№9 (1349) 1 наурыз 2017 жыл, сәрсенбі «Ежелгі Тараз ескерткіштері» тарихи-мәдени қорық мұражайында «Болашақ энергиясының арғы тегі – шырағдандар шеруі» атты көрме өтуде. 100 КҮН Қалды



жүктеу 1.22 Mb.

бет9/13
Дата12.09.2017
өлшемі1.22 Mb.
1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   13

         ХАБАР

07:00 ҚР Әнұраны

07:02 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

07:30 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы  - утренняя 

информационно-музы-

кальная программа

10:15 Телесериал. «Белая 

рабыня»

11:15 Тұсаукесер! Теле-



хикая. «Тайталас»

12:00 «Тағдыр тартысы» 

деректі драмасы

12:30 Аспаздық 

бағдарлама. «Сиқырлы 

ас үй»


13:00 «Семейные мело-

драмы» . Документальная 

драма  

14:00 Телесериал. «Стар-



шая дочь»

14:45 Телехикая. «Бажа-

лар»

15:15 «Біздің назарда»



15:30 «Біздің үй»

16:30 «Тағдыр тартысы» 

деректі драмасы

17:00 «Народный кон-

троль»

17:15 Премьера!!! Ток-шоу  



«Давайте говорить!»

18:00 Телехикая. «Ақ күң»

18:55 Жаһандық саясат 

19:00 Қорытынды 

жаңалықтар

19:35 Телесериал. «Ниче-

го личного»

20:10 Тұсаукесер! Теле-

хикая. «Тайталас»

20:55 Большая политика

21:00 Итоги дня

21:35 «Көктем шуағы». 

Мемлекет басшысының 

Қазақстанның әйелдер 

қауымы өкілдерімен 

кездесуі -Праздничная 

встреча Главы государ-

ства с представительни-

цами женской обществен-

ности Казахстана 

22:30 Төреғали Төреәлі  

«Қазақ қызға үйленем» 

концерті

00:15 Қорытынды 

жаңалықтар

00:45 «Әсем әуен» 

мерекелік топтама

01:45 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

02:15 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

02:45 Қорытынды 

жаңалықтар

03:00 ҚР Әнұраны

                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7:25 Әнұран

7:30 Қайырлы таң

Әулиеата!

9:30 ЖАҢАЛЫҚТАР

9:55 НОВОСТИ 

10:20 Күй күмбірі

10:25 Телеблокнот

10:30 Телемаркет

10:35 Хабар: Бірінші 

студия

11:00 Балаларға базарлық 



11:25 Телеблокнот

11:30 Сазды сәлем/ 

сазды-құттықтау 

бағдарламасы/

12:00 Музыка 

12:30 Деректі фильм

13:00 ТҮСКІ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

13:15 ДНЕВНЫЕ НОВО-

СТИ


13:30 Хабар: Балалық 

шақтың аспаны

13:50 Телемаркет

13:55 Телеблокнот

14:00 Сөз маржан

14:05 Аңдатпа

14:00-17.55 Техникалық 

үзіліс 


17:50 Аңдатпа

17:55 Хабар: Алтын бесік

18:10 Хабар: Өрлеу

18:20 КЕШКІ 

ЖАҢАЛЫҚТАР 

18:35 ВЕЧЕРНИЕ НОВО-

СТИ

18:50 Телемаркет



18:55 Телеблокнот

19:00 Телехикая 

19:50 Музыка

20:00 Хабар: Сыр - перне

20:25 Телеблокнот

20:30 ҚОРЫТЫНДЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

20:55 Роликтер, анонстар

21:00 ИТОГОВЫЕ НОВО-

СТИ


21:25 Роликтер, анонстар

21:30 Телемаркет

21:35 Көркем фильм 

22:55 Телеблокнот

23:00 Сазды сәлем/ 

сазды-құттықтау 

бағдарламасы/

23:30 Музыка

0:00 ҚОРЫТЫНДЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

0:25 ИТОГОВЫЕ НОВО-

СТИ


0:55 Телеблокнот

1:00 Музыка

1:08 Аңдатпа.Әнұран

1:10 Арнаның жабылуы



 7 КАНАЛ

06.00 «Қуырдақ»

07.00 «Қыздар арасында»

07.50 Т/с «1001 түн» 

08.45 М/с «Болашақ тобы»

09.00 М/ф «Царевна-ля-

гушка»

09.50 Концерт «Все звез-



ды для любимой»

11.50 «ТойLIKE»

13.00 Т/с «Алғашқы ма-

хаббат»


14.15 «Тағдырым 

шешілген күн» 

15.30 «Вечерний Квартал»

17.10 Х/ф «Жемчужина 

Нила»

19.40 Т/с «Бастық бола-



мын» 

20.40 ПРЕМЬЕРА т/с 

«Алғашқы махаббат»

21.40 ПРЕМЬЕРА т/с 

«Тағдырым шешілген күн»

23.00 М/ф «Три богатыря. 

На дальних берегах»

00.15 Концерт «Rihanna 

Live at Hackney»

01.20 «Stand Up»

02.30 «Қорқыныш фак-

торы»


03.30 «Әп,бәрекелде!»  

04.00 «Қуырдақ»

04.30 «Ене мен келін»

05.00 «Женіп көр!»



КАНАЛ

05.58 ҚР ӘНҰРАНЫ

06:00 Ризамын

07:00 Информбюро

08:00Сериал «КИЕЛІ 

НЕКЕ» (каз) (повтор)

10:00 Сериал «Мен саған 

ғашықпын»

11:00 Мультсериал «Бар-

боскины» (рус)

11:30 Мультсериал «Лун-

тик» (рус)

12:30 ЕРАЛАШ

13:30Сериал «Мамочки» 

(повтор) 

14:00Сериал «Женатики»

15:05 Сериал 

«Өшпесмахаббат» (каз) 

(повтор)

16:05 Сериал «КИЕЛІ 

НЕКЕ» (каз)

18:00Сериал «Жүректер 

патшайымы»

19:05 Алдараспан, Шан-

шар, Нысана күнделігі 

(каз) 


20:00 Информбюро

21:00 Сериал «Бесконеч-

ная любовь» 

22:00 Сериал «Мамочки»

23:35 Алдараспан, Шан-

шар, Нысана күнделігі 

(каз)

00:00 Сериал «Кубылай 



хан»

00:50 Кино. «Одержимая» 

(каз)

02:05 м/сериалы Ворнер 



(каз)

05:00 Казакша концерт 

(каз)

 

   ЕВРАЗИЯ



6:00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБ-

ТИТРЛЕРМЕН  

6:05 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» 

(каз)  


7:00 Телеканал «ДОБРОЕ 

УТРО» (каз/рус)  

10:00 Владислав Галкин 

в многосерийном фильме 

«ДИВЕРСАНТ. КОНЕЦ 

ВОЙНЫ»    

11:00 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы 

11:10 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

бағдарламасы  

11:40 «БАСТЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР»  

12:20 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ 

ЛЮДИ» (каз)  

13:15 «П@УТINA» 

бағдарламасы  

13:55 «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

бағдарламасы 

14:50 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы  

15:00 «ПРАВДА»   

15:05 «ДАВАЙ ПОЖЕ-

НИМСЯ» 

15:55 Дмитрий Щербина, 



Марина Коняшкина в 

многосерийном фильме 

«БИЛЕТ НА ДВОИХ»   

17:50 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ»  

18:55 Многосерийная 

мелодрама «ВОСТОЧНЫЕ 

СЛАДОСТИ» 

20:00 «ГЛАВНЫЕ НОВО-

СТИ» 

20:50 «П@УТINA» 



бағдарламасы  

21:30 «БАСТЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР»  

22:10 «ҚОС ЖҮРЕКТІҢ 

ЛҮПІЛІ». ҮНДІ ТЕЛЕХИ-

КАЯСЫ  


23:00 «АЛАУЛАҒАН 

СЕЗІМ». ҮНДІ ТЕЛЕХИ-

КАЯСЫ  

23:55 Татьяна Казю-



чиц, Максим Щёголев в 

криминальной мелодраме 

«ЖЕНЩИНА В БЕДЕ-2»

1:50 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы   

2:00 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

бағдарламасы  

2:25  «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

бағдарламасы 

3:10 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ 

ЛЮДИ» (каз)  

До 04:00 

 

        


 

6:00 «Шалғайдағы оқиға» 

телехикаясы

7:00 Жаңалықтар

7:30 Новости «20:30»

8:00 Мультфильм «Фик-

сики»

9:00 «Махаббат дерті» 



түрік телехикаясы

10:00 «Гүлдер шайқасы» 

түрік телехикаясы 

11:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

13:00 Сериал «Дыши со 

мной»

14:00 «Ұрланған тағдыр» 



түрік телехикаясы

16:00 «Келіннің соңы» үнді 

телехикаясы

17:00 Мультфильм «Фик-

сики»

18:00 «Жетім жүрек» үнді 



телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Гүлдер шайқасы» 

түрік телехикаясы 

22:00 «Келіннің соңы» үнді 

телехикаясы

23:00 «Махаббат дерті» 

түрік телехикаясы

0:00 «Елес қыз» корей 

телехикаясы

1:00 Сериал «Аббатство 

Даунтон»

2:30 «Шалғайдағы оқиға» 

телехикаясы

3:30 Жаңалықтар

6:00 Әнұран

6:05 Қазақстан эстра-

да жұлдыздарының 

қатысуымен концерт

7:00 «ТАҢШОЛПАН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама (9:30 

KAZNEWS)


10:00 «РУБИДІҢ ҒАЖАЙЫП 

ӘЛЕМІ». Мультхикая. 

41-44-бөлімдері (Франция, 

2014-2015 жж.)

10:45 «БЕЛКА МЕН СТРЕЛ-

КА. Көңілді отбасы». Муль-

тхикая. 43-44-бөлімдері 

(Ресей, 2011ж.)

10:55 «Апта. kz»

12:00 «ДАУА»

12:30 «Айналайын».Теле-

хикая. 4-маусым 14-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық теле-

арнасы, 2011 жыл)

13:00 «БІРГЕ 

ТАҢДАЙМЫЗ!». Тікелей 

эфир 

14:10 «Бозторғай». Теле-



хикая. 5-бөлімі (Түркия, 

2013ж.) (с субтитрами)

15:00 «ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ». 

Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:40 «Ақ пен қара». Теле-

хикая. 18-бөлім (Филиппин, 

2016 ж.) (с субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «АЛАШТЫҢ АМАНА-

ТЫ». Арнайы жоба

18:25 «Көңіл толқыны»

18:35 «МЕНІҢ 

ҚАЗАҚСТАНЫМ!» (с субти-

трами)


19:05 «АҚ ПЕН ҚАРА». 

Телехикая. 19-бөлім 

(Филиппин, 2016 ж.) (с 

субтитрами)

20:00 KAZNEWS

20:45 «АЙТУҒА ОҢАЙ...»

21:30 «АЙМАН - ШОЛ-

ПАН». Телехикая. 93-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық теле-

арнасы, 2016ж.)  

22:20 «БОЗТОРҒАЙ». Теле-

хикая. 6-бөлімі (Түркия, 

2013 ж.) (с субтитрами)

23:15 «ТҮНГІ СТУДИЯДА 

НҰРЛАН ҚОЯНБАЕВ»

23:50 «ОЙ-ТОЛҒАУ»

0:35 KAZNEWS

1:20 «Көңіл толқыны»

2:05 «Түнгі студияда 

Нұрлан Қоянбаев»

2:40 Әнұран

         ХАБАР

07:00 ҚР Әнұраны

07:02 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

07:30 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы  - утренняя 

информационно-музыкаль-

ная программа

10:15 Телесериал. «Белая 

рабыня»

11:15 Телехикая. «Көрімдік»



12:00 «Тағдыр тартысы» 

деректі драмасы

12:30 Кулинарная програм-

ма «Магия кухни»

13:00 «Семейные мело-

драмы» Документальная 

драма

14:00 Телесериал. «Стар-



шая дочь»

14:45 Телехикая. «Бажа-

лар»

15:15 «Біздің назарда»



15:30 «Көңіл толқыны». 

Ақпаратты-танымдық 

бағдарлама

16:00 Телехикая. 

«Пәленшеевтер»

16:30 Ғаламдық қауіп-қатер 

циклінен «Құрсаусыз әлем» 

деректі фильмі

17:00 «Народный контроль»

17:15 «Бетпе-бет»

17:45 «Қайсар жандар»

18:00 Телехикая. «Ақ күң»

18:55 Негізінде

19:00 Қорытынды 

жаңалықтар

19:35 Телесериал. «Ничего 

личного»

20:10 Тұсаукесер! Теле-

хикая. «Тайталас»

20:55 По сути

21:00 Итоги дня

21:35 Премьера!!! Теле-

сериал. «Узел судьбы» 

23:00 Телехикая. «Бажа-

лар»

23:30 Қорытынды 



жаңалықтар

00:00 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

00:30 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

01:00 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

01:30 Қорытынды 

жаңалықтар

03:00 ҚР Әнұраны



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7:25 Әнұран

7:30 Қайырлы таң, 

Әулиеата!

9:30 АПТА ЖАҢАЛЫҚТАРЫ

10:30 Телеблокнот

10:33 Телемаркет

10:35 Хабар: Ел ертеңі

11:10 Балаларға базарлық 

11:25 Телеблокнот

11:30 Сазды сәлем/ сазды-

құттықтау бағдарламасы/

12:00 Музыка 

12:30 Деректі фильм

13:00 ТҮСКІ ЖАҢАЛЫҚТАР

13:15 ДНЕВНЫЕ НОВОСТИ

13:30 Хабар: Ар Айна 

13:50 Телемаркет

13:55 Телеблокнот

14:00 Сөз маржан

14:05 Аңдатпа

14:00-17.55 Техникалық 

үзіліс 

17:50 Аңдатпа



17:55 Хабар: Бірінші студия

18:20 КЕШКІ ЖАҢАЛЫҚТАР 

18:35 ВЕЧЕРНИЕ НОВО-

СТИ


18:50 Телемаркет

18:55 Телеблокнот

19:00 Телехикая 

19:50 Музыка

20:00 Хабар: Ол және өмір

20:20 Сөз маржан

20:25 Телеблокнот

20:30 ҚОРЫТЫНДЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

20:55 Роликтер, анонстар

21:00 ИТОГОВЫЕ НОВО-

СТИ


21:25 Роликтер, анонстар

21:30 Телемаркет

21:35 Көркем фильм 

22:55 Телеблокнот

23:00 Сазды сәлем/ сазды-

құттықтау бағдарламасы/

23:30 Музыка

0:00 ҚОРЫТЫНДЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

0:25 ИТОГОВЫЕ НОВОСТИ

0:55 Телеблокнот

1:00 Музыка

1:08 Аңдатпа.Әнұран

1:10 Арнаның жабылуы



7 КАНАЛ

06.00 «Қуырдақ»

07.00 «Қыздар арасында»

07.50 Т/с «1001 түн» 

08.45 М/с «Болашақ тобы»

09.00 «Веселая карусель»

09.40 Премия МУЗ ТВ

11.50 «ТойLIKE»

13.00 Т/с «Тағдырым 

шешілген күн»  

15.30 Т/с «Ты меня лю-

бишь?»


17.40 «Юморина»

19.40 Т/с «Бастық бола-

мын» 

20.40 ПРЕМЬЕРА т/с 



«Алғашқы махаббат»

21.40 Т/с «Тағдырым 

шешілген күн»  

23.00 «Вечерний Квартал»

01.10 «Stand Up»

02.30 «Қорқыныш факто-

ры»  

03.30 «Әп,бәрекелде!»  



04.00 «Қуырдақ»

04.30 «Ене мен келін» 

05.00 «Женіп көр!»

КАНАЛ

05.58 ҚР ӘНҰРАНЫ

06:00 Ризамын

07:00 Информбюро

08:05Кино. (Киргизия) «Ук-

таткыч» (каз) (повтор)

10:00Сериал «Мен саған 

ғашықпын»

11:00 Кулинарная про-

грамма «Готовим с Адель» 

(повтор) 

11:30 Мультсериал «Лун-

тик» (рус)

12:30 ЕРАЛАШ

13:30 Сериал 

«Мамочки»(повтор)

14:00 Сериал «Женатики»

15:05 Алдараспан, Шан-

шар, Нысана күнделігі (каз) 

16:05 Сериал «КИЕЛІ 

НЕКЕ» (каз)

18:00Сериал «Жүректер 

патшайымы»

19:05 Алдараспан, Шан-

шар, Нысана күнделігі (каз) 

20:00 Информбюро

21:00 Сериал «Бесконечная 

любовь» 


22:00 Сериал «Мамочки»

23:35 Алдараспан, Шан-

шар, Нысана күнделігі (каз)

00:00 Сериал «Кубылай 

хан»

00:50Кино. «Башня из 



слоновой кости» (каз)

02:15м/сериалы Ворнер 

(каз)

05:15 Казакша концерт (каз)



   ЕВРАЗИЯ

6:00 ЖАҢАЛЫҚТАР СУБ-

ТИТРЛЕРМЕН  

6:05 «ЖИТЬ ЗДОРОВО» 

(каз)  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ 



УТРО» (каз/рус)  

10:00 Владислав Галкин 

в многосерийном фильме 

«ДИВЕРСАНТ. КОНЕЦ 

ВОЙНЫ»    

11:00 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы 

11:10 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

бағдарламасы  

11:40 «ҚЫЛМЫСТЫҚ ІС №»  

12:20 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ 

ЛЮДИ» (каз)  

13:15 «П@УТINA» 

бағдарламасы 

13:55 «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

бағдарламасы 

14:50 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы  

15:00 «ПРАВДА»   

15:05 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМ-

СЯ» 

15:55 Дмитрий Щербина, 



Марина Коняшкина в много-

серийном фильме «БИЛЕТ 

НА ДВОИХ»   

17:50 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ»  

18:55 Многосерийная 

мелодрама «ВОСТОЧНЫЕ 

СЛАДОСТИ» 

20:00 «ГЛАВНЫЕ НОВО-

СТИ» 

20:50 «П@УТINA» 



бағдарламасы  

21:30 «БАСТЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР»  

22:10 «ҚОС ЖҮРЕКТІҢ 

ЛҮПІЛІ». ҮНДІ ТЕЛЕХИКА-

ЯСЫ  


23:00 «АЛАУЛАҒАН 

СЕЗІМ». ҮНДІ ТЕЛЕХИКА-

ЯСЫ  

23:55 Татьяна Казю-



чиц, Максим Щёголев в 

криминальной мелодраме 

«ЖЕНЩИНА В БЕДЕ-2»

1:50 «БAСТЫ ПАТРУЛЬ» 

бағдарламасы   

2:00 «ТОЙ ЗАКАЗ» 

бағдарламасы  

2:25  «ӘЙЕЛ СЫРЫ…» 

бағдарламасы 

3:10 ТОК-ШОУ «ВСЕ МЫ 

ЛЮДИ» (каз)  

3:55 «ҚЫЛМЫСТЫҚ ІС №»  

До 04:30 

  

     



 

6:00 «Шалғайдағы оқиға» 

телехикаясы

7:00 Программа «Супер-

папа»

8:00 Информацион-



но-аналитическая 

программа»Избранное за 

неделю»

9:00 «Махаббат дерті» түрік 



телехикаясы

10:00 «Гүлдер шайқасы» 

түрік телехикаясы 

11:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

12:50 Программа «Переза-

грузка»

13:00 Сериал «Дыши со 



мной»

14:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

16:00 Мультфильм «Фик-

сики»

17:00 «Ел аузында» 



бағдарламасы

18:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Гүлдер шайқасы» 

түрік телехикаясы 

22:00 Тұсаукесер! «Келіннің 

соңы» үнді телехикаясы

23:00 «Махаббат дерті» 

түрік телехикаясы

0:00 «Елес қыз» корей 

телехикаясы

1:00 Сериал «Аббатство 

Даунтон»

2:30 «Шалғайдағы оқиға» 

телехикаясы

3:30 Жаңалықтар



TV АПТА

17

//   «ЖАМБЫЛ - ТАРАЗ»  //  №9 (1349), 1 НАУРЫЗ  2017 ЖЫЛ  //



TV АПТА

18

//   «ЖАМБЫЛ - ТАРАЗ»  //  №9 (1349), 1 НАУРЫЗ  2017 ЖЫЛ  //



БЕЙСЕНБІ



НАУРЫЗ

6:00 Әнұран

6:05 Қазақстан эстра-

да жұлдыздарының 

қатысуымен концерт

7:00 «ТАҢШОЛПАН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама  (9:30 

KAZNEWS) 

10:00 «РУБИДІҢ 

ҒАЖАЙЫП ӘЛЕМІ». 

Мультхикая.  45-48 

бөлімдері (Франция, 

2014-2015жж.)

10:45 «БЕЛКА МЕН 

СТРЕЛКА. Көңілді от-

басы». Мультхикая. 

47-48-бөлімдері (Ресей, 

2011ж.)

10:55 «Айман - Шолпан». 



Телехикая. 94-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2016 ж.) (с 

субтитрами)

11:45 «Қызық екен...»

12:30 «Айналайын». 

Телехикая. 4-маусым 

16-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2011 

жыл)


13:00 «БІРГЕ 

ТАҢДАЙМЫЗ!». Тікелей 

эфир 

14:10 «Бозторғай». Теле-



хикая. 7-бөлімі (Түркия, 

2013ж.) (с субтитрами)

15:00 «ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ». 

Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:40 «Ақ пен қара». 

Телехикая. 20-бөлім 

(Филиппин, 2016 ж.) (с 

субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «КЕЛБЕТ»

18:20 «ҚЫЗЫҚ ЕКЕН...» 

19:05 «АҚ ПЕН ҚАРА». 

Телехикая. 21-бөлім 

(Филиппин, 2016 ж.) (с 

субтитрами)

20:00 KAZNEWS

20:45 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:30 «АЙМАН - ШОЛ-

ПАН». Телехикая. 

95-бөлімі («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2016 

ж.) (с субтитрами)

22:20 «БОЗТОРҒАЙ». Те-

лехикая. 8-бөлімі (Түркия, 

2013 ж.) (с субтитрами)

23:15 «ТҮНГІ СТУДИЯДА 

НҰРЛАН ҚОЯНБАЕВ»

23:50 KAZNEWS

0:35 «Келбет»

1:00 «Көңіл толқыны»

2:05 «Түнгі студияда 

Нұрлан Қоянбаев»

2:40 Әнұран

         ХАБАР

07:00 ҚР Әнұраны

07:00 «Біздің үй»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы  - утренняя 

информационно-музы-

кальная программа

10:15 Телесериал. «Бе-

лая рабыня»

11:15 Тұсаукесер! Теле-

хикая. «Тайталас»

12:00 «Тағдыр тартысы» 

деректі драмасы

12:30 Аспаздық 

бағдарлама.«Сиқырлы 

ас үй»

13:00 «Семейные мело-



драмы». Документальная 

драма


14:00 Телесериал. «Стар-

шая дочь»

14:45 Телехикая. «Бажа-

лар»


15:15 «Білу маңызды»

15:30 «Біздің үй»

16:30 «Смағұл Елубай - 

70 жыл». Деректі фильм.

17:00 «Важно знать»

17:15 Премьера!!! Ток-

шоу «Давайте говорить!»

18:00 Телехикая. «Ақ күң»

18:55 Жаһандық саясат 

19:00 Қорытынды 

жаңалықтар

19:35 Телесериал. «Ниче-

го личного» 

20:10 Тұсаукесер! Теле-

хикая. «Тайталас»

20:55 Большая политика

21:00 Итоги дня

21:35 Премьера!!! Теле-

сериал. «Узел судьбы»

23:00 Телехикая. «Бажа-

лар»

23:30 Қорытынды 



жаңалықтар

00:05 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

00:35 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

01:05 Қорытынды 

жаңалықтар

03:00 ҚР Әнұраны

                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7:25 Әнұран

7:30 Қайырлы таң, 

Әулиеата!   

9:30 Деректі фильм 

10:20 Күй күмбірі

10:25 Телеблокнот

10:30 Телемаркет

10:35 Хабар: Первая 

студия 


11:00 Балаларға 

базарлық


11:25 Телеблокнот

11:30 Сазды сәлем/ 

сазды-құттықтау 

бағдарламасы/

12:00 Музыка 

12:30 Деректі фильм

13:00 ТҮСКІ 

ЖАҢАЛЫҚТАР 

13:15 ДНЕВНЫЕ НОВО-

СТИ


13:30 Балаларға 

базарлық


13:50 Телемаркет

13:55 Телеблокнот

14:00 Сөз маржан

14:05 АҢДАТПА

14:05-17.50 Техникалық 

үзіліс 


17:50 АҢДАТПА

17:55 Хабар: Жаса, менің 

елім!

18:10 Хабар: Иман нұры



18:20 КЕШКІ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

18:35 ВЕЧЕРНИЕ НО-

ВОСТИ  


18:50 Телемаркет

18:55 Телеблокнот

19:00 Телехикая 

19:50 Музыка

20:00 Деректі фильм

20:10 Хабар: Закон и 

общество

20:25 Телеблокнот

20:30 ҚОРЫТЫНДЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

20:55 Роликтер, анонстар

21:00 ИТОГОВЫЕ НО-

ВОСТИ

21:25 Роликтер, анонстар



21:30 Телемаркет

21:35 Көркем фильм 

22:55 Телеблокнот

23:00 Сазды сәлем/ 

сазды-құттықтау 

бағдарламасы/

23:30 Музыка

0:00 ҚОРЫТЫНДЫ 

ЖАҢАЛЫҚТАР

0:25 ИТОГОВЫЕ НОВО-

СТИ

0:55 Телеблокнот



1:00 Музыка

1:08 Аңдатпа.Әнұран

1:10 Арнаның жабылуы

 7 КАНАЛ

06.00 «Қуырдақ»

07.00 «Қыздар арасында»

07.50 Т/с «1001 түн» 

08.45 М/с «Болашақ 

тобы»


09.40 М/ф «О мертвой 

царевне и 7 богатырях»

09.50 «Смеяться раз-

решается» 

11.50 Т/с «Алғашқы 

махаббат»

14.15 Т/с «Тағдырым 

шешілген күн» 

15.30 М/ф «Аленький 

цветочек»

16.20 Шоу «ОДИН в 

ОДИН»


19.40 Т/с «Бастық бола-

мын» 


20.40 ПРЕМЬЕРА т/с 

«Алғашқы махаббат»

21.40 ПРЕМЬЕРА т/с 

«Тағдырым шешілген 

күн»

23.00 Концерт «ВИА ГРА»



00.30 Т/с «Геймеры»

01.20 «Stand Up»

02.30 «Қорқыныш фак-

торы» 


03.30 «Әп,бәрекелде!»  

04.00 «Қуырдақ»

04.30 «Ене мен келін»

05.00 «Женіп көр!»



КАНАЛ

05.58 ҚР ӘНҰРАНЫ

06:00 Азил Студио

07:00 Ризамын

08:00Сериал «КИЕЛІ 

НЕКЕ» (каз) (повтор)

10:00 Сериал «Мен саған 

ғашықпын»

11:00 Мультсериал «Бар-

боскины» (рус)

11:30 Мультсериал «Лун-

тик» (рус)

12:30 ЕРАЛАШ

13:30 Сериал «Мамочки» 

(повтор)

14:00 Сериал «Жена-

тики»

15:05 Сериал 



«Өшпесмахаббат» (каз) 

(повтор)


16:05 Сериал «КИЕЛІ 

НЕКЕ» (каз)

18:00 Сериал «Жүректер 

патшайымы»

19:05 Алдараспан, Шан-

шар, Нысана күнделігі 

(каз)

20:00 Информбюро



21:00 Сериал «Бесконеч-

ная любовь» 

22:00 Сериал «Мамочки»

23:35 Алдараспан, Шан-

шар, Нысана күнделігі 

(каз)


00:00 Сериал «Кубылай 

хан»


00:50 Кино. «Джефф, 

живущий дома» (каз)

02:05 м/сериалы Ворнер 

(каз)


05:10 Казакша концерт 

(каз)


 


1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   13


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал