Сабақ түрі Апта күні Уақыты Корпус Аудитория Оқушының аты-жөні Қызметі Пәннің аты



жүктеу 54.07 Kb.

Дата22.05.2017
өлшемі54.07 Kb.
түріСабақ

Л.Н. Гумилев атындағы ЕУРАЗИЯ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

" БЕКІТЕМІН"    

ӘЛЕУМЕТТАНУ ФАКУЛЬТЕТІ

Бірінші проректор

САБАҚ  КЕСТЕСI                                                                                                                                        

_________________Ж.Нұрманбетова 

2012-2013 оқу жылы   1-жарты жылдыққа

"______"    ________________ 2012ж

Оқушының аты-жөні

Қызметі

Пәннің аты

Сабақ түрі

Апта күні

Уақыты

Корпус

Аудитория

Оқушының аты-жөні

Қызметі

Пәннің аты

Сабақ түрі

Апта күні

Уақыты

Корпус

Аудитория

Мейірман А.Б.

преп.

Саяхат оқыту әдістемесі



прак

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

14.10-15.00

СК

Евразия 4-1107



Тасполатов Р.Е.

ст.преп.


Физиологические основы физического 

воспитания и видов спорта

лек

ДҮЙСЕНБІ/ 



Понедельник

14.10-15.00

СК

Евразия 4-1108



Мейірман А.Б.

преп.


Саяхат оқыту әдістемесі

прак


ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

15.10-16.00

СК

Евразия 4-1107



Тасполатов Р.Е.

ст.преп.


Физиологические основы физического 

воспитания и видов спорта

прак

ДҮЙСЕНБІ/ 



Понедельник

15.10-16.00

СК

Евразия 4-1108



Мейірман А.Б.

преп.


ДШжС менеджменті

лек


ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

16.10-17.00

СК

Евразия 4-1107



Марчибаева У.С.

доц.,к.п.н.

Основы детско-юношеского спорта

лек


ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

16.10-17.00

СК

Евразия 4-1108



Мейірман А.Б.

преп.


ДШжС менеджменті

прак


ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

17.10-18.00

СК

Евразия 4-1107



Еремеев Д.М.

ст.преп.


Физическая культура

прак


ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

17.10-18.00

СК

Евразия 4-1108



Омаров Е.Б.

проф.,д.п.н

Дене шынықтыру

прак


ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

18.10-19.00

СК

Лыжная база



Еремеев Д.М.

ст.преп.


Физическая культура

прак


ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

18.10-19.00

СК

Евразия 4-1108



Омаров Е.Б.

проф.,д.п.н

Дене шынықтыру

прак


ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

19.10-20.00

СК

Лыжная база



ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

19.10-20.00

Тасполатов Р.Е.

ст.преп.

Спорт түрлері мен дене тәрбиесінің 

физиологиялық негіздері

лек


СЕЙСЕНБІ/ 

Вторник


14.10-15.00

СК

Евразия 4-1107



Еремеев Д.М.

ст.преп.


Туризм с методикой преподавания

прак


СЕЙСЕНБІ/ 

Вторник


14.10-15.00

СК

Евразия 4-1108



Тасполатов Р.Е.

ст.преп.


Спорт түрлері мен дене тәрбиесінің 

физиологиялық негіздері

прак

СЕЙСЕНБІ/ 



Вторник

15.10-16.00

СК

Евразия 4-1107



Еремеев Д.М.

ст.преп.


Туризм с методикой преподавания

прак


СЕЙСЕНБІ/ 

Вторник


15.10-16.00

СК

Евразия 4-1108



Тасполатов Р.Е.

ст.преп.


Емдік ДШ

лек


СЕЙСЕНБІ/ 

Вторник


16.10-17.00

СК

Евразия 4-1107



Испандиярова А.М.

доц.,к.п.н.

Лечебная ФК

лек


СЕЙСЕНБІ/ 

Вторник


16.10-17.00

СК

Евразия 4-1108



Сейсенбеков Е.К.

доц.,к.п.н.

Жасөспірім-балалар спорт негіздері

прак


СЕЙСЕНБІ/ 

Вторник


17.10-18.00

СК

Евразия 4-1107



Испандиярова А.М.

доц.,к.п.н.

Лечебная ФК

прак


СЕЙСЕНБІ/ 

Вторник


17.10-18.00

СК

Евразия 4-1108



Сейсенбеков Е.К.

доц.,к.п.н.

Жасөспірім-балалар спорт негіздері

прак


СЕЙСЕНБІ/ 

Вторник


18.10-19.00

СК

Евразия 4-1107



Испандиярова А.М.

доц.,к.п.н.

Лечебная ФК

прак


СЕЙСЕНБІ/ 

Вторник


18.10-19.00

СК

Евразия 4-1108



Аханов А.Т.

ст.преп.


Мектептегі ұлттық спорт түрлерінің 

теориясы мен әдістемелік негіздері

прак

СӘРСЕНБІ/ Среда



15.10-16.00

СК

Евразия 4-1107



Испандиярова А.М.

доц.,к.п.н.

Менеджмент ФКиС

лек


СӘРСЕНБІ/ 

Среда


14.10-15.00

СК

Евразия 4-1108



Аханов А.Т.

ст.преп.


Мектептегі ұлттық спорт түрлерінің 

теориясы мен әдістемелік негіздері

прак

СӘРСЕНБІ/ Среда



16.10-17.00

СК

Евразия 4-1107



Испандиярова А.М.

доц.,к.п.н.

Менеджмент ФКиС

прак


СӘРСЕНБІ/ 

Среда


15.10-16.00

СК

Евразия 4-1108



Омаров Е.Б.

проф.,д.п.н

Таңдалған спорт түріндегі кәсіби 

тренерлік іс-әрекетті жетілдіру

прак

СӘРСЕНБІ/ Среда



17.10-18.00

СК

Лыжная база



СӘРСЕНБІ/ 

Среда


16.10-17.00

СК

Евразия 4-1108



Омаров Е.Б.

проф.,д.п.н

Таңдалған спорт түріндегі кәсіби 

тренерлік іс-әрекетті жетілдіру

прак

СӘРСЕНБІ/ Среда



18.10-19.00

СК

Лыжная база



Аханов А.Т.

Теоретические и методические основы 

проведения национальных видов 

спорта в школе

прак

СӘРСЕНБІ/ 



Среда

17.10-18.00

СК

Евразия 4-1108



Омаров Е.Б.

проф.,д.п.н

Таңдалған спорт түріндегі кәсіби 

тренерлік іс-әрекетті жетілдіру

прак

СӘРСЕНБІ/ Среда



19.10-20.00

СК

Лыжная база



Аханов А.Т.

Теоретические и методические основы 

проведения национальных видов 

спорта в школе

прак

СӘРСЕНБІ/ 



Среда

18.10-19.00

СК

Евразия 4-1108



БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг


15.10-16.00

Еремеев Д.М.

ст.преп.

Совершенствование профессиональной 

тренерской деятельности в избранном 

виде спорта

прак

БЕЙСЕНБІ/ 



Четверг

14.10-15.00

СК

Евразия 4-1108



БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг


16.10-17.00

Еремеев Д.М.

ст.преп.

Совершенствование профессиональной 

тренерской деятельности в избранном 

виде спорта

прак

БЕЙСЕНБІ/ 



Четверг

15.10-16.00

СК

Евразия 4-1108



БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг


17.10-18.00

Еремеев Д.М.

ст.преп.

Совершенствование профессиональной 

тренерской деятельности в избранном 

виде спорта

прак

БЕЙСЕНБІ/ 



Четверг

16.10-17.00

СК

Евразия 4-1108



Омаров Е.Б.

проф.,д.п.н

Шаңғы спортындағы кәсіби жетілдіру 

(1-8)


прак

БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг

18.10-19.00



СК

Лыжная база

Еремеев Д.М.

ст.преп.


Профессиональное 

совершенствование в плавании (1-8)

прак

БЕЙСЕНБІ/ 



Четверг

17.10-18.00

СК

Евразия 4-1108



Омаров Е.Б.

проф.,д.п.н

Шаңғы спортындағы кәсіби жетілдіру 

(1-8)


прак

БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг

19.10-20.00



СК

Лыжная база

Еремеев Д.М.

ст.преп.


Профессиональное 

совершенствование в плавании (1-8)

прак

БЕЙСЕНБІ/ 



Четверг

18.10-19.00

СК

Евразия 4-1108



ЖҰМА/ Пятница

14.10-15.00

Еремеев Д.М.

ст.преп.


Физическая культура

прак


ЖҰМА/ Пятница

14.10-15.00

СК

Евразия 4-1108



Сейсенбеков Е.К.

доц.,к.п.н.

Жасөспірім-балалар спорт негіздері

лек


ЖҰМА/ Пятница

15.10-16.00

СК

Евразия 4-1107



Еремеев Д.М.

ст.преп.


Физическая культура

прак


ЖҰМА/ Пятница

15.10-16.00

СК

Евразия 4-1108



Тасполатов Р.Е.

ст.преп.


Емдік ДШ

прак


ЖҰМА/ Пятница

16.10-17.00

СК

Евразия 4-1107



Марчибаева У.С.

доц.,к.п.н.

Основы детско-юношеского спорта

прак


ЖҰМА/ Пятница

16.10-17.00

СК

Евразия 4-1108



Тасполатов Р.Е.

ст.преп.


Емдік ДШ

прак


ЖҰМА/ Пятница

17.10-18.00

СК

Евразия 4-1107



Марчибаева У.С.

доц.,к.п.н.

Основы детско-юношеского спорта

прак


ЖҰМА/ Пятница

17.10-18.00

СК

Евразия 4-1108



Омаров Е.Б.

проф.,д.п.н

Дене шынықтыру

прак


ЖҰМА/ Пятница

18.10-19.00

СК

Евразия 4-1107



ЖҰМА/ Пятница

18.10-19.00

СК

Евразия 4-1108



Омаров Е.Б.

проф.,д.п.н

Дене шынықтыру

прак


ЖҰМА/ Пятница

19.10-20.00

СК

Евразия 4-1107



ЖҰМА/ Пятница

19.10-20.00



СК

Евразия 4-1108



Оқу сабақтарын ұйымдастыру бөлімінің бастығы   ____________ О.Сатанов

Академиялық мәселелер департаментінің директоры__________________ Ш.Палымбетов

 Факультет деканы  _______________   Т.Садыков




©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал