Сабақ кестесі Мамандықтар : 5В050400-"Есептеу техникасы жəне бағдарламалық қамтамасыз ету"



жүктеу 63.52 Kb.

Дата04.05.2017
өлшемі63.52 Kb.
түріСабақ

"Қаржы академиясы" АҚ 

Сабақ кестесі

Мамандықтар : 5В050400-"Есептеу техникасы жəне бағдарламалық қамтамасыз ету"

Түскен жылы 2014 г.

Сабақ 

уақыты

Оқытушы

Сабақ атауы

ауд

 5В050400-"Есептеу техникасы жəне 

бағдарламалық қамтамасыз ету"

10:00-11:00



проф. Абденов А

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары



ВСЗК-21

12:00-13:00

маг.оқыт.Жотабаева А.

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары

14:00-15:00

ф.ғ.к.доц.м.а. Байкадамова М.

Кəсіби орыс тілі



13

Емтихан

16:00-17:00



маг.аға оқыт. Мейрамбекова Л.

Кəсіби-бағыттағы шет тілі



13

Программаны əзірдлеудің құрал-жабдықтары

18:00-19:00

маг.оқыт. Жотабаева А.

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары



22а

09:00 ауд. 26

20:00-21:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

Дербес компьютерлердің архитектурасы



22

Емтихан

12:00-13:00

Бағдарламалық қамсыздандыруды жасаудың технологиялары

22а

Кəсіби бағытталған шет тілі

14:00-15:00

Есептеу теориясының процестері

22а

09:00 ауд. 03

16:00-17:00

Компьютерлік жүйелердің интерфейсі

22

Емтихан

18:00-19:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

Операциялық жүйелер

22 а

Кəсіби орыс тілі

20:00-21:00

маг.оқыт.Жотабаева А.

Дербес компьютерлердің архитектурасы



22

09:00 ауд. 02 

10:00-11:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

АЖ-ғы деректер базалары

22

Емтихан

12:00-13:00

Компьютерлік жүйелердің интерфейсі

22а


Дербес компьютерлердің архитектурасы

14:00-15:00

Компьтерлік моделдеу негіздері

22

09:00 ауд. 22

16:00-17:00

Басқару жүйелерінің сенімділігі

22

Емтихан

18:00-19:00

Визуальды программалау

22

технологиялары

20:00-21:00

Объектіге бағытталған программалау

22

09:00 ауд. 22а

12:00-13:00

маг.ст.преп.Абдикаримова К.А.

Экономика жəне өндірісті ұйымдастыру

22а

Емтихан

14:00-15:00

проф. Абденов А

Компьютерлік желілер 22а



Есептеу теориясының процестері

16:00-17:00

к.ф.м.н Мухаметова А.А.

Дискреттік математика 22а



09:00 ауд. 22

18:00-19:00

аға оқыт. Бекмагамбетова Г.К

Жүйелік программалау

22а

Емтихан

10:00-11:00



проф. Абденов А

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары



Операциялық жүйелер 

12:00-13:00

маг.Жотабаева А.

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары



09:00 ауд. 22а

14:00-15:00



ф.ғ.к.доц.м.а. Байкадамова М.

Кəсіби орыс тілі



13

Емтихан

16:00-17:00



маг.аға оқыт. Мейрамбекова Л.

Кəсіби-бағыттағы шет тілі



13

АЖ-ғы деректер базалары

18:00-19:00

маг.Жотабаева А.

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары



22а

09:00 ауд. 22

20:00-21:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

Дербес компьютерлердің архитектурасы



22

Емтихан

Компьютерлік жүйелердің интерфейсі

12:00-13:00

Бағдарламалық қамсыздандыруды жасаудың технологиялары

22а

09:00 ауд. 22а

14:00-15:00

Есептеу теориясының процестері

22а

Экзамен

16:00-17:00

маг.оқыт.Жотабаева А.

Дербес компьютерлердің архитектурасы



22

Компьютерлік моделдеу негіздері

18:00-19:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

Операциялық жүйелер

22 а

09:00 ауд. 22

Емтихан

10:00-11:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

АЖ-ғы деректер базалары

22

Басқару жүйелерінің сенімділігі

12:00-13:00



проф. Абденов А

Компьютерлік жүйелердің интерфейсі

22а

09:00 ауд. 22

14:00-15:00

Компьтерлік моделдеу негіздері

22

Емтихан

16:00-17:00

Басқару жүйелерінің сенімділігі

22

Визуальды программалау

18:00-19:00

Визуальды программалау

22

09:00 ауд. 22а

20:00-21:00

т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

Объектіге бағытталған программалау

22

Емтихан

12:00-13:00

маг.ст.преп.Абдикаримова К.А.

Экономика жəне өндірісті ұйымдастыру

22а

Объектіге бағытталған программалау

14:00-15:00

проф. Абденов А

Компьютерлік желілер 22а



09:00 ауд. 22

16:00-17:00

к.ф.м.н Мухаметова А.А.

Дискреттік математика 22а



Емтихан

18:00-19:00

аға оқыт. Бекмагамбетова Г.К

Жүйелік программалау

22а

Экономика жəне өндірісті басқару

12:00-13:00

маг.Жотабаева А.

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары



22

09:00 ауд. 22

14:00-15:00



ф.ғ.к.доц.м.а. Байкадамова М.

Кəсіби орыс тілі



13

Емтихан

16:00-17:00



маг.аға оқыт. Мейрамбекова Л.

Кəсіби-бағыттағы шет тілі



13

Компьютерлік желілер 

18:00-19:00

маг.Жотабаева А.

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары



22а

09:00 ауд. 22

Емтихан

Дискретті матемтика 

12:00-13:00

Бағдарламалық қамсыздандыруды жасаудың технологиялары

22а

09:00 ауд. 22

14:00-15:00

Есептеу теориясының процестері

22а

Емтихан

16:00-17:00

маг.оқыт.Жотабаева А.

Дербес компьютерлердің архитектурасы



22

Жүйелік программалау

18:00-19:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

Операциялық жүйелер

22 а

09:00 ауд. 22

10:00-11:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

АЖ-ғы деректер базалары

22

12:00-13:00



проф. Абденов А

Компьютерлік жүйелердің интерфейсі

22а

14:00-15:00



Компьтерлік моделдеу негіздері

22

16:00-17:00



Басқару жүйелерінің сенімділігі

22

18:00-19:00



Визуальды программалау

22

20:00-21:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

Объектіге бағытталған программалау

22

12:00-13:00



маг.аға оқыт.Абдикаримова К.А.

Экономика жəне өндірісті ұйымдастыру

22а

14:00-15:00



маг.оқыт Жотабаева А.

Компьютерлік желілер 22а

16:00-17:00

к.ф.м.н Мухаметова А.А.

Дискреттік математика 22а

18:00-19:00

аға оқыт. Бекмагамбетова Г.К

Жүйелік программалау

22а

12:00-13:00



маг.оқыт.Жотабаева А.

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары

14:00-15:00

ф.ғ.к.доц.м.а. Байкадамова М.

Кəсіби орыс тілі



13

16:00-17:00



маг.аға оқыт. Мейрамбекова Л.

Кəсіби-бағыттағы шет тілі



13

18:00-19:00

маг.Жотабаева А.

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары



22а

20:00-21:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

Дербес компьютерлердің архитектурасы



22

10:00-11:00

маг.оқыт.Жотабаева А.

Дербес компьютерлердің архитектурасы



22

12:00-13:00

Бағдарламалық қамсыздандыруды жасаудың технологиялары

22а

14:00-15:00

Есептеу теориясының процестері

22а

16:00-17:00



проф. Абденов А

Компьютерлік жүйелердің интерфейсі



22

18:00-19:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

Операциялық жүйелер

22 а

20:00-21:00



маг.оқыт.Жотабаева А.

Дербес компьютерлердің архитектурасы



22

10:00-11:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

АЖ-ғы деректер базалары

22

12:00-13:00



Компьютерлік жүйелердің интерфейсі

22а


14:00-15:00

Компьтерлік моделдеу негіздері

22

16:00-17:00



Басқару жүйелерінің сенімділігі

22

18:00-19:00



Визуальды программалау

22

20:00-21:00



Объектіге бағытталған программалау

22

12:00-13:00



маг.ст.преп.Абдикаримова К.А.

Экономика жəне өндірісті ұйымдастыру

22а

14:00-15:00



маг.оқыт.Жотабаева А.

Компьютерлік желілер 22а

16:00-17:00

к.ф.м.н Мухаметова А.А.

Дискреттік математика 22а

18:00-19:00

аға оқыт. Бекмагамбетова Г.К

Жүйелік программалау

22а

10:00-11:00



проф. Абденов А

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары



22а

12:00-13:00

маг.Жотабаева А.

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары

14:00-15:00

ф.ғ.к.доц.м.а. Байкадамова М.

Кəсіби орыс тілі



13

16:00-17:00



маг.аға оқыт. Мейрамбекова Л.

Кəсіби-бағыттағы шет тілі



13

18:00-19:00

маг.Жотабаева А.

Программаны əзірлеудің құрал-жабдықтары



22а

12:00-13:00

PhD Абденова Г.А.

Бағдарламалық қамсыздандыруды жасаудың технологиялары



22а

14:00-15:00

Есептеу теориясының процестері

22а

16:00-17:00

маг.оқыт.Жотабаева А.

Дербес компьютерлердің архитектурасы



22

18:00-19:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

Операциялық жүйелер

22 а

10:00-11:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

АЖ-ғы деректер базалары

22

12:00-13:00



проф. Абденов А

Компьютерлік жүйелердің интерфейсі

22а

14:00-15:00



Компьтерлік моделдеу негіздері

22

16:00-17:00



Басқару жүйелерінің сенімділігі

22

18:00-19:00



Визуальды программалау

22

20:00-21:00



т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

Объектіге бағытталған программалау

22

12:00-13:00



маг.ст.преп.Абдикаримова К.А.

Экономика жəне өндірісті ұйымдастыру

22а

14:00-15:00



маг.оқыт.Жотабаева А.

Компьютерлік желілер 22а

16:00-17:00

к.ф.м.н Мухаметова А.А.

Дискреттік математика 22а

18:00-19:00

аға оқыт. Бекмагамбетова Г.К

Жүйелік программалау

22а

26.02.2016 

04.03.2016

18.02.2016

проф. Абденов А

25.02.2016 

03.03.2016

Ж

 ұ

 м

 аБ

 е

 й

 с

 е

 н

 б

 і

т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

маг.оқыт.Жотабаева А.



11.03.2016 

18.03.2016

25.03.2016 

01.04.2016 

08.04.2016

19.02.2016

24.03.2016 

31.03.2016 

07.04.2016

Күні

Емтихан кестесі

10.03.2016 

17.03.2016

Мамандығы : 5В050400-"Есептеу техникасы жəне бағдарламалық қамтамасыз ету"(ВСЗК-21)

Күндер 

22а

С

 ə

 р

 с

 е

 н

 б

 і 

17.02.2016 

24.02.2016

29.03.2016  

05.04.2016

С

 е

 й

 с

 е

 н

 б

 і 

29.02.2016 

07.03.2016

14.03.2016 

21.03.2016

28.03.2016 

04.04.2016

Д

 ү

 й

 с

 е

 н

 б

 і 

02.03.2016

09.03.2016 

16.03.2016 

23.03.2016

15.02.2016 

22.02.2016

01.03.2016

проф. Абденов А

08.03.2016 

15.03.2016 

22.03.2016

30.03.2016 

06.04.2016

16.02.2016 

23.02.2016

22а

проф. Абденов А

29.03.2016

PhD Абденова Г.А.



проф. Абденов А

проф. Абденов А

т.ғ.к. Кенжебаева Ж.Е.

маг.оқыт.Жотабаева А.



маг.оқыт.Жотабаева А.

30.03.2016

31.03.2016

11.04.2016

25.02.2016

26.02.2016

29.02.2016

14.04.2016

28.03.2016

11.03.2016

14.03.2016

24.03.2016

25.03.2016

09.03.2016

12.04.2016

13.04.2016

01.03.2016




©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал