2004 жылдың 27 қазанынан шыға бастады Байқоңыр аумақтық ақпараттық-танымдық апталығы



жүктеу 472.38 Kb.

бет2/4
Дата15.09.2017
өлшемі472.38 Kb.
1   2   3   4

ТҰҒЫРЫ БИІК АНА ТІЛ

Жанқожа батыр

Қазағымның қам жайын қарасқандар,

Қамалын ана тілдің қаласқандар.

Шұбарланап халқым –ау, сөйлегенше,

Өзге тілді өн бойдан аластаңдар.

Шымылдығын шындықтың кеп түрер ме ең,

Сан сынға түскен кезде ептілермен.

Санастырды Еуропа, Азияңды,

Терезесі тең түсіп тектілермен.

Онымен әрбір сөзім өткір еді,

Санама сансыз сұрақ көп кіреді.

Әлемдік аренадан қазақ тілдің

Асқақтап абыройы көк тіреді.

Ендеше болайық біз соған лайық,

Таға алмаймыз әрине қоғамға айып.

Бабамдай қатерлесе, ұрпақ тілін,

Қалайша жанды дерттен оңалмайық.

Шомылып жаухар сөздің нөсеріне,

Қастерлеп қасиетті сырын ұқсап.

Алаштың күмәнім жоқ өсеріне,

Тұғырын ана тілдің биік ұстап!

Бітімбай Ақтілек

Ғарыш

ӨЗЕКТІ ӨРТЕП ШЫҚҚАН ЖЫР

ҚАСИЕТТІ РАМАЗАН

Бұзық бала

ҚАЗАҒЫМНЫҢ АЗАТ ҮНІ - АНА 

ТІЛІ

Мен қазақпын намыстан жаратылған,

Мен қазақтың қызымын дара туған.

Қазақ елі өрлесін, өркендесін,

Ұрпақтары көп болсын белін буған.

Мен қазақпын иесі қазақ тілдің,

Болашағы біз боламыз азат күннің

Босқа қалмай Ахмет, Абай толғанысы

Кіндігін біз ашамыз күңгірт тілдің.

Ана тілі сен менің тірегімсің,

Жанашыры халқымның жүрегісің.

Қазақ деген ұлы елдің арманымен,

Ұрпақтардың ардақтар сенімісің.

Сақтағанова Айсана, 

№80 мектеп-гимназиясының 

9 «А» сынып оқушысы

Байқоңыр  құт  мекенім

Қасиетті Рамазан айы келді міне,

Айлардың сұлтаны туралы жыр келді жүрегіме. 

Қабыл болсын, мұсылман жамағатым,

Дұға – тілек, шын ниет көңілдегі.

Мұсылманның міндеті бес парызды орындау,

Жалғандықпен жүре бермей, ниет қойып түзу жүр.

Өмірдің ащы менен тұщысына мойымай, 

Қанағат қылып, адалдық атаулы бойыңа құйсын нұр. 

Қайталағым келеді,

Құтты болсын «Рамазан»!

Шаттық пенен қуаныш,

Бақ-береке, ала келсін бір Аллам!

Мұхамеддинова Гүлдина, 

№5 мектептің 10 «А» сынып оқушысы

ҚАСИЕТТІ ҚАЗАҚ ТІЛІ

Қазақтың ұстанымы тілім деген,

Сол тілмен кемшілігім білінбеген.

Қаншама қиын –қыстау заманда да,

Жаудың отын сөндірген тілімменен.

Туған тіл қиялыма қанат бердің,

Басқа тілде жүргенше өз тілімді,

Қазақ тілін шыңдайтын талапкермін.

Жүргенде сәби болып елді көптің,

Үнсіз ғана барлығын елеңдеттім.

Бойыма қазақ тілі дарыған да,

Қуансам да, қайғырсам да өлеңдеттім.

Тыңдашы жалын жүрек дүрсілдерін,

Тілім барда мұңайып мен күрсінбедім.

Қазақ тілі тұрғанда лаулап жанып,

Болмайды ғой мұңайып күрсінгенің.

«Ана тілі нұрын шашар жарқыным,

Ана тілім туған тілім бал тілім

Сен арқылы дүниеге талпындым,»

Деп жырлаған ақындары халқымның.

Ақтабан боп шұбырғанда қайран бабам,

Бұғаулықта жан болмады байланбаған.

Өшпесін деп қазақ елі қанын төккен,

Ерлігіне ерлердің қайран қалам.

Өр қазақтанқазақ боп қала берем,

Ең алғашқы сөйлеген де «ана» деген.

Ана тілдің сырларын бірге ұғынам,

Ұлы ақын Абай деген анаменен,

Танытқан қазағымның ғажаптығын,

Танытқан қазағымның азаттығын,

Айналдым құдіретіңнен қазақ тілім.

Байғани Дина

АНА ТІЛІМ-АНАМ ТІЛІ

Тілім менің тірлігімнің тірегі,

Тілім менің елдігімнің жүрегі.

Тілім менің ана тілім оны бәрі біледі,

Тілім менің мәңгі өмір сүреді.

Өз тіліңді қорғамашы ағайын,

Құрып барад осы күнгі жағдайың.

Тілім менің таза болсын әрдайым,

Туған тілім, шытылмасын маңдайың.

Көп қой сенің көріп келген қасіретің,

Тартып жүрсің тағдырдың сен тауқыметін.

Туған тілім бар ғой сенің қасиетің

Ұрпақтарың бар ғой сенің бас иетін!

Нұрланова Аружан №80 мектеп-гимназиясының 

7 «Ә» сынып оқушысы

Өтірік емес өзекті өртер жайлар көп,

Күрмеліп қана сайрайды тілім енді кеп.

Ұмытып барады ана тілінде сөйлеуді,

Соны ойласам кетті жүрек тілім боп.

Шахановтай шырылдап жырлап тілімді,

Парақтың беті сиямен бүгін бүлінді.

Бар шындықты жазайын парақ бетіне,

Қазағым бірақ тыңдаса менің сөзімді.

Білесіздер қазақтың тілі киелі,

Осы тілмен айтылды сөз жүйелі.

Не себептен басқа тілде сөйлеп біз,

Құртуымыз керек тым жақсы сол жүйені.

Керісінше, қорғап тіліміз үшін күресіп,

Жүрмеске неге қазақша ғана сөйлесіп.

Қазақ тілін қорғау біздің қолда тұр,

Кел достарым, табайық жолды бірлесіп.

Ана тілін білмейтін ерлерім көп,

Көрсем болды өмірге төзбегім жоқ.

Жылқы да өз тілінде кісінейді,

Мөңіреген қойларды көргенім жоқ!

Жүндібаева НАЗЕРКЕ, 

№80 мектеп-гимназиясының 

8 «А» сынып оқушысы

Жанқожа батыр

Жанқожа ер бабамыз,

Жауға қарсы тұратын.

Найзамен шайқасып,

Соғыста жүрген сұрапыл.

 

Жанқожа бабам киелі,



Еске алар оны ұлы елі.

Жанқожа баба ерлігін,

Бүгінде бәрі біледі.

Орынбек Аманбек, №269 орта мектептің 

5 «Б» сынып оқушысы 

Рухын асқақтатқан барша елге,

Батыр бар, Жанқожа есімді біздің елге.

«Елім» деп жауға шапқан күш айбатпен,

Кіндік қаны тамған екен туған жерге.

Ақыл мен дауды шештің,тыншылмайтын,

Құтырған жауды жықтың басылмайтын.

Халқының назын тыңдап, күйін көріп,

Сұрақтарын ашып бердің ашылмайтын. 

Жаспын демей найза алдың сен қолыңа,

Түйреп жүрдің қастарында өз жолында.

Жүрек жұтып қаһарыңды көрсеткенде,

Қорқыныш билей  тұғын жай бойында.

Мерейін шарықтаған батыр бабам,

Тарихта ізін қалған  ұлы адам.

Тойынды барша қазақ атап өтер,

Қолдағай игі істі жалғыз Аллам.

Қайратов Айсұлтан, 

№269 орта мектептің 

8 «Ә» сынып оқушысы  

Тоқтар ағам аспанда,

Ғылым іздеп шақ ұрған.

Айға барған кезінде,

Қазақ елі таң қалған.

Шарлап ғарыш әлемін,

Көкке күнмен самғаған.

Зерттеп ғылым біліммен,

Ғаламшарды шарлаған.

Смағұлова Айдана, №269 орта мектептің 

8 «Б» сынып оқушысы 

Баяғыда  бір  бұзық  бала    болыпты.  Ешкімнің  айтқанын 

тыңдамапты. Бір күні мектепте көшет отырғызуға  сенбілікке 

шақырады.  Бұзық  бала  көшетті  отырғызып,  оған  еш 

қарамапты. Бір күні далада қатты жел болып, бала адасып, 

орманға тап болады. Орман ағаштары баланы қоршап алып:

-Сен неге отырғызған  көшеттерге су  құйып қарамайсың, 

ол да сен сияқты кішкентай балғын жас. Егер сен су ішпесең 

өсер ме едің ?-деп бұзық балаға ақылын айтады.

Сөйтіп  бұзық  бала  мектепке  келіп  көшетті  баптап,  су 

құяды. Суды қанып ішкен көшет жайқалып өсіп, жан-жағына 

бұтақтарын жая бастайды. Бұны көрген балалар таң қалып, 

кызыға қарайды. Басқа балалар да өз көшеттеріне  мезгілімен 

қарауды әдетке айналдырыпты.  



Сейдалиев Талғат, №269 орта мектептің 

5 «Б» сынып оқушысы 

Байқоңыр байтақ өңір!

Топырағыңа тәу етіп айбаттанған

Байшұбарын айырбастап зымыранға

Ғарыш кемемен Тоқтарым айға атанған

Барыңды беріп бәрін баптау керек

Жаңылса жазалмай жақтау керек

Ғұлама ғалым, мамандармен бірге

Істеген жұмысшыны мақтау керек 

Әлемнің алғыстарын ала бермек

Барларын ғарыш үшін сала бермек

Байқоңыр жұмыр жердің ең бірінші

Космодромы болып қала бермек!

Паркті көше, алаңды қарай берсең

Бірін ай, бірін күнге балай берсең

Қаланың көркін көкке көтеретін

Құрылыстың көбі рас санай берсең

Көк аспанға айторылған

Тоқтар менен Талғат ұшқан 

Киелі жер байқоңырдан

Айналдым батыр туған қазағымнан

Ғарыш мекені Байқоңыр,

Байқоңыр байтақ өңір

Туған жеріммен мақтанамын

Байқоңырдай жерде туғаныма қуанамын

Байқоңыр ғарыш айлағы

Байқоңыр елімнің қаймағы

Кішкентай қалашық болса да

Әдемі ғой паркіде әдемі ғой фантаны

Жасай бер  мәңгіге ғарыштық жас өңір!  



Амангелдиева Мархаббат, №80 мектеп-гимназиясының

5 «А» гимназия- сынып оқушысы

№ 29 (555) 17 шілде (жұма) 2015 жыл

5

Дүйсенбі,  20 шілде      

8.00  м/с  «Аркадий  Па-

ровозов  спешит  на  по-

мощь!».  8.10  м/с  «Смур-

фики».  9.00,  12.20,  14.10  

м/с  «Прыг-Скок  Коман-

да». 9.10 м/с «38 попугаев». 

9.40 м/с «Лунтик и его друзья». 10.40 м/с «Даша-

путешественница».  11.30  м/с  «Щенячий  па-

труль». 12.30 м/с «Маленький зоомагазин». 12.55 

«Funny English». 13.15 м/с «Робокар Поли и его 

друзья».  14.00  м/с  «Бумажки».  14.20  м/с  «Наш 

друг  Ханнес».  15.00  м/с  «Маша  и  Медведь». 

16.50  «Лентяево».  ТВ-шоу.  17.15  м/с  «Прише-

лец Ванюша». 17.45 м/с «Свинка Пеппа». 19.00 

м/с  «Привет,  я  Николя!».  20.10  м/с  «Джерони-

мо  Стилтон».  21.50  м/с  «Томас  и  его  друзья». 

22.40 м/с «Паровозик Тишка». 23.25 м/с «Ми-ми-

мишки». 23.30 «Спокойной ночи, малыши!».             

                    

Сейсенбі,  21 шілде      

8.00  м/с  «Аркадий  Паровозов  спешит  на  по-

мощь!». 8.10 м/с «Смурфики». 9.00, 12.20, 14.10  

м/с «Прыг-Скок Команда». 9.10 м/с «38 попуга-

ев».  9.40  м/с  «Лунтик  и  его  друзья».  10.40  м/с 

«Даша-путешественница».  11.30  м/с  «Щеня-

чий  патруль».  12.30  м/с  «Маленький  зоомага-

зин». 12.55 «Funny English». 13.15 м/с «Робокар 

Поли и его друзья». 14.00 м/с «Бумажки». 14.20 

м/с «Наш друг Ханнес». 15.00 м/с «Смешарики». 

16.50 «Лентяево». ТВ-шоу. 17.15 м/с «Чебураш-

ка и Крокодил Гена». 17.55 м/с «Свинка Пеппа». 

19.00 м/с «Привет, я Николя!». 20.10 м/с «Джеро-

нимо Стилтон». 21.50 м/с «Томас и его друзья». 

22.40 м/с «Паровозик Тишка». 23.15 м/с «Ми-ми-

мишки». 23.30 «Спокойной ночи, малыши!».

            

Сəрсенбі,  22 шілде          

8.00  м/с  «Аркадий  Паровозов  спешит  на  по-

мощь!». 8.10 м/с «Смурфики». 9.00, 12.20, 14.10  

м/с «Прыг-Скок Команда». 9.10 м/с «38 попуга-

ев».  9.40  м/с  «Лунтик  и  его  друзья».  10.40  м/с 

«Даша-путешественница».  11.30  м/с  «Щеня-

чий  патруль».  12.30  м/с  «Маленький  зоомага-

зин». 12.55 «Funny English». 13.15 м/с «Робокар 

Поли и его друзья». 14.00 м/с «Бумажки». 14.20 

м/с  «Наш  друг  Ханнес».  15.00  м/с  «Фиксики». 

16.50 «Лентяево». ТВ-шоу. 17.15 м/с «Чебураш-

ка и Крокодил Гена». 17.45 м/с «Свинка Пеппа». 

19.00 м/с «Привет, я Николя!». 20.10 м/с «Джеро-

нимо Стилтон». 21.50 м/с «Томас и его друзья». 

22.40 м/с «Паровозик Тишка». 23.15 м/с «Ми-ми-

мишки». 23.30 «Спокойной ночи, малыши!».

            

Бейсенбі,  23 шілде          

8.00  м/с  «Аркадий  Паровозов  спешит  на  по-

мощь!». 8.10 м/с «Смурфики». 9.00, 12.20, 14.10  

м/с  «Прыг-Скок  Команда».  9.10  м/с  «Винтик  и 

Шпунтик. Весёлые мастера», «Где я его видел?». 

9.40 м/с «Лунтик и его друзья». 10.40 м/с «Даша-

путешественница».  11.30  м/с  «Щенячий  па-

труль». 12.30 м/с «Маленький зоомагазин». 12.55 

«Funny English». 13.15 м/с «Робокар Поли и его 

друзья».  14.00  м/с  «Бумажки».  14.20  м/с  «Наш 

друг  Ханнес».  15.00  м/с  «Барбоскины».  16.50 

«Лентяево». ТВ-шоу. 17.15 м/с «Малыш и Карл-

сон». 17.55 м/с «Свинка Пеппа». 19.00 м/с «При-

вет, я Николя!». 20.10 м/с «Джеронимо Стилтон». 

21.50 м/с «Томас и его друзья». 22.40 м/с «Паро-

возик Тишка». 23.15 м/с «Ми-ми-мишки». 23.30 

«Спокойной ночи, малыши!».

             



Жұма,  24 шілде          

8.00  м/с  «Аркадий  Паровозов  спешит  на  по-

мощь!». 8.15 м/с «Смурфики». 9.00, 12.20, 14.10  

м/с  «Прыг-Скок  Команда».  9.10  м/с  «Две  сказ-

ки», «Хвосты». 9.40 м/с «Лунтик и его друзья». 

10.40  м/с  «Даша-путешественница».  11.30  м/с 

«Щенячий патруль». 12.30 м/с «Маленький зоо-

магазин». 12.55 «Funny English». 13.15 м/с «Ро-

бокар Поли и его друзья». 14.00 м/с «Бумажки». 

14.20 м/с «Наш друг Ханнес». 15.00 м/с «Свин-

ка Пеппа». 16.50 «Лентяево». ТВ-шоу. 17.15 м/с 

«Малыш и Карлсон». 17.55 м/с «Свинка Пеппа». 

19.00 м/с «Привет, я Николя!». 20.10 м/с «Джеро-

нимо Стилтон». 21.50 м/с «Томас и его друзья». 

22.40 м/с «Паровозик Тишка». 23.15 м/с «Ми-ми-

мишки». 23.30 «Спокойной ночи, малыши!».

            

Сенбі,  25 шілде          

8.00  м/с  «Маугли»,  «Самый,  самый,  самый,  са-

мый». 9.55 м/с «Свинка Пеппа». 11.00 «Детская 

утренняя  почта».  11.30  «Лентяево».  ТВ-шоу. 

11.55  м/с  «Смурфики».  13.35  «Воображариум». 

14.00, 19.25 м/с «Алиса знает, что делать!». 19.00 

«Форт  Боярд».  23.30  «Спокойной  ночи,  малы-

ши!».             

            

Жексенбі,  26 шілде          

8.00  м/с  «Дед  Мороз  и  лето»,  «Возвращение 

блудного  попугая»,  «Обезьянки».  9.45  м/с  «Ар-

кадий Паровозов спешит на помощь!». 10.00 м/с 

«Школа  Аркадия  Паровозова».  10.25  м/с  «Бел-

ка и Стрелка. Озорная семейка». 11.30 м/с «Се-

креты  маленького  шефа».  11.55  м/с  «Смурфи-

ки». 13.10 «Голос. Дети». 15.00 м/с «Фиксики». 

15.55 м/с «Боб-строитель». 17.05 м/с «Почтальон 

Пэт. Служба срочной доставки». 18.35 м/с «Гуп-

пи и пузырики». 21.00 м/с «Лунтик и его друзья». 

23.30 «Спокойной ночи, малыши!».  

          

Дүйсенбі,  20 шілде          

6:00, 10.15 «Утро Рос-

сии».  10.00,  12:00, 

15:00,  18.00,  18.30, 

21.00 Вести. 11:00 «О 

самом главном». 12:35, 15:30, 18.10, 20:35 Мест-

ное  время.  12:55  т/с  «Тайны  следствия».  13:55 

«Особый  случай».  15:50,  5:45  Вести.  дежурная 

часть.  16:00  «Марьина  роща».  19:15  «Прямой 

эфир». 21:50 «Спокойной ночи, малыши!». 22:00 

т/с «Чужое гнездо». 00:50 кино «Двенадцать сту-

льев». 3:45 «Бомба для Японии. Рихард Зорге». 

4:45 «Комната смеха». 

Сейсенбі,  21 шілде          

6:00,  10.15  «Утро  России».  10.00,  12:00,  15:00, 

18.00, 18.30, 21.00 Вести. 11:00 «О самом глав-

ном». 12:35, 15:30, 18.10, 20:35 Местное время. 

12:55 т/с «Тайны следствия». 13:55 «Особый слу-

чай».  15:50  Вести.  дежурная  часть.  16:00  «Ма-

рьина роща». 19:15 «Прямой эфир». 21:50 «Спо-

койной ночи, малыши!». 22:00 т/с «Чужое гнез-

до».  00:50  кино  «Двенадцать  стульев».  4:10 

«Провал Канариса». 5:10 «Комната смеха». 



Сəрсенбі, 22 шілде          

6:00,  10.15  «Утро  России».  10.00,  12:00,  15:00, 

18.00, 18.30, 21.00 Вести. 10:55 «О самом глав-

ном». 12:35, 15:30, 18.10, 20:35 Местное время. 

12:55 т/с «Тайны следствия». 13:55 «Особый слу-

чай».  15:50,  5.45  Вести.  дежурная  часть.  16:00 

«Марьина  роща».  19:15  «Прямой  эфир».  21:50 

«Спокойной  ночи,  малыши!».  22:00  т/с  «Чужое 

гнездо». 00:50 кино «Дети как дети». 2:20 кино 

«Прячься». 4:00 «Инженер Шухов. Универсаль-

ный гений». 5:00 «Комната смеха». 

Бейсенбі, 23 шілде          

6:00,  10.15  «Утро  России».  10.00,  12:00,  15:00, 

18.00, 18.30, 21.00 Вести. 11:00 «О самом глав-

ном». 12:35, 15:30, 18.10, 20:35 Местное время. 

12:55 т/с «Тайны следствия». 13:55 «Особый слу-

чай».  15:50,  5.45  Вести.  дежурная  часть.  16:00 

«Марьина  роща».  19:15  «Прямой  эфир».  21:50 

«Спокойной  ночи,  малыши!».  22:00  т/с  «Чужое 

гнездо». 00:50 кино «Не бойся, я с тобой!». 4:00 

«Русская Аляска. Продано! Тайна сделки». 5:05 

«Комната смеха». 

Жұма,  24 шілде          

6:00,  10.15  «Утро  России».  10.00,  12:00,  15:00, 

18.00, 18.30, 21.00 Вести. 11:00 «О самом глав-

ном». 12:35, 15:30, 18.10, 20:35 Местное время. 

12:55 т/с «Тайны следствия». 13:55 «Особый слу-

чай».  15:50,  6:40  Вести.  дежурная  часть.  16:00 

«Марьина роща». 19:15 «Прямой эфир». 22:00 т/с 

«Любовь и немного перца». 00:00 Церемония от-

крытия чемпионата мира по водным видам спор-

та. 4:00 «Русская Аляска. Продано! Тайна сдел-

ки». 

2:30 «Живой звук». 4:20 «Горячая десятка». 5:25 



«Семь  нот  для  Безымянной  высоты.  Правда  о 

подвиге». 



Сенбі,  25 шілде          

7:00  кино  «Убить  «Шакала».  8:30  «Сельское 

утро». 9.00, 12.00, 15:00, 21:00 Вести. 9:20, 12:20, 

15:20  Местное  время.  9:30  «Планета  собак». 

10:05  «Укротители  звука».  11:05  «Конструктор 

русского  калибра».  12:30  «Кулинарная  звезда». 

13:35, 15.40 кино «Золотые небеса». 16:10 «Суб-

ботний  вечер».  18:05  «Улица  Весёлая».  19:00 

кино  «Ты  будешь  моей».  21:35  кино  «Дочь  за 

отца». 1:30 кино «Напрасная жертва». 3:20 кино 

«Подмосковные вечера». 5:15 «Комната смеха».

Жексенбі, 26 шілде          

6:05 кино «Назначение». 8:00 кино «Первый по-

сле  Бога».  10:10  «Смехопанорама  Евгения  Пе-

тросяна».  10:40  «Утренняя  почта».  11:20  Мест-

ное  время.  12.00,  15:00,  21:00  Вести.  12:10  т/с 

«Родители».  13:10  кино  «Дорогая  моя  дочень-

ка».  15:20  «Смеяться  разрешается».  16:50  кино 

«Не было бы счастья…». 22:00 «Не было бы сча-

стья-2».  1:45  кино  «Маша».  3:45  «Конструктор 

русского калибра». 4:45 «Комната смеха».



Дүйсенбі, 20 шілде          

9:30  Панорама  дня. 

11:30, 1:00 кино «За-

писки  экспедитора 

тайной канцелярии 2». 13:15, 3:10 «Эволюция». 

14:45, 2.50 Большой спорт. 15:05 кино «Лектор». 

18:25  кино  «Утомленные  солнцем  2:  Предстоя-

ние». 21:55 кино «Утомленные солнцем 2: Цита-

дель». 4:40 «24 кадра». 5:40 «Рейтинг Баженова». 

Война  миров.  6:05  Смешанные  единоборства. 

BELLATOR. Андрей Корешков (Россия) против 

Дугласа Лимы (Бразилия). 7:50 кино «Позывной 

«Стая». Попутный ветер». 

Сейсенбі,  21 шілде          

9:30  Панорама  дня.  11:30,  1:05  кино  «Записки 

экспедитора  тайной  канцелярии  2».  13:10,  3:10 

«Эволюция».  14:45,  2.50  Большой  спорт.  15:05 

кино «Лектор». 18:30 «24 кадра». 19:00 «Создать 

«Группу  «А».  Уфимские  оборотни.  20:45  кино 

«Приказано уничтожить! Операция: «Китайская 

шкатулка». 00:10 «Кузькина мать. Итоги». БАМ-

молодец! 4:45 «Моя рыбалка». 4:55 «Диалоги о 

рыбалке». 5:25 «Язь против еды». 5:50 Профес-

сиональный бокс. 7:55 кино «Позывной «Стая». 

Восток - дело тонкое». 



Сəрсенбі,  22 шілде          

9:30  Панорама  дня.  11:30,  1:05  кино  «Записки 

экспедитора  тайной  канцелярии  2».  13:10,  3:10 

«Эволюция».  14:45,  2.50  Большой  спорт.  15:05 

кино  «Приказано  уничтожить!  Операция:  «Ки-

тайская  шкатулка».  18:30  «Полигон».  Огнемё-

ты. 19:05 «Создать «Группу «А». Красная каме-

ра. 19:55 «Создать «Группу «А». Пуля для име-

нинника. 20:50 кино  «Охота на пиранью». 00:10 

«Кузькина  мать.  Итоги».  На  вечной  мерзлоте. 

4:40  «Рейтинг  Баженова».  Война  миров.  5:40 

Профессиональный  бокс.  Александр  Устинов 

против  Трэвиса  Уокера.  7:50  кино  «Позывной 

«Стая». Кулон Атлантов». 



Бейсенбі,  23 шілде          

9:30  Панорама  дня.  11:30,  1:05  кино  «Записки 

экспедитора  тайной  канцелярии  2».  13:10,  3:10 

«Эволюция».  14:45,  2.50  Большой  спорт.  15:05 

кино «Три дня лейтенанта Кравцова». 18:35 «По-

лигон».  Эшелон.  19:05  «Создать  «Группу  «А». 

ЧП в Желтой рыбе. 20:00 «Создать «Группу «А». 

Павшие  и  живые.  20:50  кино  «След  Пираньи». 

00:10  «Кузькина  мать.  Итоги».  Город-яд.  4:40 

«Полигон». Огнемёты. 5:10 «Полигон». Эшелон. 

5:40 Профессиональный бокс. 7:45 кино «Позыв-

ной «Стая». Экспедиция». 

 

Жұма,  24 шілде          

9:30 Панорама дня. 11:30 кино «Курьерский осо-

бой  важности».  13:45,  5:00  «Эволюция».  14:45, 

2.50  Большой  спорт.  15:05  кино  «Охота  на  пи-

ранью». 18:25 кино «След Пираньи». 21:45 кино 

«Дружина».  1:15  кино  «22  минуты».  3:10  Сме-

шанные  единоборства.  Prime.  Денис  Гольцов 

(Россия)  против  Джеймса  Максвини  (Велико-

британия).  6:25  «За  кадром».  Азербайджан.  Го-

бустан.  6:50  «Неспокойной  ночи».  Стокгольм. 

7:15  Профессиональный  бокс.  Александр  Усти-

нов против Трэвиса Уокера. 



Сенбі,  25 шілде          

9:30  Панорама  дня.  11:25  «В  мире  животных» 

с  Николаем  Дроздовым.  11:45  «Земляк».  14:45, 

20:00, 21:40, 23:30 Большой спорт. 15:05 «24 ка-

дра». 15:40 Вин Дизель в фильме «Хроники Рид-

дика». 17:55 ФОРМУЛА-1. Квалификация. Гран-

при Венгрии. 19:05 Чемпионат мира по водным 

видам спорта. Синхронные прыжки в воду. Вы-

шка.  Смешанные  пары.  20:25  Чемпионат  мира 

по  водным  видам  спорта.  Синхронное  плава-

ние. Соло. 22:25 Чемпионат мира по водным ви-

дам  спорта.  Синхронные  прыжки  в  воду.  Трам-

плин  3м.  Женщины.  23:50  кино  «22  минуты». 

1:25 кино «Три дня лейтенанта Кравцова». 5:00 

«Иные».  Ничего  невозможного.  5:30  «Человек 

мира».  Выборг.  6:00  Смешанные  единоборства. 

UFC.  8:00  Профессиональный  бокс.  Руслан  Ча-

гаев  против  Франческо  Пьянеты.  Бой  за  звание 

чемпиона мира по версии WBA

Жексенбі,  26 шілде          

9:30 Панорама дня. 11:20 «Моя рыбалка». 11:45 

кино  «Земляк».  14:45,  20:15,  21:45  Большой 

спорт. 15:05 «Полигон». Мины. 15:40 «Полигон». 

Спецбоеприпасы. 16:10 кино «22 минуты». 17:45 

ФОРМУЛА-1. Гран-при Венгрии. 20:25 Чемпио-

нат мира по водным видам спорта. Синхронное 

плавание.  Дуэты.  22:25  Чемпионат  мира  по  во-

дным видам спорта. Синхронные прыжки в воду. 

Вышка.  Мужчины.  23:45  «Большой  футбол  с 

Владимиром Стогниенко». 00:30 кино «Хроники 

Риддика». 2:40 Смешанные единоборства. UFC. 

4:30 «Как оно есть». Дары моря. 5:30 «Мастера». 

Лесоруб.  6:00  «Мастера».  Мастер  конских  сё-

дел. 6:15 «За кадром». Иран. Зороастрийцы. 6:50 

ФОРМУЛА-1. Гран-при Венгрии.  7:50 кино «По-

зывной «Стая». Возвращение в прошлое». 



1   2   3   4


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал