Сабақ түрі Апта күні Уақыты Корпус Аудитория о қ у Оқытушының



жүктеу 44.99 Kb.

Дата11.09.2017
өлшемі44.99 Kb.
түріСабақ

РПЗС-32

ТПГС-32


РПЗС-32

 

Оқытушының 



аты-жөні

Қызметі

Пәннің аты

Сабақ 

түрі

Апта күні

Уақыты Корпус

Аудитория

О

қ

у

Оқытушының 

аты-жөні

Қызметі

Пәннің аты

Сабақ 

түрі

Апта күні

Уақыты

Корпус

Аудитория

Чекаев М. Г.

к.т.н.

Инженерные системы 1

лек

ДҮЙСЕНБІ/ Понедельник

14.10-15.00

циси

112 (3-4016)

Чекаев М. Г.

к.т.н.

Инженерные системы 1

лек

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

14.10-15.00

циси

112 (3-4012)

Чекаев М. Г.

к.т.н.

Инженерные системы 1

лек

ДҮЙСЕНБІ/ Понедельник

15.10-16.00

циси

112    (3-4016)

Чекаев М. Г.

к.т.н.

Инженерные системы 1

лек

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

15.10-16.00

циси

112 (3-4012)

Цыгулев Д.В.

к.т.н.

Техническая диагностика зданий

лек

ДҮЙСЕНБІ/ Понедельник

16.10-17.00

циси

105в (3-4016)

Гордиенко Б.С.

к.т.н.

Технология строительного производства 

І

прак

ДҮЙСЕНБІ/ 

Понедельник

16.10-17.00

циси

129 (3-4012)

Цыгулев Д.В.

к.т.н.

Техническая диагностика зданий

лек

ДҮЙСЕНБІ/ Понедельник

17.10-18.00

циси

105в (3-4016)

Әскери дайындық / Военная подготовка

СЕЙСЕНБІ/ Вторник

Цыгулев Д.В.

к.т.н.

Техническая диагностика зданий

прак

ДҮЙСЕНБІ/ Понедельник

18.10-19.00

циси

110а (3-4016)

Жандильдин Т.Е.

 к.т.н.

Строительные машины и оборудование

лек

СӘРСЕНБІ/ Среда

14.10-15.00

циси

129 (3-4012)

Әскери дайындық / Военная подготовка

СЕЙСЕНБІ/ Вторник

Сонин А.М.

к.т.н.

Геотехника І

лек

СӘРСЕНБІ/ Среда

15.10-16.00

циси

112 (3-4012)

Жандильдин Т.Е.

 к.т.н.

Строительные машины и оборудование

лек

СӘРСЕНБІ/ Среда

14.10-15.00

циси

129 (3-4016)

Гордиенко Б.С.

к.т.н.

Технология строительного производства

лек

СӘРСЕНБІ/ Среда

16.10-17.00

улк

610 (3-4012)

Сонин А.М.

к.т.н.

Геотехника І

лек

СӘРСЕНБІ/ Среда

15.10-16.00

циси

112 (3-4016)

Гордиенко Б.С.

к.т.н.

Технология строительного производства

лек

СӘРСЕНБІ/ Среда

17.10-18.00

улк

610 (3-4012)

Чекаев М. Г.

к.т.н.

Инженерные системы 1

прак

СӘРСЕНБІ/ Среда

16.10-17.00

циси

321 (3-4016)

Жандильдин Т.Е.

 к.т.н.

Строительные машины и оборудование

лаб

БЕЙСЕНБІ/ Четверг

16.10-17.00

улк

313 (3-4012)

Кусаинов М.К.

к.т.н.

Авторский и технический надзор 

прак

СӘРСЕНБІ/ Среда

17.10-18.00

циси

321 (3-4016)

Жандильдин Т.Е.

 к.т.н.

Строительные машины и оборудование

лаб

БЕЙСЕНБІ/ Четверг

17.10-18.00

улк

313 (3-4012)

Сонин А.М.

к.т.н.

Геотехника І

лаб

БЕЙСЕНБІ/ Четверг

16.10-17.00

циси

105г (3-4016)

Мусабаев Т.Т.

д.т.н.

Расчетные комплексы и 

проектирований

лек

БЕЙСЕНБІ/ Четверг

18.10-19.00

циси

132 (3-4012)

Сонин А.М.

к.т.н.

Геотехника І

лаб

БЕЙСЕНБІ/ Четверг

17.10-18.00

циси

105г (3-4016)

Мусабаев Т.Т.

д.т.н.

Расчетные комплексы и 

проектирований

лек

БЕЙСЕНБІ/ Четверг

19.10-20.00

циси

132 (3-4012)

Жандильдин Т.Е.

 к.т.н.

Строительные машины и оборудование

лаб

БЕЙСЕНБІ/ Четверг

18.10-19.00

циси

110а (3-4016)

Цыгулев Д.В.

к.т.н.

АVTO GAD в проектирование

лек

ЖҰМА/ Пятница

14.10-15.00

циси

129 (3-4012)

Жандильдин Т.Е.

 к.т.н.

Строительные машины и оборудование

лаб

БЕЙСЕНБІ/ Четверг

19.10-20.00

циси

110а (3-4016)

Цыгулев Д.В.

к.т.н.

АVTO GAD в проектирование

лек

ЖҰМА/ Пятница

15.10-16.00

циси

129 (3-4012)

Актаукенова Г.С.

ст.преп.

Инженерная механика 3

лек

ЖҰМА/ Пятница

12.10-13.00

циси

418 (3-4016)

Шахмов Ж.

преп.

Геотехника І

лаб

ЖҰМА/ Пятница

16.10-17.00

циси

105г  (3-4012)

Актаукенова Г.С.

ст.преп.

Инженерная механика 3

лек

ЖҰМА/ Пятница

13.10-14.00

циси

418 (3-4016)

Шахмов Ж.

преп.

Геотехника І

лаб

ЖҰМА/ Пятница

17.10-18.00

циси

105г  (3-4012)

Кусаинов М.К.

к.т.н.

Авторский и технический надзор 

лек

ЖҰМА/ Пятница

14.10-15.00

улк

317 (3-4016)

Чекаев М. Г.

к.т.н.

Инженерные системы 1

прак

ЖҰМА/ Пятница

18.10-19.00

циси

105г  (3-4012)

Кусаинов М.К.

к.т.н.

Авторский и технический надзор 

лек

ЖҰМА/ Пятница

15.10-16.00

улк

317 (3-4016)

Багитова С.Ж.

д.т.н.

Строительные конструкций І

лек

СЕНБІ/Суббота

14.10-15.00

циси

112 (3-4012)

Утепов Е.

преп.

Строительные конструкций І

лаб

ЖҰМА/ Пятница

16.10-17.00

циси

105в (3-4016)

Мусабаев Т.Т.

д.т.н.

Расчетные комплексы и 

проектирований

прак

СЕНБІ/Суббота

15.10-16.00

циси

130 (3-4012)

Утепов Е.

преп.

Строительные конструкций І

лаб

ЖҰМА/ Пятница

17.10-18.00

циси

105в (3-4016)

Цыгулев Д.В.

к.т.н.

АVTO GAD в проектирование

прак

СЕНБІ/Суббота

16.10-17.00

циси

130 (3-4012)

Багитова С.Ж.

д.т.н.

Строительные конструкций І

лек

СЕНБІ/Суббота

14.10-15.00

циси

112  (3-4016)

Утепов Е.

преп.

Строительные конструкций І

лаб

СЕНБІ/Суббота

17.10-18.00

улк

313 (3-4012)

Актаукенова Г.С.

ст.преп.

Инженерная механика 3

прак

СЕНБІ/Суббота

15.10-16.00

циси

110а (3-4016)

Утепов Е.

преп.

Строительные конструкций І

лаб

СЕНБІ/Суббота

18.10-19.00

улк

313 (3-4012)

Академиялық мәселелер департаментінің директоры _____________________________________Палымбетов Ш.Б.

 САБАҚ КЕСТЕСІ

2012-2013 оқу жылы 1-жарты жылдыққа

Л.Н.Гумилев атындағы ЕУРАЗИЯ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

СӘУЛЕТ-ҚҰРЫЛЫС ФАКУЛЬТЕТІ

____________________   Нұрманбетова Ж.Н.

Оқу сабақтарын ұйымдастыру бөлімінің бастығы___________________________________Сатанов О.М.

Факультет деканы______________________Байтасов Т.М.

"БЕКІТЕМІН"

Бірінші проректор 

"___________"____________2012 ж




©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал