2-бет. Әлеумет әлді де




бет8/10
Дата16.03.2017
өлшемі1 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

         ХАБАР

07:00 ҚР Әнұраны

07:02 «Білгенге маржан»

08:00 «Жаңа күн»  

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - Утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 «Подари детям 

жизнь»

10:15 Телесериал. «След»



11:00 Утренний выпуск 

новостей 

11:10 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

11:45 Кулинарная програм-

ма  «Магия кухни»

12:15 Тұсаукесер!!! Теле-

хикая. «Қыз жолы»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Документальная 

драма. «Кулагин и пар-

тнёры»


14:10 Телесериал.  «Усло-

вия контракта» -2

15:00 Дневной выпуск 

новостей


15:15 «Бұйымтай»

15:55 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

16:25 «Бармысың, бауы-

рым?»

17:00 Кешкі жаңалықтар



17:15 «Тур де Хабар»

17:45 Отборочный тур кон-

курса  «Turkvizyon 2015». 

Прямая трансляция

20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 Подведение итогов 

отборочного тура конкурса 

«Turkvizyon 2015». Прямая 

трансляция 

21:00 Итоги дня

21:30 Тұсаукесер!!! «Жан-

ды дауыс»

23:30 Қорытынды 

жаңалықтар

00:00 Итоги дня

00:30 Телехикая. «Жаным»

02:00 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

02:30 Жаңалықтар

03:00 ҚР Әнұраны

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7.25 ӘНҰРАН. АҢДАТПА  

7.30 « Қайырлы таң, 

Әулиеата! »

9.30 ЖАНАлыҚТАР 

9.50 «НОВОСТИ» 

10.10 «Сазды әуен»

10.25 ТЕлЕБлОКНОТ

10.30 ТЕлЕМАРКЕТ

10.35 Хабар: «Жаса , менің 

елім»

10.50 Хабар: «Иман нұры»



11.00 «Балаларға 

базарлық»

11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕлЕБлОКНОТ

11.35 «Күй күмбірі» 

11.45 Телехикая 

12.35 «Деректі фильм»

13.00 «ЖАҢАлыҚТАР» 

13.10 «НОВОСТИ» 

13.20 «Балаларға 

базарлық»

13.45 «ТЕлЕБлОКНОТ» 

13.50 ТЕлЕМАРКЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 АҢДАТПА

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс

17.50  АҢДАТПА



17.55  Хабар: «Бірінші 

студия» 


18.20  «ЖАҢАлыҚТАР»

18.35 «НОВОСТИ»

18.50 «ТЕлЕМАРКЕТ»

18.55  ТЕлЕБлОКНОТ

19.00  «Сазды әуен»

19.15  Телехикая

20.00  «ЖАҢАлыҚТАР»

20.20  «НОВОСТИ» 

20.40 ТЕлЕБлОКНОТ

20.45 «Күй күмбірі»

20.55  Хабар: «Денсаулық»  

21.15  Деректі фильм

21.30 ТЕлЕМАРКЕТ

21.40 ТЕлЕБлОКНОТ

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55  Көркем фильм 

23.25 Телехикая

00.00  «ЖАҢАлыҚТАР»

00.20  «НОВОСТИ» 

00.40 ТЕлЕБлОКНОТ

00.45  «Сазды әуен»

01.05 АҢДАТПА. ӘНҰРАН  

01.10 Арнаның жабылуы

7 КАНАЛ

06.00  «Қыздар арасында»

06.40  «Айтпады демеңіз»

07.30  ПРЕМЬЕРА 

«Күнбастар»

08.00  «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

08.30  «Күнбастар»

09.00 ПРЕМЬЕРА «Сала-

матты Қазақстан»  

10.00  «О самом главном»

11.00  «Икона стиля»

12.00  «Айнаonline»

12.15 «Айтпады демеңіз»

13.15  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

15.00  «Страсти у плиты»

15.30  Т/п «Измайловский 

парк»  

18.00 Т/п «ТОЙLIKE»



19.00  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

20.50 «Айнаonline»

21.00  Шоу «Человек не-

видимка»

22.00  Премьера! Шоу 

«Мисс Чувство Юмора»  

23.00  Х/ф «Универсаль-

ный солдат 3.Возрожде-

ние»


00.50  «Выжить любой 

ценой»


02.00  «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

03.00  «Кім білген»

03.30  «Айнаonline» 

04.00  «Женіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ»  



31 КАнАл

05.58  ҚР ӘНҰРАНы

06.00  Развлекательная 

программа «Ризамын» 

(каз)

07:00 Информбюро



08:00  Индийский сериал 

«СҮЙГЕН СҰлУ» (повтор) 

09:00  Сериал «ҮШ 

ЖҮРЕК»


10:00  Сериал «СЧАСТлИ-

Вы ВМЕСТЕ»

11:00 Премьера! Сериал 

«ИНДУС»


12:00  ЕРАлАШ

13:00  Мультфильмы (каз)

14:00  Сериал ««АйТИ-Мо-

лодец»» (повтор) 

15:00  Сериал «ГОРОД-

СКИЕ лЕГЕНДы»

15:30  КИНО. Эдди Мёрфи 

в комедии «УлОВКИ НОР-

БИТА»

18:00 Сериал «КУХНЯ 4» 



(повтор)

18:30 Сериал «КУХНЯ 4»

19:00 «ДОМ-ВЕСы 2»

20:00  Информбюро 

21:00  Сериал «СҮЙГЕН 

СҰлУ»


22:00  Сериал «СЕН 

КЕлЕРСІҢ»

23:00  Сериал ««АйТИ-Мо-

лодец»»


00:00  «ДОМ-ВЕСы 2» 

(повтор)


01:00  Сериал «АлҒАШҚы 

МАХАББАТ»

02:00  КИНО «ОДИН ПРО-

ПУЩЕННыЙ зВОНОК»

04:00  Қазақша концерт 

(каз) 


     КТК

06.00 Открытие вещания. 

ҚР ӘНҰРАНы

06.05 Мультфильмдер 

06.25 “КТК” 

ҚОРЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама

07.10 “ВАУ” деректi хикая

07.35 “КАРАДАЙы” түрiк 

телехикаясы 

08.40 ЖАҢАлыҚТАР (по-

втор) 


09.05 “ЖАНҚИЯР ПАТШАЙ-

ыМ” қытай  телехикаясы 

(35 серия)

10.05 “КУлЬТ”, остросюжет-

ная драма (повтор)

12.00 НОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “НАША ПРАВДА” 

(повтор)

13.50 “ВНУТРЕННЕЕ РАС-

СлЕДОВАНИЕ”, остросю-

жетная драма (повтор) 

15.50 “СЕМЕЙНыЕ 

ДРАМы”, реалити-сериал. 

НОВыЕ ВыПУСКИ!

17.00 “ТАҒДыРМЕН 

ТАРТыС ” үнді телехи-

каясы (162-163 серия). 

ТҰСАУКЕСЕР! С субтитра-

ми на русском языке 

18.00 “МАХАББАТ МҰҢы” 

үнді телехикаясы (589 

серия). ТҰСАУКЕСЕР!

18.30 “ӘЙЕл ҚыРыҚ 

ШыРАҚТы” (повтор) 

19.30 “ӘЙЕл ҚыРыҚ 

ШыРАҚТы”. Реалити-сери-

ал. ТҰСАУКЕСЕР!

20.30 ЖАҢАлыҚТАР

21.00 ЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.45 “НАША ПРАВДА” – 6 

кварталов до несчастья

22.50 НАТАлИЯ лУКЕИ-

ЧЕВА, ПЕТР КРАСИлОВ, 

АНАСТАСИЯ зАДОРОЖ-

НАЯ в мелодраме “ВЕР-

НЕШЬСЯ - ПОГОВОРИМ” 

(1-4 серии) 

02.20 “Той BestStar” сазды-

ойын-сауықты бағдарлама 

(повтор)

03.20 ЖАҢАлыҚТАР (по-

втор)

03.45 “ЖАНҚИЯР ПАТШАЙ-



ыМ” қытай  телехикаясы 

(повтор)


04.30-05.25 “КАРАДАЙы” 

түрiк телехикаясы (повтор)



   ЕВРАЗИя

6:00 «ЖИТЬ зДОРОВО» 

(каз) 

6:50 ЖАҢАлыҚТАР СУБ-



ТИТРлЕРМЕН  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ 

УТРО»    

11:00 Премьера. «ПЯТ-

НИЦКИЙ. ГлАВА ТРЕТЬЯ». 

Многосерийный детектив 

12:05 «СҮЙГЕН ЖАР». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКАЯСы  

13:00 «АШыҒыН 

АЙТҚАНДА» ТОК-ШОУы      

14:00 «ЖҰМА УАҒызы»     

14:15 «СлЕДСТВИЕ ПО-

КАЖЕТ» 

15:20 «ПЕРВыЕ НОВО-



СТИ»   

15:30 Каникулы! «РИО»    

17:25 «ЖДИ МЕНЯ». КА-

зАХСТАН            

18:40 «ПОлЕ ЧУДЕС»

20:00 «ГлАВНыЕ НОВО-

СТИ»  

20:40 «СҮЙГЕН ЖАР». 



ҮНДІ ТЕлЕХИКАЯСы  

21:40 «БАСТы 

ЖАҢАлыҚТАР»  

22:20 «ДЖОДХА ЖӘНЕ 

АКБАР». ҮНДІ ТЕлЕХИ-

КАЯСы 


23:25 «ПАУК». заключи-

тельные серии  

2:00 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

2:25 «АШыҒыН 

АЙТҚАНДА» ТОК-ШОУы    

3:20 «МОДНыЙ ПРИГО-

ВОР»  (каз)      

4:15 «МЕНТОВСКИЕ ВО-

ЙНы 6» (каз)  

До 05:00 

 

7:00 «Kaznet» ғаламтор 



шолу

7:30 Программа «Такси»

8:00 Новости «20:30»

8:30 Жаңалықтар

9:00 «Ғажайып отбасы» 

кәріс телехикаясы

10:20 «Байлыққа бастаған» 

қытай телехикаясы

11:30 «Мадхубала» үнді 

телехикаясы

13:35 «Сырты бүтін...» 

деректі драма

14:05 Эксклюзивное интер-

вью с Шамилем Аляутди-

новым

14:35 Сериал «Аббатство 



Даунтон»

15:50 «Ғажайып отбасы» 

кәріс телехикаясы

17:10 «Kaznet» ғаламтор 

шолу

17:30 «Такси» 



бағдарламасы

18:00 «Мадхубала» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Сын отца 

народов»

22:10 «Байлыққа бастаған» 

қытай телехикаясы

23:10 Сериал «Аббатство 

Даунтон»

0:20 Жаңалықтар

0:50 Новости «20:30»

1:20 Ән шашу



ЖҰМА

6  

ҚАрАшА

Tv АПТА

15

// «ЖАМБыл - ТАРАз»  //  №44 (1279), 28  ҚАзАН 2015 Жыл //



Ел мүддесі үшін

 

„

Кеден одағының сұрақтары бойынша 2015 жылдың 1 қаңтарына енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды көптің 



білгені жөн.

Біріншіден, 2014 жылдың 29 мамырындағы 

Еуразиялық экономикалық одағын құру туралы 

Келісімшартына сәйкес, жеке тұлғалар тауарларды 

өз қажеттілігіне импорттаған жағдайда Қосылған 

құн салығынан (ҚҚС) босатылады.



Екіншіден,тағы да бірден-бір өзгерістердің 

бірі - Үшінші елдерден импортталған тауардың 

ҚҚС және акцизді төлеу уақытына өзгерістер 

енгізу.

2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап Салық 

Кодексі жаңа 51-3-бабымен толықтырылды, яғни 

Үшінші мемлекеттерден тауар импортын асыратын  

сыртқы экономика қызметке қатысушылар (СЭҚ) 

келесі шарттарға сәйкес жанама салықты төлеу 

мерзіміне өзгерістер енгізуге құқылы:

1) осындай импортталатын тауарларды толық 

көлемде кедендік тазарту үшін кеден органына Ке-

ден одағының кеден заңнамасында және (немесе) 

Қазақстан Республикасының кеден заңнамасында 

көзделген құжаттар табыс етілген;

2) егер тұлғалар уәкілетті орган белгілеген 

тәуекелдерді басқару жүйесін қолдану нәтижесінде 

осы бапта көзделген, жанама салықтар бойынша 

төлеу мерзімін өзгертуді қолдануға құқығы жоқ 

тұлғалар  санатына  жатқызылмаған  жағдайда 

жүргізіледі.

Осы бапқа сәйкес импортталатын тауарлар 

бойынша  жанама  салықтарды  төлеу  мерзімін 

өзгерту  салық  органының  Кеден  одағының 

кеден  заңнамасына  және  (немесе)  Қазақстан 

Республикасының кеден заңнамасына сәйкес, им-

портталатын тауарларды ішкі тұтыну үшін шығару 

жүргізілген айдан кейінгі айдың 20 күнгі мерзім 

бойынша жеке шотта есептелген салық сомасын 

көрсетуі арқылы беріледі.

 Сондай-ақ, импортталған тауарлар бойынша 

жанама салықты төлеу мерзіміне өзгерістер енгізу 

СЭҚ қатысушыларының тек Салық Кодексінің 

623-бабына сәйкес мониторингке жататын үш жүз 

салық төлеушілердің құқығы бар екенін атап өтеміз. 

 Сонымен қатар, Салық Кодексінің 51-3-бабына 

сәйкес, импортталған тауарлар бойынша жанама 

салықты төлеу мерзіміне өзгерістер енгізу және 

2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыстағы 

Салық Кодексінің 24-бабына сәйкес импортталған 

тауарлар бойынша ҚҚС төлеу мерзіміне өзгерістер 

енгізу, 2008 жылдың 10 желтоқсанындағы №100-

IV «Салық кодексін енгізу туралы» ҚР Заңының 

49-бабына сәйкес,  екі түрлі норма екенін білу қажет 

және олар бойынша әкімшілендіру жұмыстары 

да өзгеше.

Үшіншіден,  2015  жылдың  1  шілдесінен 

бастап  «Ресей  Федерациясының  аумағынан 

әкелінетін кеден одағы тауарларына салынатын 

қосылған құн салығы» (БЖК 105109) және «Бе-

ларусь Республикасының аумағынан әкелінетін 

кеден одағы тауарларына салынатын қосылған 

құн салығы» (БЖК 105110) кодтары біріктірілді. 

Сондай-ақ,  бүгінгі  күнге  Кеден  одағы  бой-

ынша    «ЕАЭО  мүше  мемлекеттер  аумағынан 

импортталған тауарларға қосылған құн салығы» 

(БЖК 105115)  қолданылады. 

Төртіншіден, Қырғызстан Республикасының  

2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразия экономикалық 

одақ туралы шартқа қосылуы 2015 жылдың 12 

тамызында күшіне енді.

2014 жылдың 29 мамырындағы Еуразиялық 

экономикалық одағын құру туралы Келісімшартына 

сәйкес, бір мүше мемлекеттің аумағынан екінші 

мүше мемлекеттің аумағына тауарларды импорттау 

кезінде, тауар импортталатын мүше мемлекеттің 

салық органымен жанама салықтар өндіріп алы-

нады. 

Осыған сәйкес, Қазақстан Республикасының 



аумағына  Кеден  одағына  мүше  мемлекеттер 

аумағынан тауарларды импорттау кезінде салық 

төлеуші  тұрған  (тұрғылықты)  жері  бойынша 

салық органына келесі салықтық кезеңге дейінгі 



айдың  20-нан  кешікпей  қағаз  нұсқасында 

және  электронды  түрде  не  тек  электронды 

түрде импортталған тауарлар бойынша жана-

ма салық туралы декларацияны тапсыруға 

міндетті.  

Аталған декларациямен бір уақытта салық 

төлеуші Тауарды әкелу және жанама салықты төлеу 

туралы өтінішті қағаз нұсқасында (төрт данада) 

және электронды түрде  не тек электронды түрде 

салық органдарына ұсыну қажет. 

Тауарды әкелу және жанама салықты төлеу 

туралы өтінішке келесі құжаттар қоса тіркеледі (жа-

нама салықтарды төлеу туралы банктің түбіртек, 

тауарға ілеспе құжаттар, келісімшарт (мәміле), 

счет-фактуралар және т.б.). Декларация мен арыз-

ды электронды түрде тапсырған уақытта аталған 

құжаттар тапсырылмайды.

Алайда, импортталған тауарлар бойынша жа-

нама салықтар жөніндегі қағаз жеткізгіштегі және 

электрондық түрдегі декларацияны, тауарларды 

әкелу және жанама салықтардың төленгені туралы 

қағаз жеткізгіштегі (төрт данада) және электрондық 

түрдегі өтінішті (өтініштерді) келесі жағдайда:

1)  Кеден  одағына  мүше  мемлекеттердің 

аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына 

көлік құралдарын импорттайтын жеке тұлғалар;

2)  Қырғызстан Республикасынан Қазақстан 

Республикасының аумағына қосылған құн салығын 

төлеуден босатылған және (немесе) оны Қазақстан 

Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен 

төлеудің өзге тәсілімен тауарларды импорттайтын 

тұлғалар;

3) тауарларды әкелу және жанама салықтардың 

төленгені  туралы  өтінішке  өзгерістер  мен 

толықтырулар енгізілгенде, 

4)импортталған тауарлар есепке қабылданған 

ай  өткеннен  кейін  шартқа  (келісімшартқа) 

қатысушылар  осындай  тауарлардың  бағасын 

ұлғайту  жағына  өзгерткен  жағдайда  салық 



төлеуші табыс етеді.

Импортталған тауарлар бойынша ҚҚС салық 

төлеушінің тұрған жері (тұрғылықты жері) бойын-

ша келесі салықтық кезеңге дейінгі айдың 20-нан 

кешікпей төленеді. ҚҚС көлемі 12 % мөлшерінде.

Гүлнар СЕЙТБЕКОВА, 

Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік 

кірістер департаментінің Үшінші 

елдердің  және кеден одағының импортын 

әкімшілендіру бөлімінің бас маманы.


6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл 

уақыт.


7:00 «Қымызхана» (2007 

ж.)


7:30 Қазақстан эстра-

да жұлдыздарының 

қатысуымен концерт

8:35 «АГРОБИзНЕС» (с 

субтитрами)

9:00 «СЕНБІлІК ТАҢ». 

Отбасылы-танымдық 

бағдарлама 

10:05 «Қазақстан дауы-

сы»


11:50 «ДАУА» (с субти-

трами)


12:25 «АС БОлСыН!»

13:10 «СӨзДІҢ ПІРІ - 

СҮЙІНБАЙ». Сүйінбай 

Аронұлының 200 

жылдығына арналған 

Халықаралық ақындар 

айтысы. 1-бөлім 

16:20 ТҰСАУКЕСЕР! 

«ЖАҢА ҚОНыС». Теле-

хикая. 7,8- бөлімдері 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами) 

17:30 «БІлГІРлЕР 

БӘЙГЕСІ». 

Интеллектуалдық сайыс

18:20 «ӘСЕРлІ ӘН САл, 

ДОМБыРА!». Концерт

19:30 KAZNEWS

20:05 «Үздік әндер»

21:00 «СЕНБІлІК КЕз-

ДЕСУ» 


22:35 «Жайдарман». 

Республикалық Жоғары 

лига. 1/2 финал. 1-топ

0:30 KAZNEWS

1:05 «Жаңа қоныс». Те-

лехикая. 7, 8- бөлімдері 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами) 

2:05 «Әсерлі ән сал, 

домбыра!». Концерт

3:10 KAZNEWS

3:45 «Дауа» (с субтитра-

ми)


4:15 «Білгірлер бәйгесі». 

Интеллектуалдық сайыс

5:00 «Ас болсын!» 

5:40 «Агробизнес» (с 

субтитрами)

6:00 Әнұран



         ХАБАР

07:00 ҚР Әнұраны

07:02 «Сырымды айт-

сам деп едім»  Бибігүл 

Төлегенованың концерті

08:30 «Бармысың, бауы-

рым?»

09:10 «Продвопрос»



09:30 «Ұлт саулығы»

10:00 Мультфильм «Ша-

покляк» 

10:20 Мультфильм.  

«Кино о гордой семье»

11:50 Сказка Братьев 

Гримм «Ослиная шкур-

ка»


13:00 «Орталық Хабар»

14:00 Тұсаукесер!!! 

«Жанды дауыс»

15:50 Тұсаукесер!!! «Мен 

– чемпион!» 

16:25 Документальный 

фильм «Наш футбол»  

16:55 Семейное кино. 

«Козы»

18:35 «Ду-думан»



19:45 «Бенефис-шоу»

21:00 Ақпарат ар-

насы – «Жеті күн» 

сараптамалық 

бағдарламасы

22:00 Мегахит. леонардо 

Ди Каприо, Марк Руф-

фало, Бен Кингсли в 

детективном триллере  

«Остров проклятых»

00:30 Телехикая.  «Жа-

ным» 


02:00  «Ұйқыдағы ару» 

балеті.1,2 бөлім.

04:10 ҚР Әнұраны

                        



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

9.00  ӘНҰРАН. АҢДАТПА

9.05 «ЖАҢАлыҚТАР» 

9.25 «НОВОСТИ» 

9.45 Деректі фильм

10.00  Хабар: «Бірінші 

студия»

10.25 «ТЕлЕБлОКНОТ»



10.30 ТЕлЕМАРКЕТ

10.35 «Әулиеата 

әуендері»

10.45 Хабар: 

«Денсаулық»  

11.05 Хабар: «Сөз жебе»

11.30 «Балаларға 

базарлық»

11.40 ТЕлЕБлОКНОТ

11.45 «Сазды әуен»

11.55 «Отбасылық 

фильм» 


13.10 Хабар: «Сіз не 

дейсіз ?»

13.50 ТЕлЕМАРКЕТ

13.55 «Сөз маржан»

14.00  АҢДАТПА

14.00 – 16.00 – 

Техникалық үзіліс

16.00  АҢДАТПА

16.05 ТЕлЕБлОКНОТ

16.10  Сазды әуен

16.30  Мультфильм

17.00  Телехикая 

17.55 ТЕлЕБлОКНОТ

18.00 «Әулиеата 

әуендері»

18.10  Хабар:«Балақай» 

18.25  Хабар: «Ел 

қорғаны»


18.45 ТЕлЕБлОКНОТ

18.50  ТЕлЕМАРКЕТ

18.55  «Межпрограмка»

19.00  «АПТА»

19.50  Хабар: «Сіз қайда 

жүрсіз ?»

20.00  Телехикая 

20.30  Деректі фильм

21.10  «Сөз маржан»

21.15 Хабар: «Жамбыл 

спорт»/рус/

21.25 ТЕлЕБлОКНОТ

21.30 ТЕлЕМАРКЕТ

21.40  «Сазды әуен»

21.50  Көркем фильм

23.25 ТЕлЕБлОКНОТ

23.30 Концерттік 

бағдарлама 

00.55 АҢДАТПА. 

ӘНҰРАН


01.00 Арнаның жабылуы.  

 

7 КАНАЛ

06.00 «Қырық миллион 

теңге шоуы»  

09.00  М/ф «Дино»

09.10  «Орел и решка»

10.00  ПРЕМЬЕРА!  

«Страсти у плиты»

10.30  «Смеяться раз-

решается»

12.00  Т/п «Жан сырым» 

Марат Омаров

12.30  Марат Омаровтың 

концерті


13.00  Х/ф «Бозбала мен 

бойжеткен»

14.30  «Айнаonline»

15.00  Концерт ко Дню 

семьи, любви и верно-

сти.


16.00  Х/ф «лохматый 

папа»


18.00  ПРЕМЬЕРА «Шәй 

ішейік»  

19.00  ПРЕМЬЕРА 

«ТОЙLIKE»

20.00  «KZландия»

20.20  Х/ф «Угнать за 60 

секунд»

22.30  Премьера  «Моя 



история» Жанна Куаны-

шева


23.00  Кәсіби бокс

00.00  Х/ф «Универсаль-

ный солдат 3.Возрожде-

ние»


01.50 «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

03.00 «Женіп көр!» 

04.00 «Қырық миллион 

теңге шоуы»  

05.00 «Айнаonline»



31 КАнАл

05.58  ҚР ӘНҰРАНы

06.00  «ӘзІл СТУДИО» 

(каз)


07:00 Информбюро

08:00  Индийский сериал 

«СҮЙГЕН СҰлУ» (повтор) 

09:00  КИНО. Эдди Мёр-

фи в комедии «УлОВКИ 

НОРБИТА» (повтор)

11:00  Кулинарная 

программа «Готовим с 

Адель»

11:30  Мультсериал (рус)



12:00 КИНО.Мелодрама 

«ФАТИМА И зУХРА» 

(Узбекистан) (каз)

14:30ФЕСТИВАлЬ «БУ-

РАБАЙ ӘзІл ФЕСТ» (каз) 

(повтор)


16:00 Джим Керри в 

фэнтези «лЕМОНИ СНИ-

КЕТ:33 НЕСЧАСТЬЯ»

18:00 Анимационный 

фильм «зАМБЕзИЯ»

20:00  Сериал «СҮЙГЕН 

СҰлУ» (каз)

22:00  АЙТыС АлАҢы 

(каз)

23:00  КИНОМеган Фокс в 



фантастическом боевике 

«ЧЕРЕПАШКИ-НИНДзЯ»

01:00  КИНО «ЧТО УПА-

лО – ТО ПРОПАлО»

03:00  Қазақша концерт 

(каз)


     КТК

07.00 Открытие вещания. 

ҚР ӘНҰРАНы

07.05 “НЕОТПРАВлЕН-

НОЕ ПИСЬМО” көркем 

фильм 


08.40 “КТК” 

ҚОРЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама

09.10 ЖҮРЕКЖАРДы” 

09.45 “СМОТРЕТЬ 

ВСЕМ!”. Экстремальное 

шоу!

10.45 “ТАЙНыЙ ШОУ 



БИзНЕС” – “Крестные 

отцы звезд ”

12.00 НОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.50 “НАША ПРАВДА” 

(повтор)


14.00 “золотая коллекция 

“Мосфильма”. АНДРЕЙ 

МИРОНОВ, АНТОНИЯ 

САНТИллИ, ЕВГЕНИЙ 

ЕВСТИГНЕЕВ в комедии 

“НЕВЕРОЯТНыЕ ПРИ-

КлЮЧЕНИЯ ИТАлЬЯН-

ЦЕВ В РОССИИ ” 

16.10 “МАХАББАТ  ПЕН 

ӨШПЕНДІлІК” түрiк теле-

хикаясы (9-10 серия)   

18.00 Жаңа маусым! 

Жаңа формат! “Той 

BestStar”-дың тізгіні  

“Өнер қырандарында”!             

4-шi сезон ТҰСАУКЕСЕР!

19.30 “ШАНШАР-20 жыл!”

20.00 “ӘЙЕл ҚыРыҚ 

ШыРАҚТы”. С субтитра-

ми на русском языке

21.00 ОЧНАЯ СТАВКА” – 

“Убийца вне подозрений” 

22.00 “ДРУГАЯ ПРАВДА” 

с Алексеем Шахматовым“

23.00 ПРЕМЬЕРА СЕ-

зОНА. “Я СТЕСНЯЮСЬ 

СВОЕГО ТЕлА”. Меди-

цинский проект. 

01.00 лЕВ ДУРОВ, ВАСИ-

лИЙ лАНОВОЙ, АННА 

АРДОВА в остросюжет-

ной драме “СТАРИКИ” 



СЕНБІ



ҚАрАшА

Tv АПТА

16

// «ЖАМБыл - ТАРАз»  //  №44 (1279), 28  ҚАзАН 2015 Жыл //



(“Ошибка следствия”, 

фильм 2-ой)  

02.30 “МАХАББАТ  ПЕН 

ӨШПЕНДІлІК” түрiк теле-

хикаясы (повтор) 

03.40-05.10 “КТК” 

ҚОРЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама



   ЕВРАЗИя

6:00 «МЕНТОВСКИЕ ВО-

ЙНы 6» (каз) 

7:50 «ТАҢҒы ПОШТА»   

8:25 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

8:50 ЖАҢАлыҚТАР СУБ-

ТИТРлЕРМЕН  

9:00 «СМАК»

9:40 Премьера.  Анна 

Уколова, Андрей Чадов 

в лирической комедии 

«ИДЕАлЬНАЯ ПАРА»  

11:45 «ФАБРИКА ГРЕз» с 

Ольгой Артамоновой  

12:10 «ӘЙЕл СыРы…» 

бағдарламасының 

тұсаукесері   

13:20 «101 КЕҢЕС»    

13:45 «КАРАОКЕ ТАКСИ» 

бағдарламасы 

14:25 «П@УТINA+» 

бағдарламасы    

15:20  Премьера. Руслан 

Чернецкий, Вероника 

Пляшкевич в мелодраме 

«ОСТАНЬТЕСЬ НАВСЕГ-

ДА»


20:00 «ПЕРВАЯ ПРО-

ГРАММА»   

20:30 Смотрим вместе! 

«X FACTOR». Шестой 

сезон. Прямой эфир 

22:00 «КЕШКІ КЕзДЕ-

СУ» бағдарламасының 

тұсаукесері   

23:30 Смотрим вместе! 

«X FACTOR». Шестой 

сезон. Итоги голосования. 

Прямой эфир  

0:00 Только для взрос-

лых. Премьера. «МЕ-

ТОД». Сеанс второй    

2:25 «КАРАОКЕ ТАКСИ»  

2:55 «101 КЕҢЕС» 

3:20 «МЕНТОВСКИЕ ВО-

ЙНы 6» (каз) 

До 05:00 

 

8:00 Новости «20:30»



8:30 Жаңалықтар

9:00 Программа «Супер-

папа»

9:40 «Kaznet» ғаламтор 



шолу

10:00 «Ән мен әзіл» 

концерттік бағдарламасы

11:00 «Дүние жарық» 

бағдарламасы

11:30 «Мадхубала» үнді 

телехикаясы

13:30 Сериал «Обмани, 

если любишь»

15:35 Национальная лига 

КВН. Полуфинал

17:30 «Сырласу» ток-шоу

18:05 «Ел аузында» 

бағдарламасы

18:30 «Мадхубала» үнді 

телехикаясы

20:05 «Ел аузында» 

бағдарламасы

20:30 «20:30. Біздің 

уақыт» ақпараттық-

сараптамалық 

бағдарламасы

21:20 «Астана кеші 

көңілді» концерттік шоуы

22:35 Художественный 

фильм «Погоня»

0:40 «Ән мен әзіл» 

концерттік бағдарламасы

Жамбыл облыстық аумақтық палатасының жеке сот 

орындаушысы Қайранбеков Жеңісбек Болатбекұлы 

лицензия №2050, 01.09.2015 ж. бастап өз қызметінің 

басталғандығы туралы хабарлайды. 




1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал