 

Суфхиевна

Комиссия хатшысы:  Тулеуов Берик Маматаевич

Комиссия мүшелері:  Каримова Гулзат Калдыбековна 

                                       Ускенбаева Раушан Сериковна

                                       Ауганбаева Марал Райымбековна

                                       Адильханова Раушан Умирхановна

№93 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Ленин көшесі, 99,

облыстық наркологиялық диспансері

Комиссия төрағасы: Каримова Гульмира Ауесхановна

Комиссия төрағасының орынбасары:  Даулетжанова Эльмира 

Аскаровна

Комиссия хатшысы: Омарова Жаухар Советовна 

Комиссия мүшелері: Танатбаева Ляззат Сауранбековна

                                     Керимбаева Шарапат Аскаровна

                                     Керимбаева Балнура Аскаровна

                                       Абитаева Насихат Айтбековна

№94 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Кіші Бесағаш көшесі, 1,

 облыстық туберкулезге қарсы балалар санаторийі

Комиссия төрағасы: Аскарова Жанылшак Сейфуллаевна

Комиссия төрағасының орынбасары:  Молдакулов Русланбек 

Сенбекович

Комиссия хатшысы:  Бидайбекова Назира Ауданбеккызы

Комиссия мүшелері:  Назарханова Шынар Ауезовна

                                       Абдикалыкова Раушан Омаровна

                                     Буралхиева Маржан Тилеубаевна

                                       Умбеталиева Улдаркул Набиевна

№95 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Абай көшесі, 575 , 

«Т.Рысқұлов атындағы шипажайы» ЖШС

Комиссия төрағасы: Абуов Тлеулес Шакирович

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Несипбаева  Айшакул 

Турсынбековна

Комиссия хатшысы:  Базарбаева Гульнара Абдурахимовна

Комиссия мүшелері: Сагиева Зауре Гафуровна

                                     Назаров Суннат Хусанович

                                     Темиргалиева Гульвира Габидуллаевна

                                     Сагиданова Нургуль Сагиндиковна

№96 учаскелік сайлау комиссиясы

  Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі,  162 

Жамбыл темір жол ауруханасы

Комиссия төрағасы: Примбетова Гульнара Ходжабековна

Комиссия төрағасының орынбасары:  Капарова Алия Казыбаевна

Комиссия хатшысы:  Кулахметова Манат Кабуловна 

Комиссия мүшелері:  Дарибаева Мариям Жамаловна

                                       Абиева Сакып Мынбаева

                                       Манамбаева Айман Ташеновна

                                       Шарипова Гульмира Мухаммедовна



№97 учаскелік сайлау комиссиясы 

  Тараз қаласы, Крупская көшесі, 1б,

 облыстық перинаталдық орталығы 

Комиссия төрағасы: Тулепбергенова Галима Алдабергеновна

Комиссия төрағасының орынбасары:  Аширбаева Гулзада Абаевна

Комиссия хатшысы: Мамыраимова Айгуль Куттыбаевна 

Комиссия мүшелері: Мухажанова Раушан Джамашевна

                                      Базарова Карлыга Аманбаевна

                                    Юсов Максат Болатбекович 

                                      Бекмуратова Айжан Мухамгалиевна



№98 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Асқаров көшесі, 277, 

облыстық психикалық аурулар диспансері 

Комиссия төрағасы: Сауранбаев Еркинтай Аштаевич

Комиссия төрағасының орынбасары:  Джуманбеков Жасулан 

Маратулы


Комиссия хатшысы:  Бозбаева Калия Муздыбаевна

Комиссия мүшелері:  Бопетаева Сагадат Рахманкуловна

                                     Баймухамбетова Ардак Танкашева

                                     Копбаева Меруерт Гафуровна

                                     Мамедов Интизам Анвер оглы

№99 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Төле би даңғылы, 64,  

№1 қалалық ауруханасы

Комиссия төрағасы: Жумашев Сакен Шералханович

Комиссия төрағасының орынбасары:  Тин Татьяна Владимировна

Комиссия хатшысы:  Аманбаева Бакыткуль Сатылкановна

Комиссия мүшелері:  Умарова Дария Бердибековна

                                      Кенжегулова Камшат Жамбылкызы

                                      Турдалиева Нуржамал Шералиевна

                                      Кесебаева Меруерт Асанхановна 



№100 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Әйтиев көшесі, 2, 

облыстық аурухана

Комиссия төрағасы: Кудайбергенова Гульнара Куандыковна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Тажимбетов  Канатбек 

Ергараевич

Комиссия хатшысы: Туребекова Гулнар Рысалиевна

Комиссия мүшелері: Бокушева Ляйля Туребаевна

                                    Серикбаева Минаш Сарбасовна

                                    Кондыбаева Уасима Алимбековна

                                    Кулдыбаева Ардак Рашидовна

№101 учаскелік сайлау комиссиясы  

Тараз қаласы, Рысбек батыр көшесі, 13, 

№2 қалалық ауруханасы 

Комиссия төрағасы: Бекебаева Айман Кенжебековна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Ходжаниязова  Анар 

Тогабаевна

Комиссия хатшысы:  Карабаева Жулдыз Муратхановна

Комиссия мүшелері:  Омарова Клара Бескемеровна 

                                      Сартмамбетова Жибек Шукуруллаевна

                                      Тишканбаева Райкул Сейдановна

                                       Хан Татьяна Львовна

№102  учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Асқаров көшесі, 282, 

облыстық тері-венерологиялық диспансері

Комиссия төрағасы: Мамедахунов Сабыр Хабибуллаевич

Комиссия төрағасының орынбасары: Малаева Лейла Ахраловна

Комиссия хатшысы: Байжұманова Қарашаш  Қуантайқызы

Комиссия мүшелері: Шалкарбаева Бакытжамал Сейдазимовна

                                    Тлеубердиева Асель Темирхановна

                                    Өмірзақ Талшын Асаниякызы

                                    Ким Вячеслав Александрович



№103 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы,Койбақов көшесінің бұрылысы, 1а,

№2 қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі 

Комиссия төрағасы: Кошкаров Абдыазиз

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Копеева  Гулжан                          

Азаматовна 

Комиссия хатшысы: Сугирбаева Гаухар Дуйсенкуловна

Комиссия мүшелері: Омиралиева Гульнара Сансызбайқызы

                                    Примбаева Забира Азимхановна

                                    Бесбаев Ерик Бахытжанович

                                    Токтар Нұргул 

№104 учаскелік сайлау комиссиясы  

Тараз қаласы, Ленин көшесі, 153,

облыстық балалар жұқпалы ауруханасы

Комиссия төрағасы: Темирбеков Динмухамед Ермаханбетович

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Толбаева  Данна                           

Нурахановна

Комиссия хатшысы: Сейдибалиева Раиса Асылбековна

Комиссия мүшелері: Курманалиева Жанат Исагельдиевна

                                    Темирбекова Гульмира Куандыковна

                                    Цой Евгения Давитовна

                                    Атабаева Ботагоз Маханбетовна

№105 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Қалауыр әкім көшесі, 2 

№1 қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі

Комиссия төрағасы: Дембаева Зухра Махановна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Амзеева  Патшакул 

Шариповна

Комиссия хатшысы:  Шакаева Сауле Нурлыбаевна  

Комиссия мүшелері:  Абдикеримова Акбике Каламбаевна

                                      Солиева Фотима Музрабшоевна

                                    Сопбекова Алтын Бейсембековна

                                    Дазбекова Баян Кирбасовна

№106 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, К.Әзірбаев көшесі, 156,

облыстық онкологиялық диспансері 

Комиссия төрағасы: Тин Александр Леонидович

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Мехтеева  Елена                         

Константиновна

Комиссия хатшысы: Калдыбаева Айнель Тулепбергеновна

Комиссия мүшелері: Утейбаева Раушан Шерукановна

                                    Аширбаева Арайлым Пермекуловна

                                    Анафияева Салима Кульбаевна

                                    Уйкасова Гульжан Тасболатовна

№107 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, «Бәйтерек» мөлтек ауданы, 3,

 №1 қалалық балалар ауруханасы

Комиссия төрағасы: Сарина Светлана Джаксыгалиевна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Апбасова  Саулеш 

Ошакбаевна

Комиссия хатшысы:  Аргынбаева Анар Амангельдиевна

Комиссия мүшелері:  Мынбаева Салтанат Орынбасаровна

                                       Укубаева Айсара Абдукадыровна

                                       Асилбекова Куләйра Алиқызы

                                       Сыдыкова Нуркуль Абдалимовна

№108 учаскелік сайлау комиссиясы  

 Тараз қаласы, Ұлтанбаев көшесі, 111,

 облыстық «Ана мен баланы аялау» орталығы

Комиссия төрағасы: Карибаева Динара  Жандаровна

Комиссия  төрағасының  орынбасары:  Калменов  Амирбек 

Сейдалиевич

Комиссия хатшысы:  Мазбаева Жанна Керимхановна

Комиссия мүшелері:  Наурызбаева Гульнара Бейсембаевна

                                     Мысыкбаева Дина Мухтаревна

                                     Каймалакова Орынкуль

                                     Киябаева Рита

№109 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Тараз қаласы, «Бәйтерек» мөлтек ауданы, 1,

облыстық балалар ауруханасы 

Комиссия төрағасы: Темирбеков Нургали Ермаханбетович

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Биназаров  Болатбек 

Амангельдиевич

Комиссия хатшысы:  Әбілда Альмира Әбілдақызы

Комиссия мүшелері:  Дарибаева Улназ Султанбаевна

                                       Биболова Айнур Маликовна

                                       Баймуратова Шынарай Орунбаевна

                                       Шукирбаева Саулекул Абдуалиевна

№110 учаскелік сайлау комиссиясы

Тараз қаласы, Төле би даңғылы, 123, 

 №5513 әскери бөлімі 

Комиссия төрағасы: Тумонбаев Уланбек Акматович

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Суйсенов  Дархан 

Ахмедович

Комиссия хатшысы:  Сагдуллаев Саибжан Садыржанович

Комиссия мүшелері:  Утжанов Бакытжан Кенесулы

                                     Утеулин Мухит Беркинбекович

                                     Сүйсен Айсұлу Айткенқызы

                                     Смагулов Калдан Артықұлы

№111 учаскелік сайлау комиссиясы

 Тараз қаласы, Әшімбаев көшесі, 1, 

№2035 әскери бөлімі

Комиссия төрағасы: Тулеубаев Дамир Ныгметович

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Жаманбаев  Ербол 

Майашевич

Комиссия хатшысы:  Кенешбаева Гулбану Бекасыловна

Комиссия мүшелері:  Омаркулова Калдина Калиевна

                                       Акторпакова Айгуль Шакшамбаевна

                                       Молдабаева Жанар Ерликқызы

                                       Кенесбаев Рустам Кенесбаевич

№112 учаскелік сайлау комиссиясы 

Тараз қаласы, Жамбыл даңғылы, 180 

УЖД-158/1 мекемесі (№13 тергеу изоляторы) 

Комиссия төрағасы: Кадыров Байгали Мамырбекович

Комиссия  төрағасының  орынбасары:    Ахметова  Халида 

Нурахметовна

Комиссия хатшысы:  Бекболатова Самал Бекбулатовна

Комиссия мүшелері:  Жакупова Жанна Жанабаевна

                                       Дайрабаев Болат Тлеуханович

                                       Сейдуалиева Айгерим Мейрамбековна

                                       Таласбаева Асем Переновна


сайлау - 2016

15

//   «ЖАмБыл - ТАрАз»  //  №4 (1292), 27  қАңТАр   2016 Жыл  //



ТАРАЗ ҚАЛАЛЫҚ МӘСЛИХАТЫнА 

ДЕпУТАТТАР ТАҢДАУ БоЙЫнША 

САЙЛАУ оКРУГТЕРІнІҢ ШЕКАРАЛАРЫ

№1 САЙЛАУ оКРУГІ

Орталығы – М.Мақатаев атындағы №14 орта мектеп, Жауғаш 

батыр көшесі, 71

Шекарасы: Қала шекарасынан Талас өзеніне дейінгі Қошмамбетов 

көшесі, Қошмамбетов көшесінен Сорокин көшесіне дейінгі Талас 

өзенінің бойы, Талас өзенінен Өтеген батыр көшесіне дейінгі Со-

рокин көшесі (тақ жағы), Сорокин көшесінен қала шекарасына 

дейінгі Өтеген батыр көшесі (жұп жағы), Өтеген батыр көшесінен 

Қошмамбетов көшесіне дейінгі қала шекарасының бойы. «До-

рожник» алқабы.



Каталог: images -> PDF-kaz
PDF-kaz -> Мейірім мейраМы Құрбан айт мүбәрак болсын!
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 2016 жылдың 10 желтоқсан күні сағат 00-ден бастап орталық «Достық» алаңында
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 8 бет. Ардагерлердің алғысы Ерді ЕсЕйткЕн Ерлік кемел өнер кемерінен шалқыса
PDF-kaz -> 8-9-бет. МерекеңМен, Мейірлі Медбике!
PDF-kaz -> 2015 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> Құрметті Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен тыл еңбеккерлері!
PDF-kaz -> Наурыз Мен қазақтың қызымын: арға тұнған, Ағыстарда жақұтым жарға атылған. Қарағайын сыңсытқан қара ормандар, Менің қара бұрымым тарқатылған
PDF-kaz -> 28 қаңтар 2015 жыл, сәрсенбі

жүктеу 1.46 Mb.

Поделитесь с Вашими друзьями:
1   ...   6   7   8   9   10   11   12   13   ...   17




©emirb.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет