Көңілінде, халықтың жүрегінде



жүктеу 1.23 Mb.

бет9/12
Дата14.01.2017
өлшемі1.23 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12

ҰЛАНҒАЙЫР ДАЛАНЫҢ ҰЛЫ БӨЛШЕГІ

Одан кейінгі ерекше сəулеттің бірі Бабаджа 

Хатун  кесенесі.  Басқа  жазбаларда  Бабажа 

Қатын  деп  те  айтылады.  Бұл  жəдігер  Айша 

бибі мазары жанында орналасқан. Бұл кесене 

де XI-XII ғасырлар  бедеріндегі  ең  көрнекті 

сəулет  ескерткіші  болып  саналады.  Кесене 

ерекше  қарапайымдылығымен  бағаланады. 

Аңыз  бойынша  Бабаджа  Хатун  Айша  бибінің 

қамқоршысы  болған.  Ол  Айша  бибімен  соңғы 

сапары  кезінде  бірге  болған,  сондай-ақ  Айша 

бибі  қайтыс  болған  соң,  оның  мазары  үстінде 

жағылып  тұрған  алауды  ұстап  тұрған.  Бұл 

екі  кесене  де  сəулет  ескерткіші  ретінде  жəне 

қажылық  дəстүрін  өткізетін  мұсылманның 

қасиетті  жерлері  болып  есептеледі.  Ал, 

Қарахан,  Дəуітбек  жəне  Тектұрмас  кесенелері 

Тараз  қаласының  ортасында  орналасқан. 

Тағы  бір  бағалы  жəдігер  ХІХ  ғасырдағы  Қали-

Жүніс  шығыс  моншасы    Əулиеата  қаласының 

тұрғынымен  құрылған.  Моншаны  салуда 

əлемдік  сəулет  композициясының  ұстанымы 

жəне  ортағасырдағы  шығыс  моншаларының 

жылыту  жүйелері  қолданылған.  Аталған 

монша  өткен  ғасырдың  елуінші  жылдарына 

дейін  істе болған. Қазіргі уақытта ол бастапқы 

қалпына  қайта  келтіріліп,  сəулет  ескерткішіне 

айналдырылған.   

Тасын    түртсең,  тарихы  сөйлейтін 

топырақтың  тағы  бір  құндылығы VIII-IХ 

ғасырдағы  Ақыртас  сарайлық  комплексі. 

Ақыртас  кешені  тек  Жамбыл  облысының  ғана 

емес,  бүкіл  Қазақстан  аумағындағы  қызықты 

жəне құпиялы орындардың бірі болып саналады. 

Ақыртас  тарихы  тарихшылар  тарапынан 

130  жыл  бойы  зерттелді,  қазір  де  зерттелу 

үстінде.  Ал,  көптеген  ғалымдардың  пікірінше,  

Ақыртас    кешені 1714-1715 жылдары  белгілі 

араб  қолбасшысы  Күтейбінің  бұйрығымен 

салынған  делінеді.  Тізе  берсек,  Жамбыл 

өңірінің  тарихи  орындары  түгесілмейді.  Бұл 

көрнекті кешендердің ұланғайыр даланың ұлы 

бөлшегі болып табылатын Жамбыл өңірі үшін, 

облыс тұрғындары үшін тəрбиелік мəні жоғары. 

Ұлттың  жазба  тарихының  негізгі  бөлігі  осы 

Əулиеата өңіріне қатысты. Сондықтан, Жамбыл 

жастары  да  бүгінгі  таңда  осы  құндылықтар 

арқылы өздерін тəрбиелеп келеді.

Жамбыл  өңірі  талайға  талбесік  мекен 

болғаны  əмбеге  аян.  Осы  жерде  таланттың 

топырағын 

бұрқыратып 

дүниеге 

келген 


тектілеріміз  де  ұлттық  сананың  жаңаша 

сипат  алып,  рухани  дүниенің  толыса  түсуіне 

атсалысты.  Шығармаларын  халық  іздеп  жүріп 

оқитын  сөз  шеберлері  де  осы  өңірден  шықты. 

Өмір  бойы  Жамбыл  болған,  өлең-жырға 

даңғыл  болған  аруақты  бабаның  талбесігі 

бұл.  Айтыс  өнерінде  ешкімге  дес  бермеген, 

қазақтың құндылығынан басқаны қош көрмеген 

аяулы  Кенен  атаның  мекені  бұл.  Жамбыл 

жайлауында  жатып,  Кененнің  салған  əні  алты 

қырдан ары асып, талайды тамсандырды. Бұл 

күнде  Жамбыл  мен  Кененді  білмейтін  қазақ 

жоқ, домбыра ұстаған барлық қазақ баласының 

рухани  пірлеріне  айналған  қос  абыздың  кіндік 

қаны  тамған  мекеннен  одан  кейін  де  талай 

дүлдүлдер  түлеп  ұшты.  Тастүлек  таланттар 

тұғырына қонды.

«Əулиеатаға  таяқ  ұстап  келген,  тай  мініп 

қайтады» – деген  аталы  сөз  бар.  Осы  күнге 

дейін  халықтың  небір  игі  жақсылары  Жамбыл 

жеріне  табан  тіреп,  қызмет  қылды.  Облысты 

басқарып, игі істерімен ел есінде қалды. Облыс 

құрылған жетпіс бес жылдың ішінде өңірді талай 

азамат  басқарды.  Əрқайсының  қолтаңбасы 

дала  келбетінде  сайрап  тұр.  Барлығы  да 

халықтың ізгі мұраты үшін еңбек етіп, тер төкті. 

Дала  қойнауындағы  тарихты  таныды,  оны 

халыққа  насихаттады.  Жастарды  жетеледі. 

Əлеуметтік-экономикалық  дамуы  жағынан  да 

еліміздегі  алдыңғы  қатарлы  облыстардың  бірі 

болды.  Өңірдің  əр  басшысы  өзіне  жүктелген 

міндеттерді  абыроймен  атқарып,  халықтың 

батасын  алды.  Сол  салмақты  да  салиқалы 

басшылардың  сара  жолын  бүгінде  Кəрім 

Көкірекбаев  жалғап  келеді.  Кəрім  Нəсбекұлы 

облыс басшысы ретінде халықтың əлеуметтік-

экономикалық тұрғыдан дамуына ерекше көңіл 

бөліп  отыр.  Облыс  басшысының  назарынан 

ешқандай  сала  тыс  қалған  емес.  Жастар 

саясатын  жүйелі  жүргізу,  облыстағы  мəдени 

нысандарға  ерекше  көңіл  бөлу,  экономиканы 

дамыту,  жастарды  жұмыспен  қамту  сияқты 

мəселелер күн тəртібінде тұр. 

1-бетте


Жері  жұмақ,  шөбі  шүйгін  Əулиеата  даласының  дидарында  жүздеген  жылдардың,  ондаған 

ғасырлардың  суреті  бар.  Топырағында  жақсының  ойып  қалдырған  ізі  бар.  Ақынның  атына 

облысты  тұтасымен  беру  халық  тарихында  болмаған,  бірақ  бұл  сирек  құбылыс  Жамбыл 

облысының маңдайына бұйырыпты. «Халық менің шын атым» деп өткен жыр алыбының аруағы 

аспандап,  абыройы  артып  тұр.  Жамбыл  жерінде  дүниеге  келген  əрбір  сəбидің  көкірегі  шежіре, 

жаны асыл болуы тиіс. Себебі, топырақтан, киеден аулақтап ешкім ешқайда бармайды. 

іне 

ге 

ып 

п,

в 

н 

рі 

ң 

к 

тегін  білуге  ниеттенген  əрбір ұрпаққа  баға  жетпес

құнды дүние болмақ. 


23 қазан,

№43 (471)

10

БАҒДАРЛАМА

Сенбі, 

Сенбі, 1 қараша

1 қараша

Жексенбі, 2 қараша

Жексенбі, 2 қараша

Жұма, 31 қазан

Жұма, 31 қазан

Сəрсенбі, 29 қазан

Сəрсенбі, 29 қазан

Бейсенбі, 30 қазан

Бейсенбі, 30 қазан

Сейсенбі, 28 қазан

Сейсенбі, 28 қазан

Дүйсенбі, 27 қазан

Дүйсенбі, 27 қазан

Қазақстан

ОРТ-Евразия

Хабар

КТК

Астана

31 канал

06.00 Открытие вещания

06.05 Телехикая  «Никита 2» ( каз.)

06.45 Мультхикая «Ғарыш жауынгерлері» (каз.) 

07.30 «ТАКСИ» (каз.)

08.00 «РЕВЮ» (каз.)

08.15 «Жұлдыздар шеруі»

08.40 «РЕВЮ» (рус.)

09.00 Сериал «УНИВЕР»

09.45 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.20 ПРЕМЬЕРА НОВОГО СЕЗОНА!«РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

10.50 Сериал «ШУРОЧКА» 

11.30 Мультсериал «СКУБИ ДУ: КОРПОРАЦИЯ ЗАГАДКА» 

12.15 Мультсериал «ТУРБОАГЕНТ ДАДЛИ» 

13.00 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

13.25 Мультсериал «КЛУБ ВИНКС- ШКОЛА ВОЛШЕБНИЦ»

14.15 Мультсериал «АВАТАР: ЛЕГЕНДА ОБ ААНГЕ»

14.45 Сериал «ВТОРАЯ СВАДЬБА» (Индия)

15.50 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.25 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

17.30 Сериал «ШУРОЧКА»

18.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ» 

18.35 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 ПРЕМЬЕРА! Сериал «НАСЛЕДНИКИ»

20.15 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

20.50 Сериал «УНИВЕР» 

21.35 Сериал «ИНТЕРНЫ»

22.15 ПРЕМЬЕРА НОВОГО СЕЗОНА!«РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22.55 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)(Индия)

00.00 Джеки Чан в приключенческом боевике «МИСТЕР 

ГОНКОНГ»


02.20 «ДОМ 2»

02.50 Сериал «ТАКСИ»

03.10 «РЕВЮ» (каз.)

03.25 «ТАКСИ» (каз.)

03.45 – 04.00  «Жасырын камера» (каз.)

06.00 Открытие вещания

06.05 Телехикая  «Никита 2» ( каз.)(заключительная серия)

06.45 Мультхикая «Ғарыш жауынгерлері» (каз.) 

07.30 «ТАКСИ» (каз.)

08.00 «РЕВЮ» (каз.)

08.15 «Жұлдыздар шеруі»

08.40 «РЕВЮ» (рус.)

09.00 Сериал «УНИВЕР»

09.45 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.20 ПРЕМЬЕРА НОВОГО СЕЗОНА!«РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

10.50 Сериал «ШУРОЧКА»

11.30 Мультсериал «СКУБИ ДУ: КОРПОРАЦИЯ ЗАГАДКА» 

12.15 Мультсериал «ТУРБОАГЕНТ ДАДЛИ» 

13.00 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

13.25 Мультсериал «КЛУБ ВИНКС- ШКОЛА ВОЛШЕБНИЦ»

14.15 Мультсериал «АВАТАР: ЛЕГЕНДА ОБ ААНГЕ»

14.45 Сериал «ВТОРАЯ СВАДЬБА» (Индия)

15.50 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.25 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

17.30 Сериал «ШУРОЧКА»

18.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ» 

18.35 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 ПРЕМЬЕРА! Сериал «НАСЛЕДНИКИ»

20.15 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

20.50 Сериал «УНИВЕР» 

21.35 Сериал «ИНТЕРНЫ»

22.15 ПРЕМЬЕРА НОВОГО СЕЗОНА!«РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22.55 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)(Индия)

00.00 Фильм ужасов « У ХОЛМОВ ЕСТЬ ГЛАЗА»

02.00 «ДОМ 2»

02.30 Сериал «ТАКСИ»

02.50 «РЕВЮ» (каз.)

03.05 «ТАКСИ» (каз.)

03.30 - 04.00 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)

06.00 Открытие вещания

06.05 Телехикая  «Никита 2» ( каз.)

06.45 Мультхикая «Ғарыш жауынгерлері» (каз.) 

07.30 «ТАКСИ» (каз.)

08.00 «РЕВЮ» (каз.)

08.15 «Жұлдыздар шеруі»

08.40 «РЕВЮ» (рус.)

09.00 Сериал «УНИВЕР»

09.45 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.20 ПРЕМЬЕРА НОВОГО СЕЗОНА!«РЕАЛЬНЫЕ 

ПАЦАНЫ»

10.50 Сериал «ШУРОЧКА»



11.30 Мультсериал «СКУБИ ДУ: КОРПОРАЦИЯ ЗАГАДКА» 

12.15 Мультсериал «ТУРБОАГЕНТ ДАДЛИ» 

13.00 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

13.25 Мультсериал «КЛУБ ВИНКС- ШКОЛА ВОЛШЕБНИЦ»

14.15 Мультсериал «АВАТАР: ЛЕГЕНДА ОБ ААНГЕ»

14.45 Сериал «ВТОРАЯ СВАДЬБА» (Индия)

15.50 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.25 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

17.30 Сериал «ШУРОЧКА»

18.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ» 

18.35 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 ПРЕМЬЕРА! Сериал «НАСЛЕДНИКИ»

20.15 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

20.50 Сериал «УНИВЕР» 

21.35 Сериал «ИНТЕРНЫ»

22.15 ПРЕМЬЕРА НОВОГО СЕЗОНА!«РЕАЛЬНЫЕ 

ПАЦАНЫ»


22.55 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)

(Индия)


00.00 «ХОЧУ В ВИА-ГРУ» (повтор)

02.10 «ДОМ 2»

02.40 Сериал «ТАКСИ»

03.05 «РЕВЮ» (каз.)

03.20  - 04.00 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)

06.00 Открытие вещания

06.05 Телехикая  «Никита 2» ( каз.)

06.45 Мультхикая «Ғарыш жауынгерлері» (каз.) 

07.30 «ТАКСИ» (каз.)

08.00 «РЕВЮ» (каз.)

08.15 «Жұлдыздар шеруі»

08.40 «РЕВЮ» (рус.)

09.00 Сериал «УНИВЕР»

09.45 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.20 ПРЕМЬЕРА НОВОГО СЕЗОНА!«РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

10.50 Сериал «ШУРОЧКА»

11.30 Мультсериал «СКУБИ ДУ: КОРПОРАЦИЯ ЗАГАДКА» 

12.15 Мультсериал «ТУРБОАГЕНТ ДАДЛИ» 

13.00 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

13.25 Мультсериал «КЛУБ ВИНКС- ШКОЛА ВОЛШЕБНИЦ»

14.15 Мультсериал «АВАТАР: ЛЕГЕНДА ОБ ААНГЕ»

14.45 Сериал «ВТОРАЯ СВАДЬБА» (Индия)

15.50 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.25 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

17.30 Сериал «ШУРОЧКА»

18.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ» 

18.35 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 ПРЕМЬЕРА! Сериал «НАСЛЕДНИКИ»

20.15 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

20.50 Сериал «УНИВЕР» 

21.35 Сериал «ИНТЕРНЫ»

22.15 ПРЕМЬЕРА НОВОГО СЕЗОНА!«РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22.55 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)(Индия)

00.00 Энди Лау в боевике «ВОСТОЧНЫЙ РАСКЛАД»

02.10 «ДОМ 2»

02.40 Сериал «ТАКСИ»

03.00 «РЕВЮ» (каз.)

03.15 «ТАКСИ» (каз.)

03.45 - 04.00  «Жасырын камера» (каз.)

06.00 Открытие вещания

06.05 «Экстрасенстер қақтығысы» (каз. 9 сезон.Украина)

07.00 Мультхикая «Ғарыш жауынгерлері» (каз.) 

07.30 «ТАКСИ» (каз.)

08.00 «РЕВЮ» (каз.)

08.15 «Жұлдыздар шеруі»

08.40 «РЕВЮ» (рус.)

09.00 Сериал «УНИВЕР»

09.45 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.20 ПРЕМЬЕРА НОВОГО СЕЗОНА!«РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

10.50 Сериал «ШУРОЧКА»

11.30 Мультсериал «СКУБИ ДУ: КОРПОРАЦИЯ ЗАГАДКА» 

12.15 Мультсериал «ТУРБОАГЕНТ ДАДЛИ» 

13.00 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

13.25 Мультсериал «КЛУБ ВИНКС- ШКОЛА ВОЛШЕБНИЦ»

14.15 Мультсериал «АВАТАР: ЛЕГЕНДА ОБ ААНГЕ»

14.45 Сериал «ВТОРАЯ СВАДЬБА» (Индия)

15.50 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.25 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

17.30 Сериал «ШУРОЧКА»

18.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ» 

18.35 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 ПРЕМЬЕРА! РЕАЛИТИ – ШОУ «ТАНЦЫ» (повтор 6 

выпуска)

22.10 «КАРАОКЕ- КИЛЛЕР» (каз.)

23.10 «Эксклюзив» (каз.)

23.40 «Жасырын камера» (каз.)

00.00 Фильм ужасов « У ХОЛМОВ ЕСТЬ ГЛАЗА 2»

01.45 «COMEDY CLUB»

02.30 «РЕВЮ» (каз.)

02.45 «ШУЛАМА (каз.) 

03.30 - 04.00 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)

07.00 Открытие вещания

07.05 Көркем - фильм «Менен артық» (каз.) 

09.00 Айс Кьюб в семейной комедии «НУ ЧТО, ПРИЕХАЛИ: 

РЕМОНТ»

10.55 Анимационный фильм «СКУБИ ДУ И ПРИЗРАК  



КОЛДУНЬИ»

12.20 «ЭКСКЛЮЗИВ» 

12.50 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)(Индия)

14.30 «ТАКСИ» (каз.)

15.00 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

15.25 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

15.50 Мультсериал «КУНГ- ФУ ПАНДА»

16.15 Адам Сэндлер, Дрю Бэрримор, Роб Шнайдер в комедии 

«50 ПЕРВЫХ ПОЦЕЛУЕВ»

18.30 Шон Бин, Пирс Броснан в семейном фэнтэзи 

 «ПЕРСИ ДЖЕКСОН И ПОХИТИТЕЛЬ МОЛНИЙ»

21.00 ПРЕМЬЕРА! «КАРАОКЕ КИЛЛЕР»(каз.) (Новый сезон)

22.00 ПРЕМЬЕРА! РЕАЛИТИ – ШОУ «ТАНЦЫ»( 7 выпуск)

00.10 Айс Кьюб в боевике «ТРИ ИКСА 2: НОВЫЙ УРОВЕНЬ»

01.50 «ДОМ 2»

02.20 «ХБ ШОУ»

02.45 «ТАКСИ» (каз.)

03.15 – 05.00 Көркем - фильм  «Конфетти » (каз.)

07.00 Открытие вещания

07.05 Көркем - фильм  «Алыпұшқандар» (каз.) 

08.50 Мультхикая «Том  мен  Джерри» (каз.)

09.10 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

09.35 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

10.00 Мультсериал «КУНГ- ФУ ПАНДА»

10.25 Анимационный фильм «СТЮАРТ ЛИТТЛ 3: ЗОВ 

ПРИРОДЫ»


12.00 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)

(Индия)


13.20 «Сүйікті жануарлар» (каз.)

13.50 Анимационный фильм «БАРБИ: ТАЙНА ФЕИ»

15.15 Адам Сэндлер, Дрю Бэрримор, Роб Шнайдер в 

комедии «50 ПЕРВЫХ ПОЦЕЛУЕВ»

17.30 Шон Бин, Пирс Броснан в семейном фэнтэзи 

          «ПЕРСИ ДЖЕКСОН И ПОХИТИТЕЛЬ МОЛНИЙ»

20.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (14 сезон) 

21.20 «БОЛЬШАЯ РАЗНИЦА»

22.00 Шон Уайнс, Марлон Уайнс в криминальной комедии 

«БЕЛЫЕ ЦЫПОЧКИ»

00.00 Анна Фэрис, Эмма Стоун в молодежной комедии 

«МАЛЬЧИКАМ ЭТО НРАВИТСЯ»

01.50 «ДОМ 2»

02.20 «ТАКСИ» (каз.)

02.50  – 05.00 Көркем – фильм  «Сенен шалғайда» (каз.)

Рождество Рождество Рождество Рождество

06.00 Открытие вещания. 

06.05 Түрiк телехикаясы “АЛАҢ БОЛМА, ЖАНЫМ!”  (повтор) 

07.00 Таңғы ойын-сауық бағдарлама “ЯПЫР-АЙ”

08.00 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

08.30 Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (повтор) 

09.00 Документальное реалити “ВЕРНОЕ СРЕДСТВО”

10.00 Николай Козак, Ольга Хохлова, Пётр Кислов в остросюжетной 

драме “ЧРЕЗВЫЧАЙНАЯ СИТУАЦИЯ” (15, 16 серии)

12.00 НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.40 Программа “ДИАГНОЗ” (повтор)

13.10 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (потвор)

13.20 Документальное реалити “СЕМЕЙНЫЕ ДРАМЫ” 

14.30 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (343 серия, 

субт.на рус.яз.) 

15.00 ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы “АЛАҢ БОЛМА, 

ЖАНЫМ!” (с рус.субтитрами)

16.35 Сергей Мухин, Мария Мина, Алена Яковлева в мелодраме 

“ОТКРИЧАТ ЖУРАВЛИ” (3 серия)

18.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН 

ЫСТЫҚ” (147,148 с., субт.на рус.яз.)

19.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

19.35 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.45 Док. цикл “ОЧНАЯ СТАВКА” – “Любовь за деньги”

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.30 Программа “ЧЕРНЫЙ КВАДРАТ”

22.10 ПРЕМЬЕРА. Анатолий Журавлев, Анастасия Панина, Александр 

Носик в приключенческом детективе “ПАСЕЧНИК” (25 и 26 серии) 

00.00 Михаил Мамаев, Михаил Хмуров, Илья Оболонков, Лилия Мэй в 

приключенческой драме “ЗОЛОТОЙ ЗАПАС” (13, 14-я серии)

02.00 Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН ЫСТЫҚ” (повтор)

02.50 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

03.20-04.10 “Япыр-ай” (повтор)

06.00 Открытие вещания. 

06.05 Түрiк телехикаясы “АЛАҢ БОЛМА, ЖАНЫМ!”  (повтор) 

07.00 Таңғы ойын-сауық бағдарлама “ЯПЫР-АЙ”

08.00 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

08.30 Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (повтор) 

09.00 Документальное реалити “ВЕРНОЕ СРЕДСТВО”

10.00 Николай Козак, Ольга Хохлова, Пётр Кислов в остросюжетной 

драме “ЧРЕЗВЫЧАЙНАЯ СИТУАЦИЯ” (17, 18 серии)

12.00 НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.40 Программа “ЧЕРНЫЙ КВАДРАТ” (повтор)

13.20 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

13.30 Документальное реалити “СЕМЕЙНЫЕ ДРАМЫ” 

14.30 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (344 серия, 

субт.на рус.яз.) 

15.00 ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы “АЛАҢ БОЛМА, ЖАНЫМ!” 

(с рус.субтитрами)

16.35 Сергей Мухин, Мария Мина, Алена Яковлева в мелодраме 

“ОТКРИЧАТ ЖУРАВЛИ” (4 серия)

18.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН 

ЫСТЫҚ” (149, 150 с., субт.на рус.яз.)

19.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

19.35 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.45 Док. цикл “ОЧНАЯ СТАВКА” – “Чудес не бывает”

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.30 Программа “НАША ПРАВДА”

22.35 ПРЕМЬЕРА. Анатолий Журавлев, Анастасия Панина, Александр 

Носик в приключенческом детективе “ПАСЕЧНИК” (27 и 28 серии) 

00.30 Михаил Мамаев, Михаил Хмуров, Илья Оболонков, Лилия Мэй в 

приключенческой драме “ЗОЛОТОЙ ЗАПАС” (15, 16 серии)

02.25 Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН ЫСТЫҚ” (повтор)

03.15 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

03.45 “Япыр-ай” (повтор)

04.30-04.55 Деректi хикая “ЭКСТРЕМАЛЬНЫЕ КАНИКУЛЫ”

06.00 Открытие вещания. 

06.05 Деректi хикая “НА ГРАНИ ВОЗМОЖНОГО” (повтор)

07.00 Түрiк телехикаясы “АЛАҢ БОЛМА, ЖАНЫМ!” (повтор)

08.00 Таңғы ойын-сауық бағдарлама “Япыр-ай” 

09.00 “ДОРОГА ДОМОЙ” (повтор)

09.10 Анна Арланова, Станислав Бондаренко, Ирина Розанова, 

Григорий Антипенко в мелодраме “ПРОВИНЦИАЛКА” (6-8 серии)

12.10 “ДРУГАЯ ПРАВДА” (повтор)

13.00 “ПОРТРЕТ НЕДЕЛИ” (повтор)

14.15 “СЛУГИ НАРОДА” (повтор)

15.00 ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы “АЛАҢ БОЛМА, 

ЖАНЫМ!” (с рус.субтитрами)

16.35 Сергей Мухин, Мария Мина, Алена Яковлева в мелодраме 

“ОТКРИЧАТ ЖУРАВЛИ” (1 серия)

18.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН 

ЫСТЫҚ” (143,144 с., субт.на рус.яз.)

19.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

19.35 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

19.45 Док. цикл “ОЧНАЯ СТАВКА” – “Камень с плеч”

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.30 Программа “ГЛАВНАЯ РЕДАКЦИЯ” – “Страсти по короне”

22.10 ПРЕМЬЕРА. Анатолий Журавлев, Анастасия Панина, 

Александр Носик в приключенческом детективе “ПАСЕЧНИК” (21 

и 22 серии) 

00.05 Михаил Мамаев, Михаил Хмуров, Илья Оболонков, Лилия Мэй 

в приключенческой драме “ЗОЛОТОЙ ЗАПАС” (9, 10-я серии)

02.00 “жанАЙҚАЙ” (повтор)

02.30 Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН ЫСТЫҚ” (повтор)

03.15 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

03.45-04.30 “Япыр-ай” (повтор)

06.00 Открытие вещания. 

06.05 Түрiк телехикаясы “АЛАҢ БОЛМА, ЖАНЫМ!”  (повтор) 

07.00 Таңғы ойын-сауық бағдарлама “ЯПЫР-АЙ”

08.00 “АСТАРЛЫ АҚИҚАТ” (повтор)

08.30 Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (повтор)

09.00 Документальное реалити “ВЕРНОЕ СРЕДСТВО”

10.00 Николай Козак, Ольга Хохлова, Пётр Кислов в остросюжетной 

драме “ЧРЕЗВЫЧАЙНАЯ СИТУАЦИЯ” (13, 14 серии)

12.00 НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.40 Программа “ГЛАВНАЯ РЕДАКЦИЯ” (повтор)

13.10 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (потвор)

13.20 Документальное реалити “СЕМЕЙНЫЕ ДРАМЫ” 

14.30 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (342 

серия, субт.на рус.яз.) 

15.00 ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы “АЛАҢ БОЛМА, 

ЖАНЫМ!” (с рус.субтитрами)

16.35 Сергей Мухин, Мария Мина, Алена Яковлева в мелодраме 

“ОТКРИЧАТ ЖУРАВЛИ” (2 серия)

18.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН 

ЫСТЫҚ” (145,146 с., субт.на рус.яз.)

19.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

19.35 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.45 Док. цикл “ОЧНАЯ СТАВКА” – “Больше нетƏ”

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.30 Программа “ДИАГНОЗ”

22.10 ПРЕМЬЕРА. Анатолий Журавлев, Анастасия Панина, 

Александр Носик в приключенческом детективе “ПАСЕЧНИК” (23 

и 24 серии) 

00.00 Михаил Мамаев, Михаил Хмуров, Илья Оболонков, Лилия 

Мэй в приключенческой драме “ЗОЛОТОЙ ЗАПАС” (11, 12-я серии)

02.00 Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН ЫСТЫҚ” (повтор)

02.50 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

03.20-04.10 “Япыр-ай” (повтор)

06.00 Открытие вещания. 

06.05 Түрiк телехикаясы “АЛАҢ БОЛМА, ЖАНЫМ!”  (повтор) 

07.00 Таңғы ойын-сауық бағдарлама “ЯПЫР-АЙ”

08.00 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

08.30 Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (повтор) 

09.00 Документальное реалити “ВЕРНОЕ СРЕДСТВО”

10.00 Николай Козак, Ольга Хохлова, Пётр Кислов в остросюжетной 

драме “ЧРЕЗВЫЧАЙНАЯ СИТУАЦИЯ” (19, 20 серии)

12.00 НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.40 Программа “НАША ПРАВДА” (повтор)

13.45 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

13.55 Документальное реалити “СЕМЕЙНЫЕ ДРАМЫ” 

15.00 ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы “АЛАҢ БОЛМА, 

ЖАНЫМ!” (с рус.субтитрами)

16.35 Сергей Мухин, Мария Мина, Алена Яковлева в мелодраме 

“ОТКРИЧАТ ЖУРАВЛИ” (5 серия)

18.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН 

ЫСТЫҚ” (151, 152 с., субт.на рус.яз.)

19.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

19.35 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.45 Док. цикл “ОЧНАЯ СТАВКА” – “Убить любовь”

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40 Ток-шоу “НАША ПРАВДА”

22.45 Карина Андоленко, Андрей Кузичев в мелодраме 

“МИЛЛИОНЕР”

01.00 Экстремальное шоу “СМОТРЕТЬ ВСЕМ!”

02.00 Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН ЫСТЫҚ” (повтор)

02.45 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

03.15 “Япыр-ай” (повтор)

04.00-04.25 Деректi хикая “ЭКСТРЕМАЛЬНЫЕ КАНИКУЛЫ”

07.00  Открытие вещания. 

07.05 Мультфильмдер

07.25 Көркем фильм “ИСТОЧНИК”

08.40 “ЖҮРЕКЖАРДЫ”

09.30 ТҰСАУКЕСЕР! “жанАЙҚАЙ”

10.00 “КРИВОЕ ЗЕРКАЛО” 

12.00 НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.40 Ток-шоу “НАША ПРАВДА” (повтор)

13.45 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

13.55 Программа Оксаны Василенко “ВЫХОДНОЙ СО ЗВЕЗДОЙ” 

– “Группа “Ал Давай”

14.35 Сазды-ойын-сауықты бағдарлама “КТК-да ҚАБАТОВ!”- 2 

(повтор) 

16.05 ТҰСАУКЕСЕР! “HELLO ҚАЗАҚСТАН!” 

16.35 “МƏССАҒАН.kz” 

17.00 Юрий Кормушин, Владимир Стеклов в криминальном боевике 

“СИНДРОМ ШАХМАТИСТА” (4 серии)

21.00 “ДРУГАЯ ПРАВДА” с Алексеем Шахматовым

22.00 Ольга Ломоносова, Григорий Антипенко в мелодраме “45 

СЕКУНД” 


00.15 ЖАҢА МАУСЫМ! Сазды-ойын-сауықты бағдарлама “Той 

BestStar” 

01.45 Док.цикл “ТАЙНЫЙ ШОУ БИЗНЕС” – “Счастливое число 

Примадонны”

02.45 “ЖҮРЕКЖАРДЫ” (повтор)

03.20 Көркем фильм “НЕБО РЯДОМ” 

04.50-05.15  Деректi хикая “ЭКСТРЕМАЛЬНЫЕ КАНИКУЛЫ”

07.00  Открытие вещания. 

07.05 Деректi хикая “ЭКСТРЕМАЛЬНЫЕ КАНИКУЛЫ” (повтор)

07.45 Мультсериал “АСТРОБОЙ” (каз.)

08.10 CARTOON NETWORK представляет: “БЕН 10. ОМНИВЕРС” 

(2 серии)

09.10 “HELLO ҚАЗАҚСТАН!” (повтор)

09.40 “Золотая коллекция “Мосфильма”. Надежда Румянцева, 

Николай Рыбников в лирической мелодраме  “ДЕВЧАТА”

11.45 Михаил Мамаев, Анна Пескова в мелодраме “ВЫСОКАЯ 

КУХНЯ” (2 серии)

15.55 Истории усыновлений в программе “ДОРОГА ДОМОЙ” 

16.05 Сазды-ойын-сауықты бағдарлама “Той BestStar”-2 (повтор)

17.30 “АСТАРЛЫ АҚИҚАТ” Дина Төлепбергеновамен

18.10 Док. цикл “ЗВЕЗДНАЯ ЖИЗНЬ” – “Ушедшие в 2012” 

19.25 ЖАҢА МАУСЫМ! Сазды-ойын-сауықты бағдарлама “КТК-да 

ҚАБАТОВ!”-2

21.00 “ПОРТРЕТ НЕДЕЛИ”

22.00 “СЛУГИ НАРОДА” с Артуром Платоновым

22.45 Остросюжетная драма “ДЕНЬ ОТЧАЯНИЯ”

01.00 “ХРОНИКИ НЕДЕЛИ”

01.30 Дневник Лиги Чемпионов УЕФА

02.00 Көркем фильм “В ПОГОНЕ ЗА ПАПИ”

03.20-04.15  Деректi хикая “НА ГРАНИ ВОЗМОЖНОГО”

7:00 Əн шашу

7:35 Новости «20:30»

8:05 Жаңалықтар

8:35 Обзор интернета «Kaznet» 

9:00 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

10:30 Турецкий сериал «История одной любви»

11:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 «Сырласу» ток-шоу

14:00 Новости

14:10 Сериал «Меч», 4 серия

15:05 Комедийный сериал «Кто в доме хозяин?» 

15:30 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

16:40 «Сезім шарабы» телехикаясы

17:30 «Махаббат хикаясы» түрік телехикаясы

18:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Меч», 5 серия

22:00 «Сезім шарабы» телехикаясы

22:50 «Махаббат хикаясы» түрік телехикаясы

23:50 Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50 «Ана көңілі» телехикаясы

7:00 Əн шашу

7:40 Новости «20:30»

8:10 Жаңалықтар

8:40 Юмористическая программа «Лица столицы»

9:00 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясының жалғасы

10:30 Турецкий сериал «История одной любви»

11:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 Программа «Мы вместе»

13:35 Арнайы жоба. Той жыры

14:00 Новости

14:10 Сериал «Меч», 5 серия

15:05 Комедийный сериал «Кто в доме хозяин?» 

15:30 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

16:40 «Сезім шарабы» телехикаясы

17:30 «Махаббат хикаясы» түрік телехикаясы

18:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Меч», 6 серия

22:00 «Сезім шарабы» телехикаясы

22:50 «Махаббат хикаясы» түрік телехикаясы

23:50 Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50 «Ана көңілі» телехикаясы

7:00 Əн шашу

8:00 Юмористическая программа «Лица столицы»

8:20 «Əзілстан» жасырын түсірілім

8:35 «Kaznet» ғаламторға шолу

9:00 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясының жалғасы

10:30 Турецкий сериал «История одной любви»

11:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 Информационно-аналитическая программа «20:30»: 

Избранное за неделю

14:00 Новости

14:10 Сериал «Меч», 2 серия

15:10 Программа «Громкое дело»

15:30 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

16:40 «20:30. Біздің уақыт» ақпараттық-сараптамалық 

бағдарламасы

17:30 «Махаббат хикаясы» түрік телехикаясы

18:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Меч», 3 серия

22:00 Ток-шоу «Открытая студия» 

22:50 «Махаббат хикаясы» түрік телехикаясы

23:50 Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50 «Ана көңілі» телехикаясы

7:00 Əн шашу

7:30 Новости «20:30»

8:00 Жаңалықтар

8:30 «Kaznet» ғаламторға шолу

8:50 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясының 

жалғасы

10:20 Специальный проект «Рационализатор.kz»



10:30 Турецкий сериал «История одной любви»

11:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 Ток-шоу «Открытая студия» 

14:00 Новости

14:10 Сериал «Меч», 3 серия

15:05 Комедийный сериал «Кто в доме хозяин?» 

15:30 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

16:40 «Сезім шарабы» телехикаясы

17:30 «Махаббат хикаясы» түрік телехикаясы

18:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Меч», 4 серия

22:00 «Сезім шарабы» телехикаясы

22:50 «Махаббат хикаясы» түрік телехикаясы

23:50 «Сырласу» ток-шоу

0:40 Жаңалықтар

1:10 Новости «20:30»

1:40 «Ана көңілі» телехикаясы

7:00 Əн шашу

7:40 Новости «20:30»

8:10 Жаңалықтар

8:40 Юмористическая программа «Лица столицы»

9:00 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясының жалғасы

10:30 Турецкий сериал «История одной любви»

11:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 «Бірегей». Роза Рымбаева

13:35 Специальный проект «Территория бизнеса»

14:00 Новости

14:10 Сериал «Меч», 6 серия

15:05 Комедийный сериал «Кто в доме хозяин?» 

15:30 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

16:40 «Сезім шарабы» телехикаясы

17:30 «Махаббат хикаясы» түрік телехикаясы

18:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Меч», 7 серия

22:00 «Сезім шарабы» телехикаясы

22:50 «Махаббат хикаясы» түрік телехикаясы

23:50 Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50 «Ана көңілі» телехикаясы

8:00 Новости «20:30»

8:30 Жаңалықтар

9:00 Программа «Суперпапа»

9:40 «Тұтынушы мектебі» арнайы жоба

10:00 Союзмультфильм «По следам бременских 

музыкантов»

10:20 Комедийный сериал «Кто в доме хозяин?» 

11:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:15 Российский сериал «Когда ее совсем не ждешь» 

5, 6 серии

15:15 Второй полуфинал Национальной лиги КВН

17:50 «Əзілстан» жасырын түсірілім

18:05 Арнайы жоба. Той жыры

18:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:05 «Ел аузында» бағдарламасы

20:30 «20:30. Біздің уақыт» ақпараттық-сараптамалық 

бағдарламасы

21:20 Художественный фильм «Тарас Бульба»

0:30 «Жүрек жарған» түрік телехикаясы

8:00 Əн шашу

9:00 Союзмультфильм «Винни-Пух»

9:10 Союзмультфильм «Винни-Пух идет в гости»

9:20 Специальный проект «Школа потребления»

9:40 Программа «Суперпапа»

10:20 Комедийный сериал «Кто в доме хозяин?» 

11:30 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:10 Российский сериал «Когда ее совсем не ждешь» 

7, 8 серии

15:00 Художественный фильм «Тарас Бульба»

18:10 Шоу-лотерея «Бай бол»

18:30 «Қыз ғұмыры» телехикаясы

20:05 Арнайы жоба. Той жыры

20:30 Информационно-аналитическая программа 

«20:30»: Избранное за неделю

21:20 Программа «Громкое дело»

21:40 «Əзілстан» жасырын түсірілім

22:00 Художественный фильм «Все путем»

23:50 «Жүрек жарған» түрік телехикаясы

1:30 Əн шашу

06.00 «ƏЗІЛ СТУДИО»

07.00  Кулинарная программа «Вкусные секреты»

07:30  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами), повтор

10:00 Ток-шоу «Айтылмаган əңгіме»

12.00  Мультсериалы

13:00  Познавательная программа «ГАЛИЛЕО»

14:00  Комедийный сериал «ВОРОНИНЫ» 

18:00 Комедийный сериал «КУХНЯ»

20.00  «ИНФОРМБЮРО» 

21.00  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами)

23:30  Алдараспан, Шаншар, Нысана  күнделігі (каз)

01:00  Сериал «Базарбаевы»

02:00  «ƏЗІЛ СТУДИО»

03:00  Қазақша концерт

06.00 «ƏЗІЛ СТУДИО»

07.00  Кулинарная программа «Вкусные секреты»

07:30  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами), повтор

10:00 Ток-шоу «Айтылмаган əңгіме»

12.00  Мультсериалы

13:00  Познавательная программа «ГАЛИЛЕО»

14:00  Комедийный сериал «ВОРОНИНЫ» 

18:00 Комедийный сериал «КУХНЯ»

20.00  «ИНФОРМБЮРО» 

21.00  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами)

23:30  Алдараспан, Шаншар, Нысана  күнделігі 

(каз)


01:00  Сериал «Базарбаевы»

02:00  «ƏЗІЛ СТУДИО»

03:00  Қазақша концерт

06.00  «ƏЗІЛ СТУДИО»

07.00  Кулинарная программа «Вкусные секреты»

07:30  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами), повтор

10:00 Ток-шоу «Айтылмаган əңгіме»

12.00  Мультсериалы

13:30 КИНО Джеймс Белуши в комедии 

«КУДРЯШКА СЬЮ» (повтор)

15:45 КИНО Эдди Мёрфи в комедии «УЛОВКИ 

НОРБИТА»  (повтор)

18:00 Комедийный сериал «КУХНЯ»

20.00  «ИНФОРМБЮРО» 

21.00  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами)

23:30  Алдараспан, Шаншар, Нысана  күнделігі 

(каз)

01:00  Сериал «Базарбаевы»



02:00  «ƏЗІЛ СТУДИО»

03:00  Қазақша концерт

06.00  «ƏЗІЛ СТУДИО»

07.00  Кулинарная программа «Вкусные секреты»

07:30  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами), повтор

10:00 Ток-шоу «Айтылмаган əңгіме»

12.00  Мультсериалы

13:00  Познавательная программа «ГАЛИЛЕО»

14:00  Комедийный сериал «ВОРОНИНЫ» 

18:00 Комедийный сериал «КУХНЯ»

20.00  «ИНФОРМБЮРО» 

21.00  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами)

23:30  Алдараспан, Шаншар, Нысана  күнделігі (каз)

01:00  Сериал «Базарбаевы»

02:00  «ƏЗІЛ СТУДИО»

03:00  Қазақша концерт

06.00 «ƏЗІЛ СТУДИО»

07.00  Кулинарная программа «Вкусные секреты»

07:30  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами), повтор

10:00 Ток-шоу «Айтылмаган əңгіме»

12.00  Мультсериалы

13:00  Познавательная программа «ГАЛИЛЕО»

14:00  Комедийный сериал «ВОРОНИНЫ» 

18:00 Комедийный сериал «КУХНЯ»

20.00  «ИНФОРМБЮРО» 

21.00  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами)

23:30  Алдараспан, Шаншар, Нысана  күнделігі (каз)

00:30 КИНО  Джим Керри в фантастическом комедии 

«ШОУ ТРУМАНА» 

02:30  КИНО Крис Рок в комедии «ОБРАТНО НА 

ЗЕМЛЮ»  (каз)

04:30  Қазақша концерт

06.00  Мультфильмы (на казахском языке) 

09:00  Кулинарная программа «Вкусные секреты»

09:30  КИНО  Джим Керри в фантастическом 

комедии «ШОУ ТРУМАНА» (повтор) 

11:30  КИНО Крис Рок в комедии «ОБРАТНО НА 

ЗЕМЛЮ»  (рус, повтор)

13:30  НОВЫЕ ВЫПУСКИ! Алдараспан, Шаншар, 

Нысана  күнделігі (каз)

14:00  Анимационный фильм «УНЕСЕННЫЕ 

ПРИЗРАКАМИ» 

16:30  КИНО Жерар Депардье в комедии 

«АСТЕРИКС И ОБЕЛИКС В БРИТАНИИ»

19:00  КИНО Михаил Галустян в комедии «НАША 

RISSIA : ЯЙЦА СУДЬБЫ»

21:00  КИНО Брэд Питт  в фантастическом триллере  

«ВОЙНА МИРОВ Z» 

00:00 КИНО  Жизель Итье в триллере «КАЛЕУЧЧЕ: 

ЗОВ МОРЯ» (каз)

3:00  Қазақша концерт

06.00 «ЖАЖДА ЭКСТРИМА» (на казахском языке)

07.00 Мультфильмы (на казахском языке)

08:00 Анимационный фильм «УНЕСЕННЫЕ 

ПРИЗРАКАМИ» (повтор)

10:30 КИНО Жерар Депардье в комедии «АСТЕРИКС 

И ОБЕЛИКС В БРИТАНИИ» (повтор)

13:00 КИНО Михаил Галустян в комедии «НАША 

RISSIA: ЯЙЦА СУДЬБЫ» (повтор)

15:00 КИНО Брэд Питт  в фантастическом триллере  

«ВОЙНА МИРОВ Z»  (повтор)

18:00 Комедийный сериал «КУХНЯ» 

22:00 КИНО Арнольд Шварценеггер в триллере 

«ВОЗВРАЩЕНИЕ ГЕРОЯ»

00:00 КИНО «НЕСНОСНЫЕ БОССЫ» (каз)

02:00 Қазақша концерт




1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал