Жазылу «Қазпошта», «Эврика Пресс», «Сенім» баспаханасы



жүктеу 1.24 Mb.

бет9/12
Дата22.04.2017
өлшемі1.24 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12

Қайырбек АСАНОВ, 

ақын.

Келбет


Қазақ  ғылымында  ғылымның  дамуына  ерекше  үлес 

қосқан  дүбірлі  дарын  иелері  баршылық.  Солардың  бірі 

Құралбек Сəдібайұлы Құлажанов. Ол 1944 жылы 1 маусым 

күні  Жамбыл  облысы,  Талас  ауданы,  Үшарал  ауылында 

жұмысшы  отбасында  дүниеге  келген.  Орта  мектепті 

аяқтағаннан  кейін  ол 1962 жылы  сол  кездегі  С.М.Киров 

атындағы  Қазақ  мемлекеттік  университетінің  химия 

факультетіне  келіп түседі. Ол жылдары химия факультетінің 

деканы қазақ еліне танымал үлкен ғалым, жоғары оқу ісінің 

білікті  ұйымдастырушысы,  көрнекті  тəрбиеші-педагог, 

көптеген ғалым-химиктердің ұстазы Батырбек Бірімжанов 

болатын.  Ғылымнан  өз  жолын  іздеген  талантты  жастарға 

ол көмегін аямайтын. Сол жастардың алдыңғы қатарында 

ғылымда  өз  пікірі  бар,  сезімтал,  талантты  жас  Құралбек 

Құлажанов та бар болатын.

Біздің кітапхана

БАТЫР ШЫҒАРМАЛАРЫ ӨМІРЛІК РУХАНИ АЗЫҚ

  ХХІ  ғасырда  əр  жас  ұрпақтың  бойына  ұлттық  рух  пен 

патриоттық жалынның ұшқынын дарыту үшін халқымыздың 

Бауыржандай  перзентінің  мірдің  оғындай  қанатты  сөздері 

ауадай  қажет.  Ол,  əсіресе,  ұлттық  тəрбиеге  ерекше  көңіл 

бөлген жан. «Өзінің ұлтын сыйламаған – ұлтын мақтаныш тұта 

да алмайды, ол – сөз жоқ, арамза, тексіз əрі қаңғыбас» деуі 

жайдан-жай айтылған сөз емес. Бүгінде қарабасының қамы 

үшін өзгенің сойылын соғып, халық мүддесін ұмытқандардың 

бар  екендігі  өтірік  емес.  Баукеңнің  адами  қасиеттер 

қатарына  жатқызатын – ақыл,  ар,  ерік-жігер,  намыс,  сезім, 

парыз, ұлттық рух, ұлттық мінез-құлық, ұлттық патриотизм, 

ұлттық  мақтаныш  туралы  ойлары  арнайы  зерттеуді  қажет 

етеді.  Баукең: «Барлық  өткен  заманның,  халық  тəжірибе-

қасиеттерін,  ғылыми-мəдениетін,  өнеркəсібін  бойымызға 

тарата  сіңіріп,  жағдайды  толық  түсіндіріп,  ұғындыра,  ел 

қатарына    қосып,  бізді  бұл  дəрежеге  жеткізіп  отырған 

алдымен тіл емес пе?» деген оқырманына сұрау қоя отырып 

ой  тастауының  астарында  да  елдікті  ойлауы  жатыр.  Бұл 

айтып отырған ойлары Алаш зиялыларының арман-мақсаты 

мен қанаттас деуге əбден болады. Баукең «Қазақ халқының 

өткен  тарихындағы  барлық  жақсы  дəстүрлер  бүгінгі  таңда 

қайта  салтанат  құруға  тиіс.  Халық    даналығының  алтын 

қазынасы  біздің  жетістігімізге  айналып,  біліміміз  бен 

тəжірибемізді  байытып,  істерімізге  қолғабыс  жасауға 

тиіс» - деп  қалам  тербеген.  Осында  біз  өз  ұлтымыздың 

асыл  қасиетін  сезініп,  салт-дəстүрді  сақтап  қала  алсақ  ұлт 

болатынымызды ескертеді. Халық даналығы деп отырғаны 

ата-бабаларымыз бен ақ жаулықты аналарымыздың тартқан 

тауқыметі  мен  өткен  өмір  тəжірибесінен  қорытылған  асыл 

сөздер.  Тағыда  Баукең: «Ойын  адамның  дене-жүрісіне, 

ақылына,  сана-сезіміне  үлкен  əсер  етеді.  Ойынның  өзі 

жарыс.  Кімді-кім  ұтады.  Ұту  үшін  намыс  керек.  Күш  жинау 

керек. Ойын деген көңіл көтереді. Кішкентай сəбиден бастап 

шал-кемпірге  дейін  ойнамаса,  өмірге  жараспайды.  Əр 

жастың өзіне жарасты ойыны бар. Ойын адамның денесін 

шынықтырады.  Ойын  өрге  тартады.  Дене  шынықтыру 

жағы өз алдына. Ойын деген əзіл, көңіл-күй, мінез. Ынжық, 

жасық  болып  өскен  жаумен  жағаласуға  жарамайды.  Бала 

жүгірмесе, ойнамаса ой түспейді. Ойын үстінде балалар бір-

бірін  кекетеді,  қалжыңдасады,  төбелеседі», – дейді.  Дала 

халқының  ұзақ жасауының сыры да сол заманның табиғаты 

мен  дəстүрлі  ептілікке,  еркіндікке  баулитын  ойындарымен 

тығыз байланыста болса керек. Қазір осы мəселеге ерекше 

көңіл бөлініп жатқаны бізді қуантады. Баукең осы мəселені 

сол сұрапыл соғыста қатты сезінген жəне соны қағаз бетіне 

түсіріп те жүрген. 

Соғыс  даласында  қаламы  мен  қаруын  қатар 

серік 


еткен 

батырдың 

шығармалары 

əлі 


талай 

ұрпақтың 

рухани 

азығы 


болатынына 

сенеміз. 

Зерттеп 

зерделей 

отырып, 

батыр 


шығармасына 

тереңнен  үңілу  бүгінгі  ұрпаққа  борыш  деп  санаймыз.



Көгедай ШƏМЕРХАН.

12 маусым

№24 (452)

10

БАҒДАРЛАМА

Сенбі, 2

Сенбі, 21 маусым

1 маусым

Жексенбі, 22 маусым

Жексенбі, 22 маусым

Жұма, 20 маусым

Жұма, 20 маусым

Сəрсенбі, 18 маусым

Сəрсенбі, 18 маусым

Бейсенбі, 19 маусым

Бейсенбі, 19 маусым

Сейсенбі, 17 маусым

Сейсенбі, 17 маусым

Дүйсенбі, 16 маусым

Дүйсенбі, 16 маусым

Қазақстан

ОРТ-Евразия

Хабар

КТК

Астана

31 канал

7:00«ТАҢШОЛПАН».                                                                                                   

10:00«Айналайын». Үшінші маусым. Телехикая. 3,4-бөлімдері 

11:00«Айтуға оңай...» 

11:45«Көк тарландары». Телехикая. 12-бөлім 

12:30ЖАҢАЛЫҚТАР

12:45«EXPO жолы» 

13:05«Ұлттық өнім»

13:30«Заң жəне біз» 

14:05«Майя». Мультхикая. 64-65 бөлімдері 

14:30«Жолың болсын, балақай!»

14:55«Ғажайыпстанға саяхат». Мультхикая

15:05«ƏЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10«Келін». Телехикая. 942, 943-бөлімдері 

17:00«Шетелдегі қазақ балалары». 4-хабар (с субтитрами)

17:30ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50«ӨЗЕКЖАРДЫ»

18:10«EXPO жолы» 

18:30«Толағай». Отбасылар сайысы

19:15«ҚЫЛМЫС ПЕН ЖАЗА»

19:40«Көк тарландары». Телехикая. 13-бөлім 

20:30ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05«АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:50ТҰСАУКЕСЕР! «КЕЛІН». Телехикая. 944-947 бөлімдері 

23:25«Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

23:55ЖАҢАЛЫҚТАР

0:30«Өзекжарды»

0:45«Сыр-сұхбат» 

1:15«EXPO жолы» 

1:35«Шетелдегі қазақ балалары». 4-хабар (с субтитрами)

2:10«Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

2:40ЖАҢАЛЫҚТАР

3:15ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ПРЕВЬЮ. 

3:50ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. КАМЕРУН - ХОРВАТИЯ. 

6:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ШОЛУ. 

7:00«ТАҢШОЛПАН».                                                                                                               

10:00«Айналайын». Үшінші маусым. Телехикая. 5, 6-бөлімдері 

11:00«Айтуға оңай...» 

11:45«Көк тарландары». Телехикая. 13-бөлім 

12:30ЖАҢАЛЫҚТАР

12:45«Агробизнес»

13:10«Сіз не дейсіз?» 

13:35«Қазақ даласының құпиялары». Деректі фильм 

14:05«Майя». Мультхикая. 66-67 бөлімдері 

14:30«Жолың болсын, балақай!»

14:55«Ғажайыпстанға саяхат». Мультхикая

15:05«ƏЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10«Келін».Телехикая. 944, 945-бөлімдері 

17:00«Мың түрлі мамандық»

17:30ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50«Қылмыс пен жаза»

18:15«Еңбек түбі - береке» 

18:20«Қазақстанның жиырма кереметі»

18:50«EXPO жолы» 

19:15«ЖАҢА ҚАЗАҚСТАН - 2050» 

19:40«Көк тарландары». Телехикая. 14-бөлім 

20:30ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. «ДОП ДОДАСЫ 

БРАЗИЛИЯДА». ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

21:15ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ПРЕВЬЮ. 

ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

21:50ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. КОЛУМБИЯ - 

КОТ`Д`ИВУАР. ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

0:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ШОЛУ. 

0:20ЖАҢАЛЫҚТАР

0:55«Қылмыс пен жаза»

1:20«EXPO жолы» 

1:45«Мың түрлі мамандық»

2:10«Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

2:40ЖАҢАЛЫҚТАР

:15ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ПРЕВЬЮ. 

3:50ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ЖАПОНИЯ - ГРЕКИЯ.

7:00«ТАҢШОЛПАН». 

10:00«Дауа»

10:35«Қазақтың қолөнері»

10:50«Айтуға оңай...» 

11:35«Көк тарландары». Телехикая. 10-бөлім 

12:30ЖАҢАЛЫҚТАР

12:45«Апта. Kz»

13:50«Ақсауыт». Əскери-патриоттық бағдарлама 

14:25«Майя». Мультхикая. 61- бөлім 

14:40«Жолың болсын, балақай!»

15:05«ƏЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10«Келін». Телехикая. 938, 939-бөлімдері 

17:00«Менің Қазақстаным» 

17:30ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50ӨЗЕКЖАРДЫ

18:10«EXPO жолы» 

18:30«Шарайна». Телесаяхат 

19:00«ЗАҢ ЖƏНЕ БІЗ». Тікелей эфир 

19:35«Еңбек түбі - береке» 

19:40«Көк тарландары». Телехикая. 11-бөлім 

20:30ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05«АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:50ТҰСАУКЕСЕР! «КЕЛІН». Телехикая. 940-943 

бөлімдері 

23:25«Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

23:55«SPORT.KZ» 

0:15ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА 

ПРЕВЬЮ. ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

0:50ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ИРАН - 

НИГЕРИЯ. ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

3:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ШОЛУ. 

ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

3:20ЖАҢАЛЫҚТАР

7:00«ТАҢШОЛПАН».                                                                                                 

10:00«Айналайын». Үшінші маусым. Телехикая. 1, 2-бөлімдері 

11:00«Айтуға оңай...» 

11:45«Көк тарландары». Телехикая. 11-бөлім 

12:30ЖАҢАЛЫҚТАР

12:45«Sport.kz» 

13:10«Алаң» ток-шоуы 

14:00«Еңбек түбі - береке» 

14:05«Майя». Мультхикая. 62-63 бөлімдері 

14:30«Жолың болсын, балақай!»

14:55«Ғажайыпстанға саяхат». Мультхикая

15:05«ƏЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10«Келін». Телехикая. 940, 941-бөлімдері 

17:00«Жарқын бейне»

17:30ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50«Еңселі Елорда» 

18:00«Ас болсын!» 

18:45«Сыр-сұхбат»

19:15«EXPO ЖОЛЫ» 

19:40«Көк тарландары». Телехикая. 12-бөлім 

20:30ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. «ДОП ДОДАСЫ 

БРАЗИЛИЯДА».   ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

21:15ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ПРЕВЬЮ. 

21:50ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. БЕЛЬГИЯ - АЛЖИР. 

0:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ШОЛУ. 

0:20ЖАҢАЛЫҚТАР

0:55«EXPO жолы» 

1:20«Жарқын бейне»

1:50«Ас болсын!» 

2:40ЖАҢАЛЫҚТАР

3:15ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ПРЕВЬЮ. 

3:50ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. РЕСЕЙ - КОРЕЙ. 

6:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ШОЛУ. 

7:00«ТАҢШОЛПАН».                                                                                                              

10:00«Айналайын». Үшінші маусым. Телехикая. 7,8-бөлімдері 

11:00«Айтуға оңай...» 

11:45«Көк тарландары». Телехикая. 14-бөлім 

12:30ЖАҢАЛЫҚТАР

12:45«МЕНІҢ ҚАЗАҚСТАНЫМ» 

13:20«Көкпар» Ұлттық ойын

14:05«Майя». Мультхикая. 68-69 бөлімдері 

14:30«Жолың болсын, балақай!»

14:55«Ғажайыпстанға саяхат». Мультхикая

15:05«ƏЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10«Келін».Телехикая. 946, 947-бөлімдері 

17:00«Жан жылуы» 

17:25«Еңбек түбі - береке» 

17:30ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50«ӨЗЕКЖАРДЫ»

18:10«Ұлттық өнім»

18:30«Жаңа Қазақстан - 2050» 

18:55«ПАРЛАМЕНТ» 

19:15«ИМАН АЙНАСЫ» 

19:40«Көк тарландары». Телехикая. 15-бөлім 

20:30ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05«АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:50«ҰЛТТЫҚ ШОУ» 

22:55ТҰСАУКЕСЕР! «КЕЛІН».Телехикая. 948, 949-бөлімдері 

23:40ЖАҢАЛЫҚТАР

0:15ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ПРЕВЬЮ. 

ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

0:50ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ШВЕЙЦАРИЯ - ФРАНЦИЯ. 

ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

3:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ШОЛУ. ТІКЕЛЕЙ 

ЭФИР

3:20ЖАҢАЛЫҚТАР



7:00Қазақстан эстрада жұлдыздарының қатысуымен концерт

8:00«Шарайна». Телесаяхат 

8:30«СЕНБІЛІК ТАҢ». Ақпаратты-сазды бағдарлама 

9:35«АГРОБИЗНЕС» 

10:00«ДАУА»

10:35«АC БОЛСЫН!» 

11:20«ЖАЙДАРМАН»                                                                                                          

12:55«ТЕЛҚОҢЫР» 

13:40«БІЗДІҢ ЕЛ ОСЫНДАЙ!». Ақындар айтысы (2012 ж.)

16:10«КЕЛБЕТ» 

16:40«Қазақстан би əлемі» 

17:00«МЫҢ ТҮРЛІ МАМАНДЫҚ» 

17:30ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50Кумушалиева «Балалық шақтың кермек дəмі» драмасында  

19:15«EXPO жолы»

19:40«ЖАН ЖЫЛУЫ» 

20:05«АРНАЙЫ РЕПОРТАЖ» 

20:30ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. «ДОП ДОДАСЫ 

БРАЗИЛИЯДА». ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

21:15ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ПРЕВЬЮ. 

21:50ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. АРГЕНТИНА - ИРАН. 

0:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ШОЛУ. 

0:20ЖАҢАЛЫҚТАР

0:55Стивен Чоу, Чжао Вэй, Ман Тат Нг «Шаолинь футболы» 

2:25ЖАҢАЛЫҚТАР

3:00«Сіз қайда жүрсіз?» 

3:15ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ПРЕВЬЮ. 

3:50НИГЕРИЯ - БОСНИЯ ЖƏНЕ ГЕРЦЕГОВИНА. 

6:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ШОЛУ. 

7:00Қазақстан эстрада жұлдыздарының қатысуымен концерт

8:05«Қазақстанның жиырма кереметі». («Шежірелі Отырар. 

8:30«Умизуми командасы». Мультхикая. 49-50 соңғы бөлімдері 

9:20«Джунгли кітабы» Мультфильм 

10:20«Айгөлек». Концерттік бағдарлама

11:05«СЫР-СҰХБАТ» 

11:35«АҚСАУЫТ» Əскери-патриоттық бағдарлама 

12:10«СІЗ НЕ ДЕЙСІЗ?» 

12:40«Ұлттық шоу» 

13:45«Айналайын». Үшінші маусым. Телехикая. 9,10-бөлімдері 

14:55«Он жылдығымызға бес жыл қалды». «Өнер қырандары» 

пародиялық театрының кеші

17:00«Арнайы репортаж» 

17:25«ЕҢСЕЛІ ЕЛОРДА» 

17:40«ШАРАЙНА». Телесаяхат 

18:10«CЕЗІМДІ ҚАЙТЕМ ТУЛАҒАН?...». Əнші, сазгер Сəрсенбек Бəкірдің 

шығармашылық кеші

19:40«АЛАҢ» ток-шоуы 

20:30 «АПТА. КZ» 

21:35«ЖАЙДАРМАН». Республикалық Премьер лига. 1/4 финал. 2-топ

23:15«КӨКПАР». Ұлттық ойын

0:00«Телқоңыр» 

0:45«АПТА. КZ» 

1:50Курт Рассел, Сеасер Ромеро, Джо Флин «Данышпан Декстер»  

3:15ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ПРЕВЬЮ. ТІКЕЛЕЙ 

ЭФИР


3:50ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. АҚШ - ПОРТУГАЛИЯ. ТІКЕЛЕЙ 

ЭФИР


6:05ƏЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ 2014 ФИФА. ОЙЫНҒА ШОЛУ. ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

6:00 «ҚҰРБЫЛАР» телехикаясы  

6:55 ЖАҢАЛЫҚТАР  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО»    

11:00 От создателей сериала «ГЛУХАРЬ». «ПЯТНИЦКИЙ»  

12:00 «ИСТИНА ГДЕ-ТО РЯДОМ» (каз) 

12:25 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» (каз) 

13:35 «КАРАОКЕ ТАКСИ» (каз)  

14:10 «101 КЕҢЕС»  

14:35 «П@УТINA»    

15:00 Андрей Чадов, Анастасия Задорожная, Марина 

Петренко, Владимир Симонов, Мария Шукшина в 

многосерийном фильме «20 лет без любви» 

15:50 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»   

16:50 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ»  

18:00 «FIFA. ФУТБОЛ-14» (каз/рус)  

18:55 Максим Аверин, Дмитрий Миллер, Владимир 

Жеребцов в многосерийном фильме «Склифосовский» (каз)   

20:00 «101 КЕҢЕС»  

20:30 «П@УТINA

21:00 «НОВОСТИ В 21:00»   

21:40 FIFA. ЧЕМПИОНАТ МИРА ПО ФУТБОЛУ 2014. 

Австралия – Нидерланды. Прямой эфир из Бразилии (каз/

рус)    


0:15 «ИСТИНА ГДЕ-ТО РЯДОМ» (каз) 

0:40 FIFA. ЧЕМПИОНАТ МИРА ПО ФУТБОЛУ 2014. Испания – 

Чили. Прямой эфир из Бразилии   (каз/рус)  

3:15 Многосерийный детектив «МОСКВА. ТРИ ВОКЗАЛА 

2» (каз)   

6:00 «ҚҰРБЫЛАР» телехикаясы  

6:55 ЖАҢАЛЫҚТАР  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО»    

11:00 От создателей сериала «ГЛУХАРЬ». «ПЯТНИЦКИЙ»  

12:00 «ИСТИНА ГДЕ-ТО РЯДОМ» (каз) 

12:25 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» (каз) 

13:35 «КАРАОКЕ ТАКСИ» (каз)  

14:10 «101 КЕҢЕС»  

14:35 «П@УТINA»    

15:00 Андрей Чадов, Анастасия Задорожная, Марина 

Петренко, Владимир Симонов, Мария Шукшина в 

многосерийном фильме «20 лет без любви» 

15:50 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»   

16:50 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ»  

18:00 «FIFA. ФУТБОЛ-14» (каз/рус)  

18:55 Максим Аверин, Дмитрий Миллер, Владимир 

Жеребцов в многосерийном фильме «Склифосовский» 

(каз)   

20:00 «101 КЕҢЕС»  

20:30 «П@УТINA»   

21:00 «НОВОСТИ В 21:00»   

21:30 Летняя комедия «СВАТЫ 4»   

0:10 «ИСТИНА ГДЕ-ТО РЯДОМ» (каз) 

0:40 FIFA. ЧЕМПИОНАТ МИРА ПО ФУТБОЛУ 2014. Уругвай 

– Англия. Прямой эфир из Бразилии   (каз/рус)  

3:15 Многосерийный детектив «МОСКВА. ТРИ ВОКЗАЛА 

2» (каз)   

6:00 «ҚҰРБЫЛАР» телехикаясы  

6:50 ЖАҢАЛЫҚТАР  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО»    

11:00 От создателей сериала «ГЛУХАРЬ». 

«ПЯТНИЦКИЙ»  

12:00 «ИСТИНА ГДЕ-ТО РЯДОМ» (каз) 

12:25 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» (каз) 

13:35 «КАРАОКЕ ТАКСИ» (каз)   

14:05 «П@УТINA+» 

15:00 Андрей Чадов, Анастасия Задорожная, 

Марина Петренко, Владимир Симонов, Мария 

Шукшина в многосерийном фильме «20 лет без 

любви» 

15:50 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»   



16:50 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ»  

18:00 «FIFA. ФУТБОЛ-14» (каз/рус)  

18:55 Максим Аверин, Дмитрий Миллер, 

Владимир Жеребцов в многосерийном фильме 

«Склифосовский» (каз)  

19:55 «МАРАЛБЕК» бағдарламасының тұсаукесері        

20:30 «П@УТINA»    

21:00 «НОВОСТИ В 21:00»   

21:40 FIFA. ЧЕМПИОНАТ МИРА ПО ФУТБОЛУ 

2014. Германия – Португалия. Прямой эфир из 

Бразилии (каз/рус)    

0:15 Премьера. Евгений Дятлов в криминальном 

детективе «ЧЕСТЬ САМУРАЯ» 

2:20 «ВЕЛИКАЯ ВОЙНА. КИЕВ 1941»    

3:20 «П@УТINA»  

3:40 FIFA. ЧЕМПИОНАТ МИРА ПО ФУТБОЛУ 

2014. Гана – США. Прямой эфир из Бразилии   

(каз/рус)

6:15 «ҚҰРБЫЛАР» телехикаясы  

6:55 ЖАҢАЛЫҚТАР  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО»    

11:00 От создателей сериала «ГЛУХАРЬ». «ПЯТНИЦКИЙ»  

12:00 «ИСТИНА ГДЕ-ТО РЯДОМ» (каз) 

12:25 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» (каз) 

13:35 «КАРАОКЕ ТАКСИ» (каз)  

14:10 «101 КЕҢЕС»  

14:35 «П@УТINA»    

15:00 Андрей Чадов, Анастасия Задорожная, Марина 

Петренко, Владимир Симонов, Мария Шукшина в 

многосерийном фильме «20 лет без любви» 

15:50 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»   

16:50 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ»  

18:00 «FIFA. ФУТБОЛ-14» (каз/рус)  

18:55 Максим Аверин, Дмитрий Миллер, Владимир Жеребцов 

в многосерийном фильме «Склифосовский» (каз)   

20:00 «101 КЕҢЕС»  

20:30 «П@УТINA»    

21:00 «НОВОСТИ В 21:00»   

21:30 Летняя комедия «СВАТЫ 4»   

0:10 «ИСТИНА ГДЕ-ТО РЯДОМ» (каз) 

0:40 FIFA. ЧЕМПИОНАТ МИРА ПО ФУТБОЛУ 2014. Бразилия – 

Мексика. Прямой эфир из Бразилии   (каз/рус)  

3:15 Многосерийный детектив «МОСКВА. ТРИ ВОКЗАЛА 2» 

(каз)  


6:00 «ҚҰРБЫЛАР» телехикаясы  

6:55 ЖАҢАЛЫҚТАР 

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО»    

11:00 От создателей сериала «ГЛУХАРЬ». «ПЯТНИЦКИЙ»  

12:00 «ЖҰМА УАҒЫЗЫ»     

12:20 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» (каз) 

13:35 «КАРАОКЕ ТАКСИ» (каз)  

14:10 «101 КЕҢЕС»  

14:35 «П@УТINA»    

15:00 Андрей Чадов, Анастасия Задорожная, Марина Петренко, 

Владимир Симонов, Мария Шукшина в многосерийном фильме «20 

лет без любви»  

16:50 «ЖДИ МЕНЯ»  

18:00 «FIFA. ФУТБОЛ-14» (каз/рус)  

18:55 Максим Аверин, Дмитрий Миллер, Владимир Жеребцов в 

многосерийном фильме «Склифосовский» (каз)  

20:00 «101 КЕҢЕС»  

20:30 «П@УТINA»    

21:00 «НОВОСТИ В 21:00»   

21:40 FIFA. ЧЕМПИОНАТ МИРА ПО ФУТБОЛУ 2014. Италия – Коста-

Рика. Прямой эфир из Бразилии (каз/рус)    

0:15 Премьера. Михаил Трухин в криминальном детективе «ВОЛЧИЙ 

ОСТРОВ» 

2:20 «ВЕЛИКАЯ ВОЙНА. ОБОРОНА СЕВАСТОПОЛЯ»    

3:20 «П@УТINA»  

3:40 FIFA. ЧЕМПИОНАТ МИРА ПО ФУТБОЛУ 2014. Гондурас – 

Эквадор. Прямой эфир из Бразилии   (каз/рус)  

6:15 «ИДЕАЛЬНЫЙ РЕМОНТ» (каз)  

7:00 Многосерийный детектив «МОСКВА. ТРИ ВОКЗАЛА 2» (каз)  

8:30 «ТАНҒЫ ПОШТА» 

9:00 Новости  

9:10 «СМАК» 

9:45 Денис Пьянов, Ольга Иванова, Андрей Фролов в мелодраме 

«Роман в письмах» 

11:35 «ФАБРИКА ГРЕЗ» с Ольгой Артамоновой  

12:05 «ИДЕАЛЬНЫЙ РЕМОНТ» (каз) 

13:00 «ИГРЫ РАЗУМА». Многосерийный фильм (каз)  

 13:55 «ДУ ҚОЛ ШОКОЛАД» 

15:00 Премьера. «АЯЛАҒАН АСТАНА». Республиканский детский 

конкурс поп-исполнителей. Дневник  

15:40 Полина Филоненко, Александр Павлов, Анна Казючиц, Татьяна 

Лютаева в фильме «НЕЧАЯННАЯ РАДОСТЬ»   

20:00 «FIFA. ФУТБОЛ-14» (каз/рус)  

21:00 «НОВОСТИ В СУББОТУ»   

21:30 «СЕНБІЛІК ЖАҢАЛЫҚТАР» 

21:45 «ТІЛШІ ТҮЙІНІ»   

22:15 «СЕНБІЛІК ЖАҢАЛЫҚТАР» 

22:30 ауа райы 

22:35 «КЕШКІ КЕЗДЕСУ» бағдарламасының тұсаукесері  

0:05 «П@УТINA»    

0:40 FIFA. ЧЕМПИОНАТ МИРА ПО ФУТБОЛУ 2014. Германия – Гана. 

Прямой эфир из Бразилии   (каз/рус)  

3:15 Многосерийный детектив «МОСКВА. ТРИ ВОКЗАЛА 2» (каз) 

6:00 Многосерийный детектив «МОСКВА. ТРИ ВОКЗАЛА 2» (каз)  

7:50 «СЕНБІЛІК ЖАҢАЛЫҚТАР»  

8:05 «ТІЛШІ ТҮЙІНІ»  

8:30 «СЕНБІЛІК ЖАҢАЛЫҚТАР»  

8:45 «ВОСКРЕСНЫЕ БЕСЕДЫ»  

9:00 Новости 

9.10 «ВЕЛИКАЯ ВОЙНА. БИТВА ЗА БЕРЛИН»    

10:10 «КАЗЛОТО». Прямой эфир  (каз/рус)

10:55 Премьера. «ЧУВСТВО ЮМОРА»    

12:10 «БОЛЬШОЙ ВЗРЫВ» (каз)  

13:00 «ИГРЫ РАЗУМА». Многосерийный фильм (каз)  

13:50 «БОЛЬШАЯ РАЗНИЦА ТВ»  

15:50 «ДОБРЫЙ ВЕЧЕР, КАЗАХСТАН!»  

16:55 Мелодрама «ПРИМЕТА НА СЧАСТЬЕ»  

20:00 «FIFA. ФУТБОЛ-14» (каз/рус)  

21:00 «АНАЛИТИКА»  

21:40 FIFA. ЧЕМПИОНАТ МИРА ПО ФУТБОЛУ 2014. Бельгия – 

Россия. Прямой эфир из Бразилии   (каз/рус)  

0:15 «ИСТИНА ГДЕ-ТО РЯДОМ» (каз) 

0:40 FIFA. ЧЕМПИОНАТ МИРА ПО ФУТБОЛУ 2014. Корея – 

Алжир. Прямой эфир из Бразилии   (каз/рус)  

3:15 Многосерийный детектив «МОСКВА. ТРИ ВОКЗАЛА 2» (каз)

06.00 Открытие вещания

06.05 «Əлемнің ең қызық жануарлары» (каз.)

06.35 «КҮЛЕГЕШТІ КҮЛДІР» (каз.)

07.20 «Əлемнің ең қызық жануарлары» (каз.)

07.45 «Жұлдыздар шеруі»

08.20 «РЕВЮ» (рус.)

08.40 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

09.00 Сериал «УНИВЕР»

10.10 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.40 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

11.30 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

12.20 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

12.40 «Күлкі ойнақ» (каз.) 

13.10 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

13.40 «РЕВЮ» (каз.)

14.00 «ТОП-МОДЕЛЬ ПО-АМЕРИКАНСКИ»

15.00 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.00 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»

17.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

18.05 Сериал «ФИЗРУК»

18.40 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 Сериал «УНИВЕР» (2 серии)  

20.40 Сериал «ИНТЕРНЫ»   

21.20 Сериал « ФИЗРУК»

22.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

23.10 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)(с субтитрами на 

рус.яз.) 

00.00 Боевик «СМЕРТЕЛЬНЫЙ ЭКСПРЕСС»  

01.45 «НЕВЕРОЯТНАЯ КОЛЛЕКЦИЯ МИСТЕРА РИПЛИ»

02.35 «РЕВЮ» (каз.)

02.50 Телехикая «НИКИТА 2» (каз.)

03.35 - 04.00 «Əлемнің ең қызық жануарлары» (каз.)

06.00 Открытие вещания

06.05 «Əлемнің ең қызық жануарлары» (каз.)

06.35 «КҮЛЕГЕШТІ КҮЛДІР» (каз.)

07.20 «Əлемнің ең қызық жануарлары» (каз.)

07.45 «Жұлдыздар шеруі»

08.20 «РЕВЮ» (рус.)

08.40 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

09.00 Сериал «УНИВЕР»

10.10 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.40 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

11.30 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

12.20 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

12.40 «Күлкі ойнақ» (каз.) 

13.10 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

13.40 «РЕВЮ» (каз.)

14.00 «ТОП-МОДЕЛЬ ПО-АМЕРИКАНСКИ»

15.00 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.00 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»

17.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

18.05 Сериал «ФИЗРУК»

18.40 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 Сериал «УНИВЕР» (2 серии)  

20.40 Сериал «ИНТЕРНЫ»   

21.20 Сериал « ФИЗРУК»

22.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

23.10 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)(с субтитрами 

на рус.яз.) 

00.00 Гэри Дэниелс в боевике «ОТМЩЕНИЕ»   

01.50 «НЕВЕРОЯТНАЯ КОЛЛЕКЦИЯ МИСТЕРА РИПЛИ»

02.40 «РЕВЮ» (каз.)

02.55 Телехикая «НИКИТА 2» (каз.)

03.40 - 04.00 «Əлемнің ең қызық жануарлары» (каз.)

06.00 Открытие вещания

06.05 «БАЛАЛЫ   ҮЙ  -  БАЗАР» бағдарламасы (1 сезон)

06.35 «КҮЛЕГЕШТІ КҮЛДІР» (каз.)

07.20 «Əлемнің ең қызық жануарлары» (каз.)

07.45 «Жұлдыздар шеруі»

08.20 «РЕВЮ» (рус.)

08.40 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

09.00 Сериал «УНИВЕР»

10.10 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.40 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

11.30 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

12.20 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

12.40 «Күлкі ойнақ» (каз.) 

13.10 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

13.40 «РЕВЮ» (каз.)

14.00 «ТОП-МОДЕЛЬ ПО-АМЕРИКАНСКИ»

15.00 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.00 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»

17.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

18.05 Сериал «ФИЗРУК»

18.40 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 Сериал «УНИВЕР»  (2 серии)  

20.40 Сериал «ИНТЕРНЫ»   

21.20 Сериал «ФИЗРУК»

22.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

23.10 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)(с субтитрами 

на рус.яз.) 

00.00 Стивен Сигал, Стив Остин в боевике 

«МАКСИМАЛЬНЫЙ СРОК»    

01.45 «НЕВЕРОЯТНАЯ КОЛЛЕКЦИЯ МИСТЕРА РИПЛИ»

02.35 «РЕВЮ» (каз.)

02.50 Телехикая «НИКИТА 2» (каз.)

03.35 - 04.00 «Əлемнің ең қызық жануарлары» (каз.)

06.00 Открытие вещания

06.05 «БАЛАЛЫ   ҮЙ  -  БАЗАР» бағдарламасы (1 сезон)

06.35 «КҮЛЕГЕШТІ КҮЛДІР» (каз.)

07.20 «Əлемнің ең қызық жануарлары» (каз.)

07.45 «Жұлдыздар шеруі»

08.20 «РЕВЮ» (рус.)

08.40 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

09.00 Сериал «УНИВЕР»

10.10 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.40 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

11.30 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

12.20 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

12.40 «Күлкі ойнақ» (каз.) 

13.10 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

13.40 «РЕВЮ» (каз.)

14.00 «ТОП-МОДЕЛЬ ПО-АМЕРИКАНСКИ»

15.00 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.00 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»

17.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

18.05 Сериал «ФИЗРУК»

18.40 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 Сериал «УНИВЕР» (2 серии)  

20.40 Сериал «ИНТЕРНЫ»   

21.20 Сериал « ФИЗРУК»

22.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

23.10 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)(с субтитрами на 

рус.яз.) 

00.00 Боевик «РЕЙД»  

01.50 «НЕВЕРОЯТНАЯ КОЛЛЕКЦИЯ МИСТЕРА РИПЛИ»

02.40 «РЕВЮ» (каз.)

02.55 Дневник  конкурса «Астана жұлдызы-2014. Ұлттық музыка 

бəйгесі» 

03.10 - 04.00 Телехикая «НИКИТА 2» (каз.)

06.00 Открытие вещания

06.05 Реалити-шоу «ОЛАР» (каз.)(2 серии)

07.30 «Жұлдыздар шеруі»

08.20 «РЕВЮ» (рус.)

08.40 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

09.00 Сериал «УНИВЕР»

10.10 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.40 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

11.30 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

12.20 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

12.40 «Күлкі ойнақ» (каз.) 

13.10 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

13.40 «РЕВЮ» (каз.)

14.00 «ТОП-МОДЕЛЬ ПО-АМЕРИКАНСКИ»

15.00 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.00 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»

17.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

18.05 Сериал « ФИЗРУК»

18.40 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 Сериал «УНИВЕР» (2 серии)  

20.40 Сериал «ИНТЕРНЫ»   

21.20 Сериал « ФИЗРУК»

22.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

23.10 Музыкалық бағдарлама «АЛТЫН ТАСПА» (каз.)

00.00 Николас Кейдж, Сэмюэль Л. Джексон, Дэвид Карузо в 

криминальном триллере «ПОЦЕЛУЙ СМЕРТИ»  

01.40 «НЕВЕРОЯТНАЯ КОЛЛЕКЦИЯ МИСТЕРА РИПЛИ»

02.30 «РЕВЮ» (каз.)

02.45 Дневник  конкурса «Астана жұлдызы-2014. Ұлттық музыка 

бəйгесі»(каз.)

03.00 - 04.00 Телехикая «НИКИТА 2» (каз.)

07.00 Открытие вещания

07.05  «Африкадағы  шытырманға толы  оқиғалар» 08.25 

«Жұлдыздар шеруі»

09.00 «БОЛЬШАЯ РАЗНИЦА»

10.00 Сериал «АЙКАРЛИ»

10.25 Мультсериал «СУПЕР НИНДЗЯ»

10.50 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

11.15 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

12.00 Мультхикая «Том мен Джерри»

12.30 «Қып - қызыл күлкі»(каз.)

12.50 «ТАКСИ» (каз.)

13.20 Мультхикая «Том мен Джерри»

14.00 Анимационный фильм «РИФ 3 Д»

15.25 Фантастическая комедия «ТОЛСТЯК АЛЬБЕРТ»

17.10 Сериал «ИНТЕРНЫ» (3 серии)  

18.50 Концерт «ЗОЛОТОЙ ГРАММОФОН» (2010)

21.10 Анджелина Джоли, Лив Шрайбер в боевике «СОЛТ»

23.00 Музыкалық бағдарлама «АЛТЫН ТАСПА» (каз.)

00.00 Нив Кэмпбэлл, Кортни Кокс, Дэвид Аркетт в фильме 

ужасов «КРИК»

01.50 «НАША RUSSIA»

02.20 «КОМИКadze» (каз.)

02.35 Көркем – фильм  «Қолға түсіріп, көзін жою» (каз.)

04.05 -  05.00 Телехикая «ЖЫЛАН» (каз.)

07.00 Открытие вещания

07.05 Анимацилық  фильм  «Ертегі əлеміндегі Рождество» 

(каз.)


07.50 «Жұлдыздар шеруі»

08.20 «БОЛЬШАЯ РАЗНИЦА» 

09.20 Анимационный фильм «РИФ 3 Д»

10.50 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

11.15 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

12.00 Мультхикая «Том мен Джерри»

12.30 Музыкалық бағдарлама «АЛТЫН ТАСПА» (каз.)

13.30 Мультхикая «Том мен Джерри»

14.00 Семейное фэнтэзи «ДЖЕК И БОБОВЫЙ  СТЕБЕЛЬ»

15.50 Сериал «ИНТЕРНЫ» (4 серии)  

18.10 Эми Смарт, Стюарт Таунсенд, Сет Грин в 

романтической комедии  «СВИДЕТЕЛЬ НА СВАДЬБЕ»  

20.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (12 сезон) 

21.00 Мэл Гибсон, Хелен Хант в комедии «ЧЕГО ХОТЯТ 

ЖЕНЩИНЫ»

23.20 «ЖҰЛДЫЗХАНА» (каз.)

23.50 «КОМИКadze» (каз.)

00.10 Нив Кэмпбэлл, Кортни Кокс, Дэвид Аркетт в фильме 

ужасов «КРИК 2»

02.00 Көркем – фильм «Жарақат ауқымы» (каз.)

03.25 – 05.00 Көркем – фильм «Жақсы жігіт» (каз.)

06.00Открытие вещания. 

06.05Мультфильмдер

06.10Түрiк телехикаясы “АҚ АЛҚАП АРУЫ” (56 серия)

07.25Таңғы ойын-сауық бағдарламасы “ЯПЫР-АЙ”

08.20“АЙКУНЕ” гимнастикасы Абай Баймағамбетовпен

08.35ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

09.05Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ” (повтор) 

10.05Остросюжетный детектив “ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ” (повтор) 

12.00НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.40Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

12.55Григорий Антипенко, Наталия Антонова, Борис Галкин в 

остросюжетном детективе “ВОЗМЕЗДИЕ” (11-12 заключит.серии)

15.05Комедийный сериал “МОЯ ПРЕКРАСНАЯ НЯНЯ” 

16.05Мультсериал “БЕН 10. ИНОПЛАНЕТНАЯ СИЛА” (3-ий сезон) 

17.00ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (238, 239 

с., субт.на рус.яз.)

18.00Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ”. Новые выпуски! 

19.00ЖАҢАЛЫҚТАР

19.35Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.45КЕРЕМЕТ ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” 

(с рус.субтитрами)

21.00ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40Елена Яковлева, Ирина Рахманова, Антон Макарский, Карина 

Андоленко, Анатолий Белый в мелодраме “ВАНГЕЛИЯ” (5, 6 серии)

23.45Максим Аверин, Денис Рожков, Виктория Тарасова в 

остросюжетном детективе “ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ” (17, 18 серии)

01.35Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

01.45Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (238, 239 с., повтор)

02.25Түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” (повтор)

03.10ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор)

03.35-04.25“Япыр-ай” (повтор)

06.00Открытие вещания. 

06.05Мультфильмдер

06.10Түрiк телехикаясы “АҚ АЛҚАП АРУЫ” (57 серия)

07.25Таңғы ойын-сауық бағдарламасы “ЯПЫР-АЙ”

08.20“АЙКУНЕ” гимнастикасы Абай Баймағамбетовпен

08.35ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

09.05Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ” (повтор)

10.05Остросюжетный детектив “ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ” (повтор) 

12.00НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.40Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

12.55Военно-приключенческий фильм “СМЕРШ. ЛЕГЕНДА ДЛЯ 

ПРЕДАТЕЛЯ” (1, 2 серии)

14.50Комедийный сериал “МОЯ ПРЕКРАСНАЯ НЯНЯ” 

16.05Мультсериал “БЕН 10. ИНОПЛАНЕТНАЯ СИЛА” - 3 (каз.) 

17.00ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (240, 241 

с., субт.на рус.яз.)

18.00Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ”. Новые выпуски! 

19.00ЖАҢАЛЫҚТАР

19.35Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.45КЕРЕМЕТ ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” 

(с рус.субтитрами)

21.00ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40Елена Яковлева, Ирина Рахманова, Антон Макарский, Карина 

Андоленко, Анатолий Белый в мелодраме “ВАНГЕЛИЯ” (7, 8 серии)

23.45Максим Аверин, Денис Рожков, Виктория Тарасова в 

остросюжетном детективе “ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ” (19, 20 серии)

01.35Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

01.45Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (240, 241 с., повтор)

02.25Түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” (повтор)

03.10ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор)

03.35-04.25“Япыр-ай” (повтор)

06.00Открытие вещания. 

06.05Мультфильмдер

06.15“АНДА-САНДА” (из архива “КТК”)

06.30Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” 

07.10Таңғы ойын-сауық бағдарламасы “Япыр-ай” 

08.00“ЖҮРЕКЖАРДЫ” (из архива “КТК”)

08.45“АЙКУНЕ” гимнастикасы Абай Баймағамбетовпен 

09.00“ДОРОГА ДОМОЙ” (повтор)

09.10 “РЫЖАЯ”

11.15Елена Лядова, Анастасия Городенцева, Артём 

Артемьев в мелодраме “ЛЮБКА” (2 серии)

14.50“ОЧНАЯ СТАВКА”. “Квартирные войны” (повтор)

16.05Мультсериал “БЕН 10. ИНОПЛАНЕТНАЯ СИЛА” 

17.00ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ 

МҰҢЫ” (234, 235 с., субт.на рус.яз.)

18.00Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ”. 

19.00ЖАҢАЛЫҚТАР

19.35Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.45КЕРЕМЕТ ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы 

“КАРАДАЙЫ” (с рус.субтитрами)

21.00ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40“ВАНГЕЛИЯ” (1, 2 серии)

23.45“ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ” 

01.35Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” 

01.45Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” 

02.25Түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” (повтор)

03.10ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор)

03.35-04.25“Япыр-ай” (повтор)

06.00Открытие вещания. 

06.05Мультфильмдер

06.10Түрiк телехикаясы “АҚ АЛҚАП АРУЫ” (55 серия)

07.25Таңғы ойын-сауық бағдарламасы “ЯПЫР-АЙ”

08.20“АЙКУНЕ” гимнастикасы Абай Баймағамбетовпен

08.35ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

09.05Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ” (повтор) 

10.05Остросюжетный детектив “ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ” (повтор) 

12.00НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.40Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

12.55Григорий Антипенко, Наталия Антонова, Борис Галкин в 

остросюжетном детективе “ВОЗМЕЗДИЕ” (9-10 серии)

15.00Комедийный сериал “МОЯ ПРЕКРАСНАЯ НЯНЯ” 

16.25“АСТАРЛЫ АҚИҚАТ” (повтор)

17.00ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (236, 237 

с., субт.на рус.яз.) 

18.00Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ”. Новые выпуски! 

19.00ЖАҢАЛЫҚТАР

19.35Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.45КЕРЕМЕТ ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” 

(с рус.субтитрами)

21.00ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40Елена Яковлева, Ирина Рахманова, Антон Макарский, Карина 

Андоленко, Анатолий Белый в мелодраме “ВАНГЕЛИЯ” (3, 4 серии)

23.45Максим Аверин, Денис Рожков, Виктория Тарасова в 

остросюжетном детективе “ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ” (15, 16 серии)

01.35Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

01.45Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (236, 237 с., повтор)

02.25Түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” (повтор)

03.10ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор)

03.35-04.25“Япыр-ай” (повтор)

06.00Открытие вещания. 

06.05Мультфильмдер

06.10Түрiк телехикаясы “АҚ АЛҚАП АРУЫ” (58 серия)

07.25Таңғы ойын-сауық бағдарламасы “ЯПЫР-АЙ”

08.20“АЙКУНЕ” гимнастикасы Абай Баймағамбетовпен

08.35ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

09.05Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ” (повтор)

10.05Остросюжетный детектив “ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ” 

(повтор) 

12.00НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.40Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

12.55Военно-приключенческий фильм “СМЕРШ. ЛЕГЕНДА ДЛЯ 

ПРЕДАТЕЛЯ” (3, 4 серии)

14.50Комедийный сериал “МОЯ ПРЕКРАСНАЯ НЯНЯ” 

16.05Мультсериал “БЕН 10. ИНОПЛАНЕТНАЯ СИЛА” - 3 (каз.) 

17.00ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (242, 243 

с., субт.на рус.яз.) 

18.00Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ”. Новые выпуски! 

19.00ЖАҢАЛЫҚТАР

19.35Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.45КЕРЕМЕТ ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы 

“КАРАДАЙЫ” (с рус.субтитрами)

21.00ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40ТОК-ШОУ “НАША ПРАВДА” –  “Груз 200”  

22.40Программа “ДИАГНОЗ”

23.15ПРЕМЬЕРА. Экстремальное шоу “СМОТРЕТЬ ВСЕМ!” – 

“Неожиданно” 

00.15Михаил Пореченков, Артур Смольянинов, Андрей Чадов, 

Фёдор Бондарчук, Михаил Ефремов в военном боевике “9 РОТА”

02.50Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

03.00Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (240, 241 с., повтор)

03.40Түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” (повтор)

04.25ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор)

04.50“Япыр-ай” (повтор)

05.35-06.00 

Деректi хикая “НА ГРАНИ ВОЗМОЖНОГО”

07.00 Открытие вещания. 

07.05CARTOON NETWORK представляет: “БЕН 10. 

ИНОПЛАНЕТНАЯ СИЛА” - 3 (каз.) 

07.25Көркем фильм “ЛЕТЯТ ЖУРАВЛИ” 

09.00ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

09.30Комедийный сериал “МОЯ ПРЕКРАСНАЯ НЯНЯ”

10.05Юмористический концерт “ЮРМАЛА-2011”

12.00НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.40Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

12.55Ток-шоу “НАША ПРАВДА” (повтор)

13.50“ДИАГНОЗ” (повтор)

14.25Док.цикл “ТАЙНЫЕ ЗНАКИ. Странные явления” – Неравная 

схватка с полтергейстом

15.00Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (15-17 серии)

16.30ТҰСАУКЕСЕР! Ұлттық хит-парад “ОNТОP” 

17.35“КТК-да ҚАБАТОВ!” (повтор)

19.00Док.цикл “ЗВЁЗДНАЯ ЖИЗНЬ” – “Выжить после смерти” 

20.00Документальные расследования в программе “ОЧНАЯ 

СТАВКА”. “Ошибка матери” 

21.00“ДРУГАЯ ПРАВДА” с Алексеем Шахматовым

22.00Сазды-ойын-сауықты бағдарлама “Той BestStar” (из архива 

“КТК”)


23.35“Новое российское кино”. Андрей Кузичев, Карина Андоленко 

в мелодраме “МИЛЛИОНЕР” 

01.40“ХРОНИКИ НЕДЕЛИ”

02.05Көркем фильм “ЖИВЫЕ И МЕРТВЫЕ” (1 серия) 

03.40-04.25 

Деректi хикая “МЕГАКАТАСТРОФЫ”

07.00 Открытие вещания. 

07.05Көркем фильм “БАЛЛАДА О СОЛДАТЕ”

08.30CARTOON NETWORK представляет: “БЕН 10. 

ИНОПЛАНЕТНАЯ СИЛА” - 3 (каз.) 

09.00Комедийный сериал “МОЯ ПРЕКРАСНАЯ НЯНЯ” (2 серии 

подряд)


10.05“Новое российское кино”. Елена Радевич, Павел Баршак 

в мелодраме “ПОЛЕТ БАБОЧКИ” (4 серии) 

13.40Док.цикл “ЗВЁЗДНАЯ ЖИЗНЬ” – “Выжить после смерти” 

(повтор)


14.45Истории усыновлений в программе “ДОРОГА ДОМОЙ” 

15.00Ұлттық хит-парад “ОNТОP” (повтор)

16.05Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (18-21 серии)

18.00Док.цикл “ТАЙНЫЕ ЗНАКИ” – “Особо опасно. Дачи” 

19.00“АСТАРЛЫ АҚИҚАТ” Дина Төлепбергеновамен

19.45Сазды-ойын-сауықты бағдарлама “КТК-да ҚАБАТОВ!” (из 

архива “КТК”)

21.00“ПОРТРЕТ НЕДЕЛИ”

22.00“СЛУГИ НАРОДА” с Артуром Платоновым

22.45“ЧЕРНЫЙ КВАДРАТ” 

23.20“Новое российское кино”. Никита Михалков, Сергей 

Маковецкий, Дмитрий Дюжев, Олег Меньшиков, Евгений 

Миронов в военной драме “УТОМЛЕННЫЕ СОЛНЦЕМ. 

ПРЕДСТОЯНИЕ”

02.25Көркем фильм “ЖИВЫЕ И МЕРТВЫЕ” (2 серия)

04.00-04.50Деректi хикая “МЕГАКАТАСТРОФЫ”

7:00Əн шашу

7:30Новости «20:30»

8:00Жаңалықтар

8:30Обзор интернета «Kaznet» 

8:55«Ана көңілі» кəріс телехикаясы

10:00Жаңалықтар

10:10«Ана көңілі» кəріс телехикаясының жалғасы

10:15Программа «Громкое дело»

10:35Комедийный сериал «Трое в Коми» 

11:05Турецкий сериал «Незабываемый»

12:05«Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00Жаңалықтар

13:10«Сырласу» ток-шоу

14:00Новости

14:10Сериал «Доктор Живаго» 5, 6 серии

16:00Сериал «Карамель» 

16:50«Ана көңілі» кəріс телехикаясы

18:00«Ұмытылмас» түрік телехикаясы

19:00«Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00Жаңалықтар

20:30Новости «20:30»

21:00Сериал «Доктор Живаго» 7, 8 серии

22:50«Ұмытылмас» түрік телехикаясы

23:50Жаңалықтар

0:20Новости «20:30»

0:50«Мың уəде» телехикаясы

7:00Əн шашу

7:30Новости «20:30»

8:00Жаңалықтар

8:30Юмористическая программа «Лица столицы»

9:00«Ана көңілі» кəріс телехикаясы

10:00Жаңалықтар

10:10«Ана көңілі» кəріс телехикаясының жалғасы

10:20«Алдар Көсенің көңілді оқиғалары» мультфильм

10:35Комедийный сериал «Трое в Коми» 

11:05Турецкий сериал «Незабываемый»

12:05«Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00Жаңалықтар

13:10Арнайы жоба. «Той жыры»

13:35Программа «Мы вместе»

14:00Новости

14:10Сериал «Доктор Живаго» 7, 8 серии

16:00Сериал «Карамель» 

16:50«Ана көңілі» кəріс телехикаясы

18:00«Ұмытылмас» түрік телехикаясы

19:00«Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00Жаңалықтар

20:30Новости «20:30»

21:00Сериал «Доктор Живаго» 9, 10 серии

22:50«Ұмытылмас» түрік телехикаясы

23:50«Астана жұлдызы» 

0:05Жаңалықтар

0:35Новости «20:30»

1:05«Мың уəде» телехикаясы

7:00«Сағыныш» əн кеші

8:35«Kaznet» ғаламторға шолу

8:55«Еріксіз неке» кəріс телехикаясы

10:00Жаңалықтар

10:10 «Еріксіз неке» кəріс телехикаясының 

жалғасы


10:15«Оқыс оқиға!» бағдарламасы

10:35Программа «Право на качество»

11:05Турецкий сериал «Незабываемый»

12:05«Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00Жаңалықтар

13:10Информационно-аналитическая программа 

«20:30»: Избранное за неделю

14:00Новости

14:10Сериал «Доктор Живаго» 1, 2 серии

16:00«20:30. Біздің уақыт» ақпараттық-

сараптамалық бағдарламасы

16:50ТҰСАУКЕСЕР! «Ана көңілі» кəріс 

телехикаясы

18:00«Ұмытылмас» түрік телехикаясы

19:00«Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00Жаңалықтар

20:30Новости «20:30»

21:00Сериал «Доктор Живаго» 3, 4 серии

22:50«Ұмытылмас» түрік телехикаясы

23:50Ток-шоу «Открытая студия» 

0:35Жаңалықтар

1:05Новости «20:30»

1:35«Мың уəде» телехикаясы

 7:00Новости «20:30»

7:30Жаңалықтар

8:00Юмористическая программа «Лица столицы»

8:30«Kaznet» ғаламторға шолу

9:00ТҰСАУКЕСЕР! «Ана көңілі» кəріс телехикаясы

10:00Жаңалықтар

10:10ТҰСАУКЕСЕР! «Ана көңілі» 

10:20«Алдар Көсенің көңілді оқиғалары» мультфильм

10:30Программа «Суперпапа»

11:05Турецкий сериал «Незабываемый»

12:05«Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00Жаңалықтар

13:10Ток-шоу «Открытая студия» 

14:00Новости

14:10Сериал «Доктор Живаго» 3, 4 серии

16:00Сериал «Карамель» 

16:50ТҰСАУКЕСЕР! «Ана көңілі» кəріс телехикаясы

18:00«Ұмытылмас» түрік телехикаясы

19:00«Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00Жаңалықтар

20:30Новости «20:30»

21:00Сериал «Доктор Живаго» 5, 6 серии

22:50«Ұмытылмас» түрік телехикаясы

23:50«Сырласу» ток-шоу

0:35Жаңалықтар

1:05Новости «20:30»

1:35«Мың уəде» телехикаясы

7:00Əн шашу

7:35Новости «20:30»

8:05Жаңалықтар

8:35Обзор интернета «Kaznet» 

9:00«Ана көңілі» кəріс телехикаясы

10:00Жаңалықтар

10:10«Ана көңілі» кəріс телехикаясының жалғасы

10:20«Астана жұлдызы» ұлттық музыка бəйгесінің 

күнделігі

10:35Комедийный сериал «Трое в Коми» 

11:05Турецкий сериал «Незабываемый»

12:05«Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00Жаңалықтар

13:10«Бірегей». Ерболат Құдайбергенов

13:40Специальный проект «Деятельность ТОО «СП 

«Казгермунай»

14:00Новости

14:10Сериал «Доктор Живаго» 9, 10 серии

16:00Сериал «Карамель» 

16:50«Ана көңілі» кəріс телехикаясы

18:00«Ұмытылмас» түрік телехикаясы

19:00«Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00Жаңалықтар

20:30Новости «20:30»

21:00Сериал «Доктор Живаго», 11 серия

21:55Сериал «Счастливчик Пашка», 1 серия

22:50«Ұмытылмас» түрік телехикаясы

23:50«Астана жұлдызы» 

0:05«Оқыс оқиға!» бағдарламасы

0:25Жаңалықтар

0:55Новости «20:30»

1:25«Мың уəде» телехикаясы

8:00Əн шашу

8:20Новости «20:30»

8:50Жаңалықтар

9:20«Алдар Көсенің көңілді оқиғалары» 

мультфильм

9:40Юмористическая программа «Лица столицы»

10:00Программа «Право на качество»

10:30Комедийный сериал «Трое в Коми» 

12:15КВН. Избранное

13:40«Kaznet» ғаламторға шолу

14:00«Əзілстан» жасырын түсірілім

14:15«Əн мен əзіл» концерттік бағдарламасы

15:30«Қыз ғұмыры» телехикаясы

17:50«Жүрек жарған» түрік телехикаясы

19:40Арнайы жоба. «Той жыры»

20:05«Ел аузында» бағдарламасы

20:30«20:30. Біздің уақыт» ақпараттық-

сараптамалық бағдарламасы

21:20«Астана кеші көңілді» концерттік шоуы

22:35Художественный фильм «Сомнение»

0:25«Ретро жұлдыздар шақырады» əн кеші

8:00«Сағындырған əндер-ай» əн кеші

9:25Юмористическая программа «Лица 

столицы»


9:45«Əзілстан» жасырын түсірілім

10:00Программа «Суперпапа»

10:40Сериал «Карамель» 

14:10«Kaznet» ғаламторға шолу

14:30«Əзілстан» жасырын түсірілім

14:40«Астана кеші көңілді» концерттік шоуы

15:55«Қыз ғұмыры» телехикаясы

17:30Шоу-лотерея «Лото 1.kz»

18:00«Жүрек жарған» түрік телехикаясы

20:15«Əзілстан» жасырын түсірілім

20:30Информационно-аналитическая 

программа «20:30»: Избранное за неделю

21:20Программа «Громкое дело»

21:40«Əн мен əзіл» концерттік бағдарламасы

22:40Художественный фильм «Белый олеандр»

0:35«Жұп болсын» əн кеші

06.00 Хорватский  сериал  «ВЫБОР ЛАРЫ»  (каз)

07.00 Индийский сериал «СЕН КЕЛЕРСІҢ» (с русскими 

субтитрами), повтор

09:00 «Кулейiк»

09:30 «6 КАДРОВ»

10:00 Комедийный сериал «БАЙКИ МИТЯЯ» (повтор)

11:00  Комедийный сериал «ВОСЬМИДЕСЯТЫЕ» 

(повтор)


12.00 Мультсериалы (каз)

14:00 Молодежный сериал «НАСТОЯЩИЙ АРОН 

СТОУН»

15:00 Молодежный сериал «РАНЕТКИ» 



17:00 «6 КАДРОВ»

18:00 Комедийный сериал «БАЙКИ МИТЯЯ»

19.00 Комедийный сериал «ВОСЬМИДЕСЯТЫЕ» 

20.00 «ИНФОРМБЮРО» 

21.00 Индийский сериал «СЕН КЕЛЕРСІҢ» (с русскими 

субтитрами)

23.00 КИНО Мэтт Дэймон в фантастической драме 

«ПОТУСТОРОННЕЕ»

01:30 КИНО «ГОЛЫЙ ПИСТОЛЕТ 33 1\3: ПОСЛЕДНИЙ 

ВЫПАД»


03.00  Сериал «ПУТЕШЕСТВИЕ НА ЗАПАД»  

04.00 Қазақша концерт

06.00 Хорватский сериал  «ВЫБОР ЛАРЫ»  (каз)

07.00 Индийский сериал «СЕН КЕЛЕРСІҢ» (с 

русскими субтитрами), повтор

09:00  «Кулейiк»

09:30 «6 КАДРОВ»

10:00 Комедийный сериал «БАЙКИ МИТЯЯ» 

(повтор)

11:00  Комедийный сериал «ВОСЬМИДЕСЯТЫЕ» 

(повтор)

12:00  Мультсериалы (каз)

14:00 Молодежный сериал «НАСТОЯЩИЙ АРОН 

СТОУН»


15:00 Молодежный сериал «РАНЕТКИ» 

17:00 «6 КАДРОВ»

18:00 Комедийный сериал «БАЙКИ МИТЯЯ»

19.00 Комедийный сериал «ВОСЬМИДЕСЯТЫЕ» 

20.00 «ИНФОРМБЮРО» 

21.00 Индийский сериал «СЕН КЕЛЕРСІҢ» (с 

русскими субтитрами)

23.00 КИНО Натали Портман и Эштон Катчер 

в комедии «БОЛЬШЕ, ЧЕМ СЕКС» 01:00 КИНО 

«МЕСТЬ НИНДЗЯ»

03:00 Сериал «ПУТЕШЕСТВИЕ НА ЗАПАД»

04:00  Қазақша концерт

06.00 Хорватский  сериал  «Выбор Лары»  

(каз)


07.00 Индийский сериал «СЕН КЕЛЕРСІҢ» 

(повтор)


09.00 КИНО Харрисон Форд  в триллере 

«ОГНЕННАЯ СТЕНА» (повтор)

12.00 Мультсериалы (каз)

14:00 Молодежный сериал «НАСТОЯЩИЙ 

АРОН СТОУН»

15:00 Молодежный сериал «РАНЕТКИ» 

17:00 «6 КАДРОВ»

18:00 Комедийный сериал «БАЙКИ 

МИТЯЯ»

19.00 Комедийный сериал 



«ВОСЬМИДЕСЯТЫЕ» 

20.00 «ИНФОРМБЮРО»

21.00  Индийский сериал «СЕН КЕЛЕРСІҢ»

23:00  КИНО Эмили Браунинг в фэнтези 

«ЗАПРЕЩЕННЫЙ ПРИЕМ»

01:30 Сериал «ПУТЕШЕСТВИЕ НА 

ЗАПАД»

02:30 КИНО «БЕЗ ВЕСТИ ПРОПАВШИЕ 2: 



НАЧАЛО»

04.30 Қазақша концерт

06.00 Хорватский сериал  «ВЫБОР ЛАРЫ»  (каз)

07.00 Индийский сериал «СЕН КЕЛЕРСІҢ» (с русскими 

субтитрами), повтор

09:00  «Кулейiк»

09:30  «6 КАДРОВ»

10:00  Комедийный сериал «БАЙКИ МИТЯЯ» (повтор)

11:00  Комедийный сериал «ВОСЬМИДЕСЯТЫЕ» 

(повтор)


12.00  Мультсериалы (каз)

14:00  Молодежный сериал «НАСТОЯЩИЙ АРОН 

СТОУН»

15:00  Молодежный сериал «РАНЕТКИ» 



17:00 «6 КАДРОВ»

18:00  Комедийный сериал «БАЙКИ МИТЯЯ»

19.00  Комедийный сериал «ВОСЬМИДЕСЯТЫЕ» 

20.00  «ИНФОРМБЮРО» 

21.00  Индийский сериал «СЕН КЕЛЕРСІҢ» (с 

русскими субтитрами)

23.00  КИНО Кейт Бекинсейл в триллере «БЕЛАЯ 

МГЛА»


01:00  КИНО «ГОЛЫЙ ПИСТОЛЕТ 2 ½. ЗАПАХ 

СТРАХА» 


02:30 Сериал «ПУТЕШЕСТВИЕ НА ЗАПАД»  

03.30  Қазақша концерт

06.00 Хорватский сериал  «ВЫБОР ЛАРЫ»  (каз)

07.00 Индийский сериал «СЕН КЕЛЕРСІҢ» (с 

русскими субтитрами), повтор

09:00  «Кулейiк»

09:30 «6 КАДРОВ»

10:00 Комедийный сериал «БАЙКИ МИТЯЯ» 

(повтор)

11:00  Комедийный сериал «ВОСЬМИДЕСЯТЫЕ» 

(повтор)

12:00  Мультсериалы (каз)

14:00 Молодежный сериал «НАСТОЯЩИЙ АРОН 

СТОУН»


15:00 Молодежный сериал «РАНЕТКИ» 

17:00 «6 КАДРОВ»

18:30 Развлекательное шоу «УРАЛЬСКИЕ 

ПЕЛЬМЕНИ»

20.00 «ИНФОРМБЮРО» 

21.00 Индийский сериал «СЕН КЕЛЕРСІҢ» (с 

русскими субтитрами)

23:00 КИНО  Джексон Николл в комедии 

«КОРОТЫШКА»

00:30 КИНО «ИДУЩИЙ ПО ОГНЮ»

02:30 Сериал «ПУТЕШЕСТВИЕ НА ЗАПАД»  

03.30 Қазақша концерт

06.00 Мультфильмы (на казахском языке) 

09.00 Мультфильм «Микки и его друзья»

10:00 Мультфильм «МАСКА»

11.30 Кулинарная программа «Вкусные 

секреты»

12:00 Алдараспан, Шаншар, Нысана  

күнделігі 

14:30 КИНО Джимми Бэннетт в семейном 

фэнтези «КАМЕНЬ ЖЕЛАНИЙ»

16:30 Анимационный фильм «ДЕЛАЙ НОГИ»

18:30 КИНО Элайджа Вуд в фэнтези 

«ВЛАСТЕЛИН КОЛЕЦ: БРАТСТВО КОЛЬЦА»

22:15 КИНО  Майк Майерс в комедии «СЕКС 

ГУРУ»


00:15  КИНО  Уэсли Снайпс в 

фантастическом  триллере «БЛЭЙД 3: 

ТРОИЦА»

02:45  КИНО «ДЕНЬГИ РЕШАЮТ ВСЕ» (каз)



04:45 ҚАЗАҚША КОНЦЕРТ

06.00 «ЖАЖДА ЭКСТРИМА» (на казахском 

языке)

07.00 Мультфильмы (на казахском языке)



9:00   Мультфильм «Микки и его друзья»

10:00 Анимационный фильм «ДЕЛАЙ НОГИ» 

(повтор)

12:00 Алдараспан, Шаншар, Нысана  күнделігі

15:00 КИНО Элайджа Вуд в фэнтези 

«ВЛАСТЕЛИН КОЛЕЦ: БРАТСТВО КОЛЬЦА» 

(повтор)

18:45 КИНО Элайджа Вуд в фэнтези 

«ВЛАСТЕЛИН КОЛЕЦ: ДВЕ КРЕПОСТИ»

22:45 КИНО Эдди Мёрфи  в комедии  

«УЛОВКИ НОРБИТА»

00:45 КИНО «ЗОНА ВЫСАДКИ» (каз)

02:45 ҚАЗАҚША КОНЦЕРТ



1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал