Ф 01-05 Сабақ кестесі



жүктеу 0.78 Mb.

бет5/8
Дата22.04.2017
өлшемі0.78 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8

і 

08.30-09.20 

Абайтану (лек.) аға оқ.  Алтынбеков Қ. 



405 С 

Бе

йс

енбі

 

 

 



09.30-10.20 

Кескіндеме (пр.) аға оқ. 

Жорабеков С. 

Сурет (пр.) аға оқ. Қалықов А. 



312/324 

Сәндік ӛнер негіздері (пр.) аға оқ. Жолдасбекова Г. 



311 С 

10.30-11.20 

Кескіндеме (пр.) аға оқ. 

Жорабеков С. 

Сурет (пр.) аға оқ. Қалықов А. 



312/324 

Тәрбие жұмысының теориясы мен әдістемесі (лек.) 

 доц. Қаражігітова К. 

221 С 

11.40-12.30 

Кескіндеме (пр.) аға оқ. 

Жорабеков С. 

 

324 С 

Дизайн негіздері (пр.) аға оқ. Қалықов А. 

309 С 

12.40-13.30 

 

 

Дизайн негіздері (пр.) аға оқ. Қалықов А. 

309 С 

С

ейс

енб

і 

08.30-09.20 

 

 



Жұм

а 

 

 



09.30-10.20 

 

 

Тәрбие жұмысының теориясы мен әдістемесі (пр.)  

маг.оқ. Мапетов А. 



305 С 

10.30-11.20 

Композиция (пр.) аға оқ. 

Жорабеков С. 

 

318 С 

Бейнелеу ӛнерін оқыту әдістемесі (лек.) 

 проф. Тәңірбергенов М. 



313 С 

11.40-12.30 

Сурет (пр.) аға оқ. Қалықов А.  Кескіндеме (пр.) аға оқ. 

Жорабеков С. 

312/324  

Бейнелеу ӛнерін оқыту әдістемесі (лек.) 

 проф. Тәңірбергенов М. 

313 С 

12.40-13.30 

Сурет (пр.) аға оқ. Қалықов А.  Кескіндеме (пр.) аға оқ. 

Жорабеков С. 

312/324 

 

Композиция (пр.) аға оқ. Жорабеков С. 



318 С 

13.40-14.30 

 

Кескіндеме (пр.) аға оқ. 



Жорабеков С. 

324 С 

 

 



С

әрсе

нб

і 

08.30-09.20 

Абайтану (пр.) аға оқ. Алтынбеков Қ. 



405 С 

С

енбі

 

 

 



09.30-10.20 

Бейнелеу ӛнерін оқыту әдістемесі (пр.)  

аға оқ. Жорабеков С. 

313 С 

 

 



10.30-11.20 

Құрастыру сызбасы (пр.) аға оқ. Шуланбеков Б. 



309 С 

 

 



11.40-12.30 

Бейнелеу ӛнері тарихы және теориясы (лек.)  

проф. Кемешов Д. 

319 С 

 

 



12.40-13.30 

 

 

 

 

 

 


 

 

 



Ф 7.01-05 Сабақ кестесі  

 

 



                     

 

 

 

 

 



 

                     

2014-2015 оқу жылының  сабақ кестесi   1 семестр   

Шығармашылық ж/е жаңа технологиялардың ғылыми мектебі 

 Курс: 1  Мамандық:  Кәсіптік оқыту   Оқу түрі:    күндізгі             

 

                           

Кү

ні 

 

Уақыты 

Бөлімі 

 

Дәріс 

хана 

Бөлімі 

 

Дәріс 

хана

 

Қазақша- А 1                ( 120-14)   

Қазақша- А 2          (120-24)   

Д

үйсе

нб

і 

08.30-09.20 

 

 

 

 

09.30-10.20 

Әлеуметтану (лек.) аға оқ. Сағындықова Б. 



405 С 

Әлеуметтану (лек.) аға оқ. Сағындықова Б. 



405 С 

10.30-11.20 

Материалды оңдеу технологиясы 

(пр.) маг.оқ. Умирзахова Н. 

Материалды оңдеу технологиясы 

(пр.) маг.оқ. Рыскулов А. 

103/6 С   Шет тілі (пр.)  аға оқ. Мауленкулова Д. 

210 С 

11.40-12.30 

Материалды оңдеу технологиясы 

(пр.) маг.оқ. Умирзахова Н. 

Материалды оңдеу технологиясы 

(пр.) маг.оқ. Рыскулов А. 

103/6 С  Орыс тілі (пр.) аға оқ. Мезенцева Е. 

111 С 

12.40-13.30 

Орыс тілі (пр.) аға оқ. Мезенцева Е. 



111 С 

 

 



13.40-14.30 

Орыс тілі (пр.) аға оқ. Мезенцева Е. 



111 С 

 

 



С

ейс

енб

і 

08.30-09.20 

Информатика (лек.) аға оқ. Ибрагимов О. 



405 С 

Информатика (лек.) аға оқ. Ибрагимов О. 



405 С 

09.30-10.20 

Информатика (лаб.) маг.оқ. 

Зейдуллаева Д. 

Информатика (лаб.) маг.оқ. 

Алимкулова Г. 

218/ 

319 С 

Материалды оңдеу технологиясы (пр.) маг.оқ. Умирзахова Н. 



103 С 

10.30-11.20 

Информатика (лаб.) маг.оқ. 

Зейдуллаева Д. 

Информатика (лаб.) маг.оқ. 

Алимкулова Г. 

218/ 

319 С 

Материалды оңдеу технологиясы (пр.) маг.оқ. Умирзахова Н. 



103 С 

11.40-12.30 

Қазақстан тарихы (лек.) аға оқ. Бекманова Д. 



405 С 

Қазақстан тарихы (лек.) аға оқ. Бекманова Д. 



405 С 

12.40-13.30 

 

 

 

 

13.40-14.30 

 

 

 

 

14.40-15.30 

ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ  

Спорт  

ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ  

Спорт  

15.40-16.30 

ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ 

зал 

ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ 

зал 

С

әрсе

нб

і 

08.30-09.20 

Информатика (лаб.) 

маг.оқ. Зейдуллаева Д. 

Информатика (лаб.) маг.оқ. 

Алимкулова Г. 

218/ 

319 С 

Шет тілі (пр.)  маг. оқ. Мауленкулова Д. 



211 С 

09.30-10.20 

Информатика (лаб.) 

маг.оқ. Зейдуллаева Д. 

Информатика (лаб.) маг.оқ. 

Алимкулова Г. 

218/ 

319 С 

Шет тілі (пр.)  маг. оқ. Мауленкулова Д. 



216 С 

10.30-11.30 

Тіршілік қауіпсіздік негіздері (пр.) аға оқ. Байдосова А. 



307 С 

Орыс тілі (пр.) аға оқ. Мезенцева Е. 



111 С 

11.40-12.30 

Шет тілі (пр.)  аға оқ. Бейсенбаева А./ 

маг. оқ. Мауленкулова Д. 

204/ 

205 С 

Тіршілік қауіпсіздік негіздері (пр.) аға оқ. Байдосова А. 



307 С 

12.40-13.30 

Шет тілі (пр.)  аға оқ. Бейсенбаева А./ 

маг. оқ. Мауленкулова Д. 

204/ 

205 С 

 

 

 


 

 

 



Ф 7.01-05 Сабақ кестесі  

 

 



 

Кү

ні 

 

Уақыты 

Бөлімі 

 

Дәріс 

хана 

Бөлімі 

 

Дәріс 

хана

 

Қазақша- А 1                ( 120-14)   

Қазақша- А 2          (120-24)    

Бе

йс

енбі

 

08.30-09.20 

Тіршілік қауіпсіздік негіздері (лек.) аға оқ. Байдосова А. 



405 С 

Тіршілік қауіпсіздік негіздері (лек.) аға оқ. Байдосова А. 



405 С 

09.30-10.20 

Қазақстан тарихы (лек.) аға оқ. Бекманова Д. 



405 С 

Қазақстан тарихы (лек.) аға оқ. Бекманова Д. 



405 С 

10.30-11.20 

Шет тілі (пр.)  аға оқ. Бейсенбаева А./ 

маг. оқ. Мауленкулова Д. 

204/ 

205 С 

Әлеуметтану (пр.) аға оқ. Сағындықова Б. 



301 С 

11.40-12.30 

Әлеуметтану (пр.) аға оқ. Сағындықова Б. 



301 С 

 

 



12.40-13.30 

 

 

Информатика (лаб.) маг.оқ. Зейдуллаева Д. 

319 С 

13.40-14.30 

 

 

Информатика (лаб.) маг.оқ. Зейдуллаева Д. 

319 С 

14.40-15.30 

ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ  

Спорт  

ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ  

Спорт  

15.40-16.30 

ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ 

зал 

ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ 

зал 

Жұм

а 

08.30-09.20 

Қазақстан тарихы (пр.) оқ. Ағұлықова Ұ. 



307 С 

 

 



09.30-10.20 

Педагогикалық мамандыққа кіріспе (лек.) 

 аға оқ. Сыдықов М. 

405 С 

Педагогикалық мамандыққа кіріспе (лек.) 

 аға оқ. Сыдықов М. 

405 С 

10.30-11.20 

Орыс тілі (пр.) аға оқ. Мезенцева Е. 



406 С 

Қазақстан тарихы (пр.) оқ. Ағұлықова Ұ. 



405 С 

11.40-12.30 

 

 

Орыс тілі (пр.) аға оқ. Мезенцева Е. 

406 С 

12.40-13.30 

 

 

Информатика (лаб.) маг.оқ. Зейдуллаева Д. 

319 С 

13.40-14.30 

 

 

Информатика (лаб.) маг.оқ. Зейдуллаева Д. 

319 С 

С

енбі

 

08.30-09.20 

 

 

 

 

09.30-10.20 

 

 

 

 

10.30-11.20 

 

 

 

 

                                                                

 

 

 



 

 

 

 



Ф 7.01-05 Сабақ кестесі  

 

 



 

 

 

2014-2015 оқу жылының  сабақ кестесi  3 семестр  

Шығармашылық ж/е жаңа технологиялардың ғылыми мектебі 

  Курс 2  Мамандық:  Кәсіптік оқыту    Оқу түрі:  күндізгі       

       

         

 

Кү

ні 

 

Уақыты 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана 

 

Кү 

ні 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана 

Қазақша- А 1                 (120-13)       

Қазақша- А 1    (120-13)        

Д

үй

се

нб

і 

08.30-09.20 

 

 



Бе

йс

енбі

 

Математика (лек.) доц. Ниязымбетов А. 



307 С 

09.30-10.20 

Құқық негіздері (лек.) аға оқ. Исмайлов А. 



221 С 

Математика (пр.) доц. Ниязымбетов А. 



307 С 

10.30-11.20 

Жалпы техникалық және арнайы пәндерді оқыту әдістемесі (лек.)  

доц. Құралов А. 

313 С 

Тігін бұйымдарының технологиясы 

(пр.) маг.оқ. Умирзакова Н. 

Автомобильдер және тракторлар (пр.) 

аға оқ. Мұсақұлов Қ. 

103/6 С 

11.40-12.30 

Педагогика (лек.) аға оқ. Махмұтова К. 



206 С 

Тігін бұйымдарының технологиясы 

(пр.) маг.оқ. Умирзакова Н. 

Автомобильдер және тракторлар  (пр.) 

аға оқ. Мұсақұлов Қ. 

103/6 С 

12.40-13.30 

Ӛзін-ӛзі тану (лек.) аға оқ. Махмұтова К. 



206 С 

 

 



13.40-14.30 

 

 

 

 

14.40-15.30 

Д Е Н Е     Ш Ы Н Ы Қ Т Ы Р У 

Спорт 

 

 



15.40-16.30 

Д Е Н Е     Ш Ы Н Ы Қ Т Ы Р У 

зал 

 

 

 



С

ейс

енб

і 

08.30-09.20 

 

 



Жұм

а 

 

 

 



09.30-10.20 

Педагогика (лек.) аға оқ. Махмұтова К. 



221 С 

 

 



10.30-11.20 

Экономикалық теория негіздері (пр.) аға оқ. Исатаева Г. 



301 С 

Тігін бұйымдарының технологиясы 

(лек.) аға оқ. Қонақбаева Г.

 

Автомобильдер және тракторлар  



(лек.) аға оқ. Мұсақұлов Қ.

 

108/6 С 



11.40-12.30 

Экономикалық теория негіздері (лек.) аға оқ. Исатаева Г. 



221 С 

Ӛзін-ӛзі тану (пр.) маг. оқ. Мамытбаева Ж. 



305 С 

12.40-13.30 

 

 

Құқық негіздері (пр.) маг.оқ. Тұрабаева Г.

 

301 С 



13.40-14.30 

 

 

 

 



14.40-15.30 

 

 



Д Е Н Е     Ш Ы Н Ы Қ Т Ы Р У 

Спорт 

15.40-16.30 

 

 



Д Е Н Е     Ш Ы Н Ы Қ Т Ы Р У 

зал 

С

әрсе

нб

і 

08.30-09.20 

Педагогика (пр.) маг.оқ. Естаева Ә. 



303 С 

Сен

бі

 

 

 



09.30-10.20 

Материалды ӛңдеу технологиясы (пр.) 

маг.оқ. Умирзакова  Н. 

Материалды ӛңдеу технологиясы (пр.) 

 аға оқ. Мұсақұлов Қ. 

103/6 С 

 

 



10.30-11.20 

Материалды ӛңдеу технологиясы (пр.) 

маг.оқ. Умирзакова  Н. 

Материалды ӛңдеу технологиясы (пр.) 

 аға оқ. Мұсақұлов Қ. 

103/6 С 

 

 



11.40-12.30 

Жалпы техникалық және арнайы пәндерді оқыту әдістемесі (пр.) 

 доц. Құралов А. 

313 С 

 

 



12.40-13.30 

Жалпы техникалық және арнайы пәндерді оқыту әдістемесі (пр.)  

доц. Құралов А. 

313 С 

 

 



13.40-14.30 

 

 

 

 

14.40-15.30 

Д Е Н Е     Ш Ы Н Ы Қ Т Ы Р У 

Спорт 

 

 



15.40-16.30 

Д Е Н Е     Ш Ы Н Ы Қ Т Ы Р У 

зал 

 

 



 

 

 



Ф 7.01-05 Сабақ кестесі  

 

 



                                                           

 

2014-2015 оқу жылының  сабақ кестесi     5  семестр   

 Шығармашылық ж/е жаңа технологиялардың ғылыми мектебі 

 Курс: 3      Мамандық: Кәсіптік оқыту      Оқу түрі:    күндізгі              

 

              

Күні   

Уақыты 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана 

Күні

 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана

 

Қазақша- А 1 (120-12)         

Қазақша- А 1 ( 120-12)         

Д

үйсе

нб

і 

08.30-09.20   

Сәндік қолданбалы ӛнер (пр.)  

аға оқ. Мұсақұлов Қ. 

6 С 

Бе

йс

енбі

 

 

 



 

09.30-10.20   

Сәндік қолданбалы ӛнер (пр.)  

аға оқ. Мұсақұлов Қ. 

6 С 

Қол ӛнер бұйымдарын жасау 

негіздері (пр.) маг.оқ. Бегалиева Г.

 

Қол ӛнер бұйымдарын жасау 



негіздері (пр.) проф. Кемешов Д. 

104/10 С 

10.30-11.20 

Киім тігу технологиясы (лек.) 

доц. Байбатшаева А.

 

Метал және ағаш ӛңдеу әдістері 



(лек.) проф. Дүйсенбаев К.

 

101 



/108 С 

Қол ӛнер бұйымдарын жасау 

негіздері (пр.) маг.оқ. Бегалиева Г.

 

Қол ӛнер бұйымдарын жасау 



негіздері (пр.) проф. Кемешов Д. 

104/10С 

11.40-12.30 

Қол ӛнер бұйымдарын жасау 

негіздері (лек.) маг.оқ. Бегалиева Г. 

Метал және ағаш ӛңдеу әдістері 

(пр.) проф. Дүйсенбаев К.

 

104/ 



108 С 

Сәндік қолданбалы ӛнер (пр.) аға оқ. Жолдасбекова Г. 

 

311 С 

12.40-13.30   

 

Сәндік қолданбалы ӛнер (пр.) аға оқ. Жолдасбекова Г. 

 

311 С 

13.40-14.30   

 

 

 



С

ейс

енб

і 

08.30-09.20   

 

Жұм

а 

 

 



09.30-10.20 

Кәсіби бағытталған шет тілі (пр.) аға оқ. Бейсенбаева А./   

маг.оқ. Мауленкулова Д. 

204/ 

205 С 

Материалды ӛңдеу технологиясы 

(пр.) маг. оқ. Умирзакова Н. 

Материалды ӛңдеу технологиясы 

(пр.) аға оқ. Мұсақұлов Қ. 

103/6 С 

10.30-11.20 

Кәсіби бағытталған шет тілі (пр.) аға оқ. Бейсенбаева А./   

маг.оқ. Мауленкулова Д. 

204/ 

205 С 

Материалды ӛңдеу технологиясы 

(пр.) маг. оқ. Умирзакова Н. 

Материалды ӛңдеу технологиясы 

(пр.) аға оқ. Мұсақұлов Қ. 

103/6 С 

11.40-12.30 

Бұйымдарды кӛркемдеп сәндеу (пр.) 

маг. оқ. Умирзакова Н. 

Мектептегі қолӛнер ісі (пр.) маг.оқ. 

Рыкулов А. 

103/10 С 

Материалмен жұмыс (пр.) доц. 

Байбатшаева А. 

Материалмен жұмыс (пр.)  

маг.оқ. Рыскулов А. 

103/10 С 

12.40-13.30 

Бұйымдарды кӛркемдеп сәндеу (пр.) 

маг. оқ. Умирзакова Н. 

Мектептегі қолӛнер ісі (пр.) маг.оқ. 

Рыкулов А. 

103/10 С 

Материалмен жұмыс (пр.) доц. 

Байбатшаева А. 

Материалмен жұмыс (пр.)  

маг.оқ. Рыскулов А. 

103/10 С 

13.40-14.30 

 

 



 

 

 



С

әрсе

нб

і 

09.30-10.20   

 

С

енбі

 

 

 



09.30-10.20   

 

 

 



10.40-11.30  Ою-ӛрнек негіздері (пр.) аға 

оқ. Жолдасбекова Г. 

Қол ӛнер бұйымдарын жасау 

негіздері (лек.) проф. Кемешов Д. 



311/ 

318 С 

 

 



11.40-12.30 

Сәндік қолданбалы ӛнер (пр.) 

аға оқ. Жолдасбекова Г. 

Сәндік қолданбалы ӛнер (пр.)  

аға оқ. Мұсақұлов Қ. 

311/ 6 С 

 

 



12.40-13.30 

Сәндік қолданбалы ӛнер (пр.) 

аға оқ. Жолдасбекова Г. 

Сәндік қолданбалы ӛнер (пр.)  

аға оқ. Мұсақұлов Қ. 

311/ 6 С 

 

 



13.40-14.30 

Киім тігу технологиясы (пр.) 

маг.оқ. Умирзахова Н.

 

Ою-ӛрнек негіздері (пр.)  



аға оқ. Мұсақұлов Қ. 

103/ 6 С 

 

 

 


 

 

 



Ф 7.01-05 Сабақ кестесі  

 

 



 

 

2014-2015 оқу жылының   сабақ кестесi  7  семестр 

 Шығармашылық ж/е жаңа технологиялардың ғылыми мектебі 

 Курс:  4   Мамандық:  Кәсіптік оқыту   Оқу түрі:  күндізгі     

 

 

Күні   

Уақыты 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана 

Күні

 

Бөлімі 

 

Дәріс- 

хана



1   2   3   4   5   6   7   8


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал