2016 жыл, сәрсенбі



жүктеу 1.12 Mb.

бет9/12
Дата09.01.2017
өлшемі1.12 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12

 

7 КАНАЛ

06.00  «күнбастар»

06.30  Т/с «аңыз әйел»

07.30  «күнбастар»

08.00  «айнаonline»

08.30  «күнбастар»

09.00  «укрощение строп-

тивого»


11.00  Т/п «Смеяться раз-

решается»

12.00  «Q- елі»

12.30  «келеңсіз кездесу»

13.00  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

15.00  Х/ф «Чего хотят 

женщины»


17.20  Т/п «Вечерний 

квартал»


18.30  Т/с  «Побег из аула»

19.00  ПрЕМЬЕра «Q- елі»

19.15  Т/с «Қарагүл»

20.15  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

22.00  Шоу «Человек не-

видимка»

23.00  Т/с «Секретные мате-

риалы»

00.00  Т/с «распутин»



01.00  Х/ф «Голая правда»

03.00  Т/с «арам ақша. адал 

махаббат» 

04.00  «Жеңіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ»

 

31 КАНАЛ

05.58  Қр ӘНҰраНы

06.00  развлекательная про-

грамма «ризамын» (каз)

07:00 Сериал «кҮйЕу Бала» 

(повтор)

09:00 Мультсериалы (каз)

10:00 Мультсериал «БЭТ-

МЕН» (рус)

11:30 кИНо. комедийная 

мелодрама «СуПЕрНЕ-

ВЕСТка» (повтор)

14:00 «БураБай ӘзІл 

ФЕСТ» 2015. луЧШЕЕ (каз)

15:00 Сериал «айНа» (каз)

16:00  Сериал «ПаПИНы 

доЧкИ»


17:00 анимационный фильм 

«МадаГаСкар» 

18:50 Сериал «куХНЯ 5»

20:00  Информбюро

21:00  Сериал «кҮйЕу 

Бала»


23:00  Сериал «кИЕлІ НЕкЕ»

00:00 кИНо «ПрИСТрЕлИ 

ИХ»

02:00  Сериал «лоНдоН-



Град. зНай НаШИХ»

03:00 кИНо «ВЕдЬМы» (каз)

05:00 Мультсериал (каз)

     КТК

06.00 открытие вещания. Қр 

ӘНҰраНы

06.05 “ӘН МЕН СӘН 



ШЕруІ” Берік Исмаилов 

шығармашылық кеші (по-

втор)

07.50 “Қарадайы” түрiк 



телехикаясы

09.00 “МаХаББаТ  ПЕН 

ӨШПЕНдІлІк” түрiк теле-

хикаясы (79 серия)

10.00 олЬГа ТуМайкИ-

На, рИММа зЮБИНа, 

ИрМа ВИТоВСкаЯ в 

комедии “оГраБлЕНИЕ По-

ЖЕНСкИ” (повтор)  

13.50 кСЕНИЯ лаВроВа-

ГлИНка, ЭлЬдар лЕБЕдЕВ 

в мелодраме “ПракТИка” 

(22-23 серии)

15.40 “БарыШНЯ – крЕ-

СТЬЯНка-2”. документаль-

ное реалити. ПрЕМЬЕра! 

16.40 “ТаҒдырМЕН ТарТыС 

” үнді телехикаясы (повтор)

17.00 “ТаҒдырМЕН ТарТыС 

” үнді телехикаясы (323-324 

с.). ТҰСаукЕСЕр! С субти-

трами на русском языке 

18.00 “МаХаББаТ 

МҰңы” үнді телехикаясы. 

ТҰСаукЕСЕр! 

19.00 “МаХаББаТТа ШЕк 

Бар Ма?” үнді телехикаясы 

(повтор)


19.30 “МаХаББаТТа ШЕк 

Бар Ма?” үнді телехикаясы. 

(255-256 с.) ТҰСаукЕСЕр! 

С субтитрами на русском 

языке.

20.30 ЖаңалыҚТар



21.00 ВЕЧЕрНИЕ НоВоСТИ

21.40 “ЧЕрНый кВадраТ”

22.15 карИНа разуМоВ-

СкаЯ, ВладИМИр ЖЕрЕБ-

ЦоВ, дарЬЯ ЩЕрБакоВа в 

мелодраме “уйТИ, ЧТоБы 

ВЕрНуТЬСЯ” (9-10 серии)

00.00 ИВаН ПарШИН, СЕр-

ГЕй коШоНИН в остросю-

жетной драме “Груз” (9-10 

серии)

01.40 “МаХаББаТ  ПЕН 



ӨШПЕНдІлІк” түрiк теле-

хикаясы (повтор)

02.35-03.00 ЖаңалыҚТар 

(повтор)


   ЕвРАЗИя

6:00 ЖаңалыҚТар СуБТИТ-

рлЕрМЕН  

6:05 «ЖИТЬ здороВо» 

(каз) 

7:00 ЖаңалыҚТар СуБТИТ-



рлЕрМЕН  

7:15 «СаПа БаҚылауда» 

7:55 ЖаңалыҚТар СуБТИТ-

рлЕрМЕН  

8:00 «доБроЕ уТро»  

11:00 «ЖдИ МЕНЯ»

11:55 «БAСТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы   

12:05 «ҒаЖайыП ЖаН». 

ҮНдІ ТЕлЕХИкаЯСы  

13:00 «аШыҒыН 

айТҚаНда» Ток-Шоуы      

13:55 «ҒаЖайыП ЖаН». 

ҮНдІ ТЕлЕХИкаЯСы  

14:20 Многосерийный фильм 

«лЮБоВЬ В БолЬШоМ 

ГородЕ 3» 

15:15 «ПЕрВыЕ НоВоСТИ»  

15:35 «ПраВда»  

15:40 «СудЕБНыЕ ИСТо-

рИИ»      

16:40 «даВай ПоЖЕНИМ-

СЯ» 

17:50 «ПуСТЬ ГоВорЯТ»  



18:55 Премьера. александр 

асташенок в комедийной 

мелодраме «карНаВал По-

НаШЕМу»


20:00 «ГлаВНыЕ НоВо-

СТИ»  


21:00 ТҰСаукЕСЕр. 

«ҒаЖайыП ЖаН». ҮНдІ 

ТЕлЕХИкаЯСы  

22:00 «БаСТы 

ЖаңалыҚТар»  

22:45 «дЖодХа ЖӘНЕ ак-

Бар». ҮНдІ ТЕлЕХИкаЯСы 

23:35 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

0:00 «ВрЕМЯ» 

0:35 «ПраВда»  

0:40 «Смотрим вместе!». 

Премьера. Мария аронова, 

Мария кожевникова, Ирина 

рахманова в многосерийном 

фильме «БаТалЬоН» 

2:40 «БAСТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы   

2:50 «БаСТы 

ЖаңалыҚТар»   

3:30 «СаПа БаҚылауда» 

до 4:00  

 

7:00 «Тамаша» әзіл-сықақ 



театрының кеші

9:00 Сериал «долгий путь 

домой»

10:00 Турецкий сериал 



«украденная жизнь»

11:10 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

13:10 «Әлия» үнді теле-

хикаясы

14:10 «Ел аузында» 



бағдарламасы

14:40 «Сырты бүтін...» 

деректі драма

15:10 «Kaznet» ғаламторға 

шолу

15:40 «Ханшайым» корей 



телехикаясы

17:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

22:00 «Әлия» үнді теле-

хикаясы

22:50 Сериал «долгий путь 



домой»

23:50 Новости «20:30»

0:20 Жаңалықтар

0:50 «Махаббат хикаясы» 

түрік телехикаясы

Tv АПТА

18

       // «ЖаМБыл - Тараз»  //  №9 (1297), 2 Наурыз 2016 Жыл //



Tv АПТА

19

       // «ЖаМБыл - Тараз»  //  №9 (1297), 2 Наурыз 2016 Жыл //



6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәлуақыт. 

7:00 «ТаңШолПаН». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама 

(8:00; 9:30 KAZNEWS) 

10:00 «алтын ұя». Телехикая. 

8-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж)  (с суб-

титрами)


10:50 «Әпке». Телехикая. 

15-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с суб-

титрами)


11:45 «айтуғаоңай...»

12:30 «...Үй болу қиын». 

15-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2012 ж.) (с суб-

титрами)

13:00 «БІрГЕ ТаңдайМыз!». 

Тікелей эфир

14:10 «келін». Телехикая.1715, 

1716-бөлімдері (Үндістан, 2008 

ж.) (с субтитрами)

15:00 «ӘйЕл БаҚыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир

16:40 «Жүрегім сізге аманат». 

Телехикая. 148-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «ИМаН айНаСы» 

18:15 «ЖаН Жылуы»

18:35 ТҰСаукЕСЕр! 

«ЖҮрЕГІМ СІзГЕ аМаНаТ». 

Телехикая. 149-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

19:30 KAZNEWS

20:15 «айТуҒа оңай...» 

21:00 «Ұлттық шоу: роза 

шақырады»

22:10 ТҰСаукЕСЕр! «кЕлІН». 

Телехикая. 1717, 1718- 

бөлімдері (Үндістан, 2008 ж.) (с 

субтитрами)

23:05 «EXPO-2017 ». арнайы 

жоба


23:30 «СІз НЕ дЕйСІз?» 

0:00 KAZNEWS

0:45 «Әпке». Телехикая. 

15-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с суб-

титрами)


1:25 «Иман айнасы» 

1:45 «Бүгінгі күннің батырла-

ры»

2:00 «Ғасырлар үні». деректі 



фильм («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2012 ж.) 

2:30 «Сіз не дейсіз?» 

3:00 KAZNEWS

3:45 Әнұран

         ХАБАР

07:00 Қр Әнұраны

07:02 «Бұйымтай»

07:55 «Гороскоп»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-развлекатель-

ная программа

08:55 «Гороскоп»

09:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-развлекатель-

ная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 Премьера!! Телесериал. 

«осколки» 

11:00 утренний выпуск ново-

стей 


11:10 кулинарная программа 

«Магия кухни»

11:45 Мультфильм. «Белка и 

Стрелка: озорная семейка»

11:55 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

12:25 Телехикая. «Махабба-

тым жүрегімде» 

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «Семей-

ные мелодрамы» 

14:05 «Подари детям жизнь»

14:10 Телесериал  «Гре-

чанка»


15:00 дневной выпуск 

новостей


15:10 Телехикая. «Сүйген 

жарым»


16:00 кешкі жаңалықтар

16:15 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы 

16:50 «Экономкласс»

17:00 Вечерний выпуск 

новостей


17:15 Телесериал. «След»

18:05 «Тур де Хабар» 

18:35 «Сильные духом»

18:45 Телехикая. «алдар 

көсе» 

19:15 Телехикая. «Махабба-



тым жүрегімде» 

20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Бетпе-бет» 

21:00 Итоги дня

21:30 Мегахит. киран кал-

кин, Элден Хенсон, Шэрон 

Стоун в драме «Великан»

23:15 «астана -  махаббатым 

менің». Телехикая

01:05 «Негізінде...» 

01:10 Қорытынды 

жаңалықтар

01:40 «По сути»

01:45 Итоги дня

02:15 «Сотқа жеткізбей»  

деректі драмасы

02:45 Жаңалықтар

03:00 Қр Әнұраны

                        



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7.25  ӘНҰраН. аңдаТПа  

7.30  « Қайырлы таң, 

Әулиеата!» 

9.30 ЖаНалыҚТар 

9.50  «НоВоСТИ» 

10.10 «Сазды әуен»

10.25 ТЕлЕБлокНоТ

10.30 ТЕлЕМаркЕТ

10.35 Хабар: «Жаса , менің 

елім !» 

10.50 Хабар: «Иман нұры» 

11.00 «Балаларға базарлық» 

11.25 «Сөз маржан» 

11.30 ТЕлЕБлокНоТ

11.35 «күй күмбірі» 

11.45 Телехикая «Тағдыр»

12.35 «деректі фильм»

13.00 «ЖаңалыҚТар» 

13.10 «НоВоСТИ» 

13.20 «Балаларға базарлық» 

13.45 «ТЕлЕБлокНоТ» 

13.50 ТЕлЕМаркЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 аңдаТПа

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс

17.50  аңдаТПа



17.55  Хабар: «Бірінші 

студия»  

18.20  «ЖаңалыҚТар»

18.35  «НоВоСТИ»     

18.50  «ТЕлЕМаркЕТ»

18.55  ТЕлЕБлокНоТ

19.00  «Сазды әуен»

19.15  Телехикая «Тағдыр»

20.00  «ЖаңалыҚТар»

20.20  «НоВоСТИ» 

20.40 ТЕлЕБлокНоТ

20.45 «күй күмбірі»

20.55  Хабар: «денсаулық»  

21.05  деректі фильм

21:25 Хабар: «Сөз маржан»

21.30 ТЕлЕМаркЕТ

21.40 ТЕлЕБлокНоТ

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55  «Жүрегім сізге ама-

нат»  


23.25 Телехикая 

00.00  «ЖаңалыҚТар»

00.20  «НоВоСТИ» 

00.40 ТЕлЕБлокНоТ

00.45  «Сазды әуен»

01.05 аңдаТПа. ӘНҰраН  

01.10 арнаның жабылуы

7 КАНАЛ

06.00  «күнбастар»

06.40  Т/с «аңыз әйел»

07.30  «күнбастар»

08.00  Т/с «Қарагүл»

09.00  «С новым домом»

10.00  «о самом главном»

11.00  Т/п «Смеяться раз-

решается»

12.00  «Q- елі»

12.30  «келеңсіз кездесу»

13.10  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

15.00  Т/ф «Васильки для 

Василисы»

17.00  «Измайловский парк»

19.00  ПрЕМЬЕра «Q- елі»

19.15  Т/с «Қарагүл»

20.15  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

22.00  Шоу «Вечерний киев»

23.00  Шоу «Stand Up»

00.00  Х/ф «Бумер 2»

02.00  Т/п «Блокбастеры»

03.00  Т/с «арам ақша. адал 

махаббат» 

04.00  «Жеңіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ»



31 КАНАЛ

05.58  Қр ӘНҰраНы

06.00  развлекательная про-

грамма «ризамын» (каз)

07:00 Сериал «кҮйЕу 

Бала» (повтор)

09:00 Сериал «айНа» (по-

втор)


10:00 анимационный фильм 

«МадаГаСкар 2» (повтор)

11:50  ЕралаШ

13:00 Информбюро (повтор)

14:00 «БураБай ӘзІл 

ФЕСТ» 2015. луЧШЕЕ (каз)

15:00  Сериал «айНа»

16:00  Сериал «ПаПИНы 

доЧкИ»

17:00 анимационный фильм 



«МадаГаСкар 3» 

18:50 Сериал «куХНЯ 5»

20:00  Информбюро

21:00  Сериал «кҮйЕу 

Бала»

23:00  Сериал «кИЕлІ 



НЕкЕ»

00:00  кИНо «лИЦЕНзИЯ 

На Брак»

02:00 Сериал «лоН-

доНГрад. зНай На-

ШИХ» 


03:00кИНо «уБИТЬ СМу-

ЧИ» (каз)

05:00 Мультсериал (каз)

 

     КТК

06.00 открытие вещания. Қр 

ӘНҰраНы


06.05 Мультфильмдер 

06.30 “Вау” деректi хикая

07.40 “Қарадайы” түрiк 

телехикаясы

08.40 ЖаңалыҚТар (по-

втор)


09.10 “МаХаББаТ  ПЕН 

ӨШПЕНдІлІк” түрiк теле-

хикаясы (81 серия)

10.10 “уйТИ, ЧТоБы ВЕр-

НуТЬСЯ”, мелодрама (11-12 

серии, повтор)

12.00 НоВоСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “НаШа ПраВда” 

(повтор)


14.00 кСЕНИЯ лаВроВа-

ГлИНка, ЭлЬдар лЕБЕдЕВ 

в мелодраме “ПракТИка” 

(26 серия) 

15.10 “БарыШНЯ – крЕ-

СТЬЯНка - 2”. документаль-

ное реалити. Премьера! 

16.10 “ТаҒдырМЕН Тар-

ТыС ” үнді телехикаясы 

(повтор)


17.00 “ТаҒдырМЕН Тар-

ТыС ” үнді телехикаясы. 

(327-328 с.) ТҰСаукЕСЕр! 

С субтитрами на русском 

языке

18.00 “МаХаББаТ 



МҰңы” үнді телехикаясы. 

ТҰСаукЕСЕр! 

18.30 “ӘйЕл ҚырыҚ 

ШыраҚТы” (с субтитрами 

на русском языке, повтор) 

19.30 “ӘйЕл ҚырыҚ 

ШыраҚТы”. реалити-сери-

ал. ТҰСаукЕСЕр! С субти-

трами на русском языке  

20.30 ЖаңалыҚТар

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НоВо-

СТИ


21.40 “НаШа ПраВда” – 

дети напоказ

22.40 ИГорЬ ЧЕрНЕВИЧ, 

алЕкСЕй НИлоВ в остро-

сюжетной драме “БИрЮк” 

(1-4 серии) 

02.00 “МаХаББаТ ПЕН 

ӨШПЕНдІлІк” түрiк теле-

хикаясы (повтор)

02.45-03.10 ЖаңалыҚТар 

(повтор)

   ЕвРАЗИя

6:00 ЖаңалыҚТар СуБ-

ТИТрлЕрМЕН  

6:05 «ЖИТЬ здороВо» 

(каз) 

7:00 ЖаңалыҚТар СуБ-



ТИТрлЕрМЕН  

7:15 «СаПа БаҚылауда» 

7:55 ЖаңалыҚТар СуБ-

ТИТрлЕрМЕН  

8:00 «доБроЕ уТро»  

11:00 «СлЕдСТВЕННый 

коМИТЕТ». Многосерийном 

фильм 


11:55 «БAСТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы   

12:05 «ҒаЖайыП ЖаН». 

ҮНдІ ТЕлЕХИкаЯСы  

13:00 «аШыҒыН 

айТҚаНда» Ток-Шоуы      

13:55 «ЖҰМа уаҒызы»     

14:10 «П@уТINA» 

бағдарламасы 

14:35 «ПЕрВаЯ ПоМоЩЬ»   

15:15 «ПЕрВыЕ НоВоСТИ»  

15:35 «ПраВда»  

15:40 любимое кино. «БЕ-

лыЕ роСы»  

17:35 «ЖдИ МЕНЯ». казаХ-

СТаН  


18:40 Премьера. лотерея 

«аВТокуШ». Прямой эфир  

18:50 «ПолЕ ЧудЕС»  

20:00 «ГлаВНыЕ НоВо-

СТИ»  

21:00 ТҰСаукЕСЕр. 



«ҒаЖайыП ЖаН». ҮНдІ 

ТЕлЕХИкаЯСы 

22:00 «БаСТы 

ЖаңалыҚТар»  

22:45 «дЖодХа ЖӘНЕ ак-

Бар». ҮНдІ ТЕлЕХИкаЯСы 

23:35 ЮБИлЕйНый 

коНЦЕрТ ВалЕрИЯ И коН-

СТаНТИНа МЕладзЕ 

2:00 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

2:20 «БAСТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы   

2:30 «БаСТы 

ЖаңалыҚТар»   

3:10 «аШыҒыН айТҚаНда» 

Ток-Шоуы  

3:55 «БЕрклИ-СкВЕр» (каз)  

до 5:00

 

7:00 «Kaznet» ғаламторға 



шолу

7:30 «Тамаша» әзіл-сықақ 

театрының кеші

8:00 Жаңалықтар

8:30 Новости «20:30»

9:00 Сериал «долгий путь 

домой»

10:00 Турецкий сериал 



«украденная жизнь»

11:10 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

13:10 «Әлия» үнді теле-

хикаясы

14:10 арнайы жоба. «ана-



лар»

14:40 «Сырты бүтін...» 

деректі драма

15:10 «Kaznet» ғаламторға 

шолу

15:40 «Ханшайым» корей 



телехикаясы

17:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

22:00 «Әлия» үнді теле-

хикаясы

22:50 Сериал «долгий путь 



домой»

23:50 Новости «20:30»

0:20 Жаңалықтар

0:50 «Махаббат хикаясы» 

түрік телехикаясы

ЖҰМА

11 

НАуРЫЗ

Теледидарды

 үйге барып жөндеу. 

КЕПІЛДІК. 

 

Т.45-66-90,  87052255278.

владимир

ЖӨНдеу

Мерекеге 

дайынсыз ба?

1. Әжеңізге:

— орамал немесе мойынорағыш.Гүлді-гүлді 

және оюлы болғаны абзал.Орамал алсаңыз, 

тым  ашық  түстісін  таңдамағаныңыз  жөн.

Ал  мойынорағыштың  ашық  түстілерін 

алуыңызға әбден болады.

-хош иісті шай немесе жеміске толы себет.

Иісін  бұрқыратып  шай  демдегенде,  есіне 

сізді  алатын  болады.Ал  себетті  көңіл-

күйді көтеретіндей ашық түсті әрі пайдалы 

жемістермен толтырған әлдеқайда жақсы.

Себетті, шай құтысын сәндеп қоюға болады.

Себеттің  бетіне  тілек  жазылған  парақша 

қойсаңыз қатып кетеді!

-кітап.Әжеңіз кітапты міндетті түрде ұнатады 

деп ойлаймыз.

-әшекей  бұйымдар.Таң  қалған  шығарсыз, 

бірақ  барлық  әйелдер  әдемілікті  жақсы 

көреді!

-спектакльге  немесе  концертке  билет 



сыйлаңыз.Бір марқайып қалсын.

-жиһаз (қалтаңызға қарай).Кітап оқығанда, 

тоқыма  тоқығанда  жайлы  отыруы  үшін 

тербелмелі кресло таптырмас сыйлық!



2.Анаңызға:

-қораптағы шоколад.Тәттіні ұнатпауы мүмкін 

емес!

-хош иісті жақпа майлар (крем). Қолға, бетке 



арналған жақпа майлар анаңыздың кәдесіне 

міндетті түрде жарайды. 

-әтір. Жасына қарай таңдағаныңыз жөн.

-спектакльге  немесе  концертке  билет 

сыйлаңыз.

-әдемі сөмке немесе қолшатыр. Көктемнің 

шуақты күндеріне арналған қолшатырдың 

түр-түрі бар!



3.ол сіздің әпкеңіз не қарындасыңыз:

— әтір. Жасына қарай таңдағаныңыз жөн. 

Өз талғамыңызға сенбесеңіз, нәзік жандылар 

өкілін ертіп алыңыз.

-сүйкімді  қонжық.  Барлық  ару  ұнатады, 

күмәнданбаңыз!

-концертке  немесе  киноға  билет.  Қандай 

концертке,қандай  киноға  алу  керектігін 

жақсы білетін боларсыз.

-әшекей бұйымдар,әдемі мойынорағыш.

-қалтаңыз  көтерсе  планшет,  музыкалық 

плеер, т.б.



4.Сүйіктіңізге:

—  әтір.  Өз  талғамыңызға  сенбесеңіз, 

нәзік  жандылар  өкілін  ертіп  алыңыз.

Мысалы,құрбысын.

-есте  қалар  романтикалық  кешкі  ас.Бірақ 

кешкі аспен құтылдым деп ойламаңыз, гүл 

шоғы мен кішкене болса да заттай сыйлық 

ала барғаныңыз жөн.

-әшекей  бұйымдар.Алқа,  білезік,  сырға 

дегендей.

-бір  күніңізді  арнаңыз.  Әсіресе,  соңғы 

күндері жұмыстан қолыңыз босамаған бол-

са.Қыдыртыңыз.  Есте  қалардай  қызықты 

өткізіңіз.



 

„

асыл әжелеріміздің, аяулы 



аналарымыздың және қыр 

қызғалдағындай құлпырған 

аруларымыздың мейрамына 

санаулы күндер қалды. 

жақындарыңызға нендей 

сыйлықтар сыйламақшысыз? 

Міне, бүгінгі әңгіме осы 

тақырыпта өрбімек.              

сыйлықты ұнатпайтын адам 

бар десе кім сенер еді, ә? 

әрине, бәріміз ұнатамыз. 

сыйлықтың түр-түрі бар. Бірақ 

әр сыйлықтың өз иесі бар ғой.

кімге қандай сыйлық тартуды 

білмей жүрсіз бе? Онда осы 

кеңестерге көз жүгіртіп 

көріңіз!

Жеке сот орындаушысы Сабралиев 

Талгат Кумкаевич өз жұмысын бастады.

Мекенжайы: Тараз қ., Қазыбек би к., 143

Т. 51-27-27, 87771708710

6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл уақыт.

7:00 Қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт


8:00 «айналайын» Теле-

хикая. 4-маусым. 17-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық теле-

арнасы, 2011 ж.)

8:35 «аГроБИзНЕС» (с 

субтитрами)

9:00 «СЕНБІлІк Таң». 

отбасылы-танымдық 

бағдарлама

10:05 «дауа»  (с субтитрами)

10:35 «Әзіл әлемі»

12:30 «ас болсын!»

13:15 «ТаБыС Сыры. ар-

найы жоба

13:35 «МЕНІң ӨлкЕМ». 

алтын Махамбетованың 

шығармашылық кеші

14:50 ТҰСаукЕСЕр! 

«СудаҒы Із». Телехикая. 

1-6 бөлімдері («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.) 

(с субтитрами)    

18:40 

ТҰСаукЕСЕр!«ӨМІрдІң 



ӨзІ НоВЕлла». Телехи-

кая («Қазыналық арттар») 

10-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.)  

(с субтитрами)  

19:30 KAZNEWS

20:05 «Үздік әндер» 

21:00 «дара Жол» 

22:35 «ЖайдарМаН» 

рЕСПуБлИкалыҚ арНайы 

ЖоБа. «Маусымашар-2016». 

4-бөлім


0:05 KAZNEWS

0:40 Пирс Броснан, Софи 

Вавасо, Мэриэн куинн 

«Эвелин» фильмінде (ал-

мания, Ирландия 2002 ж.) 

режиссері: Брюс Бересфорд 

(с субтитрами) 

2:15 «ас болсын!»

3:00 KAZNEWS

3:35 Әнұран



         ХАБАР

07:00 Қр Әнұраны

07:02 «Тамаша» 

08:15 «Әсем әуен»

08:35 «Бармысың, бау-

ырым?»


09:20 «Продвопрос»

09:40 аспаздық 

бағдарлама «Сиқырлы 

ас үй»


10:10 Мультфильм. 

«Волшебная страна»

11:40 Мультсериал 

«динофроз»

12:30 Мультсериал 

«осторожно, обезьян-

ки!»

12:40 Сказки Братьев 



Гримм.  «Три пёрышка»

13:40 «орталық Хабар»

14:55 «Жұлдызды 

дода»


16:35 Телехикая. «ал-

дар көсе» 

17:45 роза және 

Әбдіжаппар Әлқожаның 

«Әпке» атты ән кеші

19:45 «Бенефис-шоу»

21:00 ақпарат ар-

насы – «Жеті күн»  

сараптамалық 

бағдарламасы

22:00 Мегахит. Премье-

ра!  Шон Пенн, Хавьер 

Бардем в боевике  

«Ганмен»


00:10 «астана -  махаб-

батым менің». Теле-

хикая

02:00 «күзгі романс» 



спектаклі

03:00 Қр Әнұраны

                          

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

9.00  ӘНҰраН. 

аңдаТПа

9.05 «ЖаңалыҚТар» 



9.25 «НоВоСТИ» 

9.45  Хабар: «ол және 

өмір»

10.00  Хабар: «Бірінші 



студия» 

10.25 «ТЕлЕБлокНоТ»

10.30 ТЕлЕМаркЕТ

10.35 «Әулиеата 

әуендері»

10.45 Хабар: 

«денсаулық»  

11.05 Хабар: «Сөз жебе»

11.30 «Балаларға 

базарлық»

11.40 ТЕлЕБлокНоТ

11.45 «Сазды әуен»

11.55 «отбасылық 

фильм» 


13.10 Хабар: «Сіз не 

дейсіз?»


13.50 ТЕлЕМаркЕТ

13.55 «Сөз маржан»

14.00  аңдаТПа

14.00 – 16.00 – 

Техникалық үзіліс

16.00  аңдаТПа

16.05 ТЕлЕБлокНоТ

16.10  күй күмбірі

16.30  Мультфильм

17.00  Телехикая 

17.55 ТЕлЕБлокНоТ

18.00 «Әулиеата 

әуендері»

18.10  Хабар: «Балақай»  

18.25  Хабар: «Бірлігіміз 

жарасқан» 

18.45 ТЕлЕБлокНоТ

18.50  ТЕлЕМаркЕТ

18.55  «Межпрограмка»

19.00  «аПТа»

19.50  Телехикая 

20.35  деректі фильм

21.10  «Сөз маржан» 

21.15 Хабар: «Жамбыл 

спорт» /рус/

21.25 ТЕлЕБлокНоТ

21.30 ТЕлЕМаркЕТ

21.40  «Сазды әуен»

21.50  көркем фильм

23.25 ТЕлЕБлокНоТ

23.30 концерттік 

бағдарлама 

00.55 аңдаТПа. 

ӘНҰраН    

01.00 арнаның жабы-

луы.



1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал