Ф 01-05 Сабақ кестесі



жүктеу 0.78 Mb.

бет7/8
Дата22.04.2017
өлшемі0.78 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8

 

Философия /лек/ доц. Тұрашбеков А 



113 

11.40-12.30 

 

 

Педагогика /лек/ аға оқ. Сыдықов М 

213 

12.40-13.30 

Қаз/ң қазіргі саяси тарихы /лек/ доц. Сыздықова Г 



407 

Құқық негіздері /лек/ аға оқ. Темирова Ж 



113 

13.40-14.30 

Саптық дайындық /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



С/з 

 

 



14.40-15.30 

Саптық дайындық /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



С/з 

 

 



15.40-16.30 

Саптық дайындық /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



С/з 

 

 



С

ейс

енб

і 

08.30-09.20 

Саясаттану /лек/ аға оқ. Қылышбаев А 



113 

Жұм

а 

Дене шынықтыру 

С/з 

09.30-10.20 

Философия /лек/ доц. Тұрашбеков А 



213 

Дене шынықтыру 

С/з 

10.30-11.20 

Педагогика /лек/ аға оқ. Сыдықов М 



113 

 

 



11.40-12.30 

Қол граната лақ/ы уйрену /лек/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



417Б 

Қол гранатасын лақтыруды үйрету /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж  



405 

12.40-13.30 

 

 

Қол гранатасын лақтыруды үйрету /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж  



405 

13.40-14.30 

 

 

Саясаттану /пр/ маг оқ. Жаппарбекова А 

412Б 

14.40-15.30 

 

 

 

 

С

әрсе

нб

і 

08.30-09.20 

Дене шынықтыру 

С/з 

С

енбі

 

 

 

09.30-10.20 

Дене шынықтыру 

С/з 

 

 



10.30-11.20 

Педагогика /пр/ маг оқ. Естаева Ә 



416Б 

 

 

11.40-12.30 

Қаз/ң қазіргі саяси тарихы /лек/ доц. Сыздықова Г 



424 

 

 

12.40-13.30 

 

 



 

 

13.40-14.30 

Құқық негіздері /пр/ маг оқ. Тұрабаева Г 



417Б 

 

 

 

 



                                                                                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                       



                                                                                                                                                                                                                                          

 

 

 



Ф 7.01-05 Сабақ кестесі  

 

 



                                                                                                                                                                                                                                        

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

                   



 2014-2015 оқу жылының  сабақ кестесi _5_ семестр 

                                    Шығармашылық ж/е жаңа технологиялардың ғылыми мектебі   

                             Курс:_3_ Мамандық: Бастапқы әскери дайындық.  Дене шынықтыру ж/е спорт  Оқу түрі: күндізгі   

                                     

 

Кү

ні 

 

Уақыты 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана

 

Қазақша 104-12       

Орысша 108-82              

Д

үйсе

нб

і 

08.30-09.20 

Кәсіби бағыттағы шетел тілі /пр/  

маг оқ. Мауленқұлова Д 

260 

 

 



09.30-10.20 

БӘД оқыту әдістері /лек/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



411 

 

 



10.30-11.20 

Тәрбие жұмыст ториясы мен әдістемесі /лек/  

аға оқ. Сыдықов М 

128 

Д/ш және спорт маманд бой прак оқыту әдістері /лек/  

маг оқ. Джабаев Р 

407 

11.40-12.30 

 

 

Д/ш тарихы олимп спорт /лек/ маг оқ. Джабаев Р 

312 

12.40-13.30 

 

 

Кәсіби орыс тілі /пр/ оқ. Сыздықова М 

419Б 

С

ейс

енб

і 

08.30-09.20 

 

 

 

 

09.30-10.20 

 

 

Кәсіби бағыттағы шетел тілі /пр/ аға оқ. Савельева Н 

407 

10.30-11.20 

 

 

Емдік дене мәдениеті /лек/ аға оқ. Майлиева Г 

407 

11.40-12.30 

 

 

Кәсіби орыс тілі /пр/ оқ. Сыздықова М 

258 

12.40-13.30 

Абайтану /пр/ аға оқ. Омаров Т 



411 

Тәрбие жұмыст теор мен әдіст /пр/ маг оқ. Бексейтова Г 



260 

13.40-14.30 

Запас офицер әскер дайындау /лек/ Қадырбаев Ж 



213 

 

 



14.40-15.30 

Әскери псих мен педаг негіздері /лек/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



213 

 

 



15.40-16.30 

Әскери псих мен педагог негізд  /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



213 

 

 



С

әрсе

нб

і 

10.30-11.20 

 

 

Тәрбие жұмыст теор мен әдіст /лек/ проф. Нұрлыбекова А 

221 

11.40-12.30 

 

 

Д/ш ж/е спорт мам бой пәнді оқ әдіс /пр/ маг оқ. Джабаев Р 

407 

12.40-13.30 

 

 

Д/ш тарихы олимп спорт /лек/ маг оқ. Джабаев Р 

407 

13.40-14.30 

 

 

 

 

14.40-15.30 

 

 

 

 

15.40-16.30 

БӘД оқыту әдістері /пр/ аға оқ  Қадырбаев Ж 



213 

 

 



16.40-17.30 

БӘД оқыту әдістері /пр/ аға оқ . Қадырбаев Ж 



213 

 

 



17.40-18.30 

Қазіргі заманғы білім беру технолог /лек/  Қадырбаев Ж 



213 

 

 

 


 

 

 



Ф 7.01-05 Сабақ кестесі  

 

 



                                                                                                                           

 

Кү

ні 

 

Уақыты 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана 

Қазақша  104-12     

Орысша 108-82                 

Бе

йс

енбі

 

08.30-09.20 

Тәрбие жұмыст теор мен әдіст /пр/ маг оқ. Мапетов А 



129 

Кәсіби бағыттағы шетел тілі /пр/ аға оқ. Савельева Н 



416Б 

09.30-10.20 

Кәсіби бағыттағы шетел тілі /пр/ маг оқ. Мауленқұлова Д 



128 

 

 



10.30-11.20 

Қазіргі заманғы білім беру технолог /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



128 

Емдік дене мәдениеті /пр/ аға оқ. Майлиева Г 



 

11.40-12.30 

Қазіргі заманғы білім беру технолог /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



128 

 

 



14.40-15.30 

 

 

 

 

15.40-16.30 

 

 

 

 

16.40-17.30 

 

 

 

 

17.40-18.30 

 

 

 

 

Жұм

а 

11.40-12.30 

Абайтану /лек/ аға оқ. Омаров Т 



113 

Баскетбол /пр/ аға оқ. Сотов В 



С/з 

12.40-13.30 

 

405 

Баскетбол /пр/ аға оқ. Сотов В 

С/з 

13.40-14.30 

Запас офицер әскер дайындау /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



405 

Баскетбол /пр/ аға оқ. Сотов В 



С/з 

14.40-15.30 

Запас офицер әскер дайындау /пр/ Қадырбаев Ж 



 

Емдік дене мәдениеті /лек/ аға оқ. Майлиева Г 



407 

15.40-16.30 

Әскери псих мен педаг негіз /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



405 

Д/ш ж/е спорт мам бой пр оқ әдіс /лек/ маг оқ.Джабаев Р  



407 

16.40-17.30 

 

 

Д/ш тарихы олимп спорт /лек/ маг оқ. Джабаев Р 

407 

С

енбі

 

08.30-09.20 

 

 



 

 

 



09.30-10.20 

 

 



 

 

 



10.30-11.20 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 



 

 

 

 



Ф 7.01-05 Сабақ кестесі  

 

 



                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

 



2014-2015 оқу жылының  сабақ кестесi   _1_  семестр 

Шығармашылық ж/е жаңа технологиялардың ғылыми мектебі         

                Курс:_1_ Мамандық:Бастапқы әскери дайындық  Оқу түрі: күндізгі 

                                        

Күні   

Уақыты 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана

 

Қазақша 104-14                  

Қазақша 108-14  

Д

үйсе

нб

і 

08.30-09.20 

Орыс тілі /пр/ оқ. Сыздықова М 



128 

Орыс тілі /пр/ оқ. Сыздықова М 



128 

09.30-10.20 

Тіршілік қауіпсіздігі /лек/ аға оқ. Сералиева Ұ 



213 

Тіршілік қауіпсіздігі /лек/ аға оқ. Сералиева Ұ 



213 

10.30-11.20 

Қазақстан тарихы /лек/ аға оқ. Бекманова Д 



306 

Қазақстан тарихы /лек/ аға оқ. Бекманова Д 



306 

11.40-12.30 

 

 

Анатом спорт морф негізд /лек/ аға оқ. Байдосова А 

407 

12.40-13.30 

 

 

Пед мамандыққа кіріспе /лек/ аға оқ. Сыдықов М 

317 

С

ейс

енб

і 

08.30-09.20 

Дене шынықтыру 

С/з 

 

 



09.30-10.20 

Дене шынықтыру 

С/з 

 

 



10.30-11.20 

 

 



Дене шынықтыру 

С/з 

11.40-12.30 

Шет тілі /пр/ оқ. Ескерова А  маг оқ. Сұлтанмұрат М 



407 

Дене шынықтыру 

С/з 

12.40-13.30 

Мамандыққа кіріспе /лек/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



407 

 

 

13.40-14.30 

Әлеуметтану /пр/ аға оқ. Бегдаулетова Қ 



414Б 

ТАСТтеор мен әдістемесі /лек/ аға оқ. Балабаев Е 



407 

14.40-15.30 

 

 

Шет тілі /пр/   

аға оқ. Алчаева Л    аға оқ. Барысова Н 



128 

407 

15.40-16.30 

 

 

Шет тілі /пр/   

аға оқ. алчаева Л  аға оқ. Барысова Н 



128 

407 

С

әрсе

нб

і 

08.30-09.20 

Қазақстан тарихы /пр/ аға оқ. Бекманова Д 



128 

Тіршілік қауіпсіздігі /пр/ аға оқ. Сералиева Ұ 



407 

09.30-10.20 

Шет тілі /пр/ оқ  Ескерова А  маг оқ. Сұлтанмұрат М 



407 

Қазақстан тарихы /пр/  аға оқ. Бекманова Д 



128 

10.30-11.20 

ҚР ҚК жалпы әскери жарғылары /лек/  аға оқ. Қадырбаев Ж 



128 

ТАСТ теор мен әдістемесі /пр/ аға оқ. Балабаев Е 



407 

11.40-12.30 

Әлеуметтану /лек/  аға оқ. Бегдаулетова Қ 



213 

 

 

 

  

 



 

 

 



Ф 7.01-05 Сабақ кестесі  

 

 



 

 

 



Күні   

Уақыты 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана

 

Қазақша 104-14                

Қазақша 108-14          

Бе

йс

енбі

 

08.30-09.20 

Дене шынықтыру 

С/з 

 

 



09.30-10.20 

Дене шынықтыру 

С/з 

 

 



10.30-11.20 

 

 



Дене шынықтыру 

С/з 

11.40-12.30 

Тіршілік қауіпсіздігі /пр/ аға оқ. Сералиева Ұ 



405 

Дене шынықтыру 

С/з 

12.40-13.30 

Шет тілі /пр/  оқ. Ескерова А  маг оқ. Сұлтанмұрат М 



407 

424 

 

 



13.40-14.30 

Орыс тілі /пр/ оқ. Сыздықова М 



128 

Орыс тілі /пр/ оқ. Сыздықова М 



128 

14.40-15.30 

 

 

Шет тілі /пр/  

аға оқ. Емберді А  аға оқ. Барысова Н 



128 

407 

15.40-16.30 

 

 

Анатом спорт морф негізд /пр/  аға оқ. Байдосова А 

128 

Жұм

а 

08.30-09.20 

Орыс тілі /пр/ оқ. Сыздықова М 



213 

Орыс тілі /пр/ оқ. Сыздықова М 



213 

09.30-10.20 

Мамандыққа кіріспе /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



407 

ТАСТ теор мен әдістемесі /лек/ аға оқ. Балабаев Е 



128 

10.30-11.20 

Қазақстан тарихы /лек/ аға оқ. Бекманова Д 



102 

Қазақстан тарихы /лек/ аға оқ. Бекманова Д 



102 

11.40-12.30 

ҚР ҚК жалпы әскери жарғылары /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



128 

Анатом спорт морф негізд /лек/ аға оқ. Байдосова А 



213 

12.40-13.30 

ҚР ҚК жалпы әскери жарғылары /пр/ аға оқ. Қадырбаев Ж 



128 

 

 



С

енбі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 



Ф 7.01-05 Сабақ кестесі  

 

 



 

 

2014-2015 оқу жылының  сабақ кестесi  _3_  семестр 

                                                                             Шығармашылық ж/е жаңа технологиялардың ғылыми мектебі         

              Курс:_2_ Мамандық: Дене шынықтыру және спорт  Оқу түрі: күндізгі 

                                        

Күні   

Уақыты 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана

 

Қазақша 108-13               

Орысша 108- 83      

Д

үйсе

нб

і 

08.30-09.20 

 

 



Дене шынықтыру 

 

09.30-10.20 

 

 



Дене шынықтыру 

 

10.30-11.20 

Дене шынықтыру 

С/з 

Құқық негіздері /лек/ аға оқ. Исмайлов А 



408Б 

11.40-12.30 

Дене шынықтыру 

С/з 

Жас ерекш физ ж/е мектеп физиолог /лек/ доц. Исакова Д 



312Б 

12.40-13.30 

Волейболды оқытудың әдістемесі /пр/ аға оқ. Балабаев Е 



129 

Волейболды оқыту әдістемесі /пр/ аға оқ. Тұрдалиев А 



С/з 

13.40-14.30 

Волейболды оқытудың әдістемесі /пр/ аға оқ. Балабаев Е 



129 

Волейболды оқыту әдістемесі /пр/ аға оқ. Тұрдалиев А 



С/з 

14.40-15.30 

 

 

 

 

С

ейс

енб

і 

08.30-09.20 

Саясаттану /лек/ аға оқ. Қылышбаев А 



113 

Философия /лек/ доц. Шпилькин Ю 



401Б 

09.30-10.20 

Философия /лек/ доц. Тұрашбеков А 



213 

Саясаттану /лек/ доц. Джанпаизова З 



303Б 

10.30-11.20 

Педагогика /лек/ Вакансия 2 



113 

Педагогика /лек/ аға оқ. Рысбекова А 



128 

11.40-12.30 

Баскетбол /пр/ аға оқ. Балабаев Е 



С/з 

 

 



12.40-13.30 

Баскетбол /пр/ аға оқ. Балабаев Е 



С/з 

Құқық негіздері /пр/ аға оқ. Исмайлов А 



402Б 

13.40-14.30 

Құқық негіздері /пр/ маг оқ. Тұрабаева Г 



415Б 

 

 

С

әрсе

нб

і 

08.30-09.20 

 

 



Дене шынықтыру 

 

09.30-10.20 

 

 



Дене шынықтыру 

 

 

 

 



 

 

10.30-11.20 

Дене шынықтыру 

С/з 

 

 



11.40-12.30 

Дене шынықтыру 

С/з 

Педагогика /пр/ маг оқ. Қожамқұлова А 



128 

12.40-13.30 

 

 

Баскетбол /пр/ аға оқ. Балабаев Е 



С/з 

13.40-14.30 

Педагогика /пр/ маг оқ. Мапетов А 



405 

Баскетбол /пр/ аға оқ. Балабаев Е 



С/з 

14.40-15.30 

Жас ерекш физ ж/е мектеп гигиен /пр/ маг оқ. Қалшораева Б 



405 

 

 




1   2   3   4   5   6   7   8


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал