2015 жыл, сәрсенбі



жүктеу 1.15 Mb.

бет7/11
Дата09.09.2017
өлшемі1.15 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

         ХАБАР

07:00 қр әнұраны

07:02 «айтұмар»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:15 Мультсериал.  «Маша и 

медведь» 

10:25 Мультсериал. «Мишки 

Гамми»

10:50 Мультсериал.  «Белка 



и стрелка»

10:55 «Подари детям жизнь» 

11:00 утренний выпуск 

новостей 

11:15 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

11:45 Кулинарная программа 

«Магия кухни»

12:20 «Незабытые истории 

войны» 


12:25 Премьера! Телесериал 

«Слово офицера» 

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Документальная драма. 

«Семейные мелодрамы»

14:00 Телесериал. «улыбка 

пересмешника»

15:00 Дневной выпуск 

новостей

15:15 Тұсаукесер! 

«Бұйымтай» 

15:55 Тұсаукесер! «Өмір 

сабақтары» деректі драмасы

16:30 Телесериал. 

«Пәленшеевтер»

17:00 Кешкі жаңалықтар

17:15 «Көзқарас»

17:45 «Экономкласс»

18:00 Вечерний выпуск 

новостей


18:15 Телесериал. «Сұлтан 

Сүлейман»

19:05 «Біздің үй»

20:00 қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Бюро расследований»

21:00 Итоговый выпуск 

новостей


21:30 Премьера! Телесериал 

«Слово офицера»

22:00 Телесериал. «а у нас 

во дворе»

22:50 «арнайы хабар»

23:20 Тұсаукесер! 

«Бұйымтай»

00:05 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

00:40 «айтұмар»

01:30 «арнайы хабар»

02:00 «Бюро расследований»

02:30 «арнайы хабар»

03:00 қр әнұраны

      

                        



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

07.25 ӘНҰраН. аҢДаТПа  

7.30  «қайырлы таң, 

Әулиеата!» 

9.30  «ЖаНалықТар» 

9.50  «НОВОСТИ» 

10.10  ТЕлЕБлОКНОТ

10.15 «Сазды әуен» 

10.30 ТЕлЕМарКЕТ

10.35 Хабар: «Бірінші студия»

11.00 «Балаларға базарлық»

11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕлЕБлОКНОТ

11.35 « Күй күмбірі»

11.45  Телехикая «Маруся .»

12.35  Деректі фильм

13.00 «ЖаҢалықТар» 

13.10  «НОВОСТИ»  

13.20  «Балаларға базарлық»

13.45 «ТЕлЕБлОКНОТ»

13.50 ТЕлЕМарКЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 аҢДаТПа

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс

17.50  аҢДаТПа



17.55 Хабар «ауылға кел, 

ағайын!» 

18.10 Хабар «Өрлеу» 

18.20  «ЖаҢалықТар»

18.35  «НОВОСТИ»     

18.50  «ТЕлЕМарКЕТ»

19.00  ТЕлЕБлОКНОТ

19.05  «Сазды әуен»

19.15 Телехикая  «Маруся .»

20.00  «ЖаҢалықТар»

20.20  «НОВОСТИ» 

20.40 «ТЕлЕБлОКНОТ»

20.45 «Күй күмбірі»

20.55  Хабар: «Сыр- перне» 

21.25 «Сөз маржан»  

21.30 ТЕлЕМарКЕТ

21.40 «ТЕлЕБлОКНОТ» 

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55  Көркем фильм

23.25  Телехикая 

00.00 «ЖаҢалықТар»

00.20«НОВОСТИ» 

00.40 ТЕлЕБлОКНОТ

00.45  «Сазды әуен»

01.05 аҢДаТПа. ӘНҰраН  

01.10 арнаның жабы-

луы 

 

 



7 КАНАЛ

05.45 «қорқыныш факторы» 

06.30 «арам ақша. адал ма-

хаббат» түрік телехикаясы

07.30 «Күнбастар»

08.00 «айнаonline»

08.30 «Күнбастар»

09.00 «С новым домом!» 

10.00 «О самом главном» 

11.00 «Домашний ресторан»

12.00 «Баспана бабы» 

13.00 «қыздар арасында»

13.50 «7 NEWS»

14.00 «Сотқар балалар»

14.30 «айнаonline»

15.00 «Гадалка»

16.00 т/с «Красные горы»:  

17.00 «Икона стиля»

18.00 «арам ақша. адал ма-

хаббат» түрік телехикаясы 

19.00 «айнаonline»

19.30 т/п «Моя история. 

линда Нигматулина» 

20.00 «7 NEWS»

21.00 х/ф «Брат»:  

23.00 «қорқыныш факторы» 

00.00 т/с «Сонная лощина»

01.00 «айнаonline» 

01.30 х/ф «Брат» 

03.30«қыздар арасында 

04.30 «айнаonline»

05.00 «қуырдақ»  



         31 КАНАЛ

05.58  қр ӘНҰраНы

06.00  развлекательная про-

грамма «ризамын» (каз)

07.00  Индийский сериал 

«СЕН КЕлЕрСіҢ-2» (повтор) 

08:00  Индийский сериал 

«Үмітіңді үзбе» 

09:00  КИНО фантастиче-

ский боевик «СТарТрЕК: 

ВОзМЕзДИЕ»(повтор)

11:30  «Городские легенды 

– 3»

12:30  Мультсериалы (каз)



15:30  «СЧаСТлИВы ВМЕ-

СТЕ» (повтор)

17:00  «СЧаСТлИВы ВМЕ-

СТЕ»


19:00  ПрЕМЬЕра. Сериал 

«БраТЬЯ ПО ОБМЕНу-2»

20:00  Информбюро

21:00  Индийский сериал 

«СЕН КЕлЕрСіҢ-2»

22:00  алдараспан, Шаншар, 

Нысана  күнделігі (каз)

23:30  КИНО уэсли Снайпс 

в фантастическом боевике 

«БлЕйД 2»

01:30  КИНО «БлЭйД»(каз)

04:30  қазақша концерт (каз) 



     КТК

06.00 Открытие вещания. қр 

ӘНҰраНы

06.05 “Япыр-ай” (из архива 



“КТК”)

06.45 ЖаҢалықТар (повтор) 

07.10 “қайраН заМаН! 

ЖалҒаСы” түрiк телехикаясы

08.10 “КТК” қОрЖыНыНаН” 

(повтор)


09.10 “ОҢай ОлЖа!” ойын-

сауықты мега-шоу (повтор)

09.50 “ДОрОГа ДОМОй” 

(повтор) 

10.00 Док.цикл “зВЕзДНаЯ 

ЖИзНЬ” (Горести киношных 

злодеев)

11.00 “ДруГаЯ ПраВДа” 

(повтор)

12.00 НОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ГлаВНаЯ рЕДаКЦИЯ” 

(повтор)

13.15 “лЕСНИК”, остросюжет-

ный детектив (повтор) 

15.15 “НЕ ВрИ МНЕ”. Доку-

ментальное реалити. Новые 

серии!


16.15 “МаХаББаТ МҰҢы” 

үнді телехикаясы (450-453 

серии) ТҰСауКЕСЕр!

17.45 “МҰзДаН Суық, ОТ-

ТаН ыСТық” үнді телехика-

ясы (344, 345 с., субт.на рус.

яз.) ТҰСауКЕСЕр!

18.40 “КТК” қОрЖыНыНаН” 

ойын-сауықты бағдарлама

19.45 “ОҢай ОлЖа!” 

ойын-сауықты мега-шоу. 

ТҰСауКЕСЕр!

20.30 ЖаҢалықТар

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВОСТИ

21.40 “ДИаГНОз”

22.10 Дмитрий Дюжев, Екате-

рина Вилкова, Олег Фомин  в 

военной драме “ИСТрЕБИТЕ-

лИ” (3-4 серии)

00.00 “КТК” представляет 

“ПуТЬ На ОлИМП” –  анита 

Цой


00.30 лига Чемпионов уЕФа. 

Четверть финал. “БарСЕлО-

На” (Испания) / “ПСЖ” (Фран-

ция). ПрЯМаЯ ТраНСлЯЦИЯ 

(каз./рус.)

02.35 лига Чемпионов уЕФа. 

“БаВарИЯ” (Германия) / 

“ПОрТу” (Португалия). Транс-

ляция в записи (от 00:45) 

(каз.) 


04.25-05.15 “СЕКрЕТы 

БОЕВыХ ИСКуССТВ” деректi 

хикая 

   ЕВРАЗИя

6:00 «СҮйГЕН Жар». ҮНДі 

ТЕлЕХИКаЯСы  

6:50 ЖаҢалықТар СуБТИТ-

рлЕрМЕН 

7:00 Телеканал «ДОБрОЕ 

уТрО»    

11:00 александр Домогаров, 

Олег Штефанко, Дана аги-

шева, Татьяна Колганова в 

фильме «ЧуЖОЕ лИЦО»  

12:00 «Ду қОл ШОКОлаД» 

бағдарламасы     

12:55 ЖаҢалықТар СуБ-

ТИТрлЕрМЕН  

13:00 «луЧШИй ГОрОД.KZ». 

Күнделік   

13:10 «аШыҒыН айТқаНДа» 

ТОК-ШОуы      

14:00 «П@уТINA» 

бағдарламасы     

14:30 Премьера! Олег 

Харитонов в многосерийном 

детективе «ПауТИНа-5»

15:30 «112»  

15:40 «СуДЕБНыЕ ИСТО-

рИИ» 

16:40 «ДаВай ПОЖЕНИМ-



СЯ» 

17:50 «ПуСТЬ ГОВОрЯТ» 

18:55 Полина Стрельнико-

ва, Кирилл запорожский, 

Юлия Паршута в мелодраме 

«ВзГлЯД Из ВЕЧНОСТИ»    

20:00 «НОВОСТИ В 20:00»  

20:40 «СҮйГЕН Жар». ҮНДі 

ТЕлЕХИКаЯСы  

21:40 «БаСТы 

ЖаҢалықТар»  

22:20 «ДЖОДХа ЖӘНЕ аК-

Бар». ҮНДі ТЕлЕХИКаЯСы  

23:20 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

23:45 «луЧШИй ГОрОД.KZ». 

Дневник 

23:55 Сергей Жигунов, 

алена Бабенко, Владимир 

Вдовиченков в многосерий-

ном фильме «ОДНаЖДы В 

рОСТОВЕ»    

1:40 «П@уТINA» 

бағдарламасы 

2:05 «аШыҒыН айТқаНДа» 

ТОК-ШОуы  

2:50 «ДЖОДХа ЖӘНЕ аК-

Бар». ҮНДі ТЕлЕХИКаЯСы     

3:35 «Контрольная закупка» 

(каз) 


До 4:00 

 

7:00 Новости «20:30»



7:30 Жаңалықтар

8:00 Комедийный сериал «Кто 

в доме хозяин?» 

8:30 «Такси» бағдарламасы

9:00 «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясының жалғасы

10:30 Турецкий сериал 

«Фериха»

11:30 «қыз ғұмыры» үнді теле-

хикаясы

13:00 Жаңалықтар



13:10 «Кеш емес» ток-шоу

14:00 Новости 

14:10 Сериал «Сын отца 

народов»


15:15 «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясы

16:35 Обзор интернета 

«Kaznet» 

17:00 Программа «Такси»

17:30 «Фериха» түрік теле-

хикаясы

18:30 «қыз ғұмыры» үнді теле-



хикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Сын отца 

народов»

22:00 «Фериха» түрік теле-

хикаясы

23:00 «Сырласу» ток-шоу



23:50 Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50 «Өгей өмір» кәріс теле-

хикаясы


ДүЙСЕНБІ

20 

сӘуір

СЕЙСЕНБІ

21 

сӘуір

Tv АПТА

17

//    «ЖаМБыл - Тараз»  //  №16 (1251), 15 СӘуір 2015 Жыл   //



6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәлуақыт. 

7:00 «ТаҢШОлПаН». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама 

(8:00; 9:30 ЖаҢалықТар) 

10:00 «Сырғалым». Теле-

хикая. 2-маусым. 28-бөлім 

(«қазақстан» Ұлттық телеар-

насы, 2014 ж.) (с субтитрами)

10:50 «айтуғаоңай...» 

11:35 «Жеделжәрдем». Теле-

хикая. 2-маусым. 23-бөлім 

(«қазақстан» Ұлттық телеар-

насы, 2014 ж.) (с субтитрами)

12:30 ЖаҢалықТар

12:45 «Ұлы жеңіске - 70 жыл». 

арнайы тележоба

12:55 «заң және біз» 

13:35 «қылмыс пен жаза»

14:00 «Поэзия әлемі»

14:30 «айдаһармінген шабан-

доздар». Мультхикая. 1-бөлім 

(ақШ, 2013 ж.)

14:55 «Джунгли кітабы». 

Мультхикая. 2-маусым. 

8-бөлім (Үндістан, алмания, 

2011 ж.)


15:05 «ӘйЕл БақыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир 

16:10 «КЕліН». Телехи-

кая. 1352, 1353-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с субти-

трами)


17:00 «Ұлт мақтанышы». 

Деректі фильм 

17:30 ЖаҢалықТар

17:50 «ӨзЕКЖарДы»

18:10 «айналайын». 3-ма-

усым. 11-12-бөлімдері 

(«қазақстан» Ұлттық телеар-

насы, 2011 ж.) (с субтитрами)

19:10 «ЖурНалИСТіК зЕрТ-

ТЕу» 


19:35 «Жедел жәрдем». Теле-

хикая. 2-маусым. 24-соңғы 

бөлімі («қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2014 ж.) (с суб-

титрами)

20:30 ЖаҢалықТар

21:05 «айТуҒа ОҢай...» 

21:55 ТҰСауКЕСЕр! 

«СырҒалыМ». Телехи-

кая. 2-маусым. 29-бөлім 

(«қазақстан» Ұлттық телеар-

насы, 2014 ж.) (с субтитрами)

22:45 «Ұлы ЖЕҢіСКЕ - 70 

Жыл». арнайы тележоба

22:55 ТҰСауКЕСЕр! 

«КЕліН». Телехикая.1354, 

1355-бөлімдері (Үндістан, 

2008 ж.) (с субтитрами)

23:45 «ТҮНГі СТуДИЯДа 

НҰрлаН қОЯНБаЕВ» 

0:20 ЖаҢалықТар

0:50 «Өзекжарды»

1:15 «Ұлт мақтанышы». 

Деректі фильм 

1:45 «ас болсын!» 

2:30 «Түнгі студияда Нұрлан 

қоянбаев»

3:00 ЖаҢалықТар

3:30 Әнұран

         ХАБАР

07:00 қр әнұраны

07:02 «айтұмар»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:15 Мультсериал.  «Маша и 

медведь»

10:25 Мультсериал. «Мишки 

Гамми»

10:50 Мультсериал.  «Белка и 



стрелка» 

10:55 «Подари детям жизнь» 

11:00 утренний выпуск 

новостей 

11:15 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

11:45 Кулинарная программа 

«Магия кухни»

12:20 «Незабытые истории 

войны» 


12:25 Премьера! Телесериал  

«Слово офицера» 

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Документальная драма. 

«Семейные мелодрамы»   

14:00 Телесериал. «улыбка 

пересмешника»

15:00 Дневной выпуск ново-

стей

15:15 Тұсаукесер! 



«Бұйымтай» 

15:55 Тұсаукесер! «Өмір 

сабақтары» деректі драмасы

16:25 Телесериал. 

«Пәленшеевтер»

17:00 Кешкі жаңалықтар

17:15 «Көзқарас»

17:45 «Мен көрген соғыс»

17:55 «Незабытые истории 

войны»


18:00 Вечерний выпуск 

новостей


18:15 Телесериал. «Сұлтан 

Сүлейман»

19:10 «Біздің үй»

20:00 қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Верховенство закона 

как стратегический фактор 

развития страны». Д/ф 

21:00 Итоговый выпуск 

новостей


21:30 Премьера! Телесериал 

«Слово офицера» 

22:00 Телесериал. «а у нас 

во дворе»

22:50 «Біздің үй»

23:40 Тұсаукесер! 

«Бұйымтай» 

00:25 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

01:00 «айтұмар»

01:50 «арнайы хабар»

02:20 «Бюро расследований»

02:50 «арнайы хабар»

03:20 қр әнұраны

                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

07.25  ӘНҰраН. аҢДаТПа

07.30 «қайырлы таң , 

Әулиеата !»  

09.30 «ЖаҢалықТар»

09.50 «НОВОСТИ»

10.10 ТЕлЕБлОКНОТ

10.15 Сазды әуен

10.30 ТЕлЕМарКЕТ

10.35 Хабар «ауылға кел, 

ағайын!» 

10.50 Хабар «Өрлеу»

11.00 «Балаларға базарлық»

11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕлЕБлОКНОТ

11.35 «Күй  күмбірі»

11.45 Телехикая «Маруся .»

12.35  Деректі фильм

13.00 «ЖаҢалықТар»

13.10 «НОВОСТИ»

13.20 «Балаларға базарлық»

13.45 ТЕлЕБлОКНОТ

13.50 ТЕлЕМарКЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 аҢДаТПа

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс

17.50  аҢДаТПа 



17.55 Хабар: «Сөз жебе»

18.20 «ЖаҢалықТар»

18.35 «НОВОСТИ»

18.50 ТЕлЕМарКЕТ

19.00 ТЕлЕБлОКНОТ

19.05 Сазды әуен

19.15 Телехикая «Маруся .»

20.00 «ЖаҢалықТар»

20.20 «НОВОСТИ»

20.40 ТЕлЕБлОКНОТ

20.45 «Күй күмбірі»

20.55  Хабар: «Первая 

студия»

21.20 «Сөз маржан»



21.30 ТЕлЕМарКЕТ

21.40 ТЕлЕБлОКНОТ

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55  Көркем фильм

23.25 Телехикая 

00.00  «ЖаҢалықТар»

00.20  «НОВОСТИ» 

00.40 «ТЕлЕБлОКНОТ»

00.45 «Сазды әуен»

01.05 аҢДаТПа. ӘНҰраН  

01.10 арнаның жабылуы

 

 



7 КАНАЛ

05.45 «қорқыныш факторы» 

06.30 «арам ақша. адал ма-

хаббат» түрік телехикаясы

07.30 «Күнбастар»

08.00 «айнаonline»

08.30 «Күнбастар»

09.00 «С новым домом!» 

10.00 «О самом главном» 

11.00 «Домашний ресторан»

12.00 «Баспана бабы» 

13.00 «қыздар арасында»

13.50 «7 NEWS»

14.00«Сотқар балалар»

14.30 «айнаonline»

15.00 «Гадалка»

16.00 т/с «Красные горы»

17.00 Шоу «ВООМ!»   

18.00 «арам ақша. адал ма-

хаббат» түрік телехикаясы 

19.00 «айнаonline»

19.30 т/п «Моя история. 

Марат Бисенгалиев» 

20.00 «7 NEWS»

21.00 х/ф «Кризис Веры»:  

23.00 «қорқыныш факторы» 

00.00 т/с «Сонная лощина»

01.00 «айнаonline» 

01.30 «Я - шопоголик»

02.00 «Моя история»

02.30 «Страсти у плиты»

03.00«Сотқар балалар»

03.30«қыздар арасында 

04.30 «айнаonline» 

05.00 «қуырдақ»  

 

         31 КАНАЛ

05.58  қр ӘНҰраНы

06.00  развлекательная про-

грамма «ризамын» (каз)

07.00  Индийский сериал 

«СЕН КЕлЕрСіҢ-2» (повтор) 

08:00  Индийский сериал 

«Үмітіңді үзбе» 

09:00  алдараспан, Шаншар, 

Нысанакүнделігі (каз)

09:30  КИНО«БлЕйД 2» 

(повтор)

11:30  «Городские легенды 

– 3»

12:30  Мультсериалы (каз)



15:30  «СЧаСТлИВы ВМЕ-

СТЕ» (повтор)

17:00  «СЧаСТлИВы ВМЕ-

СТЕ»


19:00  ПрЕМЬЕра. Сериал 

«БраТЬЯ ПО ОБМЕНу-2»

20:00  Информбюро

21:00  Индийский сериал 

«СЕН КЕлЕрСіҢ-2»

22:00  алдараспан, Шаншар, 

Нысана  күнделігі (каз)

23:30  КИНО Шерлиз Терон 

в фантастическом боевике 

«ЭОН ФлаКС»

01:30  КИНО «ДИКИй, ДИ-

КИй заПаД» (каз)

03:30  қазақша концерт (каз) 

     КТК

06.00 Открытие вещания. қр 

ӘНҰраНы

06.05 Мультфильмдер



06.15 “Япыр-ай” (из архива 

“КТК”)


07.00 ЖаҢалықТар (по-

втор) 


07.25 “қайраН заМаН! 

ЖалҒаСы” түрiк телехика-

ясы

08.30 “КТК” қОрЖыНыНаН” 



(повтор)

09.30 “ОҢай ОлЖа!” ойын-

сауықты мега-шоу (повтор)

10.10 Дмитрий ульянов, 

агриппина Стеклова в крими-

нальной мелодраме “МОй 

лаСКОВый И НЕЖНый 

МЕНТ” (1-2 серии) 

12.00 НОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ДИаГНОз” (повтор)

13.10 Владислав Галкин, 

Ольга арнтгольц в крими-

нальной драме “ЖарКИй 

НОЯБрЬ” 

15.15 “НЕ ВрИ МНЕ”. Доку-

ментальное реалити. Новые 

серии!


16.15 “МаХаББаТ МҰҢы” 

үнді телехикаясы (452-455 

серии) ТҰСауКЕСЕр!

17.45 “МҰзДаН Суық, ОТ-

ТаН ыСТық” үнді телехика-

ясы (346, 347 с., субт.на рус.

яз.) ТҰСауКЕСЕр!

18.40 “ӨНЕрлI ОТБаСы” 

отбасылық ойын-сауық дума-

ны (повтор)

19.45 “ОҢай ОлЖа!” 

ойын-сауықты мега-шоу. 

ТҰСауКЕСЕр!

20.30 ЖаҢалықТар

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВОСТИ

21.40 “ЧЕрНый КВаДраТ”

22.10 Дмитрий Дюжев, Ека-

терина Вилкова, Олег Фомин  

в военной драме “ИСТрЕБИ-

ТЕлИ” (5-6 серии)

00.00 “КТК” представляет 

“ПуТЬ На ОлИМП” – Марат 

Жыланбаев

00.30 лига Чемпионов уЕФа. 

Четверть финал. “рЕал М” 

(Испания) / “аТлЕТИКО” (Ис-

пания). ПрЯМаЯ ТраНСлЯ-

ЦИЯ (каз./рус.)

02.35 Обзор матчей лиги Чем-

пионов уЕФа.

03.00 лига Чемпионов уЕФа. 

Четверть финал. “МОНаКО” 

(Франция) / “ЮВЕНТуС” (Ита-

лия). Трансляция в записи (от 

00:45) (каз.) 

04.50-05.40 “СЕКрЕТы БО-

ЕВыХ ИСКуССТВ” деректi 

хикая 


   ЕВРАЗИя

6:00 «СҮйГЕН Жар». ҮНДі 

ТЕлЕХИКаЯСы  

6:50 ЖаҢалықТар СуБТИТ-

рлЕрМЕН 

7:00 Телеканал «ДОБрОЕ 

уТрО»    

11:00 александр Домога-

ров, Олег Штефанко, Дана 

агишева, Татьяна Колганова в 

фильме «ЧуЖОЕ лИЦО»  

12:00 «Ду қОл ШОКОлаД» 

бағдарламасы     

12:55 ЖаҢалықТар СуБТИТ-

рлЕрМЕН  

13:00 «луЧШИй ГОрОД.KZ». 

Күнделік   

13:10 «аШыҒыН айТқаНДа» 

ТОК-ШОуы      

14:00 «П@уТINA» 

бағдарламасы     

14:30 Премьера! Олег Харито-

нов в многосерийном детекти-

ве «ПауТИНа-5»

15:30 «112»  

15:40 «СуДЕБНыЕ ИСТОрИИ» 

16:40 «ДаВай ПОЖЕНИМСЯ» 

17:50 «ПуСТЬ ГОВОрЯТ» 

18:55 Полина Стрельнико-

ва, Кирилл запорожский, 

Юлия Паршута в мелодраме 

«ВзГлЯД Из ВЕЧНОСТИ»    

20:00 «НОВОСТИ В 20:00»  

20:40 «СҮйГЕН Жар». ҮНДі 

ТЕлЕХИКаЯСы  

21:40 «БаСТы ЖаҢалықТар»  

22:20 «ДЖОДХа ЖӘНЕ аК-

Бар». ҮНДі ТЕлЕХИКаЯСы  

23:20 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

23:45 «луЧШИй ГОрОД.KZ». 

Дневник 


23:55 Сергей Жигунов, алена 

Бабенко, Владимир Вдовичен-

ков в многосерийном фильме 

«ОДНаЖДы В рОСТОВЕ»    

1:40 «П@уТINA» 

бағдарламасы 

2:05 «аШыҒыН айТқаНДа» 

ТОК-ШОуы  

2:50 «ДЖОДХа ЖӘНЕ аК-

Бар». ҮНДі ТЕлЕХИКаЯСы     

3:35 «Контрольная закупка» 

(каз) 


До 4:00 

 

7:00 Новости «20:30»



7:30 Жаңалықтар

8:05 Комедийный сериал «Кто в 

доме хозяин?» 

8:30 Программа «Такси»

9:00 «Өзгерген өмір» кәріс теле-

хикаясы


10:00 Жаңалықтар

10:10 «Өзгерген өмір» кәріс 

телехикаясының жалғасы

10:30 Турецкий сериал «Фе-

риха»

11:30 «қыз ғұмыры» үнді теле-



хикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 «Дүние жарық» 

бағдарламасы

13:40 «Ел аузында» 

бағдарламасы

14:00 Новости 

14:10 Сериал «Сын отца на-

родов»

15:15 «Өзгерген өмір» кәріс 



телехикаясы

16:35 «Kaznet» ғаламтор шолу

17:00 «Такси» бағдарламасы

17:30 «Фериха» түрік телехи-

каясы

18:30 «қыз ғұмыры» үнді теле-



хикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Сын отца на-

родов»

22:00 «Фериха» түрік телехи-



каясы

23:00 Программа «репортер 

представляет»

23:20 Жаңалықтар

23:50 Новости «20:30»

0:20 «Өгей өмір» кәріс теле-

хикаясы

1:30 Ән шашу



СәРСЕНБІ

22  

сӘуір

ТаТарлар заТТыБекТің 

Әніне жиендік жасады

 Жақында заттыбек Көпбосынұлының орындауындауындағы 

«Жаным»  әнін  ТР  белгілі  әншілері  ерлі-зайыпты  Динэ 

мен  Рафэль  латыйповтар  өз  репартуарына  кіргізіп,  татар 

телекөрермендеріне ұсыныпты. ән татар мәнерімен «яным» 

емес, қазақ мәнерімен «жаным» деп шырқалды, әрі атауы 

да «Жаным» деп жазылғанымен қазақ әні деген анықтама 

берілмеді. Тек туындының мәтінінен басқа ештеңе өзгермеген.

Осы орайда заттыбек Көпбосынұлы  бұл жөнінде кеше ғана 

біліп, ғаламтордан тыңдап көргенін айтыпты. алайда, әншіден 

татарлардың рұқсат сұрамағанын, араларында ешқандай келісім 

шарттың болмағанын да жеткізді. аталмыш мәселеге байла-

нысты әнші шара қолданбақ. сол үшін арнайы мамандармен 

жұмыс істеп, алдағы уақытта бір шешімге келетіні туралы 

да сөз етті. алайда, Татар елінде қазақ әні әуелеп жүргені 

қуанышты жағдай.

g

  қазақ әні ТМД кеңістігіне өзін                 



мойындатып үлгерді. Бұған дәлел татардың 

өз тілінде 24 сағат хабар танытатын қос 

музыкалық арнасы қазақ әндерін жергілікті 

колоритпен өзгеріске ұшыратып, ұлттық 

нақыштарына бейімдеп өз қарларына тарта 

бастауы екен.



мақпал исаБекоВа скарлеТ 

ЙоХанссонды қазақШа 

дыБысТады

g

  Голливуд жұлдызы Скарлет йоханссон 



Мақпал Исабекованың даусымен қазақша 

сөйледі. «Кек алушылар: альтрон дәуірі» 

кезекті блокбастері қазақ тілінде дыбыстал-

ды.


аталған туынды — режиссер Тимур балымбетовтың «Галак-

тика сақшылары» фильмінен кейінгі екінші жобасы. «Мақпал 

Исабекова бұған дейін де «батыл жүрек» мультфильміндегі 

әндерді қазақ тілінде дыбыстаған болатын. ал қазір скарлет 

Йоханссон секілді әйгілі актрисаны дыбыстады. Мақпал өз ісінің 

шебері болғандықтан, онымен қуана отырып жұмыс істеймін. Ол 

барлығын бірден меңгеріп, студияда бірнеше сағат қатарынан 

жұмыс істей білді» — деп өз ойын бөлісті балымбетов.

Дыбыстауға  Жасұлан  байсалбеков  (альтрон),  бейбіт 

Қамаранов (Тор), Ержан Жарылқасынов (Тони старк — Темір 

адам),  Ерғали  Төлебаев  (америка  капитаны),  бақытжан 

Жармұхамбетов (Қыран көз) және самат Қордабаев (Халк) 

атсалысты. Мұнымен қатар, дубляждауға бағанашылдағы №1 

балалар үйінің тәрбиеленушілері де қатысты.

балымбетов  жобаға  қатысты:  «Қазақ  тіліне  аударылған 

сленгтер ағылшын тіліндегідей жинақы естілмейді. Мысалы, 

Тони старктың ағылшын тілінде айтылған бір ауыз сөзінен 

көрермендер оның ирония немесе сарказммен сөйлеп тұрғанын 

бірден түсінетін еді. ал аудармасын жасай бастағанымызда бір 

ауыз сөзі 12 сөзбен алмастырылды. Яғни қазақ тілінде оны 12 

сөзбен жеткізуімізге тура келетін. артынша сөзбе-сөз аударма-

дан мағынасын беру дұрысырақ деген шешімге келдік. Өте қиын 

болса да, біз білек сыбана жұмыс істеуден жалықпадық», — деп 

дубляждау барысында болған қиындықтармен бөлісті.

«Кек алушылар: альтрон дәуірі» — қазақ тіліне аударылған 

он бірінші, 2015 көрсетілетін екінші голливудтық фильм. 

Постерлердің қазақ тілінде жасалғанын да айта кетуіміз керек. 

«Кек алушылар: альтрон дәуірі» фильмін қазақ елі өзге мем-

лекеттерге қарағанда бір апта бұрын тамашалайды. алғашқы 

көрсетілімі 23 сәуірде өтеді.



6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәлуақыт. 

7:00 «ТаҢШОлПаН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама (8:00; 9:30 

ЖаҢалықТар) 

10:00 «Сырғалым». Теле-

хикая. 2-маусым. 29-бөлім 

(«қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2014 ж.) (с 

субтитрами)

10:50 «айтуғаоңай...» 

11:35 «Жеделжәрдем». 

Телехикая. 2-мау-

сым. 24-соңғы бөлімі 

(«қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2014 ж.) (с 

субтитрами)

12:30 ЖаҢалықТар

12:45 «Ұлы жеңіске - 70 

жыл». арнайы тележоба

12:55 «агробизнес». (с 

субтитрами)

13:20 «Журналистік зерт-

теу» 


13:40 «Сіз не дейсіз?»

14:10 «Жан жылуы»

14:35 «айдаһармінген ша-

бандоздар».Мультхикая. 

2-бөлім (ақШ, 2013 ж.)

14:55 «Джунгли кітабы». 

Мультхикая. 2-маусым. 

9-бөлім (Үндістан, алма-

ния, 2011 ж.)

15:05 «ӘйЕл БақыТы». 

Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10 «Келін». Телехикая. 

1354, 1355-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с суб-

титрами)

17:00 «қазақ даласының 

құпиялары». Деректі 

фильм 


17:30 ЖаҢалықТар

17:50 «ӨзЕКЖарДы»

18:10 «айналайын». 

3-маусым. 13-14-бөлімдері 

(«қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2011 ж.) (с 

субтитрами)

19:10 «ИНДуСТрИЯлаН-

Дыру: ҰлТТық ӨНДіріС»

19:35 ТҰСауКЕСЕр! 

«қызДар». Телехикая. 

1-бөлім («қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2014 

ж.) (с субтитрами)

20:30 ЖаҢалықТар

21:05 «айТуҒа ОҢай...» 

21:55 ТҰСауКЕСЕр! 

«СырҒалыМ». Телехи-

кая. 2-маусым. 30-бөлім 

(«қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2014 ж.) (с 

субтитрами)

22:45 «Ұлы ЖЕҢіСКЕ - 70 

Жыл». арнайытележоба

22:55 ТҰСауКЕСЕр! 

«КЕліН». Телехикая.1356, 

1357-бөлімдері (Үндістан, 

2008 ж.) (с субтитрами)

23:45 «Түнгі студияда 

Нұрлан қоянбаев»

0:20 ЖаҢалықТар

0:50 «Өзекжарды»

1:10 «қылмыс пен жаза»

1:30 «қазақ даласының 

құпиялары». Деректі 

фильм 


2:00 «Мәлім де беймәлім 

қазақстан»

2:30 «Түнгі студияда 

Нұрлан қоянбаев» 

3:00 ЖаҢалықТар

3:30 Әнұран




1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал