2-бет. Әлеумет әлді де




бет6/10
Дата16.03.2017
өлшемі1 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

     КТК

06.00 Открытие вещания. ҚР 

ӘНҰРАНы

06.05 Мультфильмдер 



06.25 “КТК” ҚОРЖыНыНАН” 

ойын-сауықты бағдарлама

07.10 “ВАУ” деректi хикая 

07.35 “ҚАРАДАЙы” түрiк теле-

хикаясы 

08.40 ЖАҢАлыҚТАР (повтор) 

09.05 “ЖАНҚИЯР ПАТШАЙ-

ыМ” қытай  телехикаясы (32 

серия)

10.05 “КУлЬТ”, остросюжет-



ная драма (повтор)

12.00 НОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ГлАВНАЯ РЕДАКЦИЯ” 

(повтор)

13.20 “ВНУТРЕННЕЕ РАС-

СлЕДОВАНИЕ”, остросюжет-

ная драма (повтор) 

15.25 “СЕМЕЙНыЕ ДРАМы”, 

реалити-сериал. НОВыЕ 

ВыПУСКИ!

16.30 “АЙТылМАҒАН 

АҚИҚАТ” (повтор)

17.00 “ТАҒДыРМЕН ТАРТыС 

” үнді телехикаясы (157 -158 

с.). ТҰСАУКЕСЕР! С субтитра-

ми на русском языке 

18.00 “МАХАББАТ МҰҢы” 

үнді телехикаясы (585-586 

серия). ТҰСАУКЕСЕР! 

19.00 “МАХАББАТТА ШЕК 

БАР МА?” үнді телехи-

каясы (170-171 серии). 

ТҰСАУКЕСЕР! С субтитрами 

на русском языке. 

20.00 “ОРТАлыҚ РЕДАК-

ЦИЯ”. ТҰСАУКЕСЕР!

20.30 ЖАҢАлыҚТАР

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40 “ДИАГНОз”- Разбло-

кировка

22.15 ТАТЬЯНА АРНТГОлЬЦ, 



ДМИТРИЙ МАРЬЯНОВ, КОН-

СТАНТИН КРЮКОВ в остро-

сюжетной драме “КУлЬТ” (3-4 

серии) ПРЕМЬЕРА!

00.05 ДМИТРИЙ ПЕВЦОВ в 

остросюжетной криминаль-

ной драм “ВНУТРЕННЕЕ 

РАССлЕДОВАНИЕ” (11-12 

серии). ПРЕМЬЕРА.

01.50 “АЙТылМАҒАН 

АҚИҚАТ” (повтор)

02.15 ЖАҢАлыҚТАР (повтор)

02.40 “КТК” ҚОРЖыНыНАН” 

ойын-сауықты бағдарлама 

(повтор)

03.25 “ЖАНҚИЯР ПАТШАЙ-

ыМ” қытай  телехикаясы 

(повтор)


04.10-05.10 “ҚАРАДАЙы” 

түрiк телехикаясы (повтор) 



   ЕВРАЗИя

6:00 «ЖИТЬ зДОРОВО» (каз) 

6:50 ЖАҢАлыҚТАР СУБТИТ-

РлЕРМЕН  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ 

УТРО»    

11:00 «ПЯТНИЦКИЙ. ГлАВА 

ТРЕТЬЯ». Многосерийный 

детектив 

12:00 «X FACTOR». Күнделік  

12:10 «СҮЙГЕН ЖАР». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКАЯСы  

13:10 «АШыҒыН АЙТҚАНДА» 

ТОК-ШОУы     

14:10 Смотрим вместе! 

Комедия на все времена. 

«СВАТы 4»  

15:20 «ПЕРВыЕ НОВОСТИ»  

15:30 «СУДЕБНыЕ ИСТО-

РИИ»     

16:30 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМ-

СЯ»  


17:40 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ»  

18:55 Марина Митрофанова, 

Евгений Шириков, Агата Му-

цениеце, Кирилл Жандаров 

в многосерийном фильме 

«КРАСИВАЯ ЖИзНЬ»

 20:00 «ГлАВНыЕ НОВО-

СТИ»  


20:40 «СҮЙГЕН ЖАР». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКАЯСы  

21:40 «БАСТы 

ЖАҢАлыҚТАР»  

22:20 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АК-

БАР». ҮНДІ ТЕлЕХИКАЯСы 

23:25 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

23:50 «X FACTOR». Дневник   

0:00 Премьера. Андрей 

Смоляков, Марина Алек-

сандрова в многосерийном 

фильме «ПАУК»  

2:25 «П@УТINA» 

бағдарламасы 

2:50 «МЕНТОВСКИЕ ВО-

ЙНы 6» (каз)  

3:35 «КОНТРОлЬНАЯ зА-

КУПКА»  (каз)      

До 4:00 


 

7:00 «Kaznet» ғаламтор 

шолу

7:30 «Такси» бағдарламасы



8:00 Новости «20:30»

8:30 Жаңалықтар

9:00 «Ғажайып отбасы» 

кәріс телехикаясы

10:20 «Байлыққа бастаған» 

қытай телехикаясы

11:30 «Мадхубала» үнді 

телехикаясы

13:30 Ток-шоу «Открытая 

студия»


14:10 «Қыз-Жібек» 

анимациялық фильмі

14:35 Сериал «Аббатство 

Даунтон»


15:50 «Ғажайып отбасы» 

кәріс телехикаясы

17:10 «Kaznet» ғаламтор 

шолу


17:30 Программа «Такси»

18:00 «Мадхубала» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Сын отца 

народов»

22:10 «Байлыққа бастаған» 

қытай телехикаясы

23:10 Сериал «Аббатство 

Даунтон»

0:20 Жаңалықтар

0:50 Новости «20:30»

1:20 Ән шашу



ДҮЙСЕНБІ

2  

ҚАрАшА

СЕЙСЕНБІ



ҚАрАшА

Tv АПТА

12

// «ЖАМБыл - ТАРАз»  //  №44 (1279), 28  ҚАзАН 2015 Жыл //



6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл уақыт 

7:00 «ТАҢШОлПАН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама(8:00; 9:30 

KAZNEWS)

9:55 «Апта.kz»

11:00 «Серпіліс»

11:50 «Дауа»(с субтитрами)

12:25 «Ақсауыт». Әскери-

патриоттық бағдарлама 

13:00 «БІРГЕ ТАҢДАЙМыз!». 

Тікелей эфир 

14:10 «Келін». Телехикая.1547, 

1548-бөлімдері (Үндістан, 2008 

ж.) (с субтитрами)

15:00 «ӘЙЕл БАҚыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир 

16:10 ТҰСАУКЕСЕР! «ЖҮРЕГІМ 

СІзГЕ АМАНАТ». Телехикая.61-

бөлім (Филиппин, 2012 ж.) (с 

субтитрами)

17:00 «Менің Қазақстаным!». (с 

субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «Әуежай». Мультхикая. 

5-бөлімі (Корея, 2012ж.)

18:10 Құтқарушы күшіктер». 

Мультхикая. 15-бөлім 

(Ұлыбритания, 2013 ж.)  

18:35 «Жүзден жүйрік»

19:05 «ТАРИХ ТОлҚыНыНДА»

19:30 KAZNEWS

20:20 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:05 ТҰСАУКЕСЕР! «БІзДІҢ 

АҒАЙ». Телехикая. 13-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық телеарна-

сы, 2015 ж.) 

22:00 ТҰСАУКЕСЕР! 

«КЕлІН». Телехикая.1549, 

1550-бөлімдері (Үндістан, 2008 

ж.) (с субтитрами)

22:55 «ТҮНГІ СТУДИЯДА 

НҰРлАН ҚОЯНБАЕВ»

23:30 «КӨҢІлАШАР» ӘзІл-

СыҚАҚ БАҒДАРлАМАСы

0:05 KAZNEWS

0:55 «Жүрегім сізге аманат». 

Телехикая. 61-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

1:50 «SPORT.KZ» 

2:20 «Түнгі студияда Нұрлан 

Қоянбаев» 

2:55 «Еңбек түбі - береке» 

3:00 KAZNEWS

3:50 «Көк тарландары». 

37-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2014 

ж.) (с субтитрами)

4:35 «Тарих толқынында» 

5:00 «Менің Қазақстаным!» 

(с субтитрами)

5:30 «Ақсауыт». Әскери-

патриоттық бағдарлама

6:00 Әнұран



         ХАБАР

07:00 ҚР Әнұраны

07:02 «Білгенге маржан»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -Утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Информационный 

канал - аналитическая 

программа «Жеті күн»

11:00 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

11:35 «Подари детям 

жизнь»

11:40 Кулинарная програм-



ма «Магия кухни»

12:15 Мультсериал. «Маша 

и медведь» 

12:35 Мультсериал. «Путе-

шествия Жюля Верна»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Документальная 

драма. «Кулагин и пар-

тнёры» 

14:10 Телесериал. «Усло-



вия контракта»

15:00 Дневной выпуск 

новостей

15:15 «Бұйымтай» 

16:00 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

16:30 Телехикая. 

«Кеңесшілер»

17:00 Кешкі жаңалықтар

17:10 Телехикая. 

«Болашағым өз қолымда»

18:00 Вечерний выпуск 

новостей

18:15 Телехикая. «Агент Z»

19:00 «ТВ Бинго»

20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Арнайы хабар»

21:00 Итоги дня

21:30 Тұсаукесер!!! Теле-

хикая. «Қыз жолы»

22:20 Телесериал. «След»

23:05 «Көзқарас» 

23:35 «Жекпе-жек»

00:20 Қорытынды 

жаңалықтар

00:50 Итоги дня

01:20 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

01:55 «Бұйымтай» 

02:40 Жаңалықтар

04:00 ҚР Әнұраны



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

007.25  ӘНҰРАН. АҢДАТПА  

7.30 «Қайырлы 

таң,Әулиеата!» 

9.30 «АПТА жаңалықтары»  

10.10 «Сазды әуен»

10.35 Хабар : «Ел ертеңі»

11.10 «Балаларға базарлық»

11.25 «Сөз маржан»

11.25 ТЕлЕБлОКНОТ

11.30 ТЕлЕМАРКЕТ

11.35 Күй күмбірі

11.45 Телехикая

12.35  Деректі фильм  

13.00  «ЖАҢАлыҚТАР» 

13.10  «НОВОСТИ»  

13.20 Хабар: «Айша бибі»

13.45 ТЕлЕБлОКНОТ

13.50 ТЕлЕМАРКЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 АҢДАТПА

17.50 Техникалық үзіліс

17.50  АҢДАТПА

17.55 Хабар: «Бірінші 

студия» 

18.20  «ЖАҢАлыҚТАР»

18.35  «НОВОСТИ»     

18.50  «ТЕлЕМАРКЕТ»

18.55  ТЕлЕБлОКНОТ

19.00 «Сазды әуен»

19:15 Телехикая

20.00  «ЖАҢАлыҚТАР»

20.20  «НОВОСТИ» 

20.40 «ТЕлЕБлОКНОТ»

20.45 «Күй күмбірі»

20.55 Деректі фильм

21.10  Хабар:«Қоғам және 

заң»


21.25 «Сөз маржан»

21.30 ТЕлЕМАРКЕТ

21.40 ТЕлЕБлОКНОТ

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55 Көркем фильм 

23.25 Телехикая 

00.00  «ЖАҢАлыҚТАР»

00.20 «НОВОСТИ»

00.40  ТЕлЕБлОКНОТ

00.45  «Сазды ауен»

01.05 АҢДАТПА. ӘНҰРАН  

01.10 Арнаның жабылуы

 

 

7 КАНАЛ



06.00  «Қыздар арасында»

06.40  «Айтпады демеңіз»

07.30  ПРЕМЬЕРА 

«Күнбастар»

08.00  «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

08.30  «Күнбастар»

09.00  ПРЕМЬЕРА «Будьте 

здоровы»  

10.00  Т/ф «Кризис Веры»

12.00  «Айнаonline»

12.15   «Айтпады демеңіз»

13.15 Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

15.00  «Гадалка»

16.00  М/ф  «Иван Царевич и 

Серый Волк 2»

17.30  «KZландия»

18.00  ПРЕМЬЕРА 

«Айнаonline»

18.30  «Жан сырым»

19.00  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

21.00  Шоу «Один в один 3»

00.00  Т/с «Ответный удар»

00.50  Шоу «Мисс Чувство 

Юмора»

02.00  «Сайқымазақтар. 



Жасырын камера» 

03.00  «Кім білген»

03.30  «Айнаonline» 

04.00  «Женіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ»  

31 КАнАл

05.58 ҚР ӘНҰРАНы

06.00 Развлекательная про-

грамма «Ризамын» (каз)

07:00  Сериал «СҮЙГЕН 

СҰлУ» (повтор) 

09:00  Сериал «ҮШ ЖҮРЕК» 

10:00  Кулинарная программа 

«Готовим с Адель»

10:30  Сериал «СЧАСТлИВы 

ВМЕСТЕ»

11:00  Премьера! «Сериал 



«ИНДУС»

12:00  ЕРАлАШ

13:00  Мультсериалы (каз)

14:00  Сериал ««АйТИ-Моло-

дец»» (повтор) 

15:00  СЕРИАл «ГОРОДСКИЕ 

лЕГЕНДы»

15:30  КИНО. Джордж Клуни в 

криминальной комедии «ТРИ-

НАДЦАТЬ ДРУзЕЙ ОУШЕНА» 

(повтор)

18:00 Сериал «КУХНЯ 4» (по-

втор)

18:30  Сериал «КУХНЯ 4»



19:00 «ДОМ-ВЕСы 2»

20:00  Информбюро

21:00  Сериал «СҮЙГЕН СҰлУ»

22:00  Сериал «СЕН 

КЕлЕРСІҢ»

23:00  Сериал «АйТИ-Моло-

дец»

00:00  «ДОМ-ВЕСы 2» (повтор)



01:00 Сериал «АлҒАШҚы 

МАХАББАТ»

02:00КИНО «УЖИН С ПРИ-

ДУРКАМИ»


04:00  Қазақша концерт (каз) 

     КТК

06.00 Открытие вещания. ҚР 

ӘНҰРАНы

06.05 Мультфильмдер 



06.30 “зИНА-зИНУлЯ” көркем 

фильм  


08.00 “КТК” ҚОРЖыНыНАН” 

ойын-сауықты бағдарлама

08.50 “КӨҢІлДІ ОТБАСы” 

(повтор) 

09.50 “ДОРОГА ДОМОЙ” (по-

втор) 


10.00 “СлУГИ НАРОДА” (по-

втор)


10.50 “ПОРТРЕТ НЕДЕлИ” 

(повтор)


12.05 Алина Сергеева, Юрий 

Батурин в мелодраме “ПЯТЬ 

лЕТ И ОДИН ДЕНЬ» (повтор)   

14.05 “ДРУГАЯ ПРАВДА” (по-

втор)

15.05 “ЭКСПЕРИМЕНТ”  (по-



втор)                    

15.35 “ӘЙЕл ҚыРыҚ 

ШыРАҚТы ” (повтор) 

16.30 “ТАҒДыРМЕН ТАРТыС ” 

үнді телехикаясы (повтор)

17.00 “ТАҒДыРМЕН ТАРТыС” 

үнді телехикаясы (156-157 се-

рия). ТҰСАУКЕСЕР! С субтитра-

ми на русском языке  

18.00 “МАХАББАТ МҰҢы” үнді 

телехикаясы (584-585 серия). 

ТҰСАУКЕСЕР! 

19.00 “МАХАББАТТА ШЕК 

БАР МА?” үнді телехи-

каясы (169-170 серии). 

ТҰСАУКЕСЕР! С субтитрами 

на русском языке. 

20.00 “АЙТылМАҒАН 

АҚИҚАТ”. ТҰСАУКЕСЕР!

20.30 ЖАҢАлыҚТАР

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ

21.40 “ГлАВНАЯ РЕДАКЦИЯ” 

- Наследники

22.20 ТАТЬЯНА АРНТГОлЬЦ, 

ДМИТРИЙ МАРЬЯНОВ, КОН-

СТАНТИН КРЮКОВ в остро-

сюжетной драме “КУлЬТ” (1-2 

серии) ПРЕМЬЕРА! 

00.10 ДМИТРИЙ ПЕВЦОВ в 

остросюжетной криминаль-

ной драм “ВНУТРЕННЕЕ 

РАССлЕДОВАНИЕ” (9-10 

серии). ПРЕМЬЕРА!

01.50 “БІзДІҢ КОНЦЕРТ”  

(повтор) 

02.50 ЖАҢАлыҚТАР (повтор)

03.15 “зИНА-зИНУлЯ” 

көркем фильм (повтор)

04.40-05.10 “ВАУ” деректi 

хикая (повтор)

 

   ЕВРАЗИя

6:00 «ЖИТЬ зДОРОВО» (каз) 

6:50 ЖАҢАлыҚТАР СУБТИТ-

РлЕРМЕН  

7:00 Телеканал «ДОБРОЕ 

УТРО»    

11:00 «ПЯТНИЦКИЙ. ГлАВА 

ТРЕТЬЯ». Многосерийный 

детектив     

12:00 «X FACTOR». Күнделік   

12:10 «СҮЙГЕН ЖАР». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКАЯСы  

13:05 «ӘЙЕл СыРы…» 

бағдарламасының 

тұсаукесері   

14:10 Смотрим вместе! 

Комедия на все времена. 

«СВАТы 4»  

15:20 «ПЕРВыЕ НОВОСТИ»  

15:30 «СУДЕБНыЕ ИСТО-

РИИ»      

16:30 «ДАВАЙ ПОЖЕНИМ-

СЯ»  

17:40 «ПУСТЬ ГОВОРЯТ»  



18:55 Марина Митрофанова, 

Евгений Шириков, Агата Му-

цениеце, Кирилл Жандаров 

в многосерийном фильме 

«КРАСИВАЯ ЖИзНЬ»

 20:00 «ГлАВНыЕ НОВОСТИ»  

20:40 «СҮЙГЕН ЖАР». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКАЯСы  

21:40 «БАСТы 

ЖАҢАлыҚТАР»  

22:20 «ДЖОДХА ЖӘНЕ АК-

БАР». ҮНДІ ТЕлЕХИКАЯСы 

23:25 «П@УТINA» 

бағдарламасы    

23:50 «X FACTOR». Дневник   

0:00 «ПАлАЧ». заключитель-

ные серии  

2:25 «П@УТINA» 

бағдарламасы 

2:50 «МЕНТОВСКИЕ ВОЙНы 

6» (каз)  

3:35 «КОНТРОлЬНАЯ зА-

КУПКА»  (каз)      

До 4:00 


     

 

7:00 Художественный фильм 



«Мачеха»

9:00 «Ғажайып отбасы» кәріс 

телехикаясы

10:20 «Байлыққа бастаған» 

қытай телехикаясы

11:30 «Мадхубала» үнді теле-

хикаясы

13:00 Информационно-анали-



тическая программа «20:30»: 

Избранное за неделю

13:50 Мультфильм «Ну, по-

годи!»


14:35 Сериал «Аббатство 

Даунтон»


15:50 «Ғажайып отбасы» 

кәріс телехикаясы

17:10 «20:30. Біздің уақыт» 

ақпараттық-сараптамалық 

бағдарламасы

18:00 «Мадхубала» үнді теле-

хикаясы

20:00 Жаңалықтар



20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «Сын отца 

народов»

22:10 «Байлыққа бастаған» 

қытай телехикаясы

23:15 Ток-шоу «Открытая 

студия»

23:55 Сериал «Аббатство 



Даунтон»

1:00 Жаңалықтар

1:30 Новости «20:30»


 

 

6:55 Әнұран



7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл уақыт. 

7:00 «ТАҢШОлПАН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама(8:00; 9:30 

KAZNEWS) 

10:00 «Біздің ағай». 

Телехикая. 14-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

10:50 «Cырғалым». Теле-

хикая. 2-маусым. 5-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с 

субтитрами)

11:45 «Айтуға оңай...»

12:30 «Көңілашар» Әзіл-

сықақ бағдарламасы

13:00 «БІРГЕ 

ТАҢДАЙМыз!». Тікелей 

эфир


14:10 «Келін». Телехи-

кая.1551, 1552-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с 

субтитрами)

15:00 «ӘЙЕл БАҚыТы». 

Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10 ТҰСАУКЕСЕР! 

«ЖҮРЕГІМ СІзГЕ АМА-

НАТ». Телехикая.63-бөлім 

(Филиппин, 2012 ж.) (с 

субтитрами)

17:05 «Келбет» (Сұлтан 

Оразалы)  (с субтитрами)   

17:30 KAZNEWS

17:55 «Әуежай». Муль-

тхикая. 7-бөлімі (Корея, 

2012ж.)

18:10 Құтқарушы 



күшіктер». Мультхикая. 

17-бөлім (Ұлыбритания, 

2013 ж.)  

18:35 «Жүзден жүйрік»

19:05 «ШҚО «Үміт» бала-

лар үйі. Арнайы жоба

19:30 KAZNEWS

20:20 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:05 ТҰСАУКЕСЕР! 

«БІзДІҢ АҒАЙ». 

Телехикая. 15-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

22:00 ТҰСАУКЕСЕР! 

«КЕлІН». Телехикая.1553, 

1554-бөлімдері (Үндістан, 

2008 ж.) (с субтитрами)

22:55 «ТҮНГІ СТУДИЯДА 

НҰРлАН ҚОЯНБАЕВ» 

23:30 «КӨҢІлАШАР» 

ӘзІл-СыҚАҚ 

БАҒДАРлАМАСы

0:05 KAZNEWS

0:55 «Жүрегім сізге ама-

нат». Телехикая. 63-бөлім 

(Филиппин, 2012 ж.) (с 

субтитрами)

1:50 «ШҚО «Үміт» бала-

лар үйі. Арнайы жоба

2:10 «Агробизнес» (с 

субтитрами)

2:30 «Түнгі студияда 

Нұрлан Қоянбаев»

3:00 KAZNEWS

3:50 «Көк тарландары». 

39-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2014 

ж.) (с субтитрами)

4:35 «Келбет»  (с субти-

трами)   

5:00 «Дауа»(с субтитра-

ми)

5:35 «ШҚО «Үміт» бала-



лар үйі. Арнайы жоба

6:00 Әнұран

 

         ХАБАР

07:00 ҚР Әнұраны

07:02 «Білгенге маржан»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы - Утренняя 

информационно-развле-

кательная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 «Подари детям 

жизнь»

10:15 Телесериал. 



«След»

11:00 Утренний выпуск 

новостей 

11:10 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

11:45 Кулинарная про-

грамма «Магия кухни»

12:15 Тұсаукесер!!! Теле-

хикая.  «Қыз жолы»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:10 Документальная 

драма. «Кулагин и пар-

тнёры»

14:05 Телесериал. «Усло-



вия контракта»

15:00 Дневной выпуск 

новостей

15:15 «Біздің үй» 

16:00 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

16:30 Телехикая. 

«Кеңесшілер»

17:00 Кешкі жаңалықтар

17:10 Телехикая. 

«Болашағым өз 

қолымда»


18:00 Вечерний выпуск 

новостей


18:15 Телехикая. «Агент 

19:05 «Біздің үй»



20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «100 бизнес-тари-

хы»


21:00 Итоги дня

21:30 Тұсаукесер!!! Теле-

хикая. «Қыз жолы»

22:20 Телесериал. 

«След»

23:05 «Көзқарас»



23:35 «Бюро расследо-

ваний»


00:05 Қорытынды 

жаңалықтар

00:35 Итоги дня

01:05 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

01:40 Жаңалықтар

03:00 ҚР Әнұраны

                        



ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

07.25  ӘНҰРАН. АҢДАТПА

07.30 « Қайырлы таң, 

Әулиеата! »

09.30 «ЖАҢАлыҚТАР»

09.50 «НОВОСТИ»

10.10 Сазды әуен

10.25 ТЕлЕБлОКНОТ

10.30 ТЕлЕМАРКЕТ

10.35 Хабар «Алтын 

бесік» 

10.50 Хабар «Өрлеу»



11.00 «Балаларға 

базарлық»

11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕлЕБлОКНОТ

11.35 «Күй  күмбірі»

11.45 Телехикая 

12.35 «Деректі фильм»

13.00 «ЖАҢАлыҚТАР»

13.10 «НОВОСТИ»

13.20 «Балаларға 

базарлық»

13.45 ТЕлЕБлОКНОТ

13.50 ТЕлЕМАРКЕТ 

13.55 «Әулиеата 

әуендері»

14.05 АҢДАТПА

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс


17.50  АҢДАТПА 

17.55 Хабар: «Сөз жебе»

18.20 «ЖАҢАлыҚТАР»

18.35 «НОВОСТИ»

18.50 ТЕлЕМАРКЕТ

18.55  ТЕлЕБлОКНОТ

19.00 «Сазды әуен»

19.15 Телехикая 

20.00 «ЖАҢАлыҚТАР»

20.20 «НОВОСТИ»

20.40 ТЕлЕБлОКНОТ

20.45 «Күй күмбірі»

20.55  Хабар: «Первая 

студия»


21.20 «Сөз маржан»

21.30 ТЕлЕМАРКЕТ

21.40 ТЕлЕБлОКНОТ

21.45 «Әулиеата 

әуендері»

21.55  Көркем фильм

23.25 Телехикая 

00.00 «ЖАҢАлыҚТАР»

00.20 «НОВОСТИ» 

00.40 «ТЕлЕБлОКНОТ»

00.45 «Сазды әуен»

01.05 АҢДАТПА. ӘНҰРАН  

01.10 Арнаның жабылуы

 

7 КАНАЛ

06.00  «Қыздар арасын-

да»


06.40  «Айтпады демеңіз»

07.30  ПРЕМЬЕРА 

«Күнбастар»

08.00  «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»

08.30  «Күнбастар»

09.00   ПРЕМЬЕРА «Будь-

те здоровы»  

10.00  «О самом главном»

11.00  «Смеяться раз-

решается»

12.00  «Айнаonline»

12.15 «Айтпады демеңіз»

13.15  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

15.00  «Гадалка»

16.00  Т/с «Тест на бере-

менность»

18.00  ПРЕМЬЕРА 

«Айнаonline»

19.00  Т/с «Үзілген 

жапырақтар» 

21.00  Шоу «Человек не-

видимка»


22.00  Т/с «Секретные 

материалы»

23.00  Т/с «Игра престо-

лов»


00.00  Т/с «Ответный 

удар»


00.50  «Выжить любой 

ценой»


02.00  «Сайқымазақтар. 

Жасырын камера»  

03.00  «Кім білген»

03.30  «Айнаonline» 

04.00  «Женіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ» 

 

31 КАнАл

05.58  ҚР ӘНҰРАНы

06.00  Развлекательная 

программа «Ризамын» 

(каз)

07:00 Информбюро



08:00  Индийский сериал 

«СҮЙГЕН СҰлУ» (повтор) 

09:00  Сериал «ҮШ 

ЖҮРЕК»


10:00 Сериал «СЧАСТлИ-

Вы ВМЕСТЕ»

11:00 Премьера! Сериал 

«ИНДУС»


12:00 ЕРАлАШ

13:00  Мультсериалы(каз)

14:00  Сериал ««АйТИ-

Молодец»» (повтор) 

15:00  СЕРИАл «ГОРОД-

СКИЕ лЕГЕНДы»

15:30 КИНО. Стив Карелл 

в комедии «УЖИН С 

ПРИДУРКАМИ» (повтор)

18:00 Сериал «КУХНЯ 4» 

(повтор)

18:30  Сериал «КУХНЯ 4»

19:00 «ДОМ-ВЕСы 2»

20:00  Информбюро

21:00  Сериал «СҮЙГЕН 

СҰлУ»


22:00  Сериал «СЕН 

КЕлЕРСІҢ»

23:00  Сериал ««АйТИ-

Молодец»»

00:00  «ДОМ-ВЕСы 2» 

(повтор)


01:00 Сериал «АлҒАШҚы 

МАХАББАТ»

02:00 КИНО «ПОЕзДКА В 

АМЕРИКУ»


04:00  Қазақша концерт 

(каз) 


     КТК

06.00 Открытие вещания. 

ҚР ӘНҰРАНы

06.05 Мультфильмдер 

06.25 “КТК” 

ҚОРЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама

07.10 “ВАУ” деректi хикая 

07.35 “ҚАРАДАЙы” түрiк 

телехикаясы 

08.40 ЖАҢАлыҚТАР 

(повтор) 

09.05 “ЖАНҚИЯР ПАТ-

СӘРСЕНБІ

4  

ҚАрАшА

Tv АПТА

13

// «ЖАМБыл - ТАРАз»  //  №44 (1279), 28  ҚАзАН 2015 Жыл //



ШАЙыМ” қытай  телехика-

ясы (33 серия)

10.05 “КУлЬТ”, остросю-

жетная драма (повтор)

12.00 НОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ДИАГНОз” (повтор)

13.20 “ВНУТРЕННЕЕ РАС-

СлЕДОВАНИЕ”, остросю-

жетная драма (повтор) 

15.25 “СЕМЕЙНыЕ ДРА-

Мы”, реалити-сериал. 

НОВыЕ ВыПУСКИ!

16.30 “ТАҒДыРМЕН ТАР-

ТыС ” үнді телехикаясы 

(повтор) 

17.00 “ТАҒДыРМЕН ТАР-

ТыС ” үнді телехикаясы 

(159-160 с.). ТҰСАУКЕСЕР! 

С субтитрами на русском 

языке 

18.00 “МАХАББАТ МҰҢы” 



үнді телехикаясы (586-587 

серия). ТҰСАУКЕСЕР! 

19.00 “МАХАББАТТА ШЕК 

БАР МА?” үнді телехи-

каясы (171-172 серии). 

ТҰСАУКЕСЕР! С субтитра-

ми на русском языке. 

20.00 “КЕСIР”. 

ТҰСАУКЕСЕР!

20.30 ЖАҢАлыҚТАР

21.00 ВЕЧЕРНИЕ НОВО-

СТИ


21.40 “ЧЕРНыЙ КВАДРАТ”

22.15 ТАТЬЯНА АР-

НТГОлЬЦ, ДМИТРИЙ МА-

РЬЯНОВ, КОНСТАНТИН 

КРЮКОВ в остросюжетной 

драме “КУлЬТ” (5-6 серии) 

ПРЕМЬЕРА!

00.05 ДМИТРИЙ ПЕВЦОВ 

в остросюжетной крими-

нальной драм “ВНУТРЕН-

НЕЕ РАССлЕДОВАНИЕ” 

(13-14 серии). ПРЕМЬЕРА.

01.50 “ОРТАлыҚ РЕДАК-

ЦИЯ” (повтор)

02.15 ЖАҢАлыҚТАР (по-

втор)


02.40 “КТК” 

ҚОРЖыНыНАН” ойын-

сауықты бағдарлама 

(повтор)


03.25 “ЖАНҚИЯР ПАТ-

ШАЙыМ” қытай  телехика-

ясы (повтор)

04.10-05.10 “ҚАРАДАЙы” 

түрiк телехикаясы (повтор) 



1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал