Экономиканы қалыптастыру болды



жүктеу 1.2 Mb.

бет9/12
Дата08.01.2017
өлшемі1.2 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12

ТЫҢ  ИГЕРУДІҢ ҚОҒАМ ДАМУЫНА ҚОСҚАН 

ҮЛЕСІ

«Тың  игеру»  тарихи  саясаты  ел  тарихында 

үлкен  бір  белеске  айналды.  Бұл  соғыстан  кейінгі 

тұралаған    ауылшаруашылығын  көтеруге,  осы 

мақсатқа  бүкіл  халықты  да,  күшті  де  бағыттауға 

арналған  Н.С.Хрущев  басқарған  КОКП  Орталық 

Комитетінің жүргізген басты ішкі саясаты еді.  

Ауылшаруашылығы  күрт  дамып,  өркендеді. 

Бұрынғы бытыраңқы майда колхоздар біріктіріліп, 

ірі  совхоздарға  айналды.  Елдің  əлеуметтік-

тұрмыстық жағдайы түзеліп, тойынды.       

Осы  тың  игеру  саясатына  Кеңес  Одағының 

барлық халқы түгел үн қосып,  ат салысты.  

Біз  сөз  еткен  бір  «Түркістан»  совхозының 

өзінде  бірнеше  ұлттың  өкілдері  тұрды.  Сонау 

1937 жылдары Кавказдан жер аударылып келген 

күрділер,  тың  игеру  тұсында  келген  орыстар, 

немістер, 

армяндар, 

еврейлер, 

украиндар, 

гректер,  т.б.  ұлт  өкілдері  бар  мұнда.  Бұлардың 

барлығы  дерлік  осы  бір  ауылда  бірге  туған 

бауырлардай, бір-бірімен дос, туыс, құда,  жекжат.

Бір сөзбен айтқанда, Қазақ елінің əрбір ауылы 

осындай  ұлттар  достығының  қайнаған  ортасы 

деуге болады. Еліміздің көп ұлтты болуы да басқа 

мемлекеттермен тығыз достық байланыс орнатып 

отыруымызға үлкен себін тигізуде. 

   


ТҮРКІСТАННЫҢ ҚАЗІРГІ ЖАҒДАЙЫ НЕМЕСЕ 

ТЫҢ ЭПОПЕЯСЫНЫҢ АҚЫРЫ

Басынан өткен «жекешелендіру» аталған кезең 

еліміз үшін аса қолайсыз болды.  1954-55 жылдары 

тың  игеру  тұсында  басталып, 1991 жылға  дейін 

соғылған  небір  тамаша  ғимараттар,  қоғамдық 

орындар  əркімнің  меншігіне  тиіп,  біреулер  мал 

қорасына  айналдырса,  енді  біреулер  талқандап, 

бұзып,  содан  пайда  табудың  жолын  көздеп,  қол 

жеткізілген  ауыл  шаруашылығы  саласындағы 

небір  тамаша  жетістіктер  талан-таражға  түсті, 

қиратылды. 

Тың  игеру  жылдары  тек  «Түркістан»  совхозы 

бойынша 18000 гектар  жер  жыртылып,  астық 

егілген  болса,  қазіргі  уақыттағы  бүкіл  аудан 

бойынша  егістік  көлемі  осының  жартысына 

жетпейді. Оның себебі,  барлық жердің иесі бар да 

бірақ оны ұқсатуға  ешкімнің шамасы жоқ.

С. ДОСЫМБЕКОВ,

Жамбыл облысы мемлекеттік 

мұрағатының  

мұрағатшысы.

Суретте: 1-қатарда солдан оңға қарай инженер-механик Богданов, 

бухгалтер  М.И.  Сенченко,  директор  Григорий  Алексеевич  Струков, 

бас есепші Сəкен Айманбетов, директордың шаруашылық жөніндегі 

орынбасары  Иван  Максимович,  Рыбалко; 2-қатардағылар:  есепші 

Зазулина,  бас  есепшінің  орынбасары  Айтжан  Қабылбаев,  ортада 

экономист  Нина  Петровна  Матайбаева,  материалдық  есепші  Галина 

Бушина жəне тыңгер Ермекбай Ақылбеков. 1956ж. (Сурет  

Е. Ақылбековтың жеке архивінен алынды).

БИЫЛ  ОБЛЫСЫМЫЗДЫҢ  ҚҰРЫЛҒАНЫНА  75, ТЫҢ  ЖƏНЕ  ТЫҢАЙҒАН  ЖЕРЛЕРДІҢ  ИГЕРЕ 

БАСТАЛҒАНЫНА 60 ЖЫЛ  ТОЛАДЫ.  ЕЛ  ЭКОНОМИКАСЫ  МЕН    ӨМІРІНЕ    ӨЗГЕРІС  ƏКЕЛГЕН  БҰЛ 

АЙТУЛЫ  КЕЗЕҢДІ  ХАЛҚЫМЫЗДЫҢ  ҰЛЫ  ЖАЗУШЫСЫ  МҰХТАР  ƏУЕЗОВ    «ТҮРКІСТАН  СОЛАЙ 

ТУҒАН»  ДЕП  АТАЛАТЫН  ОЧЕРКІ  АРҚЫЛЫ  КӨРКЕМ,  ƏРІ  НАҚТЫ  ДЕРЕКТЕРМЕН  БЕЙНЕЛЕП 

БЕРДІ. БІР ОЧЕРКТЕ БҮКІЛ ЕЛІМІЗДЕ ҮРДІС АЛҒАН ТЫҢ ИГЕРУ САЯСАТЫН ТЫҢ ИГЕРУШІЛЕРДІҢ 

ҚАЖЫРЛЫ ЕҢБЕГІН, СОВЕТ АДАМЫНЫҢ ПАТРИОТТЫҒЫН КӨРСЕТКЕН. 

 ... ƏСІРЕСЕ,  СОНАУ  1954-55 ЖЫЛДАРДЫҢ  ЕРЕКШЕ  ҚЫСЫ,  СОЛ  ҚЫСТА  БАСТАЛҒАН  ҰЛЫ 

ДҮРМЕК – ТЫҢ ИГЕРУ НАУҚАНЫ МЕН  БІЗДІҢ ЖАҚҚА  ҰЛЫ ЖАЗУШЫ МҰХТАР ƏУЕЗОВТІҢ КЕЛУІ  

–  МЕНІҢ  ЖƏНЕ ЗАМАНДАСТАРЫМНЫҢ БАЛАЛЫҚ ШАҒЫНДАҒЫ ЕРЕКШЕ ЕСТЕ ҚАЛҒАН КЕЗДЕР 

БОЛДЫ.


28 тамыз

№35(463)

10

БАҒДАРЛАМА

Сенбі, 

Сенбі, 6 қыркүйек

6 қыркүйек

Жексенбі, 7 қыркүйек

Жексенбі, 7 қыркүйек

Жұма, 5 қыркүйек

Жұма, 5 қыркүйек

Сəрсенбі, 3 қыркүйек

Сəрсенбі, 3 қыркүйек

Бейсенбі, 4 қыркүйек

Бейсенбі, 4 қыркүйек

Сейсенбі, 2 қыркүйек

Сейсенбі, 2 қыркүйек

Дүйсенбі, 1 қыркүйек

Дүйсенбі, 1 қыркүйек

Қазақстан

ОРТ-Евразия

Хабар

КТК

Астана

31 канал

7:00 «ТАҢШОЛПАН».                                                                                               

10:00 «Қара шаңырақ». Телехикая. 6-бөлім 

11:00 «Айтуға оңай...» 

11:45 «Құбылай хан». Телехикая. 7-бөлім 

12:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

12:45 «Тағдыр» 

13:05 «Сəнді баспана» 

13:30 «Заң жəне біз» 

14:10 «Айдаһар мінген шабандоздар». 2-маусым. Мультхикая. 

12- бөлім 

14:30 «Жүзден жүйрік». Спорттық-танымдық бағдарлама

14:55 ТҰСАУКЕСЕР! «ДЖУНГЛИ КІТАБЫ». Мультхикая. 48- бөлім 

15:05 «ƏЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10 «КЕЛІН». Телехикая. 1048-1049-бөлімдері 

17:00 «Шетелдегі қазақ балалары». (с субтитрами)

17:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50 «ӨЗЕКЖАРДЫ»

18:10 «Еңбек түбі - береке» 

18:15 «Ғасырлар үні». Этно-музыкалық фильм 

19:05 «ҚЫЛМЫС ПЕН ЖАЗА»

19:30 ТҰСАУКЕСЕР! «ҚҰБЫЛАЙ ХАН». Телехикая. 7-бөлім 

20:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:50 ТҰСАУКЕСЕР! «ҚАРА ШАҢЫРАҚ». Телехикая. 8-бөлім 

22:40 ТҰСАУКЕСЕР! «КЕЛІН». Телехикая. 1050, 1051-бөлімдері 

23:30 «Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

0:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

0:35 «Өзекжарды»

0:50 «Сыр-сұхбат»

1:25 «EXPO жолы»  

1:50 «Шетелдегі қазақ балалары».  (с субтитрами)

2:25 «Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

3:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

7:00 «ТАҢШОЛПАН».                                                                                                       

10:00 «Қара шаңырақ». Телехикая. 7-бөлім 

11:00 «Айтуға оңай...» 

11:45 «Құбылай хан». Телехикая. 8-бөлім 

12:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

12:45 «Агробизнес». (с субтитрами)

13:10 «Сіз не дейсіз?» 

13:35 «Ұлы дала дүбірі». . Деректі фильм. 

14:05 «Айдаһар мінген шабандоздар». 2-маусым. Мультхикая. 

13- бөлім 

14:30 «Жүзден жүйрік». Спорттық-танымдық бағдарлама

14:55 ТҰСАУКЕСЕР! «ДЖУНГЛИ КІТАБЫ». Мультхикая. 

49- бөлім 

15:05 «ƏЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10 «Келін». Телехикая. 1050-1051-бөлімдері 

17:00 «Мың түрлі мамандық» 

17:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50 «Қылмыс пен жаза»

18:15 «Д.Тұрлыханов: Өмірдің өзі күрес». Арнайы жоба

18:35 «Поэзия əлемі»

19:00 «ДАМУ». Кəсіпкерлікті дамыту қоры 

19:10 «ЖАҢА ҚАЗАҚСТАН - 2050» 

19:30 ТҰСАУКЕСЕР! «ҚҰБЫЛАЙ ХАН». Телехикая. 9-бөлім 

20:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:50 ТҰСАУКЕСЕР! «ҚАРА ШАҢЫРАҚ». Телехикая. 8-бөлім 

22:40 ТҰСАУКЕСЕР! «КЕЛІН». Телехикая. 1052, 

1053-бөлімдері 

23:30 «Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

0:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

0:35 ФУТБОЛ. ҚАЗАҚСТАН - ФРАНЦИЯ. Жастар арасындағы 

«Еуро - 2015» іріктеу додасының ойыны

2:35 «Қылмыс пен жаза»

3:00 ЖАҢАЛЫҚТАР 

7:00 «ТАҢШОЛПАН».                                                                                                

9:55 «Дауа». (с субтитрами)

10:30 «Ақсауыт». Əскери-патриоттық бағдарлама 

11:00 «Айтуға оңай...» 

11:45 «Құбылай хан». Телехикая. 5-бөлім 

12:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

12:45 «Апта. Kz»

13:50 «Ер Төстік жəне Айдаһар». Мультфильм 

15:05 «ƏЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10 «Келін». Телехикая. 1044-1045-бөлімдері 

17:00 «Менің Қазақстаным»

17:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50 «ӨЗЕКЖАРДЫ»

18:10 «Еңбек түбі - береке» 

18:15 «Шарайна». Телесаяхат 

18:50 «ЗАҢ ЖƏНЕ БІЗ». Тікелей эфир 

19:30 ТҰСАУКЕСЕР! «ҚҰБЫЛАЙ ХАН». Телехикая. 

6-бөлім 


20:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:50 ТҰСАУКЕСЕР! «ҚАРА ШАҢЫРАҚ». Телехикая. 

5-бөлім 


22:40 ТҰСАУКЕСЕР! «КЕЛІН». Телехикая. 1046, 

1047-бөлімдері 

23:30 «Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

0:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

0:35 «Өзекжарды»

0:50 «Шарайна». Телесаяхат

1:25 «Дауа» (с субтитрами)

2:00 «EXPO жолы» 

2:25 «Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

3:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

7:00 «ТАҢШОЛПАН».                                                              

10:00 «Қара шаңырақ». Телехикая. 5-бөлім 

10:55 «Айтуға оңай...» 

11:40 «Құбылай хан». Телехикая. 6-бөлім 

12:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

12:45 «SPORT.KZ» 

13:10 «Алаң» ток-шоуы 

14:00 «Айдаһар мінген шабандоздар». 2-маусым. Мультхикая. 

11-бөлім 

14:30 «Жүзден жүйрік». Спорттық-танымдық бағдарлама

14:55 ТҰСАУКЕСЕР! «ДЖУНГЛИ КІТАБЫ». Мультхикая. 47- бөлім 

15:05 «ƏЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10 «Келін». Телехикая. 1046-1047-бөлімдері 

17:00 «Келбет» (с субтитрами)

17:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50 «Ас болсын!» 

18:35 «Сыр-сұхбат»

19:10 «EXPO жолы» 

19:30 ТҰСАУКЕСЕР! «ҚҰБЫЛАЙ ХАН». Телехикая. 7-бөлім 

20:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:50 ТҰСАУКЕСЕР! «ҚАРА ШАҢЫРАҚ». Телехикая. 6-бөлім 

22:40 ТҰСАУКЕСЕР! «КЕЛІН». Телехикая. 1048, 1049-бөлімдері 

23:30 «Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев» 

0:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

0:35 «EXPO жолы» 

1:00 «Еңселі Елорда»

1:10 «Келбет» (с субтитрами)

1:40 «Ас болсын!» 

2:25 «Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев»

3:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

7:00 «ТАҢШОЛПАН».                                                              

10:00 «Қара шаңырақ». Телехикая. 8-бөлім 

11:00 «Айтуға оңай...» 

11:45 «Құбылай хан». Телехикая. 9-бөлім 

12:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

12:45 «МЕНІҢ ҚАЗАҚСТАНЫМ» 

13:20 «Көкпар» Ұлттық ойын

14:05 «Айдаһар мінген шабандоздар». 2-маусым. Мультхикая. 

14-бөлім 

14:30 «Жүзден жүйрік». Спорттық-танымдық бағдарлама

14:55 ТҰСАУКЕСЕР! «ДЖУНГЛИ КІТАБЫ». Мультхикая. 50- бөлім 

15:05 «ƏЙЕЛ БАҚЫТЫ». Ток-шоу. Тікелей эфир  

16:10 «Келін». Телехикая. 1052-1053 бөлімдері 

17:00 «ЖАН ЖЫЛУЫ» 

17:25 «Еңбек түбі - береке» 

17:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

17:50 «ӨЗЕКЖАРДЫ»

18:10 «ПАРЛАМЕНТ»

18:35 «ИМАН АЙНАСЫ» 

19:00 ФУТБОЛ. ҚАЗАҚСТАН МЕН ҚЫРҒЫЗСТАН ҚҰРАМА 

КОМАНДАЛАРЫНЫҢ АРАСЫНДАҒЫ ЖОЛДАСТЫҚ КЕЗДЕСУ. 

Тікелей эфир

20:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:50 «Ұлттық шоу» («Үздік əндер»)

22:55 ТҰСАУКЕСЕР! «КЕЛІН».Телехикая. 1054-1055 бөлімдері 

23:40 «Жайдарман». Үздік əзілдер

0:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

0:35 «Өзекжарды»

0:50 Шəкен Айманов, Елубай Өмірзақов, Серке Қожамқұлов «Алдар  

Көсе» комедиясында 

2:15 «Иман айнасы» 

2:35 «Парламент»

3:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

7:00 Қазақстан эстрада жұлдыздарының қатысуымен концерт

8:00 «Шарайна». Телесаяхат 

8:30 «СЕНБІЛІК ТАҢ». Ақпаратты-сазды бағдарлама 

9:35 «АГРОБИЗНЕС» (с субтитрами)

10:00 «ДАУА».  (с субтитрами)

10:35 «АC БОЛСЫН!» 

11:20 «Жайдарман». Республикалық Премьер лига-2014, 1/8 

финал, 1-топ

12:55 «ПОЭЗИЯ ƏЛЕМІ»

13:25 «ТЕЛҚОҢЫР» 

14:10 «Əке серті». Телехикая. 13-14-бөлімдері 

15:45 «Өнер шежіресі» 

16:05 «МƏЛІМ ДЕ БЕЙМƏЛІМ ҚАЗАҚСТАН». 

16:35 «ЖАРҚЫН БЕЙНЕ» (с субтитрами)

17:00 «МЫҢ ТҮРЛІ МАМАНДЫҚ» 

17:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

17:45 Шəкен Айманов, Елубай Өмірзақов, Серке Қожамқұлов 

«Алдар  Көсе» комедиясында 

19:10 «Жан анам». Концерт

19:45 «ТАҒДЫР» 

20:05 «АРНАЙЫ РЕПОРТАЖ»

20:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

21:05 ТҰСАУКЕСЕР! «ШЫН ЖҮРЕКТЕН!» 

21:50 «ҚҰС ҚАНАТ ҒҰМЫР». МЕЙРАМБЕК БЕСБАЕВТЫҢ 

ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ ƏН КЕШІ

23:25 «СІЗ НЕ ДЕЙСІЗ?» 

0:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

0:35 Киран Калкин,  Элден Хенсон, Шэрон Стоун «Екі жарты, бір 

бүтін» драмасында 

2:15 «Жарқын бейне» (с субтитрами)

2:40 «Арнайы репортаж» 

3:00 ЖАҢАЛЫҚТАР

7:00 Қазақстан эстрада жұлдыздарының қатысуымен концерт

8:30 Мультфильм

8:45 «Саяхатшы Випо 3» Мультфильм 

9:45 VI маусым. «АЙГӨЛЕК». Республикалық балалар 

байқауы. 

11:05 «1 KZ ЛОТО». Тікелей эфир

11:20 «Ғажайыпстанға саяхат»

11:35 «АҚСАУЫТ» Əскери-патриоттық бағдарлама 

12:10 «СƏНДІ БАСПАНА» 

12:40 «Ұлттық шоу» 

13:40 «Əке серті». Телехикая. 15-16-бөлімдері 

15:10 «ҚАЗАҚ ДАЛАСЫНЫҢ ҚҰПИЯЛАРЫ». Деректі фильм. 

2-бөлім 


15:40 Америка төрінде Қазақстан өнер шеберлерінің Гала-

концерті


17:00 «СЫР-СҰХБАТ» 

17:35 «ШАРАЙНА». Телесаяхат 

18:05 «Жайдарман». Үздік əзілдер

18:25 «Əлем мойындаған Айханов». Арнайы тележоба

18:55 «Айгүл - күйге бар əлем тамсанады...». Айгүл 

Үлкенбаеваның концерті

20:30 «АПТА. КZ» 

21:35 «ƏЗІЛ ƏЛЕМІ» 

23:05 «АЛАҢ» ток-шоуы 

23:55 «КӨКПАР». Ұлттық ойын

0:40 Хилари Дафф, Крис Кармак, Майкл МакМиллиан 

«Іскерлік пен махаббат» мелодрамасында 

2:15 «Телқоңыр» 

3:00 «АПТА. КZ» 

6:00 «ƏКЕ СЕРТІ» көп сериялы мелодрамасы  

6:50 ЖАҢАЛЫҚТАР  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО»    

11:00 Алексей Петренко, Илья Шакунов, Андрей Барило, 

Анастасия Панина, Марина Голуб в многосерийном 

фильме «ПЕТРОВИЧ»     

12:00 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» 

13:05 «сваты у плиты»   

13:35 «НАЕДИНЕ СО ВСЕМИ» с Юлией Меньшовой

14:30 «ДИКИЙ 3». Многосерийный фильм  

15:30 «112»   

15:45 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»   

16:50 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ»  

18:00 ЖАҢАЛЫҚТАР   

18:55 «Сүйген жар». ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

19:50 «БРАТАНЫ 3». Заключительная серия   

21:00 «НОВОСТИ В 21:00»  

21:40 Лирическая комедия «ПЕТРОВИЧ» 

22:45 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ» 

23:55 Премьера. Игорь Лифанов, Марина Петренко, 

Александр Тютин в криминальном боевике «ЧЕЛОВЕК 

НИОТКУДА»      

1:40 Многосерийная мелодрама «КАТИНА ЛЮБОВЬ» (каз)  

2:30 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» (каз) 

3:30 «КОНТРОЛЬНАЯ ЗАКУПКА» (каз)

6:00 «ƏКЕ СЕРТІ» көп сериялы мелодрамасы  

6:50 ЖАҢАЛЫҚТАР  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО»    

11:00 Алексей Петренко, Илья Шакунов, Андрей Барило, 

Анастасия Панина, Марина Голуб в многосерийном 

фильме «ПЕТРОВИЧ»  

12:00 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» 

13:05 «сваты у плиты»   

13:35 «НАЕДИНЕ СО ВСЕМИ» с Юлией Меньшовой

14:30 «ДИКИЙ 3». Многосерийный фильм  

15:30 «112»   

15:45 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»   

16:50 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ»  

18:00 ЖАҢАЛЫҚТАР   

18:55 «Сүйген жар». ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

20:00 Кирилл Сафонов, Евгения Гладий, Павел Делонг в 

фильме «ИСКУПЛЕНИЕ» 

21:00 «НОВОСТИ В 21:00»  

21:40 Лирическая комедия «ПЕТРОВИЧ»  

22:45 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ» 

23:55 Премьера. Игорь Лифанов, Марина Петренко, 

Александр Тютин в криминальном боевике «ЧЕЛОВЕК 

НИОТКУДА»      

1:40 Многосерийная мелодрама «КАТИНА ЛЮБОВЬ» 

(каз)  


2:30 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» (каз) 

3:30 «КОНТРОЛЬНАЯ ЗАКУПКА» (каз)

6:00 «ƏКЕ СЕРТІ» көп сериялы мелодрамасы  

7:00 Мировое кино. «ХЕЛЛБОЙ.  ГЕРОЙ ИЗ 

ПЕКЛА» (каз)  

9:00 Новости 

9.10 Любимые комедии. «ИВАН ВАСИЛЬЕВИЧ 

МЕНЯЕТ ПРОФЕССИЮ» 

10:50 «СРЕДА ОБИТАНИЯ»  (46.57 от 

31.08.14)   

12:00 Елена Великанова, Андрей Панин в 

мелодраме «ВАНЕЧКА»   

14:00 КОНЦЕРТ «ДУЭТ Л’»     

15:25 Нарисованное кино. «КНЯЗЬ 

ВЛАДИМИР»  

17:00 Карина Разумовская, Дмитрий Исаев, 

Александр Ратников в фильме «СЕКТА» 

21:00 «НОВОСТИ В 21:00»   

21:27  ЖАҢАЛЫҚТАР   

21:50 Комедия «СВАТЫ 6»  

22:50 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ» 

00:00 Премьера. Игорь Лифанов, Марина 

Петренко, Александр Тютин в криминальном 

боевике «ЧЕЛОВЕК НИОТКУДА»      

1:45 Многосерийная мелодрама «КАТИНА 

ЛЮБОВЬ» (каз)  )       

3:15 «ƏКЕ СЕРТІ» көп сериялы мелодрамасы 

(каз) 


6:00 «ƏКЕ СЕРТІ» көп сериялы мелодрамасы  

6:50 ЖАҢАЛЫҚТАР  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО»    

11:00 Алексей Петренко, Илья Шакунов, Андрей Барило, 

Анастасия Панина, Марина Голуб в многосерийном фильме 

«ПЕТРОВИЧ»     

12:00 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» 

13:05 «сваты у плиты»   

13:35 «НАЕДИНЕ СО ВСЕМИ» с Юлией Меньшовой

14:30 «ДИКИЙ 3». Многосерийный фильм  

15:30 «112»   

15:45 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ»   

16:50 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ»  

18:00 ЖАҢАЛЫҚТАР   

18:55 «Сүйген жар». ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

19:50 Многосерийный фильм «БРАТАНЫ 3»   

21:00 «НОВОСТИ В 21:00» 

21:40 Комедия «СВАТЫ 6». Заключительная серия     

22:45 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ» 

23:55 Премьера. Игорь Лифанов, Марина Петренко, 

Александр Тютин в криминальном боевике «ЧЕЛОВЕК 

НИОТКУДА»      

1:40 Многосерийная мелодрама «КАТИНА ЛЮБОВЬ» (каз)  

2:30 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР» (каз) 

3:30 «КОНТРОЛЬНАЯ ЗАКУПКА» (каз)

6:00 «ƏКЕ СЕРТІ» көп сериялы мелодрамасы  

6:50 ЖАҢАЛЫҚТАР   

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ УТРО»    

11:00 Алексей Петренко, Илья Шакунов, Андрей Барило, Анастасия 

Панина, Марина Голуб в многосерийном фильме «ПЕТРОВИЧ»     

12:00 «МОДНЫЙ ПРИГОВОР»

13:00 «ЖҰМА УАҒЫЗЫ»     

13:15 «сваты у плиты»    

13:45 «НАЕДИНЕ СО ВСЕМИ» с Юлией Меньшовой

14:40 «ДИКИЙ 3». Многосерийный фильм 

15:30 «112»   

15:45 «ДИКИЙ 3». Продолжение

16:50 «ЖДИ МЕНЯ». КАЗАХСТАН  

18:00 ЖАҢАЛЫҚТАР   

18:55 «Сүйген жар». ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ  

20:00 Кирилл Сафонов, Евгения Гладий, Павел Делонг в фильме 

«ИСКУПЛЕНИЕ» 

21:00 «НОВОСТИ В 21:00»  

21:40 «ПОЛЕ ЧУДЕС»

22:50 Премьера. Алеса Качер, Иван Дорн, Максим Юдин, Александр 

Головин, Армен Джигарханян, Екатерина Гусева, Максим Виторган в 

сказке для взрослых «12 МЕСЯЦЕВ»  

23:55 Мировое кино. Криминальный триллер «ГИПНОТИЗЕР»  

2:00 «ЧТО? ГДЕ? КОГДА?» 

2:50 Многосерийная мелодрама «КАТИНА ЛЮБОВЬ» (каз)  

4:20 «КОНТРОЛЬНАЯ ЗАКУПКА» (каз)

6:00 «ИДЕАЛЬНЫЙ РЕМОНТ» (каз)    

7:00 Многосерийная мелодрама «КАТИНА ЛЮБОВЬ» (каз)  

8:30 «ТАҢҒЫ ПОШТА» 

9:00 Новости  

9:10 «СМАК» 

9:45 Сергей Мухин, Ольга Сухарева в мелодраме «ЗОЛОТЫЕ 

НОЖНИЦЫ»   

11:35 «ФАБРИКА ГРЕЗ» с Ольгой Артамоновой  

12:05 «ИДЕАЛЬНЫЙ РЕМОНТ» 

12:55 Многосерийный фильм «ТРАВМА» (каз)     

13:45 «КАРАОКЕ ТАКСИ» (каз) 

14:15 ЮБИЛЕЙНЫЙ КОНЦЕРТ «A’STUDIO»   

15:40 Премьера. Владимир Епифанцев, Сергей Векслер в 

криминальном боевике «КРЕМЕНЬ. ОСВОБОЖДЕНИЕ» 

20:00 Премьера сезона. Музыкальный конкурс «X FACTOR». 

Пятый сезон 

21:00 «НОВОСТИ В СУББОТУ»   

21:30 «сенбілік ЖАҢАЛЫҚТАР» 

21:45 «ТІЛШІ ТҮЙІНІ»   

22:15 «сенбілік ЖАҢАЛЫҚТАР» 

22:35 «КЕШКІ КЕЗДЕСУ» бағдарламасының тұсаукесері  

0:00 «ТОЧЬ-В-ТОЧЬ». Шоу перевоплощений 

3:00 Многосерийная мелодрама «КАТИНА ЛЮБОВЬ» (каз)  

3:45 Многосерийный фильм «ТРАВМА» (каз)    

4:30 «КОНТРОЛЬНАЯ ЗАКУПКА» (каз)

6:00 «ИДЕАЛЬНЫЙ РЕМОНТ» (каз) 

7:00 Многосерийная мелодрама «КАТИНА ЛЮБОВЬ» (каз) 

7:45 «СЕНБІЛІК ЖАҢАЛЫҚТАР»   

8:00 «ТІЛШІ ТҮЙІНІ»  

8:30 «СЕНБІЛІК ЖАҢАЛЫҚТАР» 

8:45 «ВОСКРЕСНЫЕ БЕСЕДЫ»   

9:00 Новости 

9.10 «ЗДОРОВЬЕ»   

10:10 «КАЗЛОТО». Прямой эфир  (каз/рус)

10:55 Музыкальный конкурс «X FACTOR». Пятый сезон   

12:05 «ИДЕАЛЬНЫЙ РЕМОНТ» 

12:55 Многосерийный фильм «ТРАВМА» (каз)     

13:45 «КАРАОКЕ ТАКСИ» (каз) 

14:15 «МИНУТА СЛАВЫ». Финал    

16:00 «ДОБРЫЙ ВЕЧЕР, КАЗАХСТАН!»  

17:00 Анна Миклош, Андрей Финягин, Андрей Биланов в 

мелодраме «Любовь как несчастный случай»  

21:00 «АНАЛИТИКА»  

22:00 Егор Бероев, Виталий Хаев, Екатерина Вилкова, Виктор 

Раков, Кирилл Плетнёв, Владимир Стеклов, Вячеслав Разбегаев, 

Валентина Талызина в фильме «РЕЙДЕР»  

0:00 Премьера. Джейсон Флеминг, Алексей Чадов, Агния 

Дитковските, Андрей Смоляков в фильме «ВИЙ»   

2:30 Мировое кино. «НА ЛИНИИ ОГНЯ» (каз)

06.00 Открытие вещания

06.05 Көркем - фильм  «Асыл қазынаның аралы»(1 часть, каз.)

07.30 «РЕВЮ» (каз.)

07.45 «Жұлдыздар шеруі»

08.10 «РЕВЮ» (рус.)

08.30 Сериал «ШУРОЧКА»

09.00 Сериал «УНИВЕР»

10.10 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.40 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

11.25 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

11.50 Мультсериал «ТУРБО- АГЕНТ ДАДЛИ»

12.15 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

12.45 «Күлкі ойнақ» (каз.) 

13.10 «Сүйікті жануарлар» (каз.)

13.35 «Жасырын камера» (каз.)

14.00 Сериал «ВТОРАЯ СВАДЬБА» (Индия)

15.00 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

17.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

17.30 ПРЕМЬЕРА! Сериал «ДРУЖБА НАРОДОВ»

18.35 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 Сериал «УНИВЕР»  (2 серии)  

20.30 Сериал «ИНТЕРНЫ»   

21.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

22.00  «Сүйікті жануарлар»(каз.)

22.30 «Жасырын камера» (каз.)

23.00 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)(Индия)

00.00 Софи Марсо, Иван Атталь в боевике «НЕУЛОВИМЫЙ»

01.40 «ДОМ 2»

02.10 «ЗВЕЗДАНУТЫЕ»

03.00 «РЕВЮ» (каз.)

03.15 - 04.00 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)(с 

субтитрами на рус.яз.) 

06.00 Открытие вещания

06.05 Көркем - фильм  «Асыл қазынаның аралы»(2 часть, каз.)

07.30 «РЕВЮ» (каз.)

07.45 «Жұлдыздар шеруі»

08.10 «РЕВЮ» (рус.)

08.30 Сериал «ШУРОЧКА»

09.00 Сериал «УНИВЕР»

10.10 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.40 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

11.25 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

11.50 Мультсериал «ТУРБО- АГЕНТ ДАДЛИ»

12.15 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

12.45 «Күлкі ойнақ» (каз.) 

13.10 «Сүйікті жануарлар» (каз.)

13.35 «Жасырын камера» (каз.)

14.00 Сериал «ВТОРАЯ СВАДЬБА» (Индия)

15.00 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

17.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

17.30 ПРЕМЬЕРА! Сериал «ДРУЖБА НАРОДОВ»

18.35 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 Сериал «УНИВЕР»  (2 серии)  

20.30 Сериал «ИНТЕРНЫ»   

21.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

22.00  «Сүйікті жануарлар»(каз.)

22.30 «Жасырын камера» (каз.)

23.00 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)(Индия)

00.00 Фантастический бюевик «СКАЙЛАЙН»

01.40 «ДОМ 2»

02.10 «ЗВЕЗДАНУТЫЕ»

03.00 «РЕВЮ» (каз.)

03.15 - 04.00 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)(с 

субтитрами на рус.яз.)

06.00 Открытие вещания

06.05 Көркем - фильм  «Қастандық жасаушы» (каз.)

08.00 «Жұлдыздар шеруі»

08.30 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

09.00 Джош Лукас, Дермот Малруни, Дэнни Гловер в 

семейном фэнтэзи  «КОСМИЧЕСКИЕ ВОИНЫ» 

10.50 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

11.35 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

12.00 Мультсериал «КУНГ- ФУ ПАНДА»

12.25 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

12.45 «Күлкі ойнақ» (каз.) 

13.10 «Сүйікті жануарлар» (каз.)

13.35 «Жасырын камера» (каз.)

14.00 «БОЛЬШАЯ РАЗНИЦА»

15.00 Концерт «ЗОЛОТОЙ ГРАММОФОН 2010» 

17.25 Анимационный фильм «ХРАБРОЕ СЕРДЦЕ»

19.00 «ТАКСИ»

19.30 Екатерина Васильева, Гарик Харламов, Кристина 

Асмус, Александр Ревва в фантастической комедии «ЛЕГОК 

НА ПОМИНЕ»

21.10 Джим Керри, Рене Зеллвегер в комедии «Я, СНОВА 

Я И ИРЭН» 

23.30 «COMEDY CLUB»

00.30 Концерт «ВЕЧЕРНИЙ КВАРТАЛ»

02.00 «ДОМ 2»

02.30 «Жасырын камера» (каз.)

02.50 «Сүйікті жануарлар»(каз.)

03.10 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)(с субтитрами 

на рус.яз.) 

03.40 - 04.00 «Күлкі ойнақ» (каз.) 

06.00 Открытие вещания

06.05 Көркем - фильм  «Қара дауыл» (каз.)

07.30 «РЕВЮ» (каз.)

07.45 «Жұлдыздар шеруі»

08.10 «РЕВЮ» (рус.)

08.30 Сериал «ШУРОЧКА»

09.00 Сериал «УНИВЕР»

10.10 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.40 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

11.25 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

11.50 Мультсериал «ТУРБО- АГЕНТ ДАДЛИ»

12.15 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

12.45 «Күлкі ойнақ» (каз.) 

13.10 «Сүйікті жануарлар» (каз.)

13.35 «Жасырын камера» (каз.)

14.00 Сериал «ВТОРАЯ СВАДЬБА» (Индия)

15.00 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

17.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

17.30 ПРЕМЬЕРА! Сериал «ДРУЖБА НАРОДОВ»

18.35 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 Сериал «УНИВЕР»  (2 серии)  

20.30 Сериал «ИНТЕРНЫ»   

21.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

22.00  «Сүйікті жануарлар»(каз.)

22.30 «Жасырын камера» (каз.)

23.00 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)(Индия)

00.00 Джеки Чан в комедийном боевике «СЛУЧАЙНЫЙ ШПИОН» 

01.30 «ДОМ 2»

02.00 «COMEDY CLUB»

02.50 «РЕВЮ» (каз.)

03.05 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)(с субтитрами на 

рус.яз.) 

03.40 - 04.00 «Жасырын камера» (каз.)

06.00 Открытие вещания

06.05 Концерт «ЗОЛОТОЙ ГРАММОФОН 2010» 

08.05 Сериал «УНИВЕР»  (2 серии)  

09.00 Екатерина Васильева, Гарик Харламов, Кристина Асмус, 

Александр Ревва  в фантастической комедии «ЛЕГОК НА 

ПОМИНЕ»  

10.40 Анимационный фильм «ХРАБРОЕ СЕРДЦЕ» 

12.15 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» 

12.40 Мультхикая «Том мен Джерри»(каз.)

13.10 «Сүйікті жануарлар» (каз.)

13.35 «Жасырын камера» (каз.)

14.00 Сериал «ВТОРАЯ СВАДЬБА» (Индия)

15.00 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

17.00 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

17.30 ПРЕМЬЕРА! Сериал «ДРУЖБА НАРОДОВ»

18.35 «РЕВЮ» (рус.)

19.00 «ТАКСИ»

19.30 Сериал «УНИВЕР»  (2 серии)  

20.30 Сериал «ИНТЕРНЫ»   

21.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

22.00  «Сүйікті жануарлар»(каз.)

22.30 «Жасырын камера» (каз.)

23.00 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)(Индия)

00.00 Стивен Сигал в фантастическом боевике «УДАРНАЯ 

ГРУППА»

01.45 «ДОМ 2»



02.15 «ЗВЕЗДАНУТЫЕ»

03.00 «РЕВЮ» (каз.)

03.15 - 04.00 Телехикая «Шетелдік күйеубала» (каз.)(с 

субтитрами на рус.яз.) 

07.00 Открытие вещания

07.05 Көркем - фильм  «Сен жұмбақ адамды кезіктіресің» (каз.)

08.40 «Күлкі ойнақ» (каз.) 

09.10 Мультхикая «Том мен Джерри»

09.30 Сериал «АЙКАРЛИ»

09.55 Мультсериал «ГУПИИ И ПУЗЫРЬКИ»

10.20 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

10.45 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

11.35 Мультсериал «КУНГ- ФУ ПАНДА»

12.00 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)(Индия)

13.30 «ТАКСИ» (каз.)

14.00 Семейная комедия «БЕТХОВЕН 5»

15.40 «COMEDY WOMAN»

16.35 ПРЕМЬЕРА! Сериал «ДРУЖБА НАРОДОВ» (4 серии) 

18.35 Джеки Чан в комедийном боевике «СЛУЧАЙНЫЙ 

ШПИОН» 


20.10 Джессика Альба, Крис Эванс, Джулиан МакМэхон в 

приключенческом фэнтэзи  «ФАНТАСТИЧЕСКАЯ ЧЕТВЕРКА»   

22.00 ПРЕМЬЕРА! «КАРАОКЕ КИЛЛЕР»(каз.) (Новый сезон)

23.00 Леонардо Ди Каприо, Мэтт Дэймон, Марк Уолберг в 

криминальном триллере  «ОТСТУПНИКИ»

01.35 «ДОМ 2»

02.05 «ХБ ШОУ» 

02.30 «Сүйікті жануарлар» (каз.)

03.00 – 05.00 Телехикая «Жылан» (каз.)

07.00 Открытие вещания

07.05 Көркем - фильм  «Екі күн» (каз.) 

08.30 «ТАКСИ» (каз.)

09.00 Мультхикая «Том мен Джерри»

09.10 Анимационный фильм «ПРИКЛЮЧЕНИЯ БРАТЦА 

КРОЛИКА»

10.20 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

10.45 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

11.35 Мультсериал «КУНГ- ФУ ПАНДА»

12.00 Телехикая «Екінші  неке» (каз. с рус. субтитрами)

(Индия)


13.20 ПРЕМЬЕРА! «КАРАОКЕ КИЛЛЕР»(каз.) (Новый сезон) 

14.20 Семейная комедия «БЕТХОВЕН 5»

16.05 ПРЕМЬЕРА! Сериал «ДРУЖБА НАРОДОВ» (4 серии) 

18.05 Джессика Альба, Крис Эванс, Джулиан МакМэхон 

в приключенческом фэнтэзи  «ФАНТАСТИЧЕСКАЯ ЧЕТВЕРКА 

20.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (12 сезон) 

21.00 «БОЛЬШАЯ РАЗНИЦА»

22.00 «ХОЧУ В ВИА-ГРУ»

00.20 Молодежная комедия «БУДЬ МОИМ ПАРНЕМ НА 5 

МИНУТ»    

01.50 «ДОМ 2»

02.20 Телехикая «Жылан» (каз.)

03.15 – 05.00 Көркем – фильм  «Скотт Пилигримм қарсы» 

(каз.)


06.00 Открытие вещания. 

06.05 Телехикаясы “ВОЗМЕЗДИЕ” (8 серия) 

07.00 “БЕН 10. ИНОПЛАНЕТНАЯ СИЛА” - 3 (каз.)

07.45 Таңғы ойын-сауық бағдарламасы “ЯПЫР-АЙ”

08.35 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

09.05 Программа “ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ!” (из архива “КТК”)

10.10 Михаил Химичев, Олеся Власова, Виталина Библив в 

многосерийной мелодраме “ЖЕНСКИЙ ДОКТОР-2” (59, 60 

заключительная серия)

12.00 НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.35 Программа “ДИАГНОЗ” (повтор)

13.10 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

13.25 Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ”. Новые серии!

14.25 Документальное реалити “ВЕРНОЕ СРЕДСТВО”. Новые серии!

15.25 Анна Ковальчук в многосерийном детективе “ТАЙНЫ 

СЛЕДСТВИЯ-12” (2 серия)

16.25 “МƏССАҒАН.kz” 

17.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (307,308 

серии, субт.на рус.яз.) 

18.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН 

ЫСТЫҚ” (72,73 с., субт.на рус.яз.)

19.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

19.25 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.40 КЕРЕМЕТ ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” 

(с рус.субтитрами)

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.30 Программа “ЧЕРНЫЙ КВАДРАТ”

22.10 ПРЕМЬЕРА! Елена Шилова, Алексей Анищенко, Игорь Бочкин в 

остросюжетной мелодраме “СЕСТРА МОЯ - ЛЮБОВЬ” (13, 14-я серии)

00.00 ПРЕМЬЕРА. Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в 

остросюжетном боевике “МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ” (5 и 6 серии)

01.50 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

02.00 Түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” (повтор)

03.00 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

03.25 “Япыр-ай” (повтор)

04.15-04.40 Деректi хикая “НА ГРАНИ ВОЗМОЖНОГО”

06.00 Открытие вещания. 

06.05 Телехикаясы “ВОЗМЕЗДИЕ” (9 серия) 

07.00 “БЕН 10. ИНОПЛАНЕТНАЯ СИЛА” - 3 (каз.)

07.45 Таңғы ойын-сауық бағдарламасы “ЯПЫР-АЙ”

08.35 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

09.05 Программа “ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ!” (из архива “КТК”)

10.10 Ольга Будина, Ирина Купченко, Александр Лазарев-мл. в 

многосерийной мелодраме “ЗЕМСКИЙ ДОКТОР” (1, 2 серии)

12.00 НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.35 Программа “ЧЕРНЫЙ КВАДРАТ” (повтор)

13.10 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

13.25 Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ”. Новые серии!

14.25 Документальное реалити “ВЕРНОЕ СРЕДСТВО”. Новые серии!

15.25 Анна Ковальчук в многосерийном детективе “ТАЙНЫ 

СЛЕДСТВИЯ-12” (3 серия)

16.25 “МƏССАҒАН.kz” 

17.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (308,309 

серии, субт.на рус.яз.) 

18.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН 

ЫСТЫҚ” (74,75 с., субт.на рус.яз.)

19.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

19.25 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.40 КЕРЕМЕТ ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” 

(с рус.субтитрами)

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.30 Ток-шоу “НАША ПРАВДА”

22.25 ПРЕМЬЕРА! Елена Шилова, Алексей Анищенко, Игорь Бочкин 

в остросюжетной мелодраме “СЕСТРА МОЯ – ЛЮБОВЬ” (15, 16-я 

заключ.серии)

00.15 ПРЕМЬЕРА. Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в 

остросюжетном боевике “МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ” (7 и 8 серии)

02.10 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

02.20 Түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” (повтор)

03.20 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

03.45 “Япыр-ай” (повтор)

04.35-05.00 Деректi хикая “НА ГРАНИ ВОЗМОЖНОГО” 

06.00 Открытие вещания. 

06.05 Көркем фильм “БЕЗ СТРАХА И УПРЕКА” 

07.30 Деректi хикая “НА ГРАНИ ВОЗМОЖНОГО”

08.05 Таңғы ойын-сауық бағдарламасы “Япыр-ай” 

09.00 “ДОРОГА ДОМОЙ” (повтор)

09.10 По страницам ретро-фестиваля “АЛМА-АТА – МОЯ ПЕРВАЯ 

ЛЮБОВЬ” (повтор)

10.10 Кирилл Жандаров, Евгения Осипова, Владимир Стержаков в 

лирической мелодраме “ДОЯРКА ИЗ ХАЦАПЕТОВКИ” (4 серии)

13.40 “ПОРТРЕТ НЕДЕЛИ” (повтор)

14.45 “СЛУГИ НАРОДА” (повтор)

15.30 Александр Голубев, Любовь Толкалина, Анатолий Лобоцкий в 

мелодраме “ДОРОГА, ВЕДУЩАЯ К СЧАСТЬЮ” 

17.25 ТҰСАУКЕСЕР! Көркем фильм “БIЗ БАЛАЛАР ҮЙIНЕНБІЗ”

19.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

19.25 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.40 КЕРЕМЕТ ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы 

“КАРАДАЙЫ” (с рус.субтитрами)

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.30 Программа “ГЛАВНАЯ РЕДАКЦИЯ”

22.10 ПРЕМЬЕРА! Елена Шилова, Алексей Анищенко, Игорь Бочкин 

в остросюжетной мелодраме “СЕСТРА МОЯ - ЛЮБОВЬ” (9, 10-я 

серии)

00.00 ПРЕМЬЕРА. Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в 



остросюжетном боевике “МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ” (1 и 2 

серии)


01.50 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

02.00 Түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” (повтор)

03.00 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

03.25 “Япыр-ай” (повтор)

04.15-04.40 Деректi хикая “НА ГРАНИ ВОЗМОЖНОГО”

06.00 Открытие вещания. 

06.05 Телехикаясы “ВОЗМЕЗДИЕ” (7 серия) 

07.00 “БЕН 10. ИНОПЛАНЕТНАЯ СИЛА” - 3 (каз.)

07.45 Таңғы ойын-сауық бағдарламасы “ЯПЫР-АЙ”

08.35 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

09.05 Программа “ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ!” (из архива “КТК”)

10.10 Михаил Химичев, Олеся Власова, Виталина Библив в 

многосерийной мелодраме “ЖЕНСКИЙ ДОКТОР-2” (57, 58 серии)

12.00 НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.35 Программа “ГЛАВНАЯ РЕДАКЦИЯ” (повтор)

13.10 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

13.25 Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ”. Новые серии!

14.25 Документальное реалити “ВЕРНОЕ СРЕДСТВО”. Новые серии!

15.25 Анна Ковальчук в многосерийном детективе “ТАЙНЫ 

СЛЕДСТВИЯ-12” (1 серия)

16.25 По страницам ретро-фестиваля “АЛМА-АТА – МОЯ ПЕРВАЯ 

ЛЮБОВЬ” (повтор)

17.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (306,307 

серии, субт.на рус.яз.) 

18.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН 

ЫСТЫҚ” (70,71 с., субт.на рус.яз.)    19.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

19.25 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.40 КЕРЕМЕТ ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” 

(с рус.субтитрами)

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.30 Программа “ДИАГНОЗ”

22.10 ПРЕМЬЕРА! Елена Шилова, Алексей Анищенко, Игорь Бочкин 

в остросюжетной мелодраме “СЕСТРА МОЯ - ЛЮБОВЬ” (11, 12-я 

серии)


00.00 ПРЕМЬЕРА. Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в 

остросюжетном боевике “МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ” (3 и 4 серии)

01.50 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

02.00 Түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” (повтор)

03.00 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

03.25 “Япыр-ай” (повтор)

04.15-04.40 Деректi хикая “НА ГРАНИ ВОЗМОЖНОГО”

06.00 Открытие вещания. 

06.05 Телехикаясы “ВОЗМЕЗДИЕ” (10 серия) 

07.00 “БЕН 10. ИНОПЛАНЕТНАЯ СИЛА” - 3 (каз.)

07.45 Таңғы ойын-сауық бағдарламасы “ЯПЫР-АЙ”

08.35 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

09.05 Программа “ДАВАЙ ПОЖЕНИМСЯ!” (из архива “КТК”)

10.10 Ольга Будина, Ирина Купченко, Александр Лазарев-мл. в 

многосерийной мелодраме “ЗЕМСКИЙ ДОКТОР” (3, 4 серии)

12.00 НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.35 Программа “НАША ПРАВДА” (повтор) 

13.25 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

13.35 Документальное реалити “НЕ ВРИ МНЕ”. Новые серии!

14.35 Документальное реалити “ВЕРНОЕ СРЕДСТВО”. Новые 

серии!

15.30 Анна Ковальчук в многосерийном детективе “ТАЙНЫ 



СЛЕДСТВИЯ-12” (4 серия)

16.25 “МƏССАҒАН.kz” 

17.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МАХАББАТ МҰҢЫ” (309,310 

серии, субт.на рус.яз.) 

18.00 ТҰСАУКЕСЕР! Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН 

ЫСТЫҚ” (76,77 с., субт.на рус.яз.)

19.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

19.25 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР”

19.40 КЕРЕМЕТ ТҰСАУКЕСЕР! Жаңа түрiк телехикаясы 

“КАРАДАЙЫ” (с рус.субтитрами)

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.30 Ток-шоу “НАША ПРАВДА”

22.30 Программа “ОЧНАЯ СТАВКА”

23.30 Экстремальное шоу “СМОТРЕТЬ ВСЕМ!”

00.25 Ярослав Бойко, Светлана Иванова, Екатерина Климова в 

остросюжетной мелодраме “ПОБОЧНЫЙ ЭФФЕКТ”

02.10 Хроника происшествий в программе “РЕЙДЕР” (повтор)

02.20 Түрiк телехикаясы “КАРАДАЙЫ” (повтор)

03.20 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

03.40 “Япыр-ай” (повтор)

04.25-04.50 Деректi хикая “НА ГРАНИ ВОЗМОЖНОГО”

07.00  Открытие вещания. 

07.05 Түрiк телехикаясы “СЫЛА. ТАҒДЫР ТАЛҚЫСЫ” (66 серия)

08.35 ЖАҢАЛЫҚТАР (повтор) 

09.00 “ИСТОРИЯ УСПЕХА” (каз.)

09.10 “МƏССАҒАН.kz” (повтор)

10.00 “ЮРМАЛА” 

12.00 НОВОСТИ (повтор вечернего выпуска)

12.35 Ток-шоу “НАША ПРАВДА” (повтор)

13.25 “Золотая коллекция “Мосфильма”. Юрий Никулин, Алла 

Ларионова в мелодраме “КО МНЕ, МУХТАР!”

15.00 ТҰСАУКЕСЕР! “HELLO ҚАЗАҚСТАН!” 

15.30 ТҰСАУКЕСЕР! “ӨМIР ХИКАЯЛАРЫ”

16.00 “ЖҮРЕКЖАРДЫ”

16.45 Сазды-ойын-сауықты бағдарлама “КТК-да ҚАБАТОВ!” 

(повтор) 

18.00 Док. цикл “ЗВЕЗДНАЯ ЖИЗНЬ” – “Обнаженные и 

отверженные”

19.00 Глафира Тарханова, Юрий Батурин, Илья Оболонков в 

мелодраме “ПРОВЕРКА НА ЛЮБОВЬ”

21.00 “ДРУГАЯ ПРАВДА” с Алексеем Шахматовым

22.00 ТҰСАУКЕСЕР! Сазды-ойын-сауықты бағдарлама “Той 

BestStar” 

23.15 “ХРОНИКИ НЕДЕЛИ”

23.45 Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в 

приключенческом боевике “МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СУДЬБЫ” – 

“Окончательное решение”

01.35 Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН ЫСТЫҚ” (70-73 с., 

субт.на рус.яз., повтор)

03.00-04.00 Деректi хикая “НА ГРАНИ ВОЗМОЖНОГО”

07.00  Открытие вещания. 

07.05 Деректi хикая “НА ГРАНИ ВОЗМОЖНОГО”

08.00 ТҰСАУКЕСЕР! “ӨМIР ХИКАЯЛАРЫ”

08.30 ТҰСАУКЕСЕР! “HELLO ҚАЗАҚСТАН!”

09.00 Мультсериал “АСТРОБОЙ” (2 серии, каз.)

09.45 CARTOON NETWORK представляет: “БЕН 10. 

ОМНИВЕРС” (2 серии)

10.35 Рина Зеленая, Олег Анофриев, Сергей Мартинсон в 

семейной комедии “СКАЗКА О ПОТЕРЯННОМ ВРЕМЕНИ”

12.10 Любовь Толкалина, Станислав Бондаренко, Никита 

Зверев в многосерийной мелодраме “ПОЦЕЛУЙ СУДЬБЫ” 

(1-4 серии)

15.45 Истории усыновлений в программе “ДОРОГА ДОМОЙ” 

16.00 “ИСТОРИЯ УСПЕХА” (рус.)

16.10 Сазды-ойын-сауықты бағдарлама “Той BestStar” (повтор)

17.30 “АСТАРЛЫ АҚИҚАТ” Дина Төлепбергеновамен

18.00 Док. цикл “ЗВЕЗДНАЯ ЖИЗНЬ” – “Скандальные разводы 

2012”


19.00 ПРЕМЬЕРА КИНО. Оскар Кучера в остросюжетном 

детективе “ФРАНЦУЗСКИЙ ШПИОН” 

21.00 “ПОРТРЕТ НЕДЕЛИ”

22.00 “СЛУГИ НАРОДА” с Артуром Платоновым

22.45 ТҰСАУКЕСЕР! Сазды-ойын-сауықты бағдарлама “КТК-да 

ҚАБАТОВ!” 

00.00 ТОПовое кино. Эштон Катчер в молодежной комедии 

«ГДЕ МОЯ ТАЧКА, ЧУВАК?»

01.30 Дневник Лиги Чемпионов УЕФА

01.55 Үнді телехикаясы “МҰЗДАН СУЫҚ, ОТТАН ЫСТЫҚ” (74-

77 с., субт.на рус.яз., повтор) ” 

03.20-04.05 Деректi хикая “ЭКСТРЕМАЛЬНЫЕ КАНИКУЛЫ”

7:00 Əн шашу

7:35 Новости «20:30»

8:05 Жаңалықтар

8:35 Обзор интернета «Kaznet» 

9:00 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

10:25 «Шортан» мультфильмі»

10:35 Комедийный сериал «Кто в доме хозяин?» 

11:05 Турецкий сериал «Незабываемый»

12:05 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 «Сырласу» ток-шоу

14:00 Новости

14:10 Сериал «Кулинар» 12, 13 серии

16:00 Комедийный сериал «Домашние войны» 

16:50 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

18:00 «Ұмытылмас» түрік телехикаясы

19:00 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Кулинар» 14, 15 серии

22:50 «Ұмытылмас» түрік телехикаясы

23:50 Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50 «Еріксіз неке» телехикаясы

7:00 Əн шашу

7:30 Новости «20:30»

8:00 Жаңалықтар

8:30 «Зиярат» мультфильмі

8:45 «Қайтып оралу» мультфильмі

9:00 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясының 

жалғасы

10:25 «Көбікті хан» мультфильмі



10:35 Комедийный сериал «Кто в доме хозяин?» 

11:05 Турецкий сериал «Незабываемый»

12:05 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 Арнайы жоба. «Той жыры»

13:35 Юмористическая программа «Лица столицы»

14:00 Новости

14:10 Сериал «Кулинар» 14, 15 серии

16:00 Комедийный сериал «Домашние войны» 

16:50 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

18:00 «Ұмытылмас» түрік телехикаясы

19:00 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Кулинар» 16, 17 серии

22:50 «Ұмытылмас» түрік телехикаясы

23:50 Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50 «Еріксіз неке» телехикаясы

 7:00 «Жібек сезім» Медет Салықовтың 

əн кеші

8:50 Художественный фильм «Меня 



зовут Кожа»

10:30 Программа «Суперпапа»

11:05 Турецкий сериал 

«Незабываемый»

12:05 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 «Əн мен əзіл» концерттік 

бағдарламасы

14:00 Новости

14:10 «Қарақат» мектеп-студиясының 

əн кеші

16:50 «Жүз жылдық мұра» кəріс 



телехикаясы

18:00 «Ұмытылмас» түрік телехикаясы

19:00 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Кулинар» 10, 11 серии

22:50 «Ұмытылмас» түрік телехикаясы

23:50 «Кеш емес» ток-шоу

0:35 Жаңалықтар

1:05 Новости «20:30»

1:35 «Еріксіз неке» телехикаясы

7:00 Əн шашу

7:20 «Жомарт пен сараң» мультфильмі

7:30 «Ақжүніс» мультфильмі»

7:40 Новости «20:30»

8:10 Жаңалықтар

8:40 «Kaznet» ғаламторға шолу

9:00 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясының жалғасы

10:25 «Ер Тарғынның ажалы» мультфильмі»

10:35 Комедийный сериал «Кто в доме хозяин?» 

11:05 Турецкий сериал «Незабываемый»

12:05 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 «Кеш емес» ток-шоу

14:00 Новости

14:10 Сериал «Кулинар» 10, 11 серии

16:00 Комедийный сериал «Домашние войны» 

16:50 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

18:00 «Ұмытылмас» түрік телехикаясы

19:00 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Кулинар» 12, 13 серии

22:50 «Ұмытылмас» түрік телехикаясы

23:50 «Сырласу» ток-шоу

0:35 Жаңалықтар

1:05 Новости «20:30»

1:35 «Еріксіз неке» телехикаясы

7:00 Əн шашу

7:40 Новости «20:30»

8:10 Жаңалықтар

8:40 «Қарлыға» мультфильмі

9:00 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясының жалғасы

10:20 «Құртқа сұлу» мультфильмі

10:35 Комедийный сериал «Кто в доме хозяин?» 

11:05 Турецкий сериал «Незабываемый»

12:05 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 «Бірегей». Ерболат Құдайбергенов

13:40 Юмористическая программа «Лица столицы»

14:00 Новости

14:10 Сериал «Кулинар» 16, 17 серии

16:00 Комедийный сериал «Домашние войны» 

16:50 «Жүз жылдық мұра» кəріс телехикаясы

18:00 «Ұмытылмас» түрік телехикаясы

19:00 «Қыз ғұмыры» үнді телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Кулинар» 18, 19 серии

22:50 «Ұмытылмас» түрік телехикаясы

23:50 Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50 «Еріксіз неке» телехикаясы

8:00 «Бір өзің» Сейфуллин Жолбарыстың əн 

кеші

9:00Новости «20:30»



9:30Жаңалықтар

10:00Комедийный сериал «Кто в доме 

хозяин?» 

12:10Художественный фильм «Табор уходит 

в небо»

14:00«Əзілстан» жасырын түсірілім



14:15 «Əн мен əзіл» концерттік бағдарламасы

15:15«Қыз ғұмыры» телехикаясы

17:45«Жүрек жарған» түрік телехикаясы

19:40«Ел аузында» бағдарламасы

20:05 Арнайы жоба. «Той жыры»

20:30 «20:30. Біздің уақыт» ақпараттық-

сараптамалық бағдарламасы

21:20«Астана кеші көңілді» концерттік шоуы

22:35 Художественный фильм «Чужой билет»

0:35Художественный фильм «Они»

8:00 «Арнаймын саған» Əсем Айнақұлованың 

əн кеші


9:35 «Тайбурыл» мультфильмі

9:50 «Шайқас алдында» мультфильмі

10:00 Программа «Суперпапа»

10:40 Сериал «Наркомовский обоз»

14:30 Художественный фильм «Чужой билет»

16:25 «Kaznet» ғаламторға шолу

16:50 «Қыз ғұмыры» телехикаясы

18:20 «Жүрек жарған» түрік телехикаясы

20:05 «Бірегей». Қайрат Нұртас

20:30 Информационно-аналитическая 

программа «20:30»: Избранное за неделю

21:20 «Əн мен əзіл» концерттік бағдарламасы

22:40 Художественный фильм «Игры страсти»

0:25 Художественный фильм «Новый 

Франкенштейн»

06.00 «ƏЗІЛ СТУДИО»

07.00 Кулинарная программа «Вкусные 

секреты»


07:30 Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами), повтор

10:00 Комедийный сериал «ВОРОНИНЫ» 

(повтор)


11:00 Комедийный сериал «СВАТЬИ» (повтор)

12.00 Мультсериалы

15:00 «6 кадров» 

16:00  Комедийный сериал «СВАТЬИ»

17:00  Комедийный сериал «ВОРОНИНЫ»

20.00  «ИНФОРМБЮРО» 

21.00  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами)

23:30  Алдараспан, Шаншар, Нысана  күнделігі 

(каз)


01:00  КИНО «КРОВАВАЯ РАБОТА»

03:30  КИНО «МЕРЦАЮЩИЙ» (КАЗ)

05:30  Қазақша концерт

06.00 «ƏЗІЛ СТУДИО»

07.00 Кулинарная программа «Вкусные 

секреты»


07:30 Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» 

(с русскими субтитрами), повтор

10:00 Комедийный сериал «ВОРОНИНЫ» 

(повтор)


11:00 Комедийный сериал «СВАТЬИ» 

(повтор)


12.00 Мультсериалы

15:00 «6 кадров» 

16:00  Комедийный сериал «СВАТЬИ»

17:00  Комедийный сериал «ВОРОНИНЫ»

20.00  «ИНФОРМБЮРО» 

21.00  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» 

(с русскими субтитрами)

23:30  Алдараспан, Шаншар, Нысана  

күнделігі (каз)

01:00  КИНО «УБИЙЦА»

03:00  «Бесстрашная четверка» (КАЗ)

05:00  Қазақша концерт

06.00 «ƏЗІЛ СТУДИО»

08:00 КИНО «БЕЗ ВСЕГО» рус 

(повтор)

10:00 КИНО Леонардо ДиКаприо в 

триллере «НАЧАЛО» (повтор)

13.00 КИНО Холли Берри в фэнтези 

«ЖЕНЩИНА-КОШКА» (повтор)

15:00 КИНО Амитабх Баччан в 

приключенческой драме «МЕСТЬ И 

ЗАКОН»


18:00 КИНО  Риши Капур в 

мелодраме «БОББИ»

21.00  Юбилейный фильм-концерт 

Макпал Жунусовой

00:00  Алдараспан, Шаншар, Нысана  

күнделігі (каз)

01:00  КИНО «АППАЛУЗА»

03:00 «Бесстрашная четверка» (КАЗ)

05:00  Қазақша концерт

06.00 «ƏЗІЛ СТУДИО»

07.00 Кулинарная программа «Вкусные 

секреты»


07:30 Индийский сериал «УƏДЕ 

БЕРЕМІН» (с русскими субтитрами), 

повтор

10:00 Комедийный сериал 



«ВОРОНИНЫ» (повтор)

11:00 Комедийный сериал «СВАТЬИ» 

(повтор)

12.00 Мультсериалы

15:00 «6 кадров» 

16:00  Комедийный сериал «СВАТЬИ»

17:00  Комедийный сериал 

«ВОРОНИНЫ»

20.00  «ИНФОРМБЮРО» 

21.00  Индийский сериал «УƏДЕ 

БЕРЕМІН» (с русскими субтитрами)

23:30  Алдараспан, Шаншар, Нысана  

күнделігі (каз)

01:00  КИНО «КОСМИЧЕСКИЕ КОВБОИ»

03:30  КИНО «ПОБЕДА »  (КАЗ)

06.00 «ƏЗІЛ СТУДИО»

07.00 Кулинарная программа «Вкусные 

секреты»


07:30 Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами), повтор

10:00 Комедийный сериал «ВОРОНИНЫ» 

(повтор)


11:00 Комедийный сериал «СВАТЬИ» (повтор)

12.00 Мультсериалы

15:00 «6 кадров» 

16:00  Комедийный сериал «ВОРОНИНЫ»        

18:30 Развлекательное шоу «УРАЛЬСКИЕ 

ПЕЛЬМЕНИ»

20.00  «ИНФОРМБЮРО» 

21.00  Индийский сериал «УƏДЕ БЕРЕМІН» (с 

русскими субтитрами)

23:30  Алдараспан, Шаншар, Нысана  күнделігі 

(каз)

01:00  КИНО  «ЗАГАДОЧНАЯ ИСТОРИЯ 



БЕНДЖАМИНА БАТТОНА»  

04:00  ДОКУМЕНТАЛЬНОЕ КИНО «ЛУННАЯ 

ПОХОДКА» (КАЗ)

06.00 Мультфильмы (на казахском языке) 

09:00 Развлекательное шоу «УРАЛЬСКИЕ 

ПЕЛЬМЕНИ»(повтор)

10:30  Кулинарная программа «Вкусные 

секреты»


11:00 КИНО  «ЗАГАДОЧНАЯ ИСТОРИЯ 

БЕНДЖАМИНА БАТТОНА» (повтор) 

14:00  КИНО Сандра Буллок в комедии 

«МИСС КОНГЕНИАЛЬНОСТЬ»

16:30  КИНО  Сандра Буллок в комедии 

«МИСС КОНГЕНИАЛЬНОСТЬ-2»

19:00  КИНО Сара Джессика Паркер комедии 

«СЕКС В БОЛЬШОМ ГОРОДЕ»

22:00  КИНО Сара Джессика Паркер комедии 

«СЕКС В БОЛЬШОМ ГОРОДЕ - 2»

00:30  КИНО  «МАРС АТАКУЕТ!»

02:30  КИНО «КАК ТРУСЛИВЫЙ РОБЕРТ 

ФОРД УБИЛ ДЖЕССИ ДЖЕЙМСА»

06.00 «ЖАЖДА ЭКСТРИМА» (на казахском языке)

07.00 Мультфильмы (на казахском языке)

09:00  КИНО Брэд Питт в драме «КАК ТРУСЛИВЫЙ 

РОБЕРТ ФОРД УБИЛ ДЖЕССИ ДЖЕЙМСА» (повтор)

12:00  Алдараспан, Шаншар, Нысана  күнделігі (каз)

14:00 КИНО  «МАРС АТАКУЕТ!» (повтор)

16:00 Анимационный фильм «ТАЙНА КРАСНОЙ 

ПЛАНЕТЫ»

17:30 Анимационный фильм «ТАЧКИ-2»

19:30 КИНО Киану Ривз в фантастической драме 

«КОНСТАНТИН»

22:00 КИНО Николь Кидман в фантастической драме 

«ВТОРЖЕНИЕ» 

00:00 КИНО «ОСТИН ПАУЭРС: ШПИОН, КОТОРЫЙ 

МЕНЯ СОБЛАЗНИЛ» 

02:00 КИНО «СМЕРТИ ВОПРЕКИ» ( КАЗ)

04:00  Қазақша концерт




1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал