2-бет. Әлеумет әлді де




бет7/10
Дата16.03.2017
өлшемі1 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

   ЕВРАЗИя

6:00 «ЖИТЬ зДОРОВО» 

(каз) 

6:50 ЖАҢАлыҚТАР СУБ-



ТИТРлЕРМЕН  

7:22 «101 КЕҢЕС»    

8:15 ДОСТОЯНИЕ РЕСПУ-

БлИКИ. АллА ПУГАЧЕВА     

11:00 «ПЯТНИЦКИЙ. ГлА-

ВА ТРЕТЬЯ». Многосерий-

ный детектив 

12:00 «X FACTOR». 

Күнделік   

12:10 «СҮЙГЕН ЖАР». 

ҮНДІ ТЕлЕХИКАЯСы   

13:10 «АШыҒыН 

АЙТҚАНДА» ТОК-ШОУы      

14:10 Смотрим вместе! 

Комедия на все времена. 

«СВАТы 4»  

15:20 «ПЕРВыЕ НОВО-

СТИ»  


15:30 «СУДЕБНыЕ ИСТО-

РИИ»      

16:30 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМ-

СЯ»  


17:40 Премьера. «ЕСТЬ 

ТАКАЯ БУКВА!». К юбилею 

«ПОлЕ ЧУДЕС»   

18:55 Марина Митрофа-

нова, Евгений Шириков, 

Агата Муцениеце, Кирилл 

Жандаров в многосерий-

ном фильме «КРАСИВАЯ 

ЖИзНЬ»

 20:00 «ГлАВНыЕ НОВО-



СТИ»  

20:40 «СҮЙГЕН ЖАР». 

ҮНДІ ТЕлЕХИКАЯСы  

21:40 «БАСТы 

ЖАҢАлыҚТАР»  

22:20 «ДЖОДХА ЖӘНЕ 

АКБАР». ҮНДІ ТЕлЕХИКА-

ЯСы 


23:25 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

23:50 «X FACTOR». Днев-

ник   


0:00 Премьера. Андрей 

Смоляков, Марина Алек-

сандрова в многосерийном 

фильме «ПАУК»  

2:25 «П@УТINA» 

бағдарламасы 

2:50 «МЕНТОВСКИЕ ВО-

ЙНы 6» (каз)  

3:35 «КОНТРОлЬНАЯ зА-

КУПКА»  (каз)      

До 4:00 

 

7:00 «Kaznet» ғаламтор 



шолу

7:30 Программа «Такси»

8:00 Новости «20:30»

8:30 Жаңалықтар

9:00 «Ғажайып отбасы» 

кәріс телехикаясы

10:20 «Байлыққа бастаған» 

қытай телехикаясы

11:30 «Мадхубала» үнді 

телехикаясы

13:30 «Сырласу» ток-шоу

14:10 «Қыз-Жібек» 

анимациялық фильмі

14:35 Сериал «Аббатство 

Даунтон»

15:50 «Ғажайып отбасы» 

кәріс телехикаясы

17:10 «Kaznet» ғаламтор 

шолу

17:30 «Такси» 



бағдарламасы

18:00 «Мадхубала» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Сын отца 

народов»

22:10 «Байлыққа бастаған» 

қытай телехикаясы

23:10 Сериал «Аббатство 

Даунтон»

0:20 Жаңалықтар

0:50 Новости «20:30»

1:20 Ән шашу



пеш жағу 

кезінде абай 

болыңыздар!

 

„

Облыс аумағында 10 



ай ішінде 230 өрт оқиғасы 

тіркеліп, өрттен келген 

шығын 31 млн. теңгеден 

асып отыр. Өрт салдарынан 

2 адам қаза тауып, 14 

адам әртүрлі дене күйік 

жарақатын алған. Өткен 

жылдың осы уақытымен 

салыстырғанда өрт саны  

және өрт салдарынан адам 

өлімі төмендеп отыр.  

Өрт оқиғалары көбіне тұрғын үйлерде 

және азаматтардың қосалқы бөлмелерінде 

орын алады. Өрт оқиғаларының шығу 

себебі әртүрлі болғанымен, негізгі себеп 

өрт қауіпсіздік ережелерін сақтамауы 

болып  табылады.  Күнделікті  «101» 

қызметіне азаматтардың пәтерлері мен 

үйлерінде өрт оқиғалары туралы бірнеше 

хабарламалар  түседі.  Әр  хабарлама 

түкпірінде қайғы-қасірет жатады, біреудің 

үйі, біреудің мүлкі, ал кей кезде тұрғындар 

да зардап шегеді. 

Мысалға  алар  болсақ,  үстіміздегі 

жылдың 31 тамызында Тараз қаласының 

тұрғын үй секторында, тұрғын үйдің 

бірінде, моншасында  өрт оқиғасы орын 

алды,  Өрт салдарынан үйдің моншасы 

шатыры толығымен өртенді. Өрттің шығу 

себебі жылыту пешінің және құбырының 

дұрыс орнатылмауынан туындаған. 

Жыл сайынғы статистикаға сүйенер 

болсақ, тұрғын үйлерді жылыту маусымы 

кезінде өрт оқиғалары күрт өсіп кетеді.  

Күннің сууы кезінде тұрғындар үйді 

жылыту мақсатында пеш және электр 

жылытқыш құрылғыларын қолданады. 

Осы жылдың 10 айы ішінде пеш және 

электр жылытқыш құрылғыларын пай-

далану кезінде өрт қауіпсіздік ережелерін 

сақтамауынан 35 өрт оқиғасы тіркеліп 

отыр.   


Осыған  байланысты  Тараз  қаласы 

Төтенше жағдайлар басқармасы қаланың 

тұрғындары мен қонақтарына күннің 

сууына  байланысты  өрт  қауіпсіздік 

ережелерін сақтауларыңызды естеріңізге 

салады.


• Пеш жағу кезінде өрт қауіпсіздік 

ережесін сақтаңыз: пешті және құбырын 

тексеріп,  күйе-күлден  тазартыңыз, 

мұржадағы,  қуырдағы  саңылау  мен 

жарылған  жерлерін  дер  кезінде  сы-

лау. Пештер мен басқа да жылу беру 

құралдарының  белгіленген  норма 

бойынша  жанғыш  құрылысты  өртке 

қарсы шегінісі болуы тиіс, сондай-ақ 

ауданы 50-70 см. кем емес, ешбір ақау 

мен мүлтіксіз қаңылтыр төселуі қажет. 

Пештерді тұтандыру үшін бензин, керо-

син, дизельдік жағармайларды және басқа 

да тез тұтанғыш, жанғыш сұйықтықтарды 

қолдануға тыйым салынады. 



• Электр қондырғылары мен электр 

бұйымдарын қолдану кезінде: Бұзылған 

розеткаларды, ажыратқыштарды, басқа 

да  электр  қондырғыш  бұйымдарды 

пайдалануға. Стандартқа сай келмейтін 

қолдан жасалған электр жылытқыштарды 

қолдануға, қысқа тұйықталу мен артық 

салмақтан қорғайтын қолдан жасалған ап-

параттарды пайдалануға.  Өрт қаупін бол-

дырмайтын жанбайтын жылу оқшаулағыш 

материалдан жасалған тіреуі мен жылу 

қорғағыш қондырғысы жоқ электр пли-

таларын, басқа да жылытқыш құралдарды 

пайдалануға тыйым салынады.

• Тыйым салынады:

-  жанып  тұрған    газды,  электр 

құрылғыларын және пештерді қараусыз 

қалдыруға;

-  жасөспірімдерді  үйде  жалғыз 

қалдыруға және шақпақпен ойнауына

- темекі шегу кезінде темекі тұқылын 

еден немесе жанғыш материалдың үстіне  

қалдыруға.

Өрт болған жағдайда «101» және «112» 

телефондарына қоңырау шалып, өрт 

болып жатқан жердің нақты мекен-

жайын хабарлауды ұмытпаңыздар. 

Тараз қаласының әкімдігі және 

қалалық Төтенше жағдайлар 

басқармасы.

Тараз қаласы тұрғындарының назарына!

 

Тараз  қаласы  әкімдігінің  жұмыспен  қамту  және 



әлеуметтік бағдарламалар бөлімі назарыңызға Қазақстан 

Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму 

министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі №279 бұйрығына 

сәйкес, 


«Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою», 

«Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру», «Адамдарға 

жұмыспен  қамтуға  жәрдемдесудің  белсенді  нысан-

дарына  қатысуға  жолдамалар  беру»  мемлекеттік 

көрсетілетін қызмет Халықты жұмыспен қамту орталығы 

және Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы 

көрсетіледі.

Халықты  жұмыспен  қамту  орталығының  мекен-

жайы: Қазыбек би көшесі, 142а, т. 43-51-66

Халыққа қызмет көрсету орталықтарының мекен-

жайлары:

№1 - Қойгелді көшесі,158а, т. 43-52-18

№2 - 6 ықшам ауданы,2, т. 56-62-91 

№3 - Абай даңғылы,232 үй, т. 56-90-04

№4 - Сәтпаев көшесі,1б, т. 99-90-45 


6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл уақыт. 

7:00 «ТАҢШОлПАН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама(8:00; 9:30 

KAZNEWS) 

10:00 «Біздің ағай». Теле-

хикая. 15-бөлім(«Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.)  

(с субтитрами)

10:50 «Cырғалым». Теле-

хикая. 2-маусым. 6-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық телеар-

насы, 2014 ж.) (с субтитрами)

11:45 «Айтуға оңай...»

12:30 «Көңілашар» Әзіл-сықақ 

бағдарламасы

13:00 «БІРГЕ ТАҢДАЙМыз!». 

Тікелей эфир

14:10 «Келін». Телехи-

кая.1553, 1554-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с субти-

трами)


15:00 «ӘЙЕл БАҚыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир 

16:10 ТҰСАУКЕСЕР! 

«ЖҮРЕГІМ СІзГЕ АМАНАТ». 

Телехикая.64-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

17:05 «Қазақ даласының 

құпиялары». Деректі фильм 

17:30 KAZNEWS

17:55 «Әуежай». Мультхикая. 

8-бөлімі (Корея, 2012ж.)

18:10 Құтқарушы күшіктер». 

Мультхикая. 18-бөлім 

(Ұлыбритания, 2013 ж.)  

18:35 «Жүзден жүйрік»

19:00 «ИНДУСТРИЯлАНДы-

РУ: ҰлТТыҚ ӨНДІРІС»(ОҚО 

«Өзгерген өңір»)

19:30 KAZNEWS

20:20 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:05 ТҰСАУКЕСЕР! «БІзДІҢ 

АҒАЙ». Телехикая. 16-соңғы 

бөлімі («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с суб-

титрами)

22:00 ТҰСАУКЕСЕР! 

«КЕлІН». Телехикая.1555, 

1556-бөлімдері (Үндістан, 

2008 ж.) (с субтитрами)

22:55 «ТҮНГІ СТУДИЯДА 

НҰРлАН ҚОЯНБАЕВ» 

23:30 «КӨҢІлАШАР» ӘзІл-

СыҚАҚ БАҒДАРлАМАСы

0:05 KAZNEWS

0:55 «Жүрегім сізге аманат». 

Телехикая. 64-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

1:50 «Индустрияландыру: 

Ұлттық өндіріс» 

2:25 «Түнгі студияда Нұрлан 

Қоянбаев» 

3:00 KAZNEWS

3:50 «Көк тарландары». 

40-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2014 ж.) (с суб-

титрами)


4:40 «Жан жылуы» 

5:05 «Қазақ даласының 

құпиялары». Деректі фильм 

5:35 Әнұран



         ХАБАР

07:00 ҚР Әнұраны

07:02 «Білгенге маржан»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - Утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 «Подари детям 

жизнь»

10:15 Телесериал. «След»



11:00 Утренний выпуск 

новостей 

11:10 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

11:45 Кулинарная програм-

ма «Магия кухни»

12:15 Тұсаукесер!!! Теле-

хикая.  «Қыз жолы»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Документальная дра-

ма. «Кулагин и партнёры» 

14:10 Телесериал. «Условия 

контракта» -2

15:00 Дневной выпуск 

новостей

15:15 «Біздің үй»

16:00 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

16:30 Телехикая. 

«Кеңесшілер»

17:00 Кешкі жаңалықтар

17:10 Телехикая. 

«Болашағым өз қолымда»

18:00 Вечерний выпуск 

новостей

18:15 Телехикая. «Агент Z»

19:05 «Жекпе-жек»

20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «На бескрайних  про-

сторах времени». Докумен-

тальный фильм

21:00 Итоги дня

21:30 Тұсаукесер!!! Теле-

хикая. «Қыз жолы»

22:20 Телесериал. «След»

23:05 «Көзқарас» 

23:35 «100 бизнес-тарихы»

00:05 Қорытынды 

жаңалықтар

00:35 Итоги дня

01:05 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

01:40 Жаңалықтар

03:00 ҚР Әнұраны

      


                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7.25 ӘНҰРАН. АҢДАТПА  

7.30 « Қайырлы таң, 

Әулиеата! »

9.30 ЖАНАлыҚТАР 

9.50  «НОВОСТИ»

10.10 «Сазды әуен» 

10.25 ТЕлЕБлОКНОТ

10.30 ТЕлЕМАРКЕТ

10.35 Хабар: «Первая 

студия» 

11.00 «Балаларға базарлық»

11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕлЕБлОКНОТ

11.35 «Күй күмбірі»

11.45  Телехикая 

12.35 «Деректі фильм»

13.00 «ЖАҢАлыҚТАР» 

13.10 «НОВОСТИ»  

13.20 «Балаларға базарлық»

13.45 «ТЕлЕБлОКНОТ»

13.50 ТЕлЕМАРКЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 АҢДАТПА

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс


17.50  АҢДАТПА

17.55  Хабар: «Жаса , менің 

елім»

18.10 Хабар: «Иман нұры» 



18.20 «ЖАҢАлыҚТАР»

18.35 «НОВОСТИ» 

18.50 «ТЕлЕМАРКЕТ» 

18.55  «ТЕлЕБлОКНОТ»

19.00  «Сазды әуен» 

19.15  Телехикая 

20.00  «ЖАҢАлыҚТАР»

20.20  «НОВОСТИ» 

20.40 ТЕлЕБлОКНОТ

20.45 «Күй  күмбірі»

20.55  Хабар: «Сіз не 

дейсіз?» 

21.30 ТЕлЕМАРКЕТ

21.40 ТЕлЕБлОКНОТ

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55  Көркем фильм

23.25 Телехикая

00.00  «ЖАҢАлыҚТАР»

00.20  «НОВОСТИ» 

00.40 ТЕлЕБлОКНОТ

00.45  «Сазды әуен»

01.05 АҢДАТПА. ӘНҰРАН  

01.10 Арнаның жабылуы

 

7 КАНАЛ

06.00  «Қыздар арасында»

06.40  «Айтпады демеңіз»

07.30  ПРЕМЬЕРА 

«Күнбастар»

08.00  «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

08.30  «Күнбастар»

09.00  ПРЕМЬЕРА «Будьте 

здоровы»  

10.00  «О самом главном»

11.00  «Смеяться разреша-

ется»


12.00  «Айнаonline»

12.10 «Айтпады демеңіз»

13.10  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

15.00  «Гадалка»

16.00  Т/с «Тест на беремен-

ность»

18.00  Т/п «Шәй ішейік»  



19.00  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

20.50 «Айнаonline»

21.00  Шоу «Человек не-

видимка»

22.00  Т/с «Секретные мате-

риалы»

23.00  Т/с «Игра престолов»



00.00  Т/с «Ответный удар»

00.50  «Выжить любой 

ценой»

02.00  «Сайқымазақтар. 



Жасырын камера»  

03.00  «Кім білген»

03.30  «Айнаonline» 

04.00  «Женіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ»  

31 КАнАл

05.58  ҚР ӘНҰРАНы

06.00  Развлекательная про-

грамма «Ризамын» (каз)

07:00 Информбюро

08:00  Индийский сериал 

«СҮЙГЕН СҰлУ» (повтор) 

09:00  Сериал «ҮШ ЖҮРЕК» 

10:00  Сериал «СЧАСТлИВы 

ВМЕСТЕ»


11:00  Премьера! Сериал 

«ИНДУС»


12:00 ЕРАлАШ

13:00  Мультфильмы (каз)

14:00  Сериал ««АйТИ-Моло-

дец»» (повтор) 

15:00  Сериал «ГОРОДСКИЕ 

лЕГЕНДы»


15:30  КИНО. Эдди Мёрфи 

в комедии «ПРЕДСТАВЬ 

СЕБЕ» (повтор)

18:00 Сериал «КУХНЯ 4» 

(повтор)

18:30 Сериал «КУХНЯ 4»

19:00 «ДОМ-ВЕСы 2»

20:00  Информбюро

21:00  Сериал «СҮЙГЕН 

СҰлУ»


22:00  Сериал «СЕН 

КЕлЕРСІҢ»

23:00  Сериал ««АйТИ-Мо-

лодец»»


00:00  «ДОМ-ВЕСы 2» (по-

втор)


01:00 Сериал «АлҒАШҚы 

МАХАББАТ»

02:00 КИНО«МАлЕНЬКИЙ 

СВИДЕТЕлЬ» (каз)

05:00 Қазақша концерт (каз) 

   


     КТК

06.00 Открытие вещания. ҚР 

ӘНҰРАНы

06.05 Мультфильмдер 



06.25 “КТК” ҚОРЖыНыНАН” 

ойын-сауықты бағдарлама

07.10 “ВАУ” деректi хикая 

07.35 “ҚАРАДАЙы” түрiк 

телехикаясы 

08.40 ЖАҢАлыҚТАР (по-

втор) 

09.05 “ЖАНҚИЯР ПАТШАЙ-



ыМ” қытай  телехикаясы (34 

серия)


10.05 “КУлЬТ”, остросюжет-

ная драма (повтор)

12.00 НОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ЧЕРНыЙ КВАДРАТ” 

(повтор)


13.20 “ВНУТРЕННЕЕ РАС-

СлЕДОВАНИЕ”, остросю-

жетная драма (повтор) 

15.25 “СЕМЕЙНыЕ 

ДРАМы”, реалити-сериал. 

НОВыЕ ВыПУСКИ!

16.30 “ТАҒДыРМЕН ТАР-

ТыС ” үнді телехикаясы 

(повтор) 

17.00 “ТАҒДыРМЕН 

ТАРТыС ” үнді телехи-

каясы (161-162 серии). 

ТҰСАУКЕСЕР! С субтитрами 

на русском языке 

18.00 “МАХАББАТ МҰҢы” 

үнді телехикаясы (588 

серии). ТҰСАУКЕСЕР! 

18.30 “ӘЙЕл ҚыРыҚ 

ШыРАҚТы” (повтор) 

19.30 “ӘЙЕл ҚыРыҚ 

ШыРАҚТы”. Реалити-сери-

ал. ТҰСАУКЕСЕР!

20.30 ЖАҢАлыҚТАР

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40 “НАША ПРАВДА” – По-

чем счастье?

22.50 ТАТЬЯНА АР-

НТГОлЬЦ, ДМИТРИЙ 

МАРЬЯНОВ, КОНСТАНТИН 

КРЮКОВ в остросюжетной 

драме “КУлЬТ” (7-8 серии) 

ПРЕМЬЕРА!

00.40 ДМИТРИЙ ПЕВЦОВ в 

остросюжетной криминаль-

ной драм “ВНУТРЕННЕЕ 

РАССлЕДОВАНИЕ” (15-16 

заключит.серии). ПРЕМЬЕ-

РА.


02.15 “КЕСIР” (повтор)

02.40 ЖАҢАлыҚТАР (по-

втор)

03.05 “КТК” ҚОРЖыНыНАН” 



ойын-сауықты бағдарлама 

(повтор)


03.50 “ЖАНҚИЯР ПАТШАЙ-

ыМ” қытай  телехикаясы 

(повтор)

04.35-05.30 “ҚАРАДАЙы” 

түрiк телехикаясы (повтор) 

   ЕВРАЗИя

6:00 «ЖИТЬ зДОРОВО» 

(каз) 

6:50 ЖАҢАлыҚТАР СУБ-



ТИТРлЕРМЕН  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ 

УТРО»    

11:00 «ПЯТНИЦКИЙ. ГлА-

ВА ТРЕТЬЯ». Многосерий-

ный детектив 

12:00 «X FACTOR». 

Күнделік   

12:10 «СҮЙГЕН ЖАР». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКАЯСы  

13:10 «АШыҒыН 

АЙТҚАНДА» ТОК-ШОУы      

14:10 Смотрим вместе! 

Комедия на все времена. 

«СВАТы 4» 

15:20 «ПЕРВыЕ НОВО-

СТИ»  

15:30 «СУДЕБНыЕ ИСТО-



РИИ»      

16:30 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМ-

СЯ»  

17:40 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ»  



18:55 Марина Митрофа-

нова, Евгений Шириков, 

Агата Муцениеце, Кирилл 

Жандаров в многосерий-

ном фильме «КРАСИВАЯ 

ЖИзНЬ»


 20:00 «ГлАВНыЕ НОВО-

СТИ»  


20:40 «СҮЙГЕН ЖАР». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКАЯСы  

21:40 «БАСТы 

ЖАҢАлыҚТАР»  

22:20 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АК-

БАР». ҮНДІ ТЕлЕХИКАЯСы 

23:25 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

23:50 «X FACTOR». Дневник   

0:00 Премьера. Андрей 

Смоляков, Марина Алек-

сандрова в многосерийном 

фильме «ПАУК»  

2:25 «П@УТINA» 

бағдарламасы 

2:50 «МЕНТОВСКИЕ ВО-

ЙНы 6» (каз)  

3:35 «КОНТРОлЬНАЯ зА-

КУПКА»  (каз)    

До 4:00


 

7:00 «Kaznet» ғаламтор 

шолу

7:30 «Такси» бағдарламасы



8:00 Новости «20:30»

8:30 Жаңалықтар

9:00 «Ғажайып отбасы» 

кәріс телехикаясы

10:20 «Байлыққа бастаған» 

қытай телехикаясы

11:30 «Мадхубала» үнді 

телехикаясы

13:30 Арнайы жоба. Той 

жыры


13:50 «Ел аузында» 

бағдарламасы

14:10 «Қыз-Жібек» 

анимациялық фильмі

14:35 Сериал «Аббатство 

Даунтон»


15:50 «Ғажайып отбасы» 

кәріс телехикаясы

17:10 «Kaznet» ғаламтор 

шолу


17:30 Программа «Такси»

18:00 «Мадхубала» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Сын отца 

народов»

22:10 «Байлыққа бастаған» 

қытай телехикаясы

23:10 Сериал «Аббатство 

Даунтон»

0:20 Жаңалықтар

0:50 Новости «20:30»

1:20 Ән шашу



БЕЙСЕНБІ



ҚАрАшА

Теледидарды

 үйге барып жөндеу. 

КЕПІЛДІК. 

 

Т.45-66-90,  87052255278.

Владимир

ЖөНдЕу

Tv АПТА

14

// «ЖАМБыл - ТАРАз»  //  №44 (1279), 28  ҚАзАН 2015 Жыл //



италия өнерінің 

үздік 

туындылары 

қазақ жерінде

 

„

Қазақстандағы 



италияның мәдениет 

жылы шымылдығын 

түрді. Бір жылға 

жалғасатын ауқымды 

бағдарлама аясында 

шетелдің әртістері 

еліміздің үздік өнер 

ордаларында өз 

мүмкіндіктерін паш етпек.

Әлемге танымыл музыканттар 

көрермендерге  ұмытылмас  кеш 

сыйлап қана қоймайды, сонымен 

қатар  қазақстандық  мамандарға 

шеберлік  сағаттарын  өткізеді. 

Сондай-ақ  Марко  Полоның 

Орталық Азияға саяхаты жайында 

деректі фильм түсіру жоспарланған. 

Осылайша,  екі  ел  арасындағы 

өзара ынтымақтастықты дамытып, 

мәдениет  саласында  тәжірибе 

алмасу  көзделген.  Айта  кетейік, 

5  жылдың  ішінде  Қазақ  ұлттық 

өнер университетінің 38 студенті 

Италияның белді оқу орындарында 

білім алып, тәжірибеден өткен. 

Арыстанбек  Мұхамедиұлы,      

ҚР Мәдениет және спорт министрі: 

- «ЭКСПО  – 2017» халықаралық 

көрмесін  жобалау  барысында 

қарым-қатынасты нығайттық. Алға 

қойған мақсаттарымыздың бірі – 

туризмді нығайту. Ал Италия бұл 

салада жетекші елдердің қатарында. 

Мәдениет және спорт министрлігі 

мен Италияның туризм министрлігі 

туризм саласын дамыту мақсатында 

келісімге келудеміз. 

С т е ф а н о   Р а в а н ь я н ,           

Италияның  ҚР-дағы Төтенше және 

өкілетті елшісі:

 - Қазірдің өзінде «Астана  Опе-

ра» театры, «Ла Скала» театрлары 

тығыз  байланыста.  Болашақта 

джаз, поп музыка, би өнері, кино 

саласындағы  ынтымақтастықты 

жандандыра түсу қажет. Сонымен 

қатар  Астана,  Алматыдан  бөлек, 

Қарағанды мен Павлодар қаласында 

концерт өткізу жоспарда бар. Басты 

мақсатымыз – Астанадағы Милан, 

Миландағы  Астана  апталығын 

өткізу.


Тұрғындардың назарына!

Тараз қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау

 бөлімінде сенім телефоны жұмыс істейді  

 

Сіздер осы бөлімнің қызметкерлеріне қандай да болсын орын алған сыбайлас жемқорлық 



жайында немесе мемлекеттік қызметкерлердің «Ар-намыс» кодексін сақтамағандығы туралы 

ақпаратты мына телефон арқылы хабарлай аласыздар: 45-64-86. 

Мемлекеттік  мекемеге  жүктелген  қызмет  пен  міндеттерді  орындау  барысында  бөлім 

қызметкерлері мына мекен-жайда апта сайын азаматтарды қабылдау өткізеді: Тараз қаласы, 

Сүлейменов көшесі, 3-үй, 106-каб.  



Қызметі

Аты-жөні 

Қабылдау уақыты

1.

Бөлім 



басшысының м.а.

Әбілхайыров  Бекмұхан 

Бегімханұлы

Сейсенбі, бейсенбі күндері 

15.00-18.00

  

Бөлім басшысының қабылдауына жазылу осы бөлімнің қабылдау бөлмесінде жүргізіледі. 



Мекен-жайы:  Сулейменов  көшесі,  3-үй,  1-ші  қабат,  106-кабинет  немесе  мына  нөмірге 

хабарласуыңызға болады: 45-48-19.    



6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт қызметі: 

дәлме-дәл уақыт. 

7:00 «ТАҢШОлПАН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама(8:00; 9:30 

KAZNEWS) 

10:00 «Біздің ағай». Телехикая. 

16-соңғы бөлімі(«Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж)  (с 

субтитрами)

10:50 «Cырғалым». Телехикая. 

2-маусым 7-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2013 ж.) (с 

субтитрами)

11:45 «Айтуға оңай...»

12:30 «Көңілашар» Әзіл-сықақ 

бағдарламасы

13:00 «БІРГЕ ТАҢДАЙМыз!». 

Тікелей эфир

14:10 «Келін». Телехикая.1555, 

1556-бөлімдері (Үндістан, 2008 

ж.) (с субтитрами)

15:00 «ӘЙЕл БАҚыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир 

16:10 ТҰСАУКЕСЕР! «ЖҮРЕГІМ 

СІзГЕ АМАНАТ». Телехикая.65-

бөлім (Филиппин, 2012 ж.) (с 

субтитрами)

17:05 «ЖАН ЖылУы»

17:30 KAZNEWS

17:55 «Әуежай». Мультхикая. 

9-бөлімі (Корея, 2012ж.)

18:10 «ШҚО «Үміт» балалар үйі. 

Арнайы жоба

18:30 «ИМАН АЙНАСы» («Тіл - 

ел айнасы»)

18:55 «МЕНІҢ 

ҚАзАҚСТАНыМ!». (с субти-

трами) 


19:30 KAZNEWS

20:00 ПАРлАМЕНТ

20:15 «СЕРПІлІС» 

21:05 «НАМыС ДОДА». 

Халықаралық сайыс

22:15 ТҰСАУКЕСЕР! «КЕлІН». 

Телехикая.1557, 1558-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с субти-

трами)

23:15 «СІз НЕ ДЕЙСІз?» 



23:45 «Жайдарман».Үздік 

әзілдер


0:10 KAZNEWS

0:40 Парламент

0:55 «Жүрегім сізге аманат». 

Телехикая. 65-бөлім (Филиппин, 

2012 ж.) (с субтитрами)

1:50 «Иман айнасы» 

2:15 «Серпіліс» 

3:00 KAZNEWS

3:30 Парламент

3:45 «Сіз не дейсіз?» 

4:15 «Жан жылуы»

4:35 «Ғасырлар үні»

5:10 «Жайдарман». Үздік 

әзілдер


5:35 Әнұран


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал