Сабақ түрі Апта күні Уақыты Корпус Аудитория Оқушының аты-жӛні Қызметі Пәннің аты



жүктеу 49.79 Kb.

Дата11.09.2017
өлшемі49.79 Kb.
түріСабақ

 

ОПДЭТ-31


ОПДЭТ-32

Оқушының аты-

жӛні

Қызметі

Пәннің аты

Сабақ 

түрі

Апта күні

Уақыты Корпус Аудитория

Оқушының аты-жӛні

Қызметі

Пәннің аты

Сабақ 

түрі

Апта күні

Уақыты Корпус Аудитория

Каптагаева К.К.

ст.преп

Біртүтас көлік жүйесі

лек

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

14.10-15.00

циси

406  (3-4013)

Баубек А.А. 

к.т.н.

Транспортные средства 

лек

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

14.10-15.00

циси

419 (3-4010)

Каптагаева К.К.

ст.преп

Біртүтас көлік жүйесі

лек

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

15.10-16.00

циси

406  (3-4013)

Баубек А.А. 

к.т.н.

Транспортные средства 

прак

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

15.10-16.00

циси

419 (3-4010)

Баубек А.А. 

к.т.н.

Көлік құралдары

лек

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

16.10-17.00

циси

140(10) (3-

4013)

Айтхожина А.С.

ст.преп

Организация перевозок и управлениие 

движением

лек

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

16.10-17.00

циси

417а  (3-4010)

Баубек А.А. 

к.т.н.

Көлік құралдары

прак

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

17.10-18.00

циси

140(10) (3-

4013)

Султанов Т.Т.

к.т.н.

Теория движение поездов 

лек

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

17.10-18.00

циси

317  (3-4010)

Әскери дайындық / Военная подготовка

СЕЙСЕНБІ/ 

Вторник

Әскери дайындық / Военная подготовка

СЕЙСЕНБІ/ 

Вторник

Айтхожина А.С.

ст.преп

Тасымалдарды ұйымдастыру және қозғалысты басқару

лек

СӘРСЕНБІ/ Среда

14.10-15.00

гк

241 (3-4013)

Долгов М.В.

преп.

Организация перевозок и управлениие 

движением

лаб

СӘРСЕНБІ/ Среда

14.10-15.00

циси

140(11) (3-

4010)

Тазабеков И.И. 

Султанов Т.Т.

проф.,д.т.н.к.

т.н.

Темір жол көлігіндегі автоматика, телемеханика және 

байланыс/ Жол қозғалысын басқарудың автоматизациясы

лек

СӘРСЕНБІ/ Среда

15.10-16.00

236, 154 (3-

4013)

Долгов М.В.

преп.

Организация перевозок и управлениие 

движением

лаб

СӘРСЕНБІ/ Среда

15.10-16.00

циси

140(11) (3-

4010)

Тазабеков И.И. 

Султанов Т.Т.

проф.,д.т.н.к.

т.н.

Темір жол көлігіндегі автоматика, телемеханика және 

байланыс/ Жол қозғалысын басқарудың автоматизациясы

прак

СӘРСЕНБІ/ Среда

16.10-17.00

гк

236, 154 (3-

4013)

Каптагаева К.К.

ст.преп

Единная транспортная система

лек

СӘРСЕНБІ/ Среда

16.10-17.00

циси

140(10) (3-

4010)

Тазабеков И.И. 

Султанов Т.Т.

проф.,д.т.н.к.

т.н.

Темір жол көлігіндегі автоматика, телемеханика және 

байланыс/ Жол қозғалысын басқарудың автоматизациясы

прак

СӘРСЕНБІ/ Среда

17.10-18.00

гк

236, 154 (3-

4013)

Каптагаева К.К.

ст.преп

Единная транспортная система

лек

СӘРСЕНБІ/ Среда

17.10-18.00

циси

140(10) (3-

4010)

Баубек А.А., 

Султанов Т.Т.

к.т.н.

Поездар қозғалысының теориясы/ Автомобиль 

теориясының қозғалысы 

лек

БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг

14.10-15.00

циси

103,420а (3-

4013)

Айтхожина А.С.

ст.преп

Тасымалдарды ұйымдастыру және қозғалысты басқару

лаб

БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг

15.10-16.00

улк

610 (3-4013)

 Арпабеков М.Н.

проф.

Техническая средства ОДД

лек

БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг

14.10-15.00

циси

134в (3-4010)

Айтхожина А.С.

ст.преп

Тасымалдарды ұйымдастыру және қозғалысты басқару

лаб

БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг

16.10-17.00

улк

610 (3-4013)

 Жармаганбетова А.Д.

преп.

Единная транспортная система

прак

БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг

15.10-16.00

улк

508 (3-4010)

 Жармаганбетова 

А.Д.

преп.

Біртүтас көлік жүйесі

прак

БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг

17.10-18.00

гк

239 (3-4013)

Каптагаева К.К.

ст.преп

Техническая средства ОДД

прак

БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг

16.10-17.00

улк

508 (3-4010)

Каптагаева К.К.

ст.преп

Техническая средства ОДД

прак

БЕЙСЕНБІ/ 

Четверг

17.10-18.00

улк

508 (3-4010)

Айтхожина А.С.

ст.преп

Тасымалдарды ұйымдастыру және қозғалысты басқару

лаб

ЖҰМА/ Пятница

14.10-15.00

циси

140(10) (3-

4013)

Долгов М.В.

преп.

Организация перевозок и управлениие 

движением

лаб

ЖҰМА/ Пятница

14.10-15.00

улк

315 (3-4010)

Айтхожина А.С.

ст.преп

Тасымалдарды ұйымдастыру және қозғалысты басқару

лаб

ЖҰМА/ Пятница

15.10-16.00

циси

140(10) (3-

4013)

Долгов М.В.

преп.

Организация перевозок и управлениие 

движением

лаб

ЖҰМА/ Пятница

15.10-16.00

улк

315 (3-4010)

Баубек А.А., 

Султанов Т.Т.

к.т.н.

Поездар қозғалысының теориясы/ Автомобиль 

теориясының қозғалысы 

прак

ЖҰМА/ Пятница

16.10-17.00

циси

140(10),319 (3-

4013)

Долгов М.В.

преп.

Технология и механизация погрузочных - 

разгрузочных работ

прак

ЖҰМА/ Пятница

16.10-17.00

улк

315 (3-4010)

Баубек А.А., 

Султанов Т.Т.

к.т.н.

Поездар қозғалысының теориясы/ Автомобиль 

теориясының қозғалысы 

прак

ЖҰМА/ Пятница

17.10-18.00

циси

140(10),319 (3-

4013)

Долгов М.В.

преп.

Теория движения поездов 

прак

ЖҰМА/ Пятница

17.10-18.00

циси

408 (3-4010)

 (3-4013)

Долгов М.В.

преп.

Теория движения поездов 

прак

ЖҰМА/ Пятница

18.10-19.00

циси

408 (3-4010)

Бобеев А.Б.

к.т.н.

Тиеу, түсіру жұмыстар технологиясы және механизациясы 

лек

СЕНБІ/ Суббота

14.10-15.00

циси

140(10) (3-

4013)

Бобеев А.Б.

к.т.н.

Тиеу, түсіру жұмыстар технологиясы және механизациясы 

прак

СЕНБІ/ Суббота

15.10-16.00

циси

140(10) (3-

4013)

Куанышбаев Ж.М.

проф.,д.т.

н.

Основы грузовой и коммерческой работы

лек 

СЕНБІ/ Суббота

14.10-15.00

циси

107 (3-4010)

Куанышбаев Ж.М.

проф.,д.т.н.

Жүк және коммерциялық жұмыстардың негіздері 

лек

СЕНБІ/ Суббота

16.10-17.00

циси

140(10) (3-

4013)

Куанышбаев Ж.М.

проф.,д.т.

н.

Основы грузовой и коммерческой работы

прак

СЕНБІ/ Суббота

15.10-16.00

циси

107 (3-4010)

Куанышбаев Ж.М.

проф.,д.т.н.

Жүк және коммерциялық жұмыстардың негіздері 

прак

СЕНБІ/ Суббота

17.10-18.00

циси

140(10) (3-

4013)

Бобеев А.Б.

к.т.н.

Технология и механизация погрузочных - 

разгрузочных работ

лек

СЕНБІ/ Суббота

16.10-17.00

циси

317 (3-4010)

Академиялық мәселелер департаментінің директоры ____________________Палымбетов Ш.Б.

Факультет деканы___________________________________Сүлейменов Т.Б.

Оқу сабақтарын ұйымдастыру бӛлімінің бастығы___________________________________Сатанов О.М.

 САБАҚ КЕСТЕСІ

2012-2013 оқу жылы 1-жарты жылдыққа

"___________"____________2012 ж

Л.Н.Гумилев атындағы ЕУРАЗИЯ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

"БЕКІТЕМІН"

КӚЛІК ЖӘНЕ ЭНЕРГЕТИКА ФАКУЛЬТЕТІ

Бірінші проректор

 ____________________   Нұрманбетова Ж.Н.




©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал