№ Аты жөні Мектеп балл



жүктеу 336.33 Kb.

Дата09.01.2017
өлшемі336.33 Kb.



Аты жөні

Мектеп  

балл

1

Қанатқызы Алия



Жуалы ауд., № 19 Д. Қонаев мектеп-гимназиясы

76

2



Избакірова Динара Талғатқызы

Байзақ ауд., Көктал мектебі

71

3

Бейсенбі Фариза



А. Шынасилов атындағы мектеп

65

4



Қанатбек Жанар Аманқалиқызы

Т. Рысқұлов ауд., Қ. Сәтбаев мектебі

61

5

Өмірбаева Айсұлу



Тараз № 38

59

6



Бектас Ақерке

Тараз № 38

57

7

Тухабаева Молдир Базарбаевна



Байзақ ауд., Көктал мектебі

54

8



Орын Ғания Ерланқызы

Меркі ауданы, № 48

53

9

Махрубаева Жадыра



Коктал орта мектебі, Байзақ ауданы

53

10



Чиналиева Аружан 

Тараз №43

50

11

Самаган қызы Айгерим



Алматы, Л.Н. Толстой 

79

12



Тоққожа Арайлым

Еңбекшіқазақ ауд., Ж.Қайыпов 

75

13

Ахметжан Алтынай



Медеу ауд., Абай ат. РММИ

73

14



Созақбаева Гүлбала

Медеу ауд., Абай ат. РММИ

71

15

Кайрушева Мөлдір



Медеу ауд., Абай ат. РММИ

69

16



Оралова Нұрғайша

Медеу ауд., Абай ат. РММИ

65

17

Шакенқызы Арай



Медеу ауд., Абай ат. РММИ

65

18



Суюндикова Салтанат

Қапшағай қ., № 3 ОМ

64

19

Рысбаева Айнұр



Үшқоңыр ОМ

62

20



Төрехан Ләззат

Қарасай ауд., Ушинский ат.ОМ

62

21

Бекпенбетова Сандуғаш



Медеу ауд., Абай ат. РММИ

61

22



Әлімбек Нурия

Қарасай ауд., Райымбек ауылы, К. Әзірбаев

60

23

Рапашева Сымбат



Үшқоңыр ОМ

59

24



Шораева Асыл Жандосқызы

Медеу ауд., Абай ат. РММИ

59

25

Көкейхан Әсемгүл



Іле ауд., № 29 ОМ

58

26



Олжабаева Эльвира

Іле ауд., № 35 ОМ

58

Жүлделі орын алмағандар, бірақ Олимпиаданың деңгейінен өткендер Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық

университетіне бірінші кезекте қабылдануға құқық беретін 10 % жеңілдік сертификатының иегерлері:

Қазақ тілі мен әдебиеті (Тараз)

Қазақ тілі мен әдебиеті (Алматы)


27

Бақбергенова Назгүл

Медеу ауд., Абай ат. РММИ

58

28



Алдиярбек Аяулым

Алматы, № 115 Түрксіб

57

29

Бәйімбетова Айнұр



Үшқоңыр ОМ

56

30



Қасымбаева Маржан

Үшқоңыр ОМ

56

31

Мухтарбаева Қырмызы



Қарасай ауд., Шамалған ст.

56

32



Бексұлтан Диана

Қарасай ауд., Ы. Алтынсарин

56

33

Садыкова Арайлым



Медеу ауд., Абай ат. РММИ

56

34



Жанарбек Айнара

Қапшағай, Заречный, № 12 ОМ

56

35

Сахыжан Ұлданай



Қарасай ауд., Алғабас ОМ

55

36



Серикбаева Гүлдана

Іле ауд., Әли ауылы

54

37

Амангелдиева Бағила



Қапшағай қ., № 3 ОМ

54

38



Абдалиева Алма

Алматы, Қарасай ауд.

54

39

Марат Айдана



Қарасай ауд., Райымбек ауылы, К. Әзірбаев

54

40



Сағат Бота

Іле ауданы, № 13 ОМ

54

41

Худайбергенова Арайлым



Алатау ауд., Өжет ықш.ауд.

53

42



Рақбаева Тоты

Алматы, Іле ауд., № 14 ОМ

53

43

Насырғазы Ақниет



Алматы, ДБАГ Әл-Фараби

53

44



Маликова Сабина 

№12 орта мектеп, Қапшағай

53

45

Райымқұлова Айдана



Алматы, Алатау ауд., № 178 лицей

52

46



Юсупова Әсем

Қарасай ауд., Шамалған ст.

52

47

Сәрсенбек Айдана Ермекқызы



№ 15 мектеп интернат

52

48



Бұлжан Жадыра

Іле ауданы, № 29 ОМ

51

49

Тұрғанбек Айдана



Қарасай ауд., Ушинский ат.ОМ

51

50



Елубаева Рамзия

Қарасай ауд., М. Әуезов

50

51

Жұмаханова Жанна



Алматы, Капал ауылы

50

52



Талғат Аяжан

Алатау ауд., № 178 лицей

50

53

Мырзахметова Айғаным



Үшарал ОМ

65

54



Тохтасын Талшын Қайратқызы

Надек ОМ


61

55

Ибраймова Мөлдір



Үшарал ОМ

59

56



Өмірзақ Аяулым

Крылов атындағы ОМ

57

Қазақ тілі мен әдебиеті (Жаркент)


57

Сайдахмет Зылиха

Елтенде батыр атындағы ОМ

57

58



Рахымғали Гауһар Жаңбырбайқызы

Надек ОМ


54

59

Оразымбек Мадина



Үлкен Шыған ОМ

51

60



Бақытқызы Дана

Т. Жанұзақов мектебі

70

61

Бағашар Жадыра Жұмәділқызы



Жалаңаш, С. Бейсембетұлы ат.ОМ

57

62



Керимова Гауһар

Қарқара ОМ

55

62

Бакирбай Балауса Бекбергенқызы



Нарынқол, О. Жандосов мектебі

53

64



Мұратбек Еңлік Бақытжанқызы

А. Нүсіпбеков ОМ

52

65

Орденбек Гүлжазира



Ескелді ауд., Көкжазық ауылы

61

66



Пәйзолла Айсымбат

Ескелді ауд., Сырымбет ауылы

60

67

Хаймолда Шағала



Ескелді ауд., Сырымбет ауылы, Жақыпбаев

60

68



Жұмабек Сая

Ескелді ауд., Сырымбет ауылы, Жақыпбаев

53

69

Құрманбек Роза



Ескелді ауд., Қаратал ОМ

53

70



Ырыс Ризуан

Текелі қаласы, № 5 ОМ

53

71

Аутова Аймен Бауыржанқызы



Қаратал ауд., М. Горький ОМ

52

72



Серікбаева Әлия

Талдықорған, № 11 ОМ

50

73

Амангелді Арайлым



Қордай ауылы, № 4 мектеп

58

74



Сарсембаева Сымбат

Семей, № 11 ЖОББМ

78

75

Жұмағали Нурсауле



Семей, № 32 ЖОББМ

66

76



Маскенова Айжан

Семей, № 16

65

77

Мавлютовна Зарина



Семей, СОШ №43

64

78



Асенова Айгүл

Түркістан, "Шобанақ" ЖОМ

85

79

Биләл Ұлжалғас



С. Қожанов мектебі

67

80



Мадиомарова Назгүл

Түркістан, "Ұлықбек" ЖОМ

56

81

Иситова Шахзада



№ 20 мектеп

55

82



Әбітай Индира

Түркістан, № 6 М. Мәметова

54

Қазақ тілі мен әдебиеті (Талдықорған)

Қазақ тілі мен әдебиеті (Қордай)

Қазақ тілі мен әдебиеті (Семей)

Қазақ тілі мен әдебиеті (Түркістан)

Қазақ тілі мен әдебиеті (Кеген)


83

Маманова Сафия

Түркістан, А. Югнаки

52

84



Әнеш Арайлым

Түркістан, "Ұлықбек"

52

85

Абдрахман Айғаным



Түркістан, № 21 мектеп

51

86



Махаш Маржан

Түркістан, №18  Ж. Еділбаев

50

87

Әділбай Ләззат Мырзабекқызы



Мақтарал ауд., № 20 Ш. Құдайбердиев Мектебі

70

88



Мамырова Улжан Абдуразаққызы

Сайрам ауд., № 100 "Жұлдыз" ЖОМ

64

89

Байташова Нағима



№ 90 ЖОМ

62

90



Сапаралы Ақтоты

Арыс ауд., "Жиделі" ЖОМ

57

91

Нышанбаева Асылзат



Шымкент, № 7 мектеп лицейі

57

92



Жолдас Назымжан

"Комсомол" ЖОМ

53

93

Байбақова Замира 



Қазығұрт

53

94



Әмірқұл Ақсәуле

Шымкент, № 88 ЖОМ

53

95

Бекмуратова Диана Маратқызы



Шымкент, № 49 ЖОМ

50

96



Аяпова Тоғжан

Шиелі, № 219 мектеп

78

97

Бектай Ақдидар



Жаңақорған, № 54 мектеп

74

98



Әптай Марина

Жаңақорған, № 110 мектеп

62

99

Әбиева Назерке



Шиелі, № 219 мектеп

59

100



Шаншархан Самал

Жаңақорған, № 208 мектеп

58

101


Асанова Нұргүл

Шиелі, № 181 мектеп

55

102


Тұрсынбай Ақнұр

Жаңақорған, № 56 мектеп

52

103


Төлешова Инабат

Шиелі, № 219 мектеп

51

104


Ділдабаева Фарида

№ 158 орта мектеп Ш. Қодаманов

51

105


Серікбаева Аруна Маратқызы

Шиелі, № 45 "Ақ Орда"

51

106


Өтеғұл Ақжарқын

Қазалы, № 249 мектеп-лицейі

79

107


Әліпова Ақерке

Арал, № 20

79

108


Төлеміс Мөлдір

Қазалы, № 88

74

109


Изатова Ақерке

Арал, № 220

74

110


Төремұрат Гүлсайран

Қазалы, № 204

72

Қазақ тілі мен әдебиеті (Шымкент)

Қазақ тілі мен әдебиеті (Жаңақорған)

Қазақ тілі мен әдебиеті (Қазалы)


111

Мырзағали Мөлдір

Қазалы, № 266 мектеп-лицейі

72

112



Бибіт Ақыл

Қазалы, № 88

69

113


Нурадин Сауле

Қазалы, № 92

69

114


Алпысбаева Тұрсынкүл

Арал, № 69

68

115


Оқасова Малика

Қазалы, № 266

68

116


Мақсұт Айнұр

Қазалы, № 216

67

117


Алмас Шамшырақ

Қазалы, № 165

63

118


Қанибек Ақық

Қазалы, № 104

63

119


Бисембина Перизат

Арал, № 21

62

120


Алдамұрат Жансая

Қазалы, № 94

60

121


Сейтмамбетова Акмауе

Арал, № 220

60

122


Жауынбай Жанна

Қазалы, № 182

59

123


Алпамыс Жансая

Қазалы, № 170

59

124


Сахитжанова Шырын

Арал, № 73

58

125


Толқынбаева Данагүл

Арал, № 73

57

126


Сатаева Индира

Қазалы, № 94

56

127


Елеукей Ақерке

Қазалы, № 234

56

128


Айжарық Айткүл

Қазалы, № 182

54

129


Елубаева Назерке

Қармақшы, № 30 мектеп

71

130


Әлжанова Роза

Қармақшы, № 105 мектеп

69

131


Қалыбаева Меруерт

Қармақшы, № 30 мектеп

68

132


Жақсылықова Назерке

Ақай кенті, № 99 мектеп

67

133


Қуанышова Жанерке

Қармақшы, № 109 мектеп

67

134


Шаржау Айдана

Жалағаш ауд., № 122 мектеп

65

135


Тоғызбаева Ақерке

Қармақшы, № 29 мектеп

63

136


Мұсабек Жаннұр

Қармақшы, № 99 мектеп

61

137


Шаймерден Жанат

Қармақшы, № 27 мектеп

55

138


Амирхожа Ақмарал

Төретам, № 85 мектеп

54

139


Болатбекова Назерке

Қармақшы, № 26 мектеп

54

140


Бүркітбай Ақтоты

Жалағаш ауд., № 116 мектеп

54

Қазақ тілі мен әдебиеті (Қармақшы)


141

Бектай Наргиза

Жалағаш ауд., № 232 мектеп

53

142



Есетова Гүлім

Қармақшы, № 183 мектеп

52

143


Асылбекқызы Ақнұр

Жалағаш ауд., № 232 мектеп

51

144


Мажитова Перизат

Қармақшы, № 30 мектеп

50

145


Мықан Назым

Қызылорда, № 15 мектеп-лицейі

81

146


Иса Азиза

Қызылорда, № 217

75

147


Қыпшақбай Перизат

Қызылорда, № 136 мектеп

74

148


Сегізбай Аруна

Қызылорда, № 197 мектеп

73

149


Үргенішбай Назира

Қызылорда, № 6

73

150


Қожабай Майя

Сырдария, № 37

72

151


Әмірова Айша

Қызылорда, № 171 Ғ. Мұратбаев

71

152


Жәлен Көркем

Қызылорда, № 253 орта мектеп

70

153


Алмабек Маржан

Қызылорда, "Мұрагер" 

68

154


Дәуренбек Фариза

Қызылорда, 101 орта мектеп

65

155


Сырым Шакизат

Қызылорда, № 138

65

156


Қаршыбек Айзада

№ 10 ҚТЛ


64

157


Бекқұл Айзат

Қызылорда, № 6

64

158


Жарас Үміт

№ 10 ҚТЛ


61

159


Сыздық Айжан 

Қызылорда, № 171 мектеп

60

160


Рахманберді Ақнұр

Сырдария, № 130

60

161


Пірман Ақнұр

Қызылорда, № 261

60

162


Азаматова Әйгерім

Қызылорда, "Мұрагер" 

59

163


Батухан Аида

Қызылорда, № 7 орта мектеп

59

164


Ыбырай Жұлдыз

Қызылорда, № 222

59

165


Жармақан Самал

Қызылорда, № 253 мектеп

57

166


Жакебаева Гүлжайна

Қызылорда, № 137

57

167


Қайырбек Айжан

Сырдария, №42 Қ. Баймағанбетов

56

168


Ануашбекова Бағжан

Қызылорда, № 23 мектеп-лицейі

56

169


Аяғанова Рсалды

Қызылорда, № 137

55

170


Бүркітбай Наргиза

Қызылорда, № 233

55

Қазақ тілі мен әдебиеті (Қызылорда)


171

Байтас Жұлдызай

Қызылорда, № 171 мектеп

53

172



Төлегенова Ақмарал

Қызылорда, № 179 мектеп

53

173


Береш Аружан

101 орта мектеп

53

174


Зарқұм Айдана

Сырдария, № 130

53

175


Өтепбергенова Ұлдана

Сырдария, № 139

53

176


Съезд Ақмарал

Қызылорда, "Мұрагер" № 2

52

177


Бердиханова Жұлдыз

Қызылорда, № 15 мектеп-лицейі

52

178


Ералиева Мадина

Қызылорда, № 12 

50

179


Тажмағанбет Динара

Қызылорда, № 23 мектеп-лицейі

50


№ Аты жөні

Мектеп  

балл

1

Адайханова Алия Шамшархановна



Тараз, шг № 7 

63

2



Кошевая Людмила Олеговна

Тараз, шг № 7 

62

3

Батурова Карина Марксовна



Тараз, шг № 7 

55

4



Егизова Дина

Меркі


50

5

Куниялова Айза Курмангалиевна



Карасайский р-н, Жалпаксай

74

6



Нурбекова Айя

Карасайский р-н, СШГ с. Алмалыбак

69

7

Абильмажинова Асель



Алматы, Ауезовский р-н, 130 школа

67

8



Караева Арина

Карасайский р-н, Акжар

64

9

Оспанова Маржан Адильхановна



Карасайский р-н, № 61

64

10



Тлеубергенова Галина Аскаровна

Карасайский р-н, КТУ СШГ с. Алмалыбак

60

11

Намазбаева Жанна Жанатовна



Карасайский р-н, КТУ СШГ с. Алмалыбак

58

12



Али-Айдарова Мария Муратовна

Илийский р-н, № 16

58

13

Камалова Алия



Карасайский р-н, Ушинский

54

14



Махамбетиярова Айжанат Жолдыбайқызы

Карасайский р-н, Чемалган

54

15

Байсун Сымбат Болатқызы



Карасайский р-н, СШГ Алмалыбак

51

16



Жақсылық Сымбат Ерденқызы

Карасайский р-н,шк. Жандосова

50

17

Ахмуллаева Нигара Рустамқызы



Панфиловский р-н, с. Хоргос 

56

18



Томилова Валерия Сергеевна

Семей, СОШ № 7

76

19

Токтарова Анель Аскаровна



Семей, СОШ № 7

72

20



Ибрагимова Тамара Мехрабовна

Семей, СОШ № 43

68

21

Пасько Наталья Сергеевна



Семей, СОШ № 7

59

22



Шаймуранова Индира Маратовна

Семей, СОШ № 29

53

23

Кусманова Арина Ерлановна



Семей, СОШ № 8

53

24



Исанова Жибек Ерлановна

Семей, СОШ № 11

50

25

Исахаева Жибек Кенжадаевна



Шымкент, № 78 мектеп

60

Русский язык и литература  (Тараз)



Русский язык и литература  (Алматы)

Русский язык и литература  (Жаркент)

Русский язык и литература  (Семей)

Русский язык и литература  (Шымкент)

26

Гапурова Наргиз Равшанбекқызы

Шымкент. № 42 Хамза ЖОМ

59

27



Алтыбай Айсұлу Муратқызы

Шымкент, № 78 ЖОМ

56

28

Беркинова Муслима Фарходкызы



Қазығұрт ауд., "Комсомол" ЖОМ

52

29



Арыстанбек Жанерке Ержановна

Шиелі, № 45 "Ақ Орда"

70

30

Тлеулес Ләззат Әлиқызы



Қазалы, № 216 Қ.И. Сәтбаев

54

31 Ибрагимова Гүлсина



III интер ауылы, № 108 мектеп

54

32 Нагим Назерке Манарбековна



Қызылорда, № 233

79

33 Зиябек Сағида Абзалқызы



Қызылорда, № 5 мектеп

70

34 Дәуренбек Зарина Ерланқызы



Қызылорда, сш.№ 6

52

Русский язык и литература  (Жаңақорған)



Русский язык и литература  (Қазалы)

Русский язык и литература  (Қармақшы)

Русский язык и литература  (Қызылорда)

№ Аты жөні

Мектеп  

балл

1

Қойшманова Қарлығаш Лесбекқызы



Жамбыл ауд., Гродеково орта мектебі

64

2



Богуспаева Мадина

КТЛ имени Айша-биби

62

3

Рахимжанова Куралай Дуйсебаевна



КТЛ имени Айша-биби

58

4



Абдикаримова Айдана

Тараз, КТЛ

57

5

Әбделі Меруерт



Тараз, КТЛ

55

6



Батырбекова Алия Мадиқызы

Тараз, КТЛ

54

7

Бекбулатова Айбике



Тараз, № 8 гимназия

52

8



Жұмаділ Ақтілек Әнуарқызы

Тараз, КТЛ

51

9

Медетова Алия



Тараз, № 44 мектеп

45

10



Өмірбек Іңкәр

Байзақ ауд., Түймекент ОМ

43

11

Әлімбек Гаухар



Меркі ауданы, № 48

42

12



Оралова Әсел Ахметовна

Тараз, № 8 гимназия

42

13

Исаева Әсем



Тараз, № 49 мектеп

42

14



Ибадуллаева Сауле Нұрланқызы

Т.Рысқұлов ауд., Құлан ауылы, № 1 лицей

41

15

Кенетай Асел Русланқызы



Т.Рысқұлов ауд., Құлан ауылы, № 1

40

16



Жотаева Жанерке Нуржанқызы

Алматы, гимназия № 130 

54

17

Құрманбек Еркежан



Қарасай ауд., ДБАГ Әл-Фараби

54

18



Далабева Жұпар Казбековна

Іле ауд., М. Түймебаев ауылы

54

19

Бердімұрат Әсем Шарафатдинқызы



Іле ауд., Жәпек батыр ауылы

53

20



Есқараева Аруна Мадиярқызы

Іле ауд., Боралдай кенті

52

21

Бычкова Дарья Леонидовна



Турксибский р-н, СШИОСД

50

22



Айтмахановна Гүлдана Кеңесқызы

Қарасай ауд., ДБАГ Әл-Фараби

49

23

Гидаева Мадина Магамедрасуловна



Алмалинский р-н, Кожамкулова

49

24



Есенаман Диана Диханқызы

Ауезовский р-н, № 178 лицей

48

25

Тұрысбек Айым Қанатқызы



Алматы, К. Әзірбаев мектебі

48

26



Елубаева Алуанай Арманқызы

Іле ауданы, Қоянқұс ауылы

48

27

Панкратова Ксения Александровна



Алмалинский р-н, СШИОСД

47

28



Бейсенбай Зере

Қарасай ауд., ДБАГ Әл-Фараби

47

Английский язык (Тараз)

Английский язык (Алматы)


29

Сүлеймен Айгерім

Алматы, Қарасай ауд., Байсалбаев мектебі

46

30



Тұрлыбекова Балжан Серікқызы

Іле ауд., Жәпек батыр ауылы

46

31

Еркімбекова Мөлдір Қанатқызы



Прудхоз ауылы, Көлді ОМ

46

32



Масимова Жазира Аблизовна

Қарасай ауд., Үшқоңыр ауылы

45

33

Юсупова Шахиста Амирджановна



Алматы, гимназия № 130 

44

34



Кусанова Айнура Айдосовна

Илийский р-н, № 16

44

35

Мамбетназарова Алтынгүл



Алматы, Қарасай ауд., Аль-Фараби 

43

36



Мамиева Нияра  

Есік қаласы, Райымбек

43

37

Қайырбек Алтынай Ерланқызы



Алматы, К. Әзірбаев мектебі

42

38



Унрайн Екатерина Константиновна

Илийский р-н, СШ № 16

41

39

Рахым Ақжан



Қарасай ауд., ДБАГ Әл-Фараби

40

40



Соронина Арина Андреевна

КГУОШ № 61

40

41

Копжасарова Асель Жумагуловна



Талыдқорған, Джансугурова 57/63

71

42



Болат Назерке

Үштөбе, № 13 ОМ

54

43

Редикульцева Алёна Николаевна



Талдықорған, сш.№2

54

44



Елеусізова Әсем

Үштөбе, № 13 ОМ

50

45

Құндақбаева Азиза



Талдықорған, № 5

48

46



Ахметжанова Айым Саиновна

Талдықорған, № 10 шк.

44

47

Найзабекова Арнай



Үштөбе, № 13 ОМ

43

48



Нұрбекова Асель

Талдықорған, № 9

40

49

Купжасар Акерке



Қостанай

90

50



Бекжанова Шынар

Қостанай


82

51

Исетова Арузат



Қостанай

58

52



Мухамадиева Мадияна Маратовна

Семей, ЖОББ мектеп № 16

57

53

Тоқтамыс Құралай Құмарбекқызы



Семей, № 15 мектеп

56

54



Бакимбаева Карлыгаш Алтаевна

Семей, КГУ СОШ № 29

55

55

Муратова Феруза Асхатовна



Семей, школа-лицей № 7

53

56



Балгалинова Гүлім

Семей, № 37 гимназия

51

Английский язык (Талдықорған)

Английский язык (Қостанай)

Английский язык (Семей)


57

Мамырбекова Мадина Талгатовна

Семей, ЖОББ мектеп № 16

51

58



Мақсұт Динара Мақсұтқызы

Семей, № 37 гимназия

50

59

Ұзанова Алуа Ерболатқызы



Семей, № 37 гимназия

49

60



Енсебаева Эльмира Ермековна

Семей, КГУ СОШ № 43

49

61

Смайлова Асель Ахатовна



Семей, КГУ СОШ № 29

48

62



Шин Кристина Владимировна

Семей, КГУ СОШ № 1

47

63

Зайниева Альмира Ринатовна



Семей, КГУ СОШ им.Н.Г.Чернышевского

46

64



Ильюшина Дарья Сергеевна

Семей, КГУ СОШ № 2

46

65

Салықбаева Аяулым Қуанышқызы



Семей, № 37 гимназия

45

66



Бөлеген Назерке

Кентау, "Дарын" № 3

59

67

Иноят Айгерім



Кентау, "Дарын" № 3

42

68



Аманқұл Мерей

Түркістан, Шорнақ, Т.Айтжанов

40

69

Аман Айдана



Шымкент, № 17 ЖОМ

73

70



Мәжіт Ақмарал

Шымкент, № 65 Ы. Алтынсарин

72

71

Ыклас Асель



Шымкент, № 65 Ы. Алтынсарин

60

72



Әкімбай Арайлым

Шымкент, № 24 Саттар Ерубаев

57

73

Рүстемова Ардақ



Сайрам ауд., № 20 С. Сейфуллин мектебі

56

74



Серік Арайлым

Түлкібас ауд., "Дарын" мектеп

56

75

Сейдалы Гүлнәз



Шымкент, № 17 ЖОМ

55

76



Тілеуберген Аида

Шымкент, № 65 Ы. Алтынсарин

53

77

Гизатулина Розалия



Сайрам ауд., № 20 С. Сейфуллин мектебі

51

78



Найманова Динара

Сайрам ауд., Ақсукент № 20

49

79

Хабибуллаева Нодира



Шымкент, № 42 Хамза

48

80



Аюбай Мадина

Қазығұрт ауд., "Дарын" мектеп-интернаты

45

81

Майрамбаева Аймира



Сайрам ауд., № 20 С. Сейфуллин мектебі

42

82



Менликадырова Шолпан

Шымкент, № 90 ЖОМ

41

83

Шинтай Диана



Сайрам ауд., Ақсукент № 20

40

84



Таңболат Ақниет

Шиелі, № 219

47

Английский язык (Шымкент)

Английский язык (Жаңақорған)

Английский язык (Түркістан)


85

Айтмаганбетова Айдана

Жаңақорған, № 169

45

86



Амантаева Айгерім

Қазалы, № 266 мектеп-лицейі

55

87

Оңғар  Үміт



Қазалы, № 249 мектеп

49

88



Сәрсенбай Айнұр

Қазалы, № 266 мектеп-лицейі

48

89

Мошанова Меруерт



Арал, № 220 мектеп

47

90



Алхабек Жансая

Қазалы, № 266 мектеп-лицейі

44

91

Мухтар Жулдыз



Қазалы, № 104 мектеп

42

92



Батырханова Гүлжауһар

Қазалы, № 249 мектеп-лицейі

40

93

Оңғар Аяулым



Қазалы, № 234 мектеп

40

94



Айберген Гүлдина

Қазалы, № 266 мектеп-лицейі

40

95

Күйкентай Азиза Мақсатбекқызы



Қызылорда, "Мұрагер" № 2

65

96



Азамат Ақерке Темірқызы

Қызылорда, № 6

62

97

Бексұлтан Ақерке Талғатқызы



Қызылорда, № 10 мектеп

62

98



Цой Карина Викторовна

Қызылорда, № 23

55

99

Медешева Зияда Руслановна



Қызылорда, № 5

52

100



Әбдіраш Анэль Ибрагимқызы

Қазалы, № 165

51

101


Айыпхан Дана Талғатқызы

Қызылорда, № 1

49

102


Есқара Ақерке Әлімжанқызы

Қызылорда, № 7

46

103


Кипчакбаева Валерия Александровна

Қызылорда, № 23

46

104


Елемес Аида Әлмұхамедқызы

Қызылорда, № 5

44

105


Жұмадулла Нарқыз Қанатқызы

Қызылорда, № 264

41

106


Серік Ақтолқын Серікқызы

Қызылорда, № 11

41

107


Джусупова Эльгиза Махмудовна

Қызылорда, № 23

41

108


Қуанышбай Нұрсауле 

Қызылорда, № 15

40

Английский язык (Қазалы)

Английский язык (Қызылорда)


№ Аты жөні

Мектеп  

балл

1

Балтабай Мереке



КТЛ

30

2



Арын Әсем

Жамал Ермегияев № 89

31

3

Ниязханова Талшын



Талдықорған қ. №25

31

4



Булатова Аида

Қостанай қ. Ы.Алтынсарин мектебі

34

5

Алғазы Ұлтуған Полатбекқызы



Шымкент, Қ. Сатпаев

32

6



Асқар Назгүл

Қазалы, 170 орта мектеп

36

7

Жетес Гүлсезім



Қазалы, № 249 мектеп-лицейі

35

8



Әлмағамбет Гүлдана

Қазалы, № 266 мектеп-лицейі

35

9

Тәжітай Меруерт



Қазалы, № 225 мектеп

34

10



Нурлла Арайлым

Қазалы, № 70 мектеп

34

11

Алғазы Айгерім



Қазалы, № 70 мектеп

34

12



Аманкелді Қарлығаш

Қазалы, №216 Қ.И. Сәтбаев

33

13

Ислам Гүлмира



Қазалы, 170 орта мектеп

31

14



Әуезхан Назерке

Қазалы, №216 Қ.И. Сәтбаев

30

15

Әбілтаева Айсамал



Кызылорда, № 6 ОМ

33

16



Ерғали Аружан Ерғалиқызы

Кызалорда, № 4

33

17

Сұлтан Шолпан Өмірбекқызы



Кызылорда, № 4 

32

18



Өтеген Гүлназ Кенжебекқызы

Кызылорда, № 10 КТЛ

31

19

Дәуқараева Ардақ Аралбекқызы



Кызылорда, № 4 

30

20



Жарылқасынова Айзат Баратбекқызы

Кызылорда, № 4 ОДМИ

30

Физика (Қызылорда)

Физика (Тараз)

Физика (Кеген)

Физика (Талдықорган)

Физика (Қостанай)

Физика (Шымкент)

Физика (Қазалы)


№ Аты жөні

Мектеп  

балл

1

Махсот Дана Маратқызы 



Қарасай ауд. Қаскелең қ. Абай орта мектеп гимназиясы

47

2



Жомартова Асем

Еңбекшіқазақ ауд. Көктөбе орта мектеп

43

3

Сиетханова Жұлдыз



Еңбекшіқазақ ауд. Көктөбе орта мектеп

38

4



Табыс Қания 

Қарасай ауд.  Тұрар ауылы 

35

5

Сыгайбаева Асель



Іле ауданы, № 19 мектеп

32

6



Диханова Салиха

Қарасай ауд. Қаскелен қ. 

32

7

Жанат Арайлым 



Қарасай ауд. Қаскелең қ. Абай орта мектеп гимназиясы

32

8



Карлова Лаура 

Қарасай ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы мектеп

31

9

Ғайыпова Жанар 



Қарасай ауд.  Арай  ауылы 

31

10



Калтеева Ая

Қарасай ауд. Ы.Алтынсарин мектебі

31

11

Советханова Шынар 



Кербулак ауд. Қарашоқы ауылы

30

12



Жекебазар Алина

қ.Капшағай ГКУСШ №2

30

13

Исабай Гүлнұр 



Алматы №104

30

14



Қанат Раушан

№2 Кеген орта мектеп

31

15

Даулет Назира



Қастеев атындағы орта мектеп

36

16



Аллабергенова Альфия

Ш.Уәлиханов мектебі

33

17

Қазыбек Сымбат



Абай атындағы орта мектеп Коктал аул

30

18



Аматқызы Ақмарал

Жаңақорған №169 Н.Илялетдинов

47

19

Әнәпия Ұлзада



№206 Жиделіарық орта мектебі

34

20



Нұрлан Камшат

Жаңақорағн №194 орта мектеп

30

21

Бегенова Айгерим Тлековна 



Ескелдинский р-н, Ж.Жакыпбаев атындағы орта мектеп

34

22



Амирбекова Балгын Бауыржанқызы 

Қаратал ауд. Көпбірлік ауылы А.Байтұрсынов атындағы мектеп 

33

23

Тен Людмила Борисовна 



Талдықорған қ. №21

32

24



Қалжанбарова Аружан 

Қаражал ауд. А.С.Пушкин атындағы орта мектеп 

31

25

Адиева Инкар Аслановна 



Талдықорған № 18

31

Биология (Алматы)



Биология (Кеген)

Биология (Жаркент)

Биология (Жанақорған)

Биология (Талдықорған)

26

Хамза Әлия Болатқызы 

Сарқан ауд. Сарқан қ. Ақын Сара мектебі

31

27



Султан Эльмира Асқатқызы 

Талдықорған қ. №1 Абай атындағы орта мектеп 

30

28

Өтебекова Айдана Ғалымқызы



Семей қ. № 42 мектеп 

34

29



Ануарбекова Айгерім Қайратқызы

Семей қ. № 8 мектеп 

33

30

Махатова Айдана 



Семей қ. № 16 мектеп 

32

31



Көбегенова Құралай Айдынқызы

Семей қ. № 37 мектеп 

30

32

Сарбасова Бақытнұр Ерланқызы



Семей қ. № 33 мектеп 

30

33



Бәкір Анар 

Қостанай қ. Ы.Алтынсарин атындаға мектеп-интернат

42

34

Естекбаева Асем 



Қостанай қ. Ы.Алтынсарин атындаға мектеп-интернат

42

35



Әмірхан Меруерт 

Қостанай қ. Ы.Алтынсарин атындаға мектеп-интернат

37

36

Арыстанова Разия 



Қостанай қ. Ы.Алтынсарин атындаға мектеп-интернат

36

37



Уразалина Салтанат 

Қостанай қ. Ы.Алтынсарин атындаға мектеп-интернат

35

38

Қаныбекова Таншолпан 



Қостанай қ. Ы.Алтынсарин атындаға мектеп-интернат

35

39



Әбдішәріп Роза 

Түркістан қ. №21  мектеп

39

40

Сарсенбек Диана 



Кентау қ. "Дарын" мектеп-интернат

34

41



Равшанова Саида 

Түркістан  қ. "Ескі Иқан " жалпы орта мектебі 

33

42

Мамахан Аида 



Түркістан қ. №16  Т.Бигелдинов атындағы  мектеп

32

43



Сұлтанбай Салтанат 

Түркістан қ. №21  мектеп

32

44

Шаймерден Аягөз 



Түркістан қ. №18  мектеп

31

45



Абдураубова Шахназа 

Түркістан қ. А.Югнаки мектебі

31

46

Адырбек Рамина 



Кентау қ. "Дарын" мектеп-интернат

31

47



Анарбаева Дилдара 

Түркістан қ. С.Рахимов атындағы мектеп 

30

48

Төлеген Мағрипа 



Құмата ауылы М. Қозыбеков атындағы мектеп 

30

49



Жанарыстан Назерке

Қазалы ауд. №266 мектеп

42

50

Әбіш Жансая 



Қазалы ауд. №249 мектеп

41

51



Жанзак Альфия

Қазалы ауд. №266 мектеп

38

52

Таубай Әлия 



Қазалы ауд. №249 мектеп

37

Биология (Семей)



Биология (Қостанай)

Биология (Түркістан)

Биология (Қазалы)

53

Сейтен Гүлфариза 

Қазалы ауд. №249 мектеп

36

54



Айғали Қызы Асель

Қазалы ауд. №266 мектеп

34

55

Тұрғанбай Мөлдір 



Қазалы ауд. №24 мектеп

33

56



Дали Жансая Сағитқызы

Қазалы ауд. №70 мектеп

32

57

Тұрғанбай Шынар 



Қазалы ауд. №24 мектеп

32

58



Меңдібек Ғазиза 

Қазалы ауд. №216 Қ.Сәтбаев атындағы  мектеп

32

59

Алпамысқызы Жұлдызай 



Қазалы ауд. №170 мектеп

31

60



Мөңкебаева Ақтолқын 

Арал ауд. №20 мектеп

31

61

Тілеміс Альмира



Қазалы ауд. №266 мектеп

31

62



ШагироваАйдана Жақсылыққызы

Тараз ҚТМИ

43

63

Сарымамудова Зайде



Байзақ ауданы 

34

64



Аршабаева Мадина

№49 мектеп-гимназия

32

65

Жұмабай Ақжан Есенғалиқызы



Түймекент мектебі

31

66



Түймебай Акерке

Тараз ҚТМИ

30

67

Рахметдинова Гүлмира Мухамадинқызы



Түймекент мектебі

30

68



Изтелеуова Гүлжан 

Қордай ауд. №4 мектеп 

31

69

Ізтелеу Аружан 



Қордай ауд. №1 мектеп 

30

70



Оразова Жанар

Қазығұрт №4 Дарын мектеп-гимназия

43

71

Ниязхан Айгерім



Шымкент қ. №7 Қ.Сыпатаев

43

72



Есенгелді Ұлан

Қазығұрт №4 Дарын мектеп-гимназия

39

73

Болатбек Ақерке



Шымкент қ. №7 Қ.Сыпатаев

39

74



Сайрамбаева Гүлнара

№20 С.Сейфуллин мектеп-гимназия

38

75

Қайратқызы Айдана



№88 жалпы орта мектеп

37

76



Төленова Ақерке

№88 жалпы орта мектеп

37

77

Мақсат Назерке



Шымкент қ. №7 Қ.Сыпатаев

35

78



Сарсенбай Нурдина

Қазығұрт №4 Дарын мектеп-гимназия

34

79

Төленбек Сымбат



№88 жалпы орта мектеп

34

80



Иманберді Ақтолқын

Мақтарал ауд. Қ.Дәрімбаев

33

Биология (Тараз)

Биология (Қордай)

Биология (Шымкент)


81

Аскербек Үміт

Шымкент қ. №7 Қ.Сыпатаев

32

82



Нартай Надира

Мақтарал ауд. № 120 Аманкелді ЖОМ

31

83

Жұмағұл Гүлзат



Қазығұрт №4 Дарын мектеп-гимназия

30

84



Балғабай Аягөз

Түлкібас ауданы

30

85

Жақсығұлова Бану



Қармақшы №28

43

86



Берлібек Аида

Жалағаш №124

41

87

Сарман Айша



Қызылорда обл. Қармақшы №250

40

88



Әбділ-Әшім Перизат

Қармақшы ауд.Тұрмағанбет ауылы №29

40

89

Әбдірахман Аймереке



Қармақшы ауд. №30

38

90



Еркінбекова Ақбота

Қармақшы №183

36

91

Мухтарова Жазира



Қармақшы №113

34

92



Байдуллаева Перизат

Қызылорда ауд №105

33

93

Әбдіқадір Гүлжан



Жалағаш ауд. №114

32

94



Қорғанбекова Ақнұр

Қармақшы ауд. №121

31

95

Тұрсынбай Меруерт



Қызылорда №101

47

96



Зұлқарнаева Таңжарық

Сырдария ауд.Аманкелді №42

40

97

Ыбайділдаева Аружан



Тереңөзек №131

39

98



Бәкір Нәзік

Қызылорда қ. №189

39

99

Әбел Ақсауле



Қызылорда №136 мектеп-лицей

38

100



Сүлейменова Айнұр

Тереңөзек №210

36

101


Төлеген Маржан

Аманкелді №42

34

102


Шматкова Ольга

Қызылорда қ. №23

33

103


Хидуан Айжан

Қызылорда №9

33

104


Мұхтар Аида

Қызылорда №171

32

105


Оспан Айсұлу

Қызылорда №8

32

106


Елубай Айгүл

Сырдария ауд. Тереңөзек №44

31

107


Ахетова Нұрсипат

Қызылорда қ. №189

31

Биология (Қармақшы)

Биология (Қызылорда)


№ Аты жөні

Мектеп  

балл

1

Көрғұлова Шолпан 



№ 4 мектеп 

79

2



Дәрібай Мөлдір 

№ 173 мектеп 

66

3

Өтеген Гүлім Талғатқызы



№ 1 мектеп 

60

4



Сермуханова Шынар 

№ 9 мектеп -гимназия 

59

5

Өсерхан Данагүл Ержанқызы



№ 2 мектеп 

55

6



Иванова Александра 

№ 5 мектеп - лицей 

53

7

Өтепәлиева Ғазиза Серікқызы



Сырдария ауд. № 35 Тоқтыбаев атындағы мектеп-лицей 

47

8



Кенесбай Сәуле 

№ 173 мектеп 

47

9

Еділқасын Ақниет Ерболқызы



№ 4 С.Сейфуллин атындағы  мектеп 

47

10



Укіматжан Назерке

№ 136 мектеп 

47

11

Саттар Гүлзинат Саттарқызы



№ 9 мектеп -гимназия 

45

12



Хурамшина Суфия 

№ 9 мектеп -гимназия 

41

13

Ербол Айдана 



№ 264 мектеп - лицей 

38

14



Серікбаева Айжан 

№ 176 мектеп 

37

15

Изтаева Эльмира 



№ 233 мектеп

37

16



Жөнайт Айнұр Қорғанбекқызы

№ 11 мектеп 

35

17

Қырғызбай Меруерт Балғабайқызы 



№ 1 мектеп 

34

18



Алдаберген Арайлым 

№ 4 мектеп 

34

19

Әбдікамал Айдана Жеңісқызы



№ 10 мектеп 

33

20



Зейнулла Гүлназ Орынбасарқызы

№ 12 мектеп 

32

21

Нұрғали Жібек Оразқызы



№15 мектеп 

31

22



Қаратай Нұрбике Батырбайқызы 

№ 2 мектеп 

31

23

Жанат Алуа



Алматы, № 59 мектеп-гимназия

66

24



Темірхан Айгерім

Алматы обл.,  Іле ауд., Жәпек батыр, № 4 ОМ

64

25

Капсатарова Бибизада



Қарасай ауд., Үшқоңыр ауыл., ОМ

63

26



Санкешова Арайлым

Қарасай ауд.,  Үшқоңыр ОМГ

60

27

Қанат Зинагүл 



Іле ауд., Боралдай, № 13 гим.

58

28



Ақан Әйгерім

Алматы, Қарсай ауд., Үшқоңыр, М. Әуезов

56

География (Қызылорда)

География (Алматы)


29

Асмагиева Айгерім

№ 115 ЖББМ

56

30



Худайбергенова Динара

Алматы обл., Іле ауд., М. Туймебаев аул., № 20 ОМ

52

31

Карпенко Екатерина



Алматы, Утеген батыра 130

52

32



Толыбаева Ақниет

Алматы обл., Қарасай, Ушинский

51

33

Әділ Арайлым 



Чапаев ауылы, № 10 ОМ

49

34



Юсупова Ситора-бану Амирджановна Алматы, Ауэзовский р-н, гим. № 130

49

35



Килибаева Эльмира

Алматы, Илийский р-н, СШ № 14

46

36

Стородубцева Кристина



Алматы, Ауэзовский р-н, гим. № 130

46

37



Дмитриенко Мария

Капчагай, с. Заречное, СШ № 12

45

38

Амиджанова Светлана



Алмат обл., Қарсайский р-н, ст. Шомолган, шк Алтынсарина

45

39



Киваш Маржан

Алматы обл., Еңбекшиқазақ ауд., И.Шарианов

44

40

Вахитова Диана



Алматы, Илийский р-н, СШ № 145

43

41



Дифу Амина

Алматы, Ауэзовский р-н, гим. № 130

43

42

Максутова Асем



Қарасай ауд., Қырғауылды

42

43



Жетесова Камила

Алматы обл., Қарасай ауд., ст. Шамалған

42

44

Жумабекова Ғалия



Есік, Бөлек, М. Горький

41

45



Калимова Индира

Алматы обл., Қарасай ауд.,  Каскелен, Абай ат. ОМГ

41

46

Байсалбаева Аида



Алмат обл., Қарсайский р-н, ст. Шомолган, шк Алтынсарина

41

47



Жеткербаева   Айнур

Қарасай ауд., Қошмамбетов ОМ

40

48

Тұрдақын Ақерке



Алматы обл.,  Панфилов ауд., Үшарал ОМ

39

49



Сапарғали Ару

Алматы, Қарсай ауд., Үшқоңыр, М. Әуезов

39

50

Құсаин Қарлығаш



Алматы обл.,  Іле ауд., Жәпек батыр, № 4 ОМ

39

51



Бауыржан Асия

Каскелен, Қарасай, Алтын ауыл

38

52

Ханхужаева Акмолдир



Алматы обл., Қарасай ауд., ст. Шамалған

38

53



Сембаева Жансая

№ 115 ЖББМ

37

54

Абдуллаева Мадина



Алматы обл., Талғар ауд., Төңкеріс аул.

36

55



Кәрібай Шуға

Қарасай ауд., Райымбек ауылы

35

56

Айтмухаметова Айнур Аслатовна



Алматы, Ауэзовский р-н, гим. № 130

35

57



Балыкбаева Аида

№ 115 ЖББМ

33

58

Мүштай Назерке



Талғар ауд., Кеңдала № 36 ОМ

31

59



Қоблан Айгерім 

Алматы обл., Қарсай ауд., Шалқар ауылы

31


60

Дүйсен Гүлім

№ 115 ЖББМ

31

61



Мүмтай Назерке

Талғар ауд.,  № 36 ЖББОМ

31

62

Курманалина Сәния



Алматы обл., Қарасай ауд., Жамбыл

30

63



Қуандық Фариза

Алматы, № 59 мектеп-гимназия

30

64

Созақбай Қарлығаш



Тараз, № 49

60

65



Турсынбаева Әсем

Тараз, № 49

53

66

Шолпанқұл  Ғазиза



Көктал ОМ

53

67



Жамбыл Назерке

ҚТШИ


49

68

Тірібосынова Гүлсара



Айша бибі лицей

45

69



Жиенбай Сымбат

г. Тараз КТЛ

43

70

Айтбекова Сағыныш



Әкім Торози Жамбыл ауд.

42

71



Ли Анастасия

г. Тараз, шк-гим № 1

40

72

Ағабекова Назгүл



Біриясу ОМ

40

73



Сариева Камила

г. Тараз, шк-гим № 1

39

74

Қасымханова Арайлым 



ҚТШИ

36

75



Апсеит Айгерім

Тараз, № 43

36

76

Жиекбай Диана



Тараз, № 43

35

77



Нурманбетова Назгүл

Тараз, № 44

34

78

Кенжебек Шынар



Тараз, № 42

30

79



Нұрмаманқызы Еркежан

Тасашы ауылы, Тасашы ОМ

54

80

Мұқади Жәния



Шырғанақ ауылы, Жумагулов ОМ

52

81



Матай Айман

Кегенская средняя школа №2

50

82

Бекен Марал



Нарынқол ауылы, Т.Жанұзаков ОМ

48

83



Мұхамеджанова Ғазиза

Қарқара ауылы, Қарқара ОМ

45

84

Нұрахман Еңлік



Жалсай ауылы, Майлы Орманов ОМ

40

85



Құдайбергенқызы Гүлжазира

Қарқара ауылы, Қарқара ОМ

40

86

Баймұхан Ақерке



Текес ауылы, Қ.Шорланов ОМ

38

87



Мұратбекқызы Айжан

Тоғызбұлақ, Қапез Байғабұлұлы ОМ

33

География (Тараз)

География (Кеген)

География (Жаркент)


88

Нұрқайдар Мадина

Үшарал, Үшарал ОМ

54

89



Қуанышбай Назерке

Үшарал, Үшарал ОМ

51

90

Курбанова Фируза Адилжановна



г. Жаркент, шк.Н.К. Крупской

48

91



Заитова Нурбанум

г. Жаркент, шк. Билала Назыма

42

92

Абдукеримова Дильназ



г. Жаркент, шк. Билала Назыма

41

93



Сағатбек Айым

Жаркент, Ш.Уәлиханов

41

94

Даулетқан Гүлайым



Еңбекші ауылы, Е.Сыпатаев ОМ

33

95



Алимжан Алия

Жаркент, Ш.Уәлиханов

32

96

Дауежанова Динара



Үлкен Шыған, Үлкен Шыған ОМ

30

97



Кенжебекова Ұлболсын

Талдықорған қ. №15

57

98

Долдайхан Жібек



Сарқан . Абай мектебі

57

99



Жумаханова Толғанай

Талдықорған қ. №21

51

10

Қалибекова Айгерим



Талдықорған қ. №25

49

101



Козинова Фатимахан

Талдықорған қ. №4

43

102


Прищенко Елизавета

Талдықорған, Қаратал

42

103


Асқарқызы Жазира

Талдықорған қ. №18

41

104


Қадырханова Анархан

Үштөбе қ. А.С.Пушкин

39

105


Мухаметжанова Назерке

Талдықорған қ. №25

38

106


Қабылкәрім Ұлжан 

Сарқан қ. Абай мектебі

33

107


Сағадатова Айдана

Талдықорған қ. №15

32

108


Оспан Ұлболсын

Талдықорған қ. №15

32

109


Булекбаева Айгерим

Талдықорған №4

31

110


Аралбек Гузель

Сарқан қ. Ақыл Сара мектебі

31

111


Асет Лейла

Жаңақорған ауд. №169

69

112


Әшім Балнұр

Жаңақорған ауд.№163

58

113


Жүсіпбекова Ақмарал

Шиелі ауд. №45

56

114


Әблах Мерейлі

Жаңақорған Ауд. №163

45

115


Есмақанбет Мөлдір

Жаңақорған ауд. №169

40

116


Төленова Ақерке

Жаңақорған ауд. №229 Абызтөбе

40

География (Талдықорған)

География (Жанақорған)


117

Тілеуберді Ләззат

Қордай ауд. Жамбыл №4

68

118



Сабирова Айдана

Қордай ауд. Жамбыл №4

47

119


Сағымбай Алима

Қордай ауд. Жамбыл №4

46

120


Мамбеталиева Айсұлу

Қордай ауд. Жамбыл №4

45

121


Таймырза Зарина

Қордай ауд. Жамбыл №4

42

122


Мавшан Фарида

Қордай ауд. Жамбыл №16

31

123


Чешанло Мадина

Сөртөбе №16

30

124


Бейсенбек Аида

Қордай ауд. Жамбыл №1

30

125


Сағындықова Қымбат

Жарма ауд. Жаңғызтөбе мектебі

61

126


Борангулова Наргиз

Семей қ. №43

54

127


Оспанова Әсел

Семей қ. №37 гимназия

47

128


Мақышева Аяулым

Семей қ. №15

43

129


Бейсенбекова Меруерт

Семей қ.№39

35

130


Нургазина Назерке

Семей қ. №37

30

131


Орманбек Сымбат

Шымкент, №65 мектеп

77

132


Файзуллаева Махпал

Шымкент, №90 мектеп

49

133


Мәулен Мөлдір

Сайрам, Ақсукент № 20 С. Сейфуллин

48

134


Мұстафа Лиза

Шардара, Қызылқұм

45

135


Айбекова Мулдыр

Шымкент, №90 мектеп

42

136


Бурабекова Балжан

Шымкент, №65 мектеп

40

137


Жаманбай Гүлсім

Шымкент, №65 мектеп

37

138


Қанаева Жаңылай

Шымкент, № 20

36

139


Жанабаева Феруза

Қармақшы, № 250 мектеп-лицейі

80

140


Жұбатқанова Әйгерім

Қармақшы, № 250 мектеп

56

141


Тәуекелова Ақмарал

Қармақшы, № 26

45

142


Нақыпова Шынар

Қармақшы, № 105 мектеп

36

География (Қордай)

География (Семей)

География (Шымкент)

География (Қармақшы)

География (Түркістан)


143

Сейтбек Индира

Түркістан, № 22 жалпы мектеп

72

144



Темірхан Динара Батырханқызы

Кентау, "Дарын"

65

145


Мурат Ақтолқын

А. Үсенов ауылы, А. Үсенов мектебі

57

146


Байжігіт Бану

М. Әбенова орта мектебі

38

147


Молжан Ұлжалғас

Түркістан, С. Сейфуллин мектебі

37

148


Омарбек Айзана

Түркістан, № 21 жалпы орта  мектеп

35

149


Өмірбай Сандуғаш

М. Әбенова орта мектебі

34

150


Еркін Алтынай Еркінқызы

Қазалы, № 266

90

151


Сүлеймен Аяулым Жеткербайқызы

Қазалы, № 266

75

152


Алданияз Жансая

Қазалы, № 190 орта мектеп

68

153


Нағмадин Шамшиябану

Қазалы, № 266 мектеп- лицейі

60

154


Сейтмахаш Айзат

Қазалы, № 92

56

155


Утегенова Айымжан

Қазалы, № 266

50

156


Елеш Назерке

Қазалы, № 91

50

157


Мұхат Салтанат

Қазалы, № 249 мектеп- лицейі

49

География (Қазалы)


№ Аты жөні

Мектеп  

балл

1

Каржаубаева Амина



Алматы, Үшқоныр, М.Әуезов ОМ

40

2



Шалман Баян  Бөкенқызы

Алматы обл., Междуреченск, СШ № 16

39

3

Есембай Айнұр  Әмірбекқызы



Алматы обл., Жетіген а., № 3 ОМ

31

4



Данышбай Балауса Әділханқызы

Жамбыл ауд., Шу қаласы, М. Ғабдуллин

30

5

 Зайнуллина Илина



Гимназия №7, Тараз

32

6



Төлендиева Әсель

Байзақ ауд.,Базарбай ауылы, А.С. Пушкин ОМ

31

7

Жұмабай Маржан  Ғазизқызы



Жылысай, М.Орманов ОМ

33

8



Ташболат Румилям Ерболатқызы 

Сүмбе, Абай ОМ

32

9

Бөкеш Толғанай Бақбергенқызы



Қайнар ОМ

31

10



Рахымбердина Гүлнур

Панфилов ауд., Қастеев ОМ

35

11

Түмен Аружан Берікқызы



Алматы обл., Қаратал ауд., Үштөбе қ., К.Тоқаев ат ОМ

42

12



Амангельдинова Азиза

Алматы обл., Талдықорған, Н.Островский ат. № 8 ОМ

32

13

Бөрібай Ақмерей 



№ 90 мектеп 

32

14



Заинидинова Мақпал 

№ 90 мектеп 

31

Дүниежүзі тарихы (Шымкент)

Дүниежүзі тарихы (Алматы)

Дүниежүзі тарихы (Тараз)

Дүниежүзі тарихы (Кеген)

Дүниежүзі тарихы (Жаркент)

Дүниежүзі тарихы (Талдықорған)




Аты жөні

Мектеп  

балл

1

Дизаматова Аит



Алматы, Ауэзовский р-н, гимназия № 130

74

2



Лысенко Анастасия Александровна

Коктем 1, СШИОСД

64

3

Бидайбай Жанель Маратқызы



Қарасай ауд., Ермексай ОМ

63

4



Сакенова Назым Женисовна

ст. Чемолган, Дос 1, кв. 1

62

5

Советова Құндыз



Алатау ауд., № 152 ЖББМ

58

6



Көбеева Ақгүл

Қарасай ауд., Қошмамбетов ОМ

53

7

Қарабас Жәмиля



Қарасай ауд., ст. Шамалған қазақ ОМ

50

8



Болатбек Мәдина

Қарасай ауд., Тұрар ауыл, Ә. Байсалбаев ОМ

47

9

Сағынтай Айғаным



Қарасай ауд., ДБАС Әл-Фараби

44

10



Матниязова Дина

Қарасай ауд., ст. Шамалған қазақ ОМ

44

11

Бауыржан Балдина



Қарасай ауд., Үшқоңыр мектебі

43

12



Керимтаева Сәуле

Алматы, Ауэзовский р-н, гимназия № 130

42

13

Алдамжарова Илья



Қарасай ауд., Ж. Бәрібаев

40

14



Улдаханова Анеля  Ауезбековна

г. Алматы, Турксимбский р-н, КГУОШ № 61

38

15

Изимова Шахсанам



Қарасай ауд., Алғабас ОМ

37

16



Талгатова Аягоз Талгатовна

Қарасай ауд., Ушинский мектебі

36

17

Мұқаметрақым Бекзат



Қарасай ауд., Абай атындағы ОМГ

35

18



Құдайбергенова Шахсанем

Қарасай ауд., Байжанов атындағы ОМ

33

19

Можаева Татьяна  Александровна



г. Алматы, Алмалинский р-н, Кожамкулова 117, СШИОД

32

20



Мұхтарбек Айкерім 

Іле ауд., № 4 ОМ

31

21

Нұрпейс Жанерке Мұхтарқызы



Қарасай ауд., Кенен Әзірбаев мектебі

30

22



Асанбек Назым Мұратқызы

Меркі ауд., № 44 ОМ

68

23

Аханова Жансая Мелсқызы



Меркі ауд., № 39 МГ

67

24



Қыдырәлі Назгүл Ерғалиқызы

Жамбыл ауд., Тайтенов ат ОМ

57

25

Бейсенбек Камшат Ратханқызы



Жамбыл ауд., Тайтенов ат ОМ

49

26



Әбіш Рима Алпысбайқызы

Жамбыл ауылы, С.Әшімбаев ОМ

50

27

Аманжол Жаңыл



Нарынқол, Т.Жанұзақов ОМ

42

Химия (Алматы)



Химия (Тараз)

Химия (Кеген)

28

Мүсілім Назерке

Нарынқол, Т.Жанұзақов ОМ

41

29



Анарбек Гүлшариғат

Қызылшекара, Х.Байшығанұлы

40

30

Әбдрахман Айсулу



Қайнар, Қайнар ОМ

37

31



Шалқар Гүлиза

Шырғанақ І.Жұмағұлов ОМ

36

32

Жазықбек Айдана



Шырғанақ І.Жұмағұлов ОМ

36

33



Найманбай Салтанат

Алғабас, Ұ.Бағаев ат ОМ

35

34

Әуелхан Әлфия



Тұзкөл, Т.Мұсақұлов ОМ

34

35



Нұрдаулет Шырын

Кеген № 2 ОМ

34

36

Даулетшина Фариза



Кеген № 2 ОМ

30

37



Абдраимова Хуршида

Жаркент, Н.К. Крупская

38

38

Мұратқызы Қымбат



Көксу ауд., Жапсарбаев ОМ

61

39



Кравченко Кристина

Көксу ауд., Жапсарбаев ОМ

56

40

Найманова Азиза



Талдықорған қ., № 5ОМЛ

55

41



Абидулла Перизат

Көксу ауд., Талдықорған қ., Қалқа Ж.

54

42

Нокабекова Толғанай



Сарқан ауд., Сарқан қ., Ақын Сара ОМ

48

43



Ашим Динара Ашимқызы

Сырымбет ауылы, Ж.Жақыпбаев

46

44

Боранқұл Әмина



Талдықорған қ. №11

42

45



Амантай Аяжан 

Ақсу ауд., Сағабүйем, Т.Тоқтаров

40

46

Алдиярханқызы Айнұр



Сарқан ауд., Сарқан қ., Ақын Сара ОМ

36

47



Бәкей Ұлтуаргүл

Сырымбет ауылы, Ж.Жақыпбаев

35

48

Боласханқызы Маржан



Сырымбет ауылы, Ж.Жақыпбаев

31

49



Жумабекова Дамира

Каратал ауд., Үштөбе

31

50

Алимбаева Томирис



Қостанай қ. Ы.Алтынсарин мектебі

65

51



Қоңыратбай Әйгерім

Шиелі ауд. №45 Ақ Орда

53

52

Аязбек Лаура



Жаңақорған ауд. Бесарық аул. №54

45

53



Мамырхан Инабат

Шиелі ауд. №46

44

54

Әбибулла Мәдина



Жаңақорған ауд. №110

35

Химия (Қостанай)



Химия (Жаркент)

Химия (Талдықорған)

Химия (Жаңақорған)

55

Роман Таңшолпан

Шиелі ауд. Ақмая аул. №49

30

56



Қалықова Нурила Қайратқызы

№1 Қонаев атындағы орта мектеп

45

57

Өмірбек Салтанат 



Қармақшы ауд. № 30 орта мектеп 

59

58



Зәріпханова Әсем 

Қармақшы ауд. № 107 мектеп 

55

59

Игенбай Гүлнұр 



Қармақшы ауд. № 186 мектеп 

50

60



Еламанова Жансая 

Қармақшы ауд. № 29   мектеп 

49

61

Аманжол Рабиға 



Қызылорда қ. № 15 мектеп лицей

53

62



Мырзахметова Әсел 

Қызылорда қ. № 7 мектеп  

51

63

Әлсейт Ақерке Бақытқызы



Қызылорда қ. №222 мектеп 

36

64



Болат Қаламқас 

Қызылорда қ. № 101 мектеп  

35

65

Жүсіп Меруерт Женисбекқызы



Қызылорда қ. № 9 мектеп гимназия 

33

66



Курбанбай Нафиса  

Қызылорда қ. № 23 мектеп лицей

32

67

Елібай Гүлжан Қайратқызы



Қызылорда қ. № 11 мектеп гимназия 

31

68



Темірбай Альбина 

Қазалы № 104

58

69

Балғараш Көркем 



Қазалы № 70

48

70



Демекбай Гүлбакит 

Қазалы № 165

47

71

Абдинағи Мөлдір 



Қазалы № 266

46

72



Жиеней Әсел 

Қазалы № 25

46

73

Зиянсызова Ұлдай



Арал № 62 мектеп

45

74



Жақсылық Гүлжазира 

Қазалы № 266

45

75

Шәкиева Айнұр 



Арал № 62 мектеп

41

76



Токенова Асем

Семей қ. №37

62

77

Назаренко Дарья



Семей КГУ №7

59

78



Сайлаубекова Айсана

Семейқ. №37

58

79

Әлмесақова Ардақ



Тарбағатай ауд. Билялов атындағы гимназия

52

80



Альжапарова Асем

Семей қ. №42

43

Химия (Қордай)

Химия (Қармақшы)

Химия (Қызылорда)

Химия (Қазалы)

Химия (Семей)


81

Кенескалиева Жулдыз

Семей қ .№33 Қ. Рысқұлбеков

42

82



Әбен Димарал 

Шымкент қ. № 24 мектеп 

65

83

Қоблан Айдана 



Қазығұрт ауд. № 4 мектеп 

57

84



Айхожаева Ирода 

Шымкент қ. № 42 мектеп 

56

85

Ахмет Мерей 



Түлкібас ауд. "Дарын" мектеп-интернаты 

49

86



Алтыбай Гүлзат 

Шымкент қ. № 24 мектеп 

46

87

Рахимова Жайнар 



Шымкент қ. № 49 мектеп 

38

88



Әділбек Лаура 

Мақтарал №109 Қ.Дәрімбаев атындағы мектеп 

37

89

Оңалбек Гүлдана 



Сайрам ауд. № 20 С.Сейфуллин атындағы мектеп 

36

90



Кемалхан Айдана 

Шымкент қ. № 49 мектеп 

34

91

Мамырова Әлия 



Шымкент қ. № 90 мектеп 

33

92



Әліқұл Рахима 

Мақтарал №109 Қ.Дәрімбаев атындағы мектеп 

32

93

Телман Мадина 



Түркістан қ. М.Әбенова атындағы мектеп 

66

94



Нұрыш Гузал

Түркістан  қ. "Қызыл Әскер" мектеп 

46

95

Аширбаева З. 



Түркістан  қ. Шобанақ мектебі

41

96



Досмағамбет А.

Түркістан қ. №16  Т.Бигелдинов атындағы  мектеп

40

97

Әбілхайырова Алуа 



Түркістан қ. №22  мектеп

37

98



Веке Назерке 

Түркістан қ. №22  мектеп

32

99

Ташметова Гулбаһор 



Түркістан қ. Ә.Науаи атындағы мектеп

32

Химия (Шымкент)



Химия (Түркістан)

Document Outline

  • Каз яз
  • Рус яз
  • Англ яз
  • Физика
  • Биология
  • География
  • Всемирная ист
  • Химия




©emirb.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал