2015 жыл, сәрсенбі



жүктеу 1.15 Mb.

бет8/11
Дата09.09.2017
өлшемі1.15 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

         ХАБАР

07:00 қр әнұраны

07:02 «айтұмар»

08:00 «Жаңа күн»  

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:15 Мультсериал.  

«Маша и медведь» 

10:25 Мультсериал. «Миш-

ки Гамми»

10:50 Мультсериал.  «Бел-

ка и стрелка» 

10:55 «Подари детям 

жизнь»

11:00 утренний выпуск 



новостей 

11:15 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

11:45 Кулинарная про-

грамма  «Магия кухни»

12:20 «Незабытые исто-

рии войны» 

12:25 Премьера! Телесе-

риал  «Слово офицера» 

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Документальная 

драма. «Семейные мело-

драмы»    

14:00 Телесериал. «улыб-

ка пересмешника»

15:00 Дневной выпуск 

новостей

15:15 Тұсаукесер! 

«Бұйымтай»

15:55 Тұсаукесер! «Өмір 

сабақтары» деректі дра-

масы


16:25 Телесериал. 

«Пәленшеевтер»

17:00 Кешкі жаңалықтар

17:15 «Көзқарас»

17:45 «Бизнес сыры»

18:00 Вечерний выпуск 

новостей

18:15 Телесериал. 

«Сұлтан Сүлейман»

19:05 «Жекпе-жек»

20:00 қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Моя история во-

йны»


20:45 «Жерұйық»

21:00 Итоговый выпуск 

новостей

21:30 Премьера! Телесе-

риал «Слово офицера»

22:00 Телесериал. «а у 

нас во дворе»

22:50 «Біздің үй»

23:40 Тұсаукесер! 

«Бұйымтай»

00:25 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

01:00 «айтұмар»

01:50 «арнайы хабар»

02:20 «Бюро расследова-

ний»


02:50 «арнайы хабар»

03:20 қр әнұраны

      

                        



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7.25  ӘНҰраН. аҢДаТПа  

7.30  «қайырлы таң, 

Әулиеата!» 

9.30   ЖаНалықТар 

9.50  «НОВОСТИ»

10.10  ТЕлЕБлОКНОТ

10.15 «Сазды әуен» 

10.30 ТЕлЕМарКЕТ

10.35 Хабар: «Первая 

студия» 

11.00 «Балаларға 

базарлық»

11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕлЕБлОКНОТ

11.35 «Күй күмбірі»

11.45  Телехикая  «Мару-

ся .»


12.35 Деректі фильм

13.00 «ЖаҢалықТар» 

13.10 «НОВОСТИ»  

13.20 «Балаларға 

базарлық»

13.45 «ТЕлЕБлОКНОТ»

13.50 ТЕлЕМарКЕТ

13.55 «Әулиеата 

әуендері»

14.05 аҢДаТПа

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс


17.50  аҢДаТПа

17.55  Хабар: «Жаса менің 

елім» 

18.10  Хабар: «Иман 



нұры» 

18.20  «ЖаҢалықТар»

18.35  «НОВОСТИ»     

18.50  «ТЕлЕМарКЕТ» 

19.00 «ТЕлЕБлОКНОТ»

19.05 «Сазды әуен»

19.15  Телехикая  «Мару-

ся .»


20.00  «ЖаҢалықТар»

20.20  «НОВОСТИ» 

20.40 ТЕлЕБлОКНОТ

20.45 «Күй  күмбірі»

20.55  Хабар: «Сіз не 

дейсіз ?»

21.30 ТЕлЕМарКЕТ

21.40 ТЕлЕБлОКНОТ

21.45 «Әулиеата 

әуендері»

21.55  Көркем фильм

23.25 Телехикая

00.00  «ЖаҢалықТар»

00.20  «НОВОСТИ» 

00.40 ТЕлЕБлОКНОТ

00.45  «Сазды әуен»

01.05 аҢДаТПа. ӘНҰраН  

01.10 арнаның жабылуы

 

7 КАНАЛ

05.45 «қорқыныш факто-

ры»

06.30 «арам ақша. адал 



махаббат» түрік телехи-

каясы


07.30 «Күнбастар»

08.00 «айнаonline»

08.30 «Күнбастар»

09.00 «С новым домом!» 

10.00 «О самом главном» 

11.00 «Домашний ресто-

ран»

12.00 «Баспана бабы» 



13.00 «қыздар арасында»

13.50 «7 NEWS»

14.00 «Сотқар балалар»

14.30 «айнаonline»

15.00 «Гадалка»

16.00 т/с «Красные горы»

17.00 «СвиДЕТИли»

17.30 «Страсти у плиты»  

18.00 «арам ақша. адал 

махаббат» түрік телехи-

каясы 

19.00 «айнаonline»



19.30 т/п «Моя история. 

Байгали Серкебаев» 

20.00 «7 NEWS»

21.00 Премьера! Шоу 

«Человек-невидимка»

22.00 Премьера! Шоу 

«Экстрасенсы против 

ученых»


23.00 «қорқыныш факто-

ры» 


00.00 т/с «Сонная лощи-

на»


01.00 «айнаonline» 

01.30 т/п «Выжить любой 

ценой» 

02.30 «Кім білген»



03.30 «қыздар арасында»

04.30 «айнаonline» 

05.00 «қуырдақ»  

 

         31 КАНАЛ

05.58  қр ӘНҰраНы

06.00  развлекательная 

программа «ризамын» 

(каз)


07.00  Индийский сериал 

«СЕН КЕлЕрСіҢ-2» (по-

втор) 

08:00  Индийский сериал 



«Үмітіңді үзбе» 

09:00  алдараспан, 

Шаншар, Нысанакүнделігі 

(каз)


09:30  КИНО фантасти-

ческий боевик «ЭОН 

ФлаКС» (повтор)

11:30  «Городские леген-

ды – 3»

12:30  Мультсериалы (каз)



15:30  «СЧаСТлИВы 

ВМЕСТЕ» (повтор)

17:00  «СЧаСТлИВы 

ВМЕСТЕ»


19:00  ПрЕМЬЕра. Сери-

ал «БраТЬЯ ПО ОБМЕ-

Ну-2»

20:00  Информбюро



21:00  Индийский сериал 

«СЕН КЕлЕрСіҢ-2»

22:00  алдараспан, Шан-

шар, Нысана  күнделігі 

(каз)

23:30  КИНО Софи лоу в 



фантастическом трилле-

ре «ФИлОСОФы: урОК 

ВыЖИВаНИЯ»

01:30  КИНО«ДОМ На 

КраЮ СВЕТа» (каз)

03:30  қазақша концерт 

(каз) 

     КТК

06.00 Открытие вещания. 

қр ӘНҰраНы

06.05 Мультфильмдер

06.15 “Япыр-ай” (из архи-

ва “КТК”)

07.00 ЖаҢалықТар 

(повтор) 

07.25 “қайраН заМаН! 

ЖалҒаСы” түрiк теле-

хикаясы

08.30 “КТК” 



қОрЖыНыНаН” (повтор)

09.30 “ОҢай ОлЖа!” 

ойын-сауықты мега-шоу 

(повтор)


10.10 Дмитрий ульянов, 

агриппина Стеклова в 

криминальной мелодра-

ме “МОй лаСКОВый И 

НЕЖНый МЕНТ” (3-4 

заключит.серии) 

12.00 НОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ЧЕрНый КВа-

ДраТ” (повтор)

13.10 Владимир Вдови-

ченков, Ольга Филиппова 

в криминальной мелодра-

ме “ИСКуПлЕНИЕ” 

15.15 “НЕ ВрИ МНЕ”. 

Документальное реалити. 

Новые серии!

16.15 “МаХаББаТ МҰҢы” 

үнді телехикаясы (454-457 

серии) ТҰСауКЕСЕр!

17.45 “МҰзДаН Суық, 

ОТТаН ыСТық ” үнді 

телехикаясы (348, 

349 с., субт.на рус.яз.) 

ТҰСауКЕСЕр!

18.40 “КТК” 

қОрЖыНыНаН” ойын-

сауықты бағдарлама

19.45 “ОҢай ОлЖа!” 

ойын-сауықты мега-шоу. 

ТҰСауКЕСЕр!

20.30 ЖаҢалықТар

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВО-

СТИ


21.40 “НаШа ПраВДа”

22.40 Дмитрий Дюжев, 

Екатерина Вилкова, Олег 

Фомин  в военной драме 

“ИСТрЕБИТЕлИ” (7-8 

серии)


00.00 Олег Штефанко, 

алексей Булдаков, анна 

Большова в остросюжет-

ном детективе “лЕСНИК” 

(94 серия)

00.55 лига Европы уЕФа. 

Четверть финал. “НаПО-

лИ” (Италия) / “ВОлЬ-

ФСБурГ” (Германия). 

ПрЯМаЯ ТраНСлЯЦИЯ 

(каз./рус.)

03.05 Обзор матчей лиги 

Чемпионов уЕФа.

03.30 лига Европы уЕФа. 

Четверть финал. “зЕНИТ” 

(россия) / “СЕВИлЬЯ” 

(Испания). Трансляция в 

записи (от 01:05) (каз.) 

05.15-05.40 ЖаҢалықТар 

(повтор) 



   ЕВРАЗИя

6:00 «СҮйГЕН Жар». ҮНДі 

ТЕлЕХИКаЯСы  

6:50 ЖаҢалықТар СуБ-

ТИТрлЕрМЕН 

7:00 Телеканал «ДОБрОЕ 

уТрО»    

11:00 александр Домога-

ров, Олег Штефанко, Дана 

агишева, Татьяна Колга-

нова в фильме «ЧуЖОЕ 

лИЦО»  


12:00 «Ду қОл ШОКО-

лаД» бағдарламасы     

12:55 ЖаҢалықТар СуБ-

ТИТрлЕрМЕН  

13:00 «луЧШИй ГОрОД.

KZ». Күнделік   

13:10 «аШыҒыН 

айТқаНДа» ТОК-ШОуы      

14:00 «П@уТINA» 

бағдарламасы     

14:30 Премьера! Олег Ха-

ритонов в многосерийном 

детективе «ПауТИНа-5»

15:30 «112»  

15:40 «СуДЕБНыЕ ИСТО-

рИИ» 


16:40 «ДаВай ПОЖЕ-

НИМСЯ» 


17:50 «ПуСТЬ ГОВОрЯТ» 

18:55 Полина Стрельнико-

ва, Кирилл запорожский, 

Юлия Паршута в мелодра-

ме «ВзГлЯД Из ВЕЧНО-

СТИ»    


20:00 «НОВОСТИ В 20:00»  

20:40 «СҮйГЕН Жар». 

ҮНДі ТЕлЕХИКаЯСы  

21:40 «БаСТы 

ЖаҢалықТар»  

22:20 «ДЖОДХа ЖӘНЕ 

аКБар». ҮНДі ТЕлЕХИ-

КаЯСы  


23:20 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

23:45 «луЧШИй ГОрОД.

KZ». Дневник 

23:55 «ОДНаЖДы В рО-

СТОВЕ». заключительные 

серии    

1:40 «П@уТINA» 

бағдарламасы 

2:05 «аШыҒыН 

айТқаНДа» ТОК-ШОуы  

2:50 «ДЖОДХа ЖӘНЕ 

аКБар». ҮНДі ТЕлЕХИ-

КаЯСы     

3:35 «Контрольная закуп-

ка» (каз) 

До 4:00 

 

7:00 Новости «20:30»



7:30 Жаңалықтар

8:00 Комедийный сериал 

«Кто в доме хозяин?» 

8:30 «Такси» бағдарламасы

9:00 «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясының жалғасы

10:30 Турецкий сериал 

«Фериха»

11:30 «қыз ғұмыры» үнді 

телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 Программа «Мы 

вместе»


13:35 арнайы жоба. Той 

жыры


14:00 Новости

14:10 Сериал «Сын отца 

народов»

15:15 «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясы

16:35 Программа «Сделка»

17:00 Программа «Такси»

17:30 «Фериха» түрік теле-

хикаясы

18:30 «қыз ғұмыры» үнді 



телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Специальный проект 

«Astana live»

21:45 «Әзілстан» жасырын 

түсірілім

22:00 «Фериха» түрік теле-

хикаясы

23:00 Программа «Sky-



студия»

23:50 Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50 «Өгей өмір» кәріс теле-

хикаясы

БЕЙСЕНБІ

23  

сӘуір

Теледидардың 

кез келген түріне 

КЕПІЛДІК. 

үйге барып жөндеу.  

Т.45-66-90,  87052255278.

Владимир

ЖӨндЕу

Tv АПТА

18

//    «ЖаМБыл - Тараз»  //  №16 (1251), 15 СӘуір  2015 Жыл   //



ХаБарландыру

Жамбыл облысы Та-

раз қаласының қорғаныс 

істері жөніндегі басқармасы 

келісімшарт бойынша запастағы 

сарбаздар мен сержанттарды 



21450, 82796, 75263 әскери 

бөлімдеріне (қтп Гвардейск), 

25744 әскери бөліміне (Ақтау 

қаласы Маңғыстау облысы), 

27943 әскери бөліміне (Жаңа-

Ахмиров қыстағы Шығыс-

Қазақстан облысы), 32363 

әскери бөліміне (Қапшағай 

қаласы), 01731 әскери бөліміне 

(Тараз қаласы), 28903 әскери 

бөліміне (Тараз қаласы), 85395 

әскери бөліміне (Тараз қаласы). 

КЕЛІСІМШАРТ БОЙЫНША 

әСКЕРИ ҚЫЗМЕТКЕ (әртүрлі  

лауазымдарға)  шақырады.

Қойылатын талаптар: 

1. Қазақстан Республика-

сы Қорғаныс Министрлігінің 

әскери оқытылған резервті 

даярлау бағдарламасы  бойынша 

мамандандырылған азаматтар-

ды (қыз балалар мен әйелдерді 

қоспағанда), мерзімді әскери 

қызметін өткерген (ер балалар-

ды), жоғары оқу орындарының 

әскери кафедрасын  бітірген 

(запастағы сержанттарды) 

қабылдаймыз.

2. 19-35 жаc аралығындағы 

азаматтар;

3. әскери-есептік мамандығы 

болуы шарт. 

4. әскери билеті болуы 

міндетті.

Толық ақпаратты алу үшін Та-

раз қаласы абай даңғылы, 144а,                         

2-ші бөлмеге хабарласуларыңызға 

болады. байланыс тел.: 43-66-83. 

ЖЕКЕ КУәліГі  және  әсКЕРИ 

бИлЕТі  болуы тиіс. 

Қазақстан Республикасы Қарулы 

Күштерінің әскери бөлімдеріне 

келісімшарт бойынша запастағы 

сарбаздар мен сержанттарды 

іріктеу жұмыстары  жүргізілуде.

Тараз қаласының Қорғаныс 

істері жөніндегі басқармасы 

келісімшарт бойынша запастағы 

сарбаздар мен сержанттарды 

03811 әскери бөліміне (Луговой 

кенті), 64207 әскери бөліміне 

(Луговой бекеті).

КЕЛІСІМШАРТ БОЙЫНША 

әСКЕРИ ҚЫЗМЕТКЕ (әртүрлі 

лауазымдарға)    шақырады. 

Қойылатын талаптар: 

1.Қазақстан Республика-

сы Қорғаныс Министрлігінің 

әскери оқытылған резервті 

даярлау бағдарламасы  бойынша 

мамандандырылған азаматтар-

ды (қыз балалар мен әйелдерді 

қоспағанда), мерзімді әскери 

қызметін өткерген (ер балаларды), 

жоғары оқу орындарының әскери 

кафедрасын  бітірген (запастағы 

сержанттарды) қабылдаймыз.

2. 19-40 жаc аралығындағы 

азаматтар;

3. әскери-есептік мамандығы 

болуы шарт. 

Толық ақпарат алу үшін Тараз 

қаласы абай даңғылы, 144 а,                         

2-ші бөлмеге хабарласыңыздар. 

тел. 43-66-83, өзімен бірге жеке 

куәлігі және әскери билеті болуы 

міндетті. 

      Жамбыл облысы  Тараз 

қаласының

 

   қорғаныс  істері  

жөніндегі  басқармасы  


Tv АПТА

19

//    «ЖаМБыл - Тараз»  //  №16 (1251), 15  СӘуір  2015 Жыл   //



6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәлуақыт. 

7:00 «ТаҢШОлПаН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама (8:00; 9:30 

ЖаҢалықТар) 

10:00 «Сырғалым». Теле-

хикая. 2-маусым. 30-бөлім 

(«қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2014 ж.) (с 

субтитрами)

10:55 «айтуғаоңай...» 

11:40 «қыздар». Телехи-

кая. 1-бөлім («қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2014 

ж.) (с субтитрами)

12:30 ЖаҢалықТар

12:40 «ИМаН айНаСы» 

13:05 «Индустрияланды-

ру: Ұлттықөндіріс» 

13:25 «Көкпар» 

Ұлттықойын

14:10 «Ұлыжеңіске - 70 

жыл». арнайы тележоба

14:25 «айдаһармінген ша-

бандоздар». Мультхикая. 

3-бөлім (ақШ, 2013 ж.)

14:45 «Баламен бетпе-

бет»


15:05 «ӘйЕл БақыТы». 

Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10 «Келін». Телехикая. 

1356, 1357-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с 

субтитрами)

17:05 «ЖаН Жылуы» 

17:30 ЖаҢалықТар

17:50 «ӨзЕКЖарДы»

18:10 «Ғасырларүні»

18:40 «Жайдарман» Үздік 

әзілдер


19:00 «МЕНіҢ 

қазақСТаНыМ»

19:35 ТҰСауКЕСЕр! 

«қызДар». Телехикая. 

2-бөлім («қазақстан» 

Ұлттықтелеарнасы, 2014 

ж.) (с субтитрами)

20:30 ЖаҢалықТар

21:05 «айТуҒа ОҢай...» 

21:55 «Шын жүректен!». 

реалити шоу 

22:45 «Ұлы ЖЕҢіСКЕ - 70 

Жыл». арнайы тележоба

22:55 ТҰСауКЕСЕр! 

«КЕліН». Телехикая. 

1358, 1359-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с 

субтитрами)

23:45 «ТҮНГі СТуДИЯДа 

НҰрлаН қОЯНБаЕВ» 

0:15 ЖаҢалықТар

0:50 «Өзекжарды»

1:10 қасым Жәкібаев, 

Галина Макаро-

ва, КеңесНұрланов,  

анна Тараканова 

«Жансебіл» драмасында 

(«қазақфильм», 1991 

ж.) режиссері: аяған 

Шәжімбай 2:30 «Түнгі сту-

дияда Нұрлан қоянбаев»

3:00 ЖаҢалықТар

3:30 Әнұран

         ХАБАР

07:00 қр әнұраны

07:02 «айтұмар»

08:00 «Жаңа күн»  

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:15 Мультсериал.  

«Маша и медведь» 

10:25 Мультсериал. «Миш-

ки Гамми»

10:50 Мультсериал.  «Бел-

ка и стрелка»

10:55 «Подари детям 

жизнь»

11:00 утренний выпуск 



новостей 

11:15 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

11:45 Кулинарная програм-

ма «Магия кухни»

12:20 «Незабытые истории 

войны»

12:25 Премьера! Телесе-



риал «Слово офицера»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Документальная 

драма. «Семейные мело-

драмы»   

14:00 Телесериал. «улыб-

ка пересмешника»

15:00 Дневной выпуск 

новостей

15:15 Тұсаукесер! 

«Бұйымтай»

15:55 Тұсаукесер! «Өмір 

сабақтары» деректі дра-

масы


16:25 «Ұлт саулығы»

17:00 Кешкі жаңалықтар

17:15 «Бармысың, бауы-

рым?»


18:00 Вечерний выпуск 

новостей


18:15 Телесериал. 

«Сұлтан Сүлейман»

19:05 «Орталық Хабар»

20:00 қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Сильные духом»

21:00 Итоговый выпуск 

новостей


21:30 Тұсаукесер! «Жеті 

ән» 


23:05 Телесериал. «анге-

лы войны»

00:50 Кино.Томми ли 

Джонс, Шарлиз Терон «Эл 

алқабында» триллерінде

02:50 «арнайы хабар»

03:20 қр әнұраны

      


                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7.25  ӘНҰраН. аҢДаТПа  

7.30  «қайырлы таң, 

Әулиеата!» 

9.30   ЖаНалықТар 

9.50  «НОВОСТИ» 

10.10 ТЕлЕБлОКНОТ

10.15 «Сазды әуен»

10.30 ТЕлЕМарКЕТ

10.35 Хабар: «Жаса менің 

елім» 

10.50 Хабар: «Иман нұры»



11.00 «Балаларға 

базарлық»

11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕлЕБлОКНОТ

11.35 «Күй күмбірі» 

11.45  Телехикая  «Мару-

ся.»

12.35 Деректі фильм



13.00 «ЖаҢалықТар» 

13.10 «НОВОСТИ» 

13.20 «Балаларға 

базарлық»

13.45 «ТЕлЕБлОКНОТ» 

13.50 ТЕлЕМарКЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 аҢДаТПа

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс


17.50  аҢДаТПа

17.55 Хабар: «Бірінші 

студия» 

18.20  «ЖаҢалықТар»

18.35  «НОВОСТИ»     

18.50  «ТЕлЕМарКЕТ»

19.00  ТЕлЕБлОКНОТ

19.05 «Сазды әуен»

19.15   Телехикая  «Ма-

руся.»


20.00  «ЖаҢалықТар»

20.20  «НОВОСТИ» 

20.40 ТЕлЕБлОКНОТ

20.45 «Күй күмбірі»

20.55  Хабар: «Денсаулық»  

21.15  «Деректі фильм»

21.25 «Сөз маржан»

21.30 ТЕлЕМарКЕТ

21.40 ТЕлЕБлОКНОТ

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55  Көркем фильм 

23.25 Телехикая

00.00  «ЖаҢалықТар»

00.20  «НОВОСТИ» 

00.40 ТЕлЕБлОКНОТ

00.45  «Сазды әуен»

01.05 аҢДаТПа. ӘНҰраН  

01.10 арнаның жабылуы

 

 

7 КАНАЛ



05.45 «қорқыныш фак-

торы»


06.30 «арам ақша. адал 

махаббат» түрік телехи-

каясы

07.30 «Күнбастар»



08.00 «айнаonline»

08.30 «Күнбастар»

09.00 «С новым домом!» 

10.00 «О самом главном» 

11.00 «Домашний ресто-

ран»


12.00 «Баспана бабы» 

13.00 «қыздар арасында»

13.50 «7 NEWS»

14.00 «Сотқар балалар»

14.30 «айнаonline»

15.00 Шоу «Человек-не-

видимка» 

16.00 «Измайловский 

парк»

18.00 «арам ақша. адал 



махаббат» түрік телехи-

каясы 


19.00 «айнаonline»

19.30 «KZландия. Сокро-

вище нации» 

20.00 «7 NEWS»

21.00 Шоу «Караоке - жи-

вой звук»

23.00 «қорқыныш фак-

торы» 


00.00 т/с «Сонная лощи-

на»  


01.00 «айнаonline» 

01.30 х/ф «Сердца»:  

03.30 «қыздар арасында» 

04.30 «айнаonline» 

05.00 «қуырдақ»  

         31 КАНАЛ

05.58  қр ӘНҰраНы

06.00  развлекательная 

программа «ризамын» 

(каз)

07.00  Индийский сериал 



«СЕН КЕлЕрСіҢ-2» (по-

втор) 


08:00  Индийский сериал 

«Үмітіңді үзбе» 

09:00  алдараспан, Шан-

шар, Нысанакүнделігі (каз)

09:30  КИНО фантастиче-

ский триллер «ФИлОСО-

Фы: урОК ВыЖИВаНИЯ»  

(повтор)


11:30  «Городские легенды 

– 3»


12:30  Мультсериалы (каз)

15:30  «СЧаСТлИВы ВМЕ-

СТЕ» (повтор)

17:00  «СЧаСТлИВы 

ВМЕСТЕ»

19:00  ПрЕМЬЕра. Сериал 



«БраТЬЯ ПО ОБМЕНу-2»

20:00  Информбюро

21:00  Индийский сериал 

«СЕН КЕлЕрСіҢ-2»

22:00  алдараспан, Шан-

шар, Нысана  күнделігі 

(каз)

23:30  КИНО Эмели Бра-



унинг в фантастическом 

триллере «заПрЕЩЕН-

Ный ПрИЁМ»

01:30  КИНО «аНалИзИ-

руй  ТО» 

03:30  қазақша концерт 

(каз) 

     КТК

06.00 Открытие вещания. 

қр ӘНҰраНы

06.05 Мультфильмдер

06.15 “Япыр-ай” (из архива 

“КТК”)


07.00 ЖаҢалықТар (по-

втор) 


07.25 “қайраН заМаН! 

ЖалҒаСы” түрiк теле-

хикаясы

08.30 “КТК” 



қОрЖыНыНаН” (повтор)

09.30 “ОҢай ОлЖа!” 

ойын-сауықты мега-шоу 

(повтор)


10.10 Владимир Вдовичен-

ков, Ольга Филиппова в 

криминальной мелодраме 

“ИСКуПлЕНИЕ” (повтор)

12.00 НОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “НаШа ПраВДа” 

(повтор)


13.40 “лЕСНИК”, остросю-

жетный детектив (повтор) 

14.35 “СЕМЕйНыЕ 

ДраМы”. Документальное 

реалити

15.30 “НЕ ВрИ МНЕ”. 



Документальное реалити. 

Новые серии!

16.30 “МаХаББаТ МҰҢы” 

үнді телехикаясы (458 

серия) ТҰСауКЕСЕр!

17.00 “КараДайы” түрiк 

телехикаясы (повтор 91-ой 

серии)


19.45 “ЖҰлДызДы 

ақИқаТ” тележурналы. 

ТҰСауКЕСЕр!

20.30 ЖаҢалықТар

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВО-

СТИ


21.40 “НаШа ПраВДа”. 

Ток-шоу


22.40 Кирилл Жандаров, 

Галину Безрук в мелодра-

ме “лИЧНый ИНТЕрЕС”. 

ПрЕМЬЕра.

00.40 “СМОТрЕТЬ ВСЕМ!”. 

Экстремальное шоу!

01.35 Обзор матчей лиги 

Европы уЕФа.

02.00 “Той BestStar” сазды-

ойын-сауықты бағдарлама 

(повтор)

03.10 “қайраН заМаН! 

ЖалҒаСы” түрiк телехика-

ясы (повтор)

04.00 ЖаҢалықТар (по-

втор) 


04.25 “КТК” 

қОрЖыНыНаН” (повтор)

05.10-05.55 

“СЕКрЕТы БОЕВыХ ИС-

КуССТВ” деректi хикая 

   ЕВРАЗИя

6:00 «СҮйГЕН Жар». ҮНДі 

ТЕлЕХИКаЯСы  

6:50 ЖаҢалықТар СуБ-

ТИТрлЕрМЕН  

7:00 Телеканал «ДОБрОЕ 

уТрО»    

11:00 «МОДНый ПрИ-

ГОВОр»    

12:00 «Ду қОл ШОКО-

лаД» бағдарламасы     

12:55 «ЖҰМа уаҒызы»     

13:10 «аШыҒыН 

айТқаНДа» ТОК-ШОуы      

14:00 «П@уТINA» 

бағдарламасы     

14:30  Премьера! Олег Ха-

ритонов в многосерийном 

детективе «ПауТИНа-5»

15:30 «112»  

15:40 «ПауТИНа-5».  Про-

должение


16:40 «ЖДИ МЕНЯ». 

КазаХСТаН  

17:50«ПОлЕ ЧуДЕС» 

18:55 Полина Стрельни-

кова, Кирилл запорож-

ский, Юлия Паршута в 

мелодраме «ВзГлЯД Из 

ВЕЧНОСТИ»    

20:00 «НОВОСТИ В 20:00»  

20:40 «СҮйГЕН Жар». 

ҮНДі ТЕлЕХИКаЯСы  

21:40 «БаСТы 

ЖаҢалықТар»  

22:20 «ДЖОДХа ЖӘНЕ 

аКБар». ҮНДі ТЕлЕХИ-

КаЯСы   


23:20 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

23:45 «КлуБ ВЕСЕлыХ И 

НаХОДЧИВыХ». Высшая 

лига    

1:45 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

2:05 «қылМыСТық  іС 

№» бағдарламасы 

2:30 «аШыҒыН 

айТқаНДа» ТОК-ШОуы  

3:15 «ДЖОДХа ЖӘНЕ 

аКБар». ҮНДі ТЕлЕХИ-

КаЯСы         

4:00 «ТаҢҒы ПОШТа» 

4:30 «Контрольная закуп-

ка» (каз) 

До 5:00


 

7:00 Новости «20:30»

7:30 Жаңалықтар

8:00 Комедийный сериал 

«Кто в доме хозяин?» 

8:30 Программа «Такси»

9:00 «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясының жалғасы

10:30 Турецкий сериал 

«Фериха»

11:30 «қыз ғұмыры» үнді 

телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 Программа «Sky-

студия»


14:00 Новости

14:10 Сериал «Сын отца 

народов»

15:15 «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясы

16:40 «Сырты бүтін...» 

деректі драма

17:05 «Такси» 

бағдарламасы

17:30 «Фериха» түрік теле-

хикаясы

18:30 «қыз ғұмыры» үнді 



телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Сын отца 

народов»

22:00 «Фериха» түрік теле-

хикаясы

23:00 «Ел аузында» 



бағдарламасы

23:25 Жаңалықтар

23:55 Новости «20:30»

0:25 «Өгей өмір» кәріс теле-

хикаясы

1:35 Ән шашу



Жұлдыз-жорамал          

20 - 26 сәуір аралығы




1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал