Астана қаласы «ziat» ҒӘО Қашықтықтан ӛткізілетін ІV республикалық педагогтардың «Өнегелі ұстаз»



жүктеу 55.86 Kb.

Дата14.04.2017
өлшемі55.86 Kb.

 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін ІV Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

 

Қашықтықтан ӛткізілген ІV Республикалық педагогтардың 



«Өнегелі ұстаз» атты конкурсының қорытындысы 

 

ЖЕҢІМПАЗДАР ТІЗІМІ  

Қатысушының аты-жөні/ФИО 

участника

 

Оқу орнының толық атауы/Наименование учебного заведения

 

 

1



1 орын/1 место

 

Бауыржанова Айсұлу Бауыржанқызы  «№1 «Балапан» балабақша-бӛбекжайы» КМҚК, Ӛскемен қаласы 



Бузунова Наталья Владимировна 

КГУ «Средняя общеобразовательная школа № 2», Павлодарская область, 

Баянаульский район  

Гончарова Татьяна Лиовна 

КГКП «Ясли - сад № 9 «Айгӛлек», г. Семей  

Калинина Алѐна Витальевна 

КГКП «Дошкольный учебно–воспитательный Центр развития воспитанников», 

г.Рудный 

Каримов Ерканат Камысбаевич 

Қостанай облысы, Аманкелді ауданы, «Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин 

атындағы орта мектебі» КММ 

Кутепова Алѐна Вячеславовна,  

Дѐмина Татьяна Павловна 

КГКП «Дошкольный учебно–воспитательный Центр развития воспитанников», 

г.Рудный 

Мартьянова Светлана Сергеевна 

КГУ «Чаглинская средняя школа»,СКО, Аккайынский район, аул Шагалалы 

Сейтмаганбетова  Кундыз  Жугеревна 

Жакупова Куляй Хабибулловна 

№67 гимназия, г. Астана  

Сердалы Сембайұлы Жұмасанов, 

Айнұр Канзелхан 

 Песчан №2 жалпы орта білім беретін мектеп, Павлодар облысы, Качир ауданы, 

Песчан ауылы 

Таурбаев Жанабек Серикулы 

ГУ «Средняя школа №2 им. А.М.Горького», г. Степногорск 

Утегалиева Мария Ерсаиновна 

№4 жалпы орта білім беретін мектебі, Батыс Қазақстан облысы, Ақсай қаласы  

Хазгалиева Камиля Камилевна  

Средняя школа № 34, Жамбылская область, город Тараз 

Хребтова Антонина Николаевна 

КГУ «Средняя школа №7» г. Усть-Каменогорск 

 

1

2 орын/2 место 



 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін ІV Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Бакеева Фарида Токтаровна 

№8 «Теремок»  балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, 

Екібастұз қаласы 

Габдуллина Злика Есенжоловна 

№4 жалпы орта білім беретін мектебі, Батыс Қазақстан облысы , Ақсай қаласы 

Досымбекова Қымбат Садыковна 

Қаспан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен КММ, Алматы 

облысы, Кербұлақ ауданы, Қаспан ауылы 

Жангалиева Шынаргул 

Измуханбетовна 

Федоровка қазақ жалпы орта  білім беретін мектебі, БҚО, Теректі ауданы, 

Федоровка ауылы 

Исраилова Шахида Амановна 

"Әлишер Науаи атындағы №13 мектеп-гимназия" мемлекеттік мекемесі, 

Туркестан қаласы 

Ишина Надежда Владимировна  

Таразский колледж «Парасат», Жамбылская область, город Тараз 

Кабарова Ирина Павловна 

КГУ «ОСШ №7», Карагандинская область, г.Темиртау  

Казангапова Куралай Дакеновна 

«Мектепке дейінгі шағын орталықты Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп-

гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ, Алматы облысы, 

Ескелді ауданы 

Корчевская Гульнара Габдрауфовна 

КГКП «Ясли-сад №9 «Айгӛлек», г. Семей  

Лепухина Марина Владимировна 

ГУ «Школа – лицей № 2», г.Костанай 

Маханова Надежда Анатольевна 

КГУ «Гимназия №45», г.Караганда   

Пилягина Татьяна Александровна 

Частный детский сад «Ақүрпек», Жамбылская область,  г.Тараз  

Смагулова Айсулу Сабыровна 

КГУ «Мергенская основная школа», СКО, район Шал акына, село Мерген 

Улыкпанова Балжан Абекешовна,  

Казтуганова Куланда Ануаровна 

№5 орта мектеп, Ақтӛбе қаласы 

Хасенова Тұрсынгүл Еркінқызы 

№26 М.Маметова атындағы орта мектебі, Ақмола облысы, Целиноград ауданы,  

Мәншүк ауылы  

 

1

3 орын/3 место 



Акжанов Бакытбек Акынгазыевич 

Қостанай облысы, Аманкелді ауданы, «Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин 

атындағы орта мектебі» КММ 

Актурсынова Светлана Таласовна 

Жаңақоныс орта мектебі, Ақтӛбе облысы, Шалқар ауданы, Аққайтым ауылы  

Аскарова Айнур Адильбековна 

«Оралхан  Бӛкей  атындагы №44 ЛИЦЕЙ» КММ, ШҚО,  Ӛскемен қаласы 


 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін ІV Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Байжакупова Шакен  Мукановна 

«І.Жансүгіров  атындағы  орта  мектебі»КММ, ШҚО, Кӛкпекті ауданы, 

Шұғылбай ауылы 

Бердигожина Аягоз Елемесовна 

Самиянова Ақжарқын Ерішқызы   

Ақтӛбе қаласы, №15 орта мектебі 

Боранбаева Бағдат Тоқтарбайқызы 

Алматы облысы , Алакӛл ауданы, Бескӛл аулы, «Қант зауыты орта мектебі 

мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар » мемлекеттік мекемесі 

Бутабаева  Асема  Канатбековна 

Қаспан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен КММ, Алматы 

облысы, Кербұлақ ауданы, Қаспан ауылы 

Жайкина Райгул Жанабиловна 

№2 бастауыш мектебі, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті 

Жанбауова Маруан  Сакеновна 

Жансен  Кереев  атындағы орта  мектебі, Ақтӛбе облысы, Темір  ауданы 

Забиева Майра Қалдыбекқызы 

Құрманғазы Сағырбайұлы атындағы жалпы орта мектеп, Оңтүстік Қазақстан 

оболысы, Шардара қаласы  

Кабдрахманова Гульзада Манаповна 

ММ «№26 орта мектеп», Целиноград ауданы, село Маншук Маметова атындағы 

Касимова Райхан      Баймурзовна 

Нургазина Шынар Амантаевна 

Нургазина Умутжан Мухатовна 

«БИДАЙЫҚ ОРТА МЕКТЕБІ» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, СҚО, 

Уәлиханов ауданы, Бидайық ауылы 

Ковалева Ольга Николаевна 

КГКП «Дошкольный учебно–воспитательный Центр развития воспитанников», 

г.Рудный 

Меткенова Индира  

Кӛпбейінді №3 мектеп-гимназиясы, Ӛскемен қаласы 

Оспанова Гулнара Тӛлебайқызы 

Капизова Лаура Қажығалиқызы 

«Жалтыр негізгі мектебі» КММ, Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын 

ауданы, Жалтыр ауылы 

Смагулова Гульмира Нурахметовна 

КГУ «Неполная средняя общеобразовательная школа-интернат им. Н. 

Крупской», ВКО, г. Усть-Каменогорск 

Смагулова Шолпан Кабыкеновна 

КМҚК «Мектепке дейінгі «Балауса» шағын орталық», ШҚО,  Ӛскемен қаласы 

Тренина Гульнара Юльбаевна 

КГКП «Дошкольный учебно–воспитательный Центр развития воспитанников», 

г.Рудный 

Тужик Юлия Андреевна 

КГУ «Средняя школа №7», СКО, г. Петропавловск 

Хасенбаева Маржан Мырзабеккызы 

КГУ «Средняя школа имени М.В.Ломоносова» ВКО, город Зайсан 



 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін ІV Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

 

«ӘДІСТЕМЕЛІК ӘЗІРЛЕМЕ» БАҒЫТЫ, «БАЛАЛАРҒА АРНАЛҒАН ШАРАЛАР» БАҒЫТЫ  



ЖӘНЕ «ПЕДАГОГТЕРГЕ АРНАЛҒАН ШАРАЛАР» БАҒЫТТАРЫ БОЙЫНША 

НОМИНАЦИЯДА ОРЫНҒА ИЕ БОЛҒАН ҚАТЫСУШЫЛАР 

 

Қатысушының аты-жөні/ФИО 

участника 

Номинация 

атауы/Наименование 

номинации 

Оқу орнының толық атауы/Наименование 

учебного заведения 

 

1 орын/1 место 

 

Акулова Ирина Александровна 



«Үздік оқу құралы»  

КГУ «Школа-гимназия №10», ВКО, г. Усть-

Каменогорск 

Байшова Қалжан Айдарханқызы 



«Үздік ашық сабақ» 

№4 жалпы білім беретін орта мектеп, Қостанай 

облысы, Арқалық қаласы 

Балюк Оксана Сергеевна 



«Үздік презентациялық 

сабақ» 

КГП «Ясли-сад «Берѐзка», Карагандинская область, 

пос. Шахан  

Валеева Алмагуль Оралбаевна 

Ауенова Гульмира Зинуллақызы 



«Үздік оқу құралы» 

№67 гимназия, г. Астана  

Дусупова Сындар Сагатбековна 

«Үздік ашық сабақ» 

№45 бейімделген орта мектебі 

Есмакова Мирует   

«Үздік ашық сабақ» 

ГУ «Озерная основная школа», Костанайская 

область, Костанайский район  

Жаңбырша Сәндігүл Утесінқызы 



«Үздік презентациялық 

сабақ» 

Құрманғазы Сағырбайұлы атындағы жалпы орта 

мектеп, Оңтүстік Қазақстан оболысы, Шардара 

қаласы  

Құлмаганбетова Күлсара 

Шәмшенқызы 

«Үздік ашық сабақ» 

«№1 орта мектебі» КММ, Қостанай облысы, Таран 

ауданы, Таран селосы 

Прудникова Наталья Яковлевна 



«Үздік оқу құралы» 

ДМШ №2, г. Караганда  

Титова Галина Павловна 

«Үздік оқу құралы» 

ГККП «Балдаурен», Костанайская область  

Тарановский район, п. Тобол 


 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін ІV Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

 

2 орын/2 место 

 

Бузунова Наталья Владимировна 



«Үздік ашық сабақ» 

КГУ «Средняя общеобразовательная школа № 2», 

Павлодарская область Баянаульский район  

Джагалтаева Кунжан Кабаевна  

Нургалиева Кенжибике Кабаевна 

Умарова Галия Шакиржановна 



«Үздік ашық сабақ» 

КГУ« Качарская средняя школа № 1», Костанайская 

область,  п.Качар 

Ескендирова Айбарша Акылбековна 



«Үздік ашық сабақ» 

№ 66 мектеп-лицейі, Астана қаласы 

Кожикова Гульнур Лукпановна 

«Үздік ашық сабақ» 

«ОРАЛХАН  БӚКЕЙ  АТЫНДАҒЫ №44 ЛИЦЕЙ» 

КММ, ШҚО, Ӛскемен қаласы 

Кудерина Ақжарқын Қайырбекқызы  



«Үздік шеберлік сабағы» 

«Ақбота» балабақшасы» МКҚК, Арқалық қаласы   

Мамедова Азиза Джаффар-гызы 

«Үздік авторлық 

бағдарлама» 

ГККП «Детский сад «Арай» г. Степногорска 

Оспанова Гулнара Тӛлебайқызы 

Капизова Лаура Қажығалиқызы 

«Үздік оқу құралы» 

«Жалтыр негізгі мектебі» КММ, Солтүстік Қазақстан 

облысы, Шал ақын ауданы, Жалтыр ауылы 

Тақау Мүнира 

Мұратқанова Шырын 

«Үздік ашық сабақ» 

«Балапан» балабақша-бӛбекжайы» КМҚК, Шығыс 

Қазақстан облысы, Ӛскемен қаласы 

Шегетаева Бағлан Ақажанқызы 



«Үздік ашық сабақ» 

Жарық жалпы орта білім беретін мектеп, Қарағанды 

облысы Шет ауданы С.Сейфуллин кенті   

 

3 орын/3 место 

 

Алякбарова Нағима Умирбековна 



«Үздік презентациялық 

сабақ» 

Құрманғазы Сағырбайұлы атындағы жалпы орта 

мектеп, Оңтүстік Қазақстан оболысы,Шардара 

қаласы  

Бауыржанова Айсұлу Бауыржанқызы 



«Үздік ашық сабақ» 

«№1 «Балапан» балабақша-бӛбекжайы» КМҚК, 

ШҚО, Ӛскемен қаласы 

Боровкова Юлия Михайловна 



«Үздік ашық сабақ» 

КГКП «ДМШ» Костанайская область , г.Лисаковск 

Дѐмина Елена Анатольевна 

«Үздік мерекелік 

сценарий» 

КГКП «Детский воспитательно-оздоровительный 

комплекс» Костанайская область, город Рудный 

Жакатова  Баян Калихановна 

«Үздік ашық сабақ» 

Средняя школа №16, Акмолинская  область, г. 



 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін ІV Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Кокшетау  

Минина Елена Ивановна 

«Үздік сынып сағаты» 

КГУ «Гимназия №5», Костанайская область, город 

Рудный 

Оразаева Сауле Сериковна,  



«Үздік оқу құралы» 

КГКП «Электротехнический колледж», г. Семей 

Раймбаева Тамара Бектаевна 

«Үздік авторлық 

бағдарлама» 

ДДУ № 7 «Еркетай», Хромтау қаласы   

Слизкова Анна Владимировна,  

Бакибекова Лола Юрьевна 

«Үздік шығармашылық 

сабақ» 

Частный детский сад «Ақүрпек», Жамбылская 

область, город Тараз  

Тлевкабылова Гаухар  Баржаксиевна 

«Үздік ашық сабақ» 

«№2 Қамысты орта мектебі» ММ, Қостанай облысы, 

Қамысты ауданы 

Тлегенова Сания Мухановна 



«Үздік авторлық 

бағдарлама» 

Қаспан орта мектебі мектепке дейінгі шағын 

орталығымен КММ, Алматы облысы, Кербұлақ 



ауданы, Қаспан ауылы 

 




©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал