Если главный хозяин всех объединяет, скрепляет, не дает ссориться, то будет порядок и понимание, и каждый член большой семьи под названием «страна» будет чувствовать душевное спокойствие, а это и есть самое главное



жүктеу 1.03 Mb.

бет7/11
Дата24.01.2017
өлшемі1.03 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

КАНАЛ

05.58 ҚР ӘНҰРАНЫ

06.00 Информбюро

06:50 Ризамын

08:00Азил Студио

09:00 Конил толкыны

10:00 Кулинарная программа 

«Готовим с Адель» 

10:30 Мультсериал «БЭТМЕН»

11:30 Мультсериал «Фиксики» 

(рус)

12:30 ЕРАЛАШ



13:30Сериал «Как я стал 

русским» (повтор)

14:05 Сериал «АйТи молодец!»

15:05 Сериал «БАҚЫТТЫ 

БОЛҒЫМ КЕЛЕДІ» (каз)

16:05 Сериал «КИЕЛІ НЕКЕ» 

(каз)

18:05АЙТА БЕРСІН



19:00Келiндербайгесi (каз)

20:00 Информбюро

21:00Сериал «Как я стал 

русским» 

22:40 Сериал «ЕРТУГРУЛ 2»

23:40 Алдараспан, Шаншар, 

Нысана күнделігі (каз)

00:30 Сериал «Царевна 

Лягушкина»

01:30 Казакша концерт (каз)



   ЕВРАЗИЯ

6:00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТ-

РЛЕРМЕН  

6:05 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» (каз)  

7:00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТ-

РЛЕРМЕН  

7:10 «САПА БАҚЫЛАУДА») 

7:55 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТ-

РЛЕРМЕН  

8:00 Телеканал «ДОБРОЕ 

УТРО»  

10:00 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»  



11:00 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

бағдарламасы  

11:30 «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

бағдарламасы 

12:25 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АК-

БАР». ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

13:15 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

14:05 «ӘН ДАРИЯ» 

бағдарламасы  

15:00 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы   

15:10 «ПРАВДА»  

15:15 Мария Козакова, Андрей 

Биланов,  Алёна Яковлева в 

мелодраме «ВСЕ СОКРОВИ-

ЩА МИРА»

16:20 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ!»  

17:35 Ток-шоу «РОДИНА»  

18:50 Многосерийная мело-

драма «РАДИ ЛЮБВИ Я ВСЕ 

СМОГУ»


20:00 «ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ»  

20:55 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АК-

БАР». ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

22:00 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР»  

22:40 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

23:35 «П@УТINA» 

бағдарламасы  

0:00 Екатерина Решетни-

кова, Никита Зверев, Пётр 

Баранчеев, Марина Дюжева 

в мелодраме «ПОЛОСА ОТ-

ЧУЖДЕНИЯ»    

2:00 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

2:20 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы   

2:30 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР»   

3:05 «ОПЕРАЦИЯ «КУКЛО-

ВОД» (каз)  

До 4:00 

     


 

7:00 «Kaznet» ғаламторға шолу

7:30 Программа «Суперпапа»

8:10 «Біздің уақыт» ақпараттық-

сараптамалық бағдарламасы

9:00 Турецкий сериал «Укра-

денная жизнь»

10:00 «Махаббат дерті» түрік 

телехикаясы

11:10 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы

13:10 «Қыз ақысы» түрік теле-



хикаясы

14:10 «Жібек» телехикаясы

15:10 Информационно-анали-

тическая программа «Избран-

ное за неделю»

16:00 Программа «Переза-

грузка»

16:10 «Ел аузында» 



бағдарламасы

17:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы

19:00 «Қыз ақысы» түрік теле-



хикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы

22:00 «Махаббат дерті» түрік 

телехикаясы

23:00 Сериал «Идеальный 

брак»

23:50 Новости «20:30»



0:20 Жаңалықтар

0:50 Программа «Тенгемания»

1:05 Ән мен әзіл концерттік 

бағдарламасы.



«Жамбыл-Тараз» № 45 (1333), 9 ноября 2016 года

14

TV Неделя

среда

16 

НОЯБРЯ

четверг


17 

НОЯБРЯ

6:00 Әнұран

6:05 Қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт

7:00 «ТАҢШОЛПАН». Таңғы 



ақпаратты-сазды бағдарлама  

(9:30 KAZNEWS)

10:00 ТҰСАУКЕСЕР! «СИССИ». 

Мультхикая. 11-бөлім (Италия, 

2015-2016жж.)

10:25 ТҰСАУКЕСЕР! 

«РОБОТКӨЛІК ПОЛИ». 

Мультхикая. 15-бөлім(Оңтүстік 

Корея, 2011 ж.)

10:40 «Айман&Шолпан». Теле-

хикая. 38-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2016 ж.) (с 

субтитрами)

11:35 «Айтуға оңай...»

12:20 «... Үй болу қиын». Теле-

хикая. 16-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2012ж.) (с 

субтитрами) 

12:55 KAZNEWS (Дайджест)

13:00 «БІРГЕ ТАҢДАЙМЫЗ!». 

Тікелей эфир 

14:10 «Келін». Телехикая.2013, 

2014-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

14:55 KAZNEWS (Дайджест)

15:00 «ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-

шоу. Тікелей эфир 

16:40 «Сурайя». Телехикая. 

85-бөлім (Малайзия, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «ТҮБІ БІР ТҮРКІЛЕР»

18:40 «КЕЛБЕТ»

19:05 ТҰСАУКЕСЕР! «СУ-

РАЙЯ». Телехикая.86-бөлім 

(Малайзия, 2015 ж.) (с субти-

трами)

20:00 KAZNEWS



20:45 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:30 ТҰСАУКЕСЕР! 

«АЙМАН&ШОЛПАН». Теле-

хикая. 39-бөлімі («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2016 ж.) (с 

субтитрами) 

22:25 ТҰСАУКЕСЕР! 

«КЕЛІН». Телехикая.2015, 

2016-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

23:15 «ТҮНГІ СТУДИЯДА 

НҰРЛАН ҚОЯНБАЕВ»

23:50 «МУЗАРТ Live». Күнделік

0:00 KAZNEWS

0:45 «... Үй болу қиын». Теле-

хикая. 16- бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2012ж.) (с 

субтитрами) 

1:15 «Келбет»

1:45 «Түнгі студияда Нұрлан 

Қоянбаев»

2:15 Қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт


3:30  Әнұран

         ХАБАР

07:00 ҚР Әнұраны

07:02 «Әсем әуен»

07:15 «Біздің үй»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы  - утренняя ин-

формационно-развлекательная 

программа  

10:10 Премьера!!! Телесериал. 

«Осколки» 

11:00 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

11:35 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

11:40 Телехикая. «Зәуре»

12:30 Кулинарная программа 

«Магия кухни»

13:00 «Семейные мелодрамы». 

Документальная драма

14:00 Премьера! Телесериал. 

«Центральная больница»

15:00 «Важно знать»

15:15 «Көңіл толқыны». 

Ақпаратты-танымдық 

бағдарлама

15:45 Телехикая. «Айжан»

16:35 «Тағдыр тартысы»  

деректі драмасы

17:10 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

17:15 «Біздің үй»

18:00 «Білу маңызды»

18:15 Телехикая. «Зәуре»

19:00 Қорытынды жаңалықтар 

Негізінде

19:40 «Тағдыр тартысы»  

деректі драмасы

20:10 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

20:20 Премьера! Ток-шоу 

«Давайте говорить» 

21:00 Итоги дня По сути

21:40 Телесериал. «Такая 

работа» 

22:30 Премьера!!! Телесериал. 

«Осколки» 

23:30 Қорытынды жаңалықтар

00:10 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

00:40 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

01:10 Қорытынды жаңалықтар

02:30 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

03:00 ҚР Әнұраны

                          

қАЗАқСТАН

ТАРАЗ

7:25 Әнұран

7:30 Қайырлы таң, Әулиеата!   

9:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

9:55 НОВОСТИ

10:20 Күй күмбірі

10:25 Телеблокнот

10:30 Телемаркет

10:35 Хабар: Первая студия

11:00 Балаларға базарлық

11:30 Телеблокнот

11:35 Музыка

11:45 Телехикая

12:35 Деректі фильм

13:00 ТҮСКІ ЖАҢАЛЫҚТАР 

13:15 ДНЕВНЫЕ НОВОСТИ

13:30 Балаларға базарлық

13:50 Телемаркет

13:55 Телеблокнот

14:00 Сөз маржан

14:05 АҢДАТПА

14:05-17.50 Техникалық үзіліс 

17:50 АҢДАТПА

17:55 Хабар: Жаса, менің елім!

18:10 Хабар: Иман нұры

18:20 КЕШКІ ЖАҢАЛЫҚТАР

18:35 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ  

18:50 Телемаркет

18:55 Телеблокнот

19:00 Телехикая 

19:50 Музыка

20:00 Хабар: Тараз кз

20:10 Закон и общество

20:25 Телеблокнот

20:30 ҚОРТЫНДЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

20:55 Роликтер, анонстар

21:00 ИТОГОВЫЕ НОВОСТИ

21:25 Роликтер, анонстар

21:30 Телемаркет

21:35 Телехикая 

22:15 Телеблокнот

22:20 Көркем фильм

0:00 ҚОРТЫНДЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

0:25 ИТОГОВЫЕ НОВОСТИ

0:55 Телеблокнот

1:00 Музыка

1:08 Аңдатпа.Әнұран

1:10 Арнаның жабылуы



7 канал

06.00 «Қыздар арасында»

06.40 «Ене мен келін»   

07.10 «Қуырдақ»   

07.30 Т/с «Үзілген жапырақтар»

09.30 «Гадалка»

10.00 «Смеяться разрешается»

11.40 Т/с «Әулет»  

12.50 Т/с «Ғаламат ғасыр. 

Көсем дәуірі»  

14.00 Т/с «Тағдырым шешілген 

күн»


15.10 «Q-елі»

15.40 «Смеяться разрешается»

16.30 Х/ф «Небесный вер-

блюд»


18.20 Т/с «Секретные мате-

риалы»


19.20 ПРЕМЬЕРА «Q-елі»

19.50 Т/с «А счастье где-то 

рядом»

20.50 ПРЕМЬЕРА т/с 



«Тағдырым шешілген күн»

21.50 ПРЕМЬЕРА т/с «Ғаламат 

ғасыр. Көсем дәуірі»  

22.50 Т/с «Әулет»

00.00 Премьера! Т/с «Секрет-

ные материалы»

01.00 Т/с «А счастье где-то 

рядом»  


02.00 «Айнаonline»

03.00 «Қыздар арасында»

03.40 «Баспана бабы» 

04.30 «Қуырдақ»   

05.00 «Женіп көр!»

     КТК

07.00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07.05 “СВАРА МЕН РАГИНИ”. 

Үнді телехикаясы (қайталау)

07.25 “САРАЙ ХАНЫМДАРЫ” 

(қайталау)

08.10 ЖАҢАЛЫҚТАР 

(қайталау)

08.35 “ШЫРҒАЛАҢ”. Түрiк теле-

хикаясы (қайталау)

10.00 “БЕЛАЯ СТРЕЛА. ВОЗ-

МЕЗДИЕ”, остросюжетная 

драма (5-6 серии, повтор)

12.00 НОВОСТИ (повтор вечер-

него выпуска)

12.45 “ЧЕРНЫЙ КВАДРАТ” 

(повтор)

13.20 “НЕ ВРИ МНЕ”, псевдо-

реалити

14.40 “ӘЙЕЛ ҚЫРЫҚ 



ШЫРАҚТЫ”. Жаңа маусым!

15.40 “МАХАББАТ МҰҢЫ”. 

Үнді телехикаясы (1003,1004).  

Тұсаукесер!

17.30 “СВАРА МЕН РАГИНИ”. 

Үнді телехикаясы (10,11,12).

Тұсаукесер! С субтитрами на 

русском языке

19.00 “ШЫРҒАЛАҢ”. Түрiк 

телехикаясы. Тұсаукесер! С 

субтитрами на русском языке.

20.30 ЖАҢАЛЫҚТАР

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40 “НАША ПРАВДА” – Про-

клятие зеленого змия

22.45 “ПИСЬМА НА СТЕКЛЕ” 

(7-8 серии), мелодрама с 

участием Марии Порошиной, 

Ольги Ивановой, Никиты Тези-

на, Юрия Батурина. Премьера!

00.40 “БЕЛАЯ СТРЕЛА. 

ВОЗМЕЗДИЕ” (7-8 серии), 

остросюжетная драма с 

участием Сергея Маховикова, 

Александра Саюталина   

02.10 “САРАЙ ХАНЫМДАРЫ”

02.55 ЖАҢАЛЫҚТАР 

(қайталау)  

03.20-04.30 “КТК” 

ҚОРЖЫНЫНАН”. Ойын-сауық 

бағдарламасы

КАНАЛ

05.58 ҚР ӘНҰРАНЫ

06.00 Музыкальный час

07:00 Информбюро

08:00 Сериал «КИЕЛІ НЕКЕ» 

(каз) (повтор)

10:00 Сериал «БАҚЫТТЫ 

БОЛҒЫМ КЕЛЕДІ» (каз)

11:00 Мультсериал «БЭТМЕН»

11:30 Мультсериал «Фиксики» 

(рус)

12:30 ЕРАЛАШ



13:30 Сериал «Как я стал 

русским» (повтор)

14:05Сериал «АйТи молодец!»

15:05 Сериал «БАҚЫТТЫ 

БОЛҒЫМ КЕЛЕДІ» (каз)

16:05 Сериал «КИЕЛІ НЕКЕ» 

(каз)

18:00 Алдараспан, Шаншар, 



Нысана күнделігі (каз)

19:00Келiндер байгесi (каз)

20:00 Информбюро

21:00 Сериал «Как я стал 

русским» 

22:40 Сериал «ЕРТУГРУЛ 2»

23:40 «Ұятемес» (каз)

00:30 Казакша концерт (каз)

  

   ЕВРАЗИЯ

6:00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТ-

РЛЕРМЕН  

6:05 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» (каз)  

7:00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТ-

РЛЕРМЕН  

7:10 «САПА БАҚЫЛАУДА») 

7:55 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТ-

РЛЕРМЕН  

8:00 Телеканал «ДОБРОЕ 

УТРО»  

10:00 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»  



11:00 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

бағдарламасы  

11:30 «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

бағдарламасы 

12:25 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АК-

БАР». ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

12:50 «ҚОС ЖҮРЕКТІҢ 

ЛҮПІЛІ». ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

13:15 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

14:05 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ 

ЛЮДИ» (каз)   

15:00 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы   

15:10 «ПРАВДА»  

15:15 Мария Козакова, Андрей 

Биланов,  Алёна Яковлева в 

мелодраме «ВСЕ СОКРОВИ-

ЩА МИРА»

16:20 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ!»  

17:35 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ»  

18:50 Многосерийная мело-

драма «РАДИ ЛЮБВИ Я ВСЕ 

СМОГУ»


20:00 «ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ»  

20:55 ТҰСАУКЕСЕР. «ҚОС 

ЖҮРЕКТІҢ ЛҮПІЛІ». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

22:00 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР»  

22:40 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

23:35 «П@УТINA» 

бағдарламасы  

0:00 «ПОЛОСА ОТЧУЖДЕ-

НИЯ». Заключительные серии

2:00 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

2:20 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы   

2:30 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР»   

3:05 «ОПЕРАЦИЯ «КУКЛО-

ВОД» (каз)  

До 4:00 

     


 

7:00 «Еріншектер елі» 

мультфильмі

7:20 Жаңалықтар

7:50 Новости «20:30»

8:20 Союзмультфильм «При-

ключения пингвиненка Лоло»

9:00 Турецкий сериал «Укра-

денная жизнь»

10:00 «Махаббат дерті» түрік 

телехикаясы

11:10 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы

12:10 «Қыз ақысы» түрік теле-



хикаясы

13:10 «Жібек» телехикаясы

14:10 Сериал «Охотники за 

головами» 

15:20 «Инвестиция және даму» 

бағдарламасы

15:40 «Ханзада Ван Со» корей 

телехикаясы

17:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы


19:00 «Қыз ақысы» түрік теле-

хикаясы


20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы 

22:00 «Махаббат дерті» түрік 

телехикаясы

23:00 Сериал «Ласточкино 

гнездо» 


23:50 Новости «20:30»

0:20 Жаңалықтар

0:50 «Теңгемания» 

бағдарламасы

1:05 «Ханзада Ван Со» корей 

телехикаясы.

6:00  Әнұран

6:05 Қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт


7:00 «ТАҢШОЛПАН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама(9:30 KAZNEWS)   

10:00 ТҰСАУКЕСЕР! «СИССИ». 

Мультхикая. 10-бөлім (Италия, 

2015-2016жж.)

10:25 ТҰСАУКЕСЕР! 

«РОБОТКӨЛІК ПОЛИ». 

Мультхикая. 14-бөлім(Оңтүстік 

Корея, 2011 ж.)

10:40 «Айман&Шолпан». Теле-

хикая. 37-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

11:35 «Айтуға оңай...»

12:20 «... Үй болу қиын». Теле-

хикая. 15-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2012ж.) (с 

субтитрами) 

12:55 KAZNEWS (Дайджест)

13:00 «БІРГЕ ТАҢДАЙМЫЗ!». 

Тікелей эфир

14:10 «Келін». Телехикая. 2011, 

2012-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

14:55 KAZNEWS (Дайджест)

15:00 «ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-

шоу. Тікелей эфир 

16:40 «Сурайя». Телехикая. 

84-бөлім (Малайзия, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «ТҮБІ БІР ТҮРКІЛЕР»

18:40 «АГРОБИЗНЕС»  (с 

субтитрами)

19:05 ТҰСАУКЕСЕР! «СУ-

РАЙЯ». Телехикая.85-бөлім 

(Малайзия, 2015 ж.) (с субти-

трами)

20:00 KAZNEWS



20:45 «АЙТУҒА ОҢАЙ...»

21:30 ТҰСАУКЕСЕР! 

«АЙМАН&ШОЛПАН». Теле-

хикая. 38-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2016 ж.) (с 

субтитрами)

22:25 ТҰСАУКЕСЕР! 

«КЕЛІН». Телехикая.2013, 

2014-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

23:15 «ТҮНГІ СТУДИЯДА 

НҰРЛАН ҚОЯНБАЕВ» 

23:50 KAZNEWS

0:35 «... Үй болу қиын». Теле-

хикая. 15- бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2012ж.) (с 

субтитрами)

1:10 «Агробизнес»  (с субти-

трами)

1:35 «Түнгі студияда Нұрлан 



Қоянбаев» 

2:10 Қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт


3:30  Әнұран

         ХАБАР

07:00 ҚР Әнұраны

07:02 «Әсем әуен» 

07:15 «Біздің үй»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы  - утренняя ин-

формационно-развлекательная 

программа  

10:10 Мультсериал «Вспыш и 

чудо машины»

11:00 


«Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

11:30Премьера!!! Реалити шоу 

«Экспедиция 25»

11:35 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

11:40 Телехикая. «Зәуре»

12:30 Кулинарная программа 

«Магия кухни»

13:00 «Семейные мелодрамы». 

Документальная драма

14:00 Премьера! Телесериал. 

«Центральная больница» 

15:00 «Народный контроль»

15:15 «Көңіл толқыны». 

Ақпаратты-танымдық 

бағдарлама

15:45 Телехикая. «Айжан»

16:35 «Тағдыр тартысы»  

деректі драмасы

17:10 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

17:15 «Біздің үй»

18:00 «Біздің назарда»

18:15 Телехикая. «Зәуре»

19:00 Қорытынды жаңалықтар 

Негізінде

19:40 «Тағдыр тартысы»  

деректі драмасы

20:10 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

20:20 Премьера! Ток-шоу  

«Давайте говорить» 

21:00 Итоги дня По сути

21:40 Телесериал. «Такая 

работа» 


22:30 Премьера!!! Телесериал. 

«Осколки»

23:30 Қорытынды жаңалықтар

00:10 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

00:40 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

01:10 Қорытынды жаңалықтар

02:30 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

03:00 ҚР Әнұраны

                          



қАЗАқСТАН

ТАРАЗ

7:25 Әнұран.Аңдатпа

7:30 Қайырлы таң, Әулиеата!       

9:30 ЖАҢАЛЫҚТАР 

9:55 НОВОСТИ

10:20 Күй күмбірі

10:25 Телеблокнот

10:30 Телемаркет

10:35 Хабар: Алтын бесік 

10:50 Хабар: Өрлеу

11:00 Балаларға базарлық

11:30 Телеблокнот

11:35 Музыка

11:45 Телехикая

12:35 Деректі фильм  

13:00 ТҮСКІ ЖАҢАЛЫҚТАР

13:15 ДНЕВНЫЕ НОВОСТИ

13:30 Балаларға базарлық

13:50 Телемаркет

13:55 Телеблокнот

14:00 Сөз маржан 

14:05 Аңдатпа

14:05-17.50 Техникалық үзіліс 

17:50 Аңдатпа

17:55 Хабар: Сөз жебе

18:20 КЕШКІ ЖАҢАЛЫҚТАР  

18:35 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

18:50 Телемаркет

18:55 Телеблокнот

19:00 Телехикая 

19:50 Музыка

20:00 Хабар: Первая студия

20:25 Телеблокнот

20:30 ҚОРТЫНДЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

20:55 Роликтер, анонстар

21:00 ИТОГОВЫЕ НОВОСТИ

21:25 Роликтер, анонстар

21:30 Телемаркет

21:35 Телехикая 

22:15 Телеблокнот

22:20 Көркем фильм

0:00 ҚОРТЫНДЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

0:25 ИТОГОВЫЕ НОВОСТИ

0:55 Телеблокнот

1:00 Музыка

1:08 Аңдатпа.Әнұран

1:10 Арнаның жабылуы

7 канал

06.00 «Қыздар арасында»

06.40 «Ене мен келін»   

07.10 «Қуырдақ»   

07.30 Т/с «Үзілген жапырақтар»

09.30 «Гадалка»

10.00 «Смеяться разрешается»

11.40 Т/с «Әулет»  

12.50 Т/с «Ғаламат ғасыр. 

Көсем дәуірі»  

14.00 Т/с «Тағдырым шешілген 

күн»


15.10 «Q-елі»

15.40 «Один в один-4»

18.20 Т/с «Секретные мате-

риалы»


19.20 ПРЕМЬЕРА «Q-елі»

19.50 Т/с «А счастье где-то 

рядом»

20.50 ПРЕМЬЕРА т/с 



«Тағдырым шешілген күн»

21.50 ПРЕМЬЕРА т/с «Ғаламат 

ғасыр. Көсем дәуірі»  

22.50 Т/с «Әулет»

00.00 Премьера! Т/с «Секрет-

ные материалы»

01.00 Т/с «А счастье где-то 

рядом»  


02.00 «Айнаonline»

03.00 «Қыздар арасында»

03.40 «Баспана бабы» 

04.30 «Қуырдақ»   

05.00 «Женіп көр!»

     КТК

07.00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07.05 СВАРА МЕН РАГИНИ”. 

Үнді телехикаясы (қайталау)

07.25 “САРАЙ ХАНЫМДАРЫ” 

(қайталау)

08.10 ЖАҢАЛЫҚТАР 

(қайталау)

08.35 “ШЫРҒАЛАҢ”. Түрiк теле-

хикаясы (қайталау)

10.00 “БЕЛАЯ СТРЕЛА. ВОЗ-

МЕЗДИЕ”, остросюжетная 

драма (3-4 серии, повтор)

12.00 НОВОСТИ (повтор вечер-

него выпуска)

12.45 “БЫЛО ДЕЛО” (повтор)

13.40 “САМЫЙ ЛУЧШИЙ 

ДЕНЬ”. Премьера! 

14.05 “НЕ ВРИ МНЕ”, псевдо-

реалити


15.00 “ӘЙЕЛ ҚЫРЫҚ 

ШЫРАҚТЫ”. Жаңа маусым!

16.00 “МАХАББАТ МҰҢЫ”. 

Үнді телехикаясы (1001,1002).  

Тұсаукесер!

17.40 “СВАРА МЕН РАГИНИ”. 

Үнді телехикаясы (7,8,9).

Тұсаукесер! С субтитрами на 

русском языке

19.00 “ШЫРҒАЛАҢ”. Түрiк 

телехикаясы. Тұсаукесер! С 

субтитрами на русском языке.

20.30 ЖАҢАЛЫҚТАР

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40 “ЧЕРНЫЙ КВАДРАТ” 

22.10 “МОЯ ПРАВДА”. Пре-

мьера!

22.40 “ПИСЬМА НА СТЕКЛЕ” 



(5-6 серии), мелодрама с 

участием Марии Порошиной, 

Ольги Ивановой, Никиты Тези-

на, Юрия Батурина. Премьера!

00.30 “БЕЛАЯ СТРЕЛА. 

ВОЗМЕЗДИЕ” (5-6 серии), 

остросюжетная драма с 

участием Сергея Маховикова, 

Александра Саюталина   

02.15 “САРАЙ ХАНЫМДАРЫ”

03.00 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор)  

03.25-04.20 “КТК” 

ҚОРЖЫНЫНАН”. Ойын-сауық 

бағдарламасы



КАНАЛ

05.58 ҚР ӘНҰРАНЫ

06.00 Музыкальный час

07:00 Информбюро

08:00 Сериал «КИЕЛІ НЕКЕ» 

(каз) (повтор)

10:00 Сериал «БАҚЫТТЫ 

БОЛҒЫМ КЕЛЕДІ» (каз)

11:00 Мультсериал «БЭТМЕН»

11:30 Мультсериал «Фиксики» 

(рус)

12:30 ЕРАЛАШ



13:30Сериал «Как я стал 

русским»  (повтор)

14:05Сериал «АйТи молодец!»

15:05 Сериал «БАҚЫТТЫ 

БОЛҒЫМ КЕЛЕДІ» (каз)

16:05 Сериал «КИЕЛІ НЕКЕ» 

(каз)

18:00Алдараспан, Шаншар, 



Нысана күнделігі (каз)

19:00Келiндер байгесi (каз)

20:00 Информбюро

21:00 Сериал «Как я стал 

русским»

22:40 Сериал «ЕРТУГРУЛ 2»

23:40 «Ұятемес» (каз)

00:30 Казакша концерт (каз)

 

  

   ЕВРАЗИЯ



6:00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТ-

РЛЕРМЕН  

6:05 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» (каз)  

7:00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТ-

РЛЕРМЕН  

7:10 «САПА БАҚЫЛАУДА») 

7:55 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТ-

РЛЕРМЕН  

8:00 Телеканал «ДОБРОЕ 

УТРО»  


10:00 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»  

11:00 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

бағдарламасы  

11:30 «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

бағдарламасы 

12:25 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АК-

БАР». ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

13:15 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

14:05 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ 

ЛЮДИ» (каз)   

15:00 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы   

15:10 «ПРАВДА»  

15:15 Мария Козакова, Андрей 

Биланов,  Алёна Яковлева в 

мелодраме «ВСЕ СОКРОВИ-

ЩА МИРА»


16:20 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ!»  

17:35 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ»  

18:50 Многосерийная мело-

драма «РАДИ ЛЮБВИ Я ВСЕ 

СМОГУ»

20:00 «ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ»  



20:55 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АК-

БАР». ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

21:30 ТҰСАУКЕСЕР. «ҚОС 

ЖҮРЕКТІҢ ЛҮПІЛІ». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

22:00 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР»  

22:40 «ҒАЖАЙЫП ЖАН». ҮНДІ 

ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

23:35 «П@УТINA» 

бағдарламасы  

0:00 Екатерина Решетни-

кова, Никита Зверев, Пётр 

Баранчеев, Марина Дюжева 

в мелодраме «ПОЛОСА ОТ-

ЧУЖДЕНИЯ»    

2:00 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

2:20 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы   

2:30 «БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР»   

3:05 «ОПЕРАЦИЯ «КУКЛО-

ВОД» (каз)  

До 4:00 

     


 

7:00 Еріншектер елі» 

мультфильмі

7:20 Жаңалықтар

7:50 Новости «20:30»

8:20 Союзмультфильм «При-

ключения пингвиненка Лоло»

9:00 Турецкий сериал «Укра-

денная жизнь»

10:00 «Махаббат дерті» түрік 

телехикаясы

11:10 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы

12:10 «Қыз ақысы» түрік теле-



хикаясы

13:10 «Жібек» телехикаясы

14:10 Сериал «Самара 2» 

15:10 Ток-шоу «Открытая 

студия»

15:40 «Ханзада Ван Со» корей 



телехикаясы

17:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы

19:00 «Қыз ақысы» түрік теле-



хикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы 

22:00 «Махаббат дерті» түрік 

телехикаясы

23:00 Сериал «Ласточкино 

гнездо»

23:50 Новости «20:30»



0:20 Жаңалықтар

0:50 Программа «Тенгемания»

1:05 «Ханзада Ван Со» корей 

телехикаясы.




1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал