2016 жыл, сәрсенбі



жүктеу 1.19 Mb.

бет9/12
Дата11.03.2017
өлшемі1.19 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12

7 канал

06.00 «қыздар арасында»

06.00 «қыздар арасында»

06.40 «ене мен келін»   

07.10 Т/с «ауылдастар»   

07.50 Т/с «Үзілген жапырақтар»

09.30 «Гадалка»

10.00 «смеяться разрешается»

11.50  Т/с «ауылдастар»  

12.50 Т/с «Ғаламат ғасыр. 

Көсем дәуірі»  

14.00 Т/с «Тағдырым шешілген 

күн»

15.00 «Тамаша.7 км»



15.30 Т/ф «Тебе настоящему»

17.00  «Человек-невидимка»

18.00 Т/с «секретные мате-

риалы»


19.00 Т/с «бастық боламын»

19.50 Т/с «Я рядом»

20.50 ПремЬера т/с 

«Тағдырым шешілген күн»

21.50 ПремЬера т/с «Ғаламат 

ғасыр. Көсем дәуірі»  

22.50 Т/с «бастық боламын»

23.50 Т/с «секретные мате-

риалы»

00.50 «Топ Гир»



01.40 «айнаonline»

02.15 «қорқыныш факторы»

03.00 «қыздар арасында»

03.40 «баспана бабы» 

04.30 «қуырдақ»   

05.00 «Женіп көр!»



     КТК

07.00 қр ӘнҰраны

07.05 “сВара мен раГИнИ”. 

Үнді телехикаясы (қайталау)

07.45 ЖаҢалықТар (қайталау)

08.10 “ШырҒалаҢ”. Түрiк теле-

хикаясы (қайталау)

09.30 “смоТреТЬ Всем!”

10.10 “на ДалЬнеЙ засТаВе”, 

мелодрама (11-12 серии, 

повтор)

12.00 ноВосТИ (повтор вечер-



него выпуска)

12.45 “ЧерныЙ КВаДраТ” 

(повтор)

13.20 “моЯ ПраВДа” (повтор)

13.50 “не ВрИ мне”, псевдо-

реалити


15.00 “ӘЙел қырық 

ШырақТы”. Жаңа маусым!

16.00 “маХаббаТ мҰҢы”. 

Үнді телехикаясы (1038,1039).  

Тұсаукесер!

17.00 “сВара мен раГИнИ”. 

Үнді телехикаясы (65,66).

Тұсаукесер! с субтитрами на 

русском языке

19.00 “ШырҒалаҢ”. Түрiк 

телехикаясы. Тұсаукесер! с 

субтитрами на русском языке.

20.30 ЖаҢалықТар

21.00 ВеЧернИе ноВосТИ

21.40 “наШа ПраВДа” – зам-

кнутый круг

22.40 “на ДалЬнеЙ засТаВе”, 

мелодрама (13-14 серии). В ро-

лях: Дарья михайлова, евгений 

Пронин, Валерия Федорович, 

Иван Жвакин. Премьера!

00.30 “ТаЙны слеДсТВИЯ-14” 

(11-12 серии), детективная дра-

ма с участием анны Ковальчук, 

Вячеслава захарова, ольги 

Павловец


02.15 ЖаҢалықТар (қайталау)

02.40 “маХаббаТ мҰҢы”. Үнді 

телехикаясы (қайталау)

03.25-04.15 “КТК” 

қорЖынынан”. ойын-сауық 

бағдарламасы



КаНал

05.58 қр ӘнҰраны

06.00 музыкальный час

07:00 Информбюро

08:00 сериал «КИелІ неКе» 

(каз) (повтор)

10:00 сериал «мен 

сағанғашықпын» (повтор)

11:00 мультсериал «Юные 

ТИТаны»


11:30 мультсериал «Фиксики» 

(рус)


12:30 ералаШ

14:05сериал «нарХоз -2»

15:05 сериал «мен 

сағанғашықпын» (каз)

16:05 сериал «КИелІ неКе» 

(каз)


18:00 сериал «махаббат пен 

жаза» (каз)

20:00 Информбюро

21:00 сериал «отель Элеон» 

22:40 сериал «ерТУГрУл 2»

23:40 «Ұятемес» (каз)

00:30 Кино «свободные» 

02:20 Казакша концерт (каз)

  

   евраЗИя

6:00 ЖаҢалықТар сУбТИТ-

рлермен  

6:05 «ЖИТЬ зДороВо» (каз)  

7:00 Телеканал «Доброе 

УТро» (каз/рус)  

10:00 «сУДебные ИсТорИИ»  

11:00 «бAсТы ПаТрУлЬ» 

бағдарламасы  

11:10 «ТоЙ заКаз» 

бағдарламасы  

11:40 «П@УТINA» 

бағдарламасы

12:10 ТоК-ШоУ «Все мы 

лЮДИ» (каз)   

13:10 «ДУ қол ШоКолаД» 

бағдарламасы 

 14:10  «ӘЙел сыры…» 

бағдарламасы 

15:10 «ПраВДа» 

15:15  «ДаВаЙ ПоЖенИмсЯ!»  

16:30 алёна Ивченко, Яна Шив-

кова, максим радугин, алексей 

захаров  в остросюжетной 

мелодраме «Ты заПлаТИШЬ 

за Все»  

17:35 «ПУсТЬ ГоВорЯТ»  

18:50 Премьера. Дмитрий 

миллер, софья синицына в 

многосерийной мелодраме 

«ФалЬШИВаЯ ноТа»   

20:00 «ГлаВные ноВосТИ»  

20:55 «П@УТINA» 

бағдарламасы  

21:30 «басТы ЖаҢалықТар»  

22:10 «қос ЖҮреКТІҢ лҮПІлІ». 

ҮнДІ ТелеХИКаЯсы  

23:05 «ҒаЖаЙыП Жан». ҮнДІ 

ТелеХИКаЯсы  

0:00 Ирина антоненко, Дмитрий 

Исаев, станислав бондаренко,  

алексей суренский в многосе-

рийной мелодраме «золоТаЯ 

КлеТКа»  

2:00 «бAсТы ПаТрУлЬ» 

бағдарламасы   

2:20 «басТы ЖаҢалықТар»   

2:55 «ӘЙел сыры…» 

бағдарламасы 

3:40 «ТоЙ заКаз» 

бағдарламасы  

     


 

7:00 «Күлдірген» бағдарламасы

7:10 Жаңалықтар

7:40 новости «20:30»

8:10 «Инвестиция және даму» 

бағдарламасы

8:20 союзмультфильм «Чу-

десница»


8:40 союзмультфильм «Чудес-

ный сад»


9:00 Турецкий сериал «Украден-

ная жизнь»

10:00 «махаббат дерті» түрік 

телехикаясы

11:10 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы


12:10 қош келдіңіз. Жаңа 

маусым


13:10 союзмультфильм «снеж-

ная королева»

14:10 сериал «Чудотворец» 

2-3 серия

16:30 «Той жыры» 

бағдарламасы

17:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы


19:00 «қыз ақысы» түрік теле-

хикаясы


20:00 Жаңалықтар

20:30 новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» түрік 

телехикаясы

22:00 қош келдіңіз. Жаңа 

маусым


22:50 «махаббат дерті» түрік 

телехикаясы

23:50 «сырласу» ток-шоу

0:30 новости «20:30»

1:00 Жаңалықтар

1:30 Программа «Тенгемания»



6:00 Әнұран

6:05 қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт


7:00 «ТаҢШолПан». 

Таңғыақпаратты-саздыбағдарлама  

(9:30 KAZNEWS) 

10:00 «лесси». мультхикая. 8-9 

бөлімдері (Франция, 2014-2015 

жж.)


10:50 ТҰсаУКесер! 

«робоТКӨлІК ПолИ». муль-

тхикая. 34-35-бөлімдері(оңтүстік 

Корея, 2011 ж.)

11:20 «Көңілтолқыны» 

11:30 «айман&Шолпан». Телехи-

кая. 54-бөлім(«қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2016 ж)  (с субти-

трами)

12:25 «айналайын». Телехикая. 



3-маусым. 8-бөлім («қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2011ж.) (с 

субтитрами) 

13:00 «бІрГе ТаҢДаЙмыз!». 

Тікелей эфир 

14:10 «Келін». Телехикая.2057, 

2058-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

15:00 «ӘЙел бақыТы». Ток-шоу. 

Тікелей эфир 

16:40 «сурайя».Телехикая. 

109-бөлім (малайзия, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «Үздікәндер»

18:40 «Жан ЖылУы»

19:05 ТҰсаУКесер! «сУраЙЯ». 

Телехикая.110-бөлім (малайзия, 

2015 ж.) (с субтитрами)

20:00 KAZNEWS

20:30 ПарламенТ

20:45 «қоҒамДық КеҢес» 

21:30 «сӘлем, қазақсТан!»

22:55 ТҰсаУКесер! «КелІн». 

Телехикая.2059, 2060- бөлімдері 

(Үндістан, 2014-2015 жж.) (с 

субтитрами)

23:45 «қылмыс Пен Жаза»

0:05 KAZNEWS

0:35 Парламент

0:50 «айналайын». Телехикая. 

3-маусым. 8-бөлім («қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2011ж.) (с 

субтитрами) 

1:25 «Жан жылуы»

1:50 «қоғамдық кеңес»

2:35 қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт

         Хабар

қазақстан 07:00 қр Әнұраны

07:02 «біздің үй» 

08:00 «Жаңа күн» таңғы 

ақпаратты-сазды 

бағдарламасы  - утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа  

10:10 Телесериал «Такая 

работа»


11:00 Тұсаукесер!!! Теле-

хикая. «Көрімдік»

11:25 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

11:30 Премьера!!! реалити 

шоу «Экспедиция 25» 

12:00 Тұсаукесер! Телехи-

кая. «бәсеке»-2

12:30 Кулинарная программа  

«магия кухни»

13:00 Телесериал. «Женский 

детектив»

14:00 Телесериал. «Цен-

тральная больница»

15:00 «Важно знать»

15:15 Тұсаукесер! «Пай-пай, 

25» 

16:30 Тұсаукесер!!! Теле-



хикая. «Көрімдік»

17:15 «Өмір жолы»

17:45 Тұсаукесер!!! «Ком-

промат» 


18:30 «білу маңызды»

18:45 «Жеңімпаз жолы»

19:00 қорытынды 

жаңалықтар

19:40 «Энергия будущего - 

EXPO - болашақ энергиясы»

19:50 «арнайы хабар»

20:30 «Тағдыр тартысы»  

деректі драмасы

21:00 Итоги дня

21:40 «бюро расследова-

ний»


22:10 Тұсаукесер!!! Теле-

хикая. «Көрімдік»

22:40 мегахит. «бой с тенью 

- 3: последний раунд»

00:20 «Тағдыр тартысы»  

деректі драмасы

01:00 қорытынды 

жаңалықтар

01:40 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

02:10 «сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

02:40 қорытынды 

жаңалықтар

03:00 қр Әнұраны

                        



ҚаЗаҚСТаН

ТараЗ

7:25 Әнұран

7:30 қайырлы таң, Әулиеата!   

9:30 қорыТынДы 

ЖаҢалықТар

9:55 ИТоГоВые ноВосТИ

10:20 Күй күмбірі 

10:25 Телеблокнот

10:30 Телемаркет

10:35 Хабар: Жаса, менің 

елім!

10:50 Хабар: Иман нұры



11:00 балаларға базарлық/ 

Шерлок Як

11:25 Телеблокнот

11:30 сазды сәлем/ сазды-

құттықтау бағдарламасы/

12:00 музыка 

12:30 Деректі фильм

13:00 ТҮсКІ ЖаҢалықТар 

13:15 ДнеВные ноВосТИ 

13:30 балаларға базарлық/ 

лупиду

13:50 Телемаркет



13:55 Телеблокнот

14:00 сөз маржан

14:05 аңдатпа

14:05-17.50 Техникалық үзіліс 

17:50 аңдатпа

17:55 Хабар: бірінші студия

18:20 КеШКІ ЖаҢалықТар 

18:35 ВеЧернИе ноВосТИ 

18:50 Телемаркет

18:55 Телеблокнот

19:00 Хабар: сіз не дейсіз?

19:40 музыка

20:00 Хабар: Ұлт саулығы

20:25 Телеблокнот

20:30 қорыТынДы 

ЖаҢалықТар

20:55 роликтер, анонстар

21:00 ИТоГоВые ноВосТИ

21:25 роликтер, анонстар

21:30 Телемаркет

21:35 Деректі фильм

21:55 Телеблокнот

22:00 сазды сәлем/ сазды-

құттықтау бағдарламасы/

22:30 Көркем фильм/ Жүрегім 

сізге аманат 

0:00 қорыТынДы 

ЖаҢалықТар

0:25 ИТоГоВые ноВосТИ

0:55 Телеблокнот

1:00 музыка

1:08 аңдатпа.Әнұран

1:10 арнаның жабылуы

7 канал


06.00 «қыздар арасында»

06.40 «ене мен келін»   

07.10 Т/с «ауылдастар»   

07.50 Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

09.30 «Гадалка»

10.00 «смеяться разреша-

ется»


11.50  Т/с «ауылдастар»  

12.50 Т/с «Ғаламат ғасыр. 

Көсем дәуірі»  

14.00 Т/с «Тағдырым 

шешілген күн»

15.00 «Q-елі»

15.30 «Келесі кім?»

16.00 «Измайловский парк»

17.40 Т/ф «новогодняя за-

сада»


19.40 «Человек-невидимка»

20.50 Т/с «Тағдырым 

шешілген күн»

21.50 ПремЬера т/с 

«Ғаламат ғасыр. Көсем 

дәуірі»  

22.50 Премьера! «Шай 

ішейк» 


23.50 Х/ф «бумер-2» 

02.00 «айнаonline»

02.30 «Келесі кім?»

03.00 «қыздар арасында»

03.30 «баспана бабы» 

04.30 «қуырдақ»   

05.00 «Женіп көр!»

     КТК

07.00 қр ӘнҰраны

07.05 “сВара мен раГИнИ”. 

Үнді телехикаясы (қайталау)

07.35 ЖаҢалықТар 

(қайталау)

08.00 “ШырҒалаҢ”. Түрiк 

телехикаясы (қайталау)

09.30 “смоТреТЬ Всем!”

10.00 “на ДалЬнеЙ засТа-

Ве”, мелодрама (13-14 серии, 

повтор)


12.00 ноВосТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.45 “наШа ПраВДа” (по-

втор)


13.50 “не ВрИ мне”, псевдо-

реалити


15.00 “ӘЙел қырық 

ШырақТы”. Жаңа маусым!

16.00 “маХаббаТ 

мҰҢы”. Үнді телехикаясы 

(1039,1040).  Тұсаукесер!

17.00 “сВара мен раГИнИ”. 

Үнді телехикаясы (67,68).

Тұсаукесер! с субтитрами на 

русском языке

19.00 “ШырҒалаҢ”. Түрiк 

телехикаясы. Тұсаукесер! 

с субтитрами на русском 

языке.

20.30 ЖаҢалықТар



21.00 ВеЧернИе ноВосТИ

21.40 “наШа ПраВДа” – 

Удар ниже пояса

22.45 “лУЧШее леТо 

наШеЙ ЖИзнИ”, мелодрама 

(1-4 серии). В ролях: анна 

здор, александр арсентьев, 

Владимир Фекленко     

02.45 ЖаҢалықТар 

(қайталау)  

03.10 “маХаббаТ мҰҢы”. 

Үнді телехикаясы (қайталау)

03.55-04.45 “КТК” 

қорЖынынан”. ойын-

сауық бағдарламасы

КаНал

05.58 қр ӘнҰраны

06.00 музыкальный час

07:00 Информбюро

08:00 сериал «КИелІ неКе» 

(каз) (повтор)

10:00 сериал «мен 

сағанғашықпын» (повтор)

11:00 анимационный фильм 

«Дамбо» 


12:25 ералаш

14:05 «Это Казахстан, детка» 

15:05 сериал «мен 

сағанғашықпын» 

16:05 аЙТа берсІн (повтор)

17:05 заттыбек 

Көпболсынұлы«екі ғасыр - 

бір ғұмыр» (1 часть)

20:00 Информбюро

21:00 КИно. марк Уолбергв 

фильме«ограбление по-

итальянски»

23:30 «Ұятемес» (каз)

00:20 Кино. Шарлиз Террон 

в фильме «бедная богатая 

девочка»


02:00 сериал «Папины 

дочки»


02:50 Казакша концерт (каз)

 

   евраЗИя

6:00 «ӘЙел сыры…» 

бағдарламасы  

6:45 «ЖҰма УаҒызы»     

7:00 ЖаҢалықТар сУбТИТ-

рлермен  

7:05 Телеканал «Доброе 

УТро» (каз/рус)  

10:00 «сУДебные ИсТо-

рИИ»  

11:00 «бAсТы ПаТрУлЬ» 



бағдарламасы   

11:10 «ТоЙ заКаз» 

бағдарламасы  

11:40 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

12:10 ТоК-ШоУ «Все мы 

лЮДИ» (каз)   

13:10 «ДУ қол ШоКолаД» 

бағдарламасы 

14:10  «ӘЙел сыры…» 

бағдарламасы 

15:10 «ПраВДа»   

15:15  «ДаВаЙ ПоЖенИм-

сЯ!»  


16:30 «Ты заПлаТИШЬ за 

Все». заключительная серия 

17:30 «ЖДИ менЯ». КазаХ-

сТан  


18:40 «Поле ЧУДес»  

20:00 «ГлаВные ноВосТИ» 

20:55 «П@УТINA» 

бағдарламасы  

21:30 «басТы 

ЖаҢалықТар»  

22:10 «қос ЖҮреКТІҢ 

лҮПІлІ». ҮнДІ ТелеХИКа-

Ясы  

23:05 «ҒаЖаЙыП Жан». 



ҮнДІ ТелеХИКаЯсы  

0:00 «ГолосЯЩИЙ КИВИн»

2:45 «бAсТы ПаТрУлЬ» 

бағдарламасы   

2:55 «басТы 

ЖаҢалықТар»   

3:30 ТоК-ШоУ «Все мы 

лЮДИ» (каз)   

4:15 «ЖИТЬ зДороВо» (каз

 

     



 

7:00 «Инвестиция және 

даму» бағдарламасы

7:15 Жаңалықтар

7:45 новости «20:30»

8:15 союзмультфильм «Шай-

бу! Шайбу!»

9:00 Турецкий сериал «Укра-

денная жизнь»

10:00 «махаббат дерті» түрік 

телехикаясы

11:10 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

12:10 қош келдіңіз. Жаңа 

маусым

13:10 союзмультфильм «ну, 



погоди!»

14:10 сериал «Чудотворец» 

4-5 серия

16:30 «ел аузында» 

бағдарламасы

17:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

19:00 «қыз ақысы» түрік 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

22:00 қош келдіңіз. Жаңа 

маусым

22:50 «махаббат дерті» түрік 



телехикаясы

23:50 «сырласу» ток-шоу

0:30 новости «20:30»

1:00 Жаңалықтар

1:30 «Kaznet» ғаламторға 

шолу


ЖҰМа

23 

желТоқсан

Tv апТа

19

//   «Жамбыл - Тараз»  //  №50 (1338), 14 ЖелТоқсан  2016 Жыл  //



Тәуелсіздік -

айбарым

биыл      Тәуелсіздіктің      25   

жылдығына   орай   елімізде  

к ө п т е г е н   і с - ш а р а л а р   

өткізілуде.   осыған   байла-

нысты   мектебімізде  мекте-

палды    даярлық      сыныптар   

арасында      «біз  -  Тәуелсіз  

елдің      ұландарымыз»    атты    

концерттік      қойылымдар,  

«елін   сүйген  елбасы»  атты  

мәнерлеп  оқу  байқауы   және 

тәрбие   сағаттары   өткізілді. 

осы  өткізілген  іс-шараларға  

м е к т е п     б а с ш ы л а р ы , 

мұғалімдер  және  ата-аналар 

қатысып, өз пікірлерін білдірді.   

Іс-шаралар  барысында  бала-

лар тәуелсіздіктің таңы қалай 

атқанын, қазір   тәуелсіз   елде   

өмір    сүріп  жатқанын    жете   

түсінді.  Жас   буынға  сана-

лы     тәрбие    беріп,  білім   

нәрімен   сусындатқан тәуелсіз 

елдің ұстаздары да бұл күнді 

мақтаныш етеді.                                                                                      

 

сапура Таттибаева,

 Ө.жолдасбеков 

атындағы №50 

орта мектептің                                                                                            

мектепалды даярлық  сы-

нып мұғалімі.

     


заманы бірдің, амалы бір

Кәмелетке  толмаған    жасөспірімдердің  құқық 

бұзушылығының  алдын алу мақсатында  арнайы құрылған 

№26 мобильдік  топтың  жетекшісі,  қалалық прокурордың 

аға көмекшісі бақыт Жаиймбаев құқық бұзушылықтың 

алдын  алу мақсатында №55 орта мектебінде  жалпы ата-

аналар  жиналысын  өткізді. 

Жиында  бақыт  Жаиймбаев  облыстық  білім 

басқармасының 2016 жылғы 29 қарашадағы №01-4406 ха-

тын басшылыққа ала отырып, оқушылардың қымбат бағалы 

смартфондарды қолдануы оқушылар арасында әлеуметтік 

теңсіздікті тудыратынын, балалардың сабақ үстінде демал-

май, ғаламторды пайдалануы олардың денсаулығы мен 

дамуына нұқсан келтіретіндігін айтты. сондай-ақ қымбат 

смартфондардың ұрлығы жиі болатындығын ескертті.Тіпті, 

жасөспірімдер арасындағы қылмыстың көпшілігі телефон-

мен байланысты екендігіне тоқталып өтті. сондай-ақ қІІб 

полиция лейтенанты, мектептегі жасөспірімдер инспекторы 

алмаз Имашов алдағы уақытта құқық қорғау органдарының 

қызметкерлері  жүргізетін  рейдтер  барысында  білім 

мекемесінен оқушыдан тауып алған смартфондар бойынша 

тиісті хаттама толтырылып, есепке алынатындығын  да 

ескертіп өтті.

мұнан кейін  сөз алған мектеп басшысы Дәулет Тохметов:  

«біз балалық шағымызда телефонсыз-ақ білім алғанбыз. 

Телефонсыз да ата-ананың үмітін ақтап, тәртіпті де тәрбиелі 

азамат болып қалыптастық. ал қазіргі таңда телефон ересек 

адамның да, баланың да ойыншығына айналуда» - деді.

          баланы  шектен  тыс,  тым  қатал  қадағалаған 

баланың өзіне деген сенімін жоғалтады. сондықтан 

балаңыздың жақсы адам болып қалыптасатынына сенімді 

екеніңізді үнемі есіне салып отырыңыз. сонымен жиынды 

қорытындылай келе арзан, қолжетімді телефонды байла-

ныс үшін пайдалануға рұқсат етілетін шешім ата-аналар 

мен ұстаздардың көңілінен шықты.

Гүлмира садибекова, 

№55 орта мектептің дТж орынбасары. 

ХАБАРЛАМА

қазақстан республикасы мәдениет және спорт министрлігінің 2015 жылғы 

22 сәуірдегі №146 бұйрығымен бекітілген «мәдени құндылықтарды уақытша 

әкету құқығына куәлік беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 

сәйкес, «Жамбыл облысы әкімдігінің мәдениет, архивтер және құжаттама 

басқармасы»  Кмм-і  арқылы  «мәдени  құндылықтарды  уақытша  әкету 

құқығына куәлік беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке және заңды 

тұлғаларға тегін көрсетіледі. 

Өтінішті қабылдау www.elicense.kz, www.e.gov.kz «Электрондық үкiмет» 

веб-порталы  немесе  куәлiктi  қағаз  жеткiзгiште  алуға  өтiнiш  бiлдiрiлген  

жағдайда  көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады. 

Өтініштің қарау мерзімі – 10 (он) жұмыс күні. 

Көрсетілетін қызметті алушымен (не сенiмхат бойынша оның өкiлiмен) 

жүгінген кезде стандарттың  9 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсыну 

қажет.

байланыс телефоны: 8(7262) 43-88-84.

қазақстан республикасы мәдениет және спорт министрлігінің 2015 жылғы 

22 сәуірдегі №146 бұйрығымен бекітілген «Жергілікті маңызы бар тарих және 

мәдениет ескерткіштеріне ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізуге 

келісім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес, «Жам-

был облысы әкімдігінің мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы» 

коммуналдық мемлекеттік мекемесі арқылы «Жергілікті маңызы бар тарих 

және  мәдениет  ескерткіштеріне  ғылыми-реставрациялау  жұмыстарын 

жүргізуге келісім беру» мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға 

тегін көрсетіледі. 

Өтінішті қабылдау www.elicense.kz, www.e.gov.kz «Электрондық үкiмет» 

веб-порталы  немесе  куәлiктi  қағаз  жеткiзгiште  алуға  өтiнiш  бiлдiрiлген 

жағдайда  көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады. 

Өтініштің қарау мерзімі – 15 (он бес) жұмыс күні. 

Көрсетілетін қызметті алушымен (не сенiмхат бойынша оның өкiлiмен) 

жүгінген кезде стандарттың  9 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсыну 

қажет.

байланыс телефоны: 8(7262) 43-88-84.


6:00 Әнұран

6:05 қазақстан эстра-

да жұлдыздарының 

мқатысуымен концерт

8:15 ТҰсаУКесер! 

«Дара мен ДосТа-

ры». мультхикая. 2-ма-

усым. 13-14 бөлімдері 

(ақШ, 2016 ж.)

9:00 «сенбІлІК ТаҢ».

отбасылы-танымдық 

бағдарлама

10:10 «музарТLive». 

мега-жоба

11:55 «ас болсын!» 

12:35 «балаПан 

ЖҰлДыз». Жас 

таланттарға арналған 

өнер додасы

13:40 «оЙ-ТолҒаУ»

14:30 «сағындырған 

тәндер-ай!»

15:00 Ким са-ранг, Ким 

Тае-Ху, Иви, ЖинГу 

«Токиодағы жауын» 

драмасында (Корея, 

2008ж.) (с субтитрами) 

1-2 бөлімдері

17:20 Әнші, саз-

герХ.ризабектің 

шығармашылық кеші

19:00 ТҰсаУКесер! 

«ӨмІрДІҢ ӨзІ но-

Велла». Телехи-

кая. («қазақстан» 

Ұлттықтелеарнасы, 2016 

ж.) (с субтитрами)

20:00 KAZNEWS

20:35 «КӨҢІлаШар»

22:10 «мУзарТ Live». 

меГа Жоба

23:55 Камилла Гуати, 

америка Феррера, 

Джоанна Флорес, 

суильма родригес 

«Жарыпшығамыз» мело-

драмасында. режиссері: 

рамон менендес (ақШ, 

2002 ж.) (с субтитрами)

1:25 KAZNEWS

2:00 «Өмірдіңөзі но-

велла». Телехикая.  

(«қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2016 ж.) (с 

субтитрами)

2:45 қазақстан эстра-

да жұлдыздарының 

қатысуымен концерт

3:35 Әнұран



1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал