Қашықтықтан өткізілген V республикалық педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсының қорытындысы



жүктеу 154.97 Kb.

Дата17.04.2017
өлшемі154.97 Kb.

 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

 

Қашықтықтан өткізілген V Республикалық педагогтардың 



«Өнегелі ұстаз» атты конкурсының қорытындысы 

 

ЖЕҢІМПАЗДАР ТІЗІМІ  

 

Қатысушының аты-жөні/ФИО 



участника

 

Оқу орнының толық атауы/Наименование учебного заведения

 

 

І орынға ие болған қатысушылар тізімі/Список участников занявшие І место



 

Абдуллаева Феруза Муслимовна 

№1 Григорий Орджоникидзе атындағы  мектеп-гимназия, Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, 

Бауыржан Момышұлы ауылы  

Алибаева Жибек Сарсенбековна 

КГКП «Жамбылский медицинский колледж», г. Тараз   

Атласевич Светлана Михайловна 

ГККП «Ясли-сад №17» г.Павлодар 

Базарбаева Саруар Оразовна, 

Букырь Юлия Викторовна 

Петропавловский строительно-экономический колледж,  г.Петропавловск 

Байбосынова Консуэлла Жапаровна 

Бердалиева Эльмира Бегалиевна 

Конашева Роза Жамалбековна 

КГКП «Жамбылский медицинский колледж», г. Тараз   

Басбаева Гаухар Ондагановна 

Сәду Нұрниязұлы атындағы мектеп – интернат ММ, Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, 

Жыңғылды ауылы 

Бекбосынова Жанар 

Алматы облысы, Кербұлақ ауданы   

Биболатова Салтанат Нуралиевна 

Қызылорда медициналық жоғары колледжі, Қызылорда қаласы  

Биболова Кунсулу Абдукадыровна 

«Үлгілі »жалпы орта мектебі» КММ, ОҚО, Мақтарал ауданы, Үлгілі ауылы 

Борисова Наталья Николаевна 

Архангельская Светлана Евгеньевна 

КГУ «Начальная школа №9», г. Рудный  

Дельмухамбетова Манзия 

Айдынгалиевна 

"№11 мамандандырылған физика-математикалық  мектеп" КММ, Ақтау қаласы  

Дженсыбаева Салтанат Калиолдановна 

ТОО «Акбұлақ 1-Астана»  Физико-технический лицей «Флагман», г.Астана 

Джолдасова Куралай Омаровна 

Доланалы негізгі мектебі МДШО, Алматы облысы, Кербұлақ ауданы   

Джолдыбаева Светлана Досановна 

Доланалы негізгі мектебі МДШО, Алматы облысы, Кербұлақ ауданы   

Әлжанова Күләш Қаниқызы 

Егембердиева Ләззат Әбентайқызы 

«Жаңақорған аудандық білім бӛлімінің №195 мектеп – гимназиясы» КММ, Қызылорда облысы, 

Жаңақорған ауданы, Жайылма ауылы 

Журман Наталья Михайловна 

ГККП ясли-сад № 2, г.Костанай 



 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Байзель Юлия Владимировна 

Павлова Светлана Владимировна 

Исатаева Алмагуль Канапьяновна 

ГУ «Школа-гимназия №18 отдела образования акимата г.Костаная», г. Костанай 

Искакова Кульбара Мухтаровна 

Таряшинова Екатерина Викторовна 

ГУ «Школа-гимназия №18 отдела образования акимата г.Костаная», г. Костанай 

Исмайлова Жансая Бахытбековна 

Бейсенова Жанат Таупкеловна 

«Қостанай қаласы әкімдігінің білім бӛлімінің М.Хәкімжанова атындағы №20 орта мектебі»ММ,  

Қостанай қаласы  

Каржауова Анаргуль Шалибековна 

«Областная специализированная школа №8 для одаренных детей», г. Уральск 

Клушева Айгуль Владимировна  

Гаврилова Татьяна Ивановна 

КГУ «Жарсуатская общеобразовательная школа», ЗКО, Бурлинский район, п.Жарсуат 

Кравчук Наталья Николаевна 

Адрова Татьяна Николаевна 

Куртанова Айман Арушкеновна 

ГККП «Ясли-сад №14», г. Костанай 

Кривошеина Наталья Викторовна 

Частная общеобразовательная школа «Исток», г.Усть-Каменогорск 

Куатбаева Гүлмира Жадырасынқызы 

«№1 мектеп-гимназиясы»КММ, Ақтӛбе облысы, Шалқар қаласы 

Курымбаева Алтын Арыкбаевна 

«Үлкен ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ, Алматы облысы, 

Жамбыл ауданы, Үлкен ауылы 

Қырықбаева Балжан Ашибекқызы 

КГКП «Жамбылский медицинский колледж», г. Тараз   

Макажанов Турак Туиебаевич 

« Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін гимназиясы» ММ, Арқалық қаласы 

Маманова Шарафат Тұрсынбайқызы 

КГКП «Жамбылский медицинский колледж», г. Тараз   

Мейрманова Ляззат Касеналиевна 

КГКП «Жамбылский медицинский колледж», г. Тараз   

Михайлова Елена Валерьевна 

Частная общеобразовательная школа «Исток», г.Усть-Каменогорск 

Спашева Нургуль Ганиматовна 

Ж.Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжі, г.Уральск 

Сраилова Кульмария Ниязалиевна 

Средняя школа – гимназия № 39 имени Темирбека Кожакеева, Жамбылская область, Меркенский 

район,село Сарымолдаев 

Ташмаханбетова Алия Серпековна 

КГКП «Жамбылский медицинский колледж», г. Тараз   

Тлеубаева Меруерт Ильясовна 

Сагиндыкова Ботагоз Амангельдиевна 

КГКП «Жамбылский медицинский колледж», г. Тараз   

Третьякова Елена Викторовна 

ГУ «Школа-гимназия №18 отдела образования акимата г.Костаная», г. Костанай 

Туктубаева Гульнара Сайлауовна 

Володина Светлана Михайловна 

ГУ «Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 2», г.Актобе  

Шаяхметова Жадра Болтабековна 

Алшимбаева Индира Ерлановна  

«Электротехника колледжі» КМҚК, Семей қаласы 



 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Шегебаева Ақыл Бисекенқызы 

№199 орта мектебі КММ, Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Тӛребай би ауылы   

Щипакина Ольга Геннадьевна  

Летуновская Людмила Алексеевна 

ГККП Детская музыкальная школа №1, г.Костанай 

Энна Инна Александровна  

Избасарова Алма Айдархановна 

ГККП "Ясли сад № 7", г. Костанай 

Иманбекова Галия Далелхановна 

№ 49 Орта мектеп, Алматы облысы, Кербулак ауданы  

Искакова Светлана Мукашевна 

Сарыӛзек орта мектебі, Алматы облысы, Кербулак ауданы, Сарыӛзек ауылы 

 

ІІ орынға ие болған қатысушылар тізімі/Список участников занявшие ІІ место 

Абдрахманова Кайнижамал Токаевна 

Мамалакова Кымбат Сафиновна 

КГУ «Средняя школа №29»  

Аяуова Райса Косжанқызы  

Рамазанова Ардак Сагитовна 

Ақтӛбе облыстық мамандандырылған физика – математикалық мектеп - инетрнаты, Ақтӛбе қаласы 

Бейшева Сара 

Жалпы білім беретін № 9 орта мектеп, Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Сағыз селосы 

  

Бортницкая Оксана Павловна 



ГУ  «Средняя школа № 17», г.Костанай 

Воронцова Людмила Анатольевна 

Сутеева Татьяна Александровна 

Общеобразовательная средняя школа–гимназия №3, г.Актобе 

Гой Наталья Анатольевна  

ГУ «Школа-гимназия № 30», г. Астана  

Даирова Гульнара Магауовна 

КГУ «Жарминский колледж №1», ВКО, Жарминский район  

Досмухамедова  Айгуль  Айтжановна 

 Кубенова Гульнара Жумабековна 

№3 средняя школа, Костанайская область,  г.Лисаковск 

Ерекешев Кабеш Минтурганович 

Ақтӛбе гуманитарлық-техникалық колледжі, Ақтӛбе қаласы 

Есілбаев Азамат Жұмабекұлы 

«№23 орта мектеп» КММ, Петропавл қаласы 

Жакупова Гүлжихан Ермекқызы 

«Павлодар басқару колледжі» ББҰ ЖМ, Павлодар қаласы 

Жанша Іңкәр Еркеғалиқызы 

Алматы темір жол кӛлігі колледжі, Алматы қаласы 

Жаңбершиева Ұлжан Нахатқызы  

Айтбаева Айман Ералызы 

Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті, Қызылорда қаласы 

Жумажанова Макпал Муратовна 

«Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі» КММ «Таңшуақ» шағын орталығы, Балқаш қаласы 

Ильина Татьяна Александровна 

Абильтаева Венера Сериковна 

Кильгянкина Евгения Александровна 

Частное дошкольное образовательное учреждение ясли-сад«Еркем-ай» при ТОО «Егоровские 

склады», г. Петропавловск 

Кабиева Айнаш Амантаевна 

КГУ «Западно-Казахстанская областная специализированная казахско-турецкая школа-лицей-

интернат для одаренных детей», г.Уральск   



 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Колесниченко Светлана Николаевна 

КГКП «Детская музыкальная школа», Костанайская область, г.Лисаковск 

Куйшинова Каракуз Касымовна 

КГКП «Федоровский сельскохозяйственный колледж», Костанайская область, Федоровский район

с. Жарколь  

Лой Марина Вилльевна 

Средняя общеобразовательная школа – гимназия № 17, г. Актобе 

Митрошина Нина Дмитриевна 

ГККП "Ясли-сад №2", г. Костанай  

Муханбетжанов Рашит Кушербаевич 

Ыбышев Канат Киякович 

Садыков Аскарбек Жабыкбаевич 

«Н.Наушабаев атындағы Затобол мектеп-гимназиясы» ММ, Қостанай обылысы, Қостанай ауданы, 

Затобол кенті 

Ожиганова Таисья Ивановна 

Жусупов Канат Сапарбекович 

КГКП «Сарыкольский колледж агробизнеса и права», Костанайская область, Сарыкольский район, 

п. Сарыколь  

Омарова Мейрамгул Бактыгаликызы 

МКҚК «Айгӛлек» балабақшасы 

Рабаева Балдырган Хамзовна 

№24 школа-гимназия, г. Костанай 

Рахимова Алия Аменовна 

К.Нұрбаев атындағы Ақсуат орта мектебі, ШҚО, Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы 

Саржанова Акерке Кыргызбаевна 

Мыңатай Қыстаубайұлы атындағы орта мектебі, Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы  

Саутбаева  Алмагуль  Болатовна 

Ғ.Әбдірахманұлы атындағы  Қима орта  мектебі, Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жаңа Қима 

ауылы 


Сенчев Андрей Петрович 

КГУ «Средняя школа №6», Костанайская область, город Лисаковск 

Травина Юлия Юрьевна 

ГККП Детский сад №17 «Специальный туберкулезный», г.Тараз  

Турганова Шолпан Абдуримовна 

ГККП "Ясли-сад №102", г.Алматы  

Шакибаева Алия Сагидуллаевна 

№ 2 орта мектебі, Актюбинская область, г.Эмба 

Шотпаева Алтынгуль Бахреденовна 

№ 64 мектеп-лицей, Астана қаласы 

 

Сенчев Андрей Петрович 



КГУ «Средняя школа №6», Костанайская область, город Лисаковск 

Балмаганбетова Мадия Аргынгазиевна 

Қыпшақбаева Айгерим Қуанышбекқызы 

КАҚ «Қазақ ұлттық хореография академиясы», Астана қаласы 

 

ІІІ орынға ие болған қатысушылар тізімі/Список участников занявшие ІІІ место 

Алексеенко Ольга Михайловна 

Алексеенко Людмила Анатольевна 

КГУ «Новоишимская средняя школа №1», СКО, район.им Г. Мусрепова, с. Новоишимское 

Аскарова Гульзат Шакирбековна 

Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті, Қызылорда қаласы 

Базаркина Елена Яковлевна 

Старцева Светлана Витальевна 

ГККП «Ясли-сад «Балдырган», г.Петропавловск  

Барбосынова Карлыгаш Туркестановна 

С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті, г.Усть-Каменогорск  

Баянгазина Роза Дуйсембековна 

«Ӛскемен медициналық колледжі» КМКҚ, Ӛскемен қаласы 


 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Беляева Любовь Юрьевна 

Детская музыкальная школа, Костанайская область, г. Лисаковск  

Букирова Анар Жанузаковна 

Босаға жалпы орта білім беру мектебі, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Молодежный кенті 

Джумабекова Гульнар Карибековна 

КГУ «Средняя школа села Улькен с дошкольным мини центром», Алматинская область, 

Жамбылский район, 

Село Улькен 

Есеналы Нұргүл Тойлыбайқызы 

№34 орта мектеп КММ, Астана қаласы 

Есенгулова Тогжан Сейткереевна 

Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі, Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жаңақима ауылы 

Әбілдаева Гүлзира Жәнібекқызы 

№ 11 мектеп-лицей, Қызылорда қаласы 

Әубакір Гүлдана Ӛтешқызы 

«Амангелді жалпы білім беретін орта мектебі» КММ, Қостанай облысы, Амангелді селосы  

Жуманова Сауле Есеновна 

Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі, Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жаңақима ауылы 

Игизбаева Алтын Крымкереевна 

Старцева Светлана Витальевна 

ГККП «Ясли-сад «Балдырган», г.Петропавловск 

Ильясова Сәуле Уралбаевна 

№ 7 «Еркетай» МДҰ, Хромтау қаласы 

Кадырова Нургуль Муратовна 

Дарынды балаларға арналған мамандандырылған С.Сейфуллин атындағы №11облыстық  мектеп –

интернат кешені,  Орал қаласы   

Картанбаева Гульзира Кондыбаевна 

Жалимбетова  Динара Турсынбековна 

№ 101 орта мектеп, Қызылорда қаласы  

Куатбаева Гүлмира Жадырасынқызы 

«№1 мектеп-гимназиясы»КММ, Ақтӛбе облысы, Шалқар қаласы 

Кузеубаева Маржан Оразбаевна, 

Сулейменова Хазина Какабаевна 

«Электротехника колледжі» КМҚК, Семей қаласы 

Кузьмина Светлана Семеновна 

ГККП "Ясли-сад №102", г.Алматы  

Қалмырзина Ғұсни Орналықызы 

№ 2 мектеп гимназия, Ақтӛбе облысы, Шалқар қаласы 

Қарабаева Назгүл Жасуланқызы 

№17 «Арнайы туберкулездік» балабақшасы МКҚК, Тараз қаласы 

Лютикова Надежда Ивановна 

КГУ «Опорная школа (ресурсный центр) на базе средней школы № 26», Карагандинская область, 

Осакаровский район, пос.Молодѐжный 

Лютина Галина Александровна,  

Сухарева Ольга Викторовна 

КГДУ "Детский сад № 15", г.Семей 

Мамытова Хайриниса Тұрназаровна 

«Үлгілі »жалпы орта мектебі» КММ, ОҚО, Мақтарал ауданы, Үлгілі ауылы 

Молдагалиева Эльза Зинеденкызы 

Аккольская общая средняя школа, Атырауская область Курмангазинский район  

Нургалиева Гульнур Сарсембаевна 

Абенова Альмира Адамовна 

Кузнецова Анастасия Сергеевна 

КГКП «Усть-Каменогорский медицинский колледж», ВКО, г. Усть-Каменогорск 

Онгарбаева Карлыгаш Карашайевна 

Средняя школа № 44, Жамбылская область, Меркенский район, с. Мерке 


 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Разакова Айканыс Айдархановна 

Средняя школа – гимназия № 39 имени Темирбека Кожакеева, Жамбылская область, Меркенский 

район, 


с. Мерке 

Сабиолдина Гульмира Есмахановна 

«Шахтинск қаласы әкімдігінің Әлихан Бӛкейханов атындағы мектеп-лицейі» КММ, Қарағанды 

облысы,  Шахтинск қаласы 

Сагатова Гульнур Канатовна 

«Шоқан Уалиханов атындағы №3 мектеп-лицейі» КММ, ШҚО, Ӛскемен қаласы  

Саржанова Акерке Кыргызбаевна 

Мыңатай Қыстаубайұлы атындағы орта мектебі, Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы  

Сексенбаева  Райхан  Тастанбековна 

«Үлгілі »жалпы орта мектебі» КММ, ОҚО, Мақтарал ауданы, Үлгілі ауылы 

Смагулова Нурия Асхатовна 

Якупова Елена Валерьевна  

КГУ «Областная специальная коррекционная школа-интернат №2  для детей с задержкой 

психического развития и интеллектуальными нарушениями», Акмолинская область, г.Атбасар  

Толеуова Айгуль Шакирбаевна  

№4 «Балдырған» балабақшасы, Тараз қаласы 

Тумышева Замира Тансыкбаевна,  

Тулеуова Дина Хабидуллиновна 

КГУ «Хромтауская гимназия №2», Актюбинская область, 

 г. Хромтау  

Турапбаева Айнур Аскаровна 

Қосақ негізгі мектебі КММ, Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Қосақ ауылы   

Турлыбекова Тлектес Кабиденовна 

Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі, Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жаңақима ауылы 

Утехожаева Айгерім Ерболқызы  

№4 «Балдырған» балабақшасы, Тараз қаласы 

Хайруллова Марина Шафиулловна 

Колледж экономики, бизнеса и права Карагандинского экономического университета 

Казпотребсоюза, г. Караганда 

Ходжаева Зухра Турсунжановна 

ГККП "Ясли-сад №102", г.Алматы  

Чуленова Алия Самажановна 

«Ӛскемен медициналық колледжі» КМКҚ, Ӛскемен қаласы 

Шегебаева Ақыл Бисекенқызы 

№199 орта мектебі КММ, Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Тӛребай би ауылы   

Айтбаева Айман Ералызы  

Әбдірасылова Бибігүл 

Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті, Қызылорда қаласы 

Ахметкаримова Гульнар Мурзашовна 

Эпп Нина Юрьевна 

Сенчев Андрей Петрович 

КГУ «Средняя школа №6», Костанайская область, город Лисаковск 

 

 

«ӘДІСТЕМЕЛІК ӘЗІРЛЕМЕ», «БАЛАЛАРҒА АРНАЛҒАН ШАРАЛАР»  



ЖӘНЕ «ПЕДАГОГТЕРГЕ АРНАЛҒАН ШАРАЛАР» БАҒЫТТАРЫ БОЙЫНША 

НОМИНАЦИЯДА ОРЫНҒА ИЕ БОЛҒАН ҚАТЫСУШЫЛАР 

 

Қатысушының аты-жөні/ФИО участника 

Номинация 

Оқу орнының толық атауы/Наименование учебного 

 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

атауы/Наименование 

номинации 

заведения 

І орынға ие болған қатысушылар тізімі/Список участников занявшие І место 

Азимбетова Гулназ Даниярбековна 

«Үздік презентациялық сабақ»  №4 «Балдырған» балабақшасы, Тараз қаласы 

Алибаева Жибек Сарсенбековна 

«Үздік ашық сабақ» 

КГКП «Жамбылский медицинский колледж», г. Тараз   

Алшимбаева Индира Ерлановна  

«Үздік презентациялық сабақ»  «Электротехника колледжі» КМҚК, Семей қаласы 

Андосова Жаныл Беркимбаевна 

«Үздік презентациялық сабақ»  «Абай атындағы №31 жалпы орта мектеп» КММ, Түркістан 

қаласы 

Ансатбаева Света Амирадиновна  



«Үздік ашық сабақ» 

№4 «Балдырған» балабақшасы, Тараз қаласы 

Аскарова Гульзат Шакирбековна 

«Үздік элективті курстар» 

Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті, 

Қызылорда қаласы 

Байшуакова Тоты Назаргалиевна  

«Үздік мерекелік сценарий» 

ГККП дет сад «Жансая», Актюбинская область г. Кандыагаш  

Бегимбетова Сапаркул Жорабековна 

«Үздік авторлық бағдарлама» 

«Үлгілі »жалпы орта мектебі» КММ, ОҚО, Мақтарал ауданы, 

Үлгілі ауылы 

Беляева Любовь Юрьевна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

Детская музыкальная школа, Костанайская область, 

г.Лисаковск  

Бердибаева Балзия Бисалықызы 

«Үздік презентациялық сабақ»  «№3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен» МКМ, 

Алматы облысы, Қапшағай қаласы 

Биттигулова Толқын Бокенбаевна 

«Үздік презентациялық сабақ»  Жаманшұбар негізгі мектебі КММ, СКО, Ғ.Мүсірепов 

атындағы аудан, 15 жылдық Қазақстан ауылы 

Букирова Анар Жанузаковна 

«Үздік презентациялық сабақ»  Босаға жалпы орта білім беру мектебі, Қарағанды облысы, 

Осакаров ауданы, Молодежный кенті 

Гавриленко Даниэла Сергеевна  

«Үздік мерекелік сценарий» 

КГУ «Областная специальная коррекционная школа-интернат 

№2  для детей с задержкой психического развития и 

интеллектуальными нарушениями», Акмолинская область, 

г.Атбасар  

Елеусізова Әмина Орынбекқызы 

«Үздік презентациялық сабақ»  «№1 мектеп-гимназиясы»КММ, Ақтӛбе облысы, Шалқар 

қаласы 

Есеналы Нұргүл Тойлыбайқызы 



«Үздік презентациялық сабақ»  №34 орта мектеп КММ, Астана қаласы 

Жанасылова Раушан Сапаргалиевна 

«Үздік ашық сабақ» 

«Бақыршық орта мектебі» КММ, ШҚО, Жарма ауданы, Әуезов 

кенті 

Женисхан Акбобек 



«Үздік ашық сабақ» 

«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бӛлімінің №2 Қамысты 

орта мектебі» ММ, Қостанай облысы, Қамысты ауданы, 


 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Қамысты ауылы 

Жоланов Батырхан Есболатович 

Бердихожаева Меруерт Умирзаковна 

«Үздік авторлық бағдарлама» 

Негізгі білім беретін № 221 Аққұм мектебі, Қызылорда облысы, 

Жаңақорған ауданы, Аққұм бекеті 

Изджанова Слу Кыдырбаевна,  

Джайлибаева Нина Урунгалиевна   

«Үздік ашық сабақ» 

№12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп, Жаңаӛзен қаласы  

Ильина Татьяна Александровна 

«Үздік ашық сабақ» 

Частное дошкольное образовательное учреждение ясли-

сад«Еркем-ай» при ТОО «Егоровские склады», г. 

Петропавловск 

Искакова Анна Евгеньевна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

Средняя школа имени Нурмолды Алдабергенова, Алматинская 

область, Коксуский район, село Балпык би 

Клещук Наталья Васильевна 

Молодикова Елена Викторовна 

Кибкало Татьяна Николаевна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

КГУ «Областная специальная коррекционная школа-интернат 

№2  для детей с задержкой психического развития и 

интеллектуальными нарушениями», Акмолинская область, 

г.Атбасар  

Лой Марина Вилльевна 

«Үздік ашық сабақ» 

Средняя общеобразовательная школа – гимназия № 17, г. 

Актобе 


Макажанов Турак Туиебаевич 

«Үздік оқу құралы» 

« Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін 

гимназиясы» ММ, Арқалық қаласы 

Масен Гулжаз  

Кенжебек Салтанат 

«Үздік ашық сабақ» 

ЖШС: Басқару колледж, Астана қаласы 

Маханбеталиева Нуризат 

«Үздік презентациялық сабақ»  №4 «Балдырған» балабақшасы, Тараз қаласы 

Махмудова Ольга Сергеевна  

Пужанский Василий Владимирович 

«Үздік ашық сабақ» 

КГКП «Федоровский сельскохозяйственный колледж», 

Костанайская область, Федоровский район, с. Жарколь  

Митрошина Нина Дмитриевна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

ГККП "Ясли-сад №2",  г. Костанай 

Молдагалиева Гульжан Бирлестиковна 

«Үздік ашық сабақ» 

ГККП детский сад №5 «Куаныш», г. Кокшетау  

Мусаханова Карлыгаш Тюлеугазыевна 

«Үздік ашық сабақ» 

КМҚК «Бизнес және сервис колледжі», Семей қаласы 

Мустафина Гаухар Сансызбайкызы 

Бейсенбаева Асем Айбасовна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

ГККП детский сад №5 «Куаныш», г. Кокшетау  

Мырзабекқызы  Гүлназ 

«Үздік презентациялық сабақ»  №4 «Балдырған» балабақшасы, Тараз қаласы 

Мырзаханова Индира Башановна  

«Үздік ашық сабақ» 

«№19 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназия» КММ, 

Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы  ауылы  

Нохрина Марина Александровна, 

Бабихина Ирина Витальевна 

«Үздік ашық сабақ» 

КГКП "Детский сад - ясли № 42", г. Усть-Каменогорск 



 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Оспанова Сауле Кусмановна 

«Үздік ашық сабақ» 

«№2 орта мектебі» КММ, Қостанай облысы, Федоров ауданы 

Паримбекова Молдир Унасовна  

«Үздік ашық сабақ» 

№4 «Балдырған» балабақшасы, Тараз қаласы 

Пернебаева Нұргүл Исағалиқызы 

«Үздік презентациялық сабақ»  №4 «Балдырған» балабақшасы, Тараз қаласы 

Поберей Елена Анатольевна 

«Үздік ашық сабақ» 

КГКП "Детский сад - ясли № 42", г. Усть-Каменогорск 

Рабаева Балдырған Хамзақызы 

«Үздік мерекелік сценарий» 

№24 школа-гимназия, г. Костанай 

Сағымбекова ФаризатМұхтарқызы 

«Үздік презентациялық сабақ»  №4 «Балдырған» балабақшасы, Тараз қаласы 

Саржанова Акерке Кыргызбаевна 

«Үздік презентациялық сабақ»  Мыңатай Қыстаубайұлы атындағы орта мектебі, Жамбыл 

облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы  

Сонникова Надежда Сергеевна  

Байдельдинова Жулдыз Сериковна 

«Үздік сынып сағаты» 

КГУ «Областная специальная коррекционная школа-интернат 

№2  для детей с задержкой психического развития и 

интеллектуальными нарушениями», Акмолинская область, 

г.Атбасар  

Таран Ирина Анатольевна 

Насырова Гульмира Хамьяловна 

«Үздік сынып сағаты» 

КГКП «Сарыкольский колледж агробизнеса и права», 

Костанайская область, Сарыкольский район, п. Сарыколь  

Тасболатова Алия  Есенбекқызы 

«Үздік презентациялық сабақ»  «№2 орта мектебі» КММ, Қостанай облысы, Федоров ауданы 

Татекова Аймжамал Абзелбековна 

«Үздік презентациялық сабақ»  №4 «Балдырған» балабақшасы, Тараз қаласы 

Утеулиев Ержан Бактыбаевич 

 «Үздік ашық сабақ» 

АО «Актюбинский политехнический колледж», г.Актобе 

Шаяхметова Жадра Болтабековна 

«Үздік сынып сағаты» 

«Электротехника колледжі» КМҚК, Семей қаласы 

Махадилова Карашаш Махулбековна  

«Үздік авторлық бағдарлама» 

«Қазақ ұлттық хореография академиясы» КАҚ, Астана қаласы 

Лютикова Надежда Ивановна 

«Үздік ашық сабақ» 

КГУ «Опорная школа (ресурсный центр) на базе средней 

школы № 26», Карагандинская область, Осакаровский район, 

пос.Молодѐжный 



ІІ орынға ие болған қатысушылар тізімі/Список участников занявшие ІІ место 

Абдукаликова Гүлнар Жақсылыққызы 

«Үздік мерекелік сценарий» 

№46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейі, Қызылорда 

облысы, Шиелі кенті  

Абикова Любовь Евгеньевна 

Гужева Елена Викторовна 

Моор Татьяна Владимировна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

КГУ «Областная специальная коррекционная школа-интернат 

№2  для детей с задержкой психического развития и 

интеллектуальными нарушениями», Акмолинская область, 

г.Атбасар  

Айсенова Сания Магауияевна 

«Үздік ашық сабақ» 

ГККП «Детский сад «Айголек», Костанайская область, 

Узункольский район 

Андриянова Татьяна Вячеславовна 

«Үздік ашық сабақ» 

КГКП «ДМШ» отдела образования акимата г.Лисаковска 

Артықбаева Анар Серікбаевна 

«Үздік шығармашылық сабақ»  «№3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен» МКМ, 



 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Алматы облысы, Қапшағай қаласы 

Асылбаева Асель Кадирбековна  

«Үздік шеберлік сабағы» 

КГУ «лицей №24», Алматы қаласы 

Ашанова  Айнұр  Сайлаухановна 

«Үздік ашық сабақ» 

№4 «Балдырған» балабақшасы, Тараз қаласы 

Ашекова Ләззәт Қозыбайқызы 

«Үздік ашық сабақ» 

№52 мектеп-гимназия  КММ, Шымкент қаласы 

Бабихина Ирина Витальевна   

Нургазина Айна Сексенбаевна  

«Үздік ашық сабақ» 

КГКП «Детский сад-ясли №10 «Колокольчик» г. Усть-

Каменогорск 

Билялова  Нургуль Каиргельдиновна,  

Суюндыкова Майра Амангельдиновна 

«Үздік факультативтік 

бағдарлама» 

КГУ «Общеобразовательная средняя школа имени Естая», 

Павлодарская область, Актогайский район, село Жолболды 

Бостанбаева Раушангуль Танырбергеновна 

Абдрахманова  Гульмарал Жумасултановна 

Купеева Сандугаш Базартаевна 

«Үздік ашық сабақ» 

ГККП «Ясли-сад №8», г.Костанай 

Галымова Райсы Назаровна 

Жайыкова Анаргул  Асылбековна  

Куттыгаев Муратбек Ертисович 

«Үздік мерекелік сценарий» 

МКҚК «Айгӛлек» балабақшасы 

Елбаев Абзал Жайгалиевич 

«Үздік ашық сабақ» 

Қаратӛбе колледжі МКҚК, ЗКО, Каратобинский р-н, 

с.Шоптыколь 

Ердавлетова Айгуль Мальтаевна 

«Үздік шығармашылық сабақ»  «№3 орта мектебі» КММ, Қостанай облысы, Лисаков қаласы 

Имангалиева Азония Тураковна 

«Үздік ашық сабақ» 

Ш.Жексенбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп-

балабақша, БҚО, Бӛкей ордасы ауданы, Ұялы ауылы  

Кабдыракова Куралай Кабдыраковна 

«Үздік ашық сабақ» 

«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бӛлімінің №2 Қамысты 

орта мектебі» ММ, Қостанай облысы, Қамысты ауданы, 

Қамысты ауылы 

Конакбаева Роза Нурахметовна 

«Үздік ашық сабақ» 

«Күреңбел қазақ орта мектебі» КММ, Алматы облысы,  

Кербұлақ ауданы, Сарыӛзек ауылы 

Куаншалиева Лаура Тлеккабыловна 

«Үздік ашық сабақ» 

КГУ «Западно-Казахстанская областная специализированная 

казахско-турецкая школа-лицей-интернат для одаренных 

детей», г.Уральск   

Култасова Акайша Жарылгасыновна  

Карасартова Алия Тулегеновна  

Дарменов Талгат Кулдеевич 

«Үздік ашық сабақ» 

«Шахтинск қаласы әкімдігінің Әлихан Бӛкейханов атындағы 

мектеп-лицейі» КММ, Қарағанды облысы,  Шахтинск қаласы 

Курмангалиева Куралай Женисовна, 

Алимтаева Камшат Ерболовна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

Есік гуманитарлық-экономикалық колледжі, Алматы облысы, 

Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы 

Молодикова Елена Александровна 

«Үздік шеберлік сабағы» 

КГУ «Областная специальная коррекционная школа-интернат 



 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Потысьева Татьяна Васильевна  

№2  для детей с задержкой психического развития и 

интеллектуальными нарушениями», Акмолинская область, 

г.Атбасар  

Моор Лариса Сергеевна 

Заводянская Юлия Владимировна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

КГУ «Областная специальная коррекционная школа-интернат 

№2  для детей с задержкой психического развития и 

интеллектуальными нарушениями», Акмолинская область, 

г.Атбасар  

Мукашева Кульбан Естаевна 

«Үздік ашық сабақ» 

№2 Ертіс жалпы орта білім беру мектебі, Павлодар облысы, 

Ертіс ауданы, Ертіс ауылы 

Мырзаханова Индира Башановна  

«Үздік сынып сағаты» 

«№19 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназия» КММ, 

Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы  ауылы  

Нүрке Марал Шайхықызы 

«Үздік факультативтік 

бағдарлама» 

«Қостанай қаласы әкімдігінің білім бӛлімінің М.Хәкімжанова 

атындағы №20 орта мектебі»ММ,  Қостанай қаласы  

Омарова Балдана Әзбергенқызы 

Құдайбергенова Ақтолқын Сағитжанқызы 

Мунайтбасова Жулдыз Темирхановна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

«№1 мектеп-гимназиясы»КММ, Ақтӛбе облысы, Шалқар 

қаласы 

Сабирова Шынар Кайроллаевна 



«Үздік шығармашылық сабақ»  №1 Ш.Жексенбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп-

балабақша, БҚО, Бӛкей ордасы ауданы, Ұялы ауылы  

Сайдуалиева Гульнар Семейхановна 

Тусупова Динара Серикболовна 

«Үздік ашық сабақ» 

«Глуховка орта мектебі» КММ, ШҚО, Бесқарағай ауданы  

Саржанова Акерке Кыргызбаевна 

«Үздік ашық сабақ» 

Мыңатай Қыстаубайұлы атындағы орта мектебі, Жамбыл 

облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы   

Сарсенгалиева Майра Турарбековна 

«Үздік авторлық бағдарлама» 

№7 «Еркетай» мектепке дейінгі ұйымы, Ақтӛбе облысы, 

Хромтау қаласы 

Сихова Бибигул Усербаевна 

«Үздік ашық сабақ» 

№1 Ш.Жексенбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп-

балабақша, БҚО, Бӛкей ордасы ауданы, Ұялы ауылы  

Скрамовская Инесса Александровна 

«Үздік ашық сабақ» 

Многопрофильная гимназия № 41 имени А.Пушкина, город 

Тараз 


Скрынник Надежда Викторовна 

«Үздік ашық сабақ» 

Многопрофильная гимназия № 41 имени А.Пушкина, город 

Тараз 


Спанова Лазат Кодасовна 

«Үздік оқу құралы» 

«Үлкен ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын 

орталығымен» КММ, Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үлкен 

ауылы 


 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Сутеева Татьяна Александровна 

Баймурзина Акмарал Бариевна 

«Үздік ашық сабақ» 

Общеобразовательная средняя школа–гимназия №2, г.Актобе 

Тасжанова Улжалгас Дузбаевна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

«Қостанай қаласы әкімдігінің білім бӛлімінің №61 бӛбекжай-

бақшасы», Қостанай қаласы 

Тулганбаева  Самал  Нурлановна 

«Үздік ашық сабақ» 

№29 Ю.Гагарин атындағы орта мектеп, Тараз қаласы 

Шегебаева Ақыл Бисекенқызы 

«Үздік сынып сағаты» 

№199 орта мектебі КММ, Қызылорда облысы, Қармақшы 

ауданы, Тӛребай би ауылы   



ІІІ орынға ие болған қатысушылар тізімі/Список участников занявшие ІІІ место 

Абдуллина Наиля Нурисламовна 

«Үздік шығармашылық сабақ»  «Многопрофильная  гимназия № 5 «Таңдау», г. Кокшетау 

Абилова Галия Нурлановна 

Жами Қымбат Бақтығалқызы  

«Үздік мерекелік сценарий» 

МКҚК «Айгӛлек» балабақшасы 

Абильтаева Венера Сериковна 

«Үздік ашық сабақ» 

Частное дошкольное образовательное учреждение ясли-

сад«Еркем-ай» при ТОО «Егоровские склады», г. 

Петропавловск 

Абишева Майрамбике Туякпаевна 

«Үздік ашық сабақ» 

Жалтырская средняя школа №1, Акмолинская область, 

Астраханский район, п.Жалтыр 

Айтбаева Айман Ералызы  

Тӛлегенова Мирамкүл  

«Үздік ашық сабақ» 

Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті, 

Қызылорда қаласы 

Амренова Сауле Амантаевна 

«Үздік ашық сабақ» 

ГУ «Средняя общеобразовательная школа № 15», г. Павлодар 

Анетбаева Тлектес Аткелтировна 

Тинева Гулден Биаловна  

«Үздік ашық сабақ» 

№12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп, Жаңаӛзен қаласы  

Аширханова Ботакӛз Қуанышбаевна 

«Үздік сынып сағаты» 

Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі, Ақмола 

облысы, Жақсы ауданы, Жаңақима ауылы 

Бозшин Бекболат Жағалбайлыұлы 

«Үздік ашық сабақ» 

Ақтӛбе облыстық мамандандырылған физика – математикалық 

мектеп - инетрнаты, Ақтӛбе қаласы 

Бопылова Назира Жамбуршиновна  

Биржикенова Айгерим Бауржановна 

«Үздік ашық сабақ» 

«№11 бӛбекжай-бақшасы» МКҚК, Қостанай қаласы 

Боранбаева Толкын Туяковна 

Ибраимова Майра Тастанбековна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

«Благовещенка №2 орта мектебі» КММ, СҚО, Жамбыл ауданы, 

Благовещенка селосы 

Губашева Айнұр Тыныштыққызы 

«Үздік мерекелік сценарий» 

№ 7 «Еркетай» МДҰ, Хромтау қаласы 

Енсегенова Алмакуль Уткелбаевна  

«Үздік ашық сабақ» 

№12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп, Жаңаӛзен қаласы  

Еркожекова Гульдариха Джумабековна 

«Үздік ашық сабақ» 

«Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бӛлімі» ММ «Балапан» 

балабқшасы» МКҚК 


 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Жабинова Анара Динмуханбетовна  

«Үздік мерекелік сценарий» 

ТОО «Колледж Урпавления» 

ЖШС «Басқару колледжі» 

Жумамуратова Раушан Тлеумуратовна  

Аронова Зоя Кубашевна   

«Үздік ашық сабақ» 

№12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп, Жаңаӛзен қаласы  

Идрисова Зейнегуль Каржаубаевна 

«Үздік ашық сабақ» 

КГУ «Западно-Казахстанская областная специализированная 

казахско-турецкая школа-лицей-интернат для одаренных 

детей», г.Уральск   

Изджанова Слу Кыдырбаевна,  

Джайлибаева Нина Урунгалиевна   

«Үздік ашық сабақ» 

№12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп, Жаңаӛзен қаласы  

Исаева Мейрамгул Турганбаевна  

Косниязова Толқын Абаевна  

«Үздік ашық сабақ» 

№12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп, Жаңаӛзен қаласы  

Исмағанбетова Ризагүл Сайлаубекқызы 

«Үздік мерекелік сценарий» 

№ 7 «Еркетай» МДҰ, Хромтау қаласы 

Каскырбаева Назгуль Кундызбаевна 

«Үздік ашық сабақ» 

«Балапан» балабқшасы» МКҚК, Қостанай облысы Жітіқара 

қаласы 

Кембаева Перизат  Ермахановна 



«Үздік мерекелік сценарий» 

№ 7 «Еркетай» МДҰ, Хромтау қаласы 

Кильгянкина Евгения Александровна 

«Үздік ашық сабақ» 

Частное дошкольное образовательное учреждение ясли-сад 

«Еркем-ай» при ТОО «Егоровские склады», г. Петропавловск 

Когалбаева Зинур Куаткызы  

«Үздік ашық сабақ» 

«№3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен» МКМ, 

Алматы облысы, Қапшағай қаласы 

Куанишова Бахыт Сапаргелдиевна  

Туйешиева Туймеш Ершыраковна  

«Үздік ашық сабақ» 

№12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп, Жаңаӛзен қаласы  

Кушербаева Аккымбат Жолдаскереевна  

«Үздік ашық сабақ» 

«№16 орта мектебі» ММ, Ақтӛбе қаласы 

Мулдабекова Саним Джарылгаповна,  

Аманова Гулжан Джаумитбаевна  

«Үздік шеберлік сабағы» 

№12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп, Жаңаӛзен қаласы  

Одаман  Жайна Анықбекқызы 

«Үздік ашық сабақ» 

Ӛ.Жәнібеков атындағы № 4 жалпы орта лицей-интернаты, 

Түркістан қаласы 

Рамазанова  Акмарал  Кажмуратовна 

«Үздік ашық сабақ» 

Жаманшұбар негізгі мектебі КММ, СКО, Ғ.Мүсірепов 

атындағы аудан, 15 жылдық Қазақстан ауылы 

Рахимова Сания Аменовна 

«Үздік ашық сабақ» 

№2 Ақсуат орта мектебі, ШҚО, Тарбағатай ауданы, Ақсуат 

ауылы  

Самурат Нурегул 



«Үздік ашық сабақ» 

Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі, Ақмола 

облысы, Жақсы ауданы, Жаңақима ауылы 

Слямбекова Калияш Турлиновна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

«№6 «Нұрсәуле» ясли-бақшасы» КМҚК, Семей қаласы 



 

 

 



 

Астана қаласы «ZIAT» ҒӘО  

Қашықтықтан ӛткізілетін V Республикалық 

педагогтардың «Өнегелі ұстаз» атты конкурсы 

Таңатарова Анар Бақыбайқызы  

Шойыновa Айнур Смагуловна 

«Үздік мерекелік сценарий» 

МКҚК «Айгӛлек» балабақшасы 

Хайруллина Бибинур Тукашевна  

Бесбаева Мадина Оразбековна  

«Үздік ашық сабақ» 

№12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп, Жаңаӛзен қаласы  

Шотпаева Алтынгуль Бахреденовна 

«Үздік сынып сағаты» 

№ 64 мектеп-лицей, Астана қаласы 

Юрина Оксана Владимировна 

«Үздік ашық сабақ» 



Ясли – сад № 25, г. Павлодара  

 




©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал