2016 жыл, сәрсенбі



жүктеу 1.12 Mb.

бет8/12
Дата09.01.2017
өлшемі1.12 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12

         ХАБАР

07:00 Қр Әнұраны

07:02 «Білгенге маржан»

07:55 «Гороскоп»

08:05 Е. Нұржановтың  

«ана қадірі»  атты ән кеші 

10:00 Информационный 

канал - аналитическая 

программа «Жеті күн»

11:00 кулинарная про-

грамма «Магия кухни»

11:35 «Қызғалдақ» 

концерті.

12:35 Семейное кино. 

ричард Гир, дженнифер 

лопес  «давайте потан-

цуем» 

14:35 Жігіттер квартетінің  



«Құстармен сырласу» 

атты концерті

16:20 Тұсаукесер!!! Теле-

хикая «зәуре»

18:40 «орталық Хабар»  

мерекелік бағдарлама

19:55 «Негізінде...»

20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «арнайы хабар»

20:55 «По сути»

21:00 Итоги дня

21:30 Мегахит. джеймс 

Марсден, Мишель Мона-

ган, доусон коул  «лучшее 

во мне»


23:40 «Әсем әуен»  

мерекелік топтама

00:10 «Гороскоп»

00:15 «астана -  махабба-

тым менің». Телехикая

02:05 «Гороскоп»

02:10 Жаңалықтар

03:00 Қр Әнұраны



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

9.00  ӘНҰраН. аңдаТПа  

9.05  Балаларға базарлық

10.10 «Сазды әуен»

10.25 ТЕлЕБлокНоТ

10.30 ТЕлЕМаркЕТ

10.35  Хабар: «Ел ертеңі»

11.10 «Балаларға 

базарлық» 

11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕлЕБлокНоТ

11.35«көктем шуағы»

11.45 «күй күмбірі»

11.55отбасылық фильм

13.45 ТЕлЕБлокНоТ

13.50 ТЕлЕМаркЕТ

13.55 «күлегеш»

14.00 аңдаТПа

16.00 Техникалық үзіліс

16.00  аңдаТПа

16.05 «Жеті қазына»

16.10 концерт: 

«Ғұмырдария»

17.00 Сериал: «Болашақ»

17.55 ТЕлЕБлокНоТ

18.00  Мультфильм

18.50  «ТЕлЕМаркЕТ»

18.55 ТЕлЕБлокНоТ

19.00«Сазды әуен»

19.15 Сериал: «Тағдыр»

20.00«Тамаша»

20.40 «ТЕлЕБлокНоТ»

20.45  күй күмбірі

20.55 Хабар: «ол және 

өмір»

21.10  Хабар: «общество 



и закон» 

21.25 «Сөз маржан»

21.30 ТЕлЕМаркЕТ

21.35  «Қазақтың қол 

өнері»

21.40 ТЕлЕБлокНоТ



21.45  коркем фильм

23.30концерт

00.40 ТЕлЕБлокНоТ

00.45 «деректі фильм»

00.55  аңдаТПа. ӘНҰраН  

01.00  арнаның жабылуы



7 КАНАЛ

06.00  «күнбастар»

06.30  Т/с «аңыз әйел»

07.30  «күнбастар»

08.00  М/ф «Три мушке-

тера: Микки, дональд и 

Гуфи»

09.20  Х/ф «Такси-2»



10.30  Х/ф «Такси-3»

12.30  «келеңсіз кездесу»

13.00  «айнаonline»

13.30  «Q- елі»

14.00  Х/ф «укрощение 

строптивого»

16.00  Т/п «один в один 4»

19.00  ПрЕМЬЕра «Q- 

елі»

19.30  Т/п «Жан сырым»



20.00  Сәкен Майғазиев 

«асыл ана» концерті

22.00  Х/ф «келинка 

Сабина»


00.00  Т/п «Вечерний 

квартал»


02.00  «Қорқыныш фак-

торы»


03.00  Т/с «арам ақша. 

адал махаббат» 

04.00  «Жеңіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ»  



31 КАНАЛ

05.58 Қр ӘНҰраНы

06.00 развлекательная 

программа «ризамын» 

(каз)

07:00 Сериал «кҮйЕу 



Бала» (повтор)

09:00 Сериал «айНа» 

(каз)

10:00  кулинарная про-



грамма «Готовим с адель»

10:30 ЕралаШ

12:00 кИНо. анджелина 

джоли в фантастическом 

боевике «лара кроФТ: 

раСХИТИТЕлЬНИЦа 

ГроБНИЦ» (повтор)

14:00 «БураБай ӘзІл 

ФЕСТ» 2015. луЧШЕЕ 

(каз) 


15:00 Сериал «айНа»

16:00 анимационный 

фильм «куНГ-Фу ПаНда 

17:50 кИНо. Фэнтези 



«ПоВЕлИТЕлЬ СТИХИй»

20:10 алдараспан, Шан-

шар, Нысанакүнделігі (каз)

21:00  Сериал «кҮйЕу 

Бала»

23:00  Сериал «кИЕлІ 



НЕкЕ»

00:00 кИНо «ТрИ коро-

лЯ»

02:00 Сериал «лоНдоН-



Град. зНай НаШИХ»

03:00 Қазақша концерт 

(каз)

04:00 Мультсериал  (каз) 



     КТК

07.00 открытие вещания. 

Қр ӘНҰраНы

07.05 “Мы С ВаМИ 

ГдЕ-То ВСТрЕЧалИСЬ” 

көркем фильм  

08.30 “кТк” 

ҚорЖыНыНаН” ойын-

сауықты бағдарлама 

09.00 “ПорТрЕТ НЕдЕлИ” 

(повтор) 

10.10 ТаТЬЯНа казЮ-

ЧИЦ, ЕВГЕНИй ПроНИН 

в лирической мелодраме 

“СТраШНаЯ краСаВИЦа”  

(повтор) 

12.20 “золотая коллекция 

“Мосфильма”. НИНа до-

роШИНа, алЕкСаНдр 

МИХайлоВ, лЮдМИла 

ГурЧЕНко, СЕрГЕй 

ЮрСкИй в лирической 

комедии “лЮБоВЬ И 

ГолуБИ”


14.15 “Сазды ЖҮрЕк”. 

Мұқағали Мақатаевты 

еске алу кеші 

17.40 “Той BestStar” 

сазды-ойын-сауықты 

бағдарлама 

19.00 “ҒаШыҚ ЖҮрЕк 

ИлИ кокТЕйлЬ длЯ 

зВЕзды” телехикая

21.00 “ГлаВНаЯ рЕдак-

ЦИЯ” –  Без грима 

22.05 “ВСЕ зВЕзды длЯ 

лЮБИМой”. Праздничный 

концерт  - (лужники, 2010 

год) 

00.00 ГрИГорИй аНТИ-



ПЕНко, ВаСИлИСа Фро-

лоВа в комедии “луНа 

- одЕССа” 

01.50-03.00 “Той BestStar” 

сазды-ойын-сауықты 

бағдарлама (повтор)



   ЕвРАЗИя

6:00 ЖаңалыҚТар СуБ-

ТИТрлЕрМЕН  

6:05 «БЕрклИ-СкВЕр» 

(каз)   

8:00 «ТаңҒы ПоШТа» 

бағдарламасы 

8:35 «П@уТINA» 

бағдарламасы  

9:00 «СМак» 

9:40 Елена Яковлева, ан-

дрей руденский в фильме 

«ЖИзНЬ НалаЖИВаЕТ-

СЯ»  


11:35 «ФаБрИка ГрЕз» с 

ольгой артамоновой  

12:00 «ӘйЕл Сыры…» 

бағдарламасының 

тұсаукесері   

12:55 «101 кЕңЕС» 

бағдарламасы    

13:20 «П@уТINA+» 

бағдарламасы    

14:15 ПрЕМЬЕра. к 

75-лЕТИЮ аНдрЕЯ МИ-

роНоВа. «Я БлЕСНу НЕ-

ПроШЕНой СлЕзой…» 

15:20 ПрЕМЬЕра. «до-

СТоЯНИЕ рЕСПуБлИкИ: 

аНдрЕй МИроНоВ» 

17:15 Премьера. алек-

сандр олешко, Варвара 

Бородина, алика Смехова, 

Максим Виторган в много-

серийном фильме «ВЕ-

СЕННЕЕ оБоСТрЕНИЕ»  

20:00 «ПЕрВаЯ Про-

ГраММа»   

21:00 «ВЕСЕННЕЕ оБо-

СТрЕНИЕ». Продолжение

22:00 «кЕШкІ кЕздЕСу» 

бағдарламасы   

23:10 «СЕНБІлІк 

ЖаңалыҚТар»  

23:50 Премьера. данила 

козловский, Елизавета 

Боярская, Паулина андре-

ева в комедии «СТаТуС: 

СВоБодЕН»  

2:00 «П@уТINA» 

бағдарламасы  

2:20 «ӘйЕл Сыры…» 

бағдарламасы  

3:05 «101 кЕңЕС» 

бағдарламасы    

3:25 «ТаңҒы ПоШТа» 

бағдарламасы  

до 04:00 

     

 

7:00 «Kaznet» ғаламторға 



шолу

7:30 «Ән мен әзіл» 

концерттік бағдарламасы

8:10 «Біздің уақыт» 

ақпараттық-сараптамалық 

бағдарламасы

9:00 Сериал «долгий путь 

домой»


10:00 Турецкий сериал 

«украденная жизнь»

11:10 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

13:10 «Әулет» телехика-

ясы


15:40 «Ханшайым» корей 

телехикаясы

17:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

20:00 «отбасы» әзіл-сықақ 

бағдарламасы

21:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

22:00 «Әлия» үнді теле-

хикаясы


22:50 «Тамаша» әзіл-

сықақ театрының кеші



Tv АПТА

17

       // «ЖаМБыл - Тараз»  //  №9 (1297), 2 Наурыз 2016 Жыл //



СӘРСЕНБІ



НАуРЫЗ

БЕЙСЕНБІ

10 

НАуРЫЗ

6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәлуақыт. 

7:00 «ТаңШолПаН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама(8:00; 9:30 

KAZNEWS) 

10:00 «алтын ұя». Телехикая. 

7-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

10:50 «Әпке». Телехикая. 

14-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с 

субтитрами)

11:45 «айтуға оңай...»

12:30 «...Үй болу қиын». 

14-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2012 ж.) (с 

субтитрами)

13:00 «БІрГЕ ТаңдайМыз!». 

Тікелей эфир

14:10 «келін». Телехи-

кая.1713, 1714-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с субти-

трами)

15:00 «ӘйЕл БаҚыТы». Ток-



шоу. Тікелей эфир

16:40 «Жүрегім сізге аманат». 

Телехикая. 147-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «EXPO-2017 ». арнай-

ыжоба

18:15 «БалаМЕН БЕТПЕ-



БЕТ» 

18:35 ТҰСаукЕСЕр! 

«ЖҮрЕГІМ СІзГЕ аМаНаТ». 

Телехикая.148-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

19:30 KAZNEWS

20:20 «айТуҒа оңай...» 

21:05 ТҰСаукЕСЕр! «алТыН 

ҰЯ». Телехикая. 8-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық телеар-

насы, 2015 ж.) (с субтитрами) 

22:00 ТҰСаукЕСЕр! 

«кЕлІН». Телехикая.1715, 

1716-бөлімдері (Үндістан, 

2008 ж.) (с субтитрами)

22:55 «ТҮНГІ СТудИЯда 

НҰрлаН ҚоЯНБаЕВ»

23:30 «...Үй болу қиын». 

15-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттықтелеарнасы, 2012 ж.) 

(с субтитрами)

0:00 KAZNEWS

0:50 «Әпке». Телехикая. 

14-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с 

субтитрами)

1:35 «EXPO-2017». арнайы 

жоба


1:55 «Бүгінгі күннің батыр-

лары»


2:05 «Жан жылуы»

2:25 «Түнгі студияда Нұрлан 

Қоянбаев» 

3:00 KAZNEWS

3:45 Әнұран

         ХАБАР

07:00 Қр Әнұраны

07:02 «Бұйымтай»

07:55 «Гороскоп»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

08:55 «Гороскоп»

09:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 Премьера!! Телесери-

ал. «осколки»

11:00 утренний выпуск 

новостей 

11:10 кулинарная программа 

«Магия кухни»

11:45 Мультфильм. «Белка и 

Стрелка: озорная семейка»

11:55 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

12:25 Телехикая. 

«Сүрбойдақ»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «Семей-

ные мелодрамы»

14:05 «Подари детям жизнь»

14:10 Телесериал  «Гре-

чанка»


15:00 дневной выпуск 

новостей


15:10 Телехикая.  «Сүйген 

жарым»


16:00 кешкі жаңалықтар

16:15 «Біздің үй»

17:00 Вечерний выпуск 

новостей


17:15 Телесериал. «След»

18:05 «Тағдыр жолы» 

18:30 «Сильные духом»

18:40 Телехикая. «алдар 

көсе» 

19:10 Телехикая. «Махабба-



тым жүрегімде»

19:55 «Негізінде...»

20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Бетпе-бет»

20:55 «По сути»

21:00 Итоги дня

21:30 Премьера!! Телесери-

ал. «осколки» 

22:30 Телесериал. «След»

23:20 «Гороскоп»

23:25 «Негізінде...» 

23:30 Қорытынды 

жаңалықтар

00:00 «По сути»

00:05 Итоги дня

00:35 «Гороскоп»

00:40 «100 бизнес-тарихы»

01:10 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

01:40 Жаңалықтар

03:00 Қр Әнұраны

      

                        



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7.25  ӘНҰраН. аңдаТПа  

7.30  « Қайырлы таң, 

Әулиеата!» 

9.30  «ЖаНалыҚТар» 

9.50  «НоВоСТИ»

10.10 «Сазды әуен» 

10.25 ТЕлЕБлокНоТ

10.30 ТЕлЕМаркЕТ

10.35 Хабар: «Первая 

студия» 

11.00 «Балаларға базарлық» 

11.25 «Сөз маржан» 

11.30 ТЕлЕБлокНоТ

11.35 «күй күмбірі»

11.45  Телехикая «Тағдыр»

12.35 «деректі фильм» 

13.00 «ЖаңалыҚТар» 

13.10 «НоВоСТИ»  

13.20 «Балаларға базарлық» 

13.45 «ТЕлЕБлокНоТ»

13.50 ТЕлЕМаркЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 аңдаТПа

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс


17.50  аңдаТПа

17.55  Хабар: «Жаса , менің 

елім !» 

18.10  Хабар: «Иман нұры» 

18.20  «ЖаңалыҚТар»

18.35  «НоВоСТИ»

18.50  «ТЕлЕМаркЕТ» 

18.55  «ТЕлЕБлокНоТ»

19.00  «Сазды әуен» 

19.15  Телехикая «Тағдыр» 

20.00  «ЖаңалыҚТар»

20.20  «НоВоСТИ» 

20.40 ТЕлЕБлокНоТ

20.45 «күй  күмбірі»

20.55  Хабар: «Сіз не дейсіз 

?» 


21.30 ТЕлЕМаркЕТ

21.40 ТЕлЕБлокНоТ

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55  «Жүрегім сізге аманат»  

23.25 Телехикая 

00.00  «ЖаңалыҚТар»

00.20  «НоВоСТИ» 

00.40 ТЕлЕБлокНоТ

00.45  «Сазды әуен»

01.05 аңдаТПа. ӘНҰраН  

01.10 арнаның жабылуы

7 КАНАЛ

06.00  «күнбастар»

06.30  Т/с «аңыз әйел»

07.30  «күнбастар»

08.00  Т/с «Қарагүл»

09.00  концерт «Все звезды 

для любимой»

11.00  Т/п «Смеяться раз-

решается»

12.00  «Q- елі»

12.30  «келеңсіз кездесу»

13.10  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

15.00  Т/ф «дом на обочине»

17.00  Шоу «караоке - живой 

звук»


18.30  Т/с  «Побег из аула»

19.00  ПрЕМЬЕра «Q- елі»

19.15  Т/с «Қарагүл»

20.15  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

22.00  Шоу «Человек не-

видимка»

23.00  Т/с «Секретные мате-

риалы»

00.00  Т/с «распутин»



01.00  Т/ф «дом на обочине»

03.00  Т/с «арам ақша. адал 

махаббат» 

04.00  «Жеңіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ»

  

  



31 КАНАЛ

05.58  Қр ӘНҰраНы

06.00  развлекательная про-

грамма «ризамын» (каз)

07:00 Сериал «кҮйЕу Бала» 

(повтор)


09:00 Сериал «айНа» (по-

втор)


10:00 анимационный фильм 

«МадаГаСкар» (повтор) 

11:50  ЕралаШ

13:00 Информбюро (повтор)

14:00 «БураБай ӘзІл ФЕСТ» 

2015. луЧШЕЕ (каз)

15:00  Сериал «айНа»

16:00  Сериал «ПаПИНы 

доЧкИ»

17:00 анимационный фильм 



«МадаГаСкар 2» 

18:50 Сериал «куХНЯ 5»

20:00  Информбюро

21:00  Сериал «кҮйЕу 

Бала»

23:00  Сериал «кИЕлІ НЕкЕ»



00:00  кИНо «СЕВЕрНаЯ 

СТраНа»  

02:00 Сериал «лоНдоН-

Град. зНай НаШИХ»

03:00кИНо «ПуТИ И 

ПуТы»(каз)

05:00 Мультсериал (каз)

     КТК

06.00 открытие вещания. Қр 

ӘНҰраНы

06.05 Мультфильмдер 



06.30 “Вау” деректi хикая

07.40 “Қарадайы” түрiк 

телехикаясы

08.40 ЖаңалыҚТар (повтор)

09.10 “МаХаББаТ ПЕН 

ӨШПЕНдІлІк” түрiк телехика-

ясы (80 серия)

10.10 “уйТИ, ЧТоБы ВЕр-

НуТЬСЯ”, мелодрама (9-10 

серии, повтор)

12.00 НоВоСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ЧЕрНый кВадраТ” 

(повтор)


13.10 кСЕНИЯ лаВроВа-

ГлИНка, ЭлЬдар лЕБЕдЕВ 

в мелодраме “ПракТИка” 

(24-25 серии)

15.10 “БарыШНЯ – крЕ-

СТЬЯНка-2”. документаль-

ное реалити. ПрЕМЬЕра! 

16.10 “ТаҒдырМЕН ТарТыС 

” үнді телехикаясы (повтор)

17.00 “ТаҒдырМЕН ТарТыС 

” үнді телехикаясы. (325-326 

с.) ТҰСаукЕСЕр! С субтитра-

ми на русском языке 

18.00 “МаХаББаТ 

МҰңы” үнді телехикаясы. 

ТҰСаукЕСЕр! 

18.30 “ӘйЕл ҚырыҚ 

ШыраҚТы” (повтор) 

19.30 “ӘйЕл ҚырыҚ 

ШыраҚТы”. реалити-сериал. 

ТҰСаукЕСЕр! С субтитрами 

на русском языке  

20.30 ЖаңалыҚТар

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НоВоСТИ

21.40 “НаШа ПраВда” – При-

емная доля

23.00 карИНа разуМоВ-

СкаЯ, ВладИМИр ЖЕрЕБ-

ЦоВ, дарЬЯ ЩЕрБакоВа в 

мелодраме “уйТИ, ЧТоБы 

ВЕрНуТЬСЯ” (11-12 серии)

01.00 ИВаН ПарШИН, СЕр-

ГЕй коШоНИН в остросю-

жетной драме “Груз” (11-12 

серии)

02.30-03.00 ЖаңалыҚТар 



(повтор)

   ЕвРАЗИя

6:00 ЖаңалыҚТар СуБТИТ-

рлЕрМЕН

6:05 «ЖИТЬ здороВо» (каз) 



7:00 ЖаңалыҚТар СуБТИТ-

рлЕрМЕН  

7:15 «СаПа БаҚылауда» 

7:55 ЖаңалыҚТар СуБТИТ-

рлЕрМЕН  

8:00 «доБроЕ уТро»  

11:00 «СлЕдСТВЕННый 

коМИТЕТ». Многосерийном 

фильм 

11:55 «БAСТы ПаТрулЬ» 



бағдарламасы   

12:05 «ҒаЖайыП ЖаН». 

ҮНдІ ТЕлЕХИкаЯСы  

13:00 «аШыҒыН 

айТҚаНда» Ток-Шоуы      

13:55 «П@уТINA» 

бағдарламасы 

14:20 Многосерийный фильм 

«лЮБоВЬ В БолЬШоМ 

ГородЕ 3» 

15:15 «ПЕрВыЕ НоВоСТИ»  

15:35 «ПраВда»  

15:40 «СудЕБНыЕ ИСТо-

рИИ»      

16:40 «даВай ПоЖЕНИМ-

СЯ»  


17:50 «ПуСТЬ ГоВорЯТ»  

18:55 Премьера. александр 

асташенок в комедийной 

мелодраме «карНаВал По-

НаШЕМу»  

20:00 «ГлаВНыЕ НоВоСТИ»  

21:00 ТҰСаукЕСЕр. 

«ҒаЖайыП ЖаН». ҮНдІ 

ТЕлЕХИкаЯСы  

22:00 «БаСТы 

ЖаңалыҚТар»  

22:45 «дЖодХа ЖӘНЕ ак-

Бар». ҮНдІ ТЕлЕХИкаЯСы  

23:35 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

0:00 «ВрЕМЯ» 

0:35 «ПраВда»  

0:40 «Смотрим вместе!». 

Премьера. Мария аронова, 

Мария кожевникова, Ирина 

рахманова в многосерийном 

фильме «БаТалЬоН»  

2:40 «БAСТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы   

2:50 «БаСТы 

ЖаңалыҚТар»   

3:30 «СаПа БаҚылауда» 

до 4:00  

 

 

 



7:00 «Kaznet» ғаламторға 

шолу


7:30 «Терісқақпай» комедия 

театры


8:00 Жаңалықтар

8:30 Новости «20:30»

9:00 Сериал «долгий путь 

домой»


10:00 Турецкий сериал «укра-

денная жизнь»

11:10 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

13:10 «Әлия» үнді телехи-

каясы


14:10 «отбасы» әзіл-сықақ 

бағдарламасы

14:40 «Сырты бүтін...» 

деректі драма

15:10 «Kaznet» ғаламторға 

шолу


15:40 «Ханшайым» корей 

телехикаясы

17:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

22:00 «Әлия» үнді телехи-

каясы


22:50 Сериал «долгий путь 

домой»


23:50 Новости «20:30»

0:20 Жаңалықтар

0:50 «Махаббат хикаясы» 

түрік телехикаясы

6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәлуақыт. 

7:00 «ТаңШолПаН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама(8:00; 9:30 

KAZNEWS) 

10:00 «алтын ұя». Теле-

хикая. 6-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.) 

(с субтитрами)

10:50 «Әпке». Телехикая. 

13-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2013 ж.) 

(с субтитрами)

11:45 «айтуғаоңай...»

12:30 «...Үй болу қиын». 

13-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2012 ж.) 

(с субтитрами)

13:00 «БІрГЕ 

ТаңдайМыз!». Тікелей 

эфир

14:10 «келін». Телехи-



кая.1711, 1712-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с субти-

трами)

15:00 «ӘйЕл БаҚыТы». Ток-



шоу. Тікелей эфир

16:40 «Жүрегім сізге ама-

нат». Телехикая.146-бөлім 

(Филиппин, 2012 ж.) (с 

субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «Бүгінгі күннің батыр-

лары»


18:05 «Жарқын бейне»

18:35 ТҰСаукЕСЕр! 

«ЖҮрЕГІМ СІзГЕ аМаНаТ». 

Телехикая.147-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

19:30 KAZNEWS

20:20 «айТуҒа оңай...»  

21:05 ТҰСаукЕСЕр! «ал-

ТыН ҰЯ». Телехикая. 7-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық телеар-

насы, 2015 ж.) (с субтитрами)

22:00 ТҰСаукЕСЕр! 

«кЕлІН». Телехикая.1713, 

1714-бөлімдері (Үндістан, 

2008 ж.) (с субтитрами)

22:55 «ТҮНГІ СТудИЯда 

НҰрлаН ҚоЯНБаЕВ»

23:30 «...Үй болу қиын». 

14-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2012 ж.) 

(с субтитрами)

0:00 KAZNEWS

0:50 «Әпке». Телехикая. 

13-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2013 ж.) 

(с субтитрами)

1:35 «Жарқын бейне»

2:05 «Табыс сыры». арнай-

ыжоба

2:25 «Түнгі студияда Нұрлан 



Қоянбаев» 

3:00 KAZNEWS

3:50 Әнұран

         ХАБАР

07:00 Қр Әнұраны

07:02 «Білгенге маржан»

07:50 «Гороскоп»

08:00 «Жаңа күн»  

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

08:55 «Гороскоп»

09:00 «Жаңа күн»  

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 Премьера!! Телесери-

ал. «осколки» 

11:00 утренний выпуск 

новостей 

11:10 кулинарная программа 

«Магия кухни»

11:45 Мультфильм. «Белка и 

Стрелка: озорная семейка»

11:55 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

12:25 Телехикая. 

«Сүрбойдақ»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «Семей-

ные мелодрамы» 

14:05 «Подари детям жизнь»

14:10 Телесериал  «Гре-

чанка»   

15:00 дневной выпуск 

новостей


15:10 Телехикая. «Сүйген 

жарым» 


16:00 кешкі жаңалықтар

16:15 «Біздің үй»

17:00 Вечерний выпуск 

новостей


17:15 Телесериал. «След»

18:00 «Сильные духом»

18:30 Телехикая. «алдар 

көсе» 


19:00 Телехикая. 

«Пәленшеевтер» 

19:25 Телехикая. 

«Сүрбойдақ»

19:55 «Негізінде...» 

20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Бетпе-бет»

20:55 «По сути»

21:00 Итоги дня

21:30 Премьера!! Телесери-

ал. «осколки» 

22:30 Телесериал.  «След»

23:30 «Гороскоп»

23:35 «Негізінде...» 

23:40 Қорытынды 

жаңалықтар

00:10 «По сути»

00:15 Итоги дня

00:45 «Гороскоп»

00:50 «арман қанатында» 

01:20 «Сотқа жеткізбей»  

деректі драмасы

01:50 Жаңалықтар

03:00 Қр Әнұраны

                        



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

07.25  ӘНҰраН. аңдаТПа

07.30 «Қайырлы таң, 

Әулиеата!» 

9.30  Хабар: «Женщины в 

мужских профессиях»

09.50 Мультфильм

10.10 Сазды әуен

10.25 ТЕлЕБлокНоТ

10.30 ТЕлЕМаркЕТ

10.35 Хабар «алтын бесік»  

10.50 Хабар «Өрлеу» 

11.00 «Балаларға базарлық» 

11.25 «Сөз маржан» 

11.30 ТЕлЕБлокНоТ

11.35 «күй  күмбірі»

11.45 Телехикая «Тағдыр»

12.35 «деректі фильм» 

13.00 «ЖаңалыҚТар»

13.10 «НоВоСТИ»

13.20 «Балаларға базарлық» 

13.45 ТЕлЕБлокНоТ

13.50 ТЕлЕМаркЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 аңдаТПа

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс

17.50  аңдаТПа 



17.55 Хабар: «Сөз жебе» 

18.20 «ЖаңалыҚТар»

18.35 «НоВоСТИ»

18.50 ТЕлЕМаркЕТ

18.55  ТЕлЕБлокНоТ

19.00 Сазды әуен

19.15 Телехикая «Тағдыр» 

20.00 «ЖаңалыҚТар»

20.20 «НоВоСТИ»

20.40 ТЕлЕБлокНоТ

20.45 «күй күмбірі»

20.55  Хабар: «Первая 

студия» 

21.20 «Сөз маржан» 

21.30 ТЕлЕМаркЕТ

21.40 ТЕлЕБлокНоТ

21.45 Әулиеата әуендері

21.55 «Жүрегім сізге аманат»  

23.25 Телесериал 

00.00  «ЖаңалыҚТар»

00.20  «НоВоСТИ» 

00.40 «ТЕлЕБлокНоТ»

00.45 «Сазды әуен»

01.05 аңдаТПа. ӘНҰраН  

01.10 арнаның жабылуы



1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал